Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 68

Wątek: Wanda Kraków - inauguracja 21.04.03

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wanda Kraków - inauguracja 21.04.03

    Czesc ja tu pierwszy raz ;)

    Mam pytanko ktos cos slyszal co sie dzieje w wandzie krakow?
    wystartuja wogole?? Znajac zycie sklad beda skladac 31 stycznia z odpadow........ lukasz i loman w lodzi ..... szkoda to fajne chlopaki byly.

    Jakby ktos cos wiedzial niech wzuci..

    Pozdrawiam
    Czesc.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj jest "walne" w Wandzie. Na zebraniu mają być wybrane nowe władze klubu. Wtajemniczeni wiedzą, że będą to "stare" władze. Dowiemy się także czy klub pozyska strategicznego sponsora - firme Slag Recycling. Jeżeli to dojdzie do skutku w przyszłym sezonie nie powinno być najgorzej.
    Pozdrowienia.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukaszewicz i Loman jeszcze nie w Łodzi. Wyrazili tylko chęć rozmów z TŻ Łódź. A w Wandzie poza tym że chcą utrzymać podobny skład (z wyj. Szymkowiaka) do tegorocznego i ściągnąć kilku młodych zawodników z południa Polski na razie cisza. Ale po zebraniu chyba coś ruszy...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to jak bedzie cos wiadomo po walnym to walnijcie tu ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja choć krakus też nic nie wiem. Oczekujemy informacji od życzliwych.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odbylo sie Walne Zgromadzenie. Zmieniono statut, powolano wladze na na nastepna kadencje. Sklad Zarzadu w wiekszosci pokrywa sie z ze skladem poprzedniego Zarzadu.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli ogólnie rzecz biorąc nic nowego. I niestety nachodzi mnie myśl, że i miejsce w tabeli się nie zmieni.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ...nadchodzi lepsze...??!!

    ...Antek Skupień podpisał jako trener na 2003 no i wreszcie znalazł się sponsor strategiczny Slag (co prawda firma z hutnictwem związana ale miejmy nadzieje że nie bardzo deficytowa;))...jestem ciekawy kto to dzis przyjeżdża do Krakowa negocjować kontrakty...KAsprzak czy DObrucki:P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Eugeniusz Tudzież wkrótce będzie pełnoprawnym zawodnikiem Wandy Kraków. Jak poinformował trener krakowskiej drużyny Antoni Skupień zawodnik doszedł już do porozumienia z władzami krakowskiego klubu w sprawie warunków, na jakich miałby startować w tym zespole. Teraz jeszcze musi dojść do porozumienia między Wandą, a RKM-em Rybnik, którego zawodnikiem jest Tudzież.

    - „Ci zawodnicy nie będą podstawowymi w naszej drużynie. Trzon drużyny na pewno poznamy przed 31 stycznia. Rozmowy z zawodnikami trwają” – powiedział Skupień. – „Remian, Ślęzak i Tudzież jeździli w minionym sezonie bardzo niewiele, a poza tym ich wyniki nie były zbyt olśniewające. Dlatego można powiedzieć, że będą tylko uzupełniać skład”.

    Ponadto jak poinformował krakowski trener, w zespole Wandy raczej nie będzie startował Eugeniusz Skupień. Młodszy brat krakowskiego szkoleniowca reprezentował barwy tej drużyny w sezonie 2002.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Eugeniusz Tudzież wkrótce będzie pełnoprawnym zawodnikiem Wandy Kraków. Jak poinformował trener krakowskiej drużyny Antoni Skupień zawodnik doszedł już do porozumienia z władzami krakowskiego klubu w sprawie warunków, na jakich miałby startować w tym zespole. Teraz jeszcze musi dojść do porozumienia między Wandą, a RKM-em Rybnik, którego zawodnikiem jest Tudzież.

    - „Ci zawodnicy nie będą podstawowymi w naszej drużynie. Trzon drużyny na pewno poznamy przed 31 stycznia. Rozmowy z zawodnikami trwają” – powiedział Skupień. – „Remian, Ślęzak i Tudzież jeździli w minionym sezonie bardzo niewiele, a poza tym ich wyniki nie były zbyt olśniewające. Dlatego można powiedzieć, że będą tylko uzupełniać skład”.

    Ponadto jak poinformował krakowski trener, w zespole Wandy raczej nie będzie startował Eugeniusz Skupień. Młodszy brat krakowskiego szkoleniowca reprezentował barwy tej drużyny w sezonie 2002.
    Taaaa, pasowałoby się jeszcze przyznać że to był cytat ze strony Przeglądu Żużlowego

    A ponadto dodam, że na tarnowskim forum pojawiła się informacja, iż od następnego sezonu (2004) niejaka Telefonika :P ma zamiar zabrać się za sposnorowanie żużla w Krakowie. Osobiście uważam że to plotka, ale jakby co to ja o tym wspomniałem :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Moze wrescie nadejda lepsze czasy dla krakowskiego zuzla
    w koncu krakow to duze miasto i napewno sa jacys solidni sponsorzy,wanda nie jest tak popularna jak wisla ale jak by byl lepszy poziom,chociaz 1 liga to napewno na wanda nie byla by dnem polskiego speedwaya

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużel

    Chcą Kużdżała i Cierniaka
    Krakowska Wanda nadal negocjuje z żużlowcami wypożyczonymi do tego zespołu w ubiegłym sezonie II ligi. Termin upływa 31 stycznia. Na razie udało się tylko podpisać kontrakty z Eugeniuszem Tudzieżem, Jarosławem Ślęzakiem i Markiem Remianem.

    Ponieważ nowohucki klub otrzymał zakaz zatrudniania obcokrajowców w tym sezonie, musi zaangażować co najmniej ośmiu polskich zawodników. Ciągle wahają się Łukasz Loman, Tomasz Łukaszewicz, Maciej Bornecki i Marcin Bzdęga. Krakowianie ponadto zainteresowani są Robertem Kużdżałem (Unia Tarnów) i Mirosławem Cierniakiem, przy czym, o ile ten pierwszy trafił na listę transferową bez kwoty odstępnego, to za Cierniaka, jako żużlowca Atlasu Wrocław (ostatnio w barwach Krosna), trzeba zapłacić aż 50 tys. zł. Atlas, który zimą pozyskał Krzysztofa Cegielskiego i Jarosława Hampela, od kilku lat wypożyczał tego zawodnika. (KRZYK)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem, Maciej Bornecki waha się czy nie zakończyć kariery.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sebastian kowolik i Rafał Chinski podpisali kontrakty w Krakowie.No to wanda nie powojuje z takimi zawodnikami.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Eugeniusz Tudzież i Przemysław Pyzik będą nosić herb Kraka na piersiach w 2003...oby im się wiodło niż ostatnimi czasami:)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2003
    Postów
    210
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli wanda bedzie kolejny sezon bijac sie po ostatnich lokatach w II lidze. a szkoda ze takie duze miasto nie posiada dobrej druzyny. dziwi mnie ze nie mozna znalesc w krakowie bogatego sponsora, ktory dalby kase na dobry sprzet i wzmocnienia

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powoli idzie budowanie składu Wandzie. Są już przecież:
    - Jarosław Ślęzak
    - Marek Remian
    - Eugeniusz Tudzież
    - Przemysław Pyzik
    Co prawda skład ten nie wygląda zbyt dobrze, ale jeżeli Krakowianie dokoptują jeszcze kilku zawodników to też mogą mieć ciekawy skład na przyszły sezon.
    Pozdarwiam

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno kontrakt z Wandy podpisał junior Śląska P.Pyzik.
    A kolejnymi nabytkami mają być Chiński i Kowolik.
    Czyżby to oznaczało koniec żużla w Świętochłowicach???
    Szkoda

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno kontrakt z Wandy podpisał junior Śląska P.Pyzik.
    A kolejnymi nabytkami mają być Chiński i Kowolik.
    Czyżby to oznaczało koniec żużla w Świętochłowicach???
    Szkoda
    Oby nie. Fajnie by było, żeby i Wanda i Śląsk z tego wyszły...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wanda w ym sezonie bedzie pewnie znowu na dole tabeli chciałbym żeby była przynajmniej w sirodku

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Podobno kontrakt z Wandy podpisał junior Śląska P.Pyzik.
    A kolejnymi nabytkami mają być Chiński i Kowolik.
    Czyżby to oznaczało koniec żużla w Świętochłowicach???
    Szkoda
    Oby nie. Fajnie by było, żeby i Wanda i Śląsk z tego wyszły...
    Nie wiem z jakiej planety przybywacie ale u nas już od pewnego czasu wiadomo że Śląsk nie pojedzie w lidze w tym sezonie, a działacze postanowili nie rozwiązywać sekcji tylko dlatego żeby podpisać kontrakty z zawodnikami co umożliwi im odejście do innych klubów na mały kontrakt i uniknięcie karencji...I jak widać tak się właśnie dzieje....

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dodajemy do składu Mariusza NIemczurę(gospodarza toru) i Roberta Przygódzkiego...na razie trener Skupień obrał kierunek transferów ze Świętochłowic..ja dorzuciłbym coś troszkę ze wschodu...czyli CIerniak,Petranov,..może nawet Pawła Szczęcha...

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem z jakiej planety przybywacie ale u nas już od pewnego czasu wiadomo że Śląsk nie pojedzie w lidze w tym sezonie, a działacze postanowili nie rozwiązywać sekcji tylko dlatego żeby podpisać kontrakty z zawodnikami co umożliwi im odejście do innych klubów na mały kontrakt i uniknięcie karencji...I jak widać tak się właśnie dzieje....
    ------------------------------------------------------------
    Człowieku ! zwany championem !
    To każdy wie że Śląsk nie wystartuje,tylko nie mogę uwieżyć że tak się dzieje i na Skałce nie będzie żużla!
    Więc odczep się a jak masz jakiś problem to wez sobie coś na uspokojenie!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skupien odszedl i co teraz??

    Moze ktos cos wie co sie dzieje w tej naszej wandzi czy wreswzcie sie od dna odbijemy czy dno sie pod nami oberwie??


  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no cóż nie widać czegos dobrego na horyzoncie dla Wandy w tym roku:(..składu nie ma,kasy nie ma...mi tu pachnie wycofaniem druzyny..Niemczura-gospodarz toru będzie pilnował stadionu i kosił trawe na łukach..Remian powinien trenować razem z tarnowskimi Jaskółkami by za rok dopomóc Wandzie w walce o wyższe niż dotychczas pozycje..

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy wanda dogada sie kiedys z towazystwem zuzlowym ...?
    to by moglo cos pomoc

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego tak jest?

    Dziwi mnie że Kraków nie może znaleźć sobie sponsora i mieć super skład. Ale to chyba dlatego, że w Krakowie numer jeden jest piłka i Wisła. Szkoda bo żużel jest ciekawszy od piłki. To nie ma porównania nawet.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam pytanie

    ma wanda tego sponsora strategicznego bo juz nie pamietam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no więc SlagRecycling potencjalny nowy sponsor strategiczny Wandy się wycofał gdzies z miesiac temu...nie wiem czy wiecie ale Wanda jest w Nowej Hucie tzn.zbyt daleko od centrum Krakowa aby przyciagac mase kibiców i sponsorów...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Wanda wycofana ?

    {przegladzuzlowy.pl}
    Jak wynika z nieoficjalnych informacji kolejną drużyną, której nie zobaczymy w rozgrywkach drugoligowych w nadchodzącym sezonie będzie krakowska Wanda. Po nieudanych rozmowach krakowskiego klubu z władzami miasta oraz przy niekorzystnym układzie terminarza rozgrywek postanowiono wycofać drużynę z rozgrywek. W tym celu został wysłany odpowiedni wniosek do siedziby Głównej Komisji Sportu Żużlowego i w najbliższych dniach możemy się spodziewać oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Potwierdza się zatem czarny scenariusz II ligi i w chwili obecnej do rozgrywek drugoligowych przystąpi zaledwie pięć drużyn, a będą to: Kolejarz Opole, GTŻ Primus Grudziądz, TŻ Łódź, Intar Przegląd Żużlowy.pl Ostrów Wielkopolski i KSŻ Krosno.

    Jak widać, informacja jest nieoficjalna, więc dziennikarz który to napisał nie uzuskał jej od działaczy Wandy, albo też nie zgodzili się oni jeszcze potwierdzić tego oficjalnie, ale wychodzi na to że również drużyna z Krakowa zostanie wycofana z rozgrywek. Pomijam już fakt, że nie było chyba jeszcze sezonu w którym wycofano by aż dwie drużyny (bo Szczecina nie licze), ale nie było na pewno sezonu w którym w lidze startowało by raptem 5 drużyn. Ale to już temat na inny wątek.
    Faktem jest że krakowski żużel który po wielu latach zreanimowano i przez kilka sezonów starano się z wielkim trudem utrzymać przy życiu, ponownie zginął. Oby nie na długo....

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda by było gdyby kolejny klub zniknął z żużlowej mapy Polski.Niestety ale bardzo łatwo i szybko jest zlikwidować klub,gorzej już reaktywować od nowa.Mam nadzieję że działacze Krakowscy których podziwam za to że tyle lat próbowali utrzymać klub będą pamiętac chociażby o tych kibicach którzy zawsze przychodzili na mecze.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    znowu:(

    kolejna druzyna wycofala sie z 2 ligi jak tak dalej pujdzie to wogule polski zuzel zniknie z mamy polski:( najpierw szczecin puzniej swietochlowice teraz wanda szkoda mam nadzieje ze w przyszlym roku juz beda jezdzic swietochlowice wanda szczecin poznan chorzowi jeszcze jest gdzies druzyna ktura kiedys jezdzila machowo czy jakos tak

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    niech ktoś mi odpowie...czy jeśli Wanda i Śląsk nie wystartują w lidze,to czy na ich stadionach odbędą się 1/4 IMP??

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    robin

    niech ktoś mi odpowie...czy jeśli Wanda i Śląsk nie wystartują w lidze,to czy na ich stadionach odbędą się 1/4 IMP??
    ____________
    z tego co wiem jak tor bedzie przygotowany odpowiednio do jazdy to moze sie odbyc wiec nic nie stoi na przeszkodzie



  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może nie siejmy jeszcze tragedii...
    na chwile obecna wanda startuje wiec po co to zamieszanie ???
    jak padnie oficjalnie notka o tym ze klub przestal istniec to wtedy sie pozastanawiamy dlaczego...
    na razie jest walka - a ona przeciez trwa co sezon...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę szkoda by było jeżeli Krakowska Wanda miałaby być wycofana z rozgrywek II ligi. Jeżeli jednak się tak stanie, to niestety będzie tylko 5 drużyn :( więc mecze będą rzadkością.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie ma mowy o wycofaniu z rozgrywek" - tak twierdzi na łamach dziennika "Tempo" Wiesław Suśniak, dyrektor krakowskiego klubu. Dodaje również, że decyzję o wycofaniu się z rozgrywek może podjąć tylko klub, a nie sekcja. To właśnie zarząd sekcji wysłał bowiem informację do GKSŻ. Takie stanowisko dyrektora klubu oznacza, że Wanda przystąpi do rozgrywek."
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_krakow.php?id=4469

    czyta sie to dosyc dziwnie czyzby jakis konflikt w klubie???


  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    "Nie ma mowy o wycofaniu z rozgrywek" - tak twierdzi na łamach dziennika "Tempo" Wiesław Suśniak, dyrektor krakowskiego klubu. Dodaje również, że decyzję o wycofaniu się z rozgrywek może podjąć tylko klub, a nie sekcja. To właśnie zarząd sekcji wysłał bowiem informację do GKSŻ. Takie stanowisko dyrektora klubu oznacza, że Wanda przystąpi do rozgrywek."
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_krakow.php?id=4469

    czyta sie to dosyc dziwnie czyzby jakis konflikt w klubie???
    No i bądź tu mądry.... Ja już sam nie wiem co się w tej Wandzie dzieje. O tym czy wystartują przekonamy się pewnie dopiero w dniu meczu ligowego :)


    --------------------------


    A JEDNAK WANDA WYSTARTUJE, CO JEST JUŻ INFORMACJĄ POTWIERDZONĄ !

    SportoweFakty.pl
    Zarząd KS Wanda Kraków na wczorajszym zebraniu zdecydował, że drużyna żużlowa wystartuje w rozgrywkach drugiej ligi. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi zawodnikami i być może uda się zgromadzić skład pozwalający na jazdę nie tylko w charakterze "czerwonej latarni".

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZy ktoś może zaprzeczyć albo potwierdzić informację o tym że trenerem Wandy został Andrzej Maroszek?

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak ze Szczechem??? Bo jesli bylby w Krakowie to byloby fajnie. Chlopak ma talent do zuzla i co najwazniejsze - chce jezdzic.
    A czy ktos cos wie o Przygodzkim???

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeee... nie wiem czy o to chodzi ale Przygodzki jest (niby oficjalnie) w Wandzie...
    http://home.autocom.pl/bfm/wanda/kadra.html

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eeee... nie wiem czy o to chodzi ale Przygodzki jest (niby oficjalnie) w Wandzie...
    http://home.autocom.pl/bfm/wanda/kadra.html
    Tak podpisal kontrakt na wystepy w Wandzie.

    darekms
    www.wandakrakow.prv.pl

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żal mi Wandy,to taki klub....Mam nadzieję że znajdzie się sponsor i ta drużyna wyjdzie z dołka w jaki wpadła bardzo dawno temu(:()

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ani słychu dychu...klub ma pewnie odcięty telefon i jak tu się dowiedzieć czy w ogóle mają chociaż 6 zawodników gotowych na inaugurację ligi...ktoś to wie???

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też żal mi Wandy, ale tu kłania się reforma ligi i wyobraźnia włodarzy zawiadujacych naszym speedweyem. To jest właśnie promocja polskiego zużla.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •