Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: ,,cegŁa

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    ,,cegŁa

    Ostatnio czytałem gdzieś ze Cegielski powiedział ze chce od Gniezna 500tys. zł i od razu mi sie przypomniały wypowiedzi moich rodziców ,,Cegielski jest tak poukładany ze jemu sodówka nie grozi", tez osobiście w to wierzyłem, jednak teraz musze chyba zmienic zdanie. Jeżeli masz cos do powiedzenia w tej sprawie to napisz coś:D:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Sprawa jest prosta Krzysiek próbuje sobie powetować stratę z zeszłego sezonu :). w 2001 roku prawdopodobnie za podpisanie kontraktu ze Stratem nie dostał nic, albo niewiele. Do tego stracił szanse na pieniądze z Gdańska które zarobił "na torze". W tym sezonie nie zarobił "za wiele" jeździł tylko w Polsce i Szwecjii, nie licze GP bo tam były raczej straty.

    W tym roku będzie jeździł w GP, Polsce, Szwecji i prawdopodobnie w Anglii. Ale wiadomo że zastrzyk finansowy się przyda. Krzysiek się ceni, on wie że takie numery z z podpisem za kontrakt "umierają" i być może to ostatnia szansa na "wycisnięcie" czegoś od naiwnych prezesów. To nie sodówka, to prawa dżungli stworzone przez prezesów. Ale nikt im płacić nie każe, i nie zmusza.

    Po za tym w porównaniu z (domniemanym) 700 tyś. Protasa to i tak tanio ;). O przepraszam 800 tyś. bo jeszcze 100 tyś za niego, a Cegła jest za darmo :P.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego!
    Jeśli chodzi o wartość Krzycha to już od zeszłego sezonu się bardzo cenił i stąd nie macie go niestety u siebie.
    To, że wysoko ceni własne umiejętności i zdrowie to nic dziwnego.Jest żużlowcem na wysokim poziomie, godnie reprezentuje nas w GP, jest perpsektywicznym jeźdzcem i to jest jego jedyna szansa aby dorobić się na żużlu,gdyż przecież jemu poświęca codzienność. Jak wiadomo np. PePe również sie bardzo ceni i nikt nie pisze, że odbija mu "sodówa" do głowy. Taki jest teraz żużel. "Kasa" i jeszcze raz "kasa".
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żadna sodowka!!!!CEGŁA zna po prostu swoją wartosc!!!Ja jestem jak najbardziej za!!!Protasiewicz dostaje dużo wiecej i co???-zero z goscia pociechy(oprocz kibicow POLONII) bo w GP nie wie co to znaczy wystartowac w wiecej niż 3 biegach!!!Niech CEGŁA żąda ile chce byleby potem reprezentował nas godnie w GP(oprocz Tomka tylko on wie jak to sie robi)tak jak w minionym sezonie a ja wierze ze w 2003 bedzie dużo lepiej:)!!! CEGŁA TAK TRZYMAC!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Żadna sodowka!!!!CEGŁA zna po prostu swoją wartosc!!!Ja jestem jak najbardziej za!!!Protasiewicz dostaje dużo wiecej i co???-zero z goscia pociechy(oprocz kibicow POLONII) bo w GP nie wie co to znaczy wystartowac w wiecej niż 3 biegach!!!Niech CEGŁA żąda ile chce byleby potem reprezentował nas godnie w GP(oprocz Tomka tylko on wie jak to sie robi)tak jak w minionym sezonie a ja wierze ze w 2003 bedzie dużo lepiej:)!!! CEGŁA TAK TRZYMAC!!!
    Ja wole tysiac razy Pepe niz Cegle, jest to zawodnik na lige mozna powiedziec niezastapiony, na pewno lepszy od Cegly(juz widze te komentarze). I co z tego ze w GP jezdzi dobrze a Protas zawala. A kogo to w sumie obchodzi, w Polsce liczyla sie, liczy i bedzie sie liczyc tylko liga. To na nia kibice przychodza, a po frekwencji na GP Europy i Polski mozna samemu wywnioskowac co kibice wola.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sodowy Cegła i to mocno

    Spokojnie z tym porównywaniem Cegły do Protasa na razie to jeszcze przy Piotrku jest malutki niech tyle pojeżdzi co Pioras i zdobedzie parę tytułów prestizowych no IMP czy robi w ekstralidze tyle pnktów co Pioras , to wtedy bedzie sie cenił a to że udało musie wejść raz do wyżej w turnieju to jeszcze nie góra złota . Ja bym chciał zobaczyc go w ekstralidze jak co tydzień sciga sie z kilerami albo w Angli to wtedy pogadamy. Na razie to gościowi sodówkaudezyła i to mocno , faktycznie jest dorym perspektyiwcznie zawodnikiem ale to dopiero poczatek i takie siano to przegęcie jak na niego !!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr][/quote] Ja wole tysiac razy Pepe niz Cegle, jest to zawodnik na lige mozna powiedziec niezastapiony, na pewno lepszy od Cegly(juz widze te komentarze). I co z tego ze w GP jezdzi dobrze a Protas zawala. A kogo to w sumie obchodzi, w Polsce liczyla sie, liczy i bedzie sie liczyc tylko liga. To na nia kibice przychodza, a po frekwencji na GP Europy i Polski mozna samemu wywnioskowac co kibice wola. [/quote][tr]Tak a propos ligi to poczekajmy jeszcze chwilke a PROTASIEWICZ bedzie oglądał plecki CEGŁY(bez obrazy kibicow POLONII)!!!Jesli Cegła już w tym sezonie bedzie jezdził w ekstra to pewnie to udowodni(czego jestem pewien)!!!A jakie Ty masz powody do radosci z jazdy PROTASA jako kibic Apatora:)?Chyba takie że w derbach POMORZA pomaga on Twojemu najwiekszemu przeciwnikowi wygrac!!!Byłem na GP Europy i jako Polak niesamowicie sie cieszyłem jak widziałem Cegielskiego ktory pokazuje że nie tylko jeden NASZ ZAWODNIK potrafi w GP POJECHAĆ!!!A jesli chodzi o frekwencje na GP to w żadnym wypadku nie odzwierciedla ona popularnosci GP w naszym kraju:)!!!!!-ale na ten temat to już pisałem!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak a propos ligi to poczekajmy jeszcze chwilke a PROTASIEWICZ bedzie oglądał plecki CEGŁY(bez obrazy kibicow POLONII)!!!Jesli Cegła już w tym sezonie bedzie jezdził w ekstra to pewnie to udowodni(czego jestem pewien)!!!A jakie Ty masz powody do radosci z jazdy PROTASA jako kibic Apatora?Chyba takie że w derbach POMORZA pomaga on Twojemu najwiekszemu przeciwnikowi wygrac!!!Byłem na GP Europy i jako Polak niesamowicie sie cieszyłem jak widziałem Cegielskiego ktory pokazuje że nie tylko jeden NASZ ZAWODNIK potrafi w GP POJECHAĆ!!!A jesli chodzi o frekwencje na GP to w żadnym wypadku nie odzwierciedla ona popularnosci GP w naszym kraju!!!!!-ale na ten temat to już pisałem!!!
    Popieram, nic dodać nic ująć.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żadna sodowka!!!!CEGŁA zna po prostu swoją wartosc!!!Ja jestem jak najbardziej za!!!Protasiewicz dostaje dużo wiecej i co???-zero z goscia pociechy(oprocz kibicow POLONII) bo w GP nie wie co to znaczy wystartowac w wiecej niż 3 biegach!!!Niech CEGŁA żąda ile chce byleby potem reprezentował nas godnie w GP(oprocz Tomka tylko on wie jak to sie robi)tak jak w minionym sezonie a ja wierze ze w 2003 bedzie dużo lepiej:)!!! CEGŁA TAK TRZYMAC!!! Ja wole tysiac razy Pepe niz Cegle, jest to zawodnik na lige mozna powiedziec niezastapiony, na pewno lepszy od Cegly(juz widze te komentarze). I co z tego ze w GP jezdzi dobrze a Protas zawala. A kogo to w sumie obchodzi, w Polsce liczyla sie, liczy i bedzie sie liczyc tylko liga. To na nia kibice przychodza, a po frekwencji na GP Europy i Polski mozna samemu wywnioskowac co kibice wola.
    Tu nie chodzi o to kto jest lepszy, a kto gorszy na torze. Tu chodzi o to, że m.in. przez takich zawodników jak Protas i Cegła w polskim speedwayu jest tak źle, to właśnie przez te wygórowane rządania kluby wyprówają sobie flaki żeby zdobyć jeźdźca z górnej półki. To m.in. przez takich jak oni niewiadomo czy w rozgrywkach wystartują takie kluby jak STAL GORZÓW, POLONIA PIŁA i GKS WYBRZEŻE GDAŃSK. Trzeba coś z tym zrobić jak tak dalej pójdzie to w sezonie 2004 do drużun z Gorzowa, Gdańska i Piły dołączą takie potęgi finansowe ja WTS WROCŁAW. Speedway w Polsce jest w stanie powolnej agoniii i duzo nie brakuje aby doszło do odłączenia aparatury podtrzymującej życie, czyt. sponsorzy którzy wobec tak wygórowanych żądań w/w zawodników stracą cierpliwość, a wiadomo, że sponsorom zależy na jak nalepszej pozycji w lidze, a za tym idzie pozyskanie klasowych zawodników, ale nie za wszelką cenę, to jest przecież chore, a choroba niestety sie strasznie rozprzestrzenia to jest jak bezwzględny wirus. Działacze nie dajcie sie zwariować !!!!!

    POZRDO yaku

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła to bardzo dobry zawodnik. Jednak zastanawiam się, który klub da mu za parafkę tyle kasy ??? Działacze chyba byliby głupcami. Osobiście wolałbym jakiegoś dobrego obcokrajowca, który nie bierze za kontrakt i pewnie liczy sobie podobnie za pkt jak Cegła.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła i sodówka? Chyba nie... To zawodnik który wg. nieoficjalnych źródeł bardzo się ceni ale jeździ za to bardzo skutecznie a zarazem widowiskowo:) Aż miło popatrzeć. A jak ktoś jest dobry to się ceni jak wszyscy sportowcy dobrej klasy na świecie. A żużel w Polsce robroili i dalej to robią obcokrajowcy i to nich powinny być moim zdaniem kierowane protesty zmiejszenie zarobków. Ja pomimo że jestem z Gdańska i byłem bardzo zły ze Cegła odszedł z Wybrzeża to i tak mu życze jak najlepiej. Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    To m.in. przez takich jak oni niewiadomo czy w rozgrywkach wystartują takie kluby jak STAL GORZÓW, POLONIA PIŁA i GKS WYBRZEŻE GDAŃSK. ...... Działacze nie dajcie sie zwariować !!!!!
    Hola,hola stop.
    Kto tym "dzialaczom" kaze podpisywac tak wysokie kontrakty.
    Jezeli oni, "dzialacze" nie mieli kasy na Cegle, Protasa i innych to po kiego grzmota podpisywali z nimi kontrakty. A jeden zawodnik z drugim jakby odpoczeli rok od polskiej ligi, to moze potem kwota pod podpisem byla by nizsza.
    Wiec co do winy o aktualny stan finansowy rzeczonych klubow, odpowiedzialnosc ustawilbym w ten sposob nastepujacy:1.pseudodzialacze a zawodnicy sa na samym koncu, bo oni korzystaja z tego co ktos jest im w stanie OBIECAC, ze moze KIEDYS zaplaci.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    co wy chcecie

    jest wolny rynek i chlopak sie ceni - rozumiem go.

    jesli znajdzie sie klub ktory mu zaplaci tyle co on chce to bedzie oznaczac ze mial racje - ze jest tyle wart.

    zawisc - jest gorsza od faszyzmu.

    a haslo :
    jak nie u nas cegla bedzie jezdzi l to lepiej nigdzie - jest mi obca !

    cencie goscia bo za rok bedzie naszym numerem jeden w GP i wszyscy bedziemy trzymac za niego kciuki.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Po pierwsze uważam, że w wielkiej części takich a nie innych żądań finansowych zawodników winna leży po stronie działaczy którzy przyzwyczlili zawodników (tych najlepszych oczywiście) do kosmicznych kontraktów. Zostały tutaj przytoczone przez Yaku przykłady klubów z Gorzowa, Gdańska i Piły ktłóre to niby przez pazerność zawodników są w takiej sytacji a nie innej. Kompletnie się z tym nie zgadzam w Gorzowie kupowali zawodników z 6 mld. starych zł (Bajerski, Okoniewski). Tak samo w Gdańsku, kupuli całą drużynę nie wyszło, spadek i koniec kasy. Podobnie było w Pile gdzie dopuki był marszałek Borowski było dobrze. Ja rozumiem że każdy z działaczy chce żeby jego zespół bym jak najlepszy, ale za jaką cenę. Nie można wynić zawodników za to że działacze w swojej któtkowzroczności sypią kasą na prawo i lewo żeby tylko mieć zawodnika "x" czy "y" a później tłumaczą sobie że jakoś to będzie. Ja się nawet nie dziwię że zwodnicy chcą kasę za podpisanie kontraktu coraz częściej kluby mają problemy z regulowaniem należności w terminie więc chcę sie nadzwyczjniej w świecie zabezpieczyć oczywiście w granicach rozsądku.

    Po drugie przy negocjacjach na samym poczatku jest normalne że zwodnik zaczyna od najwyższej stawki a klub od najniższej. Bo każda że stron chce jak najwięcej ugrać dla siebie. Tak więc myślę że kwota którą zarządał Cegielski jest kwotą wyjściową i na pewno ulegnie ona zmniejszeniu.

    Po trzecie nikt działaczy nie zmusza do podpisywania konraktu z takim czy innym zawodnikem która ma według nich wygórowane żądania finansowe.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zdania, ze nie ma ludzi niezastapionych, tak wiec nie widze problemu. Cegla troszke przesadzil - fakt jest pewniakiem w lidze na co najmniej 12 pkt., ale trzeba tez realnie spojrzec na mozliwosci i stan polskich klubow, ktore krotko mowiac sa mierne. Uwazam, ze jesli Cegla nie zejdzie z ceny - bedzie musial to zrobic - to pozostana mu ligi zagraniczne. A Gnieznianie - oczarowani, zachlysnieci Krzysiem i jego "wielkim" przywiazaniem do Startu, moze przejrza wreszcie na oczka.

    [quote]
    cencie goscia bo za rok bedzie naszym numerem jeden w GP [quote]

    taaaaaa, a swistak siedzi.....
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Krzyskowi sie należy troche kasy.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    on jest chory na głowe

    Znany ,,Pustak" troszke przesadza, jak uważa ze jest tak dużo wart to czemu nie pojedzie do anglii czy szwecji i nie powie tam ze chce 500 000 zł albo nawet 200 000, bo wie ze by go wyśmiali i kopneli w dpe az by chukło na całą europe, on wie ze polscy prezesi (debile i bezuzgowcy) dadzą mu wkońcy jak nie 500 000tys to 450 000. Jednak jak on ma sie potem dziwić ze klub mu sie nie wypłaca. Niech weźmie z 150 000 tys. i większą stawke za pkt. a nie 500 000 tys. zł i stawki za punkt jak ricki. On jest głupi, ja rozumiem ze on chce być jak najlepszy ale niech ruszy tą pustą cegłą z białą czupryną i zastanowi sie nad swoimi żądaniami i zmniejsy ją do nawet 300 000 a jak uważa ze jest tyle wart to niech powie któremus sponsorowi ze chce od niego 200 000 to ten jak by sie z niego zaczał śmiac to juz by umarł ze smiechu.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    akurat

    500 tys.akurat,juz mu sie rzucaja,pod nogi.hehehe,nigdy w zycie nie dostanie tylen kasy.tyle to zaden klub na swiecie nie da zawodnikowi takiej kasy

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    akurat

    500 tys.akurat,juz mu sie rzucaja,pod nogi.hehehe,nigdy w zycie nie dostanie tylen kasy.tyle to zaden klub na swiecie nie da zawodnikowi takiej kasy

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    On na łep upadł?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mam dziwne wrażenie że co niektórzy kibice Gdańscy nadal mają Krzyskowi za złe że w "taki" sposób odszedł z klubu. I w swych wypowiedziach typu: "On chyba na łep upadł". Ale może sie myle :P.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka sodowka, o czym wy wogole mowicie. Jezeli Gniezno chce utrzymac Cegle to niech wyplaci kase, jak nie to pa pa. Cegla wielokrotnie w wywiadach mowil, ze jak Start nie awansuje to odchodzi do ktorego z zespolow ekstraklasy. Jednak, jak mu zaplaca tylke co w ekstraklasie to chyba jasne, ze zrezygnuje. Moj byly nauczyciel od Wosu mowil, ze ten zawodnik jest bardzo poukladany, ma zaplanowane kiedy i co chce osiagnac, zlozyl taka propozycje i jak Gniezno nie podoła to przeniesie sie do ekstraklasy, w ktorej jest wyzszy poziom i w, ktorej bedzie mogl "podbudowywac" swoj talent.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski jest mlodym i perspektywicznym zawodnikiem i to bez dyskusji.Ale moim zdaniem kasa jaka zada za podpisanie kontraktu jest zbyt duza.Ludzie - zawodnicy musza sie w koncu nauczyc ,ze kluby to nie dojne krowy .Moze w koncu prezesi klubow zrozumieja ,ze podpisujac tak wysokie kontrakty doprowadzaja kluby do bankructwa.
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prawda,że proste ?

    Patrząc obiektywnie.. Jeżeli faktycznie Krzysztof Cegielski zarządał za podpisanie kontraktu kwoty 500.000 to wydaje mi sie, że lekko przesadził
    A ja myślę,że nie przesadził i niemam nic przeciwko temu aby żądał 200 tyś więcej. Bo towar jest tyle wart ile za niego zapłacą. A kto nie posiada kasy na kupno samochodu - jeździ autobusem a klub,który nie posiadają gotówki na pozyskanie takiego zawodnika,niech pomyśli o kimś tańszym.Prawda,że to takie proste ?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO NAME

    Żąda tyle ponieważ niechce tu zostać. A publicznie przyznać sie niechce przed działaczami.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    A dlaczego od razu sodowka???? Protas zada niewiele mniej - jak nie wiecej!!! Przeciez jest dobrym zawodnikiem, jest na liscie transferowej za darmo wiec sie chlopak ceni:"))

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektózy tu piszą nawet ze Cegła za mało rząda. No i dobrze niech zarząda nawet 700 tyś. I co prezes chce miec zawodnika to da mu i tyle. Tylko w połowie sezonu zaczynają sie schody skad dalej brac kase na druzyne bo sie zrobiła 700 tyś zł diura w budżecie.A potem to juz idzie z górki czego najlepszym przykładem sa takie kluby jak GKS,Bydgoszcz czy Piła lub Gorzów.Zawodnicy tez powinni zrozumiec ze w całym sporcie jest kryzys i powinni troche uspokoić sie. Ale duza wina jest tez prezesów w klubach. Gdyby nie płacicli takich kwot to i zawodnicy by ich nie żądali.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    SZUKA FRAJERA

    jak wyzej, ktory da mu tyle kasy w gdansku tez za wieloletni kontrakt dostal i o tym jednak niemowil ani slowa odchodzac z gdanska.
    Wiec mamy mu za zle DO Mrucky
    GKS THE BEST

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote!Ja wole tysiac razy Pepe niz Cegle, jest to zawodnik na lige mozna powiedziec niezastapiony, na pewno lepszy od Cegly(juz widze te komentarze). I co z tego ze w GP jezdzi dobrze a Protas zawala. A kogo to w sumie obchodzi, w Polsce liczyla sie, liczy i bedzie sie liczyc tylko liga. To na nia kibice przychodza, a po frekwencji na GP Europy i Polski mozna samemu wywnioskowac co kibice wola. [/quote]

    [b]No coz,ale raczej GP jest tak naprawde miara zuzlowca i tak naprawde moze pokazac ile nam jeszcze barkuje do tych najlepszych na swiecie!
    I wiesz jaka jest odpowiedz???
    Protasiewiczowi bardzo duzo,smiem twierdzic,ze nigdy ich nie dogoni
    A Cegielski,no coz zawodnik mlodszy bardziej ambitny no i w GP naprawde niezle mu szlo a to dopiero jego pierwszy caly sezon w GP...
    ...A Protasiewicz ile ich mial...

  30. Powrót do góry    #30
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Krzysztof Cegielski jest niewątpliwie najbardziej rozwojowym polskim zużlowcem. Choć Tomek Gollob jest od niego o klase lepszy to trzeba przyznać że Cegła jest absolutnym numerem dwa w Polsce. Przecież Cegielski jako junior wcale nie był wielka nadzieja polskiego żużla jak Hampel czy Okoniewski. Jednak on cały czas ostro pracuje, szuka sposobów, wynajmuje tory do treningu. Wszystko po to by co roku być lepszym I widac efekty jego pracy co roku obserwujemy lepszego Cegłe, więc jak mozna tu mówić o wodzie sodowej. Prędzej grozi to Jarkowi Hampelowi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]I oboje tzn.Protasiewicz i Cegielski korzystaja z uslug tego samego mechanika(tj.R.Kowalskiego)i ta osoba przygotowuje im wozki a roznice i tak widac...

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krzysiek nie daj sie tym baranom ja jestem z tobą nawet gdy odejdziesz z gniezna.Serdeczne dzięki za wspaniały sezon za to jak hamila objechałeś i innych.
    A ci co tak jeżdżą na cegielskim to chyba nam bardzo zazdroszczą że on u nas pięknie jeździł i sprawiało mu to przyjemność

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof krzyknął 500, skończy się pewnie na jakiś 400. Ale to są normalne pieniądze za klasowego zawodnika. W sporcie jak w życiu, dobry pracownik dużo kosztuje. Rok temu Gollob wziął 800, Atlas proponował mu więcej i jakoś nikt nie krzyczał o sodówce. Dziś Hampel kosztuje 350 + 400 to razem jakby trochę więcej, Dobrucki tyle co Cegła, a klasa jakby niższa. No cóż dla zwykłego śmiertelnika to bardzo dużo, ale chyba warto zapłacić, bo wynik jest pewny.
    Pozdr.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc obiektywnie.. Jeżeli faktycznie Krzysztof Cegielski zarządał za podpisanie kontraktu kwoty 500.000 to wydaje mi sie, że lekko przesadził
    A ja myślę,że nie przesadził i niemam nic przeciwko temu aby żądał 200 tyś więcej. Bo towar jest tyle wart ile za niego zapłacą. A kto nie posiada kasy na kupno samochodu - jeździ autobusem a klub,który nie posiadają gotówki na pozyskanie takiego zawodnika,niech pomyśli o kimś tańszym.Prawda,że to takie proste ?
    Dokładnie, zgadzam się w 100%. Cegła może żądać nawet 1 mln, czy 2. Nikt mu tego nie zabroni. I jesli ktos mu da tyle co chce to znaczy ze tyle jest wart. Przeciez to prezesi powinni zaczac myslec, ustalic budzet przed sezonem i dokładnie wiedziec ile moga wydac aby nie popasc w długi! A jak ich nie stac na Cegłe to niech szukaja tanszego.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każda rzecz (w tym przyp. zawodnik) jest tyle warta ile zapłaci za nią kupiec.....

    Cegielski ma prawo ządać ile chce....jego sprawa.
    Jeżeli nie znajdzie "nabywcy"....znaczy,że przesadził :)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do zniecierpliwionych kibiców Startu

    Przeczytałem w jednej z lokalnych gazet o spotkaniu działaczy z Krzysztofem Cegielskim.
    Otóż doszło do owego spotkania z Cegłą we Wtorek.Obecny był miedzy innymi człowiek reprezentujący pana Grajewskiego(J.A.G. nie mógł być obecny), pan Noska,Czerwiński,Wojciechowski i inni.Działacze przedstawili Krzysztofowi warunki na jakich mniałby startować w barwach Startu.Krzysztof nie negocjował warunków umowy i po prostu je przyjął.

    Po kilku dniach w prasie pojawił sie wywiad z Cegłą.Ex gorzowianin mówił że warunki Startu są po prostu śmieszne.Działacze sie lekko zdenerwowali ponieważ uwazali, że Cegła jak mial jakies zastrzeżenia do umowy - powinien o tym porozmawiać w zamknietym gronie(na spotkaniu).Krzysztof zapowiedział że Start nie zalega mu z płatnosciami, a także że klub wywiązał się z kontraktu wzorowo.Zapowiedział, że chce bardzo reprezentować barwy Startu jednak działacze muszą znaleźć dla niego dodatkowych sponsorów ponieważ dotychczasowi zapowiedzieli zaprzestanie współpracy w przypadku gdy Krzysztof nie bedzie jeździł w extralidze.
    Sam zainteresowany zapowiedział, że dostał kuszące propozycje z klubów extraligowych.Jednak o tym gdzie bedzie jeździl w przyszłym roku poiformuje około 13 grudnia.
    Działcze Startu zapowiedzieli, iż są przygotowani na wariant bez Cegły.Ma być bowiem zbudowana drużyna walcząca z powodzeniem o awans.

    Czas jednak nagli,a zawodnicy z górnej półki podpisują powoli kontrakty...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Zgadzam sie z tym tematem Cegielski zadurzo wymaga, tak samo protasiewicz dla oby dwóch kasa jest najważniejsza.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez tematu:)

    m dziwne wrażenie że co niektórzy kibice Gdańscy nadal mają Krzyskowi za złe że w "taki" sposób odszedł z klubu. I w swych wypowiedziach typu: "On chyba na łep upadł". Ale może sie myle .

    Owszem bo to przerz niego gdanski zuzel lezy w gruzach!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    m dziwne wrażenie że co niektórzy kibice Gdańscy nadal mają Krzyskowi za złe że w "taki" sposób odszedł z klubu. I w swych wypowiedziach typu: "On chyba na łep upadł". Ale może sie myle .

    Owszem bo to przerz niego gdanski zuzel lezy w gruzach!!!
    Jaszczur czy ty się dobrze czujesz ? W którym miejscu to jest jego wina ? W roku 2000 (dla mniej pamietliwych sezon przejścia Cegły z Gorzowa) liczbą zdobytych punktów ustępował tylko Ułamkowi i Rickardssonowi. W sezonie 2001 był pewnym punktem drużyny. mozna nawet powiedzieć że to On wprowadził Gdańsk do ekstraligi (dosłownie ostatni bieg z RKM-em). I co z tego miał ? Ano prezes Majewski primo nie chciał (nie miał z czego) mu zapłacić, a po drugie blokował możliwość jego odejścia.

    Ja bym raczej zaryzykował stwierdzenie że GKS leży w gruzach przez nieprzemyślane zakupy i kontrakty które wysuszyły kase do 0.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Ja bym raczej zaryzykował stwierdzenie że GKS leży w gruzach przez nieprzemyślane zakupy i kontrakty które wysuszyły kase do 0.[/quote]


    Prawda, prawda i jeszcze raz prawda!;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •