Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

    Anglik Lee Richardson, mistrz świata juniorów 1999 (Vojens), uczestnik GP 2003 (zwycięzca Wielkiego Finału w Pile) podpisał kontrakt na występy w lubelskich barwach w sezonie 2003. W latach poprzednich zawodnik Coventry i Rospigarny reprezentował w polskiej lidze barwy GKM Grudziądz (2000), ZKŻ Zielona Góra (2001) i Atlasu Wrocław (2002)

    za lubelskim forum zuzlowym http://www.zuzel.info



    Shaq


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, no, to z pewnością zwiększy siłę uderzeniową Lubelskiej drużyny. Richardson to świetny zawodnik i sam widziałbym go w składzie swojej drużyny.Oj, będzie ciekawie 30.III.2003 w Lublinie :)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że Lublin szykuje dobry skład na przyszły sezon. Rozpoczęto budować skład od obcokrajowców i uważam, że to są dobre posunięcia. Bo Richardson i Stefani na 1 ligę powinni zagwarantować conajmniej 10 pkt. w meczu.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.tzsipma.glt.pl - Zapraszam ..

    Mysle ze sami obcokrajowcy nie wystrarcza na 1 lige .. :P
    Mam nadzieje ze przyjdzie przynajmniej jeden lub 2 zawodnikow z czworki : Kosciecha , Chrzanowski , Knapp , Winiarz

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no,no. fakt że trzeba miec nie tylko obcokrajowców no ale richardsson to cholernie przyszlosciowy zawodnik i można na nim oprzec budowe składu.on raczej nie bedzie zawodzil.jesli lublin dalej bedzie mial takie transfery to moze byc nieźle...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta Richardsson to dobry zawodnik, ale nie pojedzie , naprawde nic nie pojedzie na kredyt, jemu trza wypłacać pieniadze regularnie, wtedy możecie bys spokojni o jego dorobek punktowy, gratuluje działaczom z Lublina znakomitego posunięcia, pozdrawiam fanów z Lublina, za rok w Extraklasie :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to nieżle się zapowiada sezon 2003 w I lidze!
    Jak dobrze pójdzie to o awans będą walczyć Gniezno, Lublin, Warszawa, Rzeszów, Tarnów i Rybnik. Ale i tak awansuje START z CEGŁĄ, CRUMPEM, ŁUKASZEWSKIM, Mirkiem i DRABIKIEM.
    A drugie miejsce dla LUBLINA!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszkę zazdroszcze kibicom i druzynie z Lublina tego,ze nie siedza z zalozonymi rekami tylko dzialaja i efekty widac bo jak by nie bylo to pare klubow chcialo miec Lee Richardssona u siebie!!!
    Gratuluje Wam!
    Gdyby jeszcze udalo sie waszym dzialaczom sciagnac Winiarza i Knappa to macie niezly sklad!

    ...Szkoda tylko,ze w tarnowie tak sie nie dzieje i,ze tarnowscy dzialacze zapadli w sen zimowy![b]

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje dzisiejsza Gazeta Wyborcza kontrakt w Lublinie podpisał takżę,startujący tam w ubiegłym sezonie węgier Attila Stefani.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla kibiców i zarządu Lubuskiego, bo zapewne będziecie mieli uciechę z tego zawodnika. Nie jeden klub chciał aby Lee występował w jego barwach, wybrał Was, więc gratulacje.

    pozdrówka:-)
    Mrówka, rozumiem że ci się machło i chodziło ci o zarząd LUBELSKI a nie LUBUSKI :)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już od dłuższego czasu mówiło się, że działacze lubelscy chcą kogoś z GP. No i mają :)

    Jak narazie zapowiada się nieźle. Przydaliby się teraz jacyś nowi krajowcy.


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzrdzo się cieszę. :):) Mam nadzieję ,że mecze z waszą ekipą będą należały do emocjonujących i ciekawych. Tymbardziej, że mam zamiar się wybrać do Lublina :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzę kibicom z Lublina, żeby Lee (jak bywało w GKM) nie okazał się takim, który $prezentuje$ punkty ligowe rywalom.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejne wzmocnienia w Lublinie... Widać, że poważnie myślą o ekstralidze:P. Richardson to dobry zawodnik (GP 03) i z pewnaścią będzie zdobywał duzo punktów dla Lublina...
    Zycze powodzenia

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ekstralige to chyba troszeczkę za wcześnie. Oby się nie okazało w połowie sezonu że nie ma pieniążkow dla stranieri.
    Ale trzeba przyznać że działacze w Lubline są bardzo operatywni i nie zapadli w sen zimowy. Gratulacje.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Równiez przyłączam sie do gratulacji za tak trafny kontrakt. Przynajmniej jeśli chodzi o samo nazwisko: Richardson. Jest to bardzo dobry zawodnik. Zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą ligę. Brawo!
    Ten lublin robi się coraz sympatyczniejszy :) A do tej pory miałem jakieś takie wrażenie, ze w tym klubie jeżdzą jakieś takie "bucole" :D Sorka, ale tak jakoś mi sie myślało :P

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba lepszeo stranieri druzyna z Lublina nie mogla sobie wymarzyc jak na 1 lige :)) Lee to bardzo mlody i ciagle rozwijajacy sie zawodnik. Z pewnoscia bedzie wiodl prym wsrod stranieri 1 ligi :) Ale jak podkreslacie sami stranieri nie wystarcza aby wygrywac mecze wiec dla ekipy z lublina beda jeszcze potrzebni solidni krajowi zaowdnicy typu kuciapa :))))

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że Lublin zabrał na Richardssona:). Jest to świetny zawodnik, potrafi wygrywać biegi. Przekonać się możnabyło w tym sezonie. Jest to świetny zawodnik jak na pierwszą ligę. Myśle, że to był dobry manewr ze strony działaczy TŻ.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Lublin mnie zaskoczył, Lee Richardson to doskonały zawodnik i ogromne wzmocnienie dla lubleskiego klubu. Oj będziemy mieli rywala:P

    Jak dobrze pójdzie to o awans będą walczyć Gniezno, Lublin, Warszawa, Rzeszów, Tarnów i Rybnik. Ale i tak awansuje START z CEGŁĄ, CRUMPEM, ŁUKASZEWSKIM, Mirkiem i DRABIKIEM.
    Jesteś pewien takiego składu na "next" sezon, czy to tylko szczere marzenia hm?

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczyłem tą wiadomość to mnie zatkało:P
    Widać że lubelscy działacze sie starają i TŻ na pewno nie będzie chłopcem do bicia.Jeśli jeszcze przyjydzie do Lublina 2-óch wartościowych zawodników(np.Knapp,Winiarz)to TŻ może powalczyć o coś więcej niż o utrzymanie.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe TZ wykonal bardzo dobry krok i mi sie mordka cieszy jak malemu dziecku:)
    mysle ze ebdzie do brze na ekstralige nie mamy pieniedzy ale jeszcze dwuch dobrych polakow i miejsce w pierwszej czworce I ligi mamy...:)
    mam nadzieje ze tym razem uda nam sie sezon w I lidze tak jak to bylo w poprzednim sezonie...
    a o kase lubelskiego klubu prosze sie nie martwic, nasi dzialacze sa rozsadni, pamietajcie my nie mamy dlugow po ostatnim sezonie:)

    pozdrawiam caly lublin i czesc warszawy:)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze To bylo Super Posuniecie ze storny Dzialaczy
    Ale nie mozna zapominac o Polskich zawodnikach ....(mam nadzieje ze winiarz zdecyduje sie na Lublin :) )
    A i jeszcze jedno : Zawodnikom juz teraz potrzebny jest wysokiej klasy Sprzet na ktory tez trzeba wylozyc sporo $$$

    Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i Lublin powalczy o miejsca 4-6

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę jak się Lublin postarał. Lee w ekipie z koziołkiem na plastronie :) Tylko żeby się po tym niewątpliwym wzmocnieniu nie odbiło głośną czkawka na koniec przyszłego sezonu ;) Tyle klubów się starało o Richardsona i to extraligowe, bądz co bądz znacznie bogatsze zdaje się niż Lublin, a on przyjął ofertę właśnie z tego miasta. Chyba nieżle mu musieli posmarować albo obiecać ;) ;) ;) To niebyle jaki zawodnik.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubelski klub prowadzi już rozmowy z kolejnym obcokrajowcem. (ciekawe zkim:)))

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    L.R

    Bardzo dobry krok lubelskich działaczy.Spodziewałem się,że Lee Richardsson podpisze kontrakt z klubem ekstraligowym,a tu prosze...Napewno bardzo wartościowy zawodnik.Ciekawe czym jeszcze zaskoczą mnie działacze z Lublina.:)Pozdrawiam


  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tylko, że w lublinie nie jest w porządku z kształceniem juniorów. Oto tego przykład:

    "Inni juniorzy dostają pomoc ze swoich klubów. U nas niestety tego nie ma. Popatrzmy na Krzysztofa Wronę, który jeździ tylko dzięki temu, że sam coś tam "klei". Czwarty junior pojechał na egzamin licencyjny z moim motocyklem. Gdybym mu go nie pożyczyl, to by jej nie zdał. " - Daniel Jeleniewski o sytuacji w Lublinie
    Za przeglądem Sportowym

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TZ NAJLEPSZY JEST !!

    Co do richardsona to wiadomo jest swietny i bedzie podpora naszego zespolu,tesh sciagnie napewno (zwlaszcza na 1 mecz)kupe kibicow(mysle ze ponizej 10 tys. niebedzie)a co sie z tym wiaze troche $$.I doszly mnie sluchy ze prowadzone sa rozmowy z jeszcze jakims obcokrajowcem i ja zbytnio z tym niejestem bo stefani i richardson w pelni nam wystarcza.
    Gdyby jeszcze udalo sie sciagnac winiarza(i mysle ze sie uda)i knappa i dozucic ze starego skladu trumne i jeleniewskiego to mysle ze mamy szanse powalczyc o 1 czworke.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Richadson to swietny zawodnik, ale nie wiem, czy Atilla Stefani bedzie wzmocnieniem zespołu z meczach z Gnieznem, Rybnikiem, i innymi mocnymi ekipami.
    Sadze, ze na czołówke pierwszej ligi bedzie po prostu za słaby

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 1 Lige Lee bedzie jednym z najlepszych ... tak mi sie wydaje! jak w Elidze robil po 8.. i wiecej to w 1 moim zdaniem z 10 schodzic niebedzie! LUBLIN DOBRY WYBOR !

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    żle wspominam starty anglika w zkż zielona góra jego ciągłe złe siliniki albo choroby on był jednym z winowaców spadku zkż ale może sie zmienił dorósł w angli sobie całkiem całkiem radzi a lublinamom życze żeby mieli wiele radości z jazdy anglika

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hans Anderson ?????????

    Klub jest nim zainteresowany i mozliwe ze zasili druzyne Lubelska!!:)))))

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    noi stalo sie Hans Andersen w TZ SIPM A LUBLIN:)))))

    mamy juz komplet obcokrajowcow teraz niech nasi dzialacze biora sie za kupowanie polskich zawodnikow

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze, ze o Winiarzu Lublin moze juz tylko pomazyc, a tak nawiasem to Andersen jest swietnym zawodnikiem na pewno w 1 lidze bedzie mocnym punktem druzyny... Teraz to sie dzieje w Rzeszowie :)

  34. Powrót do góry    #34
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no lubelski zespół ma bardzo dobrych obcokrajowców!
    Ale dalej nie macie wartościowych seniorów :( bo z całym szacunkiem Stachyra, Mordel, Dera to w I lidze nie mają czego szukać.
    Pozdrowienia.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już czekamy na Was i waszysz obcokrajowców z niecierpliwością w Rzeszowie.

    Bardzo dobrze się stało, że Winiarz jedzie dalej z nami, moim zdaniem, zrobił wogół siebie szum, że zmieni klab, tylko po to by w Rzeszowie spełnili jesgo wygurowane warunki :) i tak się stało :)
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że Lublin szykuje niezłą ekipę. Ze Stefanim i Richardsonem na czele można sporo zdziałać. Ten drugi w ubiegłym sezonie niezle jezdził we Wrocławiu. Mam nadzieję, żę w przyszłym sezonie dojdzie do pojedynku na linii Wrocław-Lublin.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na poczatku to gratulacje dla dzialaczy z Lublina.
    mam nadzieje ze te transfery sa podparte dobra sytuacja finansowa Lubelskiego klubu i ze nie skonczy sie na tym ze pojedzie np. tylko w 6 meczach
    cieszy mnie to ze poziom 1 ligi sie wyrownuje a zarazem podnosi poprzez dokonywanie takich transferow jak właśnie Lee Richardson (zreszta Hans Andersen to też zawodnik dość obiecujacy ktory moze okazac sie przyslowiowym strzalem w dziesiatke), jeszcze tylko jakis dobry senior, no moze dwoch i Lublin bedzie mial bardzo ciekawa a zarazem silna druzyne
    napewno bede teraz z ciekawoscia ogladal poczynania waszego klubu w nadchodzacym sezonie no i pozostaje mi tylko zyczyc jak najlepszych wynikow!!!
    Powodzenia.
    CKM&AZS

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TZ LUBLIN !!

    No wlasnie trzeba sciagnac 2 dobrych seniorow obcokrajowcy sa wiec pora na seniorow tutaj jush niestety winiarz odpadl muj glowny faworyt wiec moze...knapp i kosciecha bo podejrzewam ze ze straego skladu zostanie truminski,jeleniewski,stachyra nobo dera pozawalecznoscia musi miec sprzet dobrej klasy a tego mu wlasnie w tej chwili brakuje.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już trzech zawodników zagranicznych podpisało kontrakty z lubelskim TŻ. Po Attili Stefanim i Lee Richardsonie podpis na kontrakcie złożył Hans Andersen. Młody Duńczyk w zeszłym sezonie startował w trzech ligach. W Szwecji bronił barw Luxostars, w Anglii Piratów z Pool, oraz w duńskim Brovst. Wystąpił także w przedostatniej rundzie GP, która odbyła się w Vojens.
    Za Przeglądem Żużlowym


    Bardzo dobrze się stało, że Winiarz jedzie dalej z nami, moim zdaniem, zrobił wogół siebie szum, że zmieni klab, tylko po to by w Rzeszowie spełnili jesgo wygurowane warunki i tak się stało
    Nie wiecie może o jakie warunki chodzi?
    Super, że Piotrek został w Rzeszowie, bardzo lubię tego zawodnika. Tak więc Rzeszów ponownie staje do walki z najlepszymi w bardzo mocnym składzie. Jeszcze sprowadzić Maćka Kuciapę i na przy Hetmańskiej ( Ramelow;)) będziemy oglądać naprawdę świetną drużynę.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    (...)Moim zdaniem, zrobił wogół siebie szum, że zmieni klab, tylko po to by w Rzeszowie spełnili jesgo wygurowane warunki :) i tak się stało :)
    Nie wiem czy jego warunki były wygurowane, wiem natomiast jedno. Lepiej spełniać wygurowane warunki swojego niż "obcego" który tylko przyjedzie odjechać "pańszczyźniane". Piotrek jest zawodnikiem który potrafi skonsolidować zespół. A do tego w zeszłym sezonie nie zawodził :).

    Wracając do tematu, Duńczyka i Anglika stać na 18-20 pkt. w meczu, ale to jeszcze za mało Lublin potrzebuje 2 dobrych seniorów np. Knapp i Piszcz.

    Oj będzie się w przyszłym sezonie działo na linii Tarnów - Rzeszów - Lublin :) Już nie mogę się doczekać :)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Widać,że działacze z Lublina wzięli się ostro do pracy.
    Obcokrajowców mają już dobrych gwarantujących dużo punktów.
    Jednak na sami stranieri nie jeżdżą i aby móc myśleć o pozostniu w I lidze muszą zakontraktować jakiegoś solidnego polskiego zawodnika gwarantującego co najmniej 10 pkt.
    Do tego Mordel, Trumiński i Jeleniewski ( z dobrym sprzętem ) i można myśleć o walce.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo się cieszę, że I-liga staje się coraz mocniejsza. Im mniej meczy do jednej bramki tym lepiej i bardziej ciekawie.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, ze zespol TZ Lublin powaznie mysli o Ekstralidze, wzmocnili sie bardzo dobrymi obcokrajowcami. Lee Richardson to swiatowej klasy jezdziec i na dodatek jeszcze uczestnik Grand Prix, Atilla Stefani nie zawodzil w sezonie 2002 lubelskich kibicow, lecz pamietajmy ze 2 liga i 1 liga to jak niebo a ziemia :) Hans Andersen jest modym zawodnikiem i bardzo perspektywicznym, na Wielkim Finale w Pile pokazal ze naprawde potrafi jezdzic i byl o krok od awansu do GP 2003, ale jak sie nie myle jest pierwszym albo drugim zawodnikiem oczekujacym w razie kontuzji ktoregos ze stalych jezdzcow.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Ciekawie:)

    No to bedzie to na co chyba wszyscy czekaja, czyli o zwyciestwie meczu decydowac beda nominowane, albo sam 15 bieg. Bardzo cieszy taka sytuacja. Ja osobiscie jestem z tego powodu zadowolny. Zobaczymy z kim przyjdzie rywalizowac Andersen'owi i Richardsson'owi - oby to byli sami najlepsi.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo obcokrajowcy Lubelscy sa raczej trafionym ale co dalej sami obcokrajowcy nic nie dadza musiecie miec jeszcze przynajmiej 1 dobrego seniora oraz Juniora bo takie ekipy jak gniezno ,Gorzow ,Rybnik rozniosa was i znowu w 1 lidze utworza sie 3 zespoly nie do objechania ale jest pytanie czy Lublin stac na zakup swietnego krajowego zawodnika ?? raczej tak jak rozmawiali z Winiarzem tak wiec Moza Grzegorz Rempala ?? z tymi pytaniami napewno przez najblizsze dni borykac sie beda Lubelscy dzialacze Powodzeni Lublin !!

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •