Są już szczegółowe wyniki konkursów COC w Planicy. Polacy spisali się katastrofalnie, nie potrafili wygrać nawet z Włochem Chiapollino :D.
Wyniki z COC w Planicy 11.01.2003
lp. zawodnik kraj odl pkt.
1 Nagiller Christian AUT 102/100 280,5
2 Happonen Janne FIN 95/98,5 261,5
.. Thurnbichler Stefan AUT 98/94,5 261,5
4 Forfang Daniel NOR 97/94,5 257,0
5 Lies Harvard NOR 94/95,5 251,5
6 Damjan Jernej SLO 93/95 251,0
7 Ludwig Frank GER 95/94 250,0
.. Bracht Kai GER 95/94 250,0
9 Doennem Olav Magne NOR 93,5/95 246,5
10 Zupan Urh Primoz SLO 94,5/93 246,0
11 Alakunnas Hannu FIN 94,5/91,5 245,0
12 Kang Chil Ku KOR 94,5/91,5 244,5
.. Metzler Bernhard AUT 95,5/91,5 244,5
14 Bogataj Jure SLO 94/91 243,0
15 Benkovic Rok SLO 91/94 241,0
16 Ruuskanen Juha Matti FIN 94/91,5 239,5
17 Loitzl Wolfgang AUT 92/92 239,0
18 Norcic Bine SLO 90,5/93 237,5
19 Kürschner Mario GER 92/90 232,0
.. Fettner Manuel AUT 94,5/86 232,0
21 Möllinger Michael GER 93/91 231,5
22 Musiol Julian GER 90,5/89,5 229,0
23 Radelj Jure SLO 90/89,5 227,5
24 Reichel Frank GER 89/90 226,0
25 Kruczek Lukasz POL 90/87 222,5
26 Nagiller Michael AUT 89/88 222,0
27 Vogel Marc SUI 87,5/87 216,0
28 Cavlovic Casper SLO 89/84 213,5
29 Urbanc Rok SLO 89/81,5 206,5
30 Jacobsen Anders NOR 89/79,5 203,5
Wyniki z COC w Planicy 10.01.2003
lp. zawodnik kraj odl pkt.
1 Nagiller Christian AUT 99/98 265,5
2 Bracht Kai GER 93,5/99 256,5
3 Bogataj Jure SLO 94/95 251,5
.. Thurnbichler Stefan AUT 93/96,5 251,5
5 Forfang Daniel NOR 94,5/95 248,5
6 Radelj Jure SLO 93/94 245,5
7 Damjan Jernej SLO 91/94,5 242,5
8 Zupan Uhr Primoz SLO 93,5/92,5 242,0
9 Lies Havard NOR 89,5/95 239,5
10 Happonen Janne FIN 94/91 239,0
11 Urbanc Rok SLO 91,5/93 238,0
12 Kang Chil Ku KOR 89/94,5 237,0
13 Doennem Olav Magne NOR 90,5/93 234,5
14 Alakunnas Hannu FIN 90,5/91,5 232,5
15 Chiapolino Stefano ITA 90/91 231,0
16 Lang Grega SLO 91/89,5 230,0
17 Fettner Manuel AUT 89/90 227,0
18 Skupien Wojcieh POL 89/89 224,0
.. Norcic Bine SLO 89/89 224,0
20 Kruczek Lukasz POL 90/87 221,5
21 Else Dirk GER 88/89 220,5
22 Möllinger Michael GER 89,5/88,5 220,0
23 Andersen Jan Ottar NOR 89/88 219,0
24 Reichel Frank GER 87/89 217,5
25 Ludwig Frank GER 90/85 217,0
26 Rostad Magnus NOR 89/86 216,5
27 Audenrieth Roland GER 87/88 216,0
28 Hauswirth Bruno SUI 87/87 214,5
29 Gerber Logan USA 87/85,5 210,5
30 Sobczyk Grzegorz POL 89,5/82 207,5