Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    30marca 2003 roku zobaczymy kto wygra ja serdecznie zapraszam kibicow z Rybnika napewno bedzie swietna atmosfera. Co do wyniku meczu poprostu wygra lepszy!!




  2. Powrót do góry    #182
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    A moze nikt nie wygra bo bedzie remis:D , na poczatku sezonu takie wyniki lubia sie powtarzac.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mowie zebysmy sie spotkali osobiscie zeby sie poznac a co tego ze bedziecie i to w duzej sumie to niemam watpliwosci.

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy dopiero początek stycznia i nie wiemy nawet w jakich składach przystąpią nasze drużyny do sezonu, a niektórzy już się kłucą jaki będzie wynik 30 marca.
    Według mnie nie tylko skład będzie decydował o wyniku tego meczu, ale przedewszystkim dobrze przepracowana zima. W pierwszej ligowej kolejce może się wiele wydarzyć. Nie wiemy przecież kto w jakiej będzie dyspozycji i jakim sprzętem będzie dysponował. Poczekajmy na pełne składy drużyn i mecze sparingowe, wtedy będzie można więcej powiedzieć.
    Pozdruffka!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy dopiero początek stycznia i nie wiemy nawet w jakich składach przystąpią nasze drużyny do sezonu, a niektórzy już się kłucą jaki będzie wynik 30 marca. Rybnik jedzie do Lublina po 2 punkty, bo o to chodzi w tym sporcie że jedzie sie po to żeby wygrać, ale Lublin też nie wyjedzie na tor tylko statystować. Motor to benjaminek i napewno będzie chciał wygrać swój pierwszy mecz w 1 lidze w dodatku u siebie i takie mecze są bardzo trudne dla gości.
    Według mnie nie tylko skład będzie decydował o wyniku tego meczu, ale przedewszystkim dobrze przepracowana zima. W pierwszej ligowej kolejce może się wiele wydarzyć. Nie wiemy przecież kto w jakiej będzie dyspozycji i jakim sprzętem będzie dysponował. Poczekajmy na pełne składy drużyn i mecze sparingowe, wtedy będzie można więcej powiedzieć. Poza tym w następnym sezonie chyba każda drużyna będzie mocna u siebie.
    Pozdruffka!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bede wchodził w polemike z nikim o szansach bo te kazdy ma. Moj skład to taki:
    1)J.Stachyra
    2)J,Mordel
    3)A.Stefani(H. Andersen)
    4)L.Richardson
    5)G.Knapp
    6)(T.Piszcz, A.Zieja)
    7)D.Jeleniewski
    8)S. Truminski lub M.Dera.

    Tylko nie wyjezdzajcie mi ,ze Mordel jest gorszy od Trumny i Dery bo to smiechu warte jest!!!!!!! Oni razem to moga mu buty czyscic.W tamtym roku tez katowałem by Jurek jezdził i co ????nie przydał sie?????Swego czasu przypomniałem panu Siwkowi o Jurku.

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj skład to taki:
    1)J.Stachyra
    2)J,Mordel
    3)A.Stefani(H. Andersen)
    4)L.Richardson
    5)G.Knapp
    6)(T.Piszcz, A.Zieja)
    7)D.Jeleniewski
    8)S. Truminski lub M.Dera.

    Tylko nie wyjezdzajcie mi...
    Ładny skład tylko, że ani Piszcz ani Zieja (nr.6) nie są juniorami. Musisz wywalić jakiegoś seniora.

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prosze adminów bądź moderów o usunięcie 2 pierwszych z moich trzech wpisów pod rząd. Strasznie zacinał mi się komp.
    proszę też o wykasowanie potem i tego wpisu.
    Dzięki!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #189
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna samemu usunac:)
    potrzeba tylko troszke dobrej woli:)wejdz w edycje i sie rozejzyj

  10. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozecie byc pewni ze bedziemy u was 30 marca, i to w dosc pokaznej liczbie. Bedziecie mieli okazje zobaczyc jak sie bawia kibice z Rybnika!!!!!!!!!!!!
    Mam tylko nadzieje, że do Lublina nie przyjadą te wieśniaki co swego czasu robili straszną oborę na czacie sportsboardu, gdy były relacje live z ligi.
    A wszyscy ci kibice co mają mózgi, są chętne widziani w Lublinie. Fajna atmosfera na meczu to podstawa dobrego widowiska :)

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cos nasi dzialacze przestali hyba pracowac bo o kolejnych wzmocnieniach nic nieslychac a czas leci nieublaganie.........

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma nic na gwalt. myslisz ze tak latwo jest podpisac kontrakt???to nie jest sprzedaz worka ziemniakow...

  13. Powrót do góry    #193
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze nasi dzialacze zakontraktuja jeszcze jednego zawodnika kto nim bedzie przekonamy sie o tym napewno w styczniu:)))))))


  14. Powrót do góry    #194
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jack ziemniaki tez trudno jest sprzedac:)


    Ludzie nie gardzcie ziemniakami!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Byle do wiosny!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tesh wieze ze jeszcze ktos przyjdzie bo w obecnym skladzie to zaduzo tam niezdzialamy i jak w pierwszych 3 meczach bedzie przynajmniej te 2 pkt to bedzie dobrze bo rybnik gniezno i gorzow to jedni z faworytow ale plus jest taki ze 2 mecze u siebie gramy

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze nasi dzialacze zakontraktuja jeszcze jednego zawodnika kto nim bedzie przekonamy sie o tym napewno w styczniu:)))))))
    Ja myślę, że jeszcze jeden senior bedzie - i to będzie zaskoczenie dla wszystkich

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO nareszcie mamy skład jakiego już bardzo dawno nie mieliśmy mam nadzieje że zaatakujemy estralige i że na stadionie będzie nas ponad 10tys na każdym meczu!!

  18. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO nareszcie mamy skład jakiego już bardzo dawno nie mieliśmy mam nadzieje że zaatakujemy estralige i że na stadionie będzie nas ponad 10tys na każdym meczu!!


    no sklad mamy jak narazie niezly , mysle ze do 1-4 jak wejdziemy to bedzie to juz duzy sukces wszystko zalezy teraz od jednego jaki senior donas przyjdzie :))))))


  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slyszalem ze ktorys z Piszcz,Dobrucki,Kosciecha,Chrzanowski,Pecyna,Ciesl ewicz
    w najblizszym czasie podpisze kontrakt z lubelsim klubem ja jestem stanowczo za cieslewiczem ktory niejest wielka niewiadoma tak jak piszcz czy pecyna za ktorym nieprzepadam.

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze miejsca 4-6 zajmie lubelski motor.spokojnie ludzie wielu z was myslei ze juz ekstraliga itd.zobaczcie kto jedzie stachyra ktroy jest co najwyzej na druga linie i 8 pkt,knapp lider spadkowicza,dwoch mlodych obcokrajowcow z talentem,typowy solidny atilla i cala druga linia truminski,jeleniewski,dera i mordel ktory moze pojechac lepiej od stachyry i gorzej od jeleniewskiego.tak naprawde zadnych szans na miejsca 1-3 nie mamymiejsce 4 to najwyzsze miejsce ktore mozemy zajac.ja uwazam ze skonczy sie na miejscach 5-6.druga sprawa to to ze zuzel to sport kolizyjny jeden bieg i mozemy zaczac martwic sie o utzrymanie.przydalby sie dobrucki ale realnie nie wiezrez w takie bajki.gdybysmy go zakontraktowali to wstalbym i bilbym bravo dzilaczom.co do cieslewicza to juz bardziej.piszcz to taki przelom slaba pierwsza linia i mocna druga taki 6-12 pkt

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kosciecha ,pecyna,chrzanowski takie gwiazdy juz mamy punkt czy 2 w jedna czy druga strone to zadna roznica

  22. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko ok. - możemy zająć miejsce 5,6 ale w takim razie kto ma być przed nami??? Może RKM i co dalej?

  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Pamiętaj, że Gorzów nawet jakby Świst odszedł to są mocnym zespołem, chyba, że na serio z kasą będzie fatalnie. Poza tym Gniezno nawet bez Cegły będzie silne bo na pewno z kimś podpiszą. Warszawa też jeszcze nie skończyła transferów a z tego co widać to dopiero zaczyna. Tarnów - jeżeli powróci Rempała no i doszedł Peter też będzie silna. No i Rzeszów, jeżeli dojdzie Kuciapa. Na razie mówienie o sile zespołu nie ma sensu bo sezon transferowy jeszcze trwa. Pamiętam jak w zeszłym sezonie w gronie faworytów do awansu stawiało się RKM i ZKŻ, jednak po kupieniu przez Start tylko jednego zawodnika jakim był Cegła, Gnieźnianie włączyli się do walki. Także na razie wszelkie dywagacje są chyba bez sensu. Poczekajmy na całkowite ustalenie składów i wtedy będzie można coś więcej napisać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze miejsca 4-6 zajmie lubelski motor.spokojnie ludzie wielu z was myslei ze juz ekstraliga itd.zobaczcie kto jedzie stachyra ktroy jest co najwyzej na druga linie i 8 pkt,knapp lider spadkowicza,dwoch mlodych obcokrajowcow z talentem,typowy solidny atilla i cala druga linia truminski,jeleniewski,dera i mordel ktory moze pojechac lepiej od stachyry i gorzej od jeleniewskiego.tak naprawde zadnych szans na miejsca 1-3 nie mamymiejsce 4 to najwyzsze miejsce ktore mozemy zajac.ja uwazam ze skonczy sie na miejscach 5-6.druga sprawa to to ze zuzel to sport kolizyjny jeden bieg i mozemy zaczac martwic sie o utzrymanie.przydalby sie dobrucki ale realnie nie wiezrez w takie bajki.gdybysmy go zakontraktowali to wstalbym i bilbym bravo dzilaczom.co do cieslewicza to juz bardziej.piszcz to taki przelom slaba pierwsza linia i mocna druga taki 6-12 pkt

    Zobacz ile Richardsson robił pubktów w e-lidze i ile robił Knapp w 1lidze to sa naprawde dobrzy zawodnicy i są dla nas bardzo dobrym wzmocnieniem a Janusz mam nadzieje że nas nie zawiedzie.Co do Andersena to się nie wypowiem bo z nim może być różnie.POZDRAWIAM!!

  25. Powrót do góry    #205
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niesmialo ale powiem.iz faktycznie zieja bylby kapitalnym dla nas wzmocnieniem..ale i tk nie bedzie wiec nie ma co sie rozczulac....pozdrawiam wszystkich naszych kibicow!!
    co do rkm.....
    zazdroszcze im kapitalnej druzyny od pary lat....
    a my?
    dopiero cosmy sie przebudzili i jestesmy ciut wyzej...
    walka bedziepiekna!!!!!!!
    jestem na rybniku!!!
    a wy???

  26. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Pamiętaj, że Gorzów nawet jakby Świst odszedł to są mocnym zespołem, chyba, że na serio z kasą będzie fatalnie. Poza tym Gniezno nawet bez Cegły będzie silne bo na pewno z kimś podpiszą. Warszawa też jeszcze nie skończyła transferów a z tego co widać to dopiero zaczyna. Tarnów - jeżeli powróci Rempała no i doszedł Peter też będzie silna. No i Rzeszów, jeżeli dojdzie Kuciapa. Na razie mówienie o sile zespołu nie ma sensu bo sezon transferowy jeszcze trwa. Pamiętam jak w zeszłym sezonie w gronie faworytów do awansu stawiało się RKM i ZKŻ, jednak po kupieniu przez Start tylko jednego zawodnika jakim był Cegła, Gnieźnianie włączyli się do walki. Także na razie wszelkie dywagacje są chyba bez sensu. Poczekajmy na całkowite ustalenie składów i wtedy będzie można coś więcej napisać.
    pozdrawiam
    No właśnie dlatego, że nie znamy składów dywagacje nie mają sensu - zresztą sam zobacz na swój wpis - wszyscy będą mocni ale "JAK PRZYJDZIE TEN I TEN". Chodzi mi o stan na dzisiaj - tylko RKM i TŻ Lublin mają już praktycznie skompletowane pewne składy, a ewentualne wzmocnienia to najwyżej jeden zawodnik. Jeżeli w Starcie nie będzie zmian to wątpię czy bez Cegły będą mocni (najwyżej u siebie). Gorzów bez Śwista i raczej Staszewskiego moze walczyć tylko o utrzymanie (no chyba że jakiś dobry wujek sypnie im trochę grosza). Wawa - wielka niewiadoma, itd. itd.

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rybnik polegnie w Lublinie...

    Rybnicki team, mimo że uważany przez wielu za bardzo silny nie da rady w Lublinie objechać TŻ-tu i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na pocieszenie dla rybnickich kibiców wypada tylko dodać, że Rybnik nie będzie pierwszą i zapewne nie ostatnią ofiarą lubelskiego toru. Już wielu zgłupiało nie mogąc dobrać przełożeń, nie widać więc powodu dla którego z Rybnikiem miałoby być inaczej. Lubelski zespół, choć przez wielu lekceważony nieźle namiesza w pierwszoligowym towarzystwie. Skład jaki dotychczas skompletowali Lublinianie gwarantuje utrzymanie w lidze i znacznie zwiększa apetyt na Extraligę. Można kombinować na różne strony ale Rybnik i tak polegnie w Lublinie choć napewno po pięknym i zaciętym meczu. Pozdrowienia.

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybnicki team, mimo że uważany przez wielu za bardzo silny nie da rady w Lublinie objechać TŻ-tu i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na pocieszenie dla rybnickich kibiców wypada tylko dodać, że Rybnik nie będzie pierwszą i zapewne nie ostatnią ofiarą lubelskiego toru. Już wielu zgłupiało nie mogąc dobrać przełożeń, nie widać więc powodu dla którego z Rybnikiem miałoby być inaczej. Lubelski zespół, choć przez wielu lekceważony nieźle namiesza w pierwszoligowym towarzystwie. Skład jaki dotychczas skompletowali Lublinianie gwarantuje utrzymanie w lidze i znacznie zwiększa apetyt na Extraligę. Można kombinować na różne strony ale Rybnik i tak polegnie w Lublinie choć napewno po pięknym i zaciętym meczu. Pozdrowienia.
    :D Co za optymizm. Już dziś robi sie gorąco a do meczu jeszcze 3 miechy. Zobaczymy jak będzie - to że Smith, Boyce zgłupieli nie oznacza że rybniczanie się nie połapią. Jankes się połapał ale co klasa to klasa (chociaż dawał się objeżdzać na dystansie). Nie wiem czemu ale jakoś nie wierzę, żeby rybniccy juniorzy od pierwszego wyścigu wiedzieli jak dopasować motocykle. Od chwili dosypania nowej nawierzchni zrobiła się ona bardzo dziwna.

  29. Powrót do góry    #209
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego Lublin będzie górą w pojedynku z Rybnikiem he he. Jak rybniccy juniorzy zaczną szarżować na pierwszym łuku to będa niezłe jaja. Nie każdy przecież wie, że po szerokiej można jeździć tylko pod zegarem. Lubelski tor jest bardzo specyficzny i trzeba uważać.

  30. Powrót do góry    #210
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, że kibice są nieźle podjarani. Ale to dobrze :):) Nierzadko się zdarza żeby w pierwszej kolejce od razu był taki mecz. Co do juniorów rybnickich nie będę nic mówił bo sami się przekonacie :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  31. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do toru to jest w koncu taki jak kiedys.za czasow wielkiego motoru nasz tor byl jak zabojca wiele super druzyn i super zawodnikow sie tu kompromitowalo.po spadku ten tor to byl nasz tor tylko z nazwy ,kazdy co przyjezdzal wiedzial od razu co jest grane.po przyjsciu stachyry w koncu tor na zygmuntowskich zaczal byc atutem.i to sie liczy.co do pierwszego meczu to racja kazdy moze byc w roznej formie tak samo ze sprzetem.moze byc kilka kolizji na torze i to tez na pewno zawazy na wyniku.przypomnijcie sobie ile lat temu tak naprawde motor mial dobrych sparingpartnerwo bo chyba to pocztaek lat 90-tyh.oststnio duzo sie mowilo a potemn okazywalo sie to zwykla bajka.w tym roku chyba pierwszy raz moge byc pewien ze nasze gwiazdy beda trenowac na silowni.bo ma byc kasa i od razu w oczah naszych dzielnych chlopakow pojawia sie metal lub kora drzewna.wezmy takiego jurka mordela.mysle ze on jeszcze zaskoczy wielu.na pewno bedzie mial wpadki ale tez napewnoi pokaze duzo dobrej jazdy

    polozcie przed nimi tylko kase.....a zobaczycie co sie stanie
    to jest chyba najwiekszy argument psychologiczny .w tej chwili mamy juz rezerwe i konkurencje przynajmniej formalnie(mordel,truminski,dera)ktos dojdzie pewnie jeszze

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tam nie byl bym takim optymista przed meczem z rybnikiem , wiadomo to tylko sport
    mysle ze wynik (zalezy w jakich skladach pojada druzyny)
    bedzie blisko remisu , ale na korzysc Lublinian bedzie przemawial wlasny tor i to onu wygraja pojedynek z RKMem

  33. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie w tej chwili rawicz spadek,gwardia warszawa baraz,6 miejsce unia tarnow,5 miejsce motor lublin,4 miejsce start gniezno,3 miejsce start gniezno,2 miejsce stal rzeszow,1 miejsce row rybnik
    raczej miejsca 7-8 tak zostana .wiem tylko jedno ze z przeczucia najbardziej moga zawiesc gorzow,gniezno.pierwsza dwojka stal rzeszow-row rybnik wedlug mnie dosc pewna.moze zamieszac motor lub unia tu moze byc niespodzianka i miejsce 3-4.teraz to zwykla zabawa bo nie znamy claych skladow.i musialbym przesledzidz wyniki druzyn z lat ubieglych,tak smao jak jazde zawodnikow poszczegolnych druzyn.czesto bylo tak ze ekipa walczaca ciagle oawans nagle zawoidzila na calej lini(rybnik)ekipa szykowana na najmocniejsza tej zawodzila(stal rzeszow).to jest jedna wielka loteria.trzeba spkojnie przyjzec sie dokonaniom i wynkom gdy bedzie juz pewny sklad

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie w tej chwili rawicz spadek,gwardia warszawa baraz,6 miejsce unia tarnow,5 miejsce motor lublin,4 miejsce start gniezno,3 miejsce start gniezno,2 miejsce stal rzeszow,1 miejsce row rybnik
    Z tego co wiem, to Start nie ma jeszcze ustalonego składu drużyny, a według ciebie, w 1 lidze będą jeździć 2 drużyny startu :)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej to dera,trumna i mordel jush podpisali kontrakty??
    Jesli tak to mordel jest jakims nieporozumieniem w 2 lidze jezdzil dobrze dlatego ze niebyl na swoim sprzecie gdyby jezdzil na swoim robil by gora 6pkt.Co do dery to dobrze jesli bedzie mial sprzet bo naco go stac to kazdy wie,trumna
    no niewiem sprzet ma oki ae jest malo waleczny na dystansie a jak sie wygra start w 1 lidze to nieoznacza to 3pkt.
    No i ciekawe jaki jeszcze senior pojawi sie w lublinie?...

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    jak dla mnie w tej chwili rawicz spadek,gwardia warszawa baraz,6 miejsce unia tarnow,5 miejsce motor lublin,4 miejsce start gniezno,3 miejsce start gniezno,2 miejsce stal rzeszow,1 miejsce row rybnik
    Pomijam fakt,ze dwa razy napisales start Gniezno no ale pewnie chodzilo ci o gorzow...
    Smieszy mnie takie typowanie kolejnosci na trzy tygodnie przed zakonczeniem okresu transferowego.
    No ale...
    Nie bylbym soba gdybym nie ustosunkowal sie chociaz w czesci do tego co napisales...
    Stal Rzeszow-
    2 miejsce-wydaje sie raczej niemozliwe,biorac pod uwage,ze poki co to maja sklad z poprzedniego sezonu(4 miejsce)moze gdyby byl Kuciapa...
    Unia Tarnow-
    6 miejsce-gdyby Peter Karlsson okazal sie trafionym zagranicznym to mysle,ze jestesmy w stanie byc w pierwszej czworce(Bez Petera-5 miejsce w 2002 roku)
    RKM Rybnik-
    1 miejsce-to chyba jak narazie moim zdaniem glowny kandydat do awansu...

  37. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KORZEN

    Nikt z tych zawodnikow jeszcze nie podpisal kontraktu. Trumna nie wiadomo czy zostanie bo ma powazna propozycje z Opola i caly czas sie zastanawia, nie wiadomo co z Jeleniem poniewaz tez jeszcze nic nie wie, podobnie jak z wyzej wymienionymi jest z Jurkiem i Markiem Dera. A wiec jednym slowem nuic nie wiadomo

  38. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Lublin zrezygnowal z pozyskania Roberta Kosciechy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że pozyskamy Rafała Dobruckiego to by było wzmocnienie które pozwoliło by nam myśleś realnie o pierwszej 4!!.Pozdrawiam!!

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybko przegladajac ten temat nie zauwazylem cz w Lublinie rozwazany jes powrot Darka Sledzia.

    Osobiscie z wiarygodnych zrodel zaraz po Nowym Roku uslyszalem, za Rybka rozwaza mozliwosc powrotu do Lublina

    Co wy na to ? Czy to mozliwe i czy byloby dla niego miejsce w waszym teamie?

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby to było jakieś 6-7 lat temu to Darek Śledź byłby może i jakąś alternatywą dla Lublinian, dzisiaj niestety to już tylko cień dawnego Darka Śledzia. Obawiam się, że nie byłoby miejsca dla niego w składzie choć na 2 ligę byłby jeszcze dla kogoś przydatny. Skądinąd wiadomo, że do startów w nadchodzącym sezonie przygotowuje się Robert Jucha. A więc stara gwardia powraca, ciekawe z jakim rezultatem...

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spekulacje...

    Dariusz Śledź był na rozmowach w LUBLINIE...Niestety strony raczej nie doszły do porozumienia. Pozostaje chyba tylko chimeryczny Tomasz Piszcz, który ma nieuzasadnione mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach...(cenie)
    Sezon 2003 będzie raczej bez Sebastiana Trumińskiego w lubelskich barwach ,który jedną nogą jest już w Opolu...
    Pożyjemy zobaczymy.
    www.motor.lublin.pl

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to dziwny zbieg okolicznosci, ale czyzby Lublin kontraktowal zawodnikow,ktorzy wystawili RKM do wiatru!!!
    DARIUSZ SLEDZ - BARAZE Z UNIA LESZNO
    PITER KARLSON - SEZON 2002 ( SPRZET I MECZ Z RZESZOWEM)
    Zycze powodzenia!!!
    Do zobaczenia 30 marca! Sledz ha ha ha sory nie moglem sie powstrzymac!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to dziwny zbieg okolicznosci, ale czyzby Lublin kontraktowal zawodnikow,ktorzy wystawili RKM do wiatru!!!
    DARIUSZ SLEDZ - BARAZE Z UNIA LESZNO
    PITER KARLSON - SEZON 2002 ( SPRZET I MECZ Z RZESZOWEM)
    Zycze powodzenia!!!
    Do zobaczenia 30 marca! Sledz ha ha ha sory nie moglem sie powstrzymac!!!!!!!
    Przecież P.Karlsson ma jeździć w Tarnowie a nie w Lublinie
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze sory za duzo siedze przy kompie!!! Miesza mi sie wszystko, no i ten browarek!!!!!!!
    PRZEPRASZAM ZA POMYLKE!!!!!!

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •