Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 856 do 886 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #856
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja może na mówie luka ale to i tak wszytsko za mało :)

  2. Powrót do góry    #857
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo i co? miales namowic Luka zeby przyszedl we wtorek i nic! Nawet sam nie przyszedłeś!
    A nawet bylo calkiem fajnie! Bylo całe 8 osob ;) pogralismy chwile w reczna na jedna bramke! A potem byla wesola gra w noge małą pilką do recznej! Wesoło było jak nic!! Fazer moze potwierdzic!! :)
    Kogo nie byo niech żałuje!! Nie chłopaki!!?? :)

  3. Powrót do góry    #858
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektórzy zachowują się nie fair. Mówią, że będą a potem wielka chała. Jest propozycja nowego terminu. W poniedziałki o 19.00. Gra od 19.04. Muszę wiedzieć do niedzieli. Bez przynajmniej 12 pewnych osób nie zaczynam tematu. Nie będę do interesu dokładać z własnej kieszeni. Koszt to 5 złotych od osoby za grę. Płacimy za cały miesiąc z góry. I od razu mówię. Nie będzie łączenia ręcznej z nożną. W nogę możemy pograć co najwyżej raz w miesiącu przez pół gierki. Zainteresowani znają mój numer telefonu i gg.

  4. Powrót do góry    #859
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rezygnuję z gry !!!! Było fajnie ale soeki wiem że nieznajdzie się już skłądu takiego jak był za dobrych czasów. Więc moim zdaniem chodzić i biegać tylko rzucając piłke aby wpadały gole nie ma sensu. Dzieki za wspólną grę. pozdrawiam BAJO :)

  5. Powrót do góry    #860
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radek ja mogę chodzić, ale pod warunkiem, że znajdą się pewne osoby, które będą systematycznie chodziły. Bo granie tak jak w minionym miesiącu to nie ma sensu. W ręczna za mało osób, a płacić za granie w nogę na sali w kwietniu (gdzie można na słoneczku) tym bardziej mija się z celem.

  6. Powrót do góry    #861
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja, tak jak mówiłem po ostatniej grze, odpadam. A żeby się nie rozpisywać to mogę dosłownie zacytować Darka bo jestem tego samego zdania.

    Jeśli się znajdzie komplet na ręczną to bardzo chętnie się dołączę, przy czym ciągle jestem za tym by poświęcić trochę czasu na zabawy, które miałyby sprawić że nasza gra przypominałaby grę... czyli na jakiś mini-trening.

  7. Powrót do góry    #862
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to dziś nie ma gierki????

    panowie bez jaj gramy dziś czy nie?

  8. Powrót do góry    #863
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fazerek - nie dzisiaj na pewno nie ma gierki !! Zapłacone mieliśmy tylko za marzec, jeśli się znajdzie pewnych 14 osób, wówczas wznowimy granie. Jednak będzie to ciężkie :(

  9. Powrót do góry    #864
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry za ostatni wtorek - zdarzenie losowe i brak dostępu do komputera... :(

    Ale jakbyście zbierali skład to ja zawsze jestem za. Będę tu zaglądał, a w razie czego zostawcie mi wiadomość na GG: 158340.

    Pozdrawiam!

  10. Powrót do góry    #865
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kontakt

    Może dogadam się z paroma gostkami którzy kiedyś z nami na kosza chodzili tylko potrzebuję kontakt do royko bo muszę wszystko uzgodnić zbierzemy ekipę - tylko trzeba przestać zachowywac się jak baby (Bajo - przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i przemyśl) Niech Moc będzie z Nami!

  11. Powrót do góry    #866
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fazer moj nr gg to 3389971. Wiesz ze w gre wchodzi wylacznie reczna i musza byc [pewni ludzie. Moj nr kom ma Mariusz i Darek, pytaj ich bo na forum go nie podam.

  12. Powrót do góry    #867
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha od dzis do odwolania nie gramy. Bajo wisisz mi kase.

  13. Powrót do góry    #868
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj nr kom ma Mariusz i Darek, pytaj ich bo na forum go nie podam.
    Royko Twoje fanki się zawiodły - myślały że dostaną numer a tu doooopa :( ;)

  14. Powrót do góry    #869
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko trzeba przestać zachowywac się jak baby (Bajo - przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i przemyśl)
    Fazerek czy to że zachowuje sie jak baba to jest do mnie ??
    Ja raczej tak niesądze i wtorek ten w który niebyłem teraz był pierwszym opuszczonym wtorkiem od początku. Nie liczac kontuzji barku. Grałem 14 miesięcy i nieopuściłem żadnej gry tak jak i Vijeg. Wiec nie sądze abym sie zachowywał jak baba. Po drugie nie to ze niechce grać bo niechce mi sie !!!
    Tylko to już sie w pewnych momentach robiło bezsensowne. Kiedyś ta gra wygglądała inaczej powiem szczerze chciało sie wszytskim grać i nie tylko w ataku ale też w obronie to jakoś tak było zaciete i jakoś inna atmosfera była, teraz to już jest moze nie oklepane bo to sie nienudzi ale akcje polegają tylko na tym abyzucić gola zero jakiś rozegrań. Moim zdaniem fajny pomysł wnosił od zawsze jak pamiętam Mauy aby troszke potrenować jakieś ciekawe rozegrania a potem próbowac wnosić je w gre. A co do tego royko powiedz mi ajra cie granie po 4 osoby w ręczną ???
    Naprawde w tej sytuacji lepiej by chyba było pograć w bieganego w pingla :)
    PS. Jeśli będzie stabilny squad pomyśle nad powrotem ale nie to ze stroje jakieś fochy czy coś takiego niechce być źle zrozumiany. Poprostu granie po 6 albo kołowanie cały czas osób które naprawde po cięzkim męczeniu bani chcą grać to jednak nie to co za czasów Sp10 :):):)
    Pozdrawiam !!!!

  15. Powrót do góry    #870
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm no własnie
    co do bab to to miałem na myśli ogólną tendencję do dramatyzowania jaka ostanio pojawiła się na forum - bajo nie bierz tego do siebie - ztym przemyśleniem sprawy - chodziło mi o to - jak brakować ci będzie cotygodniowej porcji adrenaliny związanej z walką na boisku - a po prostu trzeba zewrzeć szeregi - zebrać stałą pewną ekipę i zacząć coś grać - tacy jak ty "starzy wyjadacze" powinni uczyć "zieleniaków" takich jak ja zagrń taktycznych, sposobów obrony, ataku, - ja gram na żywioł - po prostu jestem zieleniakiem, przemycam przyzwyczajenia z koszykówki, - panowie tu trzeba być twardym a nie mientkim
    acha jeszcze jedno
    ROYKO jakieś poztępy w załatwianiu nowego terminu

  16. Powrót do góry    #871
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zgadzam sie, powinna byc stala ekipa, ktora bedzie chodzila co tydzien regularnie(!!) a nie ze w tym tygodniu jest 12 osob, szybkie zalatwianie 2 nastepnych, a w nastepnym znowu to samo, albo jak w ostatnim tygodniu gierki jak przyszlo bodajze 7.
    A jak bedziemy grac, to zgadzam sie z Bajo i Mauym. Granie takie jak ostatnio nie ma sensu. Wszyscy ida na atak, do obrony sie nie chce wracac, a gra polega na tym aby rzucic bramke. Co do zagran to tez sie zgadzam, bo gramy bardziej silowo a nie technicznie. A potem na koniec meczu, trudno sie dziwic, ze jedna druzyna wygrala 52-45. Jak sie gra bez obrony a tylko atakiem to ja sie naprawde nie dziwie!
    A i jeszcze jedno. Co do grania w noge na sali. Ja jestem temu przeciwny. Pozdr.

  17. Powrót do góry    #872
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest opcja poniedziałków na 19. Ale muszę do końca tygodnia mieć pewnych ludzi.

  18. Powrót do góry    #873
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie. Jest opcja załatwienia sali na Złotniczej. Ale muszę mieć minimum 14 PEWNYCH osób. Nie może być tak jak w zeszłym sezonie. Kto jest chętny do gry w piłkę ręczną? Zapraszam nie tylko te osoby które do tej pory z nami grały.

  19. Powrót do góry    #874
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja bym był chętny ale chba by mnie zjadły dojazdy :P

  20. Powrót do góry    #875
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EHF Cup Round 3

    Hi,
    Welcome to Gyõr in the EHF Cup Round 3 in January 2005.
    We hope you will enjoy our city and not enjoy our team. :)
    We have a fan's handball team, and it will be great to play each other before the official match.
    Our matches are used to be at 1800 on Sunday.
    I hope the weather will be fine on these weekend to have a trip to eachothers.
    For more information see our web page: www.gyorietokc.hu.

    See you than
    Kristof

  21. Powrót do góry    #876
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W jakim miescie gracie?Bo chetnie bym sie przyłaczył

  22. Powrót do góry    #877
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelenia Góra :) - no i od poniedziałku zaczynamy wreszcie nowy sezon !! :D

  23. Powrót do góry    #878
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radek, sorki że się nie odzywałem przez weekend ale Twój nr kom. niechcący skasowałem. Z Igorem nie udało mi się skontaktować, ja natomiast na razie odpuszczam grę. Ale niewykluczone że będę przychodził pokibicować. Życzę jak zwykle udanej zabawy!

  24. Powrót do góry    #879
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś Panowie temat nam podupada!! Chociaż zaczęliśmy znowu grać a tutaj nic sie nie dzieje!! Czas to zmienić!! ;)


    A tak w ogóle to o której dzisiaj gramy?? 20?? czy 20:30?? Bo jakoś nie pamiętam jak to było!! ;)

  25. Powrót do góry    #880
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gra

    Panowie nie mam sie jak skontaktować dziś nie mogę być wieczorem nie wyrobię się po prostu sorry ze tak w ostatniej chwili - to niezależne odemmnnie było

  26. Powrót do góry    #881
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obserwuję temat... w przekonaniu, że coś się dowiem jak wam idzie giera... a tu nic.... ani widu ani słychu. Napiszcie coś jak się gra bo mnie skręca, że nie mogę pogiercować w ręczną.

    Choć chyba w najbliższym czasie zaczynam małe pykanie w kosza... ciuekawe jak forma u mnie bo jestem pełen obaw o kondycję, którą ostatnio zatraciłem :(

  27. Powrót do góry    #882
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario racja!! Nic tu się nie dzieje w tym temacie! A kiedyś było tak pięknie ;) hehe

  28. Powrót do góry    #883
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie co byście powiedzieli na reaktywację spotkań? Jednak musiałyby być pełne składy (minimum 14 pewnych osób stale chodzących) - proszę o info na gg lub wpisy na forum.

  29. Powrót do góry    #884
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ej ludzie a skad wy jestescie? tzn gdzie ten mecz ma sie odbyc? bo ja chcetnie bym sie przylaczyl tylko nie wiem gdzie mam przyjechac:D

  30. Powrót do góry    #885
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi o Jelenią Górę. A ty skąd jestes?

  31. Powrót do góry    #886
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi o Jelenią Górę. A ty skąd jestes?

Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •