Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Wątek: Tomasz Chrzanowski skazany.

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy to warzne!!!!!!!!!!

    T.Chrzanowski co to za zawodnik dajcie spokoj on nic nie osiagnol szkoda sie wysilac jednego marnego ligowca mniej.
    Popelnil przestepstwo i ponosi konsekwencje!!!
    ____________
    Czy Ciebie Biedrona całkiem pogieło??!! wez sobie przeczytaj najpierw biografie tego zawodnika a potem wez sie wypowiadaj na jego temat!!A nie odwrotnie!!!


    PS. Wk**** mnia tacy ludzie jak Biedrona który gówno wie o żużlu a udaje pana !!!wrrr....

    A co do Wyroku to mysle ze jest sprawiedliwy, trudno zabil to zabil:(
    Ale szkoda że przez 6 lat bodajze nie bedzie miał kontaktu z żużlem!!:(

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chrzanowskiego poniosła młodzieńcza brawura, przekroczył przepisy ruchu drogowego w wyniku czego śmierć poniosła zupełnie niewinna osoba.
    nie mam pojęcia czy tomek jest dobrym człowiekiem czy nie i prawdę mówiąc mało mnie to obchodzi. faktem jest to zginęła niewinna osoba, a winowajca nie poniesie praktycznie żadnej kary, bo co to jest wyrok w zawieszeniu. stawi się kilka razy u kuratora, samochód będzie za niego prowadził ktoś inny, a po paru latach wszystko wróci do normy. ale w końcu to jest POLSKA...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie żebym był wredny ale kilka osób chyba uważa że to wcale nie tak żle jak ludzie giną w taki sposób
    z tego co wiem to jechał za szybko
    nigdy nie uważałem go za inteligentnego człowieka także nie wiem co myślał i jak się czuł widząc radiowóz bo podobno mocno nie zwolnił jak to robi większość kierowców (nawet tych co się spieszą)widząc radiowóz
    prawdą jest że życia tej kobiecie nie zwrócą i że ma syna ale jest wielu ludzi(również tych co wieźli kogoś do szpitala,lekarza i nie sportowców), którzy za takie coś siedzą

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    O czym wy piszecie ze on nie bedzie jezdzil na zuzlu. Zuzlowiec nie musi miec prawa jazdy zeby startowac na zuzlu. Tomek dostal kare w zawieszeniu i bedzie normalnie startowal. Miniony sezon Tomek jezdzil juz ze swiadomoscia zabicia kobiety wiec mysle ze w przyszlym sezonie bedzie juz napewno w lepszym stanie psychicznie.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]Ma szczescie i niech sie cieszy ze to "tylko"zawiasy!!!-Jakas kara niestety musi byc!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    DO speedmanson

    Mam prawo miec swoje zdanie wiec nie pyskuj mlody tak i jak mnie nieznasz to mi nie ublizaj a co do mojaj znajomosci zuzla mozesz byc spokojny jest duzo wieksza od twojej z prostego powodu jestem od ciebie duzo starsz i siedzialem na meczu jak ty w szkole uczyles sie liczyc
    POZDRAWIAM
    GKS THE BEST

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Największą tragedie przeżywa teraz rodzina zmarłej kobiety, ich życie uległo zmianie, zmianie na gorsze. Żal żużlowca ale trzeba zdać sobie sprawe, że prowadząc samochód bierze człowiek na siebie ogromną odpowiedzialność. Tomek jest winny śmierci kobiety i niestety będzie musiał ponieść kare,
    a największą nauczką dla niego jest to, że będzie musiał teraz żyć ze świadomością iż nieumyślnie spowodował śmierć innej osoby...
    CKM&AZS

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MrBiedrona napisał: Mam prawo miec swoje zdanie....

    Możesz go lubić lub nie... ale nie możesz zmienić jego wyników sportowych. A chyba to próbujesz zrobić mówiąc, że jest marnym ligowcem. Zastanów się dobrze co Ty gadasz i na jakiej podstawie?!

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze kara dla Chrzanowskiego jest zbyt łagodna, nie dosyc ze zabił kobiete nie poszedł siedziec to jeszcze miał obiekcje ze bedzie musiał wynajac kierowce a kogo to obchodzi.Piszecie ze pokrył koszty ok. 10 tys. a co to jest wogóle za suma ,to jest jeden sredni mecz w jego wykonaniu.Grzywna w wysokosci 6 tys. dosłownie smiech na sali.Moje zdanie jest takie ze powinien dostac kare wiezienia, to po pierwsze , a po drugie ze jezeli dostał zakaz poruszania sie pojazdami mechanicznymi to powinien zuzla tez dotyczyc,no bo motor zuzlowy to jedna mechaniczny pojazd.Ktos napisał z czego bedzie zył, chodził do szkoły wyuczył siejakiegos zawodu, to w tym momecie przyszedł czas
    by wykorzystac wiedze ze szkoły, zakasac rekawki i do pracy,
    ale nie bo pan CH. jest nauczony zycia w dobrobycie i by sie krzywda widziała gdyby musiał wyzyc za 1,000,00 złotych na miesiac.
    Morał nasuwa sie jeden , polska sprawiedliwosc poraz kolejny sie osmieszyła.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MrBiedrona napisał: Mam prawo miec swoje zdanie....

    Możesz go lubić lub nie... ale nie możesz zmienić jego wyników sportowych. A chyba to próbujesz zrobić mówiąc, że jest marnym ligowcem. Zastanów się dobrze co Ty gadasz i na jakiej podstawie?!

    Nic dodac nic ująć...:)

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    DO Niussia


    Tylko Protas.... :) T tlumaczy wszystko :))))))
    GKS THE BEST

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko Protas.... :) T tlumaczy wszystko :))))))
    Co na przykład?

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    To przejscie dla pieszych jest 100 metrow ode mnie wiec sie wypowiem. Przejscie to jest dosc ruchliwe, gdyz jest to duze osiedle a przejscie jest przez ulice dzielaca bloki od manhattanu, supermarketu i kilku innych rzeczy. najwazniejsze jest to ze Tomek nie chcial jej zabic, a gadanie typu : dobrze mu tak itp jest w mojej opini calkowicie idiotyczne.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •