Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sledz haha ale dobrze ze sie nie zgodzil uffffff moze pojdzie do Rybnika :D hahaha ,nasi dzialacze takich nie zatrudniaja :)))

  2. Powrót do góry    #227
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biorąc pod uwage że z większością zawodników, którzy byli brani pod uwagę przez naszych działaczy sprawa jest nieaktualna to może lepszy Tomek Piszcz niż nic. Chyba że mają jakiegoś asa w rękawie ( mam nadzieje że tak jest ).
    Poczekamy niecały miesiąc to zobaczymy.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców speedway'a.

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszyscy na to licza ,ale jak narazie na to sie nie zapowiada jezeli upadli do takiego poziomu ze nawet chcieli pozyskac Sledzia tylko im pogratulowac juz wole Dere

  4. Powrót do góry    #229
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skad inąd wiem że Tomek Piszcz już spakował się i wyprowadził z Gdańska (albo jest w trakcie) i jest bardzo blisko tego żeby jeżdzic w Lublinie. CHociaz jeszcze nic nie wiadomo narazie cisza.A co do Rooberta Juchy to rozmawiałem z nim i mówi że narazie chce troche pojeździć na treningach i chce zobaczyć jak sie bedzie czuł na motocyklu po takiej ptrzerwie i narazie sie na nic nie nastawia. Ale jak bedzie wszystko dobrze to zapowiada walke nawet z najlepszymi.

  5. Powrót do góry    #230
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe gdzie Robert Jucha będzie trenował mam nadzieje że z naszymi chłopakami. Może będzie jeszcze z niego pożytek i WIELKI POWRÓT. :) A jak nie to będzie dalej nalewał mi piwko w speedway pubie :)

  6. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Skad inąd wiem że Tomek Piszcz już spakował się i wyprowadził z Gdańska (albo jest w trakcie) i jest bardzo blisko tego żeby jeżdzic w Lublinie. CHociaz jeszcze nic nie wiadomo narazie cisza.A co do Rooberta Juchy to rozmawiałem z nim i mówi że narazie chce troche pojeździć na treningach i chce zobaczyć jak sie bedzie czuł na motocyklu po takiej ptrzerwie i narazie sie na nic nie nastawia. Ale jak bedzie wszystko dobrze to zapowiada walke nawet z najlepszymi.
    skąd inąd ? no tak... z wątku o Wybrzeżu :) bo tam wszystko pisze :)

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytając wpisy niektórych kolegów, dochodzę do wniosku, że najlepiej i najprościej byłoby zmontować skład jak Apator lub Włókniarz i wtedy wszyscy byliby tutaj happy.Jest tylko jeden "mały" problem.....Dlatego 70% kiboli musi powiedzieć sobie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".Wydaje mi się, że nad każdą kandydaturą trzeba sie zastanowić dogłebnie i dlatego zadałem sobie trochę trudu i poszperałem po niedawnych statystykach zainspirowany panami:
    3xRKM i 18Mars odnośnie D. Śledzia bo coś mi się kołatało,że jego ostatni sezon nie był taki zły. Okazało się, w 2001 D. Śledź był 4 zawodnikiem RKMu i 2 krajowym:KSM-8,43 śr.meczowa-10,4;śr biegowa-2,11. Może dla Marsa to kiepskie wynik... ale najciekawsze jest to, że w 2002 żaden krajowiec RKMu nie przeskoczył tych wyników -3xRKM! Z rozpędu spojrzałem i na Piszcza. Ostatnie 10 meczów (podobno po zmianie silników)śr.mecz.-9 punktów- jak na e-ligę to chyba nie mało i tylk jedna wpadka- u siebie z Toruniem 5p+1b, może i chimera...?Przed sezonem 2002 większość narzekała, że Stefani miał kiepski sezon 2001, i że ten wybór jast trefny....Pożyjamy,zobaczymy ale pokrzyczeć zawsze można!

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać koledzy z Rybnika śmieją sie z Lublinian choćby za podjęcie rozmów z Darkiem Sledziem ale gwarantuję, że 30 marca po inauguracyjnym meczu w Lublinie w Rybniku będzie zamiast śmiechu żałoba bo 2 punkty zostaną w Lublinie. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni he he...

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat chcialem powiedziec ze nie czytam watku o Wybrzezu i wiem z innych zrodel o Tomku, a co do treningow Roberta Juchy to bedzie trenowal w Lublinie najprawdopodobniej.

  10. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy z Rybnika naśmiewają się, bo Śledź zawalił im baraże z Unią. Ale po wynikach w całym sezonie można wywnioskować, że był czołową postacią RKM-u. Co do porównań z Markiem Derą - to moje zdanie jest takie, że są zawodnicy którzy nie potrafią wygrać wyścigu (albo mają z tym straszne trudności). "Wiecznie drugi" Dera i Daniel Jeleniewski to najlepsze przykłady (a jak jeszcze mecz jest na wyjeździe to obaj mają kłopoty nawet z trzecim miejscem). Śledż potrafi wygrać wyścig i taki zawodnik jest nam potrzebny. Nigdzie nie jest powiedziane że Rybka musi wystartować w meczu. Jak się mówi w klubie pojedzie "ten kto przeżyje trening". Taka zasada jest uczciwa i nie będzie wątpliwości że jadą najlepsi. Im większy wybór tym lepiej - chyba wszyscy się z tym zgodzą. Jak dobrze pójdzie będziemy mieli siedmiu albo ośmiu seniorów do składu.

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Sledź rzeczywiście trafi do lubelskiej drużyny, co w obecnej chwili jest raczej wątpliwe, to może być czołową postacią Lublinian i zawodu w swoim rodzinnym mieście raczej nie sprawi. A Rybnik niech się śmieje, bo podobnie jak po nocy zawsze przychodzi dzień tak po śmiechu będą łzy... Sledź to nadal dobra inwestycja mimo tego, że miał roczną przerwę w startach. To dobre posunięcie lubelskich działaczy. Pod warunkiem oczywiście, że Rybka podpisze kontrakt w Lublinie, co w obecnej chwili jest wątpliwe.

  12. Powrót do góry    #237
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpliwe? Czyżby? Wcale bym się nie zdziwił jakby już podpisał...

  13. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z informacji docierających z klubu wiadomo, że nie bardzo działacze mogą dojść do porozumienia ze Śledziem. Stąd wątpliwości.

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z informacji docierających z klubu wiadomo, że nie bardzo działacze mogą dojść do porozumienia ze Śledziem. Stąd wątpliwości.
    Z tego wniosek - różne informacje dochodzą z klubu - i najwyraźniej o to chodzi żeby nic nie było wiadomo - no i dobrze konkurencja nie śpi (np. Rybnik bardzo chciałby Śledzia :D - żart).

  15. Powrót do góry    #240
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zycze wam wszystkim Lublinianom zakontraktowania Rybki i Piszczka,aby nie bylo nudno ,a dla was i przykro ,30 marca.Jednak wydaje mi sie ,ze Rybka to na dzien dzisiejszy chyba lepiej galopuje na swoim arabie nish smiga na jawie."NA ZAWSZE RKM"

  16. Powrót do góry    #241
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koledzy o czym wy mowicie????
    jaki sledz? jaki jucha?
    my sie mamy raczej wzmacniac a nie tworzyc przytulek dla bylych zasluzonych!
    jak tak dalej pojdzie to kwiatkowskiego zaproponujecie.
    pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #242
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    z innej beczki

    czy ktos wie co sie dzieje z lubelskim formu zuzlowym?? od kilkunastu dni http://forum.zuzel.info/zuzel/Forum/ jest niedostepne!!! co jest grane??
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos wie co sie dzieje z lubelskim formu zuzlowym?? od kilkunastu dni http://forum.zuzel.info/zuzel/Forum/ jest niedostepne!!! co jest grane??
    Mialem ten sam problem. Myslalem ze forum padlo a tu sie okazalo ze troche adres sie zmienil..
    http://www.zuzel.info/

    Scream

  19. Powrót do góry    #244
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam z tym lubelskim forum taki motyw, że Internet Explorer nie otwiera go, ale Netscape już tak :-)


  20. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wszystko sie poplatalo

    Co do sledzia to niejestem zatym wole jush dere.Dlaczego ? jush mowie:Sledz do najmlodszych nienalezy,waleczny tesh niejest.Wprawdzie sprzet ma oki,no ale przez rok niejezdzil
    a to jest kupa czasu niema co gadac wolalbym jush dere szczerze mowiac choc jego zakontraktowanie jest wedlug mnie teraz nierealne.O piszczu tesh nic nieslychac byl w lublinie nic pozatym.Naprawde patrzac np. na wzmocnienia warszawy i innych druzyn to my najlepiej niewygladamy mimo ze mamy knappa i richardsona no i andersena.I wlasnie przed chwila przejzaelm najnowszy tygodnik zuzlowy i wiecie co wyczytalem??... Pan leszek kepa bedzie opieral zespol na wychowankach buahahhahahahaha przeciez to paranoja jak mam ogladac w meczu z rybnikiem wrone,d. stachyre to jush wogole wole siedziec w domu i wynik zobaczec w telegazecie
    a co do transferow tylko niezbedne ludzie teraz to jak sledz przyjdzie to bedzie dobrze....

  21. Powrót do góry    #246
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kibiców Rybnika

    Koledzy nie bądzcie pewni że wygracie w Lublinie ostatnio żadnej dróżynie się to nie udało nawet Warszawa która przyjechała z "nazwiskami" poległa.Co do wzmocnien myśle że Darek jest niestety za słaby a Tomek Piszcz raczej napewno do nas nie przyjedzie ale zobaczymy jak będzie.POZDRAWIAM!!

  22. Powrót do góry    #247
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam z tym lubelskim forum taki motyw, że Internet Explorer nie otwiera go, ale Netscape już tak :-)
    nie możliwe, rzeczywiscie byla mala korekta adresu, ale wszytstko juz dziala jak nalezy

    www.zuzel.info


    Shaq

  23. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAFFID!!!
    O jakich nazwiskach mowisz? Chyba nie o tych emerytach z Wa-wy!!! Nie jestem pewny czy zauwazyles ale jestescie w 1 lidze.
    Prosze nie mow o minionym sezonie bo to ze Krosno czy inne kluby u was przegraly to o niczym nie swiadczy!!!
    Nie bede pisal ze RKM wygra u was pierwszy mecz, bo tego nie wiedza nawet najstarsi gorale ale oby wasze temperamenty po pierwszym meczu nie ostygly !!!

  24. Powrót do góry    #249
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAFFID!!!
    O jakich nazwiskach mowisz? Chyba nie o tych emerytach z Wa-wy!!! Nie jestem pewny czy zauwazyles ale jestescie w 1 lidze.
    Prosze nie mow o minionym sezonie bo to ze Krosno czy inne kluby u was przegraly to o niczym nie swiadczy!!!
    Nie bede pisal ze RKM wygra u was pierwszy mecz, bo tego nie wiedza nawet najstarsi gorale ale oby wasze temperamenty po pierwszym meczu nie ostygly !!!
    Wiem że macie jeden z lepszych składów w 1 lidze ale uważam że nasz zespól tez sie wzmocnił i mam nadzieje że jeszcze 2 zawodników do nas dojdzie.Będzie napewno emocjomujący mecz i mam nadzieje że 2pkt zostaną w Lublinie!!.POZDRAWIAM!!

  25. Powrót do góry    #250
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tż Lublin to nie bedzie ta sama drużyna to po co porównywac ją do drużyny która jezdziła w 2 lidze !!!

  26. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach


    Wiem że macie jeden z lepszych składów w 1 lidze ale uważam że nasz zespól tez sie wzmocnił i mam nadzieje że jeszcze 2 zawodników do nas dojdzie.Będzie napewno emocjomujący mecz i mam nadzieje że 2pkt zostaną w Lublinie!!.POZDRAWIAM!![/quote]

    skąd wiecie o tych zawodnikach ? Kto o tym powiedział ? Pytam bo nie jestem z Lublina i nie wiem. Widze że w klubie kasa jest skoro jeszcze 2 zakontraktują a już troszke kasy na Lee poszło...

  27. Powrót do góry    #252
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że nasi nowi zadodnicy nas nie zawiodą i pokażą klasę.Zobaczymy jak będzie się spisywał Janusz Stachyra i Marek Dera ale jak stracimy Jeleńiewskiego to będzie bardzo zle :(.POZDRAWIAM

  28. Powrót do góry    #253
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    skąd wiecie o tych zawodnikach ? Kto o tym powiedział ? Pytam bo nie jestem z Lublina i nie wiem. Widze że w klubie kasa jest skoro jeszcze 2 zakontraktują a już troszke kasy na Lee poszło...

    Większośc gazet o tym pisze, działacze tez zapowiadają to i zawodnicy również nie trzymają w tajemnicy jakie dostali propozycje i z jakich klubów !!!

  29. Powrót do góry    #254
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie zastanówciwe sie Sledz Jucha do już dziadkowie i niegwarantują nawet 6 punktów nz mecz!!!!!!!!!!
    Poczekamy zobaczymy ale jabym im niezaufał

  30. Powrót do góry    #255
    Początkujący
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzeby jest wam napewno jakis wartosciowy junior. Niewiem jak Jeleniewski ale on coś mówił ze działacze nietraktuja go powaznie a pozanim to chyba niemaciee nikogo doswiadczonego

  31. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzeby jest wam napewno jakis wartosciowy junior. Niewiem jak Jeleniewski ale on coś mówił ze działacze nietraktuja go powaznie a pozanim to chyba niemaciee nikogo doswiadczonego
    NO mamy tylko Dawida Stachyre ale on jest zdecydowanie za słaby na 1 lige więc mam nadzieje że Daniel zostanie w Lublinie!!

  32. Powrót do góry    #257
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    przykra sprawa

    wszystko uklada sie pieknie,czekalismy na to wiele lat.martwi mnie cos innego przykre zajwisko w internecie.jest grupa mlodych ludzi ktora chodzi po stronach i obraza wszytstko i wszytkich.wypisujac rozne bzdury.ciekawi mnie czy to nowy styl dopingowania czy kompletny brak rozumu.po awansie to 2 ligi zauwazylem ze wielu osobom odbilo i to bardzo mocno.zeby tylko ci "Fani" nie zostali sprowadzeni mocno na ziemie od razu na poczatku na ziemie. chyba mamy doczynienia z nowa grupa kibicow tzw poawansowych

  33. Powrót do góry    #258
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee Richardson ,Hans Andersen i Grzegorz Knapp czy to juz koniec zakupow ?????nastala cisza!!!

  34. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta koniec zakupow czy nie mamy czterech zawodnikow co podpisali kontrakty a co z reszta?

  35. Powrót do góry    #260
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze piszcz mimo wszystko jednak bedzie jezdzil w lublinie....cisza spowodowana wzgledami ekono-marketin.
    wiadomo ze jak wiele szumu to cena idzie w gore
    mam nadzieje ze daniel zostanie no jest obiecujacym zawodnikiem i jesli tylko bedzie dysponowal odpowiednim sprzetem zawojuje 1 lige...

  36. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    napewno mamy:
    L. Richardson
    H. Andersen
    A. Stefani
    G. Knapp

    oni podpisali kontrakty

    pewnikiem zostana:
    J. Stachyra
    D. Stachyra
    J. Mordel
    M. Dera

    tylko cos nic nie slychac

    warto by bylo zatrzymac Jelenia, i sciagnac Piszcza, Sledzia...

    wtedy mozemy byc spokojni o przyszlosc...


  37. Powrót do góry    #262
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i

    mysle ze jeszcze tydzien i sie zacnie jazda .jest naprawde wielu zawodnikow z kilkoma ofertami w rece i mysle z 1-2 propozycjami kotraktu ktory sie liczy dla nich .mysle tez ze masa zuzlowcow juz sie zdecydowala na dany klub i jest juz wszystko dogadane i tylko sobie tak czekaja do konca a moze uda sie dostac wiecej

  38. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z cala pewnoscia w waszej druzynie wyraznie brakuje drugiej lini !!!
    Stranieri ok zgodze sie, sa mocni jak na pierwsza lige!
    Ale co dalej? Stachyra, Dera, Jeleniewski? Moze na waszym torze beda punktowac ale na wyjazdach nie wydaje mi sie zeby zagrozili Rybnickiej mlodziezy.

  39. Powrót do góry    #264
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    re rkm_rkm_rkm

    Dera to nie junior;)

    Ale pozatym masz racje obcokrajowcow mamy okie, calkiem niezle zapowiada sie ekipa krajowa (Knapp, Pisz, Mordel, Stachyra, Dera, moze Sledziu)...

    Ale juniorow mamy kiepskich.. Mlody Stachyra dopiero sie uczy, a Jeleniewski mimo wspanialego poczatku karjery gdzies po drodze zgubil forme.. miejmy nadzieje ze sie jednak chlopak odnajdzie... bo talent to on ma;)


    pozdrawiam



  40. Powrót do góry    #265
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...calkiem niezle zapowiada sie ekipa krajowa (Knapp, Pisz, Mordel, Stachyra, Dera, moze Sledziu)...
    Ludzie co wy z tym Mordelem , Czy myslicie ze on sobie poradzi w 1 lidze !! ?
    w 2 lidze razil sobie tylko dla tego ze mial sprzet z 1 ligi, a teraz napewno nikt mu nie kupi sprzetu na 1 lige.
    A czy Wogle klub jest zainteresowany Mordelem ?? bo cos nic nieslychac.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a bo ja lubie Jurka...
    jest z Motorem prawie tak dlugo jak ja...
    uwazam ze ma talet, umiejetnosci...
    potrzebuje tylko sprzetu i szansy...

    pozdrawiam

    ps.nalezy mu sie to, jak sie nie sprawdzi zawsze mozna sie z nim pozegnac...

  42. Powrót do góry    #267
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam wrecz ze mamy druga linie a nie mamy pierwszej.brak nam super krajowego lidera bo np knapp czy piszcz to okolo 8-10 pkt nam trzeba kogos na 12-13 pkt w kazdym meczu.na dobruckiego nie liczcie moze ciesleiwcz

  43. Powrót do góry    #268
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubbas chyba nie jestes na biezaco Jurek i Daniel przygotowuja razem oferte dla firm by w ten sposob zdobyc kase na nowe motory.Jezeli pomysł wypali i beda dysponowac dobrej jakosci sprzetem to napewno sobie poradza.Według mnie Jurka stac by był liderem krajowym druzyny, ale to zalezy wyłacznie od niego.W ubiegłym roku pokazał niedowiarkom ,ze nie zapomniał zuzlowego abecadła.

  44. Powrót do góry    #269
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale nikt Ci nie podpisze kontraktu za darmo i tylko po to zeby siedziec na lawce ...

    Jak bedzie przekonamy sie juz niedlugo

  45. Powrót do góry    #270
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moim zdaniem Jurek nie bedzie zdzieral kasy...
    przeciez wie jaka jest sytuacja...
    moim zdaniem albo jurek bedzie wypozyczony z Lkz (bo oficjalnie jest zawodnikiem Lkz) albo przyjdzie za darmo...

    pozdrawiam

    ps. Jurek rox! ;)

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •