Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czekają na odpowiedź Lorama I PePe chce zostac ...

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czekają na odpowiedź Lorama I PePe chce zostac ...

    za dzisiejsza Gazeta Pomorska !

    Mimo siarczystego mrozu w klubie przy ul. Sportowej panuje gorąca, transferowa, atmosfera. Zdaniem Tadeusza Chylińskiego, dyrektora Polonii, najważniejszą sprawą jest sfinalizowanie rozmów kontraktowych z Piotrem Protasiewiczem.

    - Piotr przebywał za granicą u swojego mechanika. Spodziewam się, że w najbliższych dniach ponownie siądziemy do rozmów i ustalimy warunki, na których żużlowiec podpisałby kontrakt z Polonią - poinformował dyr. klubu.
    Jarosław Ratkowski, menedżer Piotra nie miał zbyt radosnej miny, czemu nie należy się dziwić.
    - Chciałbym, w imieniu Piotra i własnym, przeprosić kibiców - Czytelników "Pomorskiej", że nie będziemy się wypowiadać w tej kwestii; nie chcemy podgrzewać atmosfery. Zależy nam na zawarciu porozumienia z władzami klubu, aby Piotr mógł, w sezonie 2003, startować nadal w barwach Polonii - oświadczył menedżer Protasiewicza.
    Działacze bydgoscy wysłali umowę do Marka Lorama i czekają na odpowiedź Anglika. Wydaje się, że eksmistrz świata zaakceptuje warunki i będzie startował w bydgoskim zespole.
    Po odejściu z Leszna Sebastiana Ułamka, działacze "Byków" szukają wartościowego następcy. Coraz głośniej mówi się, że barw Unii będzie bronił Rafał Dobrucki. Chęć startów w leszczyńskim klubie wyraził też Czech Lukas Dryml.
    Anglik Scott Nicholls i Amerykanin Greg Hancock podpisali już kontrakty z Atlasem Wrocław. Zatem jedynym wolnym stranieri ze światowej czołówki pozostaje wciąż Australijczyk Jason Crump.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    - Piotr przebywał za granicą u swojego mechanika. Spodziewam się, że w najbliższych dniach ponownie siądziemy do rozmów i ustalimy warunki, na których żużlowiec podpisałby kontrakt z Polonią - poinformował dyr. klubu.
    Na dzis to ja juz przestaje wierzyc w tych dzialaczy,
    ktorzy mowia, ze "Juz juz i podpiszemy". Trzeba
    dzialac tak jak Lublin z Richardsonem i Czestochowa
    z Ulamkiem - najpierw efekt,a potem wielke gadanie.
    Wcale bym sie nie zdziwil gdyby nagle Wroclaw lub
    Torun oglosily, ze maja podpisany kontrakt z "Pepponem".

    ps. pozdrowionka dla Ani
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gusstaff

    Poczytaj sobie , a później zakładaj wątki !

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...5&pagenumber=3

    Ten artykuł już jest wklejony .

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bardzo pzrepraszam za klopot ...

    ...zrobilem to nieumyslnie i gdybym wiedzial ze tak zareagujesz to bym lepiej juz nic nie napisal.
    pozdrawiam
    gut

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie martw się. Pierwsze kroki są najtrudniejsze. Najlepiej, abyś jak masz zamiar zrobić jakiś nowy wątek, przeczytaj tylko pierwszą tronę i już będziesz wiedział, czy coś podobnego było.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zgadza sie...

    tylko ze jego temat byl Pepe ciagle bez pienedzy - a pepe bez pienedzy jest od 6 miesiecy wiec ... i w dodtaku sa tam 3 strony wpisow ... myslalem ze to jest cos swiezego. no nic bede uwazal nastepnym razem.
    gut

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gusstaff

    Mnie tym nie uraziłeś absolutnie.
    Ale powtarzające się wątki są nieporozumieniem.

    A swoją drogą to się cieszę ,że mamy kolejnego bydgoskiego forumowicza - mam nadzieję ,że nie sezonowego :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    A swoją drogą to się cieszę ,że mamy kolejnego bydgoskiego forumowicza - mam nadzieję ,że nie sezonowego :)
    Jaki on tam bydgoski :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A swoją drogą to się cieszę ,że mamy kolejnego bydgoskiego forumowicza - mam nadzieję ,że nie sezonowego :)
    Jaki on tam bydgoski :-)
    Hmm , fakt niedoczytałem .....
    No to może tak - ciesze się ,że mamy tu kolejnego kibica Polonii Bydgoszcz :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •