Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 68 z 68

Wątek: Wanda Kraków - inauguracja 21.04.03

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha! ale przynajmniej Wanda ma juz trenera - Andrzeja Maroszka
    (http://www.przegladzuzlowy.pl/news_krakow.php?id=4725

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wanda ma dzialajacy telefon (numery na stronie), prowadzone sa caly czas rozmowy z zawodnikami, z trenerem Maroszkiem sa prowadzone rozmowy jednak nie jest jeszcze trenerem Wandy

    darekms
    www.wandakrakow.prv.pl

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymam kciuki, aby Wanda wystartowała, bo to dla dobra całego polskiego żużla, nie tylko II ligi.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak donoszą Sportowefakty - tor Wandy dostał licencje a 17 IV o 16.00 ma sie odbyc pierwszy trening

    moze jakos to bedzie

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się, że będę mógł oglądać żużel w Krakowie. Chociaz pochodze z Zielonej Góry, a II liga to nie to samo co eksta liga, to ja jednak lubie po prostu żużel. Nie będzie mnie niestety na inauguracji sezonu, bo na Święta zjeżdżam do ZG i w powrotnej drodze mam zamiar zajrzeć na mecz Falubazu w Czestochowie ( o ile godzina będzie mniej ludzka niż 11)
    Zastanawiam się jeszcze kto do Wandy przybędzie może na mały kontrakt. Jest kilku jeszcze zawodników z ekstra i I ligi, którzy juz zdążyli nie objechać trzech meczy. Może znowu ktoś z Zielonej Góry. Może jednak tym razem ktoś kto będzie gwarantował więcej punktów. Szkoda, że Bornecki tak obniżył loty.
    Do zobaczenia na stadionie na następnych zawodach.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    " W WANDZIE CZYNIĄ CUDA"

    Chyba pomyslne wiadomosci. Oto art. z dzisiejszego wydania Dziennika Poskiego
    http:www.dziennik.krakow.pl
    http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/dz...ort/02/02.html
    "W Wandzie czynią cuda

    Nowy trener i żużlowcy w II-ligowej drużynie

    Andrzej Maroszek z Bydgoszczy trenerem, Paweł Grygolec, Georgi Petranow i Wojciech Żurawski liderami - żużlowa drużyna krakowskiej Wandy nie tylko wystartuje w II lidze, ale zamierza wygrać pierwszy mecz z silnym Intarem Ostrów w świąteczny poniedziałek! - Liczyłem na cud i zdarzył się. Teraz liczę na kolejne - mówi dyrektor Wandy Wiesław Suśniak.

    Jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się, że Nowa Huta ostatecznie zamknie zapoczątkowany w 1992 roku rozdział pod tytułem: "żużel". Zespół liczył czterech zawodników, którzy nie dysponowali ani jednym wyremontowanym motocyklem, a po odejściu do Krosna Antoniego Skupnia nie było żadnego trenera. Intensywne starania w ostatnich dniach Wiesława Suśniaka i Stanisława Rudzkiego, który wrócił na stanowisko kierownika sekcji żużlowej, sprawiły jednak, że pod Wawelem powinno pojawić się liczne grono zawodników, którzy nie mogli nigdzie znaleźć pracy. - Postawiłem tylko jeden warunek - wszyscy muszą mieć własny sprzęt. Ja im daję możliwość zarabiania - powiedział Suśniak, ale przyznał, że nadal nie wie, czy rzeczywiście w pełni będzie mógł się wywiązać ze zobowiązań. - Do dziś nie podpisałem żadnej umowy sponsorskiej i nie wiem, czy nie będziemy zmuszeni wycofać się po I rundzie. Ale wierzę, że jeśli zaczniemy jeździć i do tego wygrywać, pojawią się chętni do reklamowania się poprzez ten sport. A mówiąc wprost, liczę na kolejny cud - mówi dyrektor Wandy.

    Nie wiadomo, czy żużlowcy, którzy ostatecznie mają być zakontraktowani do piątku, rzeczywiście będą stanowić wartościowe wzmocnienie. Krośnianin Paweł Grygolec, ostatnio związany z GKM Grudziądz i Georgi Petranow (TŻ Opole) w ub. roku zaliczyli tylko symboliczne przejazdy po torze. Bardziej zaangażowani byli za to były zawodnik nowohuckiego klubu, ostatnio w WKM Warszawa Wojciech Żurawski oraz Eugeniusz Tudzież i Rafał Chiński. Z wycofanego z rozgrywek II ligi Śląska Świętochłowice mają szansę pokazać się w Krakowie także młodzieżowcy Marcin Bełkot i Tomasz Krzykowski. Inny potencjalny junior w Wandzie to Łukasz Kiersztan z Zielonej Góry. Odmówili krakowianom Norbert Kościuch i Robert Mikołajczak, którzy wolą czekać na szansę startów w ekstraligowej Unii Leszno.

    Pracę szkoleniową ma wykonywać w Wandzie Andrzej Maroszek, który w ub. roku pracował w Ostrowie. - Ma jasno postawione zadanie - wygrać pierwszy mecz - mówi Suśniak. Inauguracja rozgrywek II ligi w poniedziałek. Poza Wandą reprezentantem naszego regionu w tej klasie jest KSŻ Krosno, które właśnie wzmocniło się pozyskaniem Ukraińca Igora Marko."

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Awizowane składy na poniedziałek: :)

    KM Intar Przegladzuzlowy.pl Ostrów Wlkp.
    1 Tomasz Kwiatkowski
    2 Karol Malecha
    3 Przemysław Tajchert
    4 Paweł Łęcki
    5 Marek Latosi
    6 Adam Jaziewicz
    7
    8


    WANDA KRAKÓW
    9 Paweł Grygolec
    10 Rafał Chiński
    11 Robert Przygódzki
    12 Georgi Petranov
    13 Wojciech Żurawski
    14 Marcin Bełkot
    15
    16

    ...początek meczu o 15.00....zapraszamy!!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wanda da rade:) i wygra 47-43:)

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wielki szacunek do działaczy Wandy, że w tak beznadziejnej sytuacji potrafia znaleźć trenera i zawodników. Andrzej Maroszek jest super facet ale on nie pojedzie w meczu z KM Ostrów! Myśle, że trzeba spojrzec realnie na sytuację i łudzenie sie 47:43 dla Wandy jest bez sensu. Panowie Żurawski, Petranov i Grygolec najlepsze lata mają za sobą. Macie informacje jak przepracowli zimę, jaki maja sprzet?? Sądze, że KM wygra 55:35 nawet w krajowym składzie.
    Pozdrowienia dla kibiców Wandy

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Eh ja tam jestem dobrej mysli:)
    z tego co pamietam Grygolec na torze w Krakowie zawsze dobrze jezdzil i na treningu wczoraj tez sobie dobrze poczynal
    Wiec ja jestem optymista

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, że jesteś optymistą!! Byłem dzisiaj na 7 biegach sparingu z Polonia Piła i chłopaki z Ostrowa nieźle sobie radzili tzn. po 7 biegach wygrywali. Możliwe, że trener Łoś weźmie na mecz jakiegos obcokrajowca - może Ferjana? Najważniejsze że Karków startuje i mam nadzieje, że sprawi w tym sezonie jakąś niespodzinke (na to licze) ale lepiej nie w meczu z KM.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja liczze na niespodzianke od samego poczatku czyli Ostrow , z tego co wiem to walka powinna byc dobra i na to tez licze:) Wogule ciesze sie i uwazam ze dzialacze duzo zrobili i postarali sie bo sklad nie jest taki tragiczny jak sie wydawalo jeszcze jakis tydzien temu:) Zobaczymy co to bedzie ale mam nadzieje ze ostatniego miejsca nie bedzie::)

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Awizowane składy na poniedziałek: :)

    KM Intar Przegladzuzlowy.pl Ostrów Wlkp.
    1 Tomasz Kwiatkowski
    2 Karol Malecha
    3 Przemysław Tajchert
    4 Paweł Łęcki
    5 Marek Latosi
    6 Adam Jaziewicz
    7
    8


    WANDA KRAKÓW
    9 Paweł Grygolec
    10 Rafał Chiński
    11 Robert Przygódzki
    12 Georgi Petranov
    13 Wojciech Żurawski
    14 Marcin Bełkot
    15
    16

    ...początek meczu o 15.00....zapraszamy!!

    W skladzie Wandy pojawi sie jeszcze napewno Egeniusz Tudzież oraz jakis junior prawdobodobnie Krzykowski Tomasz lub Tudziez Lechoslaw

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrów raczej na 100 % przyjedzie na to spotkanie z Ferjanem, który chyba zastąpi Latosiego bo ten nie startował w dzisiejszym spotkaniu.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak pisałem juz wczoraj Ostrów przyjeżdza na to spotkanie z jednym obcokrajowcem, który już od kilku dni trenuje w Ostrowie. Nie pojedzie on z rezerwy, ale zastąpi w składzie jedengo z awizowanych wczesniej przez trenera Łosia zawodników i wcale nie będzie to Latosi, który na pewno pojedzie w tym spotkaniu.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Krakowie nie ma żadnego obcego.To kara czy po prostu ich nie stać?

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Krakowie nie ma żadnego obcego.To kara czy po prostu ich nie stać?
    Kara za niewyszkolenie od 3 lat zadnego juniora :D

    Pozdrawiam
    Kacper

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe jak pojedzie wanda pujde na mecz moze cos pokaze muj typ to 38 52 dla KM jak wiecie cos o skladach to podajcie narka

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tom TY jestes jakis przytrzymany czy czytac nie umiesz??? Kilka wypowiedzi wyzej masz podane sklady

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli ktos jest zainteresowany, to na stronie www.km.osw.pl bedzie przeprowadzona bezposrednia relacja "na zywo" ze spotkania w Krakowie. Ze składu Intaru najprawdopodobniej wyskoczy Paweł Łęcki i za niego pojedzie Ferjan!
    Pozdrowienia
    MP

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ferjan jedzie pod. 4 w miejsce Łęckiego, natomiast z rezerwy pojedzie Poprawski.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Intar Przegladzuzlowy.pl Ostrów
    1. Tomasz Kwiatkowski
    2. Karol Malecha
    3. Przemysław Tajchert
    4. Matej Ferjan
    5. Marek Latosi
    6. Adam Jaziewicz
    7. Marcin Dąbrowski
    8. Tomasz Poprawski


    Wanda Kraków


    9. Paweł Grygolec
    10. Marek Remian
    11. Robert Przygódzki
    12. Georgi Petranow
    13. Wojciech Żurawski
    14. Tomasz Krzykowski
    15. Ł. Kiersztan
    16. Jarosław Ślęzak

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cóż mówić ??

    Wanda przegrała z kretesem. Nie ma złudzeń, jest to najsłabsza drużyna w najniższej lidze i póki Wanda będzie nowohucka, a nie krakowska nie będzie porządnego żużla w Krakowie. Może czas rozejrzeć się za jakimiś zawodnikami na mały kontrakt (Stojanowski z Zielonej Góry może być chętny). Dojechałem dopiero na 3 ostatnie biegi, bo wracając od rodziny z Zielonej Góry wpadłem na mecz do Częstochowy, gdzie Włókniarz rozgromił Falubaz. Zdziwiłem się, że po pierwsze: kasy nie były juz czynne, a po drugie nikt mnie nie chciał wpuścic na stadion, mimo, że niewiele juz pozostało do końca. A co to spóźnić się nie można?? Niepoważne, jeśli kasa nie jest czynna to psim obowiązkiem jest wpuścic kibica na stadion, chyba że jest nadkomplet. Na pewno takowego nie było, więc czyzby działacze Wandy za dużo mieli kasy, że nie pozwalają obejrzeć chętnemu?? Po prostu spóźniułem się i nawet do domu nie zajrzałem, tylko prosto na stadion, a tu niespodzianka, poczułem się urażony. Toz to normalne świństwo. Gnałem jak wariat choć na tych kilka biegów.
    A w kwestii obcokrajowców> Wanda nie może takowych zakontraktować, poniewaz w przeciągu trzech ostatnich lat nie wykształciła conajmniej dwóch wychowanków. Taki jest przepis. To samo spotkało Śląsk Świętochłowice, ale oni niestety wcale nie wystartowali. Samego meczu więc nie widziałem, ale wynik mówi chyba sam za siebie. Do zobaczenia na następnych zawodach. Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •