Zobacz wyniki ankiety: Niby nie istotna sprawa, ale po ostatnich wydarzeniach w Bydgoskim Klubie Sportowym Polonia postanow

Głosujących
9. Ankieta zamknięta
  • Opcja nr 1

    3 33.33%
  • Opcja nr 2

    0 0%
  • Opcja nr 3

    0 0%
  • Opcja nr 4

    6 66.67%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tadeusz Chyliński w Londynie i jego tajemnica handlowa

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tadeusz Chyliński w Londynie i jego tajemnica handlowa

    Niby nie istotna sprawa, ale po ostatnich wydarzeniach w Bydgoskim Klubie Sportowym Polonia postanowiłem poruszyć tę drobną kwestię, ponieważ może się okazać, że już w krótce może ona zaważyć o losach bydgoskiego żużla.

    29.XI.2002

    Tajemnica Handlowa

    W Londynie w siedzibie BSI gościł wczoraj Tadeusz Chyliński, dyrektor bydgoskiej Polonii. Przypomnijmy, że Anglicy mają prawa do żużlowych Grand Prix, a klub znad Brdy ma być ich gospodarzem - na swoim i chorzowskim obiekcie - aż do roku 2004. Jaki był cel wizyty? Pierwszy to nierozstrzygnieta kwestia zapłaty 30 tysięcy dolarów za zbyt niską frekwencję na GP Europy we wrześniu tego roku.
    Drugi - renegocjacja umów na przyszłoroczne turnieje, tak aby obniżyć koszty ich organizacji.

    "Nic nie mogę powiedzieć. To tajemnica handlowa" - skwitował krótko Chyliński po przylocie do kraju.

    Tymczasem finalizowane są rozmowy z kolejnym sposorem żużlowców Polonii. Potwierdziły się zatem nasze ubiegłotygodniowe informacje, że ma to być firma z branży farmaceutycznej. Na razie działacze nie podają jej nazwy.


    EXPRESS BYDGOSKI

    Niebyłoby w tym nic dziwnego prawda gdyby nie to całe TABU zawarte w słowach Pana Dyrektora. Śmię twierdzić, że w twierdza Londyn nie została zdobyta przez wysłannika znad Brdy. Skoro to wszystko jest takie tajne, to pewnie Chyliński nic ciekawego dla klubu nie wynegocjował.
    Jest kilka opcji wydarzeń jakie mogły mieć miejsce w Londynie:


    Opcja nr 1:

    Pojechał dyrektor do Londynu, spotkał się z BSI i zostałe odesłany z kwitkiem, co niewątpliwie oznacza to, że BKS dalej będzie dokładać do GP.

    Opcja nr 2:

    Pojechały dyrektor do Londynu, spotkał się z BSI, a Ci przedstawili mu nowe ( jeszcze bardziej niekorzystne ), które musiał podpisać.

    Opcja nr 3:

    Pojechał dyrektor do Londynu, spotkał się z BSI, przedstawił nowe, bardziej korzystne warunki. BSI przyjęło je i w ten oto sposób Pan Tadeusz poprawił swój wizerunek, który po stracie Protasiewicza został mocno nadwyrężony.

    Opcja nr 4:

    Pojechał dyrektor do Londynu, spotkał się w BSI, dostał jakieś papierki po angielsku które podpisał bez przeczytania, bo i tak nie zna angielskiego :P. W ten oto sposób na Chorzowski musi wejść 50 000 tyś ludzi, na Sportową 30 000, bo w przeciwnym wypadku Polonia będzie musiała zapłacić 500 000 funtów kary :). Dodam jeszcze tylko, że spotkanie to przebiegało w przyjaznej atmosferze ;) :P

    -------------------------
    Jak myślicie ??? Co tak naprawdę wydarzyło się w Londynie ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewiem dlaczego ,ale mi to się niepodoba.O sukcesach krzyczą od razu i głośno we wszystkich mediach.Ta cisza jest podejrzana.Obym się myliła.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    O ile dobrze pamiętam to szef BSA Pasthwile czy Pasożyt, mniejsza z tym powiedział że Polonia nie będzie musiała płacić żadnej kary. Ja na miejscu "szefa" klubu wsadziłbym ten papierek Pasożytowi do...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Iwo to jest przecież
    oczywiste że opcja 4:D.
    Ciekawe jak się pomieścimy
    na Polonii w 30 tys. :D:D:D:D:D

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest trochę śmieszne... tzn nie wiem gdzie tu lezy prawda... wszyscy mówią o tej karze, a tymczasem rozmawiałam z Piotrem w Chorzowie i mówił, że nie ma czegoś takiego, że BSI nie ma prawa czegoś takiego zrobić...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    O ile dobrze pamiętam to szef BSA Pasthwile czy Pasożyt, mniejsza z tym powiedział że Polonia nie będzie musiała płacić żadnej kary. Ja na miejscu "szefa" klubu wsadziłbym ten papierek Pasożytowi do...
    Przeciez ten SZEF KLUBU podpisal wczesniej papierek
    gdzie sie do czegos zobowiazal. To chyba jego wina,
    a nie Pasthwila?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Opcja nr 5

    Wylądował w Londynie w jakimś pubie. Wypił pare piwek. Urwał mu się film. Jak się obudził musiał wracać do Bydgoszczy. Za tydzień następna runda równie udanych negocjacji.

    A na poważnie. Czy negocjuje z Mr P., czy negocjowałby w taki właśnie sposób :) to pewnie wynik byłby podobny - ból głowy i mdłości.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam, ze temat jest dobry i ze powinien byc potraktowany troche powazniej.

    W koncu chodzi o dosyc istotna rzecz - NASZE GP

    i chyba poza tym, kto co podpisal - istotne jest to co kto powiedzial (i to na łamach prasy). Chodzi o mi oczywiscie o Pana "Pasożyta", ktory teraz nie wiadomo w z jakiego powodu cos kreci z lokalizacja GP.

    no i : nie bedzie Anglik pluł nam w twarz !!! ;)

    PS
    napisalem to troche chaotycznie ale spac mi sie chce :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •