Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 58

Wątek: GKS - cos sie dzieje

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS - cos sie dzieje



    Okazuje się, że nawet przy takim olbrzymim długu, który przekracza 5,5 mln zł, są możliwości, aby klub nadal istniał. Kazimierz Dauksza, którzy aktualnie kieruje klubem, pełniąc obowiązki dyrektora, przy wsparciu Marka Formeli i Stefana Chrzanowskiego, szukają wyjścia z tej trudnej sytuacji. Znaleźli już nawet sposób, aby długi nie rzutowały na funkcjonowanie drużyn, przede wszystkim żużlowej, ale także piłkarzy ręcznych.

    Organizacją imprez w Gdańsku miałaby się zająć profesjonalna firma, która wzięłaby na siebie koszt utrzymania zespołu, pozostałe wpływy odprowadzając do kasy Wybrzeża. Najważniejsze, że po odejściu prezydenta, Henryka Majewskiego, do klubu zgłasza się coraz więcej firm, które deklarują wsparcie. Z kolei dłużnicy zgadzają się na ustępstwa.
    Tymczasem prezydent Adamowicz zadeklarował, że gotowy zaangażować się we wszystkie mediacje pomiędzy klubem a jego wierzycielami, jeżeli tylko pozwoli to klubowi na kontynuowanie działalności sportowej. Obie strony zobowiązały się do ścisłej współpracy i wymiany informacji, które mogłyby się przyczynić do rozwiązania obecnych kłopotów klubu.

    Władze miasta mają świadomość, że GKS Wybrzeże, z I-ligowymi drużynami piłki ręcznej i żużla, jest wizytówką gdańskiego sportu i szuka się obecnie takich rozwiązań, które pozwolą zachować kalendarz rozgrywek ligowych w pierwotnym kształcie, a treningi odbywane będą bez zakłóceń





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak jak by coś się ruszyło... Oby:)
    TRZYMAJCIE KCIUKI ZA GDAŃSK.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miło poczytać takie artykuły. Pozostaje jednak pytanie ile w tym prawdy?
    Ja po ostatnich doświadczeniach pozostaję sceptykiem, nie podpalam się. A uwierzę jak zobaczę!
    Mimo to oczywiście trzymam kciuki ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    spoko - umorzenie lub negocjacje będą sięgały setek tysięcy 9 może tyle ) a nie milionów , nie ma sie co grzać! A po 2 to pisał MP więc niewiadomo czy to prawda. Niestety sam na siebie ukrecił bat P. że teraz mało kto mu wierzy...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jest nadzieja...

    Naprawde miło usłyszeć taki arykuł :)
    Może jednak jest jakaś nadzieja...
    Trzymajmy się GKS!!!
    Pozdrawiam


  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tu dzialac trzeba i to szybko!
    narazie stypa ,po gazetach tylko rozpisuja ze cos probuja robic, nie ma czasu na probowanie :)
    ot moje zdanie na ten temat :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS WYBRZEZE GDAŃSK

    Podobnie jak w tamtym roku są chłopoty, ale wtym roku wyjdziemy lepiej(musimy)byc w 1-4 w EKSTRALIDZE...
    Mam nadzieje,ze tak sie stanie i zycze Gdańskiemu klubowi jak najlepiej

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większych bzdur dawno nie słyszałem. Firma utrzymywać będzie wszystko a pozostałe wpływy odprowadzi do kasy to chyba mógł wymyślić tylko Chrzanowski. Na razie zgłosiła się jedna osoba oferująca jakieś rozwiązanie (kontynuowanie działalności sportowej).

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    5... mln.

    Cio wy LUDZIE p i e r d o l i c i e...Kto da 5 ...mln.aby spłacić długi...Rafineria nie...wiem to!!!!!!:(

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cio wy LUDZIE p i e r d o l i c i e...Kto da 5 ...mln.aby spłacić długi...Rafineria nie...wiem to!!!!!!:(
    I to nie jest śmieszne już...

    Ale łudźmy się dalej:)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co bedzie,gdy rafineria nie przyjdzie do was???.5 mln.zł,to juz duza suma wiec...oczywiscie mozecie sie ze mna kłócic,ale jesli nie przystapicie do rozgrywek-a jest mozliwe,to kto bedzie jezdził,w extra??!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    SPOTKANIE

    piszcie czy odpowiada wam termin niedziela godzina 16,17
    celem organizacji spotkania z zawodnikami i podziekowania im
    GKS THE BEST

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moj nr gg w sprawie spotkania:
    5200495. dajcie znac jakby co...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FANKA-MADZIA

    Lepiej sobie zmień gifa, bo z herbem tego żydowskiego klubu przynosisz tylko wstyd kibicom Wybrzeża!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytajac ten artykul mozna miec pewne nadzieje na lepsze czasy naszego ukochanego klubu.Jest tylko jedno ale...autor ktory zaslynąl z arcyciekawymi i pełnymi nadziejami newsami które po prostu sie nie sprawdzają.Mam nadzieje ze mimo po przeczytaniu tego artykulu z przymrózeniem oka nastaną lepsze czasy na Dlugich Ogrodach a napewno z ciekawoscia bede ogladal dzisiaj na TVG (Wieczór ze sportem) o doniesieniach z naszego obozu i mysle ze nie bedzie znowu zadnej lipy(odwołanie)spotkania z przyczyn niezaleznych od telewizji.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZiś oglądałem sobie do video mecze z 1998,99,2001,2002 .... i jak mysle ze u nas moze nie byc zuzla w 2003 to tylko chce sie plakac :(:(:(:(

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cios nie pasi!?

    Ej..ludzie czy przeszkadzał wam mój GIFf?? Jak tak to K U R W A sorry....ale to jest moja sprawa!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądaliście gdański magazyn sportowy?
    Ja w każdym bądź razie mam dobre przeczucia i mam nadzieje na maxa że się nie myle...

    GKS ISTNIAŁ,ISTNIEJE I MUSI ISTNIEĆ!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WYBRZEŻE BĘDZIE PÓKI MY JESTEŚMY

    Pamiętajcie.... aż po zycia kres!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmmm...

    Zobaczymy jakim człowiekiem okaże się Adamowicz, który "podobno" obiecał, że znajdzie pieniądze, żeby pracownikom klubu można było przed świętami wypłacić po dwie zaległe pensje...
    Mam nadzieję, iż prezydent Gdańska po pierwsze ma w pamięci to, że kibice GKS-u nie dali sie nabrać na polityczna zagrywkę Formeli przed wyborami i po drugie wyciągnął wnioski z tego, jak Formela wyszedł na swoich "wirtualnych" obietnicach pomocy klubowi.

    A swoja drogą jeżeli nie będzie pieniędzy w tym roku, to zadłużenie (przynajmniej wobec mnie i moich współpracowników) sięgnie ośmiu miesięcy.
    Hehe - postawcie przede mna górnika lub pielęgniarkę, to roześmieję im się w twarz i ryknę, żeby do roboty się wzięli, a nie pieprzą o strajkach - jak dojdą do siedmiu miechów, to im pomogę strajkować.;););)

    Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podzielam zdanie Fanatica. Panie Adamowicz, pokaż pan na co pana stać. Udowodnij, że w drugiej turze słusznie na pana głosowałem!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy decyzja sadu?

    Stefan Chrzanowski, kandydat na kuratora w Gdańskim Klubie Sportowym Wybrzeże, nie próżnuje. Praktycznie codziennie spotyka się, rozmawia i próbuje uratować od upadku ten zasłużony klub.

    - Przez wiele lat działałem w Wybrzeżu. Powtórzę jeszcze raz, że leży mi na sercu dobro tego klubu i zrobię wszystko, aby dalej funkcjonował. Na razie robię to jako sympatyk. Czekamy na decyzję sądu rejestrowego, do którego prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, złożył wniosek o ustanowienie kuratora dla Wybrzeża, sugerując wybranie mojej osoby - mówi Chrzanowski.

    - Propozycji wyjścia z trudnej sytuacji jest kilka - kontynuuje Chrzanowski. - W środę spotkam się z Robertem Terleckim i jego bratem, z firmy Speedway Star Promotion, którzy zdecydowani są pomóc. Swoją wizję przedstawił jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego speedwaya, Zenon Plech. Także klub kibica i trener Romuald Łoś. Przy pomocy prawników musimy znaleźć drogę, która pozwoli pozyskane środki przeznaczyć na funkcjonowanie klubu. Jednocześnie nie uchylamy się od rozmów z wierzycielami, którzy mam nadzieję także nam pomogą. Otrzymaliśmy już pierwsze sygnały życzliwości.

    Jak na razie zostały poukładane sprawy piłkarzy ręcznych. Pozostali żużlowcy. W ich przypadku czas nagli, bowiem 31 stycznia br. upływa okres zawierania nowych kontraktów. Z żużlowcami jeszcze nikt nie rozmawiał. - Przyczyna jest prosta. Nie wiem jakimi możliwościami, a przede wszystkim środkami będę dysponował. Chciałbym jak najszybciej poznać decyzję sądu. Byłoby łatwiej działać - kończy Chrzanowski. - Nie mam żadnych przecieków. Nie wiem, kiedy poznamy nazwisko kuratora i czy ja nim zostanę. Na razie czekam.

    Dziennik Baltycki

    ------
    Przeniesione z tematu "Kiedy decyzja sądu ?"

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomoc Terleckiego...


    Robert Terlecki jest szefem spółki "Speeedway Star Promotion". Zakładał ją w 1997 roku, jeszcze z bratem Andrzejem, notabene sędzią żużlowym. Od tamtego czasu zorganizował szereg imprez żużlowych. Z jego inicjatywy powstała liga quadów czyli "czterokołowców". Ponadto pozyskuje sponsorów dla żużlowców.
    Ponad roku temu zadeklarował publicznie w telewizji, że jest w stanie pozyskać sponsorów, którzy wyłożą na gdański speedway 1,5 mln zł. Jednym z warunków było wówczas ustąpienie prezydenta Wybrzeża, Henryka Majewskiego. Ostatecznie nie doszło do żadnego porozumienia.

    -W gdańskim klubie nie ma już Majewskiego, a więc być może teraz "Speedway Star Promotion" pomoże uratować ten sport w Trójmieście.

    - W tej chwili nie jestem w stanie określić kwoty, jaką mogliby wyłożyć sponsorzy - stwierdza Robert Terlecki. - Na pewno sami nie jesteśmy w stanie utrzymać drużyny żużlowej.

    - Czyli...

    - W naszej firmie należałoby utworzyć subkonto, gdzie wpływały pieniądze pozyskane od sponsorów, przez działaczy Wybrzeża oraz przez nas. W całości przeznaczone były na żużel. My regulowalibyśmy należności wobec zawodników i innych osób. Niemniej faktury miały moc prawną przy dwóch podpisach, przedstawicieli Wybrzeża i naszej firmy. To jedyna droga. Klubowi brakuje płynności finansowej. Praktycznie nie może nawet podpisać umowy z firmą ochroniarską.

    - Jaka kwota potrzebna jest na najbliższy sezon, aby uniknąć długów?

    - Około 1,5 mln złotych od sponsorów oraz wpływy z biletów. Jeżeli frekwencja wyniesie średnio 7 tys. i tyle wejściówek zostanie sprzedanych, nie będzie kłopotów. Liczylibyśmy także na pomoc ze strony prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Dzięki niemu mogłoby ruszyć szkolenie na minitorze, którym zająłby się były zawodnik Wybrzeża, Grzegorz Dzikowski.

    - Pozostaje jeszcze skompletowanie składu Wybrzeża.

    - To żaden kłopot. W zespole powinna zostać większość zawodników. Jesteśmy w stanie nakłonić do startów w Wybrzeżu dwóch dobrych polskich jeódźców oraz jednego obcokrajowca. Szwed Stefan Andersson, mimo zaległości finansowych, chce zostać w Gdańsku.

    - Coraz częściej mówi się, że do Wybrzeża mógłby powrócić Krzysztof Cegielski.

    - Mogę tylko powiedzieć, że tak jak się mówi i pisze Krzysiek nie żąda 500-800 tys. zł za podpis pod kontraktem. Myślę, że bylibyśmy w stanie dojść z nim do porozumienia. Tyle, że do świąt zawodnik zamierza już znać swój polski klub.

    - Andrzej Grodzki, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego w Polsce zapowiedział, że jeśli Wybrzeże nie ureguluje należności za organizację Drużynowego Pucharu Świata wobec firmy BSi, nie zatwierdzi żadnego gdańskiego zawodnika.

    - Nie może tego uczynić. Nie ma takiego przepisu. Inaczej sprawa trafi do Trybunału PZM

    przegląd żużlowy

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    to ściema jakaś . Dziś na stadionie odcieli prąd panowie z Energii :(

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i bądź tu mądry człowieku co będzie?!?

    Ja wciąż jednak wierze:)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ściema jakaś . Dziś na stadionie odcieli prąd panowie z Energii
    ... i piłkarze ręczni mieszkający w bursie na terenie stadionu siedzą przy świeczkach.
    Tylko czy to jest jeszcze śmieszne?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pisali kiedyś o Wybrzeżu - "nafciarze",nie tylko ze względu na sponsora...(wcale nie tak dawno zresztą)
    Przepraszam Cie Fanatic (wiem że teraz patrzysz na to z innej strony),ale wiesz że to naprawdę może w pewnym sensie być śmieszne,wiesz o co chodzi.
    Zresztą już to przerabialiśmy... pozdrawiam.

    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    No coz taka sytuacja klubu jest wg mnie tragiczna, gdyby sie znalezli ludzie dobrego serca mogliby pomoc, np prezes apatora - karwan ma podobno 216 milionow zlotych, coz by to znaczylo dla niego dac na dobro sportu te 5 czy 6 milionow dla gdanska? Sam by nie stracil bo kasy ma od cholery. A jakie by byly korzysci?
    1. przyjazn pomiedzy klubami gdanska i apatora
    2. uratowanie druzyny zuzlowej od rozpadu
    3. przyklad jak nalezy sobie wzajemnie pomagac, aby ten sport stawal sie lepszy. W koncu wszyscy jestesmy czlowiekami, tyle ze z innej druzyny, ale laczy nas jedno : milosc do zuzla.
    4 i wiele innych. Gdybym byl w skorze pana Karwana, chyba bym tak zrobil. Co o tym sadzicie?

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz taka sytuacja klubu jest wg mnie tragiczna, gdyby sie znalezli ludzie dobrego serca mogliby pomoc, np prezes apatora - karwan ma podobno 216 milionow zlotych, coz by to znaczylo dla niego dac na dobro sportu te 5 czy 6 milionow dla gdanska? Sam by nie stracil bo kasy ma od cholery. A jakie by byly korzysci?
    1. przyjazn pomiedzy klubami gdanska i apatora
    2. uratowanie druzyny zuzlowej od rozpadu
    3. przyklad jak nalezy sobie wzajemnie pomagac, aby ten sport stawal sie lepszy. W koncu wszyscy jestesmy czlowiekami, tyle ze z innej druzyny, ale laczy nas jedno : milosc do zuzla.
    4 i wiele innych. Gdybym byl w skorze pana Karwana, chyba bym tak zrobil. Co o tym sadzicie?
    Byłby to z pewnością piękny gest. Szkoda, że to niemożliwe, ae z drugiej strony każdy pracuje na własne konto.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kaioh:

    Przypuszczam, że właśnie dlatego to Karwan ma te miliony, a nie Ty, czy ja.....

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj 600 tny post. Dedykuje go swietlanej przyslosci zuzla w Gdansku :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymajcie się Gdańszczanie!!!!
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem ja narazie sie nie interesuje zuzlem, wole zobaczyc co bedzie na poczatek sezonu, po co tracic nerwy, ale nadal jestem z GKS o mocno wierze iż o tym klubie bedzie głośno w tym sezonie :)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam dzisiejsza lekture w dzienniku Bałtyckim.Wywiad z G.Sikora.Milej lektury

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    04-12-2001
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzeczywistosc jest okrotna

    Szansa byc moze jest. Mam nadzieje ze cos sie wreszcie ruszy, bo jak na razie wszyscy gadaja a nic sie nie dzieje. Dobrze by bylo podpisac wreszcie jakies kontrakty z zawodnikami. Kiedys przeczytalem w gazecie ze jest szansa aby Krzyszof Cegielski powrocil do nas, wpadlem w euforie ale zaraz powrocilem d rzeczywistosci. W sumie zadowolony bym byl jak by pozostal ten sklad z zeszlego roku. No moze Piszcz wymiana na kogos innego.
    Dzis w gazecie napisali, ze PZM moze odebrac nam koncesje na obcokrajowcow bo mamy niesplacone dlugi za Pucha Swiata. :(
    Okrotna rzeczywistosci. Ratujcie Wybrzeze Gdansk.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a widziałeś jak w DB wkleili zdjęcie ?? Gustafsson zamiast w lewy łuk to w prawy sie składa :) Co za frajerzy !

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli sie nie myle to Główna Komedia Sportu Żużlowego nie ma prawa zabronić GKS-owi kontraktowania obcokrajowców w związku z długiem. Nie ma tekiego przepisu. Jeżeli cos się zmieniło to prosze Szanownych forumowiczów o sprostowanie

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKŻ - WTS - GKS!!!

    Jesteśmy z wami, Wybrzeże jesteśmy z wami, jesteśmy z wami, Wybrzeże jesteśmy z wami!!! I ZKŻ i WTS - przyjacielem Wybrzeża jest!!! Pozdrowienia dla Speedwayfanów z trojkąta... JA WIERZE W WYBRZEŻE!!!! Bedzie dobrze!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byle szybciej bo czasu coraz mniej

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Według pana Terleckiego to skład może jeszcze wyglądać tak:
    -Nikt nie odejdzie
    -Dojdzie Cegła
    -Zobaczymy w barwach gks-u L. Drymla
    -Bedzie najwyzszy budzet w lidze


    jak my mamy brać takich ludzi poważnie...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... a wparkingu siedział będzie świstak i co będzie robił...???

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeżefanatic czemu z Ciebie taki czarnowidz????:):):):)
    pamietasz film "Żywot Brayana"?????? Przypomnij sobie scenę końcową i piosenkę ukrzyżowanych:):):):)
    ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE:):):):):):):)

    A powaznie to pożyjemy zobaczymy. Konkretna propozycja ratowania żużla w Gdańsku padła. Mam nadzieje że zostanie przyjeta.

    Życzę Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
    Kibicom - obyśmy rozpoczeli go w zupełnie odmiennych nastrojach oczekując na rozpoczęcie sezonu i sukcesy naszego kochanego Wybrzeża.
    Zawodnikom - bezkolizyjnej jazdy i samych kompletów punktów w meczach.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    []

    TAK lonewolf monty-pajton żądzi...:)

    MAm nadzieje na miły prezent świąteczny dla kibiców GKS-u///
    ........................,,........................ ..........

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Gadać każdy może jeden lepiej drugi gorzej...

    Póki nie skończy się gadanie i nie zacznie się robota czarno to widzę. Ja też moge powiedzieć co trzeba ale co to zmieni. musi się ktoś znależć kto to pociągnie a reszta sama przyjdzie.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele wskazuje, że nawet do lutego możemy poczekać na ostateczną decyzję sądu rodzinnego, który ma ustanowić kuratora, zarządzającego Gdańskim Klubem Sportowym Wybrzeże. Może nawet dojść do rozprawy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dokumenty, które trafiły do sądu rodzinnego okazały się niekompletne. Zabrakło statutu klubu oraz adresu zamieszkania głównego i jedynego kandydata na kuratora Stefana Chrzanowskiego.

    - "Ten problem został błyskawicznie rozwiązany " - powiedział Chrzanowski. - "Teraz liczymy tylko na łaskawość sądu, wierząc, że nie dojdzie do żadnej rozprawy. Mamy nadzieję, że decyzja zostanie podjęta w trybie ekspressowym. Za chwilę nie będzie na rynku wolnych zawodników. Co więcej, uciekną do innych klubów autorzy ubiegłorocznego utrzymania w ekstralidze. Chętnie rozpocząłbym rozmowy z zawodnikami, ale nie mam uprawnień. Nie wiem także, jaką kwotą pieniędzy będę dysponował. Pocieszam się tylko faktem, że jedynie w dwóch polskich klubach - We Wrocławiu i w Toruniu - nie ma kłopotów finansowych".

    Przewodnicząca VII Wydziału Sądu Rodzinnego Ewa Ważny nie chciała nam udzielić żadnych informacji w sprawie Wybrzeża, odsyłając do rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Gdańsku, Hanny Langa-Bieszki. Z ostatnią będziemy rozmawiać dziś.

    Autorem jest M.Polny
    Nie wygląda to wesoło, w lutym będzie zdecydowanie za póżno na cokolwiek i grozi nam juniorski skład.
    Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •