Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Klany Jankesow i Kasprzakow bez tajemnic !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Klany Jankesow i Kasprzakow bez tajemnic !

    Chce poinformowac ze radio elka, gazeta abc, bar mamut i TZ organizuje w barze "Mamut" w Lesznie w czwartek 5 grudnia 2002 roku o godzinie 18.00 spotkanie z zuzlowcami: z klanami jankowskich i kasprzakow.

    Mysle ze bedzie mozliwosc wprost zapytac jakie maja plany na przyszly sezon i wiele innych rzeczy, ktore Was nurtuja.

    Zapraszam wszytkich forumowiczow na spotkanie, proponuje przyjsc wczesniej bo moga byc problemy z dostaniem miejsc siedzacych.

    Osoby zainteresowane przyjsciem na spotkanie prosze o wpisy!

    ps.
    znajac wlasciela baru Mamut napewno postara sie o niespodzianki *czytaj: piwo w promocji"
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzlaczego Mamut ???

    Dlaczego takie atrakcyjne spotkania odbywają się w takim małym lokalu. Leszno posiada wiele ciekawszych a przede wszystkim większych pomieszczeń - sal. Spotkania z zawodnikami cieszą się w Lesznie bardzo dużą popularnością. Dotychczas organizowane spotkania zniechęciły wielu kibiców do wzięcia w nich udziału ze względu na panującą tam ciasnotę. Wiem, że właściciele Mamuta są bardzo zaangażowani w te spotkania ale drużyna Unii (czyt.zawodnicy, działacze, trener)nie są tylko dla wąskiej grupy ludzi. Proponuję takie spotkanie z klanem Jankesów i Kasprzaków zorganizaować np. w Domu Kultury na ul.Chrobrego lub Kolejarzu. Myślę,że taka możliwość istnieje. Nie wiem ilu fanów potwierdzi swój udział w tym temacie ale pamiętajmy o tym, że nie wszyscy mają dostęp do internetu.
    Abdulah weź to pod rozwagę.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mamut

    Ja napewno pojawie się w gościnnym "Mamucie"(który to już raz?)

    Bardzo ciekawe spotkanie się szykuje.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Raczej będę

    Odkąd organizowane są spotkania z żużlowcami przez radio Elka, Tygodnik Żużlowy oraz bar "Mamut",to chyba żadnego spotkania nie opuściłem. Tak więc nie wypadałoby opuścić pierwszego spotkania po zakończeniu sezonu 2002. Wszystko wskazuje na to, że wraz z moimi przyjaciółmi Mirkiem i Pawłem oraz naszymi chłopakami Michałem i Radkiem pojawimy się w barze Mamut. Rada dla tych co chcą mieć miejsca siedzące, trzeba przyjść co najmniej godzinę przed rozpoczęciem spotkania z żużlowcami.

    P.S. Do Szlaki - Kto w Domu Kultury poczęstowałby Cię schłodzonym, złocistymo Brokiem?
    Pozdrawiam Jasinek

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jasinek

    Jeśli nie wiesz to Cię informuję , że tam też jest świety złocisty browarek. I wiadom gdzie więcej kibiców tam lepsza atmosfera.
    POZDRAWIAM

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    szlaka

    moze masz racje z ta ciasnota, ale tak jak podkresliles wlasciciel mamuta bardzo sie angazuje w te spotkania i jeszcze nigdy nie zawiodl wiec dlaczego mamy organizowac w innym miejscu a poza tym jest tam klimat do rozmow, szczerych rozmow. A druga sprawa jak dla mnie to nie ilosc kibicow liczy (na spotkaniu) a jakosc.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Postaram sie BYC

    Panowie;
    wszystkie osoby zainteresowane stworzeniem FC i koordynacja dzialan zapraszam zrobie wszystko by sie pojawic i mysle ze bedzie wkoncu okazja pogadac a nie tylko pisac na forum.
    Pozdrawiam
    Wojtek
    Fan Unii

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze tez wpadne i zobacze jak pracujecie nad FC :P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    18.00 czy 18.30?

    Wie ktoś o której jest to spotkanie.W tym wątku jest napisane ,że o 18.00.Słyszałem też,że początek jest o 18.30.Czyli o której zaczyna się to spotkanko?Z góry dzieki za odpowiedz.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Matiz prosze o litosc !

    masz napisana godzine na forum !!!!!
    masz napisana godzine w gazetach ABC i TZ !!!!!
    masz podana godzine przez radio elka !!!!!
    masz podana godzine w moim profilu !!!!!

    LITOSCI !!!!!

    a Ty zadajesz pytanie o ktorej ?

    ale niech bedzie o godz, 18.00

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    Chyba tez wpadne. Mam nadzieje Abdul, ze jakiś browarek wpadnie mi w rece... ;)

    Musze dziś sprawdzić baterie w aparacie, może zrobimy sobie troche fotek, dawno na Forum nic nie wrzucaliśmy...
    Ares

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie niestety nie bedzie. Mialem plan pujscia na wagary w celu spotkania sie z Wami oraz Jankesami i Kasperami. Jednak opcja ta jutro niestety nie wchodzi w gre :(.

    Ares przekonalem sie ostatnio, ze cyfrowka to strasznie pradozerna maszyna :).

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz napisana godzine na forum !!!!!
    masz napisana godzine w gazetach ABC i TZ !!!!!
    masz podana godzine przez radio elka !!!!!
    masz podana godzine w moim profilu !!!!!

    LITOSCI !!!!!

    a Ty zadajesz pytanie o ktorej ?

    ale niech bedzie o godz, 18.00
    Chodzi oto ,że są rozbieżności w godzinie rozpoczecia spotkania,a dla mnie to różnica czy ta czy ta godzina.
    Dzieki za odpowiedz.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    yyyy
    abdul o ktorej jest to spotkanie???:):):):):P:P:P:P;););)

    ok a tak wogole to bendem a jaksza mialoby mnie nie bydz:P

    musiel badz ale prosze nie wykupuj licencji na zadawanie pytan:P:P:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pytania...

    Bugz, usiądziemy się przed musielem, przygotujemy sobie długą listę pytań i my będziemy szturmować pytaniami klan ;)
    Bedziemy się pytać na zmiane, abyśmy mieli czas na łyka naszego ulubionego złocistego napoju... tylko przyjdz po mnie a nie przyjedź!!! :P

    PS.Abdul, to o której to się zaczyna? ;):):P
    Ares

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do bugza, aresa

    sorry ale nie wiem o ktorej jest to spotkanie !
    serio !:)

    ares - jak nie zapomnisz to zabierz aparat.

    matiz - sorry ale nie oge rozwiazac Twojego problemu z godzina rozpoczecia to mnie przerasta czuje sie bezsilny.

    Musiel - przylaczam sie do zyczen bugza nie zabieraj z domu kartki z pytaniami!

    pozdrawiam i zapraszam ale nie wiem o ktorej ?:)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mamut

    Kolejne ciekawe spotkanie w Mamucie.
    Na miejscu okazało się,że nie tylko ja mialem watpliwosc co do godziny rozpoczecia tego spotkania.

    Na spotkaniu młodzi zawodnicy potwierdzili dalszą chcęc reprezentowania barw leszczynskiego klubu.Podpisanie kontraktu uzależniają jednak od spłacenia zaległości finansowych z poprzedniego sezonu.Zenek Kasprzak przyznał,że odbył już pierwsze rozmowy z wrocławskim klubem.
    Natomiast Krzychu wybiera sie do Angli w najbliższym czasie na turniej halowy.
    Jeden z klubow zaplecza ligi angielskiej jak powiedzial pan Roman byl zainteresowany startami klanu Jankowskich w jego barwach.
    Była też mowa o różnicach miedzy silnikami jawa i gm,o planach zawodnikow ,ocena torów w Dąbczu i Pawłowicach,startach za granicą(Krzysztof- Poole ,Jankes -Kings Lynn) ,składzie Unii.
    Ogólnie pisząc było ciekawie:)




  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez bylem na tym spotkaniu ale nie do konca.
    Za duzo sie nie dowiedzialem ,ale bylo ciekawe uslyszec to wszystko z ust samych zawodnikow.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Piwo grzane "Brok"

    bylo prawdziwa rewelacja tego spotkania.

    do teraz mam bol glowy !

    spotkanie bardzo fajne szczegolnie gdy bylo trzeba dokonczyc (oproznic) beczke do konca, ktos to musial zrobic no i wypadlo na nas forumowiczow, mysle ze ares upora sie z tymi zdjeciami ........... i je tu wrzuci.

    kaprzak zenek przekazal ze goscil u siebie przez caly weekend fina rune jensena (z rozdzina).

    pozdrawiam
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zenek Kasprzak przyznał,że odbył już pierwsze rozmowy z wrocławskim klubem.
    No to bedzie musial Zenek licencje odnowic :P :P
    Nie wiedzialem, ze Wroclaw ma az takie problemy
    ze skladem :P

    pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Główka już mnie nie boli.

    Fotki właśnie wysyłam do Bugza (20 zdjęć) żeby wybrał jakieś tzn. ocenzurował i wrzucił (ja nie moge bo nie mam teraz dostepu de serwera).

    A co do spotkania zawodnikami to trzeba czekać teraz na ruch klubu, i mam nadzieje ze do końca grudnia klany dalej będą zdobywać punkty dla Unii!!!

    PS.Abdul... jednak spotkanie było o 18-tej ;):P
    Ares

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach








    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Przyjrzyjcie sie dokladnie !

    jaki trudny los dotknal forumowiczow unii z leszna w barze mamut.

    Polecam szczegolnie pierwsze zdjecie, za zawodnikami na barze stoi to "nieszczescie" tzn. beczka grzanego piwa z ktora musielismy sie zmagac do poznych godzin wieczornych.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdulah...

    Nie zapomnij o tym, ze musialismy też się zabrać za ten metr złocistego napoju, który stał na ich stole... tak się poświęcamy!!!
    Ares

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Spotkanie w Mamucie

    Wojtek (Abdulah vel Znawca), Ares, Bugz serdecznie Wam współczuję :),że musieliście się zmagać z tą "nieszczęsną" beczką. Wyszedłem wcześniej od Was, ale ja również odczuwałem skutki grzańca na drugi dzień. Bardzo miło było Was poznać. Myślę, że jeszcze nie raz spotkamy się na leszczyńskim stadionie lub w restauracji Mamut i porozmawiamy o najwspanialszym sporcie na świecie.
    P.S. Ares zdjęcia są wspaniałe

    Pozdrawiam Jasinek

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bugz ale scieme do radia pusciles :P. Nie wiem kiedy wywiad byl robiony, ale pewnie juz wypiles z kilka browarkow :D.

    ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a skad wiesz ze to ja? na prosbe o to zebym sie przedstawil powiedzilem tylko Adam z Leszna;)
    kurde bylo slychac problemy z placzacym sie jezykiem?;)
    ale w sumie kto slucha Elki tylko klienci sklepow (chyba (mam nadzieje))
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za gazeta abc

    Przedstawiciele dwóch żużlowych rodzin – Jankowskich i Kasprzaków – byli w czwartek gośćmi Pubu ,,Mamut’’, gdzie wzięli udział w spotkaniu z leszczyńskimi kibicami. Po dłuższej przerwie zorganizowali je ponownie: Maciej Majewski, szef lokalu oraz Radio ,,elka’’, ,,Tygodnik Żużlowy’’ i nasza gazeta.

    Kilkudziesięciu fanów ,,czarnego sportu’’ przez ponad godzinę zadawało pytania aż sześciu gościom. Za stołem zasiedli bowiem Roman Jankowski i dwaj jego synowie – Łukasz i Marcin, a także Zenon Kasprzak ze swoimi pociechami – Krzysztofem i Robertem.

    Kibiców interesowały plany zawodników na najbliższy sezon. Zarówno Łukasz, jak i Krzysztof zadeklarowali chęć pozostania w Unii, ale podpisanie umów uzależnili od spłaty zaległości, które klub ma wobec nich. – Mamy propozycje z innych klubów, ale na razie nie jesteśmy nimi zainteresowani. Chcemy zostać w Lesznie. W nowym sezonie przymierzamy się do startów aż w trzech ligach, a to wymaga dobrego przygotowania sprzętowego i to już teraz, bo w lutym czy marcu może być za późno. Bez pieniędzy trudno jednak to zrealizować. Jeśli otrzymamy zaległe wypłaty, to od razu podpisujemy kontrakt z Unią – wyznał Zenon Kasprzak.

    Na pytanie jednego z fanów dotyczące oferty z Wrocławia ,,Kasper’’ odparł.

    – Otrzymaliśmy z Atlasu propozycję i to bardzo korzystną.

    – Jeżeli klub wywiąże się ze swoich zobowiązań, to obaj synowie zostaną w Unii – dodał Roman Jankowski. Łukasz dorzucił, że także otrzymał kilka ofert, ale nie wiązały się ona jeszcze z żadnymi konkretami.

    Młodzi zawodnicy opowiedzieli o tym, co robią poza żużlem. Robert Kasprzak uczy się w Gimnazjum nr 5 w Lesznie. Obecnie chodzi do III klasy. Jego brat Krzysztof uczęszcza do popularnego ,,Koniora’’. Jest w IV klasie, a po ukończeniu tej szkoły myśli o studiach na Akademii Wychowania Fizycznego. Łukasz i Marcin Jankowscy pobierają naukę w Technikum Mechanicznym w Kościanie. Łukasz w II klasie, a Marcin w I.

    Ich ojców pytano o receptę na sukces juniora w sporcie żużlowym.

    – Trzeba pilnować wszystkiego i być blisko chłopaków. Tak robił papa Gollob i tak my robimy. Bardzo ważne jest też przygotowanie sprzętu – wyznał Zenon Kasprzak.

    – Dużo zależy też od samego zawodnika. On musi chcieć coś osiągnąć na torze. Sprzęt i cała organizacja jest też szalenie ważna, szczególnie wtedy, gdy startuje się w kilku ligach – dodał ,,Jankes’’. Zwrócił też uwagę na psychikę.

    Robert i Marcin w zasadzie są skazani na żużel. Ścigali się ich ojcowie, a teraz starsi bracia. Trudno im uciec od tej dyscypliny sportu. Nic dziwnego, że obaj chcą podążać tą samą drogę i myślą o sukcesach.

    Z kolei Łukasz i Krzysztof zastanawiają się jak będzie wyglądał nowy sezon. Mają nadzieję, że teraz już na dobre zagrzeją miejsca w podstawowym składzie ,,Byków’’. Mają dość czekania na swoje wzajemne potknięcia. Do tej pory aspirowali bowiem do pozycji juniora w składzie i jeździli przemiennie. Gdy gorzej zaprezentował się Krzysztof w jego miejsce wskakiwał Łukasz i odwrotnie. Często decydował o tym jeden czy dwa wyścigi. Przyznają, że było to bardzo stresujące. Liczą, że nowy regulamin i ośmioosobowy skład zespołu pozwoli im rozwinąć skrzydła.

    Tego samego spodziewają się ich ojcowie.

    – Chłopcy muszą jak najwięcej startować. Ich udział w meczu na może się kończyć na jednym czy dwóch biegach. Uważam, że obaj nie są gorsi od ligowych średniaków i trzeba im dać szansę – twierdzi Zenon Kasprzak.

    Roman Jankowski pytany o ewentualne występy pod ,,ósemką’’ w barwach Unii powiedział:

    – To ciekawa propozycja, ale nie chcę blokować miejsca młodym. Niech oni się wykażą. Dodał jednak, że pewnie jakieś punkty dla zespołu zdobyłby jeszcze

    . ,,Jankes’’ nie chciał zdradzać kibicom swoich planów dotyczących nowego sezonu.

    – Nie wiem czy będę jeszcze jeździł. W tej chwili na to nie odpowiem. Nie kryję, że WKM chce, bym został w Warszawie i zajął się też szkoleniem młodzieży. Mnie jednak bliżej do Leszna i chciałbym więcej uwagi poświęcić Łukaszowi i Marcinowi – deklarował weteran polskich torów.

    O kulisy rozmów ze sponsorami zagadywano Zenka Kasprzaka.

    – Bez pomocy sponsorów trudno funkcjonować. Staram się nie brać od nich gotówki, a proszę o zakup konkretnych elementów sprzętu żużlowego. Nasi darczyńcy wiedzą wówczas ile co kosztuje. Dopiero wtedy widzą jak drogie jest utrzymanie motocykli – powiedział ,,Kasper’’.

    Papa Kasprzak wyjaśnił też z grubsza na czym polega różnica między Jawą a GM. Ten drugi silnik jest jego zdaniem bardziej elastyczny i nieco trwalszy. Łatwiej go przystosować do toru. Generalnie jednak obie konstrukcje różnią się niewiele. Dodał jednak, że obecnie znacznie większym wzięciem cieszą się GM-y.

    – Nasz mechanik Rune Jensen sprzedał ich w poprzednim sezonie sto, podczas gdy Jaw tylko cztery – wyznał mistrz Polski z 1990 roku.

    Dla jego syna największym ubiegłorocznym sukcesem – a było ich sporo – był srebrny medal mistrzostw świata juniorów zdobyty w Slanach. Mniej zadowolony był z występów w Brązowym Kasku i finale IME juniorów w Daugavpils.

    – Podczas obu tych imprez tory były bardzo twarde i niezbyt mi odpowiadały – stwierdził Krzysztof.

    O swoich licznych trofeach mówili seniorzy obu rodów. Każdy z nich ma w domu swój pokój, gdzie zgromadzone są puchary, medale i inne nagrody. Roman zdradził, że ma ich ponad 400. Utrzymaniem ich w należytym stanie zajmuje się żona. Ponad 300 trofeów ma w kolekcji Zenek.

    – Zrobiłem niedawno specjalną półkę dla Krzysztofa. Jest tam miejsce na około pięćdziesiąt nagród.

    Czyżby aż tyle musiał zdobyć w nowym sezonie wicemistrz świata – zastanawiali się zebrani w ,,Mamucie’’ kibice.

    Święta za pasem, więc fani ,,czarnego sportu’’ pytali swoich idoli o gwiazdkowe prezenty. Łukasz marzy o wygraniu wszystkich imprez na krajowym podwórku, a także o miejscu w Grand Prix. Marcin chce wreszcie wskoczyć do pierwszego składu biało-niebieskich i zadebiutować w ekstralidze. Z kolei Robert ma nadzieję na zdanie licencji, a Krzysztof marzy co najmniej o czterech pewnych wyścigach w każdym meczu Unii. Ojcowie pragną tylko, by synowie cało i zdrowo kończyli każde zawody. I spełnienia tych właśnie marzeń życzymy klanom Jankowskich i Kasprzaków
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •