Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 112 z 112

Wątek: Prezes ZKŻ Zielona Góra - Zbigniew Bartkowiak zrezygnował !!!

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jakie są te twoje klimaty?

    Chłopaki ! Szczególnie licealiści !
    Jeszcze będzie na[prwde dużo pracy , nie wiem czy wiecie ale teraz jest zima , im bliżej sezonu tym więcej zadań dla nas wszytkich.Głowy do góry , chcemy doprowadzić do tego ,że kibice będą mile widziani w klubie.Aha podobno kibice będą ładnie ubrani.Może jest wśród nas jakiś projektant mody sportowej?Nasza inicjatywa to jak maja wyglądac kurtki , czapki i koszulki polo.Dodatkowo niektórzy z nas praca w kwartalniku o ZKŻ , wydawanym przez klub.Materiał do pierwszego zbiezre mój kloega , który wyjeżdża na narty i na obóz do Krsko .O kształcie tego periodykku porozmawiamy wspólnie oczywiście(kto chce pracować przy tym?) , bez prezesa , bo on nie ma czasu na pierdoły...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja też swoje trzy grosze :)

    Misaczki nie ma sensu sie kłocić , ten wątek jest po to aby się cieszyć z tego ,że prezesunio odszedł :):):)
    Powiem szczerze , że spodziewałem się tutaj wspiu Roberta (Dowhana) od nie dawna naszego kumpla z forum :). Myśle , że w obecnej sytuacji troche by to tutaj nam cos wyjasnilo.

    Pozdrawiam.

    P.s. Myśle , że kolega motorniczy powiniem się zastanowic z kim to ma doczynienia (mowa o Lordzie Kiperze) choc na sam wyglad Payne w ciemnej uliczce po kilku piwach tez mozna sie bac :)

  3. Powrót do góry    #93
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, ja raczej jestem fanem miejsc, gdzie mozna pogadac bez przekrzykiwania muzyki i uniknac raka pluc (w powietrzu nie wisi wielka chmura papierosianych oparow). Dawno nie bylem w Izbie Lordow, ale to jest moje wrazenie z ostatniego pobytu. ja lubie Jankiela, Kawon, czy Zbrojownie, ale mna sie nie przejmujcie. Ja sie stawie tam gdzie ustalicie.

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    potega ma byc budowana na rolnikach ?

    za wyborcza

    [quote]Dwóch polskich żużlowców ma zasilić skład ZKŻ już w najbliższych dniach. Krzysztof Cegielski, Rafał Dobrucki, Rafał Okoniewski, Piotr Świst to nazwiska, które pojawiają się najczęściej. Wkrótce po podpisaniu kontraktów z krajowcami, zielonogórscy działacze chcą zamknąć też temat umów z dwójką obcokrajowców. Tak wzmocniony skład ZKŻ ma na długie lata zadomowić się w ekstralidze, a najbliższy sezon zakończyć w gronie czterech czołowych drużyn w Polsce.



    czyzby potega falubazow miala byc budowana na zawodnikach z leszna: okon i dobrucki oraz z gorzowa swist i cegielski ?

    czy Ci rolnicy beda umierac za ZG ?
    odpowiedz znma ale nie powiem, ale na moje oko z tych 4 Panow jest okolo 1,5 zawodnika.

    Rolnicy wyruszaja po zlote runo do ZG !

    Na moje oko to w ZG bedzie jezdzila ekpia bolla czyli okon i swist a nie mialbym nic przeciwko aby w lesznie jezdizla ta druga para dobrucki - cegielski.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O Zbóje, Bandyci, Pantałyki Moje Kochane!!!!

    No i zrobiliście ze Mnie Prawdziwego Banditos.
    A ja tak naprawdę co: że raz komuś w ryj butelką, że raz czy dwa razy prysł czyjś nos po małym klapsie z bańki, że kiedyś kogoś z okna i już zaraz Lord_Kiper zły Lord_Kiper niedobry, eh chłopaki chłopaki.

    Jak byłem młody zwykłem mawiać:

    "Możesz nazywać Mnie bratem diabła
    i nienawidzieć jeśli chcesz
    możesz mówić że jestem złem
    ale nigdy nie zmienisz Mnie."

    A teraz przyszły sędziwe lata i czas odpocząć, pomyśleć o rodzinie, dzieciach eh..., choć zawesze możecie na Mnie liczyć jak w piosence "Knajpa Morderców" Taty Kazika i jeszcze nie raz pewnie błysną mi oczka w taki dość charakterystyczny sposób (hihi).

    A co wyniknie z zmiany układu sił w klubie zobaczymy, za wcześnie by się wypowiedzieć, kiedy jeszcze nie wiadomo co się dokładnie zamieni na co. Tylko proszę nie Ługowski!!!

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO TO JA TEZ SIE WYPOWIEM

    Tak obserwowalem obserwowalem no i nie wytrzymalem. Tak wiec ja tez zabiore glos, a co mi tam heheh. Poniewaz jest to, moim zdaniem, bardzo goracy temat w ostatnich dniach, wypowiem sie w tym watku. Also (patrz slownik niemiecko - polski) mysle, ze zbyt entuzjastycznie podchodzimy do tej (tak spektakularnej) rezygnacji tego Pana co to ta Fundacja "Bezpieczne Miasto" kieruje. Oczywiscie nie jestem zagozalym zwolennikiem tego Pana, ale mam nadzieje, ze nie zachlysniemy sie ta radoscia, a klubem bedzie sterowala odpowiednia osoba. I w tym miejscu zwracam sie do p. Roberta D. (moze sie powtarzam) Drogi Robercie czy jest Pan w stanie pokierowac Naszym Ukochanym KLubem!?. Bo wiele sie mowi o panskiej kandydaturze. Nie wiem, moze nie widzialem, ale nie udzieliles chyba odpowiedzi na to pytanie W-ce Prezesie :)

    Dwie kwestie jeszcze.

    Do (nie pamietam wlasciwie - patrz dziura) chyba dwojki Payne i Falubazini. Otoz wasze pomysly (no nietylko wasze) sa bardzo nowatorskie i musze przyznac, ze znacie sie na zeczy. Interesuje mnie tylko jak wyobrazacie sobie to, iz (moj imiennik) Kurmanek po zakonczonym spotkaniu (wygranym z Lesznem) bedzie przez 1,5 godziny pozowal do zdjec z kibicami?? Oj chyba jest to malo - realne.

    No i na koncu do Abdulah
    Rolnicy wyruszaja po zlote runo do ZG!
    Z tego co mi wiadomo to wlasciwie Leszno slynie z "produkcji" rolnikow. Mam racje czy nie?? A wiec o tych rolnikach to chyba wiesz co mowisz?? heheheh

    ps.[/u] pemo ty fanatyku!! heheheheh jak ty powiedz wytrzymales te 72 godziny bez internetu????[u]

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mialo byc bez buzki hehehe

    Jeszcze jedno!!
    Rozmaiwalem ostanio (chyba przedwczoraj) z bliska mi osoba, ktora to ma kontakt z jednym z czlonkow naszego zarzadu i przeprowadzila z nim buzliwa rozmowe na temat naszego skladu. No i w rozmowie tej ow czlonek (hehe) dyskretnie wyjawil, ze szeregi Zkz - tu zasili Sebastian Ulamek. A nie od dzis wiadomo, ze Ulamek podpisal w Czestochowie.
    Tak wiec pytam!!
    Czy naszym klubem zarzadzaja osoby, ktore tak naprawde nie wiedza co sie dzieje w srodowisku, czy poprostu w polskim zuzlu wszystko jest mozliwe??? A moze Ulamkow jest dwoch i mowa o innym Sebastianie??????
    Czy ktos moze mi to wyjasnic??? hehehehehhe Chyba, ze ja czegos poprostu nie wiem :)

    [u]
    Nowoczesna mysl techniczna zrodlem bogactwa narodowego!!

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale masz loty Helmuckie

    Ogólnie jesteś mile zakręconym Helmucikiem.Witamy Cie w naszym gronie i zapraszamy do konstruktywnych wywodów .

    Co do twoich wskazówek o robieniu sobie zdjęć z Kurmanem to wezmę je sobie do serca już dziś.

    Wracając do rzeczy , dam znać czy będziemy mieli spotkanie z zawodnikami i trenerem w piątek.Prawdopodobnie może to być Stary Browar w Hali Ludowej.Właśnie dopinam miejsce i termin .Inna ,pierwotna lokalizacja odpadła , ponieważ na skutek boomu gospodarczego oraz ożywienia gospodarczego , które już możemy obserwować w ZGórze po przejęciu władzy przez p.Ronowicz , wszystkie znaczące knajpy są rezerwowane(serio) , pozostają puby , które nie mają sceny i nagłośnienia.O tym będę informował.

    Co do dymisji , wczoraj w RZG , wemitowano audycję o walnym i dymisji Bartkowiaka.Większośc słuchaczy jest zrozpaczona odejściem prezesa (hihi) i mierną oraz niewyrażną postawą miasta(to racja).Klub mam nadzieję, zaskoczy kibiców nową jakością w nowym sezonie i dymisja prezesa będzie bezbolesna.Jednocześnie proszę o śledzenie posunięć zarządu miasta w sprawie dofinansowania chodników , trawników wokół kościołów oraz finansowania wszelakich związków wyznaniowych(imprezki , wystawy np rzeżb zrobionych przez zakonników) , gdzie na czele komórki d/s kontaktów z org.pozarządowymi stoi nowomianowany urzędnik, ojciec 6 dzieci , który zapowiedział iż będzie kierował się nauką kościoła przy rozdziale środków.Czyli zielone światełko dla finansowania kolejnych nowych Passatów i marmurów w parafiach zamiast rzetelnego podejścia do problemów naszego klubu , który gromadzi na stadionie nawet 15 tys ludzi ,drugie tyle przy radiach, co nie jest należycie zauważone.Naprawde warto przyjrzeć się naszemu naszemu bogobojnemu zarządowi miasta, który w jednym szeregu ustawił żużel i brydż sportowy .Na msze z okazji stanu wojennego też wybrali sie gremialnie nasi zarządowcy zamiast zoorganizować jakieś spotkanie z okazji Kopenhagi i naszego stowarzyszenia z Unią.Może powiedzianoby jak zamierza się pozyskiwać środki z Unii na inwestycje miejskie, zamiast manifestować swoją katopolskośc i stęchłą martylologie. Rzygać sie chce ...Dlatego o pieniądzach z miasta trzeba zapomnieć.

    Ale klub żużlowy jest starszy od "Solidarności" i wielu polityków.Damy radę...przetrwamy
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #99
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie dziwie, ze co niektorzy wyrazaja powatpiewanie dotyczace pomyslu pozowania zawodnikow do zdjec. Nie bardzo wiem o co im chodzi. Dlaczego nagle tak dbaja, zeby biedni zawodnicy nie musieli wyjsc na trawke do kibicow, zeby ci mogli strzelic sobie pary fleszy? Czy to jest taki wielki wysilek? To jest normalna rzecz w sporcie zawodowym w kazdym normalnym kraju. Skoro dazymy do normalnosci, to ja nie widze przeszkod we wlaczeniu tego obowiazku do kontraktu zawodnikow. Te 10-15 minut na zdjecia raczej ich nie zbawi.

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazinni

    rzygac mi sie chce:) jak widze takie wpisy na pania prezydent z Twojej strony, jak widze Twoje wpisy nabijajce sie z goscia co ma 6 dzieci, jak widze Twoj brak tolerancji jak ktos nie lubi zuzla a na przyklad kosciol, - tak nie mozna ?

    ale rozumiem podtekst, retoryke i rozgorzyczenie, zawsze uwazalem po co kosciol, po co chodniki w jakis peryferyjnych dzielnicach, trawniki w centrum itd ... lepiej miec speedway na wysokim poziomie !

    Ale dziwisz sie Pani prezydent ?

    sam jedziesz z bartkowiakiem jak z g....em a czego zadasz od Pani prezydent ma mu d.... calowac ?

    Popatrz kobita przyszla i usiadla w fotelu i patrzy na to, ze:

    - zkz zamiast sie wzmacniac na razie jest oslabiony odszedl jeden z liderow (kuciapa),
    - nie ma zadnego kontraktu z obcokrajowcem,
    - andrzej huszcza coraz starszy i zostal radnym sejmiku to kobita mysli ze nie bedzie mial czasu na zuzel,
    - wchodzi na forum a tu wszyscy jada na Pana B. i ona na sie w to g... maczac i babrac,
    - co wiecej kobita siedzi patrzy i slucha ze sa obiecanki w ZG niejakiego Bartkowiaka i smolenia ze bedzie gut, 2 krajowych i 2 zagranicznych zawodnikow, wiec kobita mysli chlopi(nie rolnicy) obrotni, takie uklady - to kase napewno zalatwia - nie bede sie mieszac bo mnie beda wyzywac, ze chce przyjac ich elektorat!!!!!

    Siedzi i patrzy a te koscioly, trawniki, chodniki takie zaniedbane a ludzie ..., Tak Ci ludzie nie chodzacy na zuzel (moze twoja mama:))- na nia glosowali - to jakie ma wyjscie, jak kibice speedwaya tylko ja opluwaja i tak im nie dogodzi a moze usatysfakcjonuje tych co siedza w niedziele w parkach z rodzina, co spaceruja po ulicach i chodnikach ZG i ida w niedziele na sume i wierza w to ze przyjdzie ktos taki ze zadba o ich miasto a nie tylko o nepotyzm i klientezlizm.

    Ale mysle moze falubazinii ma racje, zadzownie do kobity pogodom po poznansku i oboczymy kto to taki:

    A kobita sie dzis przstraszyla jak do niej zadzwonilem:) i powiedzialem ze z lyszna jestem i pytom

    - czy wie ze, w ZG Panowie B.S.D. chca sciagnac dwoch rolnikow z leszna:)(okon i dobrucki) i z gorzowa:)(swist i ceglasty).

    - a co maja zaorac stadion czy co ? - spytala

    a ja: - nie, maja jezdzic w klubie z pani miasta.

    - to co oni ode mnie chca (Panowie z zarzadui kibice) ja mam wspierac was rolikow w wlkp.

    a ja - tak chcialbym aby Pani wspierala nas rolnikow - Ci rolnicy placa podatki w urzedzei skarbowym w lesznie i gorzowie cieszy mnie to.

    a ona - w zadnym wypadku, nigdy Pan B. chlopakow z ZG (kujawe) wydaje do W-wy a ja mam was rolnikow utzrymywac -nigdy !

    I w tym momencie slyszalem klaskanie w magistracie Pana co ma 6 dzieci i siostr zakonnych i matki z dzieckiem co nie ma gdzie usiasc bo lawek brak.


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    - zkz zamiast sie wzmacniac na razie jest oslabiony odszedl jeden z liderow (kuciapa),
    Jak narzie pan Kuciapa nie odszedl! Nie bylo jeszcze rozmow z zarzadem klubu, nikt z Rzszowa nie kontaktowal sie z wlodarzami klubu, wiec nie pisze, ze odszedl! Jest duze pawdopodobienstwo jego powrtu do Rzeszowa, ale na dzien dzisjeszy nadal jest na liscie transferowej!
    Jak podpisze w Stali to bedziemy mogli powiedziec, ze odszedl

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DZIEWIEC DNI PO ROCZNICY STANOW

    Ja sie dziwie, ze co niektorzy wyrazaja powatpiewanie dotyczace pomyslu pozowania zawodnikow do zdjec. Nie bardzo wiem o co im chodzi. Dlaczego nagle tak dbaja, zeby biedni zawodnicy nie musieli wyjsc na trawke do kibicow, zeby ci mogli strzelic sobie pary fleszy? Czy to jest taki wielki wysilek? To jest normalna rzecz w sporcie zawodowym w kazdym normalnym kraju. Skoro dazymy do normalnosci, to ja nie widze przeszkod we wlaczeniu tego obowiazku do kontraktu zawodnikow. Te 10-15 minut na zdjecia raczej ich nie zbawi.
    Ja nie jestem wcale przeciwnikiem takich rozwiazan. Owszem sam chetnie cykne sobie fotke z tym czy tamtym. Ale bo ja wiem czy te 10-15 minut wystarczy na zaspokojenie potrzeby (pewnie licznej) rzeszy kibicow?? Nie wyobrazam sobie ze zuzlowcy tak latwo przystana na takie umowy ale dobra nic juz nie mowie czas pokaze. Jak mowi przyslowie co ma wisiec nie utonie.

    Natomiast jezeli chodzi o Moje Helmuckie loty to musze Ci powiedziec Falubazzini, ze to nie sa zadne tam loty, to jest rzeczywista wypowiedz pewnego pana ,(nazwijmy go Malcolm X) ktory siedzi w zarzadzie Zkz. A wiec sam sobie odpowiedz na pytanie tko ma te loty ja czy w/w Malcolmik:) A tak na marginesie to nie wiem czy ktos pamieta jak to w ubieglym roku glosno bylo o tym, ze Crump podpisal kontrakt w Pile, a cale gorzykofo (czy jak wy ta hmmm miejscowosc nazywacie hehehehe) az huczalo ze jak tylko znajdzie sie forsa to Jasonik bedzie zawodnikiem staleczki.

    Ps. Falubazziniuniu nie mow do mnie tak zdrobniale prosze :)

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazka

    nikt z rzeszowa nie bedzie rozmawial z zarzadem klubu z ZG !

    chlopaki z rzeszowa przeleja 31 stycznia 2003 roku kwote 100 tys. zl i to bedzie tyle !

    Czy Piotr Proatsiewczi tez nie odszedl jeszcze z bydzi ?
    Jesli ktos mowi ze ocdchodzi to jak to rozumiesz ?

    Na razie w ZG nie ma (wg plotek:)):
    - kuciapy
    - kujawy
    - bartkowiaka
    -
    jest
    - kurmanski
    - huszcza

    ps. zanim wrzucicie kamyczek do mojego klubu uprzedzam ,ze w lesznie jest podobnie: odszedl - ulamek (chco nikt z zarzadu Cz-wy nie gadal z rufinem:)jest- rufin, - adams.


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MOZE RUSZMY DO SPOWIEDZI??

    No i znowu za szybko zamknolem to okienko bo cos jeszcze mi z glowy ulecialo.
    Otoz wydaje mi sie, ba jestem nawet pewien, ze nasza Pani Prezydent jest tajna agentka Sztazi i jest w piatym pokoleniu spokrewniona z oj. Rydzykiem. Tak wiec moze zaloze nowy watek o nazwie "Pani R jako glowny Przedstawiciel Handlowy radia Ma ryja na ziemi lubuskiej" :) Ale mysle, ze nie do takich tematow sluzy to forum i moze zamkniemy juz ten temat.
    No chyba, ze abdulah jest siostra zakonna ale to juz nie moj bol glowy :D

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    abdulah!

    nie zapoinaj,ze my mamay jeszcze Stojana hyhyhy!A co do Kuciapy to jedni mowia tak drudzy tak wiec ja tu ni jestem niczego pewna:P A, ze sam zainteresowany powiedzial," ze chce jezdzic w Rzeszowie" jeszcze nie jest podpisanym kontraktem jak bedzie podpis i siano w klubowej kasie to mozna powiedziec,ze oposcil szeregio druzyny z Winnego Grodu.

    Acha co do tematu to ja nie mam pewnosci, czy znowu nie bedzie tak jak rok temu,ze prezes Bartkowiak jednak zostanie na swoim stanowisku o jego "urlop bezplatny" trwa do konca lutego(o ile sie nie myle:P:P)! A cos mam zle przeczucie, ze i to on bedzie prezsem i to, zreszta nie tylko ja tak sadze!:P:P:P:P

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubazka

    abdulah!

    Acha co do tematu to ja nie mam pewnosci, czy znowu nie bedzie tak jak rok temu,ze prezes Bartkowiak jednak zostanie na swoim stanowisku o jego "urlop bezplatny" trwa do konca lutego(o ile sie nie myle:P:P)! A cos mam zle przeczucie, ze i to on bedzie przesem i to zreszta nie tylko ja tak sadze!:P:P:P:P
    Mysle, ze tym razem Pan Bezpieczne Miasto zlozy bron bo nie ma juz tak wielu jak dawniej wspolzawodnikow, w ktrych mogl zxnalezc oparcie:) Takze Falubazka ten pan juz nie usiadzie (w marcu oczywiscie) na tym fotelu z wysokim oparciem :)

    Abdulah pamietaj, ze feta i koks daja pozniej niezly kop i do niczego dobrego to nie prowadzi :P

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czytaj dokładniej mnie Abdulahhu

    W mojej powyższej wypowiedzi chodziło mi o to ,że pieniądze na polityczne zaplecze obecnej ekpiy(czyli kuria biskupia)i potencjalne dofinansowanie kościoła zamiast sportu ogólnie rozumianego to poprostu skandal.Wszystkie prawicowe zarządy miast w Polsce finansują swoje dobre układy z klerem, budując im chodniki i pomniki obok kościołów, mimo ,że episkopat to najbogatsza instytucja w Polsce , wg konkordatu nie płacąca żadnych podatków(patrz Rydzyk).Dlaczego więc za moje podatki , w mediach mówi jeden pan(ten od 6 dzieci),że będzie dzielił siano wg nauki kościoła? O to mi chodzi.A dokładniej o to ,żeby taka praktyka nie miała miejsca.Przed tym przestrzegam.Budujmy ,róbmy ludziom dobrze ,są naprawde ważniejsze problemy tego miasta niż żużel ale nigdy nie możemy się zgodzić na finansowanie mniej palących potrzeb , po to by za pieniądze podatnika zapewnić sobie miejsce w niebie.W skali kraju podam: np budowa bazyliki odrodzenia w Wawie za 200mln złotych z budżetu państwa , a pielęgniarki we Wrocławiu leżą na ulicach w protescie za brak poborów od pół roku.Czy my w skali lokalnej/zielonogórskiej mamy też wartościować tak potrzeby? Duchowe nad realnymi?
    I tu plus dla poprzeniego zarządu i prezesa Bartkowiaka ,że jednak miał wyskoka skuteczność w finansowaniu tego co wielu mieszkańcom ZG leżało na sercu.Czyli żużel.
    Pani Ronowicz póki co jest za wcześnie na stanowisku by ją krytykować, ale pierwsze sygnały są jednak niepokojące dla nas czyli kibiców czarnego sportu.Tyle merytorycznie chciałbym Ci wytłumaczyć.Wcale nie chcę by miasto było naszym głównym sponsorem.Teraz właśnie będziemy mieli próbę operatywności , czy mimo wszystko poradzimy sobie bez pozytywnie nastawionych władz miasta?

    Co do składu , to troskliwość coniektórych jest conajmniej podejrzana , wypowiedzi na podstawie plot są zawsze takie same .Czyli nic nie wnoszą.Czas spojrzeć na leszczyńskie podwórko krytyczniejszym okiem.900tys długu raczej też nie pozwala spać spkojnie.Nam długi w klubie robi głownie szkółka.Zobowiązania do zawodników to 25% długu.Do państwa zero .Reszta w swoim czasie.
    Aha i ja tu nikogo nie wyśmiewam...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ,że loty to mają tutaj wszyscy (no może z wyjątkiem Falubazki :)). W sumie to nie ma co tutaj juz pisac o Bartkowiaku. Odszedl , krzyzyk na droge. Byleby tylko teraz nie potrzebnie mieszal. Co do wypocin Helmuta :) (nadodatek mojego sasiada i wspoltworcy naszej sieci komputerowej) to nie ma co sie nimi przejmować. Zaprosilem go na piatek na spotkanie. Bedziecie mogli mu morde obic :):):):):)

    Podrawiam.

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PEMO TO PO SDASIEDZKU

    Widze ,że loty to mają tutaj wszyscy (no może z wyjątkiem Falubazki :)). W sumie to nie ma co tutaj juz pisac o Bartkowiaku. Odszedl , krzyzyk na droge. Byleby tylko teraz nie potrzebnie mieszal. Co do wypocin Helmuta :) (nadodatek mojego sasiada i wspoltworcy naszej sieci komputerowej) to nie ma co sie nimi przejmować. Zaprosilem go na piatek na spotkanie. Bedziecie mogli mu morde obic :):):):):)
    No na temat Bartkowiaka nie bede sie juz wypowiadal bo chyba wystarczajaco sie wyslowilem.

    Natomiast chcialem powiedziec cos do tego mojego niby sasiada Pemo.
    Ty wiesz przeciez, ze jam jest bardzo intelignetny facet i takie tam posciki to na jednym oddechu powstaja, wiec nie na miejscu jest chyba twoje okreslenie o wypocinach heheheh, a po 2 to mysle, ze na kazda wypowiedz nalezy zwracac uwage :P

    Ps. Nie wypowiadam sie juz w tym watku bo to staje sie monotonne :)

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    chec

    Chciałbym dowiedzieć sięczy znalazło by się dla mnie jakieś zajęcie.Jestem z Zielonej i mam 13 lat.TO OCZYWIŚCIE JEST SKIEROWANE DO PEYNA I FALUBAZZINIEGO

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "na zawsze wierni"

    ja dodam swe trzy grosze ... :)
    awiec ... " na drzwiach poniesli na walnym zebraniu ... prezes Bartowiak padl" - hiehiehhie
    no i dobrze, pewien okres w historii klubu zostal zamkniety .. czy byl on dobry czy w dupe wysrany ?? moim zdaniem zaden - poprostu trudno oceniac goscia ktory od kilku lat nic nie zrobil dla klubu; ten klient nie potrafil nawet podziekawac za 10tys zl ktore wylozyl pewien gosc na oplacenie wynajecie toru w Toruniu przed meczem w Gnieznie - bez komentarz
    teraz pytanie powstaje kto go zastapi - jakos mnie sie nie widzi zeby Dowhan tak sie pchal na to miejsce; nawet jesli to powstaje drugie pytanie czy wlasny interesik (niemaly) nie bedzie kolidowal ze sprawami klubu - przeciez zajmowaniem sie klubem, to nie pojscie do kosciola w niedziele na msze (tak myslala pani Ronowicz, i zobaczycie jak nasz wszystkich na szaro zrobi ... bladz jedna)
    no i czy wszystko zacznie byc jasne w klubie, ze ja (zwykly szarak) bede mogl sobie wpasc - pogodac z kims, dowiedziec sie co i jak sie dzieje), a nie ze won mi stad - bo tak na dzien dzisiejszy jest
    bilety, programy, ogordki, stoiska (wszelakie) - zeby to nie bylo "pokonszachtach" - rozpisac przetarg - przeciez taki Lech Bosman (czy czort wie jaki wynalazek) by sie bily o takie cos - i nie dosc ze dobry by byl browar (walnelem 4 i mi wykazalo jak po 2, cosik nie si, nie ??) to ladniej by to wygladalo (parasole i takie tam pierdoly
    no i wkoncu moze znajdzie sie osoba co bedzie mowic jakies konkrety, a nie ciagle ********* nie ma pieniedzy, klub jest zadluzony, trudna sytuacja - chlopie babie w lozku tez tak marudzisz ??!! niech ktos do cholery powie beda wzocnienia na 100% - ale prosze poczekac, oglismy to (np.) 24grudnia (zeby zrobic prezent gwiazdkowy - nie lepiej brzmi ?? a na jedna wychodzi

    jeszcze sie odzezwe :P

    NIECH MASA BEDZIE Z WAMI !!

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kid3 , to pytanie do wszystkich

    Bliżej sezonu znajdzie się więcej zajęć.Nie martw się...teraz jest zima , czas odpoczynku .

    Może kupmy prezesowi na święta spadachron ,żeby wylądował spokojnie a nie walnął w ziemię po dymisji?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •