Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Skład Stali Gorzów w sezonie 2003

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład Stali Gorzów w sezonie 2003

    Z tego powodu że zamkneli nam wątek nie z naszej winy zakładam ten watek jeszcze raz. Wstawiajcie tutaj wszystkie informacje zwiazne ze Stalą Gorzów.
    Wiadomo ze wiecej bedziemy wiedziec dopiero po niedzieli po walnym z którym wiaze wiele nadzieji.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj Sklad na 2003 wygladal by tak :


    1.J.Screen
    2.M.Staszewski
    3.L.Dryml
    4.P.Paluch
    5.P.Świst
    6.J.Spiewanek
    7.P.Hlib
    8.A.Czechowicz

    no i jak wypali se sponsorem to cegla:P:P i rudzielec :)
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach


    no i jak wypali se sponsorem to cegla:P:P i rudzielec :)
    Czlowieku zejdz na ziemie, chocbym nie wiem jaki by byl to sponsor, to na nich wam nigdy nie starczy, nawet na jednego z tej dwojki, ale zycze wam jak najlepiej.
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń tutaj Bayerek ma w połowie racje nie ma szans żeby obydwaj przyszli, tyle kasy to my niemamy. A teraz o tej połowie którą sie nie zgodze a mianowicie chodzi mi tutaj o pozyskanie jednego z nich moim zdaniem jest to możliwe żeby chociaz jeden z nich jezdził u nas poniewaz w tej chwili są prowadzone zawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi sponsorami. A wiec w przypadku gdy taki sponsor sie znajdzie (w co wierze) napewno na jednego znich pieniązki sie znajdą.
    Wiadom że własnie ci dwaj zawodnicy złożyli deklaracje checi jazdy w Gorzowie.
    A wiadom już że trener chce stworzyć klub z samych gorzowskich wychowanków oraz jakiegoś solidnego obcokrajowca.
    No to wszystko sie zgadza Cegielski jest wychowankiem gorzowskiej drużyny a Crump solidnym obcokrajowcem:P:P:P
    Tylko szkoda że niema kasy na nich dwóch i raczej sie nie znajdzie.



    Jak wiadomo Gorzów wystawił na liste transferową prawie całą swoją druzyne, jedynie P.Paluch oraz P.Hlib mają ważne kontrakty na sezon 2003.
    Moim zdaniem tegoroczna lista transferowa jest jedną z najtańszych list jakie ostatnio były przykładme może byc K.Cegielski(bezpłatnie) lub S.Drabik(bezpłatnie) a nawet P.Swist(37.500) jezeli chodzi o naszych zawodników to wygląda to tak:


    Aszenberg Michał KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 10.000 zł
    Dąbrowski Marcin KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 5.000 zł
    Flis Robert KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 60.000 zł
    Kwiatkowski Tomasz KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 10.000 zł
    Rajkowski Marcin KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 10.000 zł
    Rajkowski Michał KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 200.000 zł
    Rajkowski Przemysław KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. bezpłatnie
    Rybak Marcin KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. bezpłatnie
    Staszewski Mariusz KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 15.000 zł
    Suchecki Zbigniew KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 10.000 zł
    Świst Piotr KS STAL PERGO Gorzów Wlkp. 37.500 zł

    Jak dlamnie P.Swist na liscie z taką ceną stanowi łakomy kąsek dla klubów a dla Gorzowa mały zarobek i dlatego powinni dołożyc wszelki starań aby został w co tez wierze:P
    Jezeli chodzi o Mariusza Staszewskiego jestem troche bardziej spokojny poniewaz w Gorzowie ma podpisaną umową wstepna, warunkiem jest spłacenie wszystkich zaległosci wobec zawodnika do 10 stycznia w przeciwnym razie obawiam sie że stracimy go no nawet jestem pewny.:):):)
    Mozna też zauważyć że przy jednym zawodniku widnieje cena zaporowa, hmmmm pewnie działacze wiążą z tym utalentowanym juniorem przyszłość a mowa tutaj o Michale Rajkowski, który kosztuje bagatela 200.000zł.:P:P
    Także pewne jest pozostanie w Gorzowie Flisa który wyceniony jest za 60.000 zł (wiecej niz taki P.Swist) no chyba żeby jakis klub jest taki bogaty i kupi takiego zawodnika jak Flis:P:P:P w co wątpie.
    Został mi jeszcze do omówienia T.Kwiatkowski i M.Aszenberg którzy powinni dla dobra klubu zostać w Gorzowie, szczerze mówiąc o wiele bardzie wole ich niż Flisa.
    I to wszystko z czym chciałem sie podzielic z forumowiczami.
    Z Gorzowa dla forum Sportsboard mówił Dziadek:P:P:P:P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piotrek czekamy na ciebie!!!!!!!!

    Mariusz Staszewski jest po wstępnych uzgodnieniach o których mówił Dziadeks. Podobne ustalenia ma Świst, z tą różnicą, że w jego przypadku klub zobowiązał się do uregulowania zaległości do świąt. Guzenda twierdzi, że to będzie niemożliwe, nie chce składać deklaracji bez pokrycia. Wiele zależy od decyzji samego Śwista.
    PIOTREK CZEKAMY NA CIEBIE !!!!!!!!!!
    Klub zaproponował też nowe warunki finansowe - wg zarządu bardziej motywujące. Do stawki bazowej danego zawodnika, w przypadku wygranej doliczana zostanie premia 30%. Gdy drużyna przegra, wynagrodzenie może być niższe o 30%.
    Takie rozliczanie nie podoba się m.in Świstowi, który uważa, że dla niego drabinki są niedopuszczalne.
    Obiecuję sobie, że wiele wyjaśni się po niedzielnym zebraniu członków klubu. Bo cisza wokół gorzowskiego żużla jest już zbyt długa.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegla i Crump? Ale jak?

    Z calym szacunkiem Dziadeks ale opowiesci jakoby Cegla lub Crump mieli jezdzic w Gorzowie mozna spokojnie wlozyc miedzy bajki. Jestem kibicem Staleczki ale takze realista.
    Chlopie widzisz ze zarzad nie moze splacic Swista i meczy sie ze splata Staszewskiego a Ty tu o Cegle marzysz. Wiadomo fajnie by bylo ... ale nie bedzie i im predzej to zrozumiemy tym lepej dla nas. I prosze Was nie mowieci o jakis sponsorach z ktorymi sa toczone rozmowy bo inni forumowicze (szczegolnie z Zielonej) sie z tego smieja (i slusznie) poniewaz sa one prowadzone od... wiosny (pamietacie wejscie wielkiego sponsora w maju...?).

    Wg. mnie otymalny skolad przy bardzo dobrych wiatrach to:
    1.Swist
    2.Staszewski
    3.Paluch
    4.Obcokrajowiec (Jensen?)
    5.Obcokrajowiec (max. Screen)
    6.Flis
    7.Hlib
    8.Spiewanek

    Bedzie ciezko lae mozna zbudowac taki sklad i cos osiagnac w 1 lidze.

    Jeszcze raz: NA ziemie panowie!!
    moj gg:4107424

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świst, Staszewski

    Tym razem nie chcę się kłucić
    w wątku o składzie ZKŻu wyczytałem że Ci dwaj panowie mają zamiar podpisać kontrakty z Zieloną Górą, czy może coś na ten temat powiedzieć jakaś dobrze zorientowana osoba ???
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    swir :

    oni tylko wyrazili chęc jazdy w zielonej gorze wienc o czy to rozmawiasz u nas wyrazili checi jeazdy Drabik,Świst,L.Dryml,J.Crump,K.Cegielski...
    a jak wiadomo z tej listy jest osaiongalny dla gorzowa swist dryml i drabik nikt wiencej...
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marspeed ja tylko mówiłem że jeden z nich może przejść pod warukiem że znajdzie sie sponsor. Jezeli Guzenda znajdzie pieniadze dla Staszewskiego to znaczy że pieniadze maja sie znaleść. I tutaj Ci przyznam racje że Gorzów szuka sponsora od wiosny tylko wtedy Gorzów musiał miec przed nazwą klubu napis Pergo ponieważ był jeszcze zwiazany umową z tym sponsorem i to głównie uniemożliwiało wejscie nowego sponsora strategicznego. A o takowych pieniązkach dowiedziałem sie od jednego zawodnika Stali Gorzów niewiem czy jest to wiarygodne no ale chyba bardziej wiarygodne niż od kibica:):)
    Mam nadzieje że dowiemy sie więcej na wlanym zebraniu które odbedzie sie w tą niedziele o godz 11:00.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rudy wróć. Gorzów czeka na ciebie...
    Prezes mówił na czacie że Crump jest tańszy od wielu naszych krajowych zawodników a więc nic nie wiadomo....

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Rudy wróć. Gorzów czeka na ciebie...
    Prezes mówił na czacie że Crump jest tańszy od wielu naszych krajowych zawodników a więc nic nie wiadomo....
    Możliwe to całkiem , ale chyba nie na wasza kieszeń on, chyba że znależli byście sponsora który pokryłby jego starty, wtedy to całkiem realne. Ale jeśli niema kasy na krajowców...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Staszewski podpisał!!!!!

    No i stalo sie , szwagier jest z ze stala! I teraz zaczynam sie zastanawiac czy moje czarnowidztwo bylo sluszne? Cos zaczynam nabierac przekonania ze bedzie dobrze.

    Staleczka Gorzow sialalala!!!
    moj gg:4107424

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie po spadku z ekstraligii działacze nie załamują rąk i starają się o jak najszybsze pozyskanie sponsorów oraz podpisanie kontraktów z zawodnikami na przyszły sezon. Póki co, plan powoli zaczyna się wypełniać. Niedawno kontrakt na nowy sezon podpisał popularny „Bolo” czyli Piotr Paluch. Jak widać, wieloletni jeździec Stali, nie ma zamiaru opuszczać Gorzowa. Nie jest także tajemnicą, ze kibice w Gorzowie właśnie bardzo cenią Piotra za to, że jest z klubem na dobre i złe, wybaczają nawet słabsze występy.

    Tymczasem następnym seniorem, z którym zakończono negocjacje jest Mariusz Staszewski. Podpisał kontrakt, lecz niestety dla kibiców, wszelkie jego szczegóły owiane są tajemnicą. Robert Flis został wystawiony na listę transferowa i będzie najdroższym zawodnikiem Stali.

    Mariusz Guzenda, prezes gorzowskiego klubu przedstawił swym zawodnikom nowe warunki jazdy w Stali. Otóż czynnikiem motywującym do jazdy przede wszystkim zespołowej mają być premie za zwycięstwo. Jak udało mi się dowiedzieć, w przypadku wygranej podopiecznych trenera Stanisława Chomskiego, który również wyraża dalszą chęć prowadzenia gorzowskich żużlowców, otrzymają oni o 30 % więcej pieniędzy. Jednak, gdy przydarzy się porażka, pieniążki odejmie się zawodnikom również o 30 %. Rozbieżność jest więc duża, bo aż 60 %. Ten system powinien się raczej sprawdzić, gdyż w łeb pójdą spekulacje, że zawodnicy odjeżdżają tylko mecz, biorą kasę i los klubu ich nie interesuje. W tym przypadku będzie musiał zadziałać kolektyw, by lepiej zarobić. To niesie za sobą tylko pozytywne skutki, bo jeśli tak się stanie, to gorzowska drużyna zacznie wreszcie odnosić upragnione zwycięstwa.

    Na takie rozwiązanie nie zgodził się Piotr Świst. Twierdzi, że jego zarobki nie mogą zależeć od postawy całej drużyny. Chce dostać tyle na ile sobie zapracuje. Fakt ten sprawił, iż rozmowy z wieloletnim liderem Stali stanęły w martwym punkcie. Prezes Guzenda chce jednak dogadać się ze Świstem, gdyż jego zdaniem jest do klasowy zawodnik i warto byłoby go zatrzymać w Gorzowie.


    ---------------------------------------

    Przeglad Zuzlowy potwierdzil iz Mariusz Staszewski zostaje na kolejny sezon w Gorzowie, mysle ze jest to bardzo mocne wzmocnienie gdyz Staszewski juz w Ekstralidze w co niektorych meczach pokazywal ze ma wielki potencjal. A w 1 lidze poziom jest troche nizszy i jesli Mariusz bedzie dysponowal dobrym sprzetem to w kazdym meczu bedzie robil okolo 10 pkt a moze i wiecej. Trzeba tez zaznaczyc ze w nadchodzacym sezonie nie bedzie slabiakow w 1 lidze, bo co dziennie dochodza nas sluchy o nowych zawodnikach to w lublinie to w rybniku to w tarnowie ..

    Osoboscie bylbym za sciagnieciem do Gorzowa Jespera Jensena, ktory jest naprawde dobrym zawodnikiem i lubi zespol gorzowski co udowadnial w wieli meczach Ekstraligi.


    Zaraz pewnie mnie wybluzgacie ze ja kibic Falubazu komentuje sprawy gorzowskie :)

    Pozdrawiam :)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zaraz pewnie mnie wybluzgacie ze ja kibic Falubazu komentuje sprawy gorzowskie :)
    No co ty, fajnie jest wlasnie czytac wpisy kulturalnych kibiców z ZG (nie jak pewna kibicka falubazu która rozwaliła poprzedni watek o gorzowie)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bravo

    Adas bardzo ladnie postapiles i nikt Cie za to nie zbluzga! My Gorzowiacy powinnismy to zrobic a tym czasem wyreczyl nas kolega z Zielonki ktory mimo wszystko przesadzil troszke z potencjalem Staszewskiego ;). Ale bardzo fajnie ze jest ktos taki jak Adas :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no Adaś to co ty napisałes jest przykładem dla innych z twojego miasta. Bravo dla ciebie Adasiu naprawde z takim człowiekiem aż miło sie dyskutóje. Wracając do sprawy Gorzowa bardzo sie ciesze że Staszewski jest juz zawodnikiem Stali, jezeli chodzi o nowy system płac dla zawodników jest to dobry przyklad dla innych klubów poniewaz bedzie to działało mobilizująco na zawodników.
    Mam nadzieje że obcokrajowcy bedą na tej samej zasadzie podpisywać kontrakty (chodzi mi tutaj o obcokrajowców drugiego rzutu). Teraz głównym celem działaczy z Gorzowa powinno być zakontraktowanie naszego Piotra Śwista a potem jakis obcokrajowców. Adaś miał racje ze dobrym rozwiazaniem jest zakontraktowanie J.Jensena który niemial imponujących wyników ale widac było ze wkładał w to serce i na 1lige napewno sie przyda.

    P.S.Jeszcze raz brava dla Adasia, przez takich ludzi te forum staje sie lepsze.:):):):)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas bardzo fajna wypowiedz ale mlao kto tak sie wypowiada z zielonej gory bez bluzgow ;)
    fajna wypowiedz a teraz do gorzowa Piotrek Świst musi zostac w gorzowie i Screen i Do tego Havelock a 3 obco hehe na rezerwie obco Jensen :P:P

    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny pomysł z premiami motywacyjnymi.
    Mam jeszcze jedną dobrą wiadomość dla gorzowian: na 99% w Gorzowie zostanie Robert Flis. Nie wiem co się dzieje z nim teraz ale kilka dni temu wyjmowano mu druty z nogi. Nie wielu kibiców wie ,że Robert jeździł z drutami w nodze!
    Jutro jest walne zgromadzenie Stali a ja wciąż nie weim czy się wybiorę. Boję się ,że znowu walne bedzie tak ciekawe jak brazylijska telenowela.
    Uważam ,ze dyskusja musi być , ale muszą byc podpisane kontrakty ze sponsorami. Przynajmniej z tymi mniejszymi.
    Jason Crump na pewno był by ogromnym wzmocnieniem. Ale potrzebne są pieniądze...a czy je znajdziemy?Wierzę w to , i to wiarą żyje do marca:)
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ja proponuje aby my (Stilonek,Jesper,Okon,Stal,McAronik ) i reszta isq-owicziczów , zrobic zbiórke pieniedzy . Zajezy ile by nas tam było np. 10 to wtedy podzielili bysmy sie na 5 grup i kazda chodziła by i zbierała pieniąze ! Suma bedzie napewno nie wielka ale liczy sei sama chec to jak z tym bedzie ?
    Może sie myle ale jeśli to ma być zbiórka taka na mieście to chyb atrzeba mieć pozwolenie , bo inaczej to żebractwo a to grozi jakimiś sankcjami ( może sie myle ). Pomysł... średni , ale każdy zybelek sie przyda.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal ja juz tak probwalme i ludzie nic nie wzucaja ! :(
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziekuje za takie poparacie z waszej strony

    Uwazam jednak ze Swist pozostanie w Gorzowie jak i cala rezta krajowych zawodnikow Stali, poprostu jest to kwestia dogadania sie w sprawie pienidzy. Nie wiem jaka jest sytuacja ze Swistem czy klub mu zwrocil pieniadze zalegle czy nie, ale mysle ze to kwestia czasu zanim kontakty podpisza Flis i Swist.


    Takie pytanie czy jacys zawodnicy do was teraz przychodza z wypozyczenia ??

    Widze ze wsrod waszych typow co do stranieri pojawiaja sie nazwiska Screena oraz Havelocka, lecz musze zaznaczyc ze wyzej wymienieni Anglicy sa duzo drozsi niz Jesper Jensen... no chyba ze sie myle. Joe Screen w fazie Play Off juz udowadnial ze jest bardzo dobrym zawodnikiem i co najwazniejsze nie zawodzil kibicow w Gorzowie, Havelock jezdzil malo w polskiej lidze ale na wyspach prezentowal sie calkiem niezle wkoncu to ...... mistrz swiata :)


    jest jeszcze jeden stranieri ...... do kotrego chyba Gorzow nie czuje zbytniej sympatii po tym jak ich rolowal w sezonie 2002 .......-..... Lukas Dryml :)


    Pozdrawiam Stalowcow :P

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas : hmmmmmmm no ciekawe czy się dogadaja mam nadzieje ze tak...ale ten pomysl ze za przegrany mecz 30% mniej bedzie placne to dobry pomysl jest to w pewnym sensie zwalczenie sprzedawania meczy...
    ciekawe co na to inni Kibice Czarnego Sportu :P:P:P:P


    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    30% w dwie strony.

    Hmmm...to zalezy jak na to patrzec. Jezeli chodzi o kibicow, dzialaczy, dobro klubu, druzyny to jest to dobry system, ale spojrzmy z perspektywy zawodnika, profesjonalisty. Ma tracic ciezko zarobione, wywalczone na torze pieniadze za to ze reszta druzyny nie przylozyla sie do meczu i go przegrala badz tez byli poprostu slabi? Bardzo podziwiam postawe Staszewskiego i Palucha, podpisanie przez nich takiego kontraktu to poprostu uklon w strone wspolnego dobra naszej kochanej Staleczki. A idzie o nie bagatela bo tak naprawde 60% plac. Chyba ze bedzie remis...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie pytanie czy jacys zawodnicy do was teraz przychodza z wypozyczenia ??
    Adaś otpowiedz brzmi tak, już sa tacy zawodnicy a sa to T.Kwiatkowski i M.Aszenberg ale niejest powiedziane ze zostaną gdyz klub żąda za nich niska sume odstepnego.

    W związku że dzisiaj o godz 11:00 odbedzie sie zebranie walne Stali Gorzów chciał bym prosić aby ktos kto bedzie na tym zebraniu zrelacjonował to nam na forum. Niestety mnie nie bedzie na tym zebraniu, i dlatego jeszcze raz prosze aby ktos kto bedzie napisał najwaziejsze tematy walnego.:P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    30% w dwie strony...

    ...mam nadzieje ze w ten sposob niestracimy naszego najleprzego zawodnika Piotra Śwista, ktoremu niepodoba sie ten pomysl z drabinkami w jego przypadku. On takze postawil warunek prezesom iz zada uregulowania naleznych mu pieniedzy do konca grudnia Guzenda mowi iz niejest to mozliwe, dlatego obawiam sie ze niezobaczymy Śwista w barwach Stali na sezon 2003...
    ... ale skoro znalazly sie pieniadze dla Mariusza Staszewskiego ktory otzyma ja w dwoch ratach (pierwsza 20 grudnia, a kolejna do 10 stycznia) wiec czemu niemoga znalezsc sie pieniadze na Piotrka wkoncu to oniego powinni sie bardziej starac dzialacze.

    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swego czasu jezdzil w Pergo niejaki Dariusz Stenka moze by tak jego zakontraktowac to bylo by dopiero wzmocnienie hahahahahaha

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas bardzo fajna wypowiedz ale mlao kto tak sie wypowiada z zielonej gory bez bluzgow ;)
    No i niestety predzej czy pozniej to musialo nastapic. Dzieki Kotek, sciskam
    moj gg:4107424

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziadeks

    chcailes cos o walnym zebraniu, nie bede przeniosil go calego tutaj masz tutaj linka, gdzie jest opisane to zebranie
    http://www1.gazeta.pl/zielonagora/1,35162,1200631.html

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marpol wielkie dzieki za info.


    Jak widać sprawa gorzowskiego żuzla roztrzygnie sie w ciągu tygodnia ponieważ nasz zarząd jest niekompletny oraz brak strategicznego sponsora na dzień dzisiejszy.
    Jeżeli chodzi o chęci zawodników krajowych w reprezentowaniu barw Gorzowa to takowe są tylko najpierw muszą sie znaleść pieniadze które pomogą w opłaceniu tych zawodników. Wiadomo też ze są zawodnicy zagraniczni którzy chcą jezdzić w naszym klubie ale decyzja nalezy do nas i daja nam jeszzce tydzień na podjecie decyzji. Dowiedziałem sie też że jeden z tych obcokrajowców to uczestnik cyklu Grand Prix i z tego powodu możemy sie cieszyć.
    Niestety ja mam złe przeczucia i myśle ze Gorzów bedzie sie scigac w 2lidze bo tydzien na znalezienie sponsora to troche mało.

    P.S.Oby te moje przeczucia były mylne.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą dzwoniłem do Staszewskiego i wiem coś więcej na jego temat.
    Otóż zawodnik nie podpisał żadnej umowy. Po prostu "ustnie" ustalono że zawodnik poczeka parę dni (no może dwa tygodnie...) Jeśli nic konkretnego się nie wydarzy, jeśli działacze nie zaczną spłacać zaległości to .... w styczniu już nie będzie go w Gorzowie. Ma kilka ofert ( nie chce mówić jakie) ale jak nic się nie wyjaśni u nas to prawdopodobnie z początkiem roku Staszewski będzie już zawodnikiem innego klubu. To tyle..........
    Swoją drogą po wczorajszym zebraniu uważam, że zarząd w obecnej obsadzie nie jest w stanie nic konkretnego zrobić.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec co przeglad zuzlowy oklamuje kibicow w calej polsce ?


    cos mi sie tak nie zdaje zeby taki portal robil ludzi w balona

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmmm mysle ze sie znajdzie jakis sponsor oby:)
    wtedy Stal Gorzow moze myslec o awansie do e-ligi....
    bo wkoncy derby to derby:D
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmmm mysle ze sie znajdzie jakis sponsor oby:)
    wtedy Stal Gorzow moze myslec o awansie do e-ligi....
    bo wkoncy derby to derby:D

    No fakt co derby to derby :P

    Okon ale jak sie sam dobrze orientujesz, to suma 2 milionow zlotych w dzisiejszych trudnych czasach jest wrecz GIGANTYCZNA. Ale badzmy dobrej mysli. Po sezonie 2001 juz mial nie istniec taki klub jak Stal Gorzow a tu prosze ...


    :P Okon ale w najgorszej sytuacji pozostaje ci Pogon Szczecin :P


    Pozdrawiam
    Falubaz
    Adas :P

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie widzę tego wogóle.

    [b]Akuraty jesteśmy w Zielonej na etapie rozmawiania na temat budżetu.Czyli liczba punktóe zdobytych przez zawodników razy złotówki(wypłaty) ,plus obsługa meczu(wypłaty)oraz wpływy czyli za bilety oraz od sponsorów(których nigdzie nie ma).Mówie wam tragedia.Dług toi zabójstwo dla budżetu.Na pewno nie można mysleć o tworzeniu drużyny jeżeli ma się długi. ZkŻ ma 400tys długu i trzeba go spłacic do nowego roku.Jaki sponsor da pieniądze na długi?Żaden...

    A sytuacja w Gorzowie? Moim zdaniem 3 mln długu to wyrok śmierci.Jak , pytam jak (nawet przy umorzeniu połowy) przy budżecie (wg zarysu u góry czyli wpływy z biletów plus sponsorzy minus konieczne wydatki przekraczające 3 krotnie budżet ) spłacić dług i nie zalegć zawodnikom?Niezapłaceni zawodnicy , nieskuteczna jazda.NIEWYKONALNE!!!

    Współczuję wam, dlatego raz po raz proszę o zimną głowę, jeżeli piszemy o naszych klubach.Czyli to za kogo sie podawało Pergo przed sezonem dwa lata temu a co teraz z tej potęgi zostało?Więcej pytan nie mam.Odpowiedzi na większośc niestety znam.

    Temat o składzie Stali jest smutny.Może nie być składu .To jest jedna z hipotez.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tylko prosze bez obrazania sie

    pnowie przeanalizujcie na spokojnie pewne fakty.
    na zuzlu zarobic danej firmie jest strasznie ciezko. nie oszukujmy sie, jest to praiwe nierealne. nie przeklada sie to w kazdym badz razie na zlotowki.ewntualne zyski dla firmy inwestujacej w speedway to reklama i dotarcie do szerokiej gamy odbiorcow. czyli wezcie na przyklad takie tesco, ktore to pada tutaj jako oficjalny sponsor.
    na dzien dobru musza sie wladowac w 3 miliony zlotych dlugu! ludzie kochani. to jest reklama na pierwszej stronie gazety wyborczej przez pare miesiecy! poza tym musza wwladowac kolejne ioles tam zlotowek zeby ten klub zakontraktowal konkretnych zawodnikow, aby ci zrobili wynik. no bo jesli nie bedzie wyniku - nie bedzie kibicow. a ze nie tak latwo zapelnic stadion na meczach z tarnowem, przekonacie sie juz niedlugo.zreszta u was ciezko zapelnic stadion na ekstraklasie, wiec co dopiero tutaj.
    stawiam pytanie jakie korzysci ma potencjalny sponsor wchodzacy teraz z gruba gotowka do stali? co ma wzamian za grube pieniadze ktorew wyklada?
    odpowiedzcie sobie panowie na te pytania i uwioerzcie ze nie chce tu nawolywac do klotni, czy opowiadac jakimi jestecie frajerami, z jest u was tak a nie inaczej. tak na marginesie to marze o derby ziemi lubuskiej i to jak najszybszych (oby nie po spadku falubazu).
    jak dla mnie utrzymywanie tego zadluzonego titanica polskiego speedwaya nie ma sensu. trzeba spuscic glowe i pokornie odjechac ze dwa sezony z krakowami. odbudowac sie finansowo, wychowac kilku mlodych z czym w gorzowie nie ma problemow i na powaznie stawic czola gospodarce wolnorynkowej. uwioerzcie ze nikt w okresie potwornego deficytu na naszyzm rynku nie przyjdzie i was nie uratuje, bo was lubi. nikt!
    szczerze zycze powodzenia i wspolczuje.
    csak eger miki. unio rongy.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    [b]Brawo !!!!!!!!!!![/b]

    Zawsze jak zaglądałem na wątek zielonogórsko-gorzowski to po przeczytaniu kilku z nich nie chciało mi się nic dodawać ze względu bluzgi i lokalny szowinizm a co za tym idzie braku obiektywizmu w tychże wypowiedziach. Tym większe jest moje zdziwienie, że po przeczytaniu wątków w tym temacie nie ujrzałem żadnego z wyżej wymienionych (czyżby odrobina współczucia ze strony kibiców Falubazu?).

    A tak na poważnie to po przeczytaniu tego tematu dochodzę do wniosku, że ekstraliga kosztuje i to bardzo dużo.
    Dzisiaj przekonały się o tym takie kluby jak Stal Gorzów, Polonia Piła, Wybrzeże Gdańsk a w ślad za nimi prostą drogą podążają następni tzn. Polonia Bydgoszcz czy Unia Leszno.
    Nie od dziś wiadomo, że i te kluby mają dość spore zadłużenia w stosunku do zawodników i nie tylko. Nie wiem czy sytuacja Stali Gorzów rok temu nie była podobna do tej w jakiej się znalazła dzisiaj Polonia Bydgoszcz czy Unia Leszno.Osobiścię dziwię sie, że działacze tych i innych klubów tego nie widzą (a może widzą -próba rezygnacji ze stanowiska Prezesa Uni Leszno- i nie wiedzą jak z tego wybrnąć) chociaż mówi się o tym wszędzie.

    Reasumując to kto wie czy wypowiedź Synowca na zebraniu zarządu Stali nie jest tą właśnie najbardziej odpowiedzialną decyzją jaką należałoby podjąć w obecnej sytuacji finansowej klubu, tylko pokarzcie mi takiego który weźmie za to odpowiedzialność przed lokalnym społeczeństwem tzn. przed kibicami i przejdzie do histori w Gorzowie jako ten który poddał Stal Gorzów bez walki.

    Obym się mylił.
    Pozdrowienia z Zielonej Góry dla kibiców z Gorzowa
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JUNIORZY

    W Gorzowskim klubie od juz kilku lat niewidac klasowego juniora który byl by talentem chociaz na miare PIOTRA SWISTA.Bardzo podziwiam kluby z zielonej gory i rybnika gdzie polityka klubowa jest naprawde wzorowo prowadzona jak równiez praca z młodzieza w gorzowie o tym zapomnieli mysleli ze pan gondor to beczka bez dna i zawsze ma pieniadze "poco szkolic lepiej kupic" okoniewski bajerski .Tera jaka sytuacja jest kazdy widzi klub ma kilka milionów dlugu a jestem pewien ze zkz albo rkm takich klopotów niemaja a jak jeden i drugi klub nie co roku jezdzili w ekstralidze. Dlatego powiem ze spadek druzynie gorzowskiej byl potzrebny .Ten spadek to szansa dla juniorów moze wrescie pan chomski postawi na mlodych ?.
    Ja nie licze na awans w przyslym roku chce zeby podziekowali asom gozrowskim i skupili sie na juniorach W gorzowie tzrzeba budowac druzyne od poczatku zeby za kilka lat znowu o gorzowskiej stali bylo glosno .A co do zkz to solidna ligowa druzyna bez wielkich dlugow i naprwde moze wiele zdzialac w przyszlym sezonie. Bo w zielonej gorze postawili na mlodych nie tak jak w gorzowie na pieniadze i kto na tym lepiej wyszedl??????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????
    3125226gg
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu gtps i na dobre i na złe
    Zółto Niebieskie to nasze barwy królewskie!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy ktoś nie wie czy Crump nie był w ostatnich dniach w Gorzowie?

    Ostatnio mówili żę Crump ma przyjechać 10 grudnia do Gniezna.Prezes Guzenda mówił że obcokrajowiec z którym rozmawiają ma byc niedługo w Polsce.Nikt nie wie Czy to może Crump zawitał do Gorzowa w drodze powrotnej z Gniezna ?

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ostatnio mówili żę Crump ma przyjechać 10 grudnia do Gniezna.Prezes Guzenda mówił że obcokrajowiec z którym rozmawiają ma byc niedługo w Polsce.Nikt nie wie Czy to może Crump zawitał do Gorzowa w drodze powrotnej z Gniezna ?
    naprawde nie wydaje mi sie żeby działacze STALI znależli kase na Crumpa skoro nie spłacili jeszcze zobowiązań wobec zawodników z poprzedniego sezonu. Kur**** mnie strzela że Polska zaczeła tak ubożeć !!! A mówią że lewica rozpieprzyła kraj... A kto porozdawał za darmo zakłady pracy ? A teraz nikt niema kasy na nic i sport upada...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jason..ha ha

    Crump na pewno się wstydzi przyjechac do Gorzowa, on pragnie założyc plastron z napisem "3,2 mln długu".Poprostu marzy o tym.To taka sama prawda jak o tym ,że Gorzów poprzez posiadanie 20letnich tramwaji jest dużym i znaczącym miastem.Analogia.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no jak ta kobieta nie wspomni o tramwajach to chyba nie bylaby soba:)
    A co do mlodziezowcow to prosze cie Kibicgorzowski nie przesadzaj. z kogo jak z kogo ale ja z naszej mlodziezy jestem zadowolony i naprawde nie jest tak zle (szczegolnie porownujac do wzorcowego dla ciebie szkolenia w Zielonej). Ale do rzeczy. Mowicie ze najlepiej jest zaczac od nowa... ale kto to zrobi? Do tego trzeba miec jaja a niestety nasz prezes takowych nie ma i juz zapowiedzial ze w 2 lidze to on nie poprezesuje. Mowicie o przejzystej polityce finansowej pytam sie z kim? Z wiceprezydentem Guzenda ktory jak kazdy polityk nie wie co to wogole jest? Przeciez wiadomym jest ze w polityce przekret na przekrecie i moim zdaniem oni nie przejmuja sie zbytnio tym dlugiem.
    Eee nie wiem moze jakas rewolucja by to odmienila, moze trzeba spasc by sie podniesc, jak spiewa Kazik " Byc na dnie by moc siegnac nieba":)

    Niech zywi nie traca nadziei
    Pozdrawiam
    moj gg:4107424

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •