Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 95

Wątek: Walne Zebranie! - Koniec GKS???

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis sie dowiedzialem nie wiem czy to prawda ale kuratorem nad klubem zostal Stefan Chrzanowski. Rzadzi on tez tymczasowo klubem nie wiem czy to prawda..
    To nie całkiem tak - Stefan Chrzanowski został wskazany przez walne zgromadzenie na kandydata na kuratora. Czy to on zostanie kuratorem, zależy od decyzji miasta (Prezydenta? Sądu?). Tymczasowo klubem rządzi Kazimierz Dauksza, były sekretarz (dyrektor) GKS.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    W sezonie i poza nim kibicowałem druzynom, z którymi walczyliście o bardzo wazne punkty. To jest Stali i Startowi. Niestety tym zespołom nie udało sie zrealizowac najwyższych celów, czyli pozostac w ekstralidze i awansować do niej. Ale udało się za to wam i jeszcze ra chciałbym Wam Gdańszczanie pogratulować.
    Smutno mi jest czytając te wsze posty. Nie chce, zeby to była prawda, poniewaz zuzel jest jeden i w takiej sutyacji trzeba być razem. Tak jak wyzej napisał Dziadeks Stal trzyma za was kciuki!
    Unia Leszno oczywiście też! O ile nie mocniej :P
    Trzymajcie sie Stoczniowcy!
    Bedzie dobrze!

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehh nie wyobrazam sobie Gdańska bez żużla!!!
    Mam nadzieje że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i Gks wystartuje w następnym sezonie!!
    Ehh...wlasnie...były takie plany marzenia...ze bedzie Crump Karlsson i wielu innych..a tu chyba bedzie kupa z tego:( :(:(:(
    A pan Formela niech *********!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks:

    JESTEŚ WIELKI!!! - dzięki, naprawdę dzięki!
    Dziekuję również (w imieniu gdańszczan) wszystkim innym dobrze nam życzącym. Oby stało się tak jak wszyscy byśmy chcieli.

    A co do rozmów z Crumpem, to pod gdańska halą były różne samochody, nie tylko Crumpa. Tylko po co to było? Zastanawia mnie to, w jakim celu (wiedząc jaka jest naprawdę sytuacja) mydlono wszystkim oczy informując o wielkich planach i rozmowach?
    Oj, niedobrze jest niedobrze...

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście


    Heh Gdańszczanie a zobaczycie, że spotkamy się na piwie 18 i 25 maja.

    Będzie dobrze.

    Teraz też jadąc w składzie z Pecyną, Piszczem i skreślonym już przez wielu Gustafssonem pokazaliście niektórym, co to znaczy walka do końca. Szacunek za to, a extraliga Wam się naprawdę należy.

    Pozdro!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zalamany :( Nawet nie dopuszczalem do siebie mysli ze z Formela i kasa moze nie wypalic. Wszyscy gadali ze ten Formela komuch itp ale ja i tak wierzylem w niego. I okazalo sie jaki jestem naiwny :( Juz sobie nawet sklad zlozylem i myslalem o medalu :( mam dola :(
    Moze ma racje ze nie ma szan tylko po jakiego ch... wypisywal przed wyborami ze bedzie dobrze i ze sie tym zajmie czy zostanie prezydentem czy nie...
    Jedynym ratunkiem jest wyslanie listu do Billa Gates'a on ma duzo kasy :D

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem opini Popo, który z walnego wyszedł wcześniej ale na pewno wie co było później.
    Popo może spotkalibyśmy sie i obgadali parę rzeczy, myslę, że nie można tego tak zostawić.Ja jutro jadę do Wawy i wracam w piątek w nocy ale każdy inny termin jest ok....
    Draz
    Majonez nie utrzymywał się z pracy w GKS.
    Czekam aż ci wzyscy którzy z takim zapałem organizowali pikietę, plakaty itp. przeciw Majonezowi zacznął teraz działać. Myślę, że klub dużo bardziej teraz potrzebuje zainteresowania władz Gdańska. Tak więc zachęcam teraz do twórczego myślenia i pracy

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a to polska wlasnie...

    bede szczery (jak zawsze, zreszta): po meczu w gorzowie (w play-offach) z gksem, myslalem, ze mnie szlag trafi za kazdym razem gdy slyszalem "wybrzeze gdansk" (chyba wszyscy to rozumieja, po raz pierwszy polecielismy lige nizej) i przyspiewki fanow gieksy ("ja pierd... co ja widze stal gorzow juz w pierwszej lidze") itd. (fanow gks tez rozumiem..).
    teraz moje odczucia sa zupelnie przeciwne. sypie sie caly polski sport, nie ma osoby, ktora potrafilaby to wszystko zlapac za pysk i ulozyc, podpisac porzadny kontrakt na sponsora ligi, tv, nie ma wlascicieli, ktorzy w 100% swiadomosci mysla perspektywicznie, mozliwie skutecznie unikajac dlugow. bo mistrzostwo polski to jedno, ale kibice bez klubu to jakby sprawa jeszcze smutniejsza.
    a wiem co mowie - w gorzowie polecial "stilon" w wersji pilki noznej (a byl to momentami calkiem niezly klub), poleciala reczna, wodna, koszykowka kobiet, siatkowka tez ledwo zyje (wszystko to bylo w pierwszej lidze!), a teraz?
    nie chce gadac od rzeczy, ale jakos nie widze zeby taki Klub jak GKS Wybrzeze Gdansk zjechal z zuzlowej mapy. To NIE JEST MOZLIWE. To by byla totalna paranoja. Moze jest to (mimo rzeczywiscie istniejacych dlugow) proba wstrzasniecia srodowiskiem gdanskim, tak jak 2 lata pod rzad mowiono o tym, ze stal nie pojedzie, a potem jakos - nedznie, bo nedznie - ale szlo. Wierze ze zuzel w gdansku bedzie, ktos musi jezdzic w tej "eKSTRA"lidze.
    kluby z tradycjami nie maja prawa upasc. lech poznan, ktoremu tez kibicuje byl juz prawie na dnie, juz prawie w trzeciej lidze, prawie nikt nie ogladal meczow, prawie wszyscy sie odwrocili, mowiono - to koniec, a teraz, swita swiatelko nie tylko na normalna, ale moze i wielka przyszlosc.
    i konczac, wierze, ze taka wlasnie WIELKA przyszlosc czeka Wasze Wybrzeze, a teraz prosmy o jakies swiatelko nadziei.
    pozdrowienia
    GG: 1562841

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde no ...
    ja jak zreszta wie o tym wiele ludzi z Gdanska bylem za GKS'em bo troche przypominal mi ten sezoz w wykonaniu Gdanska ten sprzed roku i dwoch w Lesznie... zrobic cos z niczego to jest cos... Mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze wystartujecie w przyszlym sezonie i ze nie bedziecie cieszyli sie z tego ze udalo sie wywalczyc chocby remis pod koniec sezonu tylko ze bedziecie mieli cos do powiedzenia (moze medale musza poczekac jednak 6-7 miejsce bylo by napewno bardzo radosnie przyjete... My w Leznie wiemy cos o tym jak to jest. Fakt nie mielismy przekretow na kilka baniek (tak na dobra sprawe to wcale ich nie bylo za co chwlala zarzadowi) ale bogatym klubem nie bylismy napewno i to co sie slyszy o zaleglosciach klubu wydaje sie smiesznym w porownaniu z sytuacja GKS'u ... Trzymajcie sie chlopaki tak jak caly sezon...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Ale jeżeli ktoś potrzebuje porad co można zrobić - prosze bardzo - służę pomocą (Sprinterka pewno też, bo pamięta pewne czasy:P)...
    WYBRZEZEFANATIC:
    To powiedz cos, co moglo by pomoc, aby GKS przetrwal. Co ja poczne bez niego ;(

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a miało byc tak pięknie....

    a miało być tak pięknie....bez nerwów,z mistrzowskim składem,sponsorami - a co jest ??? jak zwykle wszyscy zrobieni w trąbę !!!

    do ostatnich dni przed walnym, "wszystko będzie dobrze,super-zeszły sezon to już przeszłość,już się kolejny taki nie powtórzy" - no pewnie że nie, jak będzie tak jak do tej pory to za rok Gdańscy kibice będą jeździli do Wrocławia,Zielonej Góry czy też wygodniejsi do Torunia lub Bydgoszczy w żałobie i barwami klubowymi bo już w Gdańsku nie będzie żużla i klubu tylko supermarket.

    To jest kolejny przykład jak nieodpowiedni ludzie zajmują stanowiska, tak to i ja bym mogłbyć 60starych miliardów pożyczyć prze kilka lat i jeszcze trochę "zgubić".Bo to ma być osoba która zajmuje się tym i tylko tym, a nie skacze ze stołka na stołek, trochę tu-trochę tam, tacy ludzie nie dadzą sobie już krzywdy w życiu zrobić bo mają takie znajomości że można im wiecie co. A z tym drugim panem byłoby to samo pociągnął by trochę "siana" z klubu , pogrzał "dupsko", nowe znajomości ale albo już ma coś nowego na oku albo nie chce pójść na dno z bagnem jakie zostało w klubie.Tak przy okazji dziś byłem pod klubem przed meczem ręcznej i widziałem go tam-ciekawe co tam robił ?? A tak poważnie o co im wszystkim chodzi to wiedzą tylko oni.Mam nadzieję że prokuratura udowodni coś Majewskiemu i .... .

    Moim zdaniem dopóki nie będzie Sportowej Spółki Akcyjnej i w klubie nie będzie osób którzy umieją nim odpowiednio zarządzać to w klubie dalej będą "przewałki".Czy dojdzie kiedyś do tego aby żużel w Polsce stał na takiej pozycji jak piłka nożna w Anglii czy jak żużel, bo raczej zmierza do tego drugiego.
    Jak można pomóc? ja nie wiem i nie sądzę aby to coś dało, dopóki nie znajdą się ludzie odpowiedni nic z tego nie będzie.Ciekaw jestem właśnie co powie Popo, który tak obu panów bronił i obiecywał nam wszystkim "gruszki na wierzbie".Czy wy wszyscy byliście zaślepieni prze te osoby ?? bo nawet Stewal mówił mi że wszystko będzie ok.Czekam na wypowiedzi tych osób i miło by było jakby pan Rywelski coś dodał od siebie.

    Nie możemy dopuścić, aby praca tych wszystkich osób którzy przyczynili się do pozostania GKSu wśród najlepszych została zmarnowana.Niektórzy do dziś nie dostali za swoja pracę kasy,a niektórzy dali swoje pieniądze które zostały "przejedzone".

    Co będzie ? czas pokaże.....

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie nie czytałem wszystkich wpisów,gdyż kilka pierwszych było tak pesymistycznych więc nie miałem ochoty czytać następnych....:(:(:(
    Najbardziej szkoda mi zawodników i kibiców.Nie pomyliłem się!ZAWODNIKÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU.Kibice w sumie płacili za bilety i oglądali niezły speedway.A zawodnicy?Jeździli cały sezonon za darmo lub pół darmo,a obietnice o wypłatach były dawane co chwila.Ja(My) i tak byśmy przyszli na I ligę w razie spadku,ale po co to mamienie o wyższych celach w przypadku utrzymania?Działacze powoli przekształcają się w polityków i dają obietnice bez pokrycia pod hasłem "Niedługo bedzie rządzić opozycja".Mieliśmy tego przykład z Lechią (najpierw kURSKI,teraz żUBRYS), a teraz mamy to w GKS-ie (mAJEWSKI-uw,i chętka fORMELI na fotel "prezydenta"-już qurwa niezłe sobie tytuły robią...).Żal mi upadku sportu w Gdańsku...Dobrze,że chociaż "Stoczniowiec" się trzyma,bo inaczej sportowa Polska o Nas zapomni.
    PS.Pozdrowienia dla Wybrzeżefanatica,który jest *****istym gościem i mimo braku wynagrodzienia przez długi czas wspiera Klub swoją osobą i pracą.
    PS2.Fanatic daj znać na GG,to się umówimy na piwko i pogadamy o tym syfie.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc wszystkim w gorzowie dopiero w listopadzie sie dowiedzielismy o naszych zaduzeniach an ponad 3 mln ...
    wszyscy mysleli ze klub jest na prodtej a tu gondor wyjerza z tesktem ze gorzow ma takie zaduzenia...:(
    u nas w gorzowie tak samo lubimy gondora jak wy formele ale jak widziscie gdanszczanie udalo sie nam wystrtowac z takimi zadzuzeniami ale ile razy ladizlismy po miescie do prezydenta itp... wam tez to radze a moze zuzel u was przetrwa...czego wam bardzo życze...Pozrawiam Wszystkich Fanow Czarnego Sportu ...:)
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  14. Powrót do góry    #59
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co caly sezon zawodnicy sie meczyli jezdzili za darmo na kazdym meczu mnostwo kibicow!!!!!!Jeden gnój formela moze to wszystko zniszczyc



    Co ja teraz bede robil w niedziele?

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oszukani zawodnicy, oszukany trener, oszukani kibice. Po co było wyprówanie sobie żył przez zawodników skoro jeden dzień potrafił to wszystko zniszczyć? Szkoda słów. Jeżeli nie da się uratować GKS'u to cicho liczę na powstanie nowego klubu i starty od 2 ligi. Ciekaw jestem co na to wszystko powiedżą Panowie Terleccy??? Może Oni mają jakiś pomysł??. Bo jeżeli nie... to czy ktoś z szanownych forumowiczów zna jakiś dobry detoks ( a jest takowy??) od narkotyku żużlem zwanym?

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS ma duży majątek, np. w postaci przylegających terenów (tereny te ich prawne aspekcie pozałatwiał były zarząd Pusz i Majewski). Na te tereny duży apetyt maja różne firmy może stąd słowa Sikory na walnym, że może warto by było te tereny oddać za przysłowiowa złotówkę w zamian za sponsoring (tylko to nie był by sponsoring a sprzedaż majątku). Różne były prędzej propozycje wykorzystania tego terenu (parking i targowisko to też, GKS), ale nie uwzględniały one dobra klubu i dlatego Majewski nie chciał się na nie zgodzić (ciekawe, kogo promowali na tych terenach Sikora albo Mikulski) a jest tego parę hektarów w centrum miasta niech ktoś sobie obliczy, jaki to majątek. Z uwagi na coraz większa opozycje względem swojej osoby Majewski zrezygnował. Prezesi każdej większej państwowej firmy odsyłali go do jednej osoby w Gdańsku, która musi wyrazić zgodę na sponsoring GKS, bo inaczej straciliby posadę. Rozmowy trwały ponad rok i nagle przed wyborami nabrały rozpędu ta osoba nawet sama zadzwoniła do Majewskiego i namaściła, Formelę na to stanowisko (ma podobno teraz zostać dyrektorem PAP). Biznes plan zrobiony został na przyszły sezon na poziomie około 8 mil zł, ale realnie uzgodniono, że żużel dostanie 4 – 4,5 mil zł. I taka kwotę deklarował szef Formeli, co on publicznie potwierdzał, że nasz klub będzie walczył o medal. Nikt za ich tokiem myślenia nie nadąży i dlatego tak do końca nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło na walnym, mimo że coraz więcej osób potwierdzało opinie, że kombinują jak się wycofać z wcześniejszych uzgodnień. Spłaty zadłużeń były zredukowane i gdyby zacząć je powoli spłacać można je zamknąć w kwocie 3 mil zł, jeśli nie to zostaje kwota około 6 mil zł (2,5 mil to jeszcze dług przed Majewskim). Terleccy dyskutować nauczyli się tylko za pośrednictwem gazety, ale jak miało przyjść do konkretnych rozmów to nie mieli do zaproponowania nic. Majewski ma takie dochody, które pozwalają mu na pomoc dla GKS i wszystko wykazuje w popularnych pitach ( wrogowie dawno wyciągnęliby mu to jakby nie miał pokrycia na te pieniądze dla przypomnienia wynagrodzenie jego, którego też nie dostawał było około 5 tys. zł to dla pokrycia tylko jego pożyczki musiałby pracować kilkanaście lat w GKS, czego nie robił a wiec dochód miał z innych źródeł, co zresztą wielokrotnie podkreślał). Co dalej z GKS zobaczymy, co zrobią inni może dla nich najlepiej będzie likwidacja klubu a wykorzystają tylko tereny (coś może będą budować), albo nastąpi nagle nawrócenie się wiadomej partii i zaczną dotrzymywać słowa i pomoc dla klubu się znajdzie a może to będzie pomoc spektakularna przed świętami jak przysłowiowy św. Mikołaj. A dla przysłowiowych zwolenników, aby coś tam prokurator znalazł na poprzedni zarząd to dodam, że jeśli będzie można ich ukarać za brak pozyskania sponsorów (dla pokrycia wystarczających potrzeb klubu) w ostatnich 2- latach to będą ukarani i to mocno ale takie zdarzenie to nie przestepstwo. A na koniec był taki kiedyś film o tytule Czarne Chmury (ten tytuł filmu powoli nadciaga nad nasz klub).

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo, końcówka Twojego posta zabrzmiała nawet trochę optymistycznie:) Chciałbym Ci wierzyć. Ale czy pułkownik Dowgirt (czytaj GKS) i tym razem ucieknie katom Księcia Elektora (czytaj nie zostanie zlikwidowany)?? naprawdę chciałbym w to wierzyć.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ****

    no i **** mnie teraz strzelił, same patafiany w tym wybrzezu i narazie nie widze zeby cos sie poprawiło mam nadzieje ze bedzie jeszcze zuzel. poczekam w spokoju do swiąt może na gwiazdke jakis prezent będzie ze jednak bedzie wybrzeze jeszcze.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo a moze powiesz nam cos wiecej
    do niedawna mowiles ze bedzie tak rozowo... a teraz?? wsumie zadne konkrety ale koniec jakis optymistyczny.!

    Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze:) i to bylby najlepszy prezent na jutrzejsze Mikołajki. :)

    W telelewizj cos mowili ze spotkali sie dzis jacys ludzie ktorym zelezy na klubie !!! Wie ktos cos wiecej ?????

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tej sprawy potrzeba zapaleńca z układami politycznymi a takiej osoby teraz nie ma jak narazie klapa i to na całej lini. Formela zadeklarował że na ostatni mecz szczypiornistów załatwi kase (2 tys zł) i tym optymistycznym akcentem zakończę.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawia mnie tylko co za "inteligenci" i "myśliciele" chcą uratować piłkę ręczną kosztem speedwaya?
    No ale tak - przecież od zawsze to piłka ręczna, judo a zwłaszcza strzelectwo pracowały w "Wybrzeżu" na sekcję żużla, prawda...???
    Pamiętam - w szczytowych momentach na hali bywało po 2-2,5 tys. widzów. A na stadionie - jakies marne 15 tys.
    Pewni ludzie bardzo dobrze wiedza o tym jaki sport jest w Gdańsku najpopularniejszy. Wiedzą, ale maja to w d.u.p.i.e.
    Proste, nie?

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WYBRZEŻE TO MY

    Dopuki bedziemy my, będzie nasze kochane Wybrzeże Gdańsk. Mamy w d.u.p.i.e. wszyskich prezesów i polityków!!!

    Niech żyje WILKIE WYBRZEŻE - NASZE WYBRZEŻE GDAŃSK!!!

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Formela to dupek który myslał,że może sobie niby być prezydentem,ja go nigdy bym niezakceptował jak większosc kibiców GKS-u. Mam nadzieje,że się spotkamy jeszcze na Gdańskim torze(stadionie)!!!

    __________________________________________________ __________

    Czy cos wiecie o jakies nadzieji??

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzieliscie program "Motorsport"? Były tam pokazane urywki z walnego zgromadzenia ,były tez pokazane wypowiedzi Formeli, Sikory, Berlinskiego no i oczywiscie Majewskiego, ktory powiedział, ze zuzel w Gdansku musi byc i BEDZIE!!!!! Ja nie wierze mu, ale wiem , ze w naszym miescie zuzel poprostu nie moze umrzec i nie umrze!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pamietajmy że na ulotkach Formeli był popierajacy go Waszkiewicz

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z mojej strony potwierdzam to co powiedział Popo. Słyszałem z ust trenera Łosia że Majewski dopłaca do tego interesu z własnej kieszeni. A skąd?, tego to nie wiemy ale nie tylko żużlem człowiek żyje. Co do sytuacji w klubie to myslę że dość biadolenia. Trzeba szukać wyjścia z sytuacji i propozycji jak to zrobić.Może inne kluby już przez to przeszły i wiedza jak to zrobić.Pozdrawiam.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popo,
    czy chcesz aby Waszkiewicz teraz odszedł? Czy chcesz aby kibice znienawidzili go jak Formelę? Bo nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Masz coś przeciw niemu?
    Dla mnie jest on najlepszym trenerem ręcznej w Polsce i moim zdaniem główną jego zasługą sa sukcesy w ubiegłych latach. Gdyby nie on nasz GKS byłby na ostatnim miejscu w tabeli, bo większość zawodników (Siódmiakowie, Kuchczyński, Moszczyński) by odeszła i zostaliby sami juniorzy.
    Nie wiem jakie powody były aby wspierał on kampanię Formeli ale raczej dla siebie tego nie robił (pieniędzy). Może liczył jak większość z nas w Formelę i jego pieniądze? Albo reprezentuje lewicę.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Sytuacja jest tragiczna i trzeba zaczac cos robic .Klub niema wladzy!.Proponuje spotkanie kompetetnych osób odwiedzajacych ta strone musimy zaczac dzialac cos robic zeby poprawic sytuacje klubu,niemozemy pozwolic zeby klub przestal istniec.Wieze ze wspulnymi silami uda nam sie cos zrobic przedewszystkim stwozyc fundacje i spulke akcyjna i co najwarzniejsze poprawic wizerunek klubu która w duzej mieze psul od samego poczatku dziwka Polny.Niemozemy ciagle czekac samo sie nic nie zrobi musimy dzialac przyjaciele jestem pewien ze kochacie ten klub tak jak ja!, TO JEST APEL!!! Spotkajmy sie jak najszybciej i zacznijmy dzialac przeciesz kazdy ma jakies kontakty a od czegos trzeba zaczac POZDRAWIAM
    GKS THE BEST

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj są Mikołajki i z całego serca życzę wam ,aby znalazł się taki prawdziwy św.Mikołaj.Taki co kocha ten sport co najmniej jak wy.Smutny byłby sezon bez tak walecznej drużyny.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie...Gks nie moze sie rozpaśc...to nie moze nastapic...W Gdańsku jest tylke kibiców żużla-w tym ja...!!!!!11Piszcie jak coś bedziecie wiedzieli!!!!!

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od dziesiatek lat w Gdansku rzadzi Lechia i pilka nozna a na przelomie ostatnich kilku lat gdy Lechii zaczelo wiesc sie gorzej powstal odlam niewiernych kibicow ktorzy przeszli na wybrzerze i na pierwszym miejscu zaczeli traktowac zuzel. Tak byc nie moze. Mam nadzieje ze ten syf upadnie i nie bedzie odbierac kibcow Lechii.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tomweah idź sie leczyc na nogi bo na głowe za późno !!

    Od dziesiatek lat w Gdansku rzadzi Lechia i pilka nozna a na przelomie ostatnich kilku lat gdy Lechii zaczelo wiesc sie gorzej powstal odlam niewiernych kibicow ktorzy przeszli na wybrzerze i na pierwszym miejscu zaczeli traktowac zuzel. Tak byc nie moze. Mam nadzieje ze ten syf upadnie i nie bedzie odbierac kibcow Lechii.
    Powiedz gdzie Lechia gra ?? W której lidze ??
    Pod wzgledem sportowym od kilku lat w Gdansku rządzi GKS i to nie jest do podwarzenia. Zastanów sie a czemu oni przeszli na żużel ?? CZy to sprawa GKS ??
    Syfem to zapewne jestes ty bo widze ze jedyne co umieszz robic to tylko krytykować. Ale jak chce zacząc dyskusje (Dudek) to ciebie nie ma .
    Zastanów sie co qwa piszesz bo mysle ze nikt z kibiców GKS nie zyczy tego aby Lechia upadła,tylko tego aby znowu powróciła do pierwszej ligi.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jestes frajer i tyle.

  34. Powrót do góry    #79
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Dla mnie jestes frajer i tyle.
    Popieram Draza , a do Tomweah mowie i vice versa.
    Pozdrawiam
    Marcin

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jestes frajer i tyle.
    Widzisz i znowu nie podjełes sie aby cos wiecej odpisac. Nie masz argumentów i nie umiesz niczego konkretnego napisac.
    Ale mnie to wali te słowa spływaja po mnie bez problemu. Kto frajer to juz nich inni osądzą :):)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz

    Musisz zrozumiec Tomweah,bo jest to czlowiek chronicznie cierpiacy na...(no wlasnie do jakiegos czasu mysle na co ale wyszlo mi ze jest to platanina paru ciekawych zjawisk).A nie majac kogo obarczyc wina o stan Lechii i barku kibicow na stadionie znalaz winnego wlasnie w zuzlu i jego kibicach.

    Tomweah

    Coz takiego sie stalo ze skaziles siebie wchadzac do dzialu zuzla?Czyzbys mimo wszystko interesowal sie tym?
    P.S.Z calej sytuacji jaka sie wytworzyla przy Gks-ie dobre jest to ze chociaz Ty sie cieszysz!

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Ania_Z
    Nie wszedlem tu bo zaczelem sie interesowac zuzlem tylko nigdzie indziej nie mozna krecic beki tak jak tu.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waszkiewicz to najlepszy trener a moia wypowiedz zwraca uwage na to że Formela jeśli juz pomoze (tymczasowo ) to zrobi to dla Waszkiewicza.
    We wtorek ma byc podobno spotkanie w Speedway Pubie w sprawie GKS

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tomweah:

    Nie p.i.e.r.d.o.l prosze głupot, bo próbujesz siać zamęt (zdaje się , że domyślam sie kim jesteś - sprawdzę sobie jeszcze).
    Kto odbiera kibiców Lechii? O czym ty mówisz? Kibice Wybrzeża byli, są i będą także kibicami Lechii, o czym świadczyc może m.in. obecnośc na Arka-Śląsk (ale może Ciebie tam nie było?).
    Ja sam, choć wychowany przy stadionie Wybrzeża (z racji miejsca zamieszkania), swój pierwszy wyjazd zaliczyłem na Lechię (ładnych parę latek temu) i do tej pory jestem na wszystkich ważniejszych meczach Lechijki.
    Więc nie błaźnij się już więcej, bo na razie to największa beka jest z ciebie...

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    GKS padnie co następne ... NSM ??

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomweah nie grzeszysz inteligencja!!!!Ja rowniez bywam na meczach Lechii nikt na GKSie zle Lechii nie zyczy i nikt na Lechii zle nie zyczy zuzlowi.Wiec nie wygaduj bzdur!!!!
    Ale na zuzel przychodzi duzo wiecej ludzi niz na lechie
    Nie wygaduj bzdur i trzymaj kciuki za WYBRZEZE!!!


    FERDEK przy tobie to profesor!!

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz

    Dla mnie jestes frajer i tyle.
    --------------------------------------------------------------------------------


    Widzisz i znowu nie podjełes sie aby cos wiecej odpisac. Nie masz argumentów i nie umiesz niczego konkretnego napisac.

    Draz nie badz taki madry bo w naszej ostatniej dyskusji(Dudek)sam nie odpowiadziales na moje ostatnie pytanie tylko dales wymijajaca odpowiedz i to nie na temat owego pytania.Jak cos komus zarzucasz to sam sie zastanow czy sam tego nie robisz.
    O Wybrzezu nic nie napisze oprucz tego ze bedzie to wielka strata dla Wszystkich-sorry wiekszosci:)

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wow pewnie jestes pierwszy raz tu co :):):)

    Draz

    Dla mnie jestes frajer i tyle.
    --------------------------------------------------------------------------------


    Widzisz i znowu nie podjełes sie aby cos wiecej odpisac. Nie masz argumentów i nie umiesz niczego konkretnego napisac.

    Draz nie badz taki madry bo w naszej ostatniej dyskusji(Dudek)sam nie odpowiadziales na moje ostatnie pytanie tylko dales wymijajaca odpowiedz i to nie na temat owego pytania.Jak cos komus zarzucasz to sam sie zastanow czy sam tego nie robisz.
    O Wybrzezu nic nie napisze oprucz tego ze bedzie to wielka strata dla Wszystkich-sorry wiekszosci:)
    Tak to z wami prowadze najczesciej ,,dyskusje'' w dziale piłka nozna wiec pewnie wiem czemu tu zawedrowałes :P:P
    Co do ostatniej rozmowy to kolego ja odpowiedziałem ci i wątek został zamkniety. Dyskusje z toba moge podjąc kiedy tylko chcesz bo wiem ze na temat DUDKA mam wiecej argumentów niz ty. :P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    cytuje

    Gracowy napisał(a) dnia 2002.12.07
    Czas ucieka,jeśli ktos ma chęć włączyc się do organizacji tego spotkania to prosze,spotkajmy sie jutro w Sport cafe przy hali GKS o 16.00.Tam jest przeważnie pustawo o tej porze to nikomu nie bedziemy przeszkadzać a jeśli nawet to mozemy przejść na balkon hali.Czekam o 16.00 jak nikt nie przyjdzie do 16.30 to się zmywam.Gdyby było zamknięte to czekam w hali przy portierni-znajdziemy w pobliżu inny lokal.

    SPOTKAJMY SIE WSZYSCY !!!!!!!!!!!!!!!
    GKS THE BEST

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    SPOTKANIE

    Spotkanie jest dzis czyli 08.12.2002
    OBECNOSC OBOWIAZKOWA !!!!!!!!!!
    GKS THE BEST

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •