Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czy my sie "wozimy"???
    Z tego co czytam wyzej nikt nie napisale ze od razu zdobedziemy w pierwszym sezonie w pierwszej lidze ekstraklase. Jednak kazdy z nas zgodnie twierdzi ze walka o pierwsza czworke jest jak najbardziej realna i taki cel nalezy sobie postawic. Bo chyba oczywiste jest ze im wyzszy cel tym wieksza mobilizacja. jezeli postwilibysmy sobie za cel zajecie 5-6 miejsca ciezko by bylo z utrzymaniem...

    Po drugie temat dotyczacy Jeleniewskiego. Odsylanie 19 letniego zawodnika na emeryture to chyba jakas paranoja i koledze trzeba bylo wyjasnic ze jest w bledzie...

    Jest jeszcze druga sprawa. wszyscy mowia jaka jest ogromna przepasc pomiedzy pierwsza a druga liga. Spojrzcie na Tarnow w zeszłym sezonie. Jakie oni mieli wzmocnienia w ziemie???a zajeli 5 miejsce...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł
    Tarnów miał wiatr pod skrzydłami w postaci KSM a lepsze kluby wiatr w oczy też z powodu KSM. Teraz bedzie inaczej. Wiem, że każdy ma swoją opinię, ale czasami niektóre są przesycone strasznym subiektywizmem. Ja wiem, że każdy by chciał aby jego ekipa była majlepsza, jednak tak nie zawsze jest.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ********** zes piekny!!!!!!ja tylko jestem za tym by sie nie jarac za bardzo.NIe takie składy miały inne kluby i dostawały baty.A co kibicujesz na klatce i jak jest????w morde nie dostałes chyba nigdy.

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Widzę, że niektórzy kibice z Lublina już są w e-lidze. Dajcie spokój bo jak czytam niektóre wypowiedzi to mnie skręca. Ja wiem, że w II-lidze często wygrywaliście, teraz jednak tak nie będzie. To prawda, że się wzmocniliście Knappem, ale to tylko po to aby mieć większe szanse na pozostanie w I-lidze, obcokrajowcy - dobry ruch bo można juz wtedy myśleć o walce o pierwszą czwórkę, jednak nic więcej. Pamiętam jak w minionym sezonie, głównie kibice z Gniezna, ale nie tylko "wozili" się na forum jakby już byli mistrzami. Teraz to samo obserwuję tutaj. Może wogóle nie wystartujecie tylko od razu damy wam awans. :):)
    Jak dla mnie to skład Motoru nie jest specjalny, zresztą zobaczymy co zrobią inne kluby !!!
    Poza tym wszystko zweryfikuje tor i co niektórym, po kilku meczach przypomne co pisali przed sezonem. Zobaczymy czy dalej tak się będą "wozić".
    pozdrawiam
    oj tak... już układali sqad na Elige a przegrali z niby kelnerami z Gdańska. Mże sie wam wydaje ale jedna różnicy jest między ligami. Stachyra już młodzieniaszkiem nie jest , Knapp - zobaczymy jak sobie będzie radził na innym torze niż Grudziądz , Dera - niewiadomo czy zostanie , Richardsson - powinien być pewnym punktem , Andersen i Stefani - wielka niewiadoma. Poczekajcie do Kwietnia - maja... . Lepiej teraz podchodzić ostrożnie a potem sie miło rozczarować niż odwrotnie. A co do tej emerytury to przecież było ewidentne podpuszczenie ! Pozdrawiam :)

  5. Powrót do góry    #140
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest jeszcze druga sprawa. wszyscy mowia jaka jest ogromna przepasc pomiedzy pierwsza a druga liga. Spojrzcie na Tarnow w zeszłym sezonie. Jakie oni mieli wzmocnienia w ziemie???a zajeli 5 miejsce...
    Gdyby Unia nie miala wzmocniej to co najwzyzej rywalizowala by z Grudziadzem o 7 miejsce w tabeli a rywalizacja trwala by do konca :)
    Przed ub sezonem do Tarnowa wrocili Grzegorz i Marcin Rempalowie a w trakcie sezonu dolaczyli Howe i Darkin czyli 4 nowych zawodnikow.
    W 2001 gdy Unia zajela 1 miejsce w II lidze najlepszym krajowym zawodnikiem w jej skladzie byl Wardzala ze sr 2,263 w ub juz I ligowym sezonie ten zawodnik nie zalapaywal sie do pierwszego skladu w niektorych meczach...z tego wynika ze miedzy I i II liga nie ma prawie wogole zadnej roznicy :P

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wzmocnienia mozna porownac
    Rempala-Knapp
    Howe-Richardson
    Darkin-Andersen
    A mlodego Rempale np z Jeleniem

    I czy taka wielka roznica?
    bo mi sie wydaje ze jesli juz jest to na korzysc Lublina..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ********** zes piekny!!!!!!ja tylko jestem za tym by sie nie jarac za bardzo.NIe takie składy miały inne kluby i dostawały baty.A co kibicujesz na klatce i jak jest????w morde nie dostałes chyba nigdy.
    Widzę synu, że jestes prymitywniejszy niż myślałem, ale skoro nie znasz innej terminologii, to idź się wypałuj, bo ode mnie zamiast polemiki możesz dostać tylko kopa w d...
    Po drugie temat naszych szans już był poruszany wielokrotnie. Wszyscy kibice mocno przesadzają widząc swoje drużyny jako mistrzów Polski i raptem teraz kiedy my mówimy o utrzymaniu się w I lidze wszystkim z zewnątrz (i co jeszcze głupsze z Lublina) zaczyna się to nie podobać. Może lepiej by było abyśmy pisali, że nasz skład jest beznadziejny, że zajmiemy ostatnie miejsce itd. Kania - nie wiem co będzie 30 marca ale mimo, że nasz skład nie jest rewelacyjny, to RKM nie ma lepszego To oczywiście nie odbiera Wam szans na wygraną, ale nie wiadomo w jakich składach pojadą druzyny - ja po prostu wierzę w swoich Ty zapewne w swoich i jest ok. Jeżeli jakiś gówniarz woli się chować po kątach i bać się własnego cienia, a zza komputera udawać chojraka to jego problem. Chodzę na żużel ponad dwadzieścia pięć lat i trochę się na tym sporcie znam. I własnie na tym opieram swoją tezę, że u siebie TŻ będzie groźny dla każdego.

  8. Powrót do góry    #143
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wzmocnienia mozna porownac
    Rempala-Knapp
    Howe-Richardson
    Darkin-Andersen
    A mlodego Rempale np z Jeleniem

    I czy taka wielka roznica?
    bo mi sie wydaje ze jesli juz jest to na korzysc Lublina..
    Ja nie kwestionuje wzmocnien bo sa one widoczne golym okiem. Tylko chcialbym zwrocic uwage na to iz Stachyra,Stefani, Dera, Jeleniewski wcale nie musza zdobywac tyle samo pkt w I lidze jak w ub sezonie wrecz przeciwnie. Co poniektorym kibicom bardzo przydalby sie kubel zimnej wody. Nieraz odrobina obiektywizmu jest niezbedna.

    Zespol z Lublina darze sympatia dlatego tez zycze powodzenia w nadchodzacym sezonie.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ********** zes piekny!!!!!!ja tylko jestem za tym by sie nie jarac za bardzo.NIe takie składy miały inne kluby i dostawały baty.A co kibicujesz na klatce i jak jest????w morde nie dostałes chyba nigdy.
    Widzę synu, że jestes prymitywniejszy niż myślałem, ale skoro nie znasz innej terminologii, to idź się wypałuj, bo ode mnie zamiast polemiki możesz dostać tylko kopa w d...
    Po drugie temat naszych szans już był poruszany wielokrotnie. Wszyscy kibice mocno przesadzają widząc swoje drużyny jako mistrzów Polski i raptem teraz kiedy my mówimy o utrzymaniu się w I lidze wszystkim z zewnątrz (i co jeszcze głupsze z Lublina) zaczyna się to nie podobać. Może lepiej by było abyśmy pisali, że nasz skład jest beznadziejny, że zajmiemy ostatnie miejsce itd. Kania - nie wiem co będzie 30 marca ale mimo, że nasz skład nie jest rewelacyjny, to RKM nie ma lepszego To oczywiście nie odbiera Wam szans na wygraną, ale nie wiadomo w jakich składach pojadą druzyny - ja po prostu wierzę w swoich Ty zapewne w swoich i jest ok. Jeżeli jakiś gówniarz woli się chować po kątach i bać się własnego cienia, a zza komputera udawać chojraka to jego problem. Chodzę na żużel ponad dwadzieścia pięć lat i trochę się na tym sporcie znam. I własnie na tym opieram swoją tezę, że u siebie TŻ będzie groźny dla każdego.
    nie obrażaj sie ale mówisz że chodzisz na żużel ponad 25 lat , a masz 27 lat. Raczej z pierwszych lat życia za dużo nie pamiętasz :) . Ok wracając do tematu - raczej 2 czwórka dla Lublina , powinni sie utrzymać.

    POZDRAWAIM

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie obrażaj sie ale mówisz że chodzisz na żużel ponad 25 lat , a masz 27 lat. Raczej z pierwszych lat życia za dużo nie pamiętasz :) . Ok wracając do tematu - raczej 2 czwórka dla Lublina, powinni sie utrzymać.POZDRAWAIM
    Nie obrażam się - wprost przeciwnie, bo ująłeś mi jeden rok z życia - naprawdę teraz czuję się młodo. A tak na poważnie to pamiętam i to bardzo dokładnie Waloszka, Jarmułę, Rembasa, Plecha i innych, a przez 25 lat nie opuściłem więcej jak 10 imprez na naszym torze (plus oczywiscie wyjazdy). Ale nie o to chodzi - utrzymać się powinniśmy i z tego trzeba się cieszyć - w Rawiczu czy Gorzowie mają większe zmartwienia. Pozdro dla Gdańska

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Ja nie kwestionuję niczyjej wiedzy :):), ale to tak na marginesie.
    Gdyby wasz klub zakontraktował np. Richardssona + Gunnestada i do tego jakiś junior (Kurmański, Szombierski, Romanek, Kołodziej, Czerwiński) i do tego jakiś dobry senior (Cegła, Kowalik, Dobrucki, Krzyżaniak, Bajerski itp) wtedy naprawdę mielibyście niezłą pakę. Ja wiem, że u siebie na torze Motor może być mocny. Jednak Tarnów wzmocnił się już Peterem, jeżeli Wawa się jeszcze wzmocni to może być ciężko. Poza tym zostaje START, który na peano dokona wzmocnień, Gorzów no i Rybnik, w którym na razie jest cicho ale na pewno wzmocnienia będą (mam nadzieję). Także ja wiem, że się wzmocniliście ale popatrzmy na to przez pryzmat innych klubów.
    pozdrawiam



    ...:: pozdROWienia ::...

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelu spoko ze chodzisz na zuzel taki szmat czasu,wlasnie takich nasz klub potrzebuje kibicow,ale nie rozpisuj sie ze Rybnik bedzie wachał dymek.Druzyna ta od wielu lat prezentuje o wiele wyzszy poziom sportowy od naszych gwiazdeczek.Wystarczy popatrzec na roznego typu rozgrywki(naszych zawodnikow tam nie ma-pomijam "wyczyny" Jelenia).Ja na zuzel chodze regularnie od pamietnego 1989,zawsze za nasza druzyna byłem,ale panowie nie badzcie tacy ura-bura.Sukcesem bedzie jak sie utzymamy.

    pozdrawiam kibicow z całego kraju.Wiosna nie daleko!!!

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Gelu spoko ze chodzisz na zuzel taki szmat czasu,wlasnie takich nasz klub potrzebuje kibicow,ale nie rozpisuj sie ze Rybnik bedzie wachał dymek.Druzyna ta od wielu lat prezentuje o wiele wyzszy poziom sportowy od naszych gwiazdeczek.Wystarczy popatrzec na roznego typu rozgrywki(naszych zawodnikow tam nie ma-pomijam "wyczyny" Jelenia).Ja na zuzel chodze od pamietnego 1989,zawsze za nasza druzyna byłem,ale panowie nie badzcie tacy ura-bura.Sukcesem bedzie jak sie utzymamy.

    pozdrawiam kibicow z całego kraju.Wiosna nie daleko!!!
    właśnie o to mi chodziło... weżcie pod uwage że są lepsi zawodnicy , jeżdżą dłużej w wyższej lidzie i może być naprawde różnie. Ale i tak wszystko wyjdzie po 3-4 kolejkach :) Dzięki za pozdrowienia i wzajemnie!

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yaro na początku poniosło Cię ale widzę, że trzeźwo patrzysz. Takie kluby jak Rybnik, ZKŻ i START z tym składem jaki miały mogły się śmiało ścigać w e-lidze, niestety nie dla wszystkich jest e-liga. Osobiście się cieszę, że Lublin się wzmacnia bo to dobrze świadczy o włodarzach klubu. Ale dla przykładu podam, że Rybnik z takimi drużynami u siebie wygrywał właściwie juniorami:

    RKM Rybnik - Jasol Stal Rzeszów 60:29
    Jasol Stal Rzeszów

    1. Piotr Winiarz - 9 (3,w/su,3,2,1)
    2. Tomasz Rempała - 4 (1,2,w/su,1,0)
    3. Rafał Wilk - 4 (d3,1,0,2,1)
    4. Rafał Trojanowski - 1 (1,0,-,0,w/u)
    5. Bohumil Brhel - 7 (3,w/su,1,d4,0,3)
    6. Karol Baran - 4 (0,1,1,0,2)
    7. Paweł Miesiąc - ns

    RKM Rybnik:

    9. Mariusz Węgrzyk - 13 (2,3,3,3,2)
    10. Łukasz Szmid - 8+2 (0,2*,2*,3,1)
    11. Roman Chromik - 9+1 (3,3,2*,1,-)
    12. Adam Pawliczek - 10+2 (2*,w/su,3,2*,3)
    13. Rafał Szombierski - 10 (2,3,1,1,3)
    14. Łukasz Romanek - 10+3 (1*,2*,2,3,2*)
    15. Konrad Ryszka - 0 (0)

    RKM Rybnik - GKM Grudziądz 60:29
    GKM Grudziądz:

    1. Paweł Staszek - 7 (0,0,2,3,2)
    2. Sławomir Derdziński - 4+2 (1,1,1,*,1*,ds)
    3. Robert Kempiński - 7 (2,2,1,1,1)
    4. Łukasz Dados - 1 (1,0,0,ds,0)
    5. Grzegorz Knapp - 7 (1,2,ds,2,2)
    6. Marcin Kryśkiewicz - 3+1 (0,1*,1,0,1)
    7. Krzysztof Kempiński - ns

    RKM Rybnik:

    9. Mariusz Węgrzyk - 8+1 (3,3,2*,-,d2)
    10. Łukasz Szmid - 8+1 (2*,0,3,-,3)
    11. Adam Pawliczek - 7+2 (u2,2*,3,2*,-)
    12. Roman Chromik - 14+1 (3,3,2*,3,3)
    13. Łukasz Romanek - 8+1 (3,3,-,w/2koła,2*)
    14. Rafał Szombierski - 11+1 (2*,-,3,3,3)
    15. Konrad Ryszka - 4 (1,0,2,0,1)

    Nie będę pisał dalej. ale te mecze jechaliśmy w krajowym składzie.
    Do tego dodam, że na niektórych meczach miało miejsce zbijanie KSM. Wyjazd to inna sprawa i o tym wszyscy dobrze wiedzą. U siebie każda ekipa może być mocna, ale najważniejsze są wygrane ne wyjeździe.
    pozdrawiam

    P.s. Dodam tylko, że na razie w Rybniku zostali
    Węgrzyk, Szombierski, Chromik, Romanek, Szmid.
    ...:: pozdROWienia ::...

  15. Powrót do góry    #150
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam....szkoda ze nie zrozumielismy sie w sprawie dery...:)trudna .powiem tylko iz wdzieczny za zaslugi tego zawodnika dla lublina -podziekuje i tyle..nie chce by sprzedawczyk jezdzil w mojej ukochanej druzynie...
    wtaroje....nadal zycze swietnemu danielowi dobrego sprzetu i utarcie nosa niewiarkom...
    ..sebastian bedzie swietnym rezerwowym i kolejny apel o frekwencje..dzieki tej kasie bedzie wiele emocji..
    pamietajcie ze na motor przychodzilo najwiecej kibicow w polsce
    pozdrowienia

  16. Powrót do góry    #151
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze jedno:jack szanuje cie za ilosc wypowiedzi ale widze ze mlody jeszcze jestes i niewiele widziales......
    wierze ze tak jak ja kochasz motor i twe wypowiedzi sa w dobrej wierze...ale czolko sposc i posluchaj bardziej doswiadczonych kibicow ....
    ze sportowym pozdrowieniem....

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Yaro na początku poniosło Cię ale widzę, że trzeźwo patrzysz. Takie kluby jak Rybnik, ZKŻ i START z tym składem jaki miały mogły się śmiało ścigać w e-lidze, niestety nie dla wszystkich jest e-liga.
    no raczej sie z tym nie zgodze , jeśli tak to dlaczego Start przegrał baraże z niema sie co oszukiwać biednym Wybrzeżem ? Raczej by sobie Start i ZKŻ w takim składzie nie poradziły w Elidze i chyba to nie tylko moje zdanie...

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yaro na początku poniosło Cię ale widzę, że trzeźwo patrzysz. Takie kluby jak Rybnik, ZKŻ i START z tym składem jaki miały mogły się śmiało ścigać w e-lidze, niestety nie dla wszystkich jest e-liga.
    no raczej sie z tym nie zgodze , jeśli tak to dlaczego Start przegrał baraże z niema sie co oszukiwać biednym Wybrzeżem ? Raczej by sobie Start i ZKŻ w takim składzie nie poradziły w Elidze i chyba to nie tylko moje zdanie...
    No ja z kolei z tym nie mogę sie zgodzić - przecież gdyby nie kontuzja Cegły to właśnie Start wszedłby z pierwszego miejsca, a Wybrzeże jeździłoby z ZKŻ-tem.
    A jeszcze do Yaro - sorry ale za bardzo się uniosłem. A tekstu o RKM nie należy traktowac na serio - to był taki żarcik, który wynikł tylko z tego, że chciałbym aby nasi wygrali i nic więcej. Szanuję RKM - to zasłużony klub i wygrać z nim będzie bardzo trudno. Co do mojego kibicowania to pod kilku lat nie mogę patrzeć na żużel tylko jako kibic, to wynika z mojego zawodu.

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze jedno:jack szanuje cie za ilosc wypowiedzi ale widze ze mlody jeszcze jestes i niewiele widziales......
    wierze ze tak jak ja kochasz motor i twe wypowiedzi sa w dobrej wierze...ale czolko sposc i posluchaj bardziej doswiadczonych kibicow ....
    ze sportowym pozdrowieniem....
    mlodosc nie ma tu nic do tego. mozna sie znac i troche orientowac w tym sporcie majac 19-20 lat. A moja odpowiedz w sprawie Dery byla taka jakiej chyba powinienes sie spodziewac stawiajac taki zarzut. Powiedz kiedy, gdzie i czy zlapales za reke zawodnika ze tak mowisz...

    pozdrawiam
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  20. Powrót do góry    #155
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cwali
    Ja też się z tobą nie zgadzam w sprawie baraży. Po pierwsze gdyby KSM liczono sprawiedliwie tak samo dla e-ligi i I-ligi to już by prawdopodobnie ROW był w e-lidze po barażach z Lesznem. A i w tym roku kto wie jak by było z wami. Teraz będzie inaczej, każda ekipa wystawi swój najmocniejszy skład. Gdyby było tak już podczas zeszłego sezonu to nie wiem czy GKS dalej byłby w e-lidze. Jak sam widzisz baraże wygrywała przeważnie drużyna z ligi wyższej (wyjątek wawa, ale powód - kontuzja Drabika).
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cwali
    Ja też się z tobą nie zgadzam w sprawie baraży. Po pierwsze gdyby KSM liczono sprawiedliwie tak samo dla e-ligi i I-ligi to już by prawdopodobnie ROW był w e-lidze po barażach z Lesznem. A i w tym roku kto wie jak by było z wami. Teraz będzie inaczej, każda ekipa wystawi swój najmocniejszy skład. Gdyby było tak już podczas zeszłego sezonu to nie wiem czy GKS dalej byłby w e-lidze. Jak sam widzisz baraże wygrywała przeważnie drużyna z ligi wyższej (wyjątek wawa, ale powód - kontuzja Drabika).
    pozdrawiam
    od tego jest forum żeby sie niezgadzać i kulturalnie pogadać a nie sie wyzywać :). Możliwe , gdyby nie KSM w przypadku RKMu to możliwe...

  22. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad no naprawde oki i na utrzymanie wystarczy no ale trzeba jeszcze jakiegos seniora na mysl przychodzi mi kuciapa ktory z tego co wiem niema wygorowanych wymagan
    Stranieri jestem spokojny chodz zastanawiam sie czy bedzie jezdzil stefani czy andersen bo richardson i kogo jeszcze chcieli byscie w tz jesli chcecie.

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapa????? on raczej wyladuje w Rzeszowie albo zostanie w Zielonce donas raczej nie trafi ,jezeli sytuacja w Gdansku sie nie poprawi to moze Piszcz donas wroci ,ja jednak nie widzialbym go w naszej druzynce poprostu zanim nie przepadam ,ja od poczatku stawialem na Zieje i mam cicha nadzieje ze to wlasnie on wzmocni Lublin ,chociaz w tej chwili jest to malo realne z tego co sie orjentuje interesuje sie nim Rybnik noi oczywiscie Rawicz robi wszystko zeby unich zostal ,ale nadzieje trzeba miec:)


  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuciapa????? on raczej wyladuje w Rzeszowie albo zostanie w Zielonce donas raczej nie trafi ,jezeli sytuacja w Gdansku sie nie poprawi to moze Piszcz donas wroci ,ja jednak nie widzialbym go w naszej druzynce poprostu zanim nie przepadam ,ja od poczatku stawialem na Zieje i mam cicha nadzieje ze to wlasnie on wzmocni Lublin ,chociaz w tej chwili jest to malo realne z tego co sie orjentuje interesuje sie nim Rybnik noi oczywiscie Rawicz robi wszystko zeby unich zostal ,ale nadzieje trzeba miec:)
    No to jest nas dwóch. Ale Rawicz powinien zrobić wszystko żeby zatrzymać Zieję, bo inaczej szykuje się im spadek z hukiem niestety. Byłoby lepiej dla atrakcyjności całej ligi gdyby nie było chłopców do bicia, takim jak np. był GKM.

  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba trzech:)
    poczytajcie dawne wpisu na naszym forum:)
    ale szanse na niego chyba mizerne..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z nieoficjalnych zrodel wiem ze Tomasssz Piszcz byl na rozmowach z lubelskimi dzialaczami w sobote i ze sa duze szanse aby u nas jezdzil.


    pozdr

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z nieoficjalnych zrodel wiem ze Tomasssz Piszcz byl na rozmowach z lubelskimi dzialaczami w sobote i ze sa duze szanse aby u nas jezdzil.pozdr
    ... trudno - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. No tak Jack - jakże mogłem zapomnieć o Tobie - jeszcze trochę i założymy fan-klub Andrzeja Zieji

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie ja za Zieja takze obstawałem:)przydał by sie nam i to bardzo.

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to jeden z moich kandydatow trafi do nas?
    pewnie bedzie to Tomek Piszcz. nie powiem zebym sie smucil z teo powodu...nawet jestem bardzo zadowolony:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  30. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    kandydatem może i być , ale czy przyjdzie to już daleka droga...

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kandydatem może i być , ale czy przyjdzie to już daleka droga...
    Wcale nie taka daleka - sami kibice Wybrzeża twierdzili, że Tomek jest za słaby na e-ligę. Po drugie z kasą u Was cieniutko, a po trzecie będzie u siebie i zaoszczędzi na dojazdach. Ale akurat kandydatura ta zupełnie mnie nie przekonuje. Jego występy kojarzą mi się z najgorszym okresem LKŻ-u. Jest ambitny, odważny ale nigdy nie przekroczył pewnej bariery w rozwoju talentu, nie ma żadnego sukcesu indywidualnego na koncie. Oceniam go na średnio 8 punktów w I lidze (ale nie jest to pewny zawodnik, który zawsze i wszędzie gwarantuje taki dorobek). Zresztą to wszyscy wiedzą.

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PIszcz slaby coty gadasz w 1 lidze robil by min. 10 pkt
    fakt masz racje inwidualnie nic nie osiagnal ale dla naszego zespolu bylby wielkim wzmocnieniem,i jak bysmy go sciagneli to jush moglby byc koniec transferow bo z nim w skladzie mamy szanse nawet na pierwsza 4 i hyba sie z tym zgodzicie i kto w koncu zostaje unas dera,trumna,mordel czy przygodzki ja osobiscie jestem za dera bo sam mowil ze bedzie mial dobry sprzet nieto co w ubieglym sezonie.

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PIszcz slaby coty gadasz w 1 lidze robil by min. 10 pkt
    fakt masz racje inwidualnie nic nie osiagnal ale dla naszego zespolu bylby wielkim wzmocnieniem,i jak bysmy go sciagneli to jush moglby byc koniec transferow bo z nim w skladzie mamy szanse nawet na pierwsza 4 i hyba sie z tym zgodzicie i kto w koncu zostaje unas dera,trumna,mordel czy przygodzki ja osobiscie jestem za dera bo sam mowil ze bedzie mial dobry sprzet nieto co w ubieglym sezonie.
    Wiem co mówie tym bardziej jak z przerażeniem czytam o wzmocnieniach w Rybniku i Warszawie. Nie będzie dobrze...

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tych wzmocnien Warszawie i Rybniku sa one jeszcze nie potwierdzone wiec spokojnie ,moga sie co niektorzy kibice rozczarowac w szcegolnosci z Rybnika

    co do Piszcza to ja bym go nie widzial w naszym skladzie jest on nie pewnym zawodnikiem ,w meczach usiebie to mysle ze byl by wstanie zrobic 8-10pkt ale na wyjazdach watpie !!

    moim zdaniem Zieja jest odniego owiele lepszy i go bym zchecia widzial w naszym skladzie

    pzdrw wszystkich kibicow !!!

  35. Powrót do góry    #170
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    co do tych wzmocnien Warszawie i Rybniku sa one jeszcze nie potwierdzone wiec spokojnie ,moga sie co niektorzy kibice rozczarowac w szcegolnosci z Rybnika
    Transfer Dunczyka do Rybnika zostal oficjalnie potwierdzony.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz dlaczego piszcz mialby sobie nieporadzic w 1 lidze jak jakos radzil sobie w ekstralidze?,napewno u siebie robil by 10-15 a na wyjazdach poznizej 7 by nieschodzil sprzet ma dobry wiec niema sie oco martwic tesh wolalbym np kuciape no ale to jest praktycznie niemozliwe.Mnie martwi dlaczego niechca przedluzyc umowy z dera i trumna.Dera nowy sprzet bedzie mial i w 1 sobie poradzi trumna najlepiej oprocz stachyry punktowal.Tesh niewiadomo jak bedzie sie prezentowal hans andersen bo jakos on mnie niewiem czemu martwi nieiwem czy niebedzie za slaby albo cos w tym rodzaju.

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz dlaczego piszcz mialby sobie nieporadzic w 1 lidze jak jakos radzil sobie w ekstralidze?,napewno u siebie robil by 10-15 a na wyjazdach poznizej 7 by nieschodzil sprzet ma dobry wiec niema sie oco martwic tesh wolalbym np kuciape no ale to jest praktycznie niemozliwe.Mnie martwi dlaczego niechca przedluzyc umowy z dera i trumna.Dera nowy sprzet bedzie mial i w 1 sobie poradzi trumna najlepiej oprocz stachyry punktowal.Tesh niewiadomo jak bedzie sie prezentowal hans andersen bo jakos on mnie niewiem czemu martwi nieiwem czy niebedzie za slaby albo cos w tym rodzaju.
    Andersen jest niepewny ale dlatego mamy bardzo dyspozycyjnego Attilę - wiec nie ma problemu. Co do Piszcza - to różnie sobie radził w elidze, w ważnych momentach zawodził. Zgadzam się z Marsem - obawiam się, że móglby byc zawodnikiem swojego toru. Z Derą były rozmowy ale dopóki działacze nie zobaczą u niego nowych motocykli nie ma co go wpuszczać do parkingu. Co do Sabka - no cóż byłdrugi pod względem średniej ale wszyscy wiedzą,zęnie grzeszy walką na dystansie - w pierwszej lidze wygranie startu to jeszcze nie 3 punkty.

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta "SPORT" potwierdzila kontrakt Dunczyka z Rybnikiem!!! Wiec slusznie sie obawiacie Rybnika, do tego dochodzi nasza mlodzierz ktorej nie musze wam przedstawiac.
    Bedzie goraco w Lublinie 30 marca!!! Ciekawe sa te wasze wpisy na temat Dery ale jakos nie widze go przed Szombierskim czy Wegrzykiem wiec zacznijcie montowac cos konkretnego bo my jedziemy do was po dwa punkty....








    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jedzcie :))) ja wiem jedno jezeli do lublina przyjdzie Piszcz lub Zieja to 2pkt zostana w Lublinie:)

    pzdrw wszystkich kibicow


  40. Powrót do góry    #175
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak ???
    A może jeszcze mi napiszecie kto ile punktów zrobi ?? Wtedy nie pojadę do Lublina bo będę wiedział już przed sezonem wynik tego pojedynku ?? Super.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jedzcie :))) ja wiem jedno jezeli do lublina przyjdzie Piszcz lub Zieja to 2pkt zostana w Lublinie:)
    pzdrw wszystkich kibicow
    Bez tego też wygramy :D. Rybniczanie mają chyba za duże mniemanie o swoich zawodnikach, zwłaszcza juniorach. Na lubelskiej glince trzeba umieć jeździć, nie takie "asy" jak Szombierskie i Węgrzyki zupełnie nie istniały na lubelskim torze. Najlepszy przykład to Smith, który sypał komplet za kompletem, przyjechał do Lublina i zgłupiał. Kiedy się połapał o co chodzi w przełożeniach było już po meczu. Więc poczekajmy z prorokowaniem wyniku. Mecz będzie zacięty, to jedyna pewna kwestia.

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GELO przeczytaj jeszcze raz moj wpis to zauwazysz ze ja nie prorokuje wyniku.Napisalem ze jedziemy po dwa punkty, a czy je zdobedziemy to sie okaze 30 marca!!!

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No panowie z rybnika jestescie silni macie silni sklad
    ale ta wasza pewnosc was zgubi dobra juniowrow macie super to fakt ogolnie sklad tesh macie lepszy ale to nieznaczy ze nas zmieciecie z toru.PO 1 jezdzimy u siebie a prawda jest taka ze u siebie przy odrobinie szczescie i przy dobrym dopingu nasi zulowcy moga wygrac z kazdym.I bez najazdow na dere on jesli oczywiscie zostanie i zakupi te motory to moze wam utrzec nosa niejeden niby mistrz w lublinie nasral w gacie chocby smith.I jedziecie po 2 pkt ale niezdziwcie sie jak z zadnym niewrocicie.I WLASNIE WSZYSCY CO BIORA UDZIAL W TYM TEMACIE SPOTKAJMY SIE 30 marca .

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozecie byc pewni ze bedziemy u was 30 marca, i to w dosc pokaznej liczbie. Bedziecie mieli okazje zobaczyc jak sie bawia kibice z Rybnika!!!!!!!!!!!!













    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozecie byc pewni ze bedziemy u was 30 marca, i to w dosc pokaznej liczbie. Bedziecie mieli okazje zobaczyc jak sie bawia kibice z Rybnika!!!!!!!!!!!!
    NICKI KING!!!
    SZOLTYSEK KING!!!
    Aha - mamy w Lublinie nowy Speedway Pub - będziecie mieli gdzie utopić swoje smutki po porażce:D.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •