Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 341

Wątek: Lee Richardson ,Hans Andersen, Grzegorz Knapp, Dariusz Sledz w TŻ Lublin !!!!

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Myśle,że Attila Stefani jak na pierwszą lige może być za słaby. Ten temat przerobił kiedyś już Kolejarz Rawicz. Uważam że dobrym posunięciem byłoby sprowadzenie Zorra, który chyba jednak reprezentuje znacznie większy poziom niż Stefani(pewnie zaraz pojawią się uwagi,że jest też bardziej drogi).Co do pozostałej dwójki to myśle,że razem są oni w stanie zdobyć ok 25 punktów w meczu, co daje to juz znaczny procent zdobyczy punktowej całej zdrużyny. Słabym punktem Lublina są juniorzy i dało się to już zauważyć w drugiej lidze.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy az tacy slabi?
    Jeleniewski jako jedyny zawodnik z II ligi awansowal do MIMP. Co prawda stac go na wiecej, ale dajmy mu jeszcze czas..
    A ze Stachyry tez beda ludzie. tylko niech omijaja go kontuzje..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juniorów wcale nie mamy za słabych !!! Jeleń przez cały sezon mial jeden motor i to kiepski jak mu dać sprzet to moze osiagnąc duzo wiecej, a stachyra jeszcze sie wjezdzi!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dalo sie zauwarzyc nasi dzialacze stawiaja na mlodych !! nalepszym przykladem tego sa ostatnie 2 zakupy Richardson 23lata i Andersen22lata wiec teraz kto najprawdopodobneij Knapp i???????

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przychodzi mi tylko jedno nazwisko do glowy Zieja!!!!
    i nasz sklad wygladal by nastepujaco
    9.J.Stachyra
    10.Andersen lub Stefani
    11.Zieja
    12.Knapp
    13.Richardson
    14.D.Stachyra
    15.Jeleniewski
    16.Dera lub Truminski
    taki sklad jest raczej mozliwy!!!co o nim sadzicie!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przychodzi mi tylko jedno nazwisko do glowy Zieja!!!!
    Z tego co wiem i czytałem to Zieja chce pozostać w Rawiczu jeszcze na jeden sezon by móc za rok powrócić do e-ligi. Narazie, jak sam stwierdził, nie czuje się jeszcze na siłach aby konkurować w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    w Tarnowie sie nie dzieje najlepiej!!!!

    Najdroższym żużlowcem Unii jest junior Janusz Kołodziej 80 tysięcy złotych
    Sławomira Barana 50 tysięcy
    Stanisław Burza i Paweł Szczęch po 20 tysięcy złotych
    Marcin Rempała 4 tysiące
    za darmola!!!: Grzegorza Rempałe, Roberta Kużdżała, Roberta Wardzałe, Dawida Bendzere oraz Tomasza Budzika


    Moze Grzegorz Rempala:))))))

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Tarnowie sie nie dzieje najlepiej!!!!

    Najdroższym żużlowcem Unii jest junior Janusz Kołodziej 80 tysięcy złotych
    Sławomira Barana 50 tysięcy
    Stanisław Burza i Paweł Szczęch po 20 tysięcy złotych
    Marcin Rempała 4 tysiące
    za darmola!!!: Grzegorza Rempałe, Roberta Kużdżała, Roberta Wardzałe, Dawida Bendzere oraz Tomasza Budzika


    Moze Grzegorz Rempala)))))
    Bierzcie Budzika, reszta zostaje:)))))))
    Lista jest listą, a kontrakty to druga strona medalu:):):)

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ....co racja to racja.....

    ...z Tarnowa możecie wziąć chyba tylko sposób na utrzymanie się w 2003 w pierwszej lidze :P oprócz Richardssona obcokrajowcy raczej (moim zdaniem) nie powinni błyszczeć..a co do krajowych to...miłego poszukiwania!)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Lublin bedzie mial niezlych stranieri.Jestem ciekaw jak bedzie wygladal sklad krajowy.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontrakt z TŻ Lublin podpisal Grzegorz Knapp
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to jendnego juz mamy :)))

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uahhhhhhhhhhh, Lublin mnie zaskakuje :), a nasi działacze nadal "nic" i "nic" :(

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Dla mnie jest to wiadomość dnia-niestety w smutnym tego słowa znaczeniu. Jako wielki sympatyk GKM-u miałem nadzieję ,że skład GTŻ bedzie oparty właśnie na Grześku KNAPPIE.
    Mówi się trudno,Grzechowi życzę jak najlepiej w Lublinie, a kibicom lubelskim pociechy z niego.

    Swoją drogą Lublin poważnie podchodzi do startów w I lidze-powodzenia.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no naprawdę ciekawie zaczyna się dziać w Lublinie.Ciekawi stranieri niezły Grzesiu Knapp tak więc skład rysuje się nawet na górną czwórkę.
    Pozdrawiam
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    swego czasu do Grudziądza przyszli Dados i Staszek , teraz w drugą strone ?? :) Gratuluje , na 1 lige to napewno niezły zawodnik !!!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli nie zdarza sie zadne kontuzje i kasy wystarczy do konca sezonu to Lublin raczej spokojnie powinien utrzymac sie w 1szej lidze. Warszawa chyba tez nie spadnie... Kto zatem okupowal bedzie dol tabeli...?

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całkiem dobry zakup działaczy z Lublina, G.Knapp to dobry I-ligowiec. W tym sezonie jego śr. biegowa to: 1,823 ,a meczowa 10,300 także naprawde niezła biorąc pod uwagę sytuację finansową GKM-u (brak wypłat) oraz nienajlepszy sprzęt na jakim jeździł. Jak dla mnie to w tym sezonie "Motor" będzie w pierwszej czwórce na 85%, może nawet zakończy się to awansem ale to chyba już za duże wymagania. Gratulacje dla działaczy z Lublina, a kibicom wielu wrążeń życze. pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla działaczy z Lublina za ten świąteczny prezenta dla wszytkich kibiców. Grzegorz Knapp to solidny zawodnik, który powinien być sporym wzmocnieniem dla lubelskiej drużyny.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    napewno w tym skladzie nasza druzynka nie bedzie chlopcami do bicia i na wlasnym torze bedzie ja trudno pokonac na wyjazdach raczej zaduzo meczow nie wygramy ,zobaczymy czy nasi dzialacze zdecyduja sie na jeszcze jakis zakup napewno przydalby sie jeszcze ktos ale trzeba miec$$$$ to podstawa ,w obecnym skladzie spadek nam raczej nie grozi :)

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    napewno w tym skladzie nasza druzynka nie bedzie chlopcami do bicia i na wlasnym torze bedzie ja trudno pokonac na wyjazdach raczej zaduzo meczow nie wygramy ,zobaczymy czy nasi dzialacze zdecyduja sie na jeszcze jakis zakup napewno przydalby sie jeszcze ktos ale trzeba miec$$$$ to podstawa ,w obecnym skladzie spadek nam raczej nie grozi :)
    Kiedyś to samo myślano w Gdańsku , po 1 rundzie byli na 1 miejscu by w ostateczności spaść. To jest tylko sport !

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kto jeszcze??

    teraz mozna sobie zadawac pytanie kto jeszcze zasili lubelski klub ja osobiscie licze na Tomka Piszcza powinien wrocic bo wybrzeze sie rozlatuje i nie bedzie tam mial (chyba) przyszlosci licze na niego no i jeszcze na jakiegos dobrego juniora moze ktos z Rybnika lub Zielonej Gory tam jest duzo dobrych juniorow :)

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    teraz mozna sobie zadawac pytanie kto jeszcze zasili lubelski klub ja osobiscie licze na Tomka Piszcza powinien wrocic bo wybrzeze sie rozlatuje i nie bedzie tam mial (chyba) przyszlosci licze na niego no i jeszcze na jakiegos dobrego juniora moze ktos z Rybnika lub Zielonej Gory tam jest duzo dobrych juniorow :)
    spoko , spoko , a kasa skąd ? sam Richardsson będzie wywoził ciężaróweczke pieniędzy pewnie ;) . Nie bądżcie pazerni !!!

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie boj zaby o kase. tak sie sklada ze jako jeden z niewilu klubow nie mamy dlugow bo nic nie bylo robione ponad stan kasy w zeszlym sezonie. Dyr. Siwek jakim czlowiekiem jest to jest, ale leb ma na karku i robi to na co pozwala mu kasa. wiec kazdy krok jaki jestr podejmowany ma podpore finansowa...
    Co do sponsorow to jest Sipma- jako strategiczny a na wiosne bedzie jeszcze jeden:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stało się najgorsze :( Knapp opuścił Grudziądz. Ciężko będzie sobie wyobrazić GTŻ bez Grzesia. Mam nadzieję, że Lublinianie nie zakontraktują więcej Grudziądzkich zawodników, bo wtedy ten awans naprawdę będzie się oddalał :(

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie boj zaby o kase. tak sie sklada ze jako jeden z niewilu klubow nie mamy dlugow bo nic nie bylo robione ponad stan kasy w zeszlym sezonie. Dyr. Siwek jakim czlowiekiem jest to jest, ale leb ma na karku i robi to na co pozwala mu kasa. wiec kazdy krok jaki jestr podejmowany ma podpore finansowa...
    Co do sponsorow to jest Sipma- jako strategiczny a na wiosne bedzie jeszcze jeden:)
    nie boje żaby , u nas kasa była też i każdy widzi jak sie skończyło , żle wam napewno nie życze , ale najgorsze jest sie przejechać póżniej... Życze utrzymania :)

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stało się najgorsze :( Knapp opuścił Grudziądz. Ciężko będzie sobie wyobrazić GTŻ bez Grzesia. Mam nadzieję, że Lublinianie nie zakontraktują więcej Grudziądzkich zawodników, bo wtedy ten awans naprawdę będzie się oddalał :(
    grudziadz mial od nas Staszka Dadosa i Piszcza, teraz kolej na rewanz;)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    l

    gosciu ze zdjeciem zawsze cie szanowalem ale jakos moze nie przepadales za toba.lecz teraz powiedziales swiete slowa czas na rewaanz wyjoles mi to z ust.piszcz,dados,staszek,mlody dados czyli czterech .mowilo sie ze gkm to filia motoru.teraz my.co do piszcza to bardzo go cenilem za to wlansie ze chcial isc dalej ze chcial cos osiagnac lecz ja go nie chce w lublinie ,pamietam jak podlizywal sie kibiocm z grudziadza-tego sie nie zamopina bo lep[iej nie mowic nic jak nie potrafi sie tego powiedziec prosto.trzeba umiec zachowac klase,do dzialaczy moze miec zal ale czemu sa winni kibice i miasto to nie wiem.kolejna sprawa to kasa ,nikt nie jest samobojca musi byc jakas wieksza kasa bo kupowac musza za co przeciez pieniadze nie leza na ziemi i chyb anikt nie liczy na cud

    a i moj konik ktory mnie bulwersuje,zastanawia-gosciu po co uzywasz plastrony motoru a potem piszesz ze tz lublin jest super.to w koncu zdecyduj sie komu kibicujesz motorowi czy tz lublin.zrob sobie plastron tz i sobie go wklejaj.
    jaka ta dzisiaejsza mlodziez jest dziwna poleca na wszyscko co jest zwiazane z sukcsem,zero szacunku dla zasluzonego klubu motoru lublin.na szczescie sa tez wielbiciele zolto-bialo-niebiesckich i wam i wszystkim innym zycze wesolych swiat

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jak na razie skład jest na miarę utrzymanie się w I-lidze. To jest moja opinia. Najpierw obcokrajowcy. Z nimi nigdy nie wiadomo, jednak mimo wszystko myślę, że Lee stać na 12 pktów w meczu. Anderson z lepszymi drużynami niestety ale nie szarpnie chyba więcej niż 6 pktów (może się mylę). Co do Knappa. Jest dobrze punktującym seniorem, może nawet 10 pktów zrobić. No i na tym właściwie koniec ;);):):) reszta u siebie pojedzie ale na wyjeździe nie wiem jak. Poza tym wiadomo, że potrzebny jest nowy sprzęt. No i młodzieżowcy, według mnie rzecz najważniejsza, choć wiadomo, że sami meczu nie wygrają. Jednak przypomnijmy sobie ile było meczy, które rozstrzygały się przez ten 7 bieg młodzików :):). Myślę,że jeżeli Motor Lublin zakontraktuje jeszcze jednego dobrego juniora no to może być całkiem ciekawie :):) Czego im życzę. Jednocześnie wiem, że Lublin będzie groźnym rywalem u siebie :)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  30. Powrót do góry    #75
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Z ta 1 czwórka to poczekajcie. Szczerze mówiąc wątpie w to. Ale niemniej musze przyznać ze wasz skład zapewni wam utrzymanie. Coraz gorzej przedstawia sie za to sytuacja Kolejarza Rawicz. W Rawiczu cicho a inni sie wzmacniaja. Z nowych zawodników na pewno Lee Richardsson gwarantuje 12-15 pkt. Knappkoł "dychy" powinien dorzucić. Andersen to niewiadoma niby spore umiejetnosci ale w POlsce nigdy nie błyszczał ale jak na 1 ligowe tory to chyba wystarczy. Dobrze ze w Lublinie klub zaczyna byc rządzony poważnie bo jeszcze 2 lata temu myslałem ze upadek tego swietnego niegdys klubu jest tylko kwestią czasu. Swoja droga to walka w 1 lidze może byc naprawde ekscytująca.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że już w tym momencie mamy jeden z najciekawszych składów w historii żużla w Lublinie. Jeden wyjadacz - Stachyra i same młode wilki - przynajmniej nie będą jechać na wyjazd, a my nie bedziemy musieli się zastanawiać czy "wyjdą z dwudziestki". Mecze naszej drużyny napewno nie będą nudne. Mars - w Twoim składzie nie zauważyłem Jurka Mordela - czyżbyś nie brał go pod uwagę? On obok Stachyry najwięcej "namieszał" w mocniejszym niż II liga towarzystwie - no i wygrał nam mecz w Ostrowie... Wszyscy wiemy jakie jest jego podejscie do sportu, ale ma jedną ważną zaletę - nie boi się i jeździ bez kompleksów. Co Do G. Rempały to ja zostawiłbym go w Tarnowie. Dlaczego? Bo Unia bez niego sobie nie poradzi - a wszystkim powinno zależeć na emocjonującej lidze. Uważam, że walka o pierwszą czwórkę będzie bardzo wyrównana a różnice punktowe minimalne. Najniżej jak na razie można ocenić skład Kolejarza Rawicz - reszta to niewiadoma.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Gela:)

    Chodzi ci o ten sklad ,mi sie bardzo podoba:))zapomnialem go dopisac napewno Mordel sie przyda:))a co do Zieji moglby donas przyjsc:)
    9.J.Stachyra
    10.Andersen lub Stefani
    11.Zieja
    12.Knapp
    13.Richardson
    14.D.Stachyra
    15.Jeleniewski
    16.Dera lub Truminski ,Mordel(ojciec):)

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na Zieje to raczej nie ma szans, choc swego czasu iczylem ze to moze on do nas trafi. Teraz trzeba zadac sobie pytanie czy wogole ktos dojdzie, bo Siwek mowil ze jesli uda sie zakontraktowac jednego "dobrego" zawodnika na tym sie skonczy. Ja mysle ze ten "dobry" o byl Winiarz, ale cz Knap juz "dobry" nie jest?:)

    Jak to bedzie to sie okarze. Nastepnym bedzie Piszcz:), zobaczycie...:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest dobrze , trzeba sie cieszyc .
    Po dnie totalnym jakim bylo przedostatnie msc w 2 lidze wszystkie zakupy nalezy uznac za sukces i przyklaskiwac mu co kolejke na meczach.
    Dlatego apel do wszystkich wiernych kibicow Motoru:na wiosenny mecz z rybnikiem musi nas byc na stadionie przynajmniej 12 tyś.
    (kazdy werbuje ze dwie osobki i frekwencja bedzie)
    kibic ze Świdnika.

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda do Lublina jest ładny hektar, ale przypuszczam, że duża grupka kibiców z Rybnika będzie. W tym roku na inaugurację sezonu w Opolu było nas ok. 3000 tys. :):) No ale do Opola to rzut beretem :). Mimo wszystko wierzę, że będzie sporo kibiców z Rybnika spragnionych żużla :). Ja osobiście nie mogę się doczekać tego meczu i jak na razie chcę jechać, jednak nie wiem czy wypali.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda do Lublina jest ładny hektar, ale przypuszczam, że duża grupka kibiców z Rybnika będzie. W tym roku na inaugurację sezonu w Opolu było nas ok. 3000 tys. :):) No ale do Opola to rzut beretem :). Mimo wszystko wierzę, że będzie sporo kibiców z Rybnika spragnionych żużla :). Ja osobiście nie mogę się doczekać tego meczu i jak na razie chcę jechać, jednak nie wiem czy wypali. Za wcześnie aby o tym pisać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda do Lublina jest ładny hektar, ale przypuszczam, że duża grupka kibiców z Rybnika będzie. W tym roku na inaugurację sezonu w Opolu było nas ok. 3000 tys. :):) No ale do Opola to rzut beretem :). Mimo wszystko wierzę, że będzie sporo kibiców z Rybnika spragnionych żużla :). Ja osobiście nie mogę się doczekać tego meczu i jak na razie chcę jechać, jednak nie wiem czy wypali. Za wcześnie aby o tym pisać.
    pozdrawiam
    Nie macie po co jechać :D/ Będzie powtórka z 1990 roku

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodza sluchy ze Piszcz donas przyjdzie ??? no no bedzie niezly sklad:))

    no jezeli donas przyjdzie Piszcz to pierwszym meczu z Rybnikiem bedzie swietny :)) Gelu nie przesadzaj Rybnik ma bardzo dobry sklad krajowy tylko brakuje w tym klubie dobrych obcokrajowcow i moga miec problemu w tym sezonie jezli nie zakupia przynajmniej jednego dobrego gwarantujacego ok 12pkt ciezko im bedzie znalezc kogos takiego wszystko wyjasni sie w styczniu i wtedy bedzie mozna pisac kto ma jakie szanse narazie jeszcze zawczesnie aby o tym mowic!

    pzdrw wszystkich kibicow zuzla!!!

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o

    panowie moze by sie tak przygotowac -flagi,petardy,serpentyny

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brak piszcza

    Do optymalnego składu brakuje w lublinie tomka piszcza.
    do knappa richardsona stefaniego stachyry jeleniewskiego wystarczy jeszcze piszcz i mamy pake na 1 czwórke murowaną a za rok lub dwa na ekstralige. Piszcz w wybrzeżu wykręcił 1,5 na bieg . Na dobrym sprzęcie w Lublinie spokojnie wyjeżdził by 2,0 i mógł by byc krajowym liderem. Ja chce Piszcza!!!!!!

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Flagi by się przydały !!! Ja już jedną własnie zamówiłem !!!

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    co wy z tym Piszczem ? A może już działacze nie zamierzają nikogo więcej kontraktować ? 1 czwórka ? Najpierw niech wystartuje liga , a póżniej będziecie mogli gadać. Spokojnie , nie za gorące głowy ?

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po chudych latach w koncu cos drgnelo w lublinie 1liga to nie 2 wiec trzeba zmontowac sklad na tyle przyzwoity zeby niebyc chlopcami do bicia nasi dzialacze kontraktuja mlodych zawodnikow to jest chyba sposob ,ale trzeba sie takze liczyc z kasa bo co nam da pierwsza czorka jezeli za rok bysmy mieli dlugi i zaczely by sie klopoty !! a nikt tego niechce bo zadlugo lubelski zuzel byl na samym dnie!!jezeli nasi dzialacze kontraktuja takich zawodnikow jak Richardson czy Andersen a teraz Knapp to mam nadzieje ze wkoncu jest kasa i bedzie z lubelskim zuzlem coraz lepiej w nadchodzacym sezonie jezeli starczy funduszy powinnismy byc w srodku stawki a o to chyba chodzi :)co do Piszcza to wkoncu wychowanek i napewno kibicom z lublina zalezy zeby wrocil ,ale to juz zalezy od$$$$ i od samego zawodnika ,kiedys sam sie wypowiedzial ze niezamierza wracac do lublina ale teraz chyba powoli zmienia zdanie bo Wybrzeze jest z duzymi dlugami a zadarmo nikt niebedzie jezdzil ogolnie w Gdansku jest nie wesolo szkoda mi tej druzynkki i kibicow przedewszystkim mam nadzieje ze druzyna Wybrzeza wystartuje i ze powoli zaczna splacac dlugi bo sie troche im nazbieralo chyba nie po to walczyli o pozostanie w elidze zeby teraz spasc do 1ligi spowrotem!!!

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie koniec wzmocnień - bójcie się pierwszoligowcy!!!!

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie koniec wzmocnień - bójcie się pierwszoligowcy!!!!
    Wczoraj w Speedway Pubie P.Kwiek powiedział mi w skrócie co zarząd planuje.
    Chyba w to nie uwierze :)

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •