Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Czy GKS doczeka się własnych wychowanków ?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy GKS doczeka się własnych wychowanków ?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Doczekac to sie napewno doczeka tylko czy bedzie to wychowanek chociazby takiego formatu jak Jarek Olszewski.Na dzien dzisiejszy nikt o tym nie mysli,najwazniejsze jest to oby szybko znalazla sie kasa i stworzenie druzyny ktora powalczy w ekstralidze.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki,ale Olszewskiego możesz darować.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzien dzisiejszy nikt o tym nie mysli,najwazniejsze jest to oby szybko znalazla sie kasa i stworzenie druzyny ktora powalczy w ekstralidze.
    No i właśnie w tym problem. Moim zdaniem szkolenie młodzieży powinno odbywać się niezależnie od sytuacji ligowej zespołu. Klub może na tym tylko zyskać. Spójrzmy na takie zespoły jak Toruń, Gorzów, czy wśród młodszego pokolenia Rybnik czy Zielona Góra. Te zespoły opierają się głównie o wychowanków. Może nie przynosi to wymiernych sukcesów w lidze, ale jest wiele zalet budowania takich zespołów. "Armia zaciężna" najczęściej nie funkcjonuje tak jak powinna, sprawdziliśmy to na własnej skórze w 2000 r.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy GKS doczeka sie wlasnych wychowankow?

    Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta. Jezeli sie zainwestuje w szkolke i w ksztaucenie adeptow to napewno beda jakies efekty. Jako przyklad z duma moge podac Leszno, ktore na ten cel przeznacza dosc spore naklady finansowe.

    Natomiast jezeli nic sie w tym kierunku nie zrobi, to wychowankowie Wam z nieba sami nie spadna.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stary
    jesteś tu nowy więc masz prawo błądzić. Uważam, że nie jest to zbyt "twórczy" temat; równie dobrze możesz zapytać czy któryś z żużlowców w przyszłym sezonie jeżdżący na naszym torze złapie kontuzje? TFU oby nie
    A propos . Czemu nie pasuje Ci Olszak?

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pasuje mi jego psyche!OK?

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zależy mi na przyszłości GKS-u . Myślę,że tylko długofalowa inwestycja w młodzież może dać spodziewany efekt.Oby było w kim wybierać.

  9. Powrót do góry    #9
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Myśle ze GKS sobie chce zrobic dobrego zawodnika z Wielemborka, ponieważ wystawił go na liste transferową za 300 tys zł. A po co tak drogo sie wystawia zawodnika? A no po to aby nikt go nie kupił. Może odkryli w nim talent?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moje skromne 3 grosze:

    - Przy obecnej polityce zarząd(u)ów: nie! I nie mówie tu "raczej nie", "chyba nie" tylko "z całą pewnością NIE!!!. W młodziez trzeba naprawdę zainwestować i wyszukać kandydatów, by sie to zwróciło.

    - Stary: co do Olsona. Ja naprawdę chciałbym takiego wychowanka w "Wybrzeżu", co w sobote pije ile wlezie w knajpach, a w niedzielę trzepie połowę punktów druzyny w meczu. Popatrz sobie, na wyniki z lat 91-95, kiedy nasza druzyna jeżdżąc bez obcokrajowców stała tylko Olszewskim. Co z tego, że już nie jest taki jak był? Ale był!!! I gdyby został w Gdańsku, to jeszcze kilka sezonów (zwłaszcza w Gdańsku) by tak pociągnął - jego sprawa - jest człowiekiem i ma prawo chlać ile wlezie! Jak znajdzie sie taki, co wytrzepie dwa razy tyle punktów w meczu co on, to może mu stawiać zarzuty. A tym czasem swego czasu takie zarzuty stawiali mu ci, którym był niewygodny, a punkty mówiły same za siebie...

    - Trzeci grosik:P - co będzie? - sam nie wiem - na razie to wszystko wygląda jak księga pisana atramentem sympatycznym - trzeba troszke przypalić, żeby zobaczyć co napisane:):):).

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z GKS-em robi się cieniutko i w tej sytuacji temat,który poruszyłem staje się mało aktualny.Nara.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •