Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kasper przeprasza !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kasper przeprasza !!!

    WITAM

    W dzisiejszym Tygodniku Zuzlowym przeczytalem artykul „PRZEPRASZA KIBICOW STARTU”, w którym Tony Kasper przeprasza nas kibicow za swoja slaba jazde w ubieglym sezonie. Oto cytat z tego artykulu:

    Kasper nie zjezdza jednak z zuzlowego toru w glorii chwaly. Twierdzi bowiem, ze jest rzecz która spedza mu sen z powiek: - Najbardziej gnebi mnie to ze nie udalo się awansowac Startowi Gniezno do Ekstraligi. Wiem ze mocno zawiodlem i nie zdobylem tylu „oczek” na ile liczyli kibice i dzialacze. Podczas decydujacego meczu w Gdansku zaliczylem na poczatku dwa upadki, potem pekl mi zawor w motocyklu i zmuszony byłem zmienic motor, który z kolei nadawal się tylko na twarde tory. Miałem po prostu po naszemu „szpetny” – pechowy dzien. Nie tak wyobrazalem sobie koniec kariery. Ten ostatni dzien nie okazal się dla mnie pomyslny i za to bardzo przepraszam. Przepraszam cale Gniezno! – wykrzyknal w koncowym przeslaniu Antonin Kasper...

    Chciałbym uslyszec Wasze opinie na temat tych slow. Ja uwazam, ze nie można winic tylko i wylacznie Toniczka i musimy, jestesmy MU wdzieczni za wszystko co uczynil dla NASZEGO klubu.

    POZDRAWIAM

    START JEST WIELKI !!!

    gg 2574501



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasper to w porządku zawodnik:)
    Nie wyszedł mu ten sezon ale potrafił się do tego przyznać i chwała mu za to. Ja w każdym bądż razie Go zawsze lubiłem i ceniłem i szkoda, że kończy już kariere!:(
    Ja mu życzę wszystkiego dobrego:)
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...to Kasper konczy kariere?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawdziwi kibice startu nidy do toniczka nie bedą miec żalu
    tyle mu zawdzieczamy że tony i tak zawsze jest kochany ja sam bym chciał aby on zawsze w naszym klubie był obecny może nawet kiedyś jako trener

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]...to Kasper konczy kariere?
    No kiedyś w końcu musi :). Przecież on chciał skończyć karierę jeszcze w 96 roku, po odejściu ze Startu Gniezno, ale działacze rzeszowscy namówili Toniczka na starty w Stali. A później awansował do GP i wróciła mu ochota na kontynuowanie kariery.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo TONICZEK , to jest prawdziwy sportowiec potrafi sie przyznac do słabszej formy i jeszcze przeprosic za zawalony mecz.Zawsze ceniłem i bede cenił tego zawodnika.
    Tylko ze za mecz w Gdansku powinien przepraszac i to na kolanach najwiekszy smiec Gniezna Krzysztof JABŁONSKI który dał ciała na całej linni(Gdansk) i jeszcze ma pretensje do kibiców,ze nie sa prawdziwymi kibicami.Mega Gwiazda Startu nie raczył nikogo przepraszac bo po co przeciez to on jest "gwiazda" a gwiazdy nie musza sie przed nikim płaszczyc.Zyczył bym sobie by w przyszłym sezonie nie było tego zawodnika w Starcie, niech lepiej jezdzi młody Linette on przynajmniej bedzie sie starał.A nie Krzysiu z słabymi druzynami robi po 13-14 pkt. wchodzi na bande i robi z siebie idiote, niech zacznie puktowac z silnymi druzynami .
    Konczac ten wpis dziekuje Toniczkowi za wszystkie te lata spedzone w Gnieznie i za wszystkie chwile radosci które nam Toniczek dostarczył a przez te 9 lat nie było ich mało.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]Według mnie to bardzo ładnie z jego strony że potrafił sie przyznac do tego ze nie jezdził najlepiej i powiedziec o tym wszem i wobec!!![tr]Ale oczywiste jest ze to nie tylko wina Kaspera za to że nie awansowaliscie-mieliscie tez kawał pecha(CEGŁA)!!!POZDRAWIAM!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TONY pamietaj, ze w GNIEZNIE nigdy o Tobie nie zapomnimy! Zrobiles dla gnieznienskiego speedwaya i tak bardzo wiele. To nasi dzialacze po ostatnim awansie postapili z Toba nie fair angazujac Hancocka! A to przeciez Tony nas wprowadzil!!!

    START-KLEJBAS-na zawsze z TONYM!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ładny gest ze strony Kaspera. Szkoda, że tak dobry zawodnik będzie musiał odejść, bo to wielka strata dla światowego speedwaya. Ale kiedyś musiał nastąpić ten moment i widocznie stwierdził, że już przyszła pora.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •