Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 112

Wątek: Prezes ZKŻ Zielona Góra - Zbigniew Bartkowiak zrezygnował !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Prezes ZKŻ Zielona Góra - Zbigniew Bartkowiak zrezygnował !!!

    jak podało radio zielona góra prezes zrezygnował ale do lutego będzie pełnił swoje obowiązki na przełomie stycznia-lutego
    zarząd ma podać następcę a kto nim będzie???? tego sami chyba nie wiedzą



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podali dlaczego? Nikt nie wspominał nic o dymisji Bartkowiaka... To chyba niezbyt dobra wiadomość?

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli to prawda co napisal KIKI to wielu zielonogorskich kibicow czarnego sportu bedzie zaskoczona ta wiadomoscia (tak jak ja). Nie znam zadnych szczegolow tej decyzji wiec trudno o jakis komentarz.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartkowieak bedzie pelnil funkcje do Lutego .A powodem rezygnacji ponoc byla pani Ronowicz ktora nie chce inwestowac w Zuzel :(

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ekhm , powiem szczerze ze spodziewałem sie tego , tylko niechciałem nic mówić , jesli to jest prawda to wydaje mi sie ze nowym prezesem powinien zostac Robert Dowhan !! Mysle ze własnie teraz Falubaz potrzebuje młodej siły a taką wydaje mi sie dysponuje pan Dowhan , zalogowany na tym forum !!
    Tylko Falubaz!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hm......nie spodziewałem się....

    Faktycznie nowym prezesem powinien zostać albo Robert Dowhan, albo może Robert Smoleń, chociaż to mało możliwe :P... Jedno trzeba powiedzieć, prezesem powinien zostać jeden z panów Robertów... Tylo oby nie wymyślili pana Jana Ługowskiego, bo on wątpie czy jest wstanie coś zmienić...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zagrywka bartkowiaka.ten stary człowiek lubi jak się go bardzo prosi żeby pozostał.mam nadzieje że z chwilą odejścia komunistycznego prezesa nasz amotorski klub nabierze profesjonalizmu i werwy w działaniach.wreszcie nie będzie biadolenia że brak kasy że zielonej góry nie stać na ekstraklasę.nie ma ludzi nie zastąpionych panie bartkowiak

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Po wpisie Bullet , naszła mnie taka mysla , ze moze to byc zagrywka SLD , które chce pokazac jaka to pani prezydent jest zła m ze az pan Barktowiak musi odejsc .
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i po ... nam to było? Gdyby chociaz polowa tych fanow chodzących na żużel (pelnoletnich)zaglosowala w wyborach na prezydenta miasta to dzisiaj o dymisji nikt by nie wspomnial!!! Teraz zamiast budowac sklad my musimy sie p...... z jakims zarządem miasta i szukaniem nowego prezesa :(
    A to mial być sezon ktory odbuduje zielonogórski żużel ! I teraz wszystko ... strzelił :(!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może powiedzcie wprost o co chodzi .....
    Może po prostu w klubie nie ma pieniędzy......
    Pan Bartkowiak bardzo uniósł się kiedy w dwóch kolejnych wydaniach Tygodnika Żużlowego młodzi jego podopieczni - Kujawa i Smoter w rozmowach powiedzieli że przez cały sezon było bardzo źle z finansami. Zaraz zresztą wydał oświadczenie w którym stwierdził że to nie prawda. Za dwa tygodnie będzie jeszcze jedna rozmowa z młodym zielonogórskim zawodnikiem - Kurmańskim. I Rafał niestety potwierdza to samo. Mówi dodatkowo że widzi bardzo źle przyszły sezon, jego zdaniem ZKŻ wszedł do e-ligi aby ... z niej spaść....... Jeśli trzech zawodników mówi to samo to chyba coś w tym jest......
    PS> Tym samym czeka Zielonkę wielki problem podczas zimowej przerwy. A już się wydawało (w oparciu o doniesienia z klubu) że ZKŻ to jedyny klub bez kłopotów finansowych. Niestety prawda jest inna.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skomentuje to jednym zdaniem:
    "Coś sie kończy, coś się zaczyna", oby zaczęło sie coś dobrego w naszym klubie. Od ostatniego DMP minęło 11 lat, czas chociaż się zblizyć do podium, a nie wegetować na granicy 2 światów: e-ligi i 1 ligi. Według mnie dotychczasowy prezes gwarantował wegetacje, a nie postęp. Może teraz się to zmieni, chciałbym w to wierzyć, jak będzie nie wiem, czas to zweryfikuje.

    P.S. Jestem ciekaw czy nasz prezes zapewni jeszcze swojemu synowi "koncesje" na prowadzenie działalności gastronomicznej na stadionie? Ciekawe jak to wtedy odebrać? pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    wszysko fajnie ale.........................

    kto będzie następcą tego to ja niewiem napewno nie smoleń ani pan Robert Dowhan przeciwnicy bartkowiaka mogą się cieszyć ja się obawiam że mamy niezłe kłopoty

    p.s. czy ktoś z was był na tym zebraniu????????????????

  13. Powrót do góry    #13
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    politycy i sport...

    W klubie gdzie działacze ogarnięci zostali manią polityki, tam skończyl sie sport. Przykładów jest aż nadto: Gdańsk,Piła,Bydgoszcz.Teraz doszusowało Leszno,Zielona Góra i kilka innych. Jedynym nietypowym klubem to WTS, a dlatego bo kierował Rusko a polityk naganiał kasę. I tak ma być a nie odwrotnie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę ,że i w Zielonej zaczynają sie problemy.
    Myślę ,że to nie jest czas na dymisje i kompletowanie zarządu . Teraz przyszedł czas na ustalanie budżetu i składu na przyszły rok - to już jest extraliga , na którą potrzebny jest jeszcze wiekszy worek z pieniędzmi.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia - może za dwa lata zobaczymy się w extra ???.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiany w ZKŻ ?????

    no to było by trzesienie i nie wiadomo czy dobrze czy żle dla naszego żużla bo z jednej strony Prezes gwarantował wypłacanosć nie było długów ale też od ponad 10 lat nie było postepu tułaliśy sie miedzy ekstraklasa a 1 liga poodchodzili zawodnicy jak Walasek inni dogadac sie nie potrafili z klubem (prezesem) jak Dawid czy Smoter. No może czas na zmiany może Robert Dowhan i poseł Smoleń zaczeli kierować polityką klubu a prezes powinien pozostac w zarządzie gdyż jego kontakty lokalne na pewno by procentowały. Jeśli to prawda to czeka nas rok próby...........

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to prawda to nowym prezesem, powinien
    zostać, moim zdaniem Robert Dowhan. Może wtedy
    Grzegorz Walasek by wrócił do nas. Nie ma co
    ukrywać ten człowiek powinien juz dawno odejść
    jego ORMO-wski sposób myślenia nie sprawdził
    się w dzisiejszych czasach. CZAS NA ZMIANY
    jak to jeden z kandydatów mówił...:D


  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc jestem zdziwiony tą decyzją... Teraz jedyną osobą, jaką widzę na stanowisku Bartkowiaka jest obecny wiceprezes Dowhan. Bartkowiak nie był zły jako prezes i szkoda,że pożegnał sie z klubem. Wszystko przez tą ... Ronowiczową!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PANOWIE ZALECANM SPOKOJ

    bylismy dzisiaj z falubazzinim na walnym zebraniu czlonkow naszego klubu.

    wczesniej razem z poslem smoleniem i prezesem quick mix panem maksimem, wypilismy rano w hotelu qubus kawke, rozmawiajac o zzmianach w falubazie. wrazenia wynieslismy bardzo pozytywne i zapewniam was, ze od strony klubu mozemy liczyc na pelne poparcie naszych dzialan.

    poter walne w ratuszu. bartkowiak zaskoczyl wszystkich...oprocz najbardziej zainteresowanych. zauwazyl prezes ze beda rozpisane przetargi na wszystko i wszystko bedzie jawne. skonczy sie kombinowanie, zlecanie rozbiorki bandy za 30 tysiecy zlotych itd. w tych warunach musial zrezygnowac, bo nie ma juz dla niego miejsca. w podziekowaniu dostal owacje na stojaco i tyle. na razie jeszcze bedzie prezesem, az nie podpiszemy umow z dwoma nowymi zawodnikami.chodzi o to zeby nie wygladalo to na rewolucyjne zmiany i niesnaski w zarzadzie bo takowych nie ma.idzie wszystko droga zmina, stopniowych, ale skutecznych i POTRZEBNYCH!!!

    finanse klubu. budzet na przyszly rok wyglada optymistyczniue. bedzie sie bilansowal przy 10 tysiacach kibicow na kazdym meczu. damy wiec rade. w tej chwili zadluzenie klubu wynosi 455 tysiecy zlotych, z czego 120 000 to zadluzenie priorytetowe, wobec zawodnikow krajowych.

    co do zmian w przyszlym roku. kupujemy 2 nowych zawodnikow,a nie wiadomo tez czy nie zostanie tu kuciapa. nazwiska beda trzymane w tajemnicy do ostatniego momentu, az do prezentacji druzyny, ktora uwaga, uwaga, moze odbyc sie juz miedzy swietami a nowym rokiem. jesli nie to na poczatku stycznia, przed wyjazdem falubazu na oboz narciarko-kondycyjny 11 stycznia. W MARCU NASI ZAWODNICY JADA DO KRSKO TRENOWAC NA NORMALNYM TORZE!!! to tez bardzo optymistyczne wiadomosci. do tego planuje sie zrobienie cyklu 4 turniejow indywidualnych na naszym torze, r tym przynajmniej jeden z ekstra nazwiskami. do tego kupa zmian kosmetycznych zwiazanych z gastronomia, ochrona, producentem biletow i programow itd.

    w piatek w magmie robimy spotlanie z zawodnikami w magmie. gadalismy dzisiaj z kurmanem, ze stojanem (ktory sam nas zapytal czemu nic nie robimy:)). huszcza tez sie zgodzi. na 100% beda tez trener jader i kierownik druzyny pan gosciak, oraz nasz nowy forumowicz robert dowhan:) mozecie juz zbierac sily i szykowac gardla na browary. mamy tylko nadzieje ze magma zgodzi sie zrobic to spotkanie w piatek i jutro falubazzini jedzie tam na rozmowy wszytsko dogadac. w kazdym badz razie ze strony zawodnikow, trenera i dzialaczy mamy deklaracje ze na takim spotkaniu sie zjawia. bedzie podane to w gazecie, w radiu i w kablowce (tu bede dopiero sie kontaktowal z yukim, ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu). MAM NADZIEJE ZE ZROBIMY TEZ PROMOCJE WSROD NASZYCH ZNAJOMYCH, BO NA PREMIEROWYM SPOTKANIU MUSI BYC NAS BARDZO, BARDZO DUZO!!! PODZIEKUJEMY TAM ZAWODNIKOM ZA CALY UBIEGLOROCZNY SEZON!

    panowie to tyle co na goraco wam napisalem. wszystkiego pewnie nie, ale jak macie jakies pytania to dawajcie, a my z falubazzinim w miare naszych wiadomosci i kompetencji bedziemy odpowiadac. oczywiscie mowa o tym co sie dzialo na zebraniu i jakie byly rozmowy poza kulisowe.

    jeszcze co do pedersena.albo torun, albo zielona. nic wiecej nie powiem.

    zakoncze cytatem pana smolenia
    "zmiany ktore wprowadzamy maja na celu przywrocic w ciagu 2, 3 lat zlote czasy zielonogorskiego zuzla, a sklad na ten sezon gwarantuje walke o pierwsza czworke" - uslyszelismy to rano na spotkaniu przed zebraniem czlonkow.
    oby sie to spelnilo. teraz tylko potrzebny jest spokoj i duze wyczucie sytuacji.
    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje zdanie jest takie

    Przypuszczalem ze do takiej sytuacji moze dojsc. Osobiscie jestem zadowolony z takiej wiadomosci. Jedynym teraz problemem jest obsada nowego prezesa. Nie chce tu wymieniac kogo widizalbym na tym miejscu bo to i tak odemnie nie zalezy. Jesli chodzi o pana Bartkowiaka. Piszecie ze niektorym wam szkoda ze odchodzi. Mi nie jest z tego powodu smutno. Organizacja naszego klubu musi sie zmienic. Poczatkiem tej zmiany moze byc ustapienie z miejsca prezesa p. Bartkowiaka. Nowym prezesem powinna byc przedewszystkim osoba medialna jak i otwarta na rozne pomysly (przedewszystkim tez kibicow). Niewyobrazam sobie by nastepca p.B. byl ktos kto nie jest w stanie z dobrej strony pokazac sie ludziom w Polsce. Pan Bartkowiak tego nam nie gwarantowal. Pozatym przez te ostatnie lata dla pana bylego prezesa glownym sponsorem speedway'a w Zielonej bylo miasto. Trzeba to zmienic. Nie moze byc tak ze tylko speedway opiera sie na funduszach z miejskiej kasy.
    WG mnie dobrze sie stalo !!!

    Ehhh to tyle.
    Pozdrowka, owadzik:)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo Payne za wytlumaczenie "co" i "jak". Jestem Ci za to bardzo wdzieczny, bo juz mialem obawy co do wlasciwego prosperowania naszego klubu. Mam nadzieje, ze zarzad zrobi nam niespodzianka i zakontraktuje dobrych zawodnikow, wkoncu Świeta juz blisko. Jezeli jednak cos wiecej na temat wzmocnien bedzie wiadomo dopiero na poczatku stycznia to bedzie to juz podchodzilo pod prezent nowo-roczny :)

    Mam jedno pytanie, czy sprawa pozostania w naszym zespole Billego Hamilla jest juz bliska uzgodnienia, czy jeszcze za wczesnie, aby cokolwiek powiedziec?


    Pozdrowionka

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze, ze Bartkowiak odszedl!! Narszcie nie bedzie biadolenia tylko zacznie sie powazna dyskusja i powazne ruchy!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do mati:

    hamill na 90 % zostaje
    csak eger miki. unio rongy.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    niedawno był wywiad z bartkowiakiem w radiu zachód powiedział że w przyszłym tygodniu ma być potpisana uwowa z :) no właśnie z kim a co do kuciapy to już jest w rzeszowie na pewno
    ps a co z kujawą ??????????????

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiki nie pisz "na pewno" o kuciapie bo jeszcze nawet rzeszow nie zadzwonil aby porozmaiwac ostatecznie o cenie. na razie nic nie wiadomo i ciagle jest naszym zawodnikiem. trzymajmy sie faktow a nie rozmow gdzies na podworku.
    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bylismy dzisiaj z falubazzinim na walnym zebraniu czlonkow naszego klubu.

    wczesniej razem z poslem smoleniem i prezesem quick mix panem maksimem, wypilismy rano w hotelu qubus kawke, rozmawiajac o zzmianach w falubazie. wrazenia wynieslismy bardzo pozytywne i zapewniam was, ze od strony klubu mozemy liczyc na pelne poparcie naszych dzialan.

    poter walne w ratuszu. bartkowiak zaskoczyl wszystkich...oprocz najbardziej zainteresowanych. zauwazyl prezes ze beda rozpisane przetargi na wszystko i wszystko bedzie jawne. skonczy sie kombinowanie, zlecanie rozbiorki bandy za 30 tysiecy zlotych itd. w tych warunach musial zrezygnowac, bo nie ma juz dla niego miejsca. w podziekowaniu dostal owacje na stojaco i tyle. na razie jeszcze bedzie prezesem, az nie podpiszemy umow z dwoma nowymi zawodnikami.chodzi o to zeby nie wygladalo to na rewolucyjne zmiany i niesnaski w zarzadzie bo takowych nie ma.idzie wszystko droga zmina, stopniowych, ale skutecznych i POTRZEBNYCH!!!

    finanse klubu. budzet na przyszly rok wyglada optymistyczniue. bedzie sie bilansowal przy 10 tysiacach kibicow na kazdym meczu. damy wiec rade. w tej chwili zadluzenie klubu wynosi 455 tysiecy zlotych, z czego 120 000 to zadluzenie priorytetowe, wobec zawodnikow krajowych.

    co do zmian w przyszlym roku. kupujemy 2 nowych zawodnikow,a nie wiadomo tez czy nie zostanie tu kuciapa. nazwiska beda trzymane w tajemnicy do ostatniego momentu, az do prezentacji druzyny, ktora uwaga, uwaga, moze odbyc sie juz miedzy swietami a nowym rokiem. jesli nie to na poczatku stycznia, przed wyjazdem falubazu na oboz narciarko-kondycyjny 11 stycznia. W MARCU NASI ZAWODNICY JADA DO KRSKO TRENOWAC NA NORMALNYM TORZE!!! to tez bardzo optymistyczne wiadomosci. do tego planuje sie zrobienie cyklu 4 turniejow indywidualnych na naszym torze, r tym przynajmniej jeden z ekstra nazwiskami. do tego kupa zmian kosmetycznych zwiazanych z gastronomia, ochrona, producentem biletow i programow itd.

    w piatek w magmie robimy spotlanie z zawodnikami w magmie. gadalismy dzisiaj z kurmanem, ze stojanem (ktory sam nas zapytal czemu nic nie robimy:)). huszcza tez sie zgodzi. na 100% beda tez trener jader i kierownik druzyny pan gosciak, oraz nasz nowy forumowicz robert dowhan:) mozecie juz zbierac sily i szykowac gardla na browary. mamy tylko nadzieje ze magma zgodzi sie zrobic to spotkanie w piatek i jutro falubazzini jedzie tam na rozmowy wszytsko dogadac. w kazdym badz razie ze strony zawodnikow, trenera i dzialaczy mamy deklaracje ze na takim spotkaniu sie zjawia. bedzie podane to w gazecie, w radiu i w kablowce (tu bede dopiero sie kontaktowal z yukim, ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu). MAM NADZIEJE ZE ZROBIMY TEZ PROMOCJE WSROD NASZYCH ZNAJOMYCH, BO NA PREMIEROWYM SPOTKANIU MUSI BYC NAS BARDZO, BARDZO DUZO!!! PODZIEKUJEMY TAM ZAWODNIKOM ZA CALY UBIEGLOROCZNY SEZON!

    panowie to tyle co na goraco wam napisalem. wszystkiego pewnie nie, ale jak macie jakies pytania to dawajcie, a my z falubazzinim w miare naszych wiadomosci i kompetencji bedziemy odpowiadac. oczywiscie mowa o tym co sie dzialo na zebraniu i jakie byly rozmowy poza kulisowe.

    jeszcze co do pedersena.albo torun, albo zielona. nic wiecej nie powiem.

    zakoncze cytatem pana smolenia
    "zmiany ktore wprowadzamy maja na celu przywrocic w ciagu 2, 3 lat zlote czasy zielonogorskiego zuzla, a sklad na ten sezon gwarantuje walke o pierwsza czworke" - uslyszelismy to rano na spotkaniu przed zebraniem czlonkow.
    oby sie to spelnilo. teraz tylko potrzebny jest spokoj i duze wyczucie sytuacji.
    pozdrawiam
    Byoby fajnie, gdyby w końcu w Zielonej Górze odbyły się jakieś prestiżowe zawody indywidualne, na które przyjechaliby najlepsi polscy żużlowcy... NIe tak jak jest teraz np. Turniej Winobraniowy, gdzie jest tylko jeden wyścig i koniec.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    kuciapa zadzwonił do bartkowiaka i powiedział że potpisał kotrakt w rzeszowie nie klub z rzeszowa ma na to dać kase tylko firma Faraon

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bede z toba dyskutowal kiki. masz bledne informacje.
    csak eger miki. unio rongy.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Payne

    hamill na 90 % zostaje

    Moje serce sie raduje coraz bardziej, jeszcze tylko Nicki i mamy najmocniejszą pare stranieri w ekstraklasie. Dobrze, ze na forum sa osoby, ktore podaja informacje z pierwszej ręki :)



    Co do Kuciapy to juz teraz nic niewiem, czy jest u nas, czy juz podpisal z Rzeszowem, kazdy mowi inaczej, moze jeszcze sie okaze, ze bedzie dalej reprezentowal barwy naszego klubu :)


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jabol na prezesa!

    payne jak ty to wszystko fajnie osłodziłeś :) vbedzie dobrze, trza młodą krew na fotel prezesa, kadydat nasuwa sie sam :) według mnie pan bartkowiak zachował sie nie fair, jak mozna rezygnować ze stanowiska bo Ronowicz nie daje kasy, tu pokazał że najwazniejszym dla niego sponsorem było miasto,a to był błąd, dziekujemy za wspólprace z nami a raczej jej brak panie prezesia
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I jeszce jedno

    Ciekawe czy, jak daj Bóg, Bush rzuci 1mln dolarów co wtedy zrobi prezes??? pewnie cofnie decyzje, dla mnie to co zrobił to tchórzostwo, ponoc nie widzi szans na utrzymanie i chce wypoczynku, pozostaje zyczyc miłego pobytu na urlopie, pozdrawiam

    PS. Robercie D. prosze sie wypowiedziec na temat, co sadzisz o decyzji prezesa?? czy widzisz siebie na fotelu prezesa?
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaraz zaraz.Dziś jest święto zielonogórskiego żużla.

    Akurat tak się składa ,że byliśmy z Paynem wszędzie! Na obradach i w kulisach.Wnioski?Będzie lepiej!
    W tym momencie następuje w naszym klubie zmiana układu sił.Moim zdaniem nadchodzi lepsze.Jeżeli już dziś wiadomo ,że jedziemy w marcu na obóz przygotowawczy do Krsko , gdzie wiosna jest sucha , to chyba możemy spokojnie zacząć mysleć o składzie , podobno on nawet jest znany ale zarząd klubu solidarnie nie puszcza pary.Dosłownie.
    Idziemy inną drogą.Ciszej ale skuteczniej .Poprostu ...
    Jedyna kwestia niewiadoma to Niki , który jest kuszony przez Toruń kwotą za podpisanie kontraktu.My tego nie oferujemy.Ale raczej jesteśmy blżej z Nikim.
    Co do powodów rezygnacji prezesa, moim zdaniem , nadszedł kres możliwości obecnego prezesa.Wiele inicjatyw oraz propozycji które są wnoszone przez pozostałych członków zarządu potrzebują szerszego spojrzenia i jeszcze większego zaangażowania.Prezes poprostu skończył swoją misję.Czas na nowe pomysły ,na inna polityke .Więcej nie piszę , ale pragnę uspokoić Was ,że idą lepsze czasy.Naprawdę, choć nie chcę brać odpowiedzialności za te słowa , to jednak od teraz może być tylko lepiej.Lepiej znaczy więcej pieniędzy lepiej i skuteczniej pozyskiwanych.Tyle co do organizacji.

    Skład ma byc niespodzianką.Dopóki nie będziemy mieli podpisanych kontraktów , nie będzie oficjalnej prezentacji drużyny.Ale mam na pocieszenie spotnaie za tydzień w piątek z trenerem Jąderem , Lucjanem Gościakiem oraz : Huszczą,Kurmanem i Stojanem .Wtedy pogadamy sobie od serca.Przyszły tydzień
    CZAT Z POSŁEM SMOLENIEM ORAZ PREZESEM QUICK MIX E.MAXIMEM.
    Juz dziś myślcie nad sensownymi pytaniami ,Kiki też...
    Na tym kończę , nie ukrywam ,że stężenie alkoholu w mojej krwi jest krępujące.Dlatego bardziej składny i miarodajny text przeczytacie jutro .Kończąć powiem,że idzie lepsze .Prezes chce trochę inaczej pracować dla klubu, nie koniecznie biorąc na siebie całą odpowiedzialność za kierowanie klubu.Stąd jego decyzja , która nas cieszy i otwiera nam drogę do lepszych kontaktów z klubem i drużyną .Także głowy do góry .Ma być lepiej .Chyba często będziemy wzruszeni w przyszłym sezonie po meczach.Takie piękne widowiska się szykują.Czas położyc kamień węgieleny pod złote lata falubazowego żużla.Już dziś proszę Was , rezerwucie bilety do Wrocławia,po wygranej z Bydgoszczą musimy pokazać we Wrocławiu ,że Quick Mix klei lepiej od Atlasa!!!To będzie walka...

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W TAKIM RAZIE ZBIERAM KASE NA KARTE PRZYJACIELA KLUBU, OBY SREBRNĄ, hehehehe
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dzisiaj w zielonogórskim Ratuszu odbyło się Walne Zebranie Członków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. Podczas obrad prezes zarządu Zbigniew Bartkowiak złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Zarząd klubu rezygnację przyjął. Nowego prezesa poznamy najwcześniej w lutym, do tego czasu Z. Bartkowiak będzie normalnie wykonywał swoje obowiązki.

    W sobotę, 14 grudnia w zielonogórskim Ratuszu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. W pierwszej części tego zebrania prezes zarządu Zbigniew Bartkowiak dokonał analizy sezonu 2002. Prezes z zadowoleniem stwierdził, że cel, w postaci awansu drużyny do najwyższej klasy rozgrywek ligowych, został osiągnięty. Z. Bartkowiak podziękował zawodnikom, trenerowi, miejscowym władzom, sponsorom oraz wszystkim, którzy mieli jakikolwiek udział w tym sukcesie. W dalszej części sprawozdania prezes przedstawił bilans finansowy klubu w sezonie 2002. I tak: koszty działalności klubu wyniosły w tym roku 2 mln 686 tys. zł, natomiast przychody 2 mln 231 tys. zł. Tak więc na dzień dzisiejszy dług ZKŻ wynosi 455 tys. zł. Klub ma zadłużenie wobec: zawodników – 127 tys. zł, zaciągnięto kredyt bankowy – 100 tys. zł, zobowiązania wobec dostawców części zamiennych – 81 tys. zł oraz wobec innych usługodawców.
    Po tym wystąpieniu nastąpiła dyskusja, której celem było nakreślenia planu działania w sezonie 2003. Oto uchwalone wnioski.

    Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego quick-mix zobowiązuje się:

    - do budowania silnego składu, zakontraktowania co najmniej dwóch zawodników z czołówki krajowej,
    - prowadzić akcję promocyjną sportu żużlowego,
    - do pozyskania reklamodawców,
    - prowadzić działania przyciągające kibiców na stadiony,
    - wprowadzić biegi sponsorowane,
    - uatrakcyjnić imprezy żużlowe w Zielonej Górze,
    - przeprowadzać spotkania z kibicami,
    - zająć dobre i stałe miejsce w Ekstralidze,

    Na zebraniu obecny był wiceprezydent Zielonej Góry Pan Maciej Kozłowski, który odpowiedzialny jest m.in. za sport w Zielonej Górze. Pan Kozłowski przedstawił zebranym informacje dotyczące nakładów finansowych przeznaczonych przez miasto na żużel. W roku 2002 miasto miało wydać na sport żużlowy 190 tys. zł. Jednak wiceprezydent poinformował, że klub żużlowy otrzymał 411 tys. zł. Na tę kwotę składają się: koszty utrzymania stadionu, bieżących prac modernizacyjnych oraz szkolenia młodzieży. Pan Kozłowski dodał, że nowe władze są otwarte na współpracę. Przyznał jednak, że w przyszłym roku nakłady na żużel mogą być mniejsze.

    Po wystąpieniu wiceprezydenta głos zabrał Zbigniew Bartkowiak, który ... złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu ZKŻ. Jako przyczynę rezygnacji Pan Bartkowiak podał ogrom obowiązków, zły stan zdrowia oraz zmęczenie sprawowaną funkcją. Zarząd klubu przyjął rezygnację Pana Bartkowiaka. Z uwagi na gorący okres transferowy prezes będzie pełnił swoje obowiązki do czasu podjęcia wszelkich decyzji, odnośnie przygotowania drużyny do następnego sezonu. Zarząd zgromadzi się na przełomie stycznia i lutego, aby wybrać nowego prezesa. Zbigniew Bartkowiak nadal będzie członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.
    www.sport.zgora.pl


  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w zielonogórskim Ratuszu odbyło się Walne Zebranie Członków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. Podczas obrad prezes zarządu Zbigniew Bartkowiak złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Zarząd klubu rezygnację przyjął. Nowego prezesa poznamy najwcześniej w lutym, do tego czasu Z. Bartkowiak będzie normalnie wykonywał swoje obowiązki.

    W sobotę, 14 grudnia w zielonogórskim Ratuszu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. W pierwszej części tego zebrania prezes zarządu Zbigniew Bartkowiak dokonał analizy sezonu 2002. Prezes z zadowoleniem stwierdził, że cel, w postaci awansu drużyny do najwyższej klasy rozgrywek ligowych, został osiągnięty. Z. Bartkowiak podziękował zawodnikom, trenerowi, miejscowym władzom, sponsorom oraz wszystkim, którzy mieli jakikolwiek udział w tym sukcesie. W dalszej części sprawozdania prezes przedstawił bilans finansowy klubu w sezonie 2002. I tak: koszty działalności klubu wyniosły w tym roku 2 mln 686 tys. zł, natomiast przychody 2 mln 231 tys. zł. Tak więc na dzień dzisiejszy dług ZKŻ wynosi 455 tys. zł. Klub ma zadłużenie wobec: zawodników – 127 tys. zł, zaciągnięto kredyt bankowy – 100 tys. zł, zobowiązania wobec dostawców części zamiennych – 81 tys. zł oraz wobec innych usługodawców.
    Po tym wystąpieniu nastąpiła dyskusja, której celem było nakreślenia planu działania w sezonie 2003. Oto uchwalone wnioski.

    Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego quick-mix zobowiązuje się:

    - do budowania silnego składu, zakontraktowania co najmniej dwóch zawodników z czołówki krajowej,
    - prowadzić akcję promocyjną sportu żużlowego,
    - do pozyskania reklamodawców,
    - prowadzić działania przyciągające kibiców na stadiony,
    - wprowadzić biegi sponsorowane,
    - uatrakcyjnić imprezy żużlowe w Zielonej Górze,
    - przeprowadzać spotkania z kibicami,
    - zająć dobre i stałe miejsce w Ekstralidze,

    Na zebraniu obecny był wiceprezydent Zielonej Góry Pan Maciej Kozłowski, który odpowiedzialny jest m.in. za sport w Zielonej Górze. Pan Kozłowski przedstawił zebranym informacje dotyczące nakładów finansowych przeznaczonych przez miasto na żużel. W roku 2002 miasto miało wydać na sport żużlowy 190 tys. zł. Jednak wiceprezydent poinformował, że klub żużlowy otrzymał 411 tys. zł. Na tę kwotę składają się: koszty utrzymania stadionu, bieżących prac modernizacyjnych oraz szkolenia młodzieży. Pan Kozłowski dodał, że nowe władze są otwarte na współpracę. Przyznał jednak, że w przyszłym roku nakłady na żużel mogą być mniejsze.

    Po wystąpieniu wiceprezydenta głos zabrał Zbigniew Bartkowiak, który ... złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu ZKŻ. Jako przyczynę rezygnacji Pan Bartkowiak podał ogrom obowiązków, zły stan zdrowia oraz zmęczenie sprawowaną funkcją. Zarząd klubu przyjął rezygnację Pana Bartkowiaka. Z uwagi na gorący okres transferowy prezes będzie pełnił swoje obowiązki do czasu podjęcia wszelkich decyzji, odnośnie przygotowania drużyny do następnego sezonu. Zarząd zgromadzi się na przełomie stycznia i lutego, aby wybrać nowego prezesa. Zbigniew Bartkowiak nadal będzie członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.
    www.sport.zgora.pl

    Cały pan prezes, wszystkim dziekuje ale o nas kibicach zapomniał, szkoda, po przeczytaniu celi na sezon 2003 najbardziej zdziwiła mnie przedostatnia pozycja, z pewnościa obecny prezes o nia nie zabiegał, mysle że przyczynił sie do tego pan Dowhan, heh ciekawi mnie co to znaczy dobre i stałe miejsce w elidze, czyzby chodziło miejsce szóste? oby nie :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbigniew Bartkowiak zrezygnował w sobotę z funkcji prezesa zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego

    Jeszcze w piątek do późnych godzin wieczornych Zbigniew Bartkowiak ustalał z pozostałymi członkami zarządu plan działań przygotowawczych do sezonu 2003. I według ich relacji nie wspominał wtedy o możliwości wycofania się. W sobotę na walnym zebraniu sprawozdawczym zdał relację z działalności zarządu w minionym roku, opowiedział o założeniach na nowy sezon, wysłuchał rozmowy, zgodził się kandydować jako delegat na zjazdy PZM. Wyczekał spokojnie niemal do samego końca obrad. Wreszcie spektakularnie wygłosił: - Jestem w klubie od czerwca 1995 roku, przychodziłem do pracy tylko na pół roku. Ale zawsze było coś ważnego do zrobienia i trwałem na stanowisku jako pracownik, dyrektor, wiceprezes, prezes. Kilka razy chciałem odejść. Ostatni raz próbowałem się wycofać po ubiegłym sezonie, gdy spadliśmy z ekstraligi. Ale usłyszałem wtedy, że tylko szczury uciekają z tonącego okrętu. Jeszcze raz więc odłożyłem swoją decyzję. Udało się nam osiągnąć sukces. Awansowaliśmy, klub nie ma wielkich długów. Uważam, że w tych osiągnięciach jest część moich wysiłków. To dobry moment, żeby odejść. I tak trwałem chyba za długo na stanowisku. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali. Szczególnie byłym prezydentom Zielonej Góry: Henrykowi Masternakowi i Zygmuntowi Listowskiemu. Bez nich nie byłoby zielonogórskiego żużla w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Są młodzi, zdolni, ambitni ludzie, którzy chcą mnie zastąpić i kierować klubem. Prawdopodobnie odejdę więc całkowicie od działalności w żużlu - zakończył Zbigniew Bartkowiak.

    Jego współpracownicy byli rzeczywiście zaskoczeni. Poprosili o kwadrans przerwy. Po niej w imieniu zarządu Robert Smoleń zapowiedział, że Zbigniew Bartkowiak zgodził się doprowadzić do końca rozpoczęte sprawy, m.in. pertraktacje z nowymi zawodnikami. Władzę będzie przekazywał w sposób płynny. A dopiero po tym, gdy nastąpi to ostatecznie, pozostali członkowie zarządu wybiorą ze swego grona nowego prezesa. Nieoficjalnie mówi się, że największe szanse ma na to Robert Dowhan.


    Informacja za "Gazetą Wyborczą"

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może bartkowiak doszedł do wniosku że przy prezydent miasta pani ronowicz nie zarobi on ani jego synowie i kolesie żadnych kokosów

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    czy Pan Robert Dowhan może ptwierdzić czy bedzie prezesem klubu??????????????????

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Po wpisie Payne i Falubazziniego , jestem naprawde w bardzo dobrym humore , mam nadzieje ze wrescie do skutku dojdzie to spotkanie , na które przyprowadze kilku koleszków ;) Mam nadzieje ze jesli prezesem klubu zostanie pan Dowhan to wtedy w zarzadzie zasiądzie jeden z nas , czyli przedstawiciel kibiców !! To byłby kolejny krok w profesjonalizacje klubu.

    Pozdrawiam i czekam z niecirpliwoscia na kolejne newsy zza kulis zielonogórskiego Falubazu ;)

    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to bardzo fajnie zaczely sie przygotowania do sezonu 2003 :)


    Ale nasz zarzad zapewnia ze sie wzmocnimy dwoma zawodnikami z gornej polki :)


    Ciekaw jestem kto zostanie naszym prezesem :))


    Zapewne ktos z dwojki R. Smolen , R. Dowhan - Bartkowiak zapewnia ze zostanie w zarzadzie :)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Zwyczajny
    Zmień sobie Nicka na polityczny. Już rzygać się chce po Twoich postach. Wszędzie tylko komuniści. Cierpisz na manię prześladowczą?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jabol!!!! Czy to wszystko prawda?????!!!!!!! Taki niusy.... Krsko....pierwsza czworka......bedzie dobrze......nie ładujesz???????

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ależ ten bartkowiak to cwaniurka!

    wczoraj, aby moc sie na spokojnie jeszcze raz przyjrzec sprawie dymisji prezesiny, udalismy sie do "izby lordow" w net fansowym gronie: tony, mały, jabol, "wielki brat" z toronto i ja.

    opowiesciom o zebraniu nie bylo konca. ogolnie jedna wielka radosc z tego, ze idzie normalnosc. ale tak uwazamy my. a inni?
    spotykam kolesia przy barze, mowie mu o bartkowiaku, a on na to:" ****aaa mac. przesrane. kto to teraz bedzie prowadzil". musialem mozolnie tlumaczyc chlopakowi, ze nie ma racji i ze jego wiedza na temat tego co dzieje sie w klubie jest niekompletna. w koncu przytaknal, wyzwal bartkowiaka i uswiadomiony usiadl. takich bylo jeszcze kilku.

    co do samego bartkowiaka. jemu naprawde naleza sie podziekowania, ale nie za to ze 7 lat byl prezesem. podziekowac nalezy mu za to, ze w momencie gdzie klub nachodzili komornicy, a druzyna byla w rozsypce wzial na siebie caly ten syf i wyprowadzil go z mielizny. tylko trzeba sobie uswiadomic , ze bartkowiak po 2 latach powinien odejsc. mial jaks swoja misje i po jej skonczeniu powinien dac spokoj. nie nadawal sie bowiem do tego, aby z klubu zrobic dobrze dzialajace przedsiebiorstwo z business planami i z jawnie prowadzzona ksiegowoscia.
    cala linia dzialan bartkowiaka oparta byla na bardzo prostych zaleznosciach. wszystko zazębialo sie w trojkacie: polmos - listowski - bartkowiak. na dokladke jeszcze byly 2 firmy budowlane limex i komunalnik. kiedy prezydentem miasta zostala pani ronowicz uklad z przyczyn naturalnych rozpadl sie. skonczyly sie ukladziki, zlecanie sobie nawzajem pewnych prac itd. itp. co prawda polmos dalej bedzie sponsorowal speedway, choc nie wiadomo w jakim natezeniu, bo chyba jutro ostatecznie zostanie przesadzony sposob i cena sprzedawania akcji polmosu szwedom. tam znajda sie ustalenia co do speedwaya. i to wlasnie polmosowi powinnismy byc tak bardzo wdzieczni za to ze klub zuzlowy w zielonej nie zniknal ze speedwayowej mapy kraju, a nie bartkowiakowi.

    jak wygladala praca pana prezesa? na przyklas sprzedaz pamiatek i drukowanie programow na mecze. na te 2 sprawy obowiazywala nas umowa z pewnuym panem z rzeszowa, nota bene znajomym bartkowiaka. na tym przykladzie postaram sie wam wyjasnic niekompetencje czynow prezesa.

    1. cena drukowania na kazdy mecz! programow byla 5 - krotnie wyzsza, niz juz zalatwiona na przyszly rok umowa z drukarnia zielonogorksa. do tego nasza drukarnia ZA DARMO bedzie drukowac kwartalna gazetke klubowa i prawdopodobnie co piatkowa strone klubowa co piatek w gazecie lubuskiej.

    2. jak wygladala sprzedaz pamiatek. przede wszystkim nie byla ona ewidencjonowana. znaczy to iz klub nie zarabial na kazde4j sprzedanej koszulce, ale dostawal z gory ustalona kwote pieniedzy na caly rok. dodam tylko ze kwoty te byly smiesznie niskie. nie wiadomo ile faktycznie koszulek, czapek itd. bylo sprzedawanych. moze 100, moze 500. a na ile koszulek producent mial faktury i z kim rozliczal ewentualna "górke" ze sprzedazy? tego nie wiadomo.

    3. kolejna sprawa to jakosc wykonywanych gadzetow i sposob ich sprzedazy. jakosc jest bardzo slaba a i sprzedaz na stoliku, pod folia urąga europejskim standardom. musze jeszcze dodac ze juz z falubazzinim i kamilem kawickim znalezlismy producenta, sklep ktory bedzie sprzedawal nowe gadzety w zielonej gorze w przyszlym roku. zajelo nam to miesiac. zyska na tym i kibc i klub i sklep sprzerdajacy gadzety. proste?

    na koniec chcialem wam pokazac cos o czym do tej pory nie mowilismy z falubazzinim ponad miesiac temu postanowilismy dotrzec do samych szczytow wladz w naszym klubiue aby przedstawic im pewne propozycje rozwiazan ekonomiczno - finansowo - organizacyjnych na naszym stadionie w i w naszym klubie. takie postulaty sporzadzilismy i przekazalismy je panu maksimowi (szef quick mix), poslowi smoleniowi, robertowi dowhanowi, pany ługowskiemu i kilku innym osobom. pan bartkowiak nie byl zainteresowany... wszystkie nasze propozycje spotkaly sie z bardzo cieplym przyjeciem i OBIECANO NAM ZE BADA ONE STOPNIOWO WDRAZANE, CZEGO PRZYKLADEM NIECH BEDA CHOCIAZ PRZETARGI, POMOC KIBICOW W WYJEZDZIE DO WROCLAWIA - TA, TAK, BEDZIEMY MIELI TANIUTKIE AUTOKARY) itd. oto nasz postulaty. zapraszam do lektury i dyskusji. moze macier jakies inne pomysly lub nie zgadzacie sie z naszymi?

    PROPOZYCJE ZMIAN W ZIELONOGÓRSKIM KLUBIE ŻUŻLOWYM QUICK – MIX ZIELONA GÓRA


    Do wysunięcia tych propozycji skłoniły nas wielogodzinne rozmowy w gronie zielonogórskich kibiców speedwaya, których w naszym mieście spotkać można dosłownie wszędzie. Żadna inna dyscyplina nie przyciąga na zawody sportowe kilkunastu tysięcy ludzi od lat związanych z ZKŻ-tem na dobre i na złe. Jak wielka jest siła kibiców klubu z myszką miki w herbie mogą świadczyć tegoroczne wyjazdy na mecze wyjazdowe naszych ulubieńców. Przykładowo na pierwszy mecz sezonu w Rawiczu, mimo iż przeciwnik nie był zbyt silny, a niektórym kibicom nie minęło rozgoryczenie związane ze spadkiem z ekstraligi, zjawiło się nas około 3,5 tysiąca. Tak samo było chociażby w Pile czy Gnieźnie lub Rybniku.
    Właśnie w imieniu tych najwierniejszych fanów, a jestem przekonany, że również w imieniu tysięcy pozostałych sympatyków, postanowiliśmy skierować do firmy Quick – Mix i Pana Roberta Smolenia oraz innych członków zarządu, nasze propozycje zmian w klubie, na stadionie, wśród kibiców. Uważamy, iż zaproponowane przez nas nowinki powinny zostać wdrażane w funkcjonowanie klubu, dla korzyści jego i korzyści naszego głównego sponsora, którym jest Quick – Mix oraz innych potencjalnych darczyńców. Uważamy, iż dotychczasowa strategia marketingowa, a właściwie jej brak, nie czyniła naszego klubu atrakcyjnym i profesjonalnie zarządzanym. Niedoskonałość organizacyjna nie pozwalała dotychczas na odbudowanie potęgi zielonogórskiego speedwaya. Organizacyjny marazm jest główną przyczyną nie osiągania przez klub satysfakcjonujących wyników sportowych i finansowych.
    Poniżej opisane propozycje zmian mają usprawnić i uatrakcyjnić ZKŻ Quick mix Zielona Góra w oczach przyszłych i obecnych ofiarodawców , a także przeciętnego kibica, bez których kosztowny sport żużlowy nie może sprawnie funkcjonować. Zmiany, które proponujemy, mają spowodować, iż dana firma, które decyduje się na sponsoring zielonogórskiego żużla, osiągać będzie satysfakcjonujące wyniki marketingowe, chociażby przez odpowiedni wydźwięk w lokalnych i ogólnokrajowych mediach, a zwykłemu kibicowi mają zaoferować całą gamę atrakcji związanych z jego ukochanym klubem.


    1

    Wprowadzenie do sprzedaży różnego rodzaju pamiątek klubowych. Koszulki, czapki, szaliki, kurtki, kubki, flagi itd. Proponujemy wybór najlepszej oferty wśród producentów tego typu gadżetów i wprowadzenie ich do sprzedaży nie tylko na stadionie podczas meczów. Naszym zdaniem, w zamian za reklamę, produkty te powinny być sprzedawane w jednym z zielonogórskich sklepów sportowych(lub sieci sklepów) na specjalnie wydzielonym miejscu. Odbędzie się to z korzyścią tak dla sklepu, jak i klubu oraz firmy Quick – Mix. Oczywiście wszystkie gadżety powinny zawierać logo Quick – Mixu.

    2

    Zaoferowanie szerszej gamy Kart Klubowych. Obecne rozwiązanie, przez swoje ceny, dostępne jest tylko dla ludzi zamożnych. Aby budować więź kibiców z klubem należy, oprócz otrzymania dotychczasowych, zaproponować takie rozwiązania tym , dla których wydatek kilkuset złotych nie jest realny. Kwestia przywilejów przysługujących ich posiadaczom pozostaje do uzgodnienia.

    3

    Wprowadzenie do sprzedaży biletów rodzinnych i zniżek dla kobiet. Takie rozwiązania stosuje się do lat chociażby w Lesznie, gdzie frekwencja na meczach wynosi średnio około 16 – 18 tysięcy ludzi. Kiedyś na stadiony przychodziły całe rodziny. Dzisiaj niestety z braku funduszów wielu ludzi nie stać na kupienie np. 4 biletów. Trzeba umożliwić im zniżki, które przywrócą czasy, gdy na stadion przychodzili rodzice z dwójką dzieci. To samo tyczy się cen biletów dla kobiet. Mała zniżka z pewnością przyciągnęłaby więcej pań na nasz żużlowy obiekt. Kolejna sprawa to darmowe bilety dla ludzi zasłużonych dla zielonogórskiego żużla. Panowie Marcinkowski, Sochacki i inni nie powinni płacić za wejście na mecz. Jest to niedopuszczalne i skandaliczne, aby ludzie, którzy budowali historie sportu żużlowego w Zielonej Górze, nie byli traktowani wyjątkowo.

    4

    Naszym zdaniem klub powinien pomóc kibicom w organizowaniu wyjazdów na mecze ZKŻ QUICK MIX do innych miast. Negocjowanie cen biletów zbiorowych dla kibiców gości to rzecz najzupełniej normalna na przykład w piłkarskiej ekstraklasie. Klub powinien również stwarzać warunki dla wyjazdu zorganizowanych grup kibiców (pomoc w organizowaniu autokarów).

    5

    Kolejną propozycją jest zorganizowanie oficjalnej strony klubowej, która znajdowałaby się w poniedziałkowym i piątkowym wydaniu Gazety Lubuskiej, największym medium w naszym województwie z nakładem ponad 60 tysięcy egzemplarzy. Reklama w dzienniku o takim zasięgu, regularnie 2 razy w tygodniu, byłaby korzystnym rozwiązaniem dla QUICK MIXU jak i dla powszechnym informowaniu kibiców o tym co dzieje się w ich klubie. Przykładem jest strona Lecha Poznań drukowana w Głosie Wielkopolskim.

    6

    Uaktualnianie i poprawienie jakości oficjalnej internetowej strony klubu. W dobie, gdzie internet staje się coraz powszechniejszy nie możemy zostawać z tyłu, a wzorem dobrze wykonanej strony niech będzie choćby oficjalna strona gnieźnieńskiego Startu.

    7

    Zmiana prowadzenia dystrybucji biletów na mecze. Wprowadzenie kart wstępu w przedsprzedaży w jednym z zielonogórskich sklepów znajdujących się w centrum miasta. Poza tym kosmetyczną zmianą powinien być obowiązek wcześniejszego otwierania kas, co pozwoliłoby wejść na stadion bez oczekiwania w kilkudziesięciometrowych kolejkach. Tak jak obowiązkiem byłoby otwieranie wszystkich kas przed meczem, tak obowiązkiem powinno być otworzenie bezwzględnie wszystkich bram wyjściowych z czym niestety od wielu lat jest problem. Zapewniamy, że opuszczanie stadionu w kilkunastotysięcznym tłumie przez dwie bramy nie jest przyjemne.




    8

    Proponujemy ogłoszenie przetargu na ochronę stadionu żużlowego przy ul. Wrocławskiej. Obecna ochrona nie radzi sobie z dużą grupą ludzi dostającą się na stadion bez biletów.

    9

    Ogłoszony powinien również przetarg na gastronomie na stadionie podczas imprez żużlowych. Obecne pseudo ogródki piwne, należące zresztą do syna prezesa zielonogórskiego klubu, straszą swoim wyglądem. Jesteśmy przekonani, iż znajdą się chętni do stworzenia zaplecza gastronomicznego na wyższym poziomie i w większym asortymencie.



    10

    Problem stadionowych toalet dręczy już od bardzo dawna. Jak dotąd nikt nie potrafił sobie z nim poradzić. Jedna toaleta dla tylu tysięcy ludzi i widok kibiców załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne wzdłuż ogrodzenia okalającego stadion budzi niesmak. Naszym zdaniem problem rozwiązałaby przenośne toalety TOI TOI, ustawione wokół całego stadionu oraz sprawniejsza ochrona, która nie dopuszcza do załatwiania potrzeb poza miejscami do tego wyznaczonymi.

    11

    Wiele można zmienić w samej oprawie meczów. Już zaproszenie orkiestry dętej na godzinę przed meczem sprawia, że kibic czuje, że coś się na stadionie dzieje. Poza tym zmianie musi ulec oprawa muzyczna meczów. Kilkusekundowe jingle włączane po wygranych 5-1 biegach (np. kankan) są zjawiskiem powszechnym na piłkarskich stadionach w całej Europie (po strzeleniu bramki przez gospodarzy). Dodatkowo zmiana muzyki w czasie prezentacji i pomiędzy biegami. Wysuwamy także propozycję nagrania piosenki klubowej. Dodać należy, iż wymianie należałoby poddać nagłośnienie naszego stadionu, ale to sprawa wtórna.

    12

    Postulujemy zwiększenie kontaktu zawodników z kibicami. Powinny być organizowane po meczowe spotkania z trenerem i zawodnikami klubu w którymś z zielonogórskich pubów. Zyska na tym i kibic, i klub, który zyskuje szacunek fanów, jak i pub organizujący spotkanie. W pubach również powinny być organizowane spotkania z ludźmi, którzy są historią zielonogórskiego speedwaya. Takie spotkania mogłyby być połączone na przykład z wystawą starych zdjęć czy programów żużlowych.

    13

    Po sezonowe uroczyste zakończenie sezonu, na którym bawiliby się zarówno zawodnicy, trenerzy, działacze, sponsorzy jak i kibice. Dziwimy się, że dotąd nie zorganizowano takiego spotkania po tegorocznym awansie, stąd nasza prośba do firmy QUICK MIX o pomoc w organizacji takiego przedsięwzięcia. Trzeba nauczyć naszego prezesa, iż taki sukces, fetowany przez niemal całe miasto należy sprzedać i wykorzystać w celach marketingowych.

    14

    Na stadionie powinno zostać wydzielone miejsce, gdzie na tle reklamy QUICK MIX-u każdy kibic mógłby 10 minut po meczu zrobić sobie, kosztujące np. 8 złotych zdjęcie z ulubionym żużlowcem. Oczywiście każdy z zawodników miałby obowiązek wyjść do fanów pod rygorem kar finansowych.

    15

    W kontraktach zawodnicy zielonogórskiego klubu powinni mieć wprowadzone klauzule, mówiące o tym, iż są do dyspozycji klubu np. 2 razy w miesiącu. Wtedy powinny organizowane być spotkania zawodników z uczniami szkół w Zielonej Górze, Nowej Soli, Świebodzinie i innych miastach naszego województwa. Trzeba wychodzić z założenia, iż jeśli zmieniają się zainteresowania młodych ludzi, którzy już tak chętnie nie przychodzą na stadiony, my musimy wyjść do nich!

    16

    Rozszerzenie i wzbogacenie oferty nagród dla kibiców wykupujących bilety na mecze. Wprowadzenie np. nagrody dla 2 osób, która polegałaby na tym, iż dany kibic, którego bilet zostałby wylosowany, miałby możliwość oglądnięcia następnego meczu w Zielonej Górze z parkingu. Mógłby również uczestniczyć w przedmeczowej odprawie trenera z zawodnikami.


    17


    Prezentowanie podczas imprez żużlowych w Zielonej Górze poszczególnych salonów samochodowych i motocyklowych według z góry ustalonego terminarza (sponsor meczu). Opłata za pokaz swojej oferty powinna być w wysokości od 3 do 5 tysięcy złotych.

    18

    Zorganizowanie festynu sportowego na stadionie przy ul. Wrocławskiej w 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu pod patronatem Gazety Lubuskiej lub jednej z lokalnych rozgłośni radiowych. Festyn taki, przez sprzedaż miejsc handlowo – gastronomicznych przyniósłby dodatkowe środki finansowe na utrzymanie drużyny. Szczegóły organizacji pozostają do uzgodnienia. We wstępnych ustaleniach proponujemy rozegranie meczu piłki nożnej żużlowcy kontra politycy, co gwarantowałoby ściągnięcie politycznych elit naszego miasta do udziału w żużlowym festynie. Dodatkową atrakcją powinien być występ gwiazdy muzycznej, zwiedzanie stadionu (wieżyczka, parking, szatnie) oraz możliwość przejechania się motorem żużlowym. Na spotkaniu oczywiście powinni być obecni wszyscy zawodnicy naszego klubu.




    Propozycje zmian, które tutaj przedstawiliśmy są tylko kroplą w morzu potrzeb. Są one niezbędne, aby wyzwolić nasz klub z organizacyjnego marazmu, który potem ma przełożenie na stosunek kibiców do klubu i na osiągane przez zawodników wyniki. Nam, kibicom, którzy stworzyli ten projekt chodzi o problem naszego w klubu w szerszym ujęciu. Chcemy aby skorzystali na tym kibice, zawodnicy, klub, miasto, ale także firma QUICK MIX, której w tym miejscu chcieliśmy podziękować za dotychczasową pomoc finansową, a także za to, iż jako pierwsi zainteresowaliście się tym, co stanowi problem dla nas. Dla nas czyli kilkunastu, a pewnie kilkudziesięciu tysiącom kibiców w naszym województwie.



    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Na stadionie powinno zostać wydzielone miejsce, gdzie na tle reklamy QUICK MIX-u każdy kibic mógłby 10 minut po meczu zrobić sobie, kosztujące np. 8 złotych zdjęcie z ulubionym żużlowcem. Oczywiście każdy z zawodników miałby obowiązek wyjść do fanów pod rygorem kar finansowych.

    jak ty sobie to wyobrażasz że zawodników będzie się zmuszało do zdjęcia z kibicem nikt z zawodników się na to nie zgodzi jeszcze karę finansową kto na to się zgodzi np. wyobrażasz sobie hamilla że po meczu będzie mu się chciało iść robić zdjęcie z kibicami a jak odmówi to karę finansową

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ekhm , no co wiecej moge powiedziec , Brawo Panowie , jesli te wszystkei zmiany nastąpia to moge szczerze powiedziec ze Zielonogórski Klub Zuzlowy bedzie jedneym z najprofesjonalniejszych klubów w Polsce.

    Ja mam taki pomysł ze np. na to spotkanie ktre bedzie zarazem prezentacją druzyny , wyprodukowac plakaty druzyny , który dostałby kazdy kto by na to spotkanie przyszedł , nastepnie an nich podpisali by sie wszyscy zawodnicy i byłaby to naprawde wyśmienita pamiatka , bo msze zauwazyc ze bardzo trudno dostać plakat ZKZ-u , jesli nie jest to nawet niemozliwe.

    Pozdrawiam
    FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kiki:

    zawodnik zagraniczny nie zgodzi sie na taka klauzule jesli bedzie sie spieszyl np. na mecz do szwecji czy anglii. kazdy zawodnik krajowy taka klauzule moze miec w kontrakcie. powiem ci nawet kiki, ze ta propozycja przeszla bez wiekszych dyskusji. płonne wiec twe obawy nasz wieszczu. aaaaaaaa!!!!!!1 kiki zacznij pisac po polsku. zrozum ze w niedziele mam zazwyczaj kaca i nie chce mi sie 10 razy czytac twojego 3 linijkowego postu, zeby wylapac jakie znou splodzilem zuzlowe fanaberie. juz mam dosc. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

    p.s. kiki to chyba poslaniec bartkowiaka, ktorego zadaniem jest zniszczenie psychiczne przeciwnikow prezesa.
    csak eger miki. unio rongy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •