Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 341 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie juz denerwuja te wpisy .ci ludzie mogliby miec troche dystansu.row rybnik to pewniak do awansu,gorzow na 70% nas objedzie u siebie,gniezno tez na pewno do cieniasow nie nalezy.mamy bardzo mocne ekipy na poczatek i bedzie bardzo trudno.ja mowie zastanowmy sie kto u nas jezdzi .nie ma dobruckiego,czy jakiegos lorama nie ma super gwiazdy ktora by pociagnela ten zespol.sledz niewatpliwie umie jezdzic alke jest to wielka niewiadoma,stachyra w najwazniejszych meczach 3 ligi jezdzil bardzo solidnie ale nie rewelacyjnie,mordel moze pokonac rickardsona i przegrac z chlopakiem co zdal dopiero licencje,knapp to zawodnik z zewnatrz a od kilku dobrych lat nie pamietam aby ktos kto do nas przychodzil jezdzil wspaniale ale wrecz odwrotnie ,jeleniwski to przecietny junior .mamy ekipe solindych zawodnikow bardzo rownych ogolem na koniec sezonu ale w pojedynczych meczach stzrelanie w to co pojada to wrozenie z fusow.z drugiej strony to co sie stalo w lubeslkim zuzlu przypoina reprezentacje engela ktora nagle zaczela wygrywac choc nie powinna i my tez nagle zaczelismy wygrywac chcoc niby nie powinnismy .to jak bardzo kibicom brakowalo sukcesow motoru bylo widac po meczu z gwardia ......to byl szal radosci po latach upokorzen czesto bardzo bolesnych i napewno to co pisze to dalej respekt przed tym co bylo niedawno

  2. Powrót do góry    #317
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie juz denerwuja te wpisy .ci ludzie mogliby miec troche dystansu.row rybnik to pewniak do awansu,gorzow na 70% nas objedzie u siebie,gniezno tez na pewno do cieniasow nie nalezy.mamy bardzo mocne ekipy na poczatek i bedzie bardzo trudno.ja mowie zastanowmy sie kto u nas jezdzi .nie ma dobruckiego,czy jakiegos lorama nie ma super gwiazdy ktora by pociagnela ten zespol.sledz niewatpliwie umie jezdzic alke jest to wielka niewiadoma,stachyra w najwazniejszych meczach 3 ligi jezdzil bardzo solidnie ale nie rewelacyjnie,mordel moze pokonac rickardsona i przegrac z chlopakiem co zdal dopiero licencje,knapp to zawodnik z zewnatrz a od kilku dobrych lat nie pamietam aby ktos kto do nas przychodzil jezdzil wspaniale ale wrecz odwrotnie ,jeleniwski to przecietny junior .mamy ekipe solindych zawodnikow bardzo rownych ogolem na koniec sezonu ale w pojedynczych meczach stzrelanie w to co pojada to wrozenie z fusow.z drugiej strony to co sie stalo w lubeslkim zuzlu przypoina reprezentacje engela ktora nagle zaczela wygrywac choc nie powinna i my tez nagle zaczelismy wygrywac chcoc niby nie powinnismy .to jak bardzo kibicom brakowalo sukcesow motoru bylo widac po meczu z gwardia ......to byl szal radosci po latach upokorzen czesto bardzo bolesnych i napewno to co pisze to dalej respekt przed tym co bylo niedawno
    jak cie denerwuja to nie czytaj :))

  3. Powrót do góry    #318
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przekonaliście mnie, macie rację - RKM jest pewniakiem do Ekstraligi, praktycznie już w niej jest, a TŻ to najgorsza drużyna w Polsce. Pozdrawiam najbardziej obiektywnych w kraju kibiców z Rybnika i ich klakierów. Życzę miłego dnia

  4. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Miałem inne zdanie o Tobie. Dzięki, że dałeś mi zrozumieć jaki jesteś bo teraz nie będę marnował czasu na czytanie Twoich postów. To na tyle.

    Bardzo się cieszę, że większość kibiców z Lublina jest ok i dyskusje są z nimi coraz ciekawsze. Dopiero w tym sezonie będzie nam dane się bardziej poznać i nie pozwólmy aby ludzie jak Gelo zepsuli relacje kibiców z Rybnika i Lublina. :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  5. Powrót do góry    #320
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie juz denerwuja te wpisy .ci ludzie mogliby miec troche dystansu.row rybnik to pewniak do awansu,gorzow na 70% nas objedzie u siebie,gniezno tez na pewno do cieniasow nie nalezy.mamy bardzo mocne ekipy na poczatek i bedzie bardzo trudno.ja mowie zastanowmy sie kto u nas jezdzi .nie ma dobruckiego,czy jakiegos lorama nie ma super gwiazdy ktora by pociagnela ten zespol.sledz niewatpliwie umie jezdzic alke jest to wielka niewiadoma,stachyra w najwazniejszych meczach 3 ligi jezdzil bardzo solidnie ale nie rewelacyjnie,mordel moze pokonac rickardsona i przegrac z chlopakiem co zdal dopiero licencje,knapp to zawodnik z zewnatrz a od kilku dobrych lat nie pamietam aby ktos kto do nas przychodzil jezdzil wspaniale ale wrecz odwrotnie ,jeleniwski to przecietny junior .mamy ekipe solindych zawodnikow bardzo rownych ogolem na koniec sezonu ale w pojedynczych meczach stzrelanie w to co pojada to wrozenie z fusow.z drugiej strony to co sie stalo w lubeslkim zuzlu przypoina reprezentacje engela ktora nagle zaczela wygrywac choc nie powinna i my tez nagle zaczelismy wygrywac chcoc niby nie powinnismy .to jak bardzo kibicom brakowalo sukcesow motoru bylo widac po meczu z gwardia ......to byl szal radosci po latach upokorzen czesto bardzo bolesnych i napewno to co pisze to dalej respekt przed tym co bylo niedawno
    jaki pewniak nazwiska nie jezdza ,co do Gorzowa to jak narazie niemaja zbytnio dobrej druzyny i sa jak najbardziej do objechania niemozna zgory zakladac przegrana !!,wiadomo ze to nie jest 2liga i tu trzeba z kazdym jechac na 100% swoich umiejetnosci zeby wygrywac mecze ,podsumowales naszych zawodnikow moim zdaniem bardzo pesymistycznie jest Richardson to bedzie napewno pewny punkt (10-12pkt pewne)

  6. Powrót do góry    #321
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    motorrks -jak sobie tak cenisz rkm to moze sie przeprowadz do Rybnika,

    podziwiam Gela ,naprawde mi szkoda co niektorych kibicow z Rybnika wypisujecie takie bzdety ze az rece opadaja niestety !!,jeden z was juz zna punktacje z tego co wyczytalem w wazszym temacie to Szumina 15pkt zrobi w lublinie to jest najbardziej zabawne ,Gelu wracaj na forum!!!wiem jedno nasza druzynke stac na pokonanie usiebie Rybnika i mam nadzieje ze takj bedzie ,wtedy moze predzej kibice z RKM docenia druzyne lubelska

    Pozdrawiam!!!!!

  7. Powrót do góry    #322
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez uwazam, ze nasza druzyna jest w stanie wygrac z Rybnikiem.....A nawet jestem pewien, ze u naswygraja...Ale to co pisza nasze LKZ-ciatka (czyt. mlodzi kibice), to jest naprawde zalosne....Wpisy typu "Extraliga nasz " itp, to typowe podniety malolatow....Spokojnie....Cos drgnelo w lubelskim zuzlu, ale bez podniety....A to ze ktos ceni druzyne przeciwnika, to nie znaczy ze jest klakierem, bo fakt ze Rybnik ma bardzo wyrownana druzyne chyba nie podlega dyskusjii....
    Ale moze za rok podkupimy im paru chlopakow........

  8. Powrót do góry    #323
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle ze To wlasnie Gelo uwaza ze Rybnik ma bardzo przecietny sklad i nie ma prawa wywiesc z Lublina 2 pkt.
    a przeciez moze byc tak ze to bedzie bardzo jednostronny mecz! wiec radze skonczyc Dyskusje typu : to lublin wygra 30.marca lub ze to wasza druzyna ma gorszych zawodnikow ...

    Moze wogle zakonczmy temat meczu Lublin-Rybnik

    Pozdrowienia
    Kubbas

  9. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    motorrks -jak sobie tak cenisz rkm to moze sie przeprowadz do Rybnika,

    podziwiam Gela ,naprawde mi szkoda co niektorych kibicow z Rybnika wypisujecie takie bzdety ze az rece opadaja niestety !!,jeden z was juz zna punktacje z tego co wyczytalem w wazszym temacie to Szumina 15pkt zrobi w lublinie to jest najbardziej zabawne ,Gelu wracaj na forum!!!wiem jedno nasza druzynke stac na pokonanie usiebie Rybnika i mam nadzieje ze takj bedzie ,wtedy moze predzej kibice z RKM docenia druzyne lubelska

    Pozdrawiam!!!!!
    Zobacz sobie jeszcze raz moj wpis w ktorym pisze ze SZUMINA zdobedzie 15pkt 30 marca! Postawilem przy tym wpisie takie znaki :):):).Co o tym sadzisz? Chyba nie sadzisz ze napisalem to na powaznie? No ale moze i tak byc:):):)


    JUZ ZA DWA LATA STACHYRA MISTRZEM SWIATA!:):):)
    A teraz prosze kibicow o komentarz tego wpisu, bo chyba sie nie pogniewacie ze pochlebnie sie wypowiadam o przyszlym mistzru swiata:):):)

  10. Powrót do góry    #325
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym sie troche uspokoil nie mowie ze najgorsza,nasza sila tkwi w naszym torze,na wyjazdach bedzie o wiele gorzej.miejsca 1-3 uwazam ze sa nierealne 4 miejsce to najwyzsze z mozliwych miejsc.przypomnijcie sobie ze bylby to koniec sezonow i gdyby klub nie walczyl o ekstralige to nie mialoby sensu wydawac kase w bloto przy utrzymaniu sie

  11. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym sie troche uspokoil nie mowie ze najgorsza,nasza sila tkwi w naszym torze,na wyjazdach bedzie o wiele gorzej.miejsca 1-3 uwazam ze sa nierealne 4 miejsce to najwyzsze z mozliwych miejsc.przypomnijcie sobie ze bylby to koniec sezonow i gdyby klub nie walczyl o ekstralige to nie mialoby sensu wydawac kase w bloto przy utrzymaniu sie

    powiem jak ja to widze
    miejsce 1-3 jest do zdobycia
    duza konkurecjie stanowi Rybnik i Rzeczow(!)
    Warszawa, Rawicz sie nie licza
    I nie piszcie mi ze farszafka ma mocny sklad bo nie ma nic... Jak na dzien dzisejszy podpisali tylko z Maxem a
    jeden zawodnik to moze duzo ale meczu nie wygra...
    W Rawiczu, Gorzowie strasznie cienko...
    Tarnow, Gniezno wyrownane druzyny ale watpie zeby w tym sezonie cos zrobily...


    Natomiast nasz sklad jest niezly jednak jak sie zastanowilem to troche przekombinowalimy:
    1.Knapp
    2.Sledziu
    3.Piszcz
    4.Stachyra
    5.Dera
    6.Mordel

    wiec szesciu seniorow... wszyscy POTENCJALNIE maja duze mozliwosci, dac im sprzet i bedzie okie... Ale poza Piszczem i Knappem nie ma pewniakow. Stachyra watpie czy bedzie jezdzil na wyjazdach... Mam nadzieje ze Mordel, Dera i Sledziu beda w najwyzszej formie;-)

  12. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik meczu z RKM-em to sprawa otwarta. Ale ja sie nadal upieram przy jednym: nawet jeśli wygramy 30 marca to awans jest poza naszym zasięgiem. Pierwsze dwa miejsca rezerwuję dla Stali i Rybnika. A nasza drużyna, przy bardzo pomyślnych wiatrach, ma szanse na pierwszą czwórkę. Przy czym, jeśli się tam znajdziemy to większej roli nie odegramy. Co najwyżej raz przewieziemy Rybnik, co zaważy na tym, że Staleczka awansuje :-). Sztuką bedzie jak wygramy w Gnieźnie, Tarnowie czy Gorzowie. Bo o głównych (moim zdaniem) kandydatach do awansu to nawet nie ma co wspominać. Tam będzie ból. I to na tyle mocny, że wielu hurraoptymistów zacznie nieco realniej patrzeć na pewne sprawy.


    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #328
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    oj 80% lublinian ma manie na temat meczu z Rybnikiem - jak by to był mecz o wszystko. Spokojnie ludzie , wiem że to pierwszy mecz w 1 lidze od iluś tam lat ale nie ma sensu zaraz wojny wywoływać i dołować drużyne przeciwną.

    POZDRAWIAM

  14. Powrót do góry    #329
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem jak ja to widze
    miejsce 1-3 jest do zdobycia
    duza konkurecjie stanowi Rybnik i Rzeczow(!)
    Warszawa, Rawicz sie nie licza
    I nie piszcie mi ze farszafka ma mocny sklad bo nie ma nic... Jak na dzien dzisejszy podpisali tylko z Maxem a
    jeden zawodnik to moze duzo ale meczu nie wygra...
    W Rawiczu, Gorzowie strasznie cienko...
    Tarnow, Gniezno wyrownane druzyny ale watpie zeby w tym sezonie cos zrobily...


    Natomiast nasz sklad jest niezly jednak jak sie zastanowilem to troche przekombinowalimy:
    1.Knapp
    2.Sledziu
    3.Piszcz
    4.Stachyra
    5.Dera
    6.Mordel

    wiec szesciu seniorow... wszyscy POTENCJALNIE maja duze mozliwosci, dac im sprzet i bedzie okie... Ale poza Piszczem i Knappem nie ma pewniakow. Stachyra watpie czy bedzie jezdzil na wyjazdach... Mam nadzieje ze Mordel, Dera i Sledziu beda w najwyzszej formie;-)
    Człowieku, szklanke wody ci proponuje :-)
    Po pierwsze, czy Piszcz jest juz w Lublinie, ze go tak umieszczasz w skladzie?? raczej go nie ma ;-)
    Po drugie, jak myslisz dlaczego jasiek mowi ze bedzie jezdzil tylko w Lublinie?? przyjdz czasem na trening i zobacz kto udziela wskazowek przy przygotowywaniu toru.
    Po trzecie, nie bedziemy mieli lidera (a szkoda, bo mógł być nim Pioterk Winiarz), bedzie ogladanie sie jeden na drugiego i culanie w meczach po 6-7 ptkow przez niektorych i wyniki kolo 38-42 punktów, a to troche malo
    Po czwarte, Dere uwazam za nieporozumienie, chlopak sie meczyl w II lidze, ciagle powtarzal ze nie ma sprzetu itd, przede wszystkim to on nie ma dobrych startow. W I lidze ciezko bedzie bez dobrego relfeksu
    Po piate, bardzo mnie to cieszy ze Darek wrocil na stare ;-) ale nie sadze zeby robil wyniki, po takim rozbracie ze sciganiem bedzie naprawde ciezko przebic sie do skladu. jakby jezdzil regularnie od pierwszego meczu plus jakies turnieje, to w drugiej czesci sezonu bylby z niego pozytek
    Po szoste, przede wszystkim Lublinowi sa potrzebni kibice !!! 8000 na kazdym meczu to powazny zastrzyk finansowy dla kasy klubowej
    Po siodme, Knapp - ??? obym sie mylil ale nie wierze w niego za bardzo. Ktos na forum napisal ze lublin raczej nie mial szczescia do transferow z zewnatrz (no i mial racje)
    Po osme, Rybnik jest cholernie mocny :-( 30 marca moze niektore gorace głowy zosatana ostudzone (tego im zycze, ale nie porazki Lublina, zeby nikt mnie zle nie zrozumial ;-)
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quoteCzłowieku, szklanke wody ci proponuje :-)
    Po pierwsze, czy Piszcz jest juz w Lublinie, ze go tak umieszczasz w skladzie?? raczej go nie ma ;-)
    Po drugie, jak myslisz dlaczego jasiek mowi ze bedzie jezdzil tylko w Lublinie?? przyjdz czasem na trening i zobacz kto udziela wskazowek przy przygotowywaniu toru.
    Po trzecie, nie bedziemy mieli lidera (a szkoda, bo mógł być nim Pioterk Winiarz), bedzie ogladanie sie jeden na drugiego i culanie w meczach po 6-7 ptkow przez niektorych i wyniki kolo 38-42 punktów, a to troche malo
    Po czwarte, Dere uwazam za nieporozumienie, chlopak sie meczyl w II lidze, ciagle powtarzal ze nie ma sprzetu itd, przede wszystkim to on nie ma dobrych startow. W I lidze ciezko bedzie bez dobrego relfeksu
    Po piate, bardzo mnie to cieszy ze Darek wrocil na stare ;-) ale nie sadze zeby robil wyniki, po takim rozbracie ze sciganiem bedzie naprawde ciezko przebic sie do skladu. jakby jezdzil regularnie od pierwszego meczu plus jakies turnieje, to w drugiej czesci sezonu bylby z niego pozytek
    Po szoste, przede wszystkim Lublinowi sa potrzebni kibice !!! 8000 na kazdym meczu to powazny zastrzyk finansowy dla kasy klubowej
    Po siodme, Knapp - ??? obym sie mylil ale nie wierze w niego za bardzo. Ktos na forum napisal ze lublin raczej nie mial szczescia do transferow z zewnatrz (no i mial racje)
    Po osme, Rybnik jest cholernie mocny :-( 30 marca moze niektore gorace głowy zosatana ostudzone (tego im zycze, ale nie porazki Lublina, zeby nikt mnie zle nie zrozumial ;-)
    [/quote]


    Ja Tobie dwie.. i to duze...
    A tak na serio to chyba nie dokladnie rozummiesz co napisalem...
    JA WIEM ZE NIE MAMY LIDERA, JA WIEM ZE NIE MAMY PEWNIAKOW ALE... zwroc uwage ze Dera, Sledziu jeszcze calkiem niedawno byli dobrymi zawodnikami, jesli w tym sezoni oni (i cala reszta) uwierza w siebie, beda mieli dobry sprzet to maja szanse na bardzodobry wynik...
    Co do Stachyry to moglby sie zdecydowac na rezygnacjie ze startow i poswiecenie sie pracy trenerskiej... Dobry jest ale albo rybki albo akwarium;-)
    Co do kibicow to mysle ze TO jest najmniejszym problemem, Lublin ma tradycjie zuzlowe, wielu ludzi (piknikow) pamieta skucesy z poczatu lat 90 i teraz wroca... Ta wiec jesli zuzel bedzie na dobrym poziomie wtedy pikniki przyleca jak cmy do zarowki... 8000 mamy luzem... Na pierwszym meczy bedzie z 15000...
    W Knappa wierze bo to jest jego szansa... Zreszta patrzac na naszych zawodnikow dla wszystkich jest to niewyobrazalna szansa... Mlodzi moga sie wiele nauczyc i pokazac sie w "swiecie"... A starzy maja szanse w wielkim stylu zejsc ze sceny...Moim zdaniem kazdy kto powaznie traktuje sport nie zmarniuje takiej okiazji.
    Rybnik jest mocny, ale nie cholernie, jak by byl cholernie mocny to juz by byl w E-lidze ;-)Pamietaj jedziemy u siebie, pierwszy mecz, zawdonicy i dzialacze stana na glowach zeby wygrac... Od tego meczu zalezy czy pikniki przyjda na nastepne... ;-) Czyli duza kasa...


    pozdrawiam

    ps.a wogole zamiast wody lepsze jest piwo... czego i wam i sobie kochane dzieci zycze;-)

  16. Powrót do góry    #331
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zwroc uwage ze Dera, Sledziu jeszcze calkiem niedawno byli dobrymi zawodnikami, jesli w tym sezoni oni (i cala reszta) uwierza w siebie, beda mieli dobry sprzet to maja szanse na bardzodobry wynik...
    ten argument mnie przekonuje i to bardzo ;-)
    jakis czas temu Gollob mial szanse na mistrza swiata, lecz nigdy nim juz nie bedzie ....

    Co do kibicow to mysle ze TO jest najmniejszym problemem, Lublin ma tradycjie zuzlowe, wielu ludzi (piknikow) pamieta skucesy z poczatu lat 90 i teraz wroca... Ta wiec jesli zuzel bedzie na dobrym poziomie wtedy pikniki przyleca jak cmy do zarowki... 8000 mamy luzem... Na pierwszym meczy bedzie z 15000...
    tia, jak na pierwszym bedzie 15000, to na kolejne trzeba bedzie dobudowac trybuny, bo kroczymy ku e-lidze ;-)


    Rybnik jest mocny, ale nie cholernie, jak by byl cholernie mocny to juz by byl w E-lidze ;-)
    zworc uwage na fakt ze istnialo zjawisko zwane KSM

    Teraz jestem Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #332
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lublin bez DERY

    Wszystko wskazuje, że Marek Dera nie będzie jeździł w barwach TŻ Sipma Lublin w sezonie 2003.
    Więcej na ten temat jeszcze dzis po 22 na stronie:
    www.motor.lublin.pl

  18. Powrót do góry    #333
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm jak widac Marek Dera zobaczyl ze bedzie mu bardzo ciezko zalapac sie do skladu i pewnie przejdzie do Grudziadza???// a moze do jakies innej 2-ligowej druzyny

  19. Powrót do góry    #334
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje, że Marek Dera nie będzie jeździł w barwach TŻ Sipma Lublin w sezonie 2003.
    Więcej na ten temat jeszcze dzis po 22 na stronie:
    www.motor.lublin.pl
    Co widze? Widocznie dobrze sie zastanowil ile punktow moze zdobyc w pierwszej lidze i zwial!!!

    JUZ ZA DWA LATA STACHYRA NISTRZEM SWIATA!!!:):):)

  20. Powrót do góry    #335
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oki

    po pierwsze na pierwszy mecz moze padac deszcz,jedziemy do gorzowa dostajemy po tylku i o tlumach nie ma co marzyc.po drugie jesli deszcz nie spadnie to jesli nie bedzie 8-10(12) tys to bedzie to porazka dla klubu.,uwazam ze 8 tys na ten mecz to musi byc to minimum.ale wszyscy piszecie o kasie ale.....klub musi tez wywiazac sie ze swojej roli.na ten mecz przyjdzie na pewno amsa kibicow i klania sie podstawaowa rzecz.tzreba dac wiecej zarcia,wiecej kibli przenosnych (toi toi),klub powinien pomyslec o robieniu pamiatek zuzlowych bo pierwszym meczu mozna bedzie duzo na tym zarobic,kolejna sprawa to w drugiej lidze 4 kasy to juz bylo malo,uwazam ze tzreba bedzie uruchomic kolejna pamietajaca czasy rks-u od strony bystzrycy.bo jak narwazie sa czynne 4 kasy i tylko 2 wejscia .przy liczbie osob okolo 10 tys i przy tym jak ludzie u nas przychodza na ostania chwile moze byc sajgon,nie moze ale bedzie.uwazam ze przy takiej liczbie osob stadion musi uruchomic wszystkie mozliwe wejscia.pamietajcie ze pierwsze wrazenie robi bardzo duzo.nie liczy sie tylko wynik ale i to jak sie traktuje ludzi.napewnop jak mowicie masa ludzi wroci wabiona wyzsza liga,mas atransfera i magiczna data tzn meczem z rybnikiem(czyzby nowa karta w historii).tzreba ich przyjac jak najwazniejszych gosci bo ta masa ludzi gdy bedzie kolo 10 tys moze zostawic okolo 100tys zlotych a to masa pieniedzy

  21. Powrót do góry    #336
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym lubliniacy gorzowa wcale nie skreslal!
    Oni moga niezle namieszac, u siebie szczegolnie!
    Pomalutku, Zorro da rade, niklas na I lige to akurat wiec .... emocje pewne. Mlodziez tez utalentowana w przeciwienstwie doo Sipmy

  22. Powrót do góry    #337
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAKEJEK
    Pierwsza twoja wypowiedz na temat Lublina, ktora da sie przeczytac....Nawet z sensem.... Ale nie zapominaj, ze nawet utalentowana mlodziez musi miec na czym jechac, a Zorro za mecz minimum 15 000zl.... Wiec ja sie nie obawiam Gorzowa wlasnie z powodu finansow....

  23. Powrót do góry    #338
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kochani dokladnie tak jak mowicie!podstawa dla nas w tej chwili jest liczba kibicow na stadionoie.jesli nie bedzie nas dostateczne duzo to i wynikow nie bedzie.a co do transferow....szkoda tego sledzia ,dobry byl chlopak,swoje dla ;lublina zrobil(kiedys)a teraz bedzie posmiewiskiem,szkoda .....mam nadzieje jeszcze na piszcza......i derze podziekowac....
    pozdrawia kibic motoru ze swidnika

  24. Powrót do góry    #339
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak oceniasz skład lubelskiego klubu, bo jest już niemal skompletowany.



    - Z tego co wiem jest już skompletowany nawet do końca, bo szczegóły umowy z ostatnim zawodnikiem, czyli Tomkiem Piszczem są już dogadane.(www.motor.lublin.pl-Fragment wywiadu z Markiem Dera)

    wiec raczej Tomek Piszcz bedzie w przyszlym sezonie jezdzil w druzynie Lubelskiej to jest chyba juz przesadzone co do Dery to dzialacze postapili bardzo brzydko obiecali mu ze znim podpisza kontrakt a normalnie sobie go olali naprawde postapili w stosunku do zawodnika bardzo nie fer,marek wywiadzie zapowiedzial ze niema zamiaru jezdzic w 2lidze i jezeli nie znajdzie klubu to najprawdopodbniej zakonczy kariere byla by to duza strata mam nadzieje ze dzialacze lubelscy odezwia sie do Marka i podpisza znim kontrakt

  25. Powrót do góry    #340
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to ze Piszcz bedzie jezdzil w Lublinie to zadna tajemnica, wszyscy o tym wiedza ale nikt oficjalnie nie potweirdza. z jakich powodow to chyba oczywiste. wiec lepiej nie wychodzmy przed orkiestre...

  26. Powrót do góry    #341
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze są niezłe spory miedzy różnymi ludzi. Aż śmiać mi się chce. Pisanie że napewno wygramy albo że napewno będziemy w pierwszej 4 albo że napewno przegramy są bezpoctawne. W życiu można być jednego pewien śmierci i podatków jak to jeden mądry człek powiedział.
    Niektórzy mogą się podniecać mocnym a nawet bardzo mocnym składem RKM, ale ja bym naszych zawodników nieskreślał. Może nieodnoszą rewelacyjnych wyników indywidualnych(wyjątek Richardson, dość niezłe występy Andersena w SWC) i niesą jakimiś wybijającymi postaciami ale jako drużyna mogą owiele więcej. O sile niestanowi jeden czy dwóch zawodników ale cała ósemka. Mam nadzieje, że nie jedną niespodzianke zrobią nam nasi chłopaki. Nieskreślał bym tak szybko Śledzia, bo może się okazać że jeden z drugim będą mu bić brawo za zwycięski bój. Choć niejeździł przez rok to wcale niemusi oznaczać że jest beznadziejny. Co do Knappa, choć niedarze go sympatią(może w tym sezonie zmienie do niego nastawienie) to mam nadzieje i jestem pewien, że pokaże jakie drzemie w nim potencjał(niemożna zapominać że w tym roku będzie posiadał lepszy sprzęt niż rok temu).
    Wierze w chłopaków (bo wiara czyni cuda jak to niektórzy mówią) i licze na nich.
    A tak naprawde nieobchodzi mnie czy lublinianie zajmą 3,4 czy 5. Choć oczywiście cieszył bym się z jak najwyższego miejsca Lublina w tabeli I ligowej. To najbardziej mi zależy na obejżeniu prawdziwego żużla(walki na torze przez 4 okrążenia, biegów podnoszących adrenaline i przyspieszających bicie serca) w Lublinie, bo to co było przez ostatnie lata to można nazwać hegemonią(takich biegów było jak na lekarstwo). I wreście meczy będzie więcej. Mniej więcej będą rozgrywane regularnie.

    PS. Najważniejsze żeby się utrzymać(być wypłacalnym) i zobaczyć zacięte pojedynki do ostatniego biegu. Tego i wszystki kibicom życze. Do zobaczenia na meczu.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •