Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 112

Wątek: Prezes ZKŻ Zielona Góra - Zbigniew Bartkowiak zrezygnował !!!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    czas pokaże

    Rok temu ja by bartkowiak odszedł to by zim wszyscy sponsorzy odeszli teraz zobaczymy kto jego będzie następcą mam nadzieje że powrócą czasy złote naszego klubu aby tak było

  2. Powrót do góry    #47
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co sie zmienilo ?

    I tak na dobre to co sie w ZKŻ zmieniło ? Nadal te same osoby, problemy i..........te same długi. A kasy jak nie było tak niema. Dobrze,że duch w narodzie nie ginie :)

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje zdanie jest Takie :

    Panie prezydent wybrala nie tego wiceprezydenta co powina jezeli ten Pan wlasnei sie dowiedzialem Uczyl Historii to chyba jest pomyslka z jakiej racji ma np Pin Pong dostac tyle co zuzel znaczy sie przyblizone sumy ?? Mam nadzieje ze sie ten Pan zastanowi nad tym i to dobrze wiadomo ze sporty u nas sie rozwijaja szybko ale zawsze byl Zuzle nr 1 i rego nei zmienimy ...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstępie chciałem zaznaczyć, że zgadzam się
    ze wszystkimi postulatami i chciałbym coś dodać
    od siebie.
    Kilkusekundowe jingle włączane po wygranych 5-1 biegach (np. kankan) są zjawiskiem powszechnym na piłkarskich stadionach w całej Europie (po strzeleniu bramki przez gospodarzy). Dodatkowo zmiana muzyki w czasie prezentacji i pomiędzy biegami. Wysuwamy także propozycję nagrania piosenki klubowej. Dodać należy, iż wymianie należałoby poddać nagłośnienie naszego stadionu, ale to sprawa wtórna.
    Otóż wydaje mi się, że piosenka "We are the champions",
    która była puszczana za czasów Morawskiego, po wygranych
    biegach, powinna być przywrócona, tak aby została
    zachowana ciągłość i historia naszego klubu. Hymn
    puszczany podczas prezentacji, powinien być zmieniony
    na ten który funkcjonował za Morawskiego, obecny
    przypomina pochód pierwszomajowy.

    W pubach również powinny być organizowane spotkania z ludźmi, którzy są historią zielonogórskiego speedwaya. Takie spotkania mogłyby być połączone na przykład z wystawą starych zdjęć czy programów żużlowych.
    Do zdjęć i programów należałoby dąłączyć mecze na video,
    co z pewnością byłoby atrakcją, np. z lat 1991-1997.
    Należy pamiętać, że wielu kibiców posiada archiwalne
    nagrania i warto by je wykorzystać, w celu promocji
    naszego klubu.

    [b]Osobiście uważam, że spikerkę w Zielonej Górze
    powinien prowadzić Krzysztof Hołyński, jego błyskotliwy
    komentarz byłby z pewnością atrakcją dla kibiców.

    P.S Na plastronie obowiązkowo powinna
    być duża Myszka Mickey, a pod nią mały
    napis KS Falubaz. Cały plastron powinien być w barwach żółtobiałozielonych.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    W końcu Payne ujawnił słynny manifest całej reszcie zielonogórskich kibiców. Więc to, o czym tak dyskutowaliśmy przez ostatnie dwa dni przy bronxach (nieprzespane nocki, podkrążone oczka)jest już powszechnie znane!!!!!!.


    Bartkowiak odchodzi i nie ma co się teraz dołować, ani myśleć, że będzie gorzej itd. Skończyła się pewna epoka i tyle. Trzeba mieć nadzieję, że nowy sternik naszego klubu będzie przedewszystkim PATRZYŁ W PRZÓD!!!!. Oto przecież chodzi. Fakt, w porównaniu z tym co się dzieje w Gdańsku, Pile czy Gorzowie to u nas jest eldorado. Nasze długi w porównaniu do tych co są w powyższych klubach, to "piernięcie konia trojańskiego". I w tym, niewątpliwie Bartkowiak ma swoją zasługę.

    Chodzi jednak o to, że klub "stał w miejscu", nie rozwijał się. A do rozwoju potrzebny jest ktoś młodszy o szerszych horyzontach, prężniejszy w swoim działaniu (np. Pan Smoleń). Wielu z Nas kibiców nie zdaje sobię sprawy co tak naprawdę dzieje się w klubie.

    Te postulaty, które przedstawił Payne to krok w kierunku rozwoju - profesjonalnego rozwoju.
    I oto chodzi. Nie będę tu się powtarzał, ale naprawdę wiele rzeczy wokół klubu należałoby rozegrać inaczej (jawne przetargi - żadnych "wałków" i pieniędzy wyrzucanych w błoto). Do tego wszystkiego potrzebne jest po prostu w pełni profesjonalne podejście. Nasz klub ma być firmą, a nie jakąś tam "sektą".

    Także główki do góry Falubazersi, bądźmy dobrej myśli. Ta rezygnacja na pewno nie jest oznaką jakiegoś dramatu.

    Pozdro!!!!!

    Wyznawca Falubazu


  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sie ciesze ze bartkowiak odszedl bo tak naprawde to nigdy nas nie szanowal..

    **** !

    "Zwyciestwo to piekne slowo.."


  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez polityki.

    Nie mieszaj "Zwyczajny" polityki do sportu.Uważam,że prezesem powinien zostać pan Dowhan.Decyzje,które zapadły zle wróżą zielonogórskiemu sportowi.Ciekawe co było przyczyną ustąpienia prezesa? Teraz jest czas na rozmowy z nowymi kandydatami /żużlowcami/do drużyny a nie utarczkami zarządu.Kto szybciej zatrudni dobrych zawodników ten nie będzie drżał przed perspektywą spadku do niższej klasy.Boję się,że możemy obudzić się z ręką w nocniku.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstępie chciałem zaznaczyć, że zgadzam się
    ze wszystkimi postulatami i chciałbym coś dodać
    od siebie.
    Kilkusekundowe jingle włączane po wygranych 5-1 biegach (np. kankan) są zjawiskiem powszechnym na piłkarskich stadionach w całej Europie (po strzeleniu bramki przez gospodarzy). Dodatkowo zmiana muzyki w czasie prezentacji i pomiędzy biegami. Wysuwamy także propozycję nagrania piosenki klubowej. Dodać należy, iż wymianie należałoby poddać nagłośnienie naszego stadionu, ale to sprawa wtórna.
    Otóż wydaje mi się, że piosenka "We are the champions",
    która była puszczana za czasów Morawskiego, po wygranych
    biegach, powinna być przywrócona, tak aby została
    zachowana ciągłość i historia naszego klubu. Hymn
    puszczany podczas prezentacji, powinien być zmieniony
    na ten który funkcjonował za Morawskiego, obecny
    przypomina pochód pierwszomajowy.

    W pubach również powinny być organizowane spotkania z ludźmi, którzy są historią zielonogórskiego speedwaya. Takie spotkania mogłyby być połączone na przykład z wystawą starych zdjęć czy programów żużlowych.
    Do zdjęć i programów należałoby dąłączyć mecze na video,
    co z pewnością byłoby atrakcją, np. z lat 1991-1997.
    Należy pamiętać, że wielu kibiców posiada archiwalne
    nagrania i warto by je wykorzystać, w celu promocji
    naszego klubu.

    [b]Osobiście uważam, że spikerkę w Zielonej Górze
    powinien prowadzić Krzysztof Hołyński, jego błyskotliwy
    komentarz byłby z pewnością atrakcją dla kibiców.

    P.S Na plastronie obowiązkowo powinna
    być duża Myszka Mickey, a pod nią mały
    napis KS Falubaz. Cały plastron powinien być w barwach żółtobiałozielonych.
    To tak:
    Wpełni się zgadzam co do We Are Te CHampions!!!! Kankan nie zabardzo pasuje.... Pamiętam jak jeszcze mały główniarz byłem i chodziłem z rodzicami na morawskiego... Fredy Mercury swoim utworem pobudzał cały stadion... Spodziewam się, że teraz może nawet i stadion by śpiewał tą piękną zwycięską pieśń... Osobiście to mi mało przeszkadza obecny hymn..... A co do tych kaset video to lepiej jakby były sprzedawane w taki sam sposób jak koszulki czapeczki szaliki itp. SPiker jak dla mnie to jest obojętna sprawa..... No a plastrony hmmmmm... Falubaz jako nazwa firmy może być sprzeczny z umową między ZKŻ, a quick-mix'em. Ale zresztą poco komu ta nazwa nikt tak nie robi..... A nie liczy się przeszłośc, a przyszłośc i w niej Falubaz nie istnieje.... Co do barw plastronu zgodze się, ale tylko wtedy gdy ktoś zrobi w to przyjemny dla oka sposób, a nie paint'owskie wykonanie;P. Mycha obowiązkowo;P

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tramwajarz nie ma o niczym pojęcia.

    Klubu o nazwie Falubaz oficjalnie niogdzie nie ma zgłoszonego.Nazwa klubu jest zgłoszona do GKSŻ i oficjalny logotyp klubu ZKŻ QUICK MIX jest nawet zatrzeżony w urzędzie patentowym .Ten kto sprzedaje szlaiki lub inne barwy z takim napisem łamie prawo.Jak tu wpisywać nazwę Falubaz? Gdzie? Z jakiej okazj?Tyle rzeczywistości .

    Co do muzyki są różne gusta , ale ja osobiście myślę,że po dwóch meczach obrzygaliśmy sie tym "We are the Champions".Po wygranym meczu jak najbardziej , to musi być ekskluzywne nagranie , na fetowanie 5-1 potrzebna jest znana i wesoła oraz krótka melodyjka.Utwór po wygranym meczu .Zgoda. Muzyka do prezentacji jest niespodzianka .Będzie super mówie wam.Nagramy płyty i będzie wszystko co fajne !Gwarantuję!!

    [b]Widze ,że Marcin nie wytrzymałeś i wpisałeś przepis na sukces do internetu.Nawet w Gorzykowie sobie go wydrukują i staną na nogi.Cóż, nie tak łatwo , to dopiero 60% pomysłu reszta to skuteczni ludzie i dobre wdrażanie.


    Niech ktoś Kikiemu da bana albo jakiegoś banika!Już nie mam siły.On nawet za godzinę po dymisji miał podać nazwisko nowego prezesa , skoro zarząd sam jeszcze nawet tego nie ustalał.Dość ...
    Pozdrawiam dziewczęta !!!Szczególnie ciepło.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tramwajarz nie ma o niczym pojęcia.

    Klubu o nazwie Falubaz oficjalnie niogdzie nie ma zgłoszonego.Nazwa klubu jest zgłoszona do GKSŻ i oficjalny logotyp klubu ZKŻ QUICK MIX jest nawet zatrzeżony w urzędzie patentowym .Ten kto sprzedaje szlaiki lub inne barwy z takim napisem łamie prawo.Jak tu wpisywać nazwę Falubaz? Gdzie? Z jakiej okazj?Tyle rzeczywistości .
    Śmieszny jesteś czasami Falubazzini

    Tyle piszecie, że nazwa FALUBAZ jest najważniejsza,
    a teraz nagle liczy się tylko ZKŻ QUICK-MIX.
    A co będzie jak za rok nowym sponsorem zostaną
    jak tu słusznie zauważył Yogurt Zajkłady Mięsne?
    Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie wiem
    czy pamiętasz, ale na plastronie Morawskiego,
    była Myszka a pod nią napis KS Falubaz. I wcale
    to nie przeszkadzało, żeby widniało logo Morawskiego.
    Można? Można, tylko trzeba czuć tą wieź, której
    jak widać wielu brakuje.


  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    tak podali w radiu zielona góra i to nie moja wina powiedzieli ze podadzą jego nastepce a że nie podali to nie moja wina

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie prezydent wybrala nie tego wiceprezydenta co powina jezeli ten Pan wlasnei sie dowiedzialem Uczyl Historii to chyba jest pomyslka z jakiej racji ma np Pin Pong dostac tyle co zuzel znaczy sie przyblizone sumy ?? Mam nadzieje ze sie ten Pan zastanowi nad tym i to dobrze wiadomo ze sporty u nas sie rozwijaja szybko ale zawsze byl Zuzle nr 1 i rego nei zmienimy ...
    A poza tym zuzel jest 1000 razy drozszym sportem niz ping-pong. Czyz nie mam racji?

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Oj widze ze ty Tramwajarz naprawde nic nie rozumiesz , Falubazziniemu niechodziło oto ze ZKZ Quick Mix jest ważniejszy od Falubazu , tylko oto ze nikt nie yrobi ci oficjalnych pamiatek klubu z napisami Falubaz , bo to przeciez sponsorem jest Quick Mix i go nieinteresuje historia m tylko to zeby sie przy okazji zareklamowac.
    To samo tyczy sie plastronów , nawet nie maz otym zeby był na nim napis Falubaz ,
    na to nie zgodzi sie ani klub , ani tym bardziej Quix-Mix.
    Tylko Falubaz!

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiceprezydent to dyrektor LO 1 , nie wiem jak taki koleś może sie zużlem przez radio interesować??/ Co to wogole za gość, jak on smie powiedzieć że zadnych sukcesow indywidualnych? Kurman 6 w IMŚJ i dobre miejsce w Zlatej Prlibie a na dodatek taki talent jakim jest marcinkowski o którym on pewnie jeszcze nie wie, żeby miec osiągniecia to trza żmudnie do tego dochodzić do tego, czy silnik żużlowy kosztuje tyle co piłeczka do pingponga? no chyba nie, to sa nieporównywalnie kwoty, wogóle czy ktos z was słyszał, ale powiedzcie szcerze czy ktos z was słyszał o jakichkolwiek sukcesach indywidualnych z innych dyscyplin? bo ja nie, więc nie wiem o czym mowa...Co za głupie porównania do innych dyscyplin, to jest conajmniej nie na miejscu. porównują że jakiś KS niepełnosprawnych dostał 9 tys zł a ZKŻ 411 tyś, to jest absurd, co trzeba na utrzymanie takiego klubu? kilka wózków, pare piłek... itd, zresztą nie che mi sie gadac, ROWONICZ DO DOMU!

    PS. Wedlug mnie najśmieśniejsza wypowiedź wczorajszego dnia, autorstwa p. Bartkowaiak to " w ekstralidze bywamy często" buahahahhahahahahha, myślałem że kulne, pzodro!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj widze ze ty Tramwajarz naprawde nic nie rozumiesz , Falubazziniemu niechodziło oto ze ZKZ Quick Mix jest ważniejszy od Falubazu , tylko oto ze nikt nie yrobi ci oficjalnych pamiatek klubu z napisami Falubaz , bo to przeciez sponsorem jest Quick Mix i go nieinteresuje historia m tylko to zeby sie przy okazji zareklamowac.
    To samo tyczy sie plastronów , nawet nie maz otym zeby był na nim napis Falubaz ,
    na to nie zgodzi sie ani klub , ani tym bardziej Quix-Mix.
    A pytaliście się chociaż, czy jest to możliwe?
    Ja w domu mam kubek, szalik w żółto-biało-zielonych
    barwach z napisem Falubaz Zielona Góra, wykonane
    w 1997 roku, więc nie pieprzcie, że nikt mi nie
    wydrukuje, bo sam je kupiłem na stadionie. A wy
    chcecie produkować z nazwą ZKŻ QUICK-MIX? HA,HA,HA,HA.
    Może zmienicie nazwę z KS FALUBAZ NET FANS na
    ZKŻ QUICK-MIX FANS?

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Falubazz , musze cie poprawic , pan Kozłowski nie jest dyrektorem LO1 , uczył tam wczesniej historii i to wszystko , z tego co wiem to juz tam nie uczy.


    Tramwajarz , ty dalej nie rozumiesz , jesli porobimy gadzety klubowe z napisem K.S Falubaz i bez napisu ZKZ Quick Mix Zielona Góra , to wtedy pan Maxim powie ze mu sie nie opłaca sponsorowac klubu w który na gadzetach pisze Falubaz a nie Quick Mix , i wtedy jak bedziesz miał ten szalik K.S Falubaz a plastrony beda z napisem KS Falubaz to wtedy ie wiem czy wogóle beda one uzyte bo jak nie bedzie kasy od sponsorów to nie ebdzie za co jezdzic.

    Pozdrawiam FanFalubaz
    Tylko Falubaz!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bóg chyba nad nami czuwa !!!

    Bartkowiak zrezygnował i jest to widadomość dnia. Trzeba się cieszyć i radować. Można by z tego powodu winobranie szybciej zacząć :) A tak na poważnie to miejmy nadzieje ,że rządy obejmie jakiś wykwalifikowany i odpowiedni człowiek na to stanowsiko. Człowiek za którym , szliby kibice , szło by wielkie show a przedewszytskim wielkie pieniądze......
    Cóż pomarzyć każdy może. :)

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mówimy o ramach prawnych i profesjonaliżmie a nie o widzi mi się

    To ,że kupowano pamiątki jakie tylko ktoś "sobie"wyprodukował to wina poprzednich zarządów klubu i układów personalnych.Teraz ma to sie zmienić , wyłącznośc na produkcje pamiątek i używanie logotypu ma klub.Dotychczas pamiątki robił pewnien pan , dokładnie pewnien pan, nie podlegało to kontroli nikogo , teraz chodzi nam o to by doprowadzić do sytuacji ,że klub zacznie zarabiać na pamiątkach(realna kasa)a nie pozwalac produkować pamiątki o 100 rodzajach bez płacenia tantiemu za używanie znaku.Prawda ,że proste?

    Ja osobiście zawsze będę skandował FALUBAZ , nic tego nie zmieni , ale Falubaz to dziś całkiem inna firma, nie ma nic wspólnego z naszym żużlem(cytowanie yogurta to jakieś nieporozumienie).Plastron który ma na sobie młodzian o nazwisku Prostasiewicz , to prawdopobnie dowolna interpretacja prezesa Morawskiego.Nie znam treści umów klubu Morawski , teraz sytuacja tak wygląda jak opisuję .Nigdzie na gadżetach nie pojawia sie Falubaz , w naszych sercach i gardłach tak. Oficjalna nazwa lubu jest taka jak każdy zna.Może i będzie kiedyś Parówki Cielęce , jeżeli dany sponsor sobie zażyczy za 12mln złotych , które wpłaci na konto klubu.
    Trzymajmy się faktów i realnej sytuacji prawnej.Uczucia na plan dalszy .Swoją drogą plastrony mamy ok.Jest tam myszka czy jej nie ma bo nie pamiętam?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do tramwajarza:

    towarzyszu jodkowski. jestes takim dziwnym tworem tego forum. w sumie z profilu wychodzi mi, ze jestes zielonogorzaninem, ale juz w sygnaturce piszesz o zielonogorskich tramwajach i zanudzasz podobnie "zabawnymi" tekstami. nie wiem czy chcesz na sile prowokowac czy moze masz jakies gorzowskie korzenie. moze wiecej by sie wyjasnilo gdybys ktoregos pieknego wieczora wyjrzal zza monitorka i zjawil sie na jakiejs malej, integracyjnej imprezie. do tej pory silujesz sie dosc mocno aby zaistniec, ale tylko w zaciszu domowego mieszkanka i jakos nie jestes skory nawet do tego zeby podejsc do nas w czasie jakiegos meczu i zamienic paru slow. tak zrobil na przyklad mieszkajacy chyba teraz w szkocji VATERLAND (serdecznie pozdrawiam). nie widzial nas, nie chcial siedziec z nami , bo ma inne miejsce na stadionie, ale podszedl i jeszcze tylko po to aby oddac pare zlotych, ktore za niego wylozylem na oprawe ktoregos z meczow.
    co do ciebie to czesto snujesz jakies katastrodficzne wizje, ale za bardzo nie wiem na czym te swoje wypociny opierasz. masz jakies ciekawe zrodla, czy moze tak sobie fantazjujesz wieczorkiem przy komputerze popijajac kakao?

    teraz co do twojego postulatu, aby na plastronach widniala nazwa KS FALUBAZ. za morawskiego moze i bylo to mozliwe, ale musisz wiedziec o jednej rzeczy. to wlasnie pan morawski jako pierwszy zmienil nazwe KS FALUBAZ i to w dodatku na swoje zadluzone i skorumpowane nazwisko! czy ty jestes chlopaku slepy? byc moze gdyby tego nie zrobil po dzis dzien mielibysmy w nazwie falubaz. z tym ze pamietaj jedna rzecz. latwiej ma taka unia, bo takiej nazwy uzywa wiele klubow w polsce i nie jest to w tym konkretnym przypadku nazwa jakiejs firmy. a jak jest z falubazem dokladnie wiesz, a lbo przynajmniej powinienes wiedziec.
    co do tego jaka nazwa zyje w nas i w naszych sercach nie mam zamiaru cie przekonywac. kazdy szanujacy sie wie ze jest falubaz i tyle. a tobie nie mam zamiaru sie tlumaczyc, bo nie lubie rozmawiac z wirtualnymi kolesiami. zaczne sie z toba klocic, a potem sie okaze, ze jestes sfrustrowanym transwestyta czekajacym na mozliwosc uprawuiania seksu z chlopcami za pomoca sieci. jak sie pokazesz to pogadamy. nawet postawie ci piwko. i nie zrtozum tego dwuznacznie...

    i na koniec jeszcze jedna sprawa. piszesz zebysmy zmienili nazwe na quick mix net fans. jak przyjdziesz na ktores spotkanko bedziesz mogl postawic na forum taka propozycje. wtedy nasz wojowniczy przywodca, karate mistrz lord kiper omowi z toba ewentualne szanse na taka zmiane.

    jeszcze raz ci powtorze na koniec ze napisu falubaz na plastronach nie bedzie. niestety takie czasy ze nie liczy sie sentyment, ale rynek i reklama. sentyment pozostaje w nas i my niggy nie zapomnimy ze kibicujemy FALUBAZOWI. tylko FALUBAZOWI!!!

    pa misiu. spij smacznie i niech ci sie ladni chlopcy przysnia.
    csak eger miki. unio rongy.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie prezydent wybrala nie tego wiceprezydenta co powina jezeli ten Pan wlasnei sie dowiedzialem Uczyl Historii to chyba jest pomyslka z jakiej racji ma np Pin Pong dostac tyle co zuzel znaczy sie przyblizone sumy ?? Mam nadzieje ze sie ten Pan zastanowi nad tym i to dobrze wiadomo ze sporty u nas sie rozwijaja szybko ale zawsze byl Zuzle nr 1 i rego nei zmienimy ...
    A poza tym zuzel jest 1000 razy drozszym sportem niz ping-pong. Czyz nie mam racji?
    Wlasneie w tym jest rzecz ze facet wogole nei zna sie uczyl Historii i on porownuje koszty Pin-Ponga do kosztwo Zuzla tak wiec nie rozumiem tego ...

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FAN-FALUBAZ

    co prawda ja tę szkołę kończyłem jakieś 10lat temu, to Kozłowskiego jeszcze wtedy nie było,ale ze 2 lata temu moja siostra tam uczyła i wiem że gość był wice-dyrektorem LO1.
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaskoczenie z innego powodu

    Nie jestem zaskoczony dymisją prezesa. Nie od dzisiaj wiadomo,że swoją działalność opierał na pieniądzach z budżetu jednostek administracyjnych. Wobec jasnej deklaracji władz miasta,że podział funduszy na sport oparty zostanie o regulamin, co skutkuje zmniejszeniem kwot na żużel, prezes się poddał. Zaskoczony jestem tylko kwotą zadłużenia klubu. Przecież prezes zawsze podkreślał dobrą sytację finansową klubu - a tu kucha! Szkoda,że do listy klubów z kłopotami dołączył kolejny. I jako Stalowca z Gorzowa nie sprawia mi ten fakt radości. Trzymajcie się Falubazy - bo inaczej będziemy się ganiać po ligach żużlowych a derby będą marzeniem. !!!!!

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kamyczek do ogrodka i kubel zimnej wody

    na gorace (rozpalaone) glowy osob, ktore mysla ze odejscie bartkowiaka rozwiaze wszystkie problemy. Pamietajcie zyjemy w Polsce !

    1.
    to ze bartkowiak podal sie do dymisji to bedzie teraz sciemnial do lutego i moze czasem nic nie zalatwic ! ta jeszcze kilku miesieczna dzialanosc moze pograzyc ZG, a sponsorzy nie beda z nim chcieli gadac bo jest niewarygodny (bo tylko do lutego) i ustalenia jego sa g.... warte.

    2.
    mlodziez, ktora ma objac stery z ZG moze sie wystraszyc, bo dlugi klub ma (co prawda nie duze ale sa). Osoba obejmujac ten ster musi sie liczyc ze w przypadku blamazu moze byc delikatnie pojechana w srodowisku ZG. Trzeba pamietac, ze kazdy bedzie chcial od nowego prezesa cudow - a o te w dzisiejszej sytuacji ekonomiecznej ciezko.

    3.
    czytam o tym smoleniu i czytam ........ no jest fakt ze sponsora zalatwil ale on daje okolo 300 tys. zl a to nawet nie starczy na 1 dobrego zawodnika. Drogi Payne pamietaj ze to jest polityk (tylko i az) i on zawsze bedzie Ci mowil ze masz racje i ze bedzie dobrze !:) wiem cos o tym bo otaczaja mnie dookola a niektorzy maja nawet "wieksze placy". W Lesznie wicepraesem (czl. zarzadu) jest od roku wiceprezes KIG (Krajowej Izby Gospodarczej) i siedzi non-stop w w-ie i bierze codziennie udzial w wielu spotkaniach biznesowych a cudu dla unii nie zalatwil a gosc nie jest politykiem a przedsiebiorca.

    4.
    walka o stolek prezesa dopiero sie zacznie, pamietajcie ze po wyborach jest wielu politykow (lewicy i prawicy) niezagospodarowanych, dla ktorych prezesowanie klubowi, ktory jest bardzo nosny medialnie moze stanowic dobra trampolime do odbicia a nowa wladza (to zmiany) i nie musza byc dobrze odebrane przez czlonkow klubu - bo to oni wybiora prezesa, ale badzcie dobrej mysli .... w koncu prasa juz wskazala nastepce.

    5.
    Mowa w gazecie o r. dowhanie a ja pytam czym ten gosc sie zajmuje - biznesem ?
    jesli tak - to czy zrezygnuje z biznesu dla ZKZ, czy pogodzi te funkcje ?
    co innego krytykowac a co innego wziasc odpowiedzialnosc ?
    czy nie zalamie sie po pierwszym niepowodzeniach ? (przypomne ze pierwsze mecze z wrockiem, bydzia i lesznem:)
    Prezes klubu musi byc troche politykiem bo polityk ma gruba skora i przetrwa wszystko aby utrzymac sie przy k....


    Chcialbym abyscie nie odebrali mego postu jako atak na kogokolwiek, bo zalezy mi na dobrym speedwayu w ZG dlaczego:

    - bo do was blisko z leszna,
    - tak jak u was nigdzie mi sie tak dobrze sppedwaya nie oglada (tak blisko),
    - bo unia nigdzie tak dobrze nie jezdzi na wyjazdach jak u was:)
    - bo janek krzstyniak jest z ZG i moj serdeczny kumpel z forum "bodek" obecnie leszczyniak
    - bo marcinek tam preznie dziala a ja w koncu chce przyjechac na extra mecz do ZG i razem posiedziec przy browarku
    - bo jest u was klimat do speedwaya!

    Chcialbym abyscie widzieli, ze oprocz szans i silnych stron, sa takze slabe strony i zagrozenia i jeszcze jedno zawsze przy wprowadzeniu zmian jest duzy opor, ktory juz zlamal niejednego twardziela.

    ps.
    Zycze duzo sily, wytrwalosci, spokoju i rozsadku nowemu prezeowi a wam, ......... Wy wiecie czego chcecie:)!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FanFalubaz:
    Nie mam zamiaru dalej tego wyjaśniać, jeśli dalej
    nie rozumiesz, że chodzi mi oto aby logo Quick-Mixu
    i napis KS Falubaz wraz z myszką mickey były razem
    na plastronie (jak to jest na zdjęciu), to dajmy
    sobie spokój z tą dyskusją.

    payne:
    Towarzyszu nikt. Z twojego profilu można się dowiedzieć
    tylko tyle, że jesteś nikim. w przeciwieństwie do mnie
    wstydzisz się podać swoje imię i nazwisko. Ale za to
    niedługo będziesz razem z Falubazzinim wielkim
    działaczem, którzy z pewnością poprowadzi nasz
    klub do piątego tytułu DMP, bądź czwartego spadku
    do I ligi. Ja w przciwieństwie do ciebie miałem
    normalne dzieciństwo, natomiast z twoich wypowiedzi
    jasno wynika, że gwałty pedalskie w domu były na
    pożądku dziennym. A tak swoją drogą to Ty, nie ja
    imponujesz młodszym forumowiczom, swoim "talentem
    organizatorskim", wielki kozak z ciebie. A może Ty byś
    przyszedł do mnie? Dlaczego ja mam przychodzić do ciebie?
    Boisz się mnie? Czy może tylko z kolegami czujesz się
    silny? Straszenie przez internet to podobno moja
    domena? Skoro piszesz, że gdyby nie ten złodziej
    Morawski, to do dzisiaj byłaby nazwa KS FALUBAZ
    - to co stoi na przeszkodzie, żeby ją teraz zmienić?
    A jak Quick- Mix zarząda usunięcia myszki mickey
    z plastronów i zmianę nazwy na ZKŻ QUICK-MIX NET FANS,
    to co zrobisz? Pewnie wyślesz Lorda Kipera he,he,he.
    Aha i jeszcze jedno jak chcesz ze mną podyskutować
    na poważnie przy piwie, to najpierw podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko, cwaniaku.


  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do tramwajarza:

    no widzisz misiu musze ci odpowiedziec skoro juz napisales.

    Towarzyszu nikt
    bo ja wiem czy jestem towarzyszem "nikt"? mialby ci podawac nazwisko. a po co? przyjdz na spotkanie, chocby w piatek do magmy, wtedy sie poznamy to ci powiem. wiedzac jakie nasze maisto jest male pewnie sie znamy.

    Ale za to niedługo będziesz razem z Falubazzinim wielkim działaczem, którzy z pewnością poprowadzi nasz
    klub do piątego tytułu DMP, bądź czwartego spadku
    do I ligi
    jakies male zazdrosci sie pojawiaja? dreczy cie to, ze w przeciwienstwie do ciebie chcemy zrobic dla naszego klubu cos pozytecznego? meczy cie , ze nie potrafisz poswiecic kilku tygodni(za darmo!!!) dla dobra ogolu?przykre...

    Ja w przciwieństwie do ciebie miałem
    normalne dzieciństwo, natomiast z twoich wypowiedzi
    jasno wynika, że gwałty pedalskie w domu były na
    pożądku dziennym
    cóż... nie przypominam sobie aby ktos mnie gwalcil, ale skoro wiesz lepiej... poza tym chcialem ci zwrocic uwage, ze wyraz "porzadek" nie pisze się przez "ż" tak jak ty to napisales.ale to szczegol. kazdy ma jakies braki.

    A tak swoją drogą to Ty, nie ja imponujesz młodszym forumowiczom, swoim "talentem organizatorskim", wielki kozak z ciebie
    nie musze nikomu imponowac misiu:) tyle ze cos z falubazzinim robimy,a potem dzielimy sie tym z innymi. to wszystko. zreszta spytaj innych.

    Boisz się mnie? Czy może tylko z kolegami czujesz się silny?
    to ty sie **** bic chesz? skad u ciebie az tyle frustracji. czy ja sie czuje silny z kolegami? gosciu ty jestes jakims schizofrenicznym paranoikiem? chyba ze odebrales to tak, ze cie strasze kiperem:) ale zreszta jak nie rozumiesz lub nie chcesz rozumiec to twoja broszka.

    Skoro piszesz, że gdyby nie ten złodziej
    Morawski, to do dzisiaj byłaby nazwa KS FALUBAZ
    - to co stoi na przeszkodzie, żeby ją teraz zmienić?
    A jak Quick- Mix zarząda usunięcia myszki mickey
    z plastronów i zmianę nazwy na ZKŻ QUICK-MIX NET FANS,
    to co zrobisz? Pewnie wyślesz Lorda Kipera he,he,he.
    Aha i jeszcze jedno jak chcesz ze mną podyskutować
    na poważnie przy piwie, to najpierw podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko, cwaniaku.
    dalej cie nie rozumiem. wchodzi inwestor i ma nazwac druzyne FALUBAZ? oczywiscie ze byloby fajnie lecz jest to niemozliwe. kiperem nikogo nie straszylem i straszyc nie bede. a na piwo zapraszam w piatek do magmy, choc jeszcze nie wiadomo na ktora godzine.

    na koniec tylko chcialem ci powiedziec ze jestes typowym polaczkiem. samemu nic nie zrobisz, ale jak ktos chce dac cos od siebie to krytykujesz. wez sie do roboty kolego. chetnych bedziemy potrzebowac nie raz i nie dwa razy. i to juz na dniach.

    pozdrawiam i zalecam relanium.pa
    csak eger miki. unio rongy.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    tramwajarzu - regulamin forum sie klania

    na poczatek ciut wiecej jednak szacunku dla forumowiczow !

    chcesz aby inni Cie szanowali - okaz szacunek pierwszy !

    Niestety - lubie krytyke - cenie krytyke - ale musi miec ona jadna, tylko jedna ceche - musi byc konstruktywna.

    Ale czytam a Ty opluwasz wszystkich dookola.

    Smiejesz sie ze swojego ziomkostwa i byc moze wszystko bylobny do zaakcetowania i moze przyznalbym Ci racje ale brakuje mi jednej rzeczy - Twojej koncepcji - cokolwiek innego ?
    moze jak Ci sie nie podoba watek - zaloz nowy !
    moze zaloz nowe forum gdzie bedzie odpowiednio wysoki poziom - i zaproc nas wszyskich na to forum !
    jak Ci sie nie podoba ze chlopaki sie integruja w barze zaproponuj cos innego !

    zaproponuj cokolwiek ale lepiej opluc i miec w d....

    ps.
    jak to mowil przed 30 laty JFK nie patrz co ameryka moze zrobic dla Ciebie ale co Ty mozesz zrobic dla ameryki !
    Payne z Falubazzinim troche robia dla ZKZ a Ty ?

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He,He,He Payne naprawdę jesteś zabawny

    Wiedziałem, że się przyczepisz do tego błędu.
    Przecież musisz mieć jakiś argument, skoro inne
    zawodzą. Kolego: za brak używania klawisza ctrl,
    przy wpisywaniu ę,ł,ó, powinieneś tygodniowego
    bana dostać. No chyba, że go nie widzisz...
    Payne. Nie mam zamiaru się tutaj z tobą wykłócać,
    róbcie to co uważacie za słuszne, to o co mi chodziło
    polegało tylko na tym aby połączyć tradycję z teraźniej-
    szością i przyszłością. A jak to zrobić? Umieścić
    na plastronie myszkę miki a pod nią napis KS FALUBAZ.
    I wcale mi nie przeszkadza, że obok będzie napis
    ZKŻ QUICK-MIX.Pozdrawiam prezesa.

    P.S Unia Lyszno się kłania, Abdulah
    przeczytaj sobie wyżej co Payne napisał
    na mój temat, to wtedy zrozumiesz kto tu
    kogo obrzuca wyzwiskami.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do abdulaha. no i juz sie zaczynaja te rolnicze zaczepki:) a mecz dopiero w kwietniu

    to ze bartkowiak podal sie do dymisji to bedzie teraz sciemnial do lutego i moze czasem nic nie zalatwic ! ta jeszcze kilku miesieczna dzialanosc moze pograzyc ZG, a sponsorzy nie beda z nim chcieli gadac bo jest niewarygodny (bo tylko do lutego) i ustalenia jego sa g.... warte.
    chodzi wojtek o to, zeby nie robic teraz szumu i na szybko kogos mainowac na prezesa. zalecany jest spokoj, zwlaszcza w czasie dogrywania poszczegolnych spraw i kontraktowania zawodnikow. bartkowiak praktycznie z nikim nie rozmawia, bo do tego jest specjalna ekipa, ktora prowadzi negocjacje. poza tym bartkowiak nie mialby po co dzialac na szkode klubu. jaki mialby miec cel? pamietaj ze on jest radnym i czlonkiem sld, tak jak smolen...

    mlodziez, ktora ma objac stery z ZG moze sie wystraszyc, bo dlugi klub ma (co prawda nie duze ale sa). Osoba obejmujac ten ster musi sie liczyc ze w przypadku blamazu moze byc delikatnie pojechana w srodowisku ZG.


    ja tam mam nadziej wojtus, ze bedzie dobrze. pamietaj, ze tkwilismy w marazmie i kazda zmiana jest sznasa na wyjscie z niego. mysle ze obecne ruchy prowadza ku dobremu. dobrze tez ze jest kontakt z kibicami. oczywiscie jak bedziemy mieli jakies watpliwosci co do stosowanych rozwiazan, bedziemy pytac i drazyc temat. nie bojcie sie wiec drodzy rolnicy o nas i sami wezcie sie za kompletowanie skaldu i splate dlugow, bo jak na razie to na mistrza sie nie zapowiadacie. zreszta i tak nie przeskoczycie czestochowy.

    pozdrawiam
    Trzeba pamietac, ze kazdy bedzie chcial od nowego prezesa cudow - a o te w dzisiejszej sytuacji ekonomiecznej ciezko.
    jaka mlodziez? tu nie bedzie zadnych rewolucji. zarzad zostaje ten sam. porazka natomiast jest juz w sport wkalkulowana.

    czytam o tym smoleniu i czytam ........ no jest fakt ze sponsora zalatwil ale on daje okolo 300 tys. zl a to nawet nie starczy na 1 dobrego zawodnika. Drogi Payne pamietaj ze to jest polityk (tylko i az) i on zawsze bedzie Ci mowil ze masz racje i ze bedzie dobrze ! wiem cos o tym bo otaczaja mnie dookola a niektorzy maja nawet "wieksze placy". W Lesznie wicepraesem (czl. zarzadu) jest od roku wiceprezes KIG (Krajowej Izby Gospodarczej) i siedzi non-stop w w-ie i bierze codziennie udzial w wielu spotkaniach biznesowych a cudu dla unii nie zalatwil a gosc nie jest politykiem a przedsiebiorca.
    no i na tym polega wasz blad abdul. na tym, ze liczycie iz jakis posel czy szef jakiejs izby przyjdzie i powie - "panowie. tu jest 5 milionow zlotych, ktore daje ta i ta firma. robcie sobie zuzel". nam chodzi o co innego. mianowicie o to, ze wreszcie jest wladna w klubie jakas kompetentna osoba. nie zmienia nawet tego fakt, ze nie jest jakims wielkim znawaca speedwaya, tak jak szef quick mixu. chodzi o stworzenie z klubu jawnie dzialajacej firmy, do ktorej nie boja sie zapukac lokalni biznesmeni. tylko tyle.

    walka o stolek prezesa dopiero sie zacznie, pamietajcie ze po wyborach jest wielu politykow (lewicy i prawicy) niezagospodarowanych, dla ktorych prezesowanie klubowi, ktory jest bardzo nosny medialnie moze stanowic dobra trampolime do odbicia a nowa wladza (to zmiany) i nie musza byc dobrze odebrane przez czlonkow klubu - bo to oni wybiora prezesa, ale badzcie dobrej mysli .... w koncu prasa juz wskazala nastepce.
    nie bedzie zadnej walki o stolek prezesa. pamietaj abdul, ze zebranie wyborcze klubu jest dopiero za rok. nagle moze byc wtedy, gdy ktorys z czlonkow zarzadu ustapi. bartkowiak jednak w zarzadzie pozostanie. prezes natomiast wybierany jest sposrod czlonkow zarzadu. wszystko wiec chyba wyjasnilem.

    Mowa w gazecie o r. dowhanie a ja pytam czym ten gosc sie zajmuje - biznesem ?
    jesli tak - to czy zrezygnuje z biznesu dla ZKZ, czy pogodzi te funkcje ?
    co innego krytykowac a co innego wziasc odpowiedzialnosc ?
    czy nie zalamie sie po pierwszym niepowodzeniach ? (przypomne ze pierwsze mecze z wrockiem, bydzia i lesznem
    Prezes klubu musi byc troche politykiem bo polityk ma gruba skora i przetrwa wszystko aby utrzymac sie przy k....
    tak. dowhan to przedsiebiorca z zielonej gory. rzeczywiscie chyba nie bedzie prezesem bo nie da rady polaczyc tych obowiazkow z firmowymi. nie wiem kto bedzie prezesem i nie bede dywagowal. co do pierszych niepowodzen, mowisz o wroclawiu? z lesznem i bydzia nie stoimy na straconej pozycji. mam nadzieje ze bolesnie sie o tym przekonasz:)
    csak eger miki. unio rongy.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ależ się Pan popisał teraz Panie "tramwajarz"...
    Czytam, czytam konkretne sensowne wypowiedzi forumowiczów a tutaj nagle taki post...
    Oj wstyd kolego, wstyd.
    Jeżeli chodzi o te plastrony, żaden z Was nie próbuje nawet zrozumieć drugiego. Poddaliście się emocjom i nie patrzycie na to trzeźwo.
    Wiem koleżko o co Ci chodzi, ale też wiem, o co chodzi pozostałym.
    Myśle, że nie jest to temat do wyzywania się i grożenia sobie.
    Jeżeli taki postulat złożymy sponsorowi (mała myszka), to jest szansa, że jako wieloletnie logo klubu może się znaleźć, podobnie jak u Morawskiego. Jednak nie wiem dlaczego ma się godzić na nazwę Falubaz?
    Jeszcze jedno panie Motorniczy, chyba kolejny raz nie zrozumiałeś czyjejś wypowiedzi (chodzi o Payna).
    Z tego co napisałeś, proponujesz ustawkę?
    A Payne chciał Ciebie tylko zobaczyć, poznać. Zawsze to lepiej wiedzieć z kim się rozmawia?
    I jeszcze jedno, ostatnie:
    proponuję Ci, żebyś nie obrażał rodziny żadnego z nas. Jak masz jakieś "anse" do któregoś z nas to pisz to bezpośrednio. I nie wk....j nikogo ubliżając jego najbliższym.
    DOBRZE CI RADZĘ...
    A tym czasem pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POLI:
    Chyba u Ciebie z obiektywizmem na bakier...
    Kto pierwszy napisał, o pedalskich inklinacjach?
    Dlaczego ja mam przyjść do Payna a nie On do Mnie?

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jeszcze raz do tramwajarza:

    mam jeszcze jedno pytanko do ciebie. jesli wypali piatkowe spotkanie w magmie wpadniesz tam? skorzystasz z mozliwosci zadania paru ciekawych pytan zawodnikom i trenerowi? czyt moze w domku zza monitorka skrytykujesz nas , ze cos takiego zorganizowalismy, aby sie wywyzszac?

    p.s. pomysl z myszka i ks falubaz przedstawimy. zreszta trrzeba sie dowiedziec jakie beda plastrony na przyszly sezon.

    p.s. 2 POLI nie nerwuj sie:) niech sie chlopiec wyzyje. wiesz, ze najwiecej gadaja ci co najmniej robia. eh ci internetowi chuligani...
    csak eger miki. unio rongy.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK. Tramwajarz.
    Chcesz, żeby Payne do Ciebie przyszedł? No to powiedz gdzie.
    I pamiętaj, że Payne tutaj to i Falubazzini, Mały, Kiper, Ćma, Tony, Zelo... a nawet i ja. Jest nas w sumie około 30 osób. Gdzie Ty nas wszystkich pomieścisz? Kolega zaproponował Tobie spotkanie wraz z pozostałymi forumowiczami bądź na spotkaniu, bądź na tradycyjnym browarku.
    No to gdzie mamy się spotkać...?

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do tramwajarza

    no wlasnie. skoro ja mam przyjsc do ciebi to niby gdzie mam sie zjawic? jakas konkretna knajpke proponujesz?
    csak eger miki. unio rongy.

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jak rolnik z kargulem :)

    ale zrozumialem i dzieki za wyjasnienia.

    co do tych bolesnych przekonan - to wolabym nie:)

    i kilka pytan:

    ale ktos musi kierowac klubem ? jak bartkowiaka nie bedzie !

    kto ?

    jesli to ma byc przedsiebiorca ? to powtarzam zrezygnuje z prowadzenia firmy ? wg mnie jesli jest dobry biznesmen to nie zrezygnuje dla cyrku zuzlowego z firmy!

    polityka rozumiem nie chcecie na Prezesa ? tak ?

    jesli smolen nie ma zalatwic kogos kto przywizie 5 mln to co on chce robic ? co on ma za misje ? on bedzie Prezesem ?

    Pytam ale wiem o co Ci chodzi ale troche tu niejasnosci i moze to budzic pewne podejrzenia co do wiarygodnosci, bo rozumiem jest pewna grupa ludzi (negocjatorow) ktorzy prowadza rozmowy ale devacto papiery i decyzje podpisuje prezes - zawodnicy i sponsorzy musza zaufac ale sam wiesz jak z tym zaufaniem jest.

    Wyobraz sobie taki motyw grupa (negocjatorow:)) negocjuje warunki z dobruckim, swistem i okoniem - i co oni mowia ? jak bedziecie u nas to przyszly prezes bedzie wam placil tak i tak a kontrakt podpisze bartkowiak
    a ani odpowiedza ok !
    czy raczej a kto bedzie nam placil pozniej jak nie bedzie pana B. ?

    Beda mili obawe ze jak przyjdzie nowy gosc i powie ja z wami te papiery podpisywalem ? ja ? kase dostaniecie pozniej albo mniejsza.

    Dobrucki przerabial te warianty w Pile (z wirtualnym Prezesem z W-wy)

    Podkreslam nie czepiam sie (jak kazdy rolnik:)) ale chodzi mi o przejrzystosc dzialan - o ktorej zreszta sma mowisz ze jest w klubie potrzebna a tu jest Pan B. dzis a jutro nie tam jakas grupa (niewiadoma w jakim skladzie) negocjuje itd...

    Bez watpienia natomiast musi sie zmienic polityka klubu wobec kibicow w ZG (najwiekszego sponsora klubu) te punkty o ktorych pisales bardzo dobre.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długo czekaliście na post? Bo to już ostatni,
    paluchy mnie bolą


    POLI:
    Widziałem, że to napiszesz, he,he,he, zaczyjaną się
    groźby co? he,he,he. Szczerze mówiąc wolałbym porozmawiać
    z Paynem na osobności. Zawsze to jakoś lepiej, a tak
    każdy przekszykuje drugiego. Postaram się
    spotkać z Paynem, więc się o to nie martw.

    PAYNE:
    Jeśli spotkanie wypali to nie jest wykluczone,
    że wpadnę i nawet nie będziecie wiedzieli kiedy.
    P.S Czy możesz dzisiaj przyjść do Highlandera
    o godz. 18.00? Mogę się spóźnić pare minut?
    Czekam na odpowiedź do 16.00.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do tramwajarza

    naprawde dalej cie nie rozumiem. bic sie chcesz czy jak? nie pojmuje tego. zadnych gróźb ze swojej strony nie zauwazylem. ale mniejsz z tym. jak juz wpadniesz to ujawnij sie. wypijemy piwo i pogadamy. pewnie wiekszosc spraw sobie wyjasnimy. jesli zostaniesz na kilka piw pewnie wyjasnimy wszystkie.
    zapraszam
    csak eger miki. unio rongy.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    dofinasowanie z miasta

    tak sobie myślę że wszyscy mówią o dofinansowaniu ale oni tylko mogą przekazać na sport amatorski a nie zawodowy ale z drugiej strony pacząc to powinni brać pod uwagę ile ludzi chodzi na dany sport ponieważ wszystkie sporty razem nie przychodzi tyle ludzi co na żużel i jak można porównywać " start" do klubu żużlowego ale tam mają medalistów mistrzostw świata i europy a my mamy ja narazie parę a że obok kurmana jest tylko jeden młodzieżowiec który coś może osiągnąć to już Iny temat

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PAYNE:
    Jeśli spotkanie wypali to nie jest wykluczone,
    że wpadnę i nawet nie będziecie wiedzieli kiedy.
    P.S Czy możesz dzisiaj przyjść do Highlandera
    o godz. 18.00? Mogę się spóźnić pare minut?
    Czekam na odpowiedź do 16.00.
    To jak będziesz, bo zara wychodzę?

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moge tam wpasc o 16.20 i to na pol godzinki. niestety wieczor mam juz zajety. jak chesz to mozemy zpalic papieroska i wypic male piwko o 16.20 w hajku. pasuje? jak cos to od razu odpowiedz bo bede musial zaraz wyjechac.
    csak eger miki. unio rongy.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra, ja mam zajęcia o 16.45 więc może się chociaż
    poznamy, ja już wychodzę.

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra, ja mam zajęcia o 16.45 więc może się chociaż
    poznamy, ja już wychodzę. Będę w szalu FALUBAZU. Nara

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje "na koniec tylko chcialem ci powiedziec ze jestes typowym polaczkiem. samemu nic nie zrobisz, ale jak ktos chce dac cos od siebie to krytykujesz. wez sie do roboty kolego. chetnych bedziemy potrzebowac nie raz i nie dwa razy. i to juz na dniach."

    Panie fazi, potrzeba chętnych? zgłaszam swoja gotowość jak coś :) czekam na zlecenie, chodź nie wiem czy na coś sie moge zdać :)

    PS. jabol napisz mi o której do mnie wpadniesz po te podpisy!, pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jedżcie na Wrocławską na pętlę pogadacie w 4 osoby

    Od razu dementuje pogłoski o moim przeistaczaniu się w wielkiego działacza.Na razie do pracy przy klubie dopłacam Erze Gsm 500 miesięcznie.Reszty nie licze , a mój smok pali nie mało.Czemu to robię? Bo lubie żużel i traktuję to jako hobby .Nie cierpię próżni.To tyle, a po za tym na speedway chodzę prawie 20 lat .Od małego gówniarza do teraz , kiedy więcej rozumiem .A rozumiem to tak ,że jest dużo do zrobienia.

    Muszę wyróżnić tu Abdula ,że rozumuje poprawnie.Z tym ,że my nie obniżamy poziomu działania klubu, osłabiając się dymisją Bartkowiaka ,lecz go podwyższamy zmieniając układ sił.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No widze ze lekkie starcie , teraz czekam na wpisy po spotkaniu ;);)

    Aha ja rwniez jak juz pisałem kilka wpisów wczesniej zgłaszam sie do pomcy , jakby co to walic smiało. GG znane , email tez wiec zaden problem.
    Tylko Falubaz!

  45. Powrót do góry    #90
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lza mi sie w oku zakrecila, gdy przeczytalem wiadomosc o odejsciu Bartkowiaka, ze szczescia oczywiscie.

    Jak juz tak rozdajecie zadania, to moze i ja sie do czegos przydam. W poniedzialek przyjade na tydzien do Polski, wiec jak by bylo jakies spotkanko to ja zawsze i wszedzie. Chociaz Magma czy Izba Lordow to nie moje klimaty, to jednak sie przelamie :)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •