Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 86 z 86

Wątek: Ulamek w Czestochowie

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiec nie mozliwe stało sie mozliwe SEBEK powrócił no i dobrze nawet jest jednym z najlepszych polskich zawodników napewno sie przyda Włokniarzowi w walce o mistrzostwo. Bardzo ciekawy skład 1 SULLIVAN 2 JONSSON 3 HOLTA 4 UŁAMEK 5 WALASEK 6 CZERWINSKI. Teoretycznie mistrzostwo powinni juz dac przed sezonem ale róznie to w tymn sporcie bywa. Jak to móiwa pozyjemy zobaczymy :-).

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CKM DMP 2003!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    wygląda na to że wreszcie działacze sięgneli po rozum do głowy i sprowadzili swego wychowanka.do pełni szczęśćia brakuje mi jeszcze Sławka i można podziękować panu "liderowi" Walaskowi.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]Cały czas bede sie trzymał wersji że wolałbym DRABOLA!!!Ostatnio jednak kilka zachowan Ułamka mi go splusowało!Ale na pierwszym meczu nie bede klaskał,nie bede też gwizdał na niego!Zgodze sie z Magikiem że musi chłop sobie zapracowac!!!!Ale nadal go nie kocham tak jak to wielce wypomina STERN,nie wiem,byc może go"pokocham" po tym sezonie albo po dwoch kiedy sie dowiem ze przedłuży z WŁÓKNIARZEM kontrakt!!!-w każdym bądz razie na chwile obecną ani nie skacze z radosci ani nie popadam w depresje:)!!!![tr]CIESZY MNIE TYLKO TO ŻE MOJ UKOCHANY KLUB MA SUPER PACZKE I BEDZIE DMP 2003!!!!!!!!!!!!!![tr][tr][tr]PS1.MAGIK JA OBIECAŁEM CI BROWAR I SIE Z TEGO NIE WYPISUJE:):):)!!![tr][tr][tr]PS2.[b]KIBICE UNII-(po Waszych wpisach)GRATULUJE WASZEJ POSTAWY!!!-NAPRAWDE OK!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brakujący Ułamek do mistrzostwa

    Ten sezon był bardzo pechowy dla lwów z Czewy, dlatego tym razem zasługują na walkę do końca o DMP 2003. Włókniarze, nigdy nie zapomnę Waszej sportowej postawy w ostatnim meczu w Lesznie. Wielkie słowa uznania i szacunku za szanowanie kibiców w całej Polsce!Myślę, że to wydarzenie z końcówki sezonu 2002 przyczyniło się do zwiększenia rzeszy kibiców sympatyzującej z ekipą spod Jasnej Góry. Gratuluję sprowadzenia wychowanka, który powinien być prawdziwym liderem Waszego teamu, tak jak to miało miejsce w tym sezonie u nas. Wielkie dzięki Sebastianowi za srebrny sezon w Lesznie i oby podobnie było w Częstochowie.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale co dalej...?

    Ułamek podjął decyzję, tylko żeby się znowu nie okazało że po roku będzie szukał innych barw. W Częstochowie będzie już czterech a może i pięciu dobrze punktujących zawodników. Kapitalizm jest bezlistosny, nie wydolą finansowo i będą mieli zaległości finansowe wobec nich, a czym to się może skończyć nie trudno przewidzieć... Ale życzę powodzenia jemu i całej drużynie...

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZy mozecie mi wytłumaczyć za co niektórzy z was nie lubia tak Ułamka.Za odpowiedz z góry dziekuje

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sebastian ulamek jest bardzo dobrym mysliwym co roku zgarniajac kase z nowego, kolejnego klubu

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wam pozyskania wedlug mnie najlepszego krajowego zawodnika. Mam nadzieje, ze na inauguracje bedzie ciekawe widowisko. Jakby ktoś nie wiedział to Włókniarz podejmuje Unie

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak,że wszystko to przez te transfery.
    Kiedyś aż miło się chodziło na stadion gdzie w miejscowej drużynie jeździło 90% swoich chłopaków,
    a teraz nudy,90% to goście z innych klubów raz są raz ich nie ma.Tak że jak by nie patrzeć przyjście Ułamka do Włókniarza tylko przyciągnie kibiców którzy chcą oglądać swoich wychowanków.
    ALE JAK BY BYŁ JESZCZE SŁAWEK TO STADIONIE BYŁ BY KOMPLECIK

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]LESZCZYNIANIE DLA MNIE,KIBICA WŁÓKNIARZA super czytać to iż doceniliscie zachowanie działaczy naszego klubu bo rzeczywiscie pewnie fajnie było na ostatnim meczu(swiętując sreberko)patrzec na takich zawodnikow jak Ryan i Holta:)!!![tr]PS.TO MI SIE WŁASNIE PODOBA ŻE NA NASZYM FORUM SĄ PRAWDZIWI KIBICE:):):)!!!

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no, widze ze częstochowianie się cieszą ale mają z czego. Ułamek w lidze to naprawde solidny i zawsze pefekcyjnie przygotowany zawodnik. Może powrót w rodzinne strony i brak tych podrózy po Polsce na mecze czy treningi spowoduje, że odbuduje swą reputacje takze w GP. Życzę mu tego serdecznie. A tak nawiasem mówiąc, jak byłem w Częstochowie przed rozpoczęciem sezonu 2001 i rozmawiałem z działaczami i kibicami Włókniarza to nasłuchałem się strasznych bluzg pod jego adresem. Jestem ciekawy, jak będzie teraz przyjęty jako zawodnik Włókniarza? :)

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MUSZE COS WAZNEGO WYJASNIC !
    ZAWSZE MYSLAŁEM ZE KIBICE CZESTOCHOWY I LESZNA NIE LUBIA SIE ZA BARDZO I NIE SA NA DOBRYCH UKŁADACH.PO ANALIZIE WSZYSTKICH WYPOWIEDZI NA TEMAT SEBASTIANA I NASZEGO KLUBU WIEM JUZ ZE KIBICE Z LESZNA TO BARDZO POZADNI LUDZIE I RÓWNI KOLEDZY PO FACHU !!! OD TEGO MOMENTU BARDZO SOBIE CENIE TO MIASTO, TYCH LUDZI I CAŁĄ LESZCZYNSKA DRUŻYNE!
    SERDZECZNE DZIEKI ZA TAKIE POZYTYWNE WYPOWIEDZI.
    WIELKIE BRAWA DAL LESZNA !!!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    MUSZE COS WAZNEGO WYJASNIC !
    ZAWSZE MYSLAŁEM ZE KIBICE CZESTOCHOWY I LESZNA NIE LUBIA SIE ZA BARDZO I NIE SA NA DOBRYCH UKŁADACH.PO ANALIZIE WSZYSTKICH WYPOWIEDZI NA TEMAT SEBASTIANA I NASZEGO KLUBU WIEM JUZ ZE KIBICE Z LESZNA TO BARDZO POZADNI LUDZIE I RÓWNI KOLEDZY PO FACHU !!! OD TEGO MOMENTU BARDZO SOBIE CENIE TO MIASTO, TYCH LUDZI I CAŁĄ LESZCZYNSKA DRUŻYNE!
    SERDZECZNE DZIEKI ZA TAKIE POZYTYWNE WYPOWIEDZI.
    WIELKIE BRAWA DAL LESZNA !!!!!!!!!!!
    Seba poprostu zrobnił dużo dla Unii razem z Adamsem ciagli za rogi Byka i udało sie go zaciągnąć do wicemistrzostwa bardzo miłą wypowiedz ja dziękuje hyh>pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar SHERMAN1
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolałbym oglądać Włókniarz w 2 lidze, niż zdobywać mistrzostwo z tym sprzedajnym pawianem. Dla mnie to obraza dla tych barw, że wraca ta gnida, która nas sprzedała w 1998 roku. Widzę, że większość Włókniarzyków już o tym zapomniała. Gdzie Wy macie swój honor, czy naprawdę w imię wyniku umiecie mu zapomnieć jak potraktował nas przed laty? Nigdy temu pejsatemu ajwajowi nie będę klaskał, zawsze może liczyć na moje obelgi i gwizdy. Takich jak ja jest o wiele więcej i na pierwszym meczu zgotujemy sprzedawczykowi odpowiednie powitanie. Mam nadzieję, że S. który pracuje w rzeźni znowu weźmie ze sobą świńskie oczy i na prezentacji rzuci nimi w Ułomka. Jedynym plusem jego przyjścia jest to, że po meczu nie będzie ta kutwa miała ochrony w parkingu i będzie go można nareszcie dorwać i podziękować za rok 1998. Coś mi się zdaje, że już raz na zawsze zniknie mu ten debilny uśmieszek.

    WŁÓKNIARZ TO MY !!!
    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Shermana1

    DO SHERMANA1 I WSZYSTKICH PRZECIWNIKOW ULAMKA !!!!!!!!! Mam do was takie pytanie , czy pamietacie rok 1997 i mecz Wlokniarza z Gorzowem u nas ??????? Jak to sie stalo ze mecz ktory powinnismy wygrac , przegralismy , jak to jest ze Slawek 15 sierpnia zdobyl vice mistrza Polski a dwa dni pozniej nie wiedzial jak ma jezdzic na motorze dla przypomnienia zdobyl wtedy 5 punktow i ta porazka kosztowala nas spadek do 2 ligi ) . Nie mam nic do Slawka , ale mam pytanie to tych wszystkich co sobie bluzgaja na Sebastiana , co sie stalo wtedy ze sie zesralo i spadlismy do drugiej ligi ( w tym meczu Ulamek zrobil duzego maksa )?????????!!!!!!!!!!!!! , moze mi to ktos wyjasni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rok pozniej i mecz z Wroclawiem start do biegu 4 jada Radzki , Wegrzyk, Ulamek i Hancock . Co robi wtedy Wegrzyk po starcie jedzie prsto jak to by byl bieg na stke i na nic nie patrzy na bandzie ladauja Ulamek , Hancock i Wegrzyk i teraz nie podnosi sie Ulamek , Ulamek dalej nie jedzie a sprawca czyli wegrzyk zostaje wykluczony , czyli zrobil swoje . Co bylo tak naprawde nigdy sie nie dowiemy i to sa tylko przypuszczenia hipotezy i domysly - co niektorzy sugerowali ze Ulamek mial podwojne ochraniacze zalozone przed tym biegiem . Mecz przegralismy i jakos tylko Ulamek zostaje teraz obluzgany przez wszystkich a co z Wegrzykiem tym palantem i cala reszta z Wroclawia ????? Dlugo mozna by bylo pisac o tym , ale chyba nie warto . Powiem tyle ze Ulamek ma szanse przynajmniej pokazania ze mu zalezy na tym klubie (podpisal kontrakt na dwa lata i twierdzi ze najwazniejszy jest wynik druzyny), ja mu daje ten kredyt zaufania i oczekuje ze sie wywiaze ze swoich zobowiazan , ktore wypowiedzial. I jeszcze jedno przez ostanie cztery sezony w klubach w ktorych jezdzil pokazal jakim jest profesjonalista i wywiazywal sie ze swoich zobowiazan najlepiej jak tylko potrafil, a Ci co twierdza ze sprzeda jakis mecz popadaja juz chyba w jakas paranoje i az przykro ich sluchac.Widze ze dla wszystkich istnieje tylko rok 1998 a o innych jakos zapominaja.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie trzeba dac UŁAMKOWI szanse!!!A jesli tej nie wykorzysta to....!Ja też go nie kocham ale życie nauczyło mnie ze warto czasem dac druga szansę!!!Więc,poczekamy-zobaczymy!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Profesjonalizm w innych klubach? Nie wypowiadam sie o jego jezdzie w Gdansku (zarabial tyle, ze sie nie oplacalo kombinowac) i w Lesznie, ale pamietam kilka jego popisow we Wroclawiu. Chocby mecz w Zielonce. I chcialbym jak najszybciej o tym pazerniaku zapomniec. Szkoda, ze jak jezdzil u nas to nie potrafil wyprzedzic na dystansie nikogo, a jak mu zalezalo to w GP doslownie szalal. Potrafi - to fakt. Tylko musi mu sie chciec. Czy bedzie mu sie chcialo dla Wlokniarza? Watpie...

    A Wegrzyka zostawcie w spokoju. Po tamtych zawodach pogadalem sobie ze Slawkiem Drabikiem bodajze w Pardubicach i Slawek powiedzial cos w stylu (cytuje z pamieci): Tak sie teraz jezdzi, to nie jest sport dla grzecznych chlopcow. Na miejscu Wegrzyka zrobilbym dokladnie to samo.

    Nie chce mi sie juz do tego wracac, ale jego stwierdzenie chyba mowi wszystko.

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    DO SHERMANA1 I WSZYSTKICH PRZECIWNIKOW ULAMKA !!!!!!!!! Mam do was takie pytanie , czy pamietacie rok 1997 i mecz Wlokniarza z Gorzowem u nas ??????? Jak to sie stalo ze mecz ktory powinnismy wygrac , przegralismy , jak to jest ze Slawek 15 sierpnia zdobyl vice mistrza Polski a dwa dni pozniej nie wiedzial jak ma jezdzic na motorze dla przypomnienia zdobyl wtedy 5 punktow i ta porazka kosztowala nas spadek do 2 ligi ) . Nie mam nic do Slawka , ale mam pytanie to tych wszystkich co sobie bluzgaja na Sebastiana , co sie stalo wtedy ze sie zesralo i spadlismy do drugiej ligi ( w tym meczu Ulamek zrobil duzego maksa )?????????!!!!!!!!!!!!! , moze mi to ktos wyjasni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rok pozniej i mecz z Wroclawiem start do biegu 4 jada Radzki , Wegrzyk, Ulamek i Hancock . Co robi wtedy Wegrzyk po starcie jedzie prsto jak to by byl bieg na stke i na nic nie patrzy na bandzie ladauja Ulamek , Hancock i Wegrzyk i teraz nie podnosi sie Ulamek , Ulamek dalej nie jedzie a sprawca czyli wegrzyk zostaje wykluczony , czyli zrobil swoje . Co bylo tak naprawde nigdy sie nie dowiemy i to sa tylko przypuszczenia hipotezy i domysly - co niektorzy sugerowali ze Ulamek mial podwojne ochraniacze zalozone przed tym biegiem . Mecz przegralismy i jakos tylko Ulamek zostaje teraz obluzgany przez wszystkich a co z Wegrzykiem tym palantem i cala reszta z Wroclawia ????? Dlugo mozna by bylo pisac o tym , ale chyba nie warto . Powiem tyle ze Ulamek ma szanse przynajmniej pokazania ze mu zalezy na tym klubie (podpisal kontrakt na dwa lata i twierdzi ze najwazniejszy jest wynik druzyny), ja mu daje ten kredyt zaufania i oczekuje ze sie wywiaze ze swoich zobowiazan , ktore wypowiedzial. I jeszcze jedno przez ostanie cztery sezony w klubach w ktorych jezdzil pokazal jakim jest profesjonalista i wywiazywal sie ze swoich zobowiazan najlepiej jak tylko potrafil, a Ci co twierdza ze sprzeda jakis mecz popadaja juz chyba w jakas paranoje i az przykro ich sluchac.Widze ze dla wszystkich istnieje tylko rok 1998 a o innych jakos zapominaja.
    super - bardzo dobry wpis
    wgadzam sie

    popatrzmy tez na to jak sie poswiecal dla włókniarza a nie tylko sprzedal mecza (nie wiadomo czy sprzedal - ja przynajmniej tego nie widzialem bo chodze na zuzel od 99, ale jesli ktos chcialby mi wytłumaczyc co sie stalo to bardzo chcetnie poslucham - zapraszam na gg 2311593

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ułamek jest dobrym, profesjonalnym zawodnikiem i dziwie się dlaczego tyle bluzg kierowanych jest pod jego adresem? Szczególnie w Częstochowie. Wydaje mi się że kibice CKM-u ( nie Ci prawdziwi oczywiście ) wypisujący te wszystkie oszczerstwa kierują sie jedynie dziwną flustracja, zupełnie nie wiem dlaczego? Za jeden mecz??? W Gdańsku przez dwa lata Ułamek też mial kilka wpadek ale nalezy pamiętac ze to jest człowiek!! Nikt chyba dzisiaj wsród gdańskich kibicow tego ( wpadek ) nawet nie pamieta o czym świadczy zawsze miłe przyjęcie Sebastiana na stadionie Wybrzeża. I oby tak dalej...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do shermana i jemu podobnych pajaców

    ludzie czy wy kur... nie wiecie że czasy niewolnictwa się skończyły . świętym prawem zawodnika jest wybór pracodawcy, z którego ułamek skwapliwie skorzystał i bogiem a prawda dziwne to dla nikogo nie powinno być - wrócił przecież do siebie i mam nadzieję że takie szowinistyczne świnie jak ty sherman nic mu nie zrobią.
    do prawdziwych częstochowskich kibiców. zyskaliście super zawodnika, profesjonalistę w każdym elemencie. gratuluje. macie pewne 12-13 punktów w każdym meczu, zwłaszcza że Ułamek zna bardzo dobrze już większą z nich. jeździł w końcu barwach 4 klubów ekstraligi 2003.
    szkoda , że ułamek odszedł z unii, ale cóż takie życie. dzięki sebie za ten rok w Unii - dzięki temu mamy przecież medal po 13 latach posuchy.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Sebastian zawodnik

    Panowie ;
    rozne opinie jeden zawodnik!!! Juz dziekowalem Sebie w innym watku dotyczacym skladu Unii dlatego tylko chcialbym cos o nim opowiedziec. Mialem okazje rozmawiac z Wice prezesem Unii Leszno na temat Sebastiana przed sezonem 2002 po podpisaniu przez niego kontraktu. Moze to co w tej chwili napisze zuci troche inne swiatlo na to jakim rzeczywiscie Seba jest czlowiekiem przedewszystkim ;
    Uczynnym- od kilku lat Sebastian utrzymuje dobry kontakt z klubem z Leszna choc wczesniej nie bylo rozmow o kontrakcie. Wice prezes opowiedzial mi o takim fakcie;
    klub mial do odebrania silniki po remocie od jednego z tunerow na zachodzie do tego wlasnie tunera jezdzilo wielu zawodnikow rowniez z Unii dzialacze prosili roznych zawodnikow o przywiezienie tych silnikow skoro i tak do niego jada no i coz tylko Sebastian mimo ze nie mial po drodze zgodzil sie i nie tylko odebral silniki ale zboczyl z drogi aby je odwiezc do Leszna!!! Zrobil to bezinteresownie a miejscowi zawodnicy mieli z tym straszny problem!!!! Jest jeszcze wiele przykladow o ktorych mialem okazje sie dowiedziec mozna by je mnozyc ale przecie nie oto chodzi. Jest jeden fakt jest wspanialym (kompletnym zawodnikiem) i jednoczesnie szanuje wszystkich. Jak pokazal w tym roku nie obca jest mu pomoc dla poszkodowanych w wypadkach na torze. Wczesniej przekazanie pewnej kwoty na leczenie A.Szymanskiego a teraz pomoc Osumkowi. Wiec jezeli macie jakies ale do tego zawodnika to jest ono najczescie wytworem wyobrazni i mediow. Bo jak widac na zaloczonych przykladach stal sie dla mnie wzorem dla molodego pokolenia zuzlowcow ,ktorzy patrza tylko przez pryzmat kasy na ten sport. Z informacji uzyskanych od Prezesa Sokolowskiego na jednym ze spotkan FC Unii jasno zostalo zakomunikowane ze Seba nie jest tak drogim zawodnikiem jak wszycy o tym sie rozpisuja!!! Ale zawsze stara sie wykonywac swoje zadania najlepiej. Cechuje profesjonalizm w kazym elemencie zuzlowej ukladanki. I co jeszcze mosze wspomniec potrafi doceniac nas kibicow ktorym po kazdym meczu dziekuje w sposob jakiego nikt do tej pory nie robil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zyczylbym sobie by Unia dorobila sie wychowanka takiego formatu!!! Wierze ze Seba teraz w domu zrobi wszystko aby awansowac do GP i wreszcie odniesc sukcesy indywidualne na Swiecie.
    Pozdrawiam i zycze kibicom z Czestochowy medalu DMP.
    Wojtek
    Fan Unii

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar SHERMAN1
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty wiesz swoje, a ja swoje...

    Pozdrawiam
    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Tylko....

    Że ja jestem bez stronny a ty niestety stronniczy!!!
    Wojtek
    Fan Unii

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    NIe zamierzam odmawiać Ułamkowi profesjonalizmu , skuteczności i czego tam jeszcze niektórzy chcą.
    Nikt jednak nie może odebrać mi prawa bym go poprostu nie lubił! Więc nie lubię i nie jestem zachwycony , że przyszedł( wrócił) do Włókniarza.

    P.S. Zwróćcie uwagę ,że Ci zachwyceni zwykle piszą "jestem kibicem żużla od dawna , Od 1998 .1997 ( niepotrzebne skreślić) roku". Ułom na sympatię musi ciężko zapracować.Kilka wzruszających tekstów o małej kasie , klubie , rodzinie i korzeniach to może wzruszyć małolatów i egzaltowane panienki ale nie kibiców którzy widzieli zawodników którzy z prawdziwą dumą nosili klubowe barwy.

    Pozdrawiam
    JARAS


  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice z Częstochowy tak nie lubiący Ułamka może powinni jeszcze spojrzeć na jeden fakt. Z tego co czytałem w gazetach w piękny sposób zachwał się wobec swojego kolegi z toru Rafała Osumka, któremu po ciężkim wypadku pomógł w rehabilitacji. Jeżeli nawet to nikogo nie przekonuje to już chyba nic nie wskórają Ci, którzy Ułamka lubią i bronić Go będą... Ale każdy ma do tego prawo.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "I co jeszcze mosze wspomniec potrafi doceniac nas kibicow ktorym po kazdym meczu dziekuje w sposob jakiego nikt do tej pory nie robil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


    Czy nie przesadzasz? A pamietasz podziekowania za doping w wykonaniu zawodnika Skornickiego? Adam mu bylo na imie...


  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach

    JARAS

    Jaras rozumie cie dobrze i tak samo mysle ale moze powinnismy sprobować zapomniec ......jak mówi przysłowie "z braku laku i kit dobry " mysle ze Ułom zrozumial ile złego zrobil dla Włkniarza i teraz bedzie chcial sie zrechabilitować........wazne jest aby nie deprymowac go i nie gwizdac za bardzo na niego ..wkoncu znowu jest czestochowianinem
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wspolczuje sebastianowi !

    czytajac takich kibicow jak emil

    [quote]Jaras rozumie cie dobrze i tak samo mysle ale moze powinnismy sprobować zapomniec ......jak mówi przysłowie "z braku laku i kit dobry " mysle ze Ułom zrozumial ile złego zrobil dla Włkniarza i teraz bedzie chcial sie zrechabilitować........wazne jest aby nie deprymowac go i nie gwizdac za bardzo na niego ..wkoncu znowu jest czestochowianinem


    sens
    jak u nas to gut jak u nich to w ch.. mu w d..., je.. ch... itd. ..., a tekst "nie gwizdac za bardzo na niego" oddaje cala Twoja wielkosc!

    Porownanie seby do kitu ?! bomba !

    Sebastian (cale zycie byl, jest i bedzie czestochowianinem tak jak dobrucki leszczynianinemi nawet Ty tego nie zmienisz) napewno po takim wpisie w pierwszym meczu z unia dla emila i jarasa zabije sie na bandzie w pierwszym biegu, bo tylko to chyba chlopakom zaimponuje.

    Wspolczuje sebie jak przywiezie np. 7-8 pkt, emil z jarasem sobie gardla pozdzieraja ze................, szkoda gadac.

    Ciesze sie emil ze tak dobrze sie rozumiesz z jarasem, to przeciez jest takie proste - biale jest biale a czarne jest czarne !

    Idac Twoim tokiem rozumowania to albo jestes glupi albo bardzo glupi, sam nie wiem co mam wybrac ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Ułamek nigdy nie będzi dla mnie wartościowym człowiekiem

    Ja nie lubie Ułamka i go nie polubie.Zniszczył coś co dla mnie jest bardzo ważne i nie bede się powtarzał o co chodzi.

    Sherman1 ja nie zapomniałem i nie zapomne.Tylko taka mała przestroga groźba w Polsce jest karalna , a więc uważaj troche co piszesz (taka mała koleżeńska podpowiedź)

    PS.Drodzy Leszczynianie czego ja sie dowiedziałem na temat Ułamek -Leszno oj zmienilibyście zdanie(zabawie się w darknesa i nic wam nie powiem , może na pierwszym meczu,chyba ,że pan Rufin sam wam powie jak to naprawde było hehehe )
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    04-11-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze ze powraca ten utalentowany zawodnik do maciezystego klubu ima taka nadzieje ze bedzie sie czul dobrze w naszych barwach i ze dobrze go przyjmiemy.

    CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!! CKM !!!

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Osobiście cieszę się z powrotu Ułamka do macierzy, nie dlatego żebym specjalnie za nim przepadał, bo też nie do końca mnie przekonuje jego "autentyczny" sposób bycia, a w aspekcie sportowym nieco pasywny-jak dla mnie-styl jazdy. Jednak temu budzącemu pewne kontrowersje transferowi nie można odmówić racjonalności z punktu widzenia dobrze rozumianego interesu naszego klubu.Nie podzielam przedstawionej obszernie wyżej argumentacji ,określającej Ułamka wyjątkowym wręcz krwiopijcą czy krętaczem.Uważam, że w obecnych warunkach wolnej konkurencji każdy zawodnik ma prawo swobodnego wyboru pracodawcy, gwarantującego mu optymalne warunki uprawiania swej dyscypliny sportu pod względem zabezpieczenia finansowego, ale nie tylko.I właśnie- również-tymi ostatnimi powodami kierował się Sebastian ,podejmując decyzję o powrocie, co podkreśla czystość jego intencji, równoznacznych z odrzuceniem li tylko materialnych korzyści związanych z jazdą we Włóniarzu.Dla poparcia tej tezy można podnieść argument o faktycznym i niekłamanym zainteresowaniu usługami tego zawodnika prezesa A.Rusko, na warunkach z pewnością nie odbiegających od zaproponowanych przez zarząd CKM-u oraz fakt, że podpisał kontrakt na 2 lata, co też świadczy o odpowiedzialnym stosunku żużlowca do jazdy w nowym-starym klubie.

    Natomiast pod względem sportowym jest to bodaj najlepszy zakup Włókniarza od kilku lat.Wartość Ułamka gdy idzie o gwarancje zdobyczy punktowych w lidze jest po prostu nieoceniona(minimum 10 punktów bez względu na tor), a o to głównie powinno nam wszystkim chodzić.Ja sam już się cieszę, że wreszcie znalazł się ktoś ,kto będzie w stanie w pełni odciążyć sympatycznego ,ale niepewnego i wiecznie chimerycznego G.Walaska od zadań lidera krajowego, co może na tego ostatniego wpłynąć tylko pozytywnie-gdyż będzie jeżdżił pod mniejszą presją- a nam miłośnikom CKM-u oszczędzi tylko niepotrzebnych nerwów ,których Walasek dostarczał wszystkim aż w nadmiarze.
    AZS-CKM the leading polish teams

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tylko CKM

    Tak to swietna sprawa ze Sebastian Ułamek wraca do klubu ktory go wychowal czyli do Włokniarza Częstochowy mialem zal do nie go ze nas pozostawil w 2 lidze ale trudno bylo minelo teraz wroci do nas i licze na to ze sie przyczyni do zdobycia tytulu DMP na ktory spewnoscia zaslugujemy...

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    oj po roku albo 2 jeśli np. Włókniarz zdobędzie medal ( np. złoty i Ułamek sie do tego przyczyni ) to i tak będą Ci wszyscy przeciwnicy nosili Ułamka na rękach... zobaczycie...

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    mowie jeszcze raz...!!!!! od 1974 roku czyli od roku kiedy zaczolem chodzic na zuzel Włokniarz nie mial jeszcze tak mocnego skladu!!!!!! Sherman dobrze pamietam rok 1998 ale czas goi rany!!! w tym skladzie nie podskoczy nam nikt zaden Apator nawet jak sobie kupia jeszcze jednego Protasiewicza....Ułamek poprostu wrócil i tyle a tak na marginesie Sherman!!! siwy juz nie robi w rzezni wiec nie przyniesie......[quote]Włókniarz zawsze byl WIELKI
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Mimo, że wam życzę jak najlepiej to uważam, iż zarówno Częstochowa jak i Toruń mogą się przeliczyć. Jeszcze nie znacie całych składów innych zespołów a już dzielicie miejsca na podium. Osobiście wierzę w ten trzeci klub(który jeszcze nie wiem) co wam sprawi niespodziankę. Przy czym nie chce być złośliwy ale myślę, że rozgrywki e-ligowe byłyby wtedy dużo ciekawsze.

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo, że wam życzę jak najlepiej to uważam, iż zarówno Częstochowa jak i Toruń mogą się przeliczyć. Jeszcze nie znacie całych składów innych zespołów a już dzielicie miejsca na podium. Osobiście wierzę w ten trzeci klub(który jeszcze nie wiem) co wam sprawi niespodziankę. Przy czym nie chce być złośliwy ale myślę, że rozgrywki e-ligowe byłyby wtedy dużo ciekawsze.




    powiedz mi co ma na celu taki komentarz?równie dobrze mogę napisać:wy się nie cieszcie z utrzymania w ekstralidze bo oprócz was mocne ekipy szykuje piła i gdańsk. wy już się widzicie w pierwszej czwórce nie mając żadnego obcokrajowca.pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Światełko w tunelu,,,

    Oto jak ja patrze na tego zawodnika i na jego obecność w sladzie Lwów:
    1.Nie podzielam opinii że Ułamek coś lub kogoś sprzedał! Pamiętam rok 96 (oraz 98)i nie wierze żę w meczu z WTS Ułamek się "podłożył"-tak samo można oceniać każdego zawodnika po jakimkolwiek słabszym meczu!Jeśli nie żlapiecie zawodnika za ręke jak sprzedaje to nie komentujcie bo taka opinia może(tego uczciwego)zaboleć!
    2.Inną sprawą jest odejście Ułamk od Włókniarza i jego ciągła wędrówka po różnych klubach E-ligi.W ten sposób p.Ułamek udowodnił że barwy klubowe są dla niego rzeczą obcą a przywiązanie do klubu ma głęboko w d...Nie chce oceniać czy chodziło tu tylko o kasę bo nie znam zarobków tego zawodnkia w różnych klubach(jak i większość z Was). Na pewno jednak nie był on taki super sympatycznym chłopcem na jakiego go tu niektórzy kreują.Wnioskuje tak z tego że w każdym następnym klubie który wybierał Ułamek w końcu wybuchała kłótnia a Seba przechodził do innego teamu.

    Podsumowywując: Sebastian Ułamek zawodnikiem jest świetnym ale znacznie gorzej z jego charakterem.
    SWIATEŁKIEM W TUNELU wydaje się to że Ułamek w końcu pragnie zostać w Częstochowie i tu ma szanse nie brnąć dalej w tym kierunku jaki sobie do niedawna obrał.Mało tego - myślę że może tutaj też odkupić część swych grzechów.
    Jeśli tak się stanie to być może będzie go kiedyś można wspomnieć jako podporę i jednego z lepszych wychowanków Włokniarza..

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dla mnie Ułamek to po prodtu sprzedawczyk. Mam dla niego zero szacunku i nie chcę oglądać w Cz-wie.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ułamek

    ja jestem w tej sprawie neutralny nie będę gwizdał ani nie będę klaskał gdzyż nikogo za rękę nie złapałem i nie mogę nikogo oskarżać że sprzedał mecz czy coś w tym stylu.pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    powiem szczerze ze napoczatku cieszyl mnie bardziej transfer okonia a seby przyjalem na zimno wiele sie naczytalem w "tz" o nim po tym zakonczonym sezonie mogle powiedziec ze okonia nie zaluje ze odszedl kompletnie nic nie wniosl do druzyny natomiast seba byl prawdziwym liderem choc z poczatku roznie mu szlo wiadomo nowy klub gm toniego o sebastianie mozna powiedziec ze zastapil jankesa w 100% wygrywal silne biegi jedzil zespolowo dbal o kolege z pary pamiwtam jak podczas meczu w lesznie z apatorem tak czekal na wolnego drymla ze bylo 2;4 no sposob w jaki pozegnal sie z kibicami i klubem to naprawde profesjonalista chyba kazdy sie liczyl ze ulamek odejdzie z leszna ale myslalem ze jeszcze jeden sezon zostanie zaluje ze tak sie nie stalo to przemily i sympatyczny zuzlowiec z ktorym miale pare razy okazje porozmawiac naprawde szkoda ze odszedl kibicom z czestochowy gratuluje takiego zawodnika a samemu sebastianowi samych trojek nawet w lesznie aby omijaly go kontuzje i sukcesow na arenie miedzynarodowej
    seba trzymaj sie i do zobaczenie w lesznie i dzieki za punkty ktore dla nas zdobyles i srebny medal bo to twoja duza zasluga i spoko w lesznie bedziesz zawsze mile widziany

    pozdrawiam kibicow z czestochowy oraz moje miasto gostyn i kibicow unii
    pyra

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]JA TAM SIE BARDZO CIESZĘ Z TEGO,ŻE SEBASTIAN JEST ZNÓW W CZĘSTOCHOWIE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •