Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Wątek: GKS - cos sie dzieje

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy piątek Sąd Gospodarczy w końcu podejmie decyzję i wyznaczy kuratora dla zadłużonego Gdańskiego Klubu Sportowego Wybrzeże. 10 stycznia o godzinie 10, zaplanowano rozprawę. - „Szansę na podjęcie decyzji są bardzo duże. Więcej nie mogę powiedzieć” - stwierdził rzecznik prasowy sądu okręgowego w Gdańsk, Hanna Langa-Bieszki, która dodała, że dziennikarze nie będą mogli przysłuchiwać się rozprawie.

    Tymczasem jedyny kandydat na kuratora w Wybrzeżu, Stefan Chrzanowski, nerwowo przebiera nogami. Wszak chodzi o uratowanie drużyny żużlowej. Czasu do zakończenia okresu transferowego pozostało niewiele. Ostateczny termin upływa 31 stycznia.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    piekarz...

    TAK jest takie myślenie mi sie podoba!!!To jest własnie to...co lubie>>>optymizm!!!

    Pozrdowienia z MAtarni...:D

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to nie lubie GKS-u!, ale jak widze , ze kolejne kluby maja upasc to radze wam walczcie o swoj klub!

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę,że klub przystąpi do rozgrywek.Martwi mnie tylko jedno cała górna pólka zawodników już została zgarnięta,większość "średniaków" też już ma podpisane kontrakty.Wzmocnienia są niezbędne,a do wzięcia pozostał już tylko,przepraszam za słowo ,ochłap...

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ---==GKS==---

    Kurde ....no cio jest z naszym klubem? Pliss....

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde ....no cio jest z naszym klubem? Pliss....
    jutro ma byc rozprawa na kuratora i to chyba all

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj mieli wybrac kuratora o 10.00,zobaczymy co z tego wyjdzie.pozdrawiam fanke madzie.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat wątku brzmi "GKS - coś sie dzieje"

    Jak na razie jednak nic sie nie dzieje i to mnie (jestem pewien że nie tylko mnie) martwi, ale trzymajmy kciuki może sie uda ... tfu chciałem powiedzieć NAPEWNO będzie wszystko dobrze.

    P.S.
    Tak szczerze mówiąc ten wpis miał na celu powieadamianie mnie o następnych wpisach w tym wątku, niemniej jednak to co napisałęm wyżej jest jak najbardziej prawdziwe i wierzę w to całym sobą.

    GKS na ZAWSZE

    POZRDO
    yAku

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piramidalna bzdura to wizja że kurator jest cudownym środkiem na kłopoty GKS. Wszak osoba taka nie ma jakichs super uprawnień (dlaczego wiec niby na 6 miesiecy odciaga sie ewentualne bankructwo?). Kurator ma tylko te uprawnienia co zwykly zarzad Klubu! Do tego w ciagu 6 miesiecy musi doprowadzic do wyborow statutowego Zarzadu. Dlatego te ceregiele z kuratorem zniszczyly gdanski zuzel. Pan Chrzanowski nic nie zrobil dopoki nie zostal ustanowiony przez sad kuratorem. Dzis zapewne zapadla decyzja w tej sprawie a on i tak nic nie bedzie robil. Daje sie pokroic, ze dzialania rozpocznie, kiedy pisemna decyzja sadu dotrze poczta do klubu, czyli za jakis tydzien... Po ptakach. Za cel przyjeli ratowanie pilki recznej. Tylko po co? Zuzel trafil na boczny tor i nic juz wlasciwie nie da sie zrobic. Jestem wsciekly, bo mozna bylo w tym czasie zrobic 30 Walnych Zebran GKS, wybrac zarzad i dzialac! Zreszta przyszly kurator mogl podjac tyysiace dzialan organizacyjnych dla zuzla! Choc spotkac sie z zawodnikami i zapytac jakie sa ich plany...A tak czekalismy na niezwyklego wybawce w postacu kuratora, ktory teraz to moze jedynie postawic krzyz na gdanskim speedwayu...

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kURATOR...

    Wybrzeże Gdańsk ma kuratora. Funkcję tę pełnić będzie Stefan Chrzanowski, który został wytypowany przez członków walnego zgromadzenia.
    - Sąd Rodzinny w Gdańsku wyznaczył kuratora dla Wybrzeża. Zgodnie z sugestią prezydenta Pawła Adamowicza został nim pan Stefan Chrzanowski, który będzie upoważniony do reprezentowania stowarzyszenia - powiedziała nam Hanna Langa-Bieszki, rzecznik prasowy sądu okręgowego w Gdańsku. ,
    - W ciągu dwóch tygodni decyzja musi się uprawomocnić. Mogę zacząć już działać, ale jeszcze nie mam upoważnień do podpisywania jakichkolwiek dokumentów - mówi Stefan Chrzanowski.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    NO bardzo się ciesze że Chrzanowski został naszym kuratorem !!! Postępy widze...

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czas

    Zostało bardzo mnało czasu wszyscy sie wzmacniają a u nas dopiero sie zalatwia budżet i sprawy zwiazane z majonezem. Może byc za poźno i znów nam zostanie jakaś chora walka w barażach i kontakotwanie obcokrajowców w środku sezonu bo wtedy bedzie kasa i takie tam. Mam nadzieje ze sie myle i z wszystkim zdąrzą w klubie bo pierwszy meczyk chyba w toruniu i wypadało by rozpocząć jakoś ten sezon a nie od pogromu.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cisza

    czy ci ludzie zaczna cos robic niedlugo moze byc za puzno:(
    GKS THE BEST

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •