Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 86

Wątek: Ulamek w Czestochowie

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ulamek w Czestochowie

    Juz jest wszystko wiadomo - Sebastian Ulamek jest zawodnikiem CKM Wlokniarza Czestochowa. Ten jak sie okazuje bardzo kontrowersyjny zawodnik powrocil "na stare smieci". Temat ten poruszany w roznych watkach wywoluje duzo emocji.

    Informacje i opinie o tym transferze sa poruszane w roznych tematach. Postanowilem zatem wszystko zebrac w jeden.

    Rozstanie Sebastiana z Unia Leszno odbylo sie w przyjaznej atmosferze. Rownie mile ma byc Seba przyjety w Czestochowie.

    Glownym powodem decyzji o zmianie barw klubowych sa wzgledy osobiste.


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    jak zapowiadalem...

    ...skladam najszczersze gratulacje!

    Pozyskaliscie swietnego zawodnika, prawdziwego lidera krajowego, wspanialego zawodnika na torze, ale takze poza nim. Jestem swiecie przekonany, iz u boku Sebastiana rozwinie swoj talent wielu mlodych adeptow speedway'a, a sam Ulamek prawdopodobnie bedzie jezdzil pod Jasna Gora do konca swojej kariery zawodniczej.

    Wierze, iz podczas pierwszego meczu z UNIA ( sic! ) kibice obu zespolow w taki sam sposob przywitaja Ulamka - tj. oklaskami...

    Co do przejscia do Wlokniarza - finanse byly prawie identyczne i prawda jest iz to nie zadecytowalo, a kwestie rodzinne ( oj Ciotka ). Wyobrazcie sobie sytuacje, iz Wy Drodzy czestochowianie - dojezdzacie przez 4 lata do pracy, a to do Wrocka, Gdanska lub Leszna, mimo iz w Czewie macie identycznie platne miejsce pracy. Kazdy widzi, iz koszty pracy poza miejscem zamieszkania sa duzo wieksze...
    Ponadto Sebastian jezdzac w Czewie zyskuje 10 wieczorow niedzielnych w sezonie, ktore bedzie mogl spedzic z malzonka, zamiast tluc sie z jakiegos miasta w Polsce do Czewy...

    Tak wiec wcale nie dziwie sie wyborowi Sebastiana.

    Pozostaje mi tylko - podziekowac za srebro w 2002 i zyczyc sukcesow na torze w roku przyszlym. Dzieki Sebastian!!!
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    ole ole ole ole
    Seba mozesz na mnie liczyć na meczach (bravo off course)
    tu serzej o skladzie włókniarza http://www.sportsboard.pl/Forum/view...0&pagenumber=6

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Informacje i opinie o tym transferze sa poruszane w roznych tematach. Postanowilem zatem wszystko zebrac w jeden
    Nie dalej jak wczoraj o tej samej porze jeden z forumowiczów był o krok od bana za założenie dwóch tematów właśnie na temat przejścia Ułamka do Częstochowy. (Pierwszy temat został usunięty, drugi zamknięty).
    Sam już mam teraz mętlik w głowie bo najwyraźniej regulamin tego forum obowiązuje jedynie "zwykłych" użytkowników....
    Brawo chłopaki, już niedługo pojawią się kolejne wątki które zamkniecie pod pretekstem łamania regulaminu. Właśnie dajecie nam dowód, że forum dzieli sie na WAS którym wolno robić burdel, oraz NAS którym wolno co najwyżej dostać bana...
    Nie dziwcie się potem że ktoś się tu zachowuje tak a nie inaczej.....

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Juz jest wszystko wiadomo - Sebastian Ulamek jest zawodnikiem CKM Wlokniarza Czestochowa. Ten jak sie okazuje bardzo kontrowersyjny zawodnik powrocil "na stare smieci". Temat ten poruszany w roznych watkach wywoluje duzo emocji.

    Informacje i opinie o tym transferze sa poruszane w roznych tematach. Postanowilem zatem wszystko zebrac w jeden.

    Rozstanie Sebastiana z Unia Leszno odbylo sie w przyjaznej atmosferze. Rownie mile ma byc Seba przyjety w Czestochowie.

    Glownym powodem decyzji o zmianie barw klubowych sa wzgledy osobiste.
    Dlaczego kontrowersyjny zawodnik ? Ja jak on przychodził do Gdańska nielubiłem go , ale sie przekonałem do niego. W porządku chłopak. Życze wszystkiego najlepszego!!! POWODZENIA !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też życze Sebastianowi wszystkiego najlepszego i zazdrością ( czysto sportową ) spoglądam na skład Włókniarza. Sullivan, Jonsson, Ułamek, Walasek, Holta, Czerwiński, Pietraszko, Skórnicki:) Pozdrowienia dla kibiców z Częstochowy. Wszystkiego dobrego w sezonie 2003!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ułamek w Częstochowie!

    Ułamek w Częstochowie - spoko!
    Widzę, że Częstochowa będzie miała jeszcze lepszy skład niż w tym sezonie i duże szanse na wywalczenie mistrzostwa Polski(co było w ich zasięgu w tym sezonie, jednak kontuzja Walaska...).
    http://www.przegladzuzlowy.pl/news_c...wa.php?id=3177.

    Gratuluje działaczom częstochowskim.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwne to troche... Leszno musi miec faktycznie dolek finansowy, ze nie zawalczylo o Ulamka. Jeszcze bardziej dziwne jest to, ze sprzedawczyk poszedl do Czestochowy, gdzie podobno od kilku lat prowadzona jest rozsadna gospodarka finansowa. Juz chyba wszyscy zapomnieli mecz z WTS w II lidze. Teraz wraca jako lider? Nie rozumiem. Powiem tylko, ze szoda mi troche CKMu. Najpierw Gdansk, potem nieprawdopodobne zadania we Wroclawiu, teraz zostawil Unie z dlugami... Czas na Wlokniarz. Przykre to tym bardziej, ze Czestochowa i bez nigo mogla byc bardzo silna. Szczerze bym jej kibicowal. Ale Ulamek burzy mi ta koncepcje. Tak czy inaczej zycze powodzenia i Wlokniarzowi i Unii. I jestem dziwnie przekonany, ze w perspektywie lepiej na tym wyjda leszczynianie.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to w tym sezonie wielki Dream - Team buduje czestochowski klub motorowy, wzmocnienie ulamkiem to bardzo dobre posuniecie - ciekawe kogo unici sciagna na jego miejsce :) Bardzo gratuluj druzynie czestochowskiej pozyskania Seby. Jak juz pisalem w temacie o skladzie wlokniarza pisze teraz ze otwiera sie droga dla walaska do zielonej gory ...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stern kibice tego nie zapomnieli (mecz z Wts), przyjamniej nie wszyscy. Moge cie zapewnić. Ja też nie byłem zwolennikiem ściągnięcia do Włókniarza Ułamka, o wiele bardziej cenie Drabika. Ale cóż, może Ułamek się zmienił, tymbardziej że podobno ten kontrakt jest dwuletni. Wydaje mi się że Ułamek wkońcu chce zapuścić korzenie w jednym miejscu i tym miejscem zdaje się będzie jego rodzinna Częstochowa. Ostatnio nawet sam Ułamek zaczyna plusowac u częstochowskich kibiców: sztama z Drabolem, pomoc dla kontuzjowanego Osumka.
    Ja Ułamka przyjuje w Częstochowie bez emocji, obojętnie. Nie bede ani klaskał, ani gwizdał. Niech wie że będzie musiał zpowrotem zapracowac na naszą sympatie.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ułamek to całkiem spoko gość .Ci co się żle wypowiadają
    o Sebastianie nie znają faceta.Przecież to nie przypadek ,że ofertę współpracy składali Ułamkowi zarówno
    Rusko jak i Sokołowski a Włókniarz przedstawił warunki podobne do Unii[warunków wrocławskich nie znam}Są jednak czasem sytuacje w życiu jak w przysłowiu :wszędzie dobrze
    ale najlepiej w domu.Byłem przy pierwszych rozmowach w ubiegłym roku Sebastiana w Lesznie i od samego początku
    zrobił na mnie dobre wrażenie,którego nie zmienił przez cały sezon.I choć rozumiem chłopaka i motywy ,którymi się
    kierował trochę mi żal ,że będziemy zdobywać medale bez
    jego udziału[to nie żart].

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak jak juz pisalem wczesniej szkoda ale rozumiem i to, ze odszedl do Czestochowy nie zmieni mojej dobrej opini o tym zawodniku choc na poczatku sezonu bylem raczej negatywnie nastawiony do jego osoby. Jednak pokazal ze jest znakomitym zawodnikiem i dzieki mu za to ze swoja postawa w sezonie 2002 przyczynil sie znacznie do zdobycia przez Unie srebra. Jeszcze raz dzieki Seba i powodzenia...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    podzielam zdanie marfa choc ja przywitam Ułamka oklaskami choćby za to co statnio robił dla klubu. Podpisanie kontraktu na dwa lata tez o czymś świadczy (z opcją przedłużenia na kolejne dwa).
    tak więc panie Sebastianie liczymy na dobre wystepy w barwach CKM.

    AdasZKZ - Walasek raczej pozostanie we Włókniarzu ale ja tak jak i ty wolałbym jego powrotu do ZG bo wtedy na jego miejsce prawdopodobnie wróciłby Drabik...
    CKM&AZS

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Przyjacielu z Leszna i kto miał racje?

    No i co drogi adminie z Leszna czytaj Darek kto miał racje.Mowiłem żę Ułamek we Włókniarzu i to się sprawdziło wiec po co te twoje głupie wpisy ,że ty wiesz wszystko najlepiej i najwcześniej okazało się ,że ja wiedziałem dużo wcześniej.Czekam na przeprosiny o posądzenie mnie o fałszywe wiadoności(mam nadzieje,żę się odważysz).I po co zamykałeś mój temat skoro był(jest) prawdziwy?

    Na dzisiejszym spotkaniu uciołem sobie długą pogawędke z Panem Małagowskim,Maślanką, Karlosem,Ciuckiem .Musze powiedzieć ,żę te rozmowy wniosły dużo na temat przyszłości Włókniarza.

    ps.Ułamek podpisze umowe na dwa lata z możliwością przedłużenia na dwa kolejne.

    ps2.Najprawdobodobnie Andreas takze jutro podpisze kontrakt z Włókniarzem.

    ps3.chłopaki czekam na dobrą vódke:D paru mi ją obiecało mam nadzieje ,żę pamiętacie.

    Szkoda wielka szkoda mam nadzieje ,że za rok nie obudzimy się z ręką w nocniku.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ULamek to zdrajca pokazał gdzie ma kibicow nie potrzebne było łudzić nas z tym ze zostanie w Lesznie.Ułamek #####

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe oj kibice kibice

    Tak jak myslałem teraz juz Ułamek dla was to wporzo gośc. Seba kochamy cie jestes super i takie tam
    A tak niedawno zapewne wielu z was klneło na niego jak mogła
    och jacy ci kibice zmienni śą
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Draz dla twojej wiadomości ja nie zmieniłem zdania o Ułamku ,a wczorajsza rozmowa z kilkoma zawodnikami potwierdziła moje zdanie na temat tego zawodnika.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    majac:

    Czegoś tu nie rozumiem. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że prezesi "zabijają" się o zawodnika, bo jest on "całkiem spoko gość"???
    Jeżeli tak uważasz, to jeden z nas nie zna sie na (nie tylko tym) sporcie...:):):)

    PS: Ale jaja! "Dojarka" podpięła sie do kolejnego wymiona. Tylko ile tam jest mleka? :P:P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Magik

    a za coz mialbym Cie przepraszac?!

    powtorze raz jeszcze - pisales, iz w srode ( 4.XII ) doszlo do podpisania kontraktu, a to nie mialo miejsca. Uczyniles faktem dokonanym cos co nastapi dopiero dzisiaj; ta tez informacje nazwalem nieprawdziwa, lub jak wolisz falszywa...

    podobna uwaga do kolegi Championa - temat c_a_r_l_o_s_a - zostal zamkniety z tego samego powodu. My nie czepialismy sie samego tego, iz ktos stwierdzil, ze Ulamek bedzie jezdzil w Czewie, a tego, iz byla mowa ze kontrakt zostal podpisany, co bylo klamstwem. To tylko i wylacznie dla tego, bysmy jako forum byli wiarygodnym medium, a nie z zadnych innych pobudek. Nie trafnym jest tez stwierdzenie iz jest jakis podzial na moderatorow i innych forumowiczow; to ze przy nicku M4teo jest slowo Moderator, to nie oznacza, iz ma on w tym dziale jakakolwiek wladze, to status z ktorego moze korzystac tylko w dziale Hokej. Prosze nie posadzaj nas o jakiekolwiek podzialy, bo w rzeczy samej takie praktyki nie maja miejsca, a forum prowadzimy i dbamy o porzadek z mysla o Was, a nie o nas, bo bez Was nie byloby tego forum!

    Poza tym drogi Magiku - przeczytaj uwaznie moje ostatnie wpisy -i czyz nie bylo w nich nuty zwatpienia w pozostanie w Unii, zreszta pisania wprost iz Sebastian jest bardzo blisko Czestochowy?! Od jakiegos czasu nie negowalem samego faktu powrotu do Wlokniarza, a pietnowalem to, iz kazdy chcial byc tym pierwszym, ktory powie "juz jest nasz/ Wasz"

    Zaluje tez iz odebrales jeden z moich wpisow, jako chec chwalenia sie czymkolwiek, zreszta - to w Waszym watku juz wyjasnialem, nie widze sensu sie powtarzac...

    Tak wiec podstaw do przeprosin nie widze, aczkolwiek, jezeli takowy powod istnieje, to z mila checia przeprosze:)

    pozdrawiam
    Darek Górzny

    ps. mam nadzieje, iz koledzy z Czewy zorganizuja jakies wspolne kibicowanie na pierwszym meczu, co bysmy mogli pogadac w realu;

    ps2. Magik - wierze, iz przekonasz sie do osoby Sebastiana, jako naprawde wartosciowego czlowieka...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no no! Widze, żę CVzęstochowa buduje świetny zespół na najbliższy sezon. A jeszcze zakupienie Ułamka to był świetnu manewr ze strony prezesów w klubie pod Jasną Górą. I wy też będziecie walczyć o złoto. Co to będzie za sezon...

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze to myslalem ze jednak podpisze w Lesznie.
    Pozostalo tylko podziekowac Sebastianowi ze Srebrny medal bo gdyby nie on to raczej by go nie bylo.

    Najszczersze gratulacje dla Wlokniarza !!
    Macie teraz w skladzie najlepszego ligowego zawodnika.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powrót Ułamka

    Gratulacje dla kibiców i działaczy w Cze-wie.Wtakim składzie będziecie bardzo mocni.Unii pozostanie walka o utrzymanie,ale w tym mają wpraw.Narra....

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz Włókniarz będzie z pewnością jednym z głównych faworytów do Mistrzostwa Polski.Wielka szkoda że Unia została osłabiona brakiem tego znakomitego zawodnika,ale nikt nie jest niezastąpiony i myślę że znów Unia podejmie walkę o jak najwyższą pozycję,a o powtórzenie wyniku z minionego sezonu będzie bardzo ciężko.

    P.S. Również dziękuje Sebie za srebro :) 3maj się!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ulamek co roku zmienia klub ale jesli pod Jasna Gora podpisal na 2 lata to moze w rodzinnym miescie zostanie na dluzej.Dla mnie Ulamek to slizgacz!

    Jak zacznie brakowac pieniedzy Ulamek jak 'szczur' pierwszy ucieknie

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Dzięki Seba

    Tylko pozostaje podziękować Sebie za spędzony jedne ale jak ważny dla nas zeson bo po tylu latach mam medal i to własnie on razem z Adamsem był tym koniem.Życze mu żeby jeżdził jak najlepiej.Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sebastian Ułamek

    Życze Sebastianowi jak najlepszych startów w barwach macierzystej drużyny.
    Dziekuje mu za punkty zdobyte dla leszczyńskiej Unii.

    Płakac nie będe.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no jak sobie teraz patrzę na przypuszczalny skład CKMu to włosy się na głowie stają dęba.
    Wydaje mi się ,że teraz właśnie Częstochowa będzie "kompletna" - krajowy lider Seba , zagraniczny Ryan.
    Nic tylko pozazdrościć :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CKM: Bardzo dobrze, wasi działacze zmontowali silna ekipe na przyszły sezon. Prawie kazdy z forumowiczów widzi juz waszą drużynę na najwyższym stopniu podium ale na szczescie wszystko rozegra sie na torze (miejmy taką nadzieje). Co do Ułamka to jest on najmniej lubianym zawodnikiem prze mnie. Większą sympatią darze chłopaków którzy stawiają dopiero pierwsze kroki na żużlowym torze, niż gościa, który robi wszystko pod publiczkę. Sprzedawczyk jest cwany i bystry. Każdy w dzisiejszych czasach chce zarabiać jak najwięcej- rozumiem ale denerwuje mnie u niego fałszywość.

    A co do powrotu Walaska do Zielonej Góry to po co on nam???? Po co nam zawodnik który ma co sezon poważną kontuzje??? Pozbyliśmy się mącików i niech tak zostanie. Mam tu na myśli Dudka i oczywiście przygasającą gwiazdę Walaska. Mam nadzieje, do tego grona dołączy Kuciapa.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Darknes z miłą chęcią się z Tobą spotkam na pierwszym meczu.Wtedy będziemy mogli sobie wyjaśnić pare kwestii min.Ułamka i jego umowy z Włókniarzem.To,że wiadomość o tym została dzisiaj podana nie znaczy to ,że umow nie była wcześniej zawiązana.Ja tylko mówiłem Tobie ,że moja informacja na ten temat jest pewna i to zostało potwierdzone,a ty zamknąłeś "mój" temat.

    Ps.nie dostałem Twojej wiadomości na gg (a środy)może ją ponownie wyślesz.

    pozdrawiam.zawsze dobrze poinformowany.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Seba w domu !

    Wielkie brawa dla działaczy i dla Sebastiana ! Włokniarz buduje silny skład i juz w przyszłym roku moze zdobedzie upragniony medal, a moze i cos wiecej! Pozdrowienia dla kibicow czrnego sportu i przedewszystkim Włokniarza !!!
    (mamy Sebastiana na dwa latka :) )

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mieszane uczucia

    Z jednej strony jestem troche zawiedziony, ze wypowiedzi Sebastiana o priorytetowych rozmowach z Unia okazaly sie zwykla sciema. Ciesze sie jednak, ze skoro juz chcial odejsc, to zrobil to juz teraz, na samym poczatku okresu transferowego. Nie od dzis wiadomo, ze w Polszcze najczesciej transfery odbywaja sie na wariackich papierach, towarzysza im wzajemne oskarzenia, zawodnicy do ostatniej chwili zwodza swego dawnego (badz niedoszlego przyszlego) pracodawce, a potem ktorys zespol zostaje na lodzie majac dwa dni na uzupelnienie luki w skladzie. Sebastian - dzieki za miniony sezon i powodzenia w przyszlosci!

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seba - dzięki za srebro, gdybyś został za rok miałbyś złoto.
    Szkoda, ale i tak życzę Ci jak najlepszych startów w barwach Lwów.
    A Unia i tak powalczy o medale!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o skład Częstej to po przyjściu Ułamka i po zlikwidowaniu KSM do składu nie załapie się Pietrzyk. Dla samego Pietrzyka jako pojedynczego zawodnika KSM gdyby obowiązywała w roku 2003 byłaby przepisem bardzo korzystnym. Bo jak tera Czewa ma pięciu dobrych zawodników: Sullivan, Jonsson, Walasek, Holta, Ułamek, to do składu pozostają tylko dwa miejsca juniorskie, a dla Pietrzyka miejsca w składzie już nie będzie. Gdyby była KSM, to zawsze jeden z tych dobrych musiałby pauzować, a lukę wypełniłby właśnie Pietrzyk, bo ma niższą KSM. A tak jak nie ma KSM, to wiadomo, że w składzie będą dobrzy.
    Więc co będzie z Pietrzykiem? Będzie musiał odejść? Ale to chyba niemożliwe, bo o ile pamiętam, to nie widziałem go na liście transferowej, więc kontrakt ma chyba ważny. Więc co znim się stanie?

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest jeszcze pozycja rezerwowego, wiec zapewne taka zajmie..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    milosz_bydgoszcz
    1)jest jeszcze pozycja rezerwowego
    2)na liscie transferowej jest i to za skromne 300 000 (słownie trzysta tysięcy)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Fanow Uni , ktorzy pozegnali sie Sebastianem bez nieporozumien i nadal zycza mu startow na światowym poziomi!
    To o czyms świadczy!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się kto to pisze? Tylko prawdziwi kibice dziekują Sebie za medal i jazdę w tym roku oraz życzą dalszych sukcesów. Ja się do nich dołączam. Zawodowy sport rządzi się swoimi prawami i nikt nie może na siłę zatrzymać zawodnika w klubie. Wcale się nie dziwię Ułamkowi. Kasa ta sama, przywiązanie do Leszna praktycznie żadne a praca na miejscu, rodzina też, cele na najbliższy sezon równie wysokie czyli DMP. Więc po co dojeżdżać prawie 300 km jak to samo (a nawet więcej) ma na miejscu.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    ps. mam nadzieje, iz koledzy z Czewy zorganizuja jakies wspolne kibicowanie na pierwszym meczu, co bysmy mogli pogadac w realu;
    ...
    spoko
    nie wiem czy bede ... maturka ... ale jak by co to dam Ci znac :)

    chlopaki tio robimy siakies potkanko z lesznem ? ;]
    moze sparing ? :P

    pogadamy za 3 miesiace :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darknes z miłą chęcią się z Tobą spotkam na pierwszym meczu.Wtedy będziemy mogli sobie wyjaśnić pare kwestii min.Ułamka i jego umowy z Włókniarzem.To,że wiadomość o tym została dzisiaj podana nie znaczy to ,że umow nie była wcześniej zawiązana.Ja tylko mówiłem Tobie ,że moja informacja na ten temat jest pewna i to zostało potwierdzone,a ty zamknąłeś "mój" temat.
    -----------------------------------------------------
    Magik ma racje !! Z wiarygodnych źródeł wiem że Sebastian Ułamek miał dogadane wszystkie szczegóły kontraktowe już jakies dwa tygodnie temu i wtedy chciał podpiasc kontrakt ale działacze chcieli zorganizować huczne podpisanie kontraktu !!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja i tak 100 razy bardziej wolalbym Drabika niz Ulamka do ktorego nigdy w zyciu nie bede mial zaufania.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha no faktycznie Pietrzyk jest na transferowej (tera to zobaczyłem). Wydawało mi się że nie jest.
    Poza tym zapomniałem o tym, że tera była zmiana i zwiększono liczbę zawodników drużyny do ośmiu, więc faktycznie Pietrzyk może być rezerwowym.
    Zapomniałem po prostu.
    Sorki.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dream Team!!

    Wlokniarz ma teraz sklad na mistrza Polski!!
    nic dodac nic ujac!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tak. Teraz Ulamek jest wielki. Rzygac mi sie chce. Jak przyjezdzalismy do was z Ulamkiem (WTS) nikt nie dostawal takich gwizdow jak on. W zyciu na stadionie nie slyszalem tylu bluzgow co w Czestochowie na Ulamka. Teraz juz go 90% kocha? Zobaczymy jak dlugo. Sprzeda was tak jak w 98, to tylko kwestia czasu. Wspomnicie moje slowa. Nie jestem fanem tworzenia spiskowej terorii dziejow, ale temu panu nie zaufam nigdy. Mowicie, ze przywiaze sie do Wlokniarza? A co mowil rok temu o Unii??? Poczekajcie tylko na jakis dolek finansowy. Pierwszy z tonacego statku ucieknie wlasnie Ulamek. Jeszcze kilka slow o kontrakcie. Tak naprawde to uwazam, ze Ulamka chcieli tylko dzialacze CKMu. Dwa lata temu Usmiechniety mial jezdzic w Apatorze, ale zbuntowali sie miejscowi zawodnicy i trafil do Wroclawia. Podejrzewam, ze podobnie bylo w tym roku. Wroclaw go nie chcial, Rusko woli Protasiewicza lub Hampela. Szybko nie zapomnial jak pazerniak targowal sie o 20 tys. przy 500 tysiecznym kontrakcie. Unia nie ma mamony na takiego zawodnika. Wiec poszedl do Czestochowy i bedzie usmiechal sie do was bialymi zabkami. A ja chetnie sie poprzygladam waszym reakcjom po jakims "niespodziewanie" slabym wystepie...

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jeeeee

    no i super!!!!Mamy mistrza!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Justyna
    My też tak myśleliśmy rok temu. A zabrakło tak niewiele.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •