Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: RATUJMY GKS!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RATUJMY GKS!!!

    Zwracam się do wszystkich kibiców gdańskiego Wybrzeża o
    pomoc dla naszego ukochanego klubu!!!Ja osobiście wpadłem na
    pomysł i bombarduje rafnerie gdańską e-mailami z prośbą o pomoc... :)A może wy macie jakieś pomysły na ratunek naszego
    GKS-u???...Bo gdyby GKS sie rozpadł to byłby dla mnie koniec świata!!!Nie wyobrażam sobie Gdańska bez gieksy!!!
    Dlatego to właśnie my jako zawsze wierni kibice musimy cos
    zrobic!!!
    Pozdrawiam MAc!oR...

    jak co to piszcie macior5@tlen.pl


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS -bedzie dobrze!!!1

    Trzeba jakoś pomuc naszemu klubowi ale jak ja wpadłem na pomysł ze by może jakoś demonstracje zrobic(albo w centrum albo koło rafineri??????)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki róbcie co tylko możecie. 3mam za was kciuki!!!
    Mam nadzieję, że żużel w Gdańsku nigdy nie zaginie!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może lepiej wybrać się do sponsorów osobiście i pokazać Wasze zaangażowanie? Dobrze byłoby to zrobić w pozrozumieniu z zarządem- jeśli ten oczywiście chce ratować klub. Przykładowo : przez klubu udaje się na rozmowy ze sponsoerm, a 10 min. później ni stąd ni z owąd "wpadają" kibice (znaczy się delagacja)... Razem chyba można znaleźć jakieś wyjście z impasu....
    No mama nadzieję, ze uda się uratować Wasz klub ! Trzymam kciuki !

    P.S. Nie pamiętam, gdzie to było, ale gdzieś było tak, że sponsorzy jednak zostali przy klubie po listach i wizytach kibiców !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje



    Gracowy napisał(a) dnia 2002.12.07
    Czas ucieka,jeśli ktos ma chęć włączyc się do organizacji tego spotkania to prosze,spotkajmy sie jutro w Sport cafe przy hali GKS o 16.00.Tam jest przeważnie pustawo o tej porze to nikomu nie bedziemy przeszkadzać a jeśli nawet to mozemy przejść na balkon hali.Czekam o 16.00 jak nikt nie przyjdzie do 16.30 to się zmywam.Gdyby było zamknięte to czekam w hali przy portierni-znajdziemy w pobliżu inny lokal.
    SPOTKANIE =08.12.2002
    SPOTKAJMY SIE WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!
    ____________
    GKS THE BEST
    GKS THE BEST

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mnie mozecie liczyc! 12 lat jestem na prawie kazdym meczu w Gdańsku i od czasu do czasu na wyjazdach i nie wyobrazam sobie Gdańska bez zuzla. Trzeba sie chyba spotkac i obmyslec jakis plan ratowania zuzla. Mozna by napisac wspolna petycje kibicow i wysylac maile nie tylko do rafinerii ale wszystkich firm w gdansku i w okolicach. Trzeba walczyc!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    DO ArturMarys

    Jakos sie nie zjawiles;(
    GKS THE BEST

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I CO SIE DZIAŁO SA JAKIES PLANY????

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos sie nie zjawiles;(
    Masz racje, ale nie zawsze jest tak jak człowiek sobie to zaplanuje:( Po prostu musiałem wyjechać z Gdańska i nie miałem nawet wczoraj dostępu do neta zeby napisać cokolwiek, że mnie nie będzie. Sorry wielkie, nie ode mnie to zalażało... Jak spotkanie?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    15.12.02 TVG g.22 "wieczór ze sportem"

    w niedzielę 15.12.02 w TVG w programie "wieczór ze sportem" będzie o GKSie,o jego sytuacji teraźniejszej oraz jego przyszłości, może tam spotkać się jako kibice którym zależy na przyszłości klubu, co wy na to ???

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajny pomysł ale mnie na 70% już niebedzie...Jesli cos wyjdzie życze powodzenia:):)(pewnie nieprzyjdzie dużo osób)

    MOŻE JAKAŚ DEMONSTRACJE ZROBIMY
    ODPISCIE NA MOJĄ PROPOZYCJE!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    spotkanie


    Spotkanie odbylo sie :) obowiazki zostaly podzielone teraz pozostaje czekac na termin ktory bedzie odpowiadal zawodnikom i trenerowi.Do tego czasu nalezalo by sie spotkac jeszcze raz i dokladnie dograc wszystke zeczy.Licze na odzew nowych chetnych osob moze uda sie naklonic jakies chetne firmy do pomocy w podziekowaniu zawodnikom za emocje w minionym sezonie!.Licze na was! Wspaniale byloby spotkac sie w spolnym gronie jeszcze w tym roku!!! POZDRAWIAM!
    GKS THE BEST

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZAPRASZAM

    Wszyscy fani Lechi Gdańsk, GKS, i nie tylko zapraszam na strone http://lechia84.w.interia.pl/kontakt.htm na czat codziennie o 20.00

    ZAPRASZAM

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Światełko w tunelu"- artukuł z Dziennika Bałtyckiego z 10 grudnia 2002.

    Kazimierz Dauksza, Stefan Chrzanowski i Marek Formela od kilku dni wspólnie próbują uratować Gdański Klub Sportowy Wybrzeże, który znalazł się o krok od upadku. Długi wynoszą znacznie więcej niż 5,5 mln zł. Taka suma padłą podczas walnego zgromadzenia członków klubu, które odbyło się w ostatni wtorek.
    Wówczas przyjęto rezygnację prezydenta Henryka Majewskiego. Ustępujacy zarząd uzyskał absolutorium. Następcą Majewskiego miał zostać Marek Formala, ale kiedy usłyszał o zadłużeniu Wybrzeża, nie zdecydował się kandydować. Członkowie ustalili że o losach klubu powinien rostrzygnąć prezydent Gdańska,Paweł Adamowicz, który sprawuje piecze nad stowarzyszeniami. Takim właśnie jest Wybrzeże.
    - Po walnym zebraniu wysłaliśmy komplet dokumentów do prezydenta naszego miasta. Czekamu teraz na odpowiedź. Pan Adamowicz może nam nakazać zwołąnie kolejnego zebrnia i podjęcia próby wybrania zarządu bąź skieruje wniosek do Sądu Rejonowego, aby ten przydzielił kuratora - stwierdził Stefan Chrzanowski, który działał w Wybrzeżu, ale przez członków klubu został zaproponowany na kuratora.
    Chrznowski, obok Formeli, pomaga w zarzadzaniu klubem Kazimierzowi Daukszy, który blisko 35 lat spędził w Wybrzeżu, m.in. jako sekretarz klubu.
    Daukszę na tymczasowego administratora wybrli także członkowie GKS.
    - Nie chce za dużo mówić, aby nikogo nie wprowadzić w błąd - stwierdził Dauksza. - Sytuacjan jest bardzo trudna. Chvielibyśmy sobie poradzić z ogromem problemów. Dzięki panu Formeli piłkarze ręczni powinni otrzymać w tym roku jakieś pieniądze. Więcej będę mógł powiedzieć pod koniec przyszłego tygodnia.
    Zarówno on, jak i Stefan Chrzanowski nie maja wątpliwości, że znajdą się ludzie dobrej woli, którym leży na sercu dobro Wybrzeża.
    - Podana kwota zadłużenia w wysokości 5,5 mln zł nie jest ostateczna. Mamy możliwość ułożenie się z niektórymidłużnikami, którzy nie chcieli współpracować z poprzednim zarządem i prezydentem Majewskim. To zsążyliśmy już ustalić. Czyli pali się światełko w tunelu. Nie wyobrażam sobie ogłoszenia upadłości Wybrzeża. Niemniej teraz ruch musi jak najszybciej wykonać prezydent Gdańska. Czas niestety nagli. Trwa sezon w piłce ręcznej. Za chwilepouciekają nam wszyscy żużłowcy - kończy Chrzanowski.
    Artykuł: Maciej Polny.

    I co Wy na to?

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle tak jak w tamtym zezonie też GKS miał niestartować wogle w rogrywkach ale pojechał.Tak samo w tym pewnie zrobią jakąs niespodzianke o której wie tylko z 10-c osób.A może się myle ale pojada i sie na 100% utrzymają!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Mysle tak jak w tamtym zezonie też GKS miał niestartować wogle w rogrywkach ale pojechał.Tak samo w tym pewnie zrobią jakąs niespodzianke o której wie tylko z 10-c osób.A może się myle ale pojada i sie na 100% utrzymają!!!
    Tylko kto będzie chciał znów za darmo lub za grosze jeżdzić ? Dług jest olbrzymi , tak łatwo o niespodzianke niestety niebędzie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to może to że każdy zawodnik by był sponsorowany przez osobną firme , tylko skąd wziąć te firmy ?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mój GG to -[b]5400705 [/b]!

    Proszę was...informujcie na forum kiedy bedzie jakieś spotkanie z kibicami...lub coś takiego!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bombardowanie rafinerii mailami jest smieszne i nic nie da!
    Prezes Rafineri na zebraniu z pracownikami powiedzial wprost ze sponsoringu nie bedzie przy takich ukladach i konkretnie powiedzial ze chodzi mu o Wybrzeze!

    Pozostaje szybka zmiana zarzadu,przedstawic jakies prospekty itp i wtedy mozna usiasc do rozmow z rafineria ale tez nie widze tego kolorowo :(

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby następny tunel z malutkim światełkiem na końcu ???

    Dzisiaj prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, spotkał się z zarządzającym tymczasowo GKS Wybrzeże Gdańsk, dyrektorem Kazimierzem Daukszą i Stefanem Chrzanowskim, kandydatem na kuratora. Poinformował, że zgodnie z wolą nadzwyczajnego zebrania członków GKS, już skierował wniosek do o ustanowienie kuratora klubu do Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Gdańsku. - "Kuratora wyznaczy ostatecznie sąd, ale są duże szanse, że zostaniem nim Stefan Chrzanowski" - mówi.

    Tymczasem prezydent Adamowicz zadeklarował, że gotowy zaangażować się we wszystkie mediacje pomiędzy klubem a jego wierzycielami, jeżeli tylko pozwoli to klubowi na kontynuowanie działalności sportowej. Obie strony zobowiązały się do ścisłej współpracy i wymiany informacji, które mogłyby się przyczynić do rozwiązania obecnych kłopotów klubu. Władze miasta mają świadomość, że GKS Wybrzeże jest wizytówką gdańskiego sportu i szuka się obecnie takich rozwiązań, które pozwolą zachować kalendarz rozgrywek ligowych w pierwotnym kształcie, a treningi odbywane będą bez zakłóceń.

    Przypomnijmy, że niedawne walne zebranie GKS przyjęło rezygnację zarządu i dotychczasowego prezydenta, Henryka Majewskiego. Nie wybrano nowych władz. Zadłużenie klubu przekracza 5,5 mln zł.

    www.przegladzuzlowy.pl

    Mam nadzieje że tym razem okaże się, że GKS da rade przterwać trudne chwile z pomocą miasta.

    ciekawe jak bedzie wyglądała konftontacja dwóch kandydatów na fotel prezydenta miasta Gdańska t.j. Pana Adamowicza i Pana Formeli ( w sumie obaj powiedzieli, że spróbują uratować nasze WYBRZEŻE)

    oby było tylko lepiej, bo gorzej to jush chyba być nie może, trzymajmy kciuki za nasz kochany klub

    GKS WYBRZEŻE nigdy nie zginie i będzie do końca świata widniało na żużlowej mapie Polski (oby w najwyższej klasie rozgrywkowej)

    POZRDO yaku

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    Do FANKA-MADZIA

    Spotkanie bylo tylko ciebie nie!
    Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy i uda sie podziekowac zawodnikom za miniony sezon!!! Piszcie jaki termin wam pasuje !!!!!!!!!!!!!!
    POZDAWIAM
    GKS THE BEST

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FUCK

    Serio ominęłam spotkanie...plissss...piszcie cos o spotkaniach,lub cios takiego!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •