Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gra na najwyższym poziomie :)

    Dzisiaj to jest w poniedziałek 25.11 wraz z ekipą poszlismy grać na sale w Piłkę Ręczną. Nieukrywam że dla wielu jak nie wszytskich był to pierwszy raz gdzie na normalnym boisku przez godzinke grał jak zawodowiec hehe wśród ekipy było troszke osób ze sportsbordu których napewno kojażycie. Grały tam takie sławy jak BAJO , DARIO , MARIO , ROYKO , HANDBALL-3r , ROGER , LUKKALIN i inni którzy nie siedza na SB ale są zażartymi kibicami Jelfy Jelenia Góra i ogólnie Piłki Recznej. Mecz był bardzo fajny choć drużyna w której występowały takie sławy jak Dario Mario Lukkalin Bajo wygrała i to chyba ponad 20 bramkami. Mecz jak na pierwszy raz stał na wysokim poziomie. Mamy zamiar spotykać sie co tydzień i sobie pograć w miłej i fair-play atmosferce.
    Jestem ciekawy czy wy forumowicze z innych miast równierz spotykacie sie i w podobny sposób próbujecie naśladować najlepszych.
    Czekam na wasze wypowiedzi i osiągnięcia jakie zdobywacie tymi amatorskimi drużynkami Pozdrawiam Bajo



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj zapomniałem powiedziec że to wszytsko załatwiali DARIO i ROYKO thx chłopaki :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He He gra była przednia. Na początku może trochu nasze akcje były nieskładne, ale z czasem grało się coraz lepiej. Troszku składy były nie równe. Daliśmy popalić chłopakom z przeciwnej drużyny. No jakoś blisko 20 bramkowa przewaga :). Jak pochodzimy ze dwa miesiące to zaczniemy łapać wyczucie gry. Akcje w ataku pozycyjnym były zdeczko nieskładne i nad tym trzeba będzie popracować.
    Chłopaki z drużyny Bajo, Mario77, LukKalin, Roger daliśmy niezłego ognia.
    Handball-3r, Royko - wasza drużyna nie była najwyższych lotów, ale nie łamcie się za tydzień wymiesza się składy i będzie bardziej wyrównana gra.
    Wielkie słowa uznania dla Ciebie Bajo, walka na kole była znakomita. Będzie z Ciebie niezły kołowy.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie słowa uznania dla Ciebie Bajo, walka na kole była znakomita. Będzie z Ciebie niezły kołowy.

    Hehe Dario niepowiem tam kto na tym skrzydle szalał :) Brawo naprawde jestem pod wrażeniem twojej gry ale i innych ziomków Mario LUkkalina Rogera a co do ROYKO i HANDBAL-3r w sumie niebyło źle tylko coś wasz team nawalał ale capitana mieliście dobrego hehe :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh , bravo chlopaki za inicjatywe !!
    W Lublinie tez cos takiego musimy zrobic :)
    Trenujcie , trenujcie - jak bedzie zlot , juz 3ci , symaptkow Pilki recznej to bedziecie mogli ostro namieszac :) Jedna z atrakcji zlotu jest wlasnie mecz pilki recznej :) Na ostatnim zlocie(w Plocku) gralismy Plock vs goscie , glownie Lublin z mala pomoca innych :).Coz.. Plocczanie byli o wiele lepiej zgrani ale i tak nei bylo zle , chyba 7mioma przegralismy a i do nas nalezala najlepsza akcja czyli wrzutka :)) no i do przerwy to mysmy wygrywali :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach cóż to był za mecz. Z jednej strony LukKalin, Dario, Mario77, Roger, Bajo, z drugiej handball-3r, royko. Oczywiście drużyny grały w pełnych 7-osobowych składach. Początkowe akcje chaotyczne (dla większości był to pierwszy mecz w ręczną w życiu). Długo trzymał się wynik 0:0. Dopiero po jakichś 10 minutach drużyna Dario objęła prowadzenie 1:0 i nie oddała go już do końca meczu. Publiczność szalała. Ogłuszający doping sparaliżował drużynę przyjezdną i miało to niewątpliwy wpływ na ich końcową porażkę 9Nawiasem mówiąc publiczność stanowili pan opiekujący się salą i jedna sprzątaczka).
    Dopiero przy stanie bodajże 6:0 zdobywamy gola po strzale killeraJG (znacie go pewnie z czata). Potem niestety na każdą naszą bramkę przeciwnicy odpowiadają dwoma lub nawet trzema. W sumie wysoka porażka - około 20 bramek różnicy, ale cóż jak by powiedział niejeden trener, w tym meczu nie był ważny wynik, chcieliśmy po prostu przećwiczyć pewne warianty gry.
    W sumie składy zostały wybrane trochę nierówne, ale przecież przed meczem kompletnie nie wiedzieliśmy jak kto gra. W najbliższy poniedziałek będzie już łatwiej wybrać i z pewnością mecz będzie bardziej wyrównany.
    Nie będę oceniał swojej drużyny, ale u przeciwników najlepsi byli bajo (naprawdę niezły kołowy) i Dario (gdyby był dziewczyną to z pewnością zająłby miejsce Marty Oreszczuk w składzie Jelfy). A poza tym mieli świetnego bramkarza. Gdyby nie on to nie twierdzę, że byśmy wygrali, ale na pewno róznicą byłaby znacznie mniejsza.
    To chyba na tyle. Za tydzień kolejny wielki mecz. Myślę, że gra będzie składniejsza, akcje bardziej przemyślane i mecz bardziej wyrównany.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario (gdyby był dziewczyną to z pewnością zająłby miejsce Marty Oreszczuk w składzie Jelfy). A poza tym mieli świetnego bramkarza
    Hi Hi dobre sobie, ale to za sprawą koszuleczki sportsboard :), w której się wręcz "lata" po boisku. Nasz bramkarz Tomek "Mundial" był świetny, ale w końcu został wyszkolony przez nas :) (LukKalin, Bajo, Dario) - trochu mu oddaliśmy w przeszłości strzałów (ale nogą :)), teraz to procentuje.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Och royko royko wasze braki techniczne nadrabiałeś cwaniactwem boiskowym, krzycząc do przeciwników aby Ci podali piłkę i ... o dziwo ten plan taktyczny dwa razy przyniósł rezultat.
    Ale te dwie "wyszarpane" piłki to stanowczo za mało jak na wasze potrzeby.

    Nie łamcie się koledzy mam nadzieję, że następnym razem pokażecie na co Was tak naprawdę stać :-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Mario, Mario - zapomniałeś dodać, że jeden z tych prezentów otrzymałem od Ciebie. A tak poza tym to chyba sam zauważyłeś, że na drugi raz należy koniecznie wymieszać składy - gra będzie wówczas znacznie ciekawsza.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...jeszcze raz pomysł jest dobry i sam chciałbym zagrać.
    Kelon organizuj miejsce ludzie się znajdą!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę, to może mecz Jelenia Góra - Lublin się niebawem odbędzie !!! A może i liga kibiców się zorganizuje! Kelon do roboty, czekamy na Was!

    Chcę jednak podkreślić, że inicjatywa Dario, Royka i Bajo (bo bez nich chyba byśmy się nie zebrali) była świetna. Myślę, że teraz sami inaczej patrzeć będziemy na poczynania "naszych" pań na parkiecie - może z większą wyrozumiałością, może większym szacunkiem ;) Choć ekipa, która wybiegła wczoraj na parkiet zalicza się chyba do elity jeleniogórskich kibiców.

    Więc panowie w całej Polsce "zrzucać kapcie" i w ślady kibiców Jelfy!!!

    Dario proponuję do HANDBALL TYPERA dodać jeszcze jedno spotkanie, to zaplanowane na przyszły poniedziałek ;););)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inicjatywa handball-3r godna uwagi - zarowno ta pierwsza jak i ta druga.
    Mecz Jelfa - Montex?? Fajna sprawa. A najlepiej by było żeby na trybunach siedziały zawodniczki. Dopiero by było. A może taki mecz rozegrać jako przedmecz Jelfy i Montexu, a potem wspólnie zasiąść na trybunach i kibicować.
    Jakby inne kluby się zorganizowały to można byłoby rozegrać Mistrzostwa Polski kibiców. Mogłaby być super impreza.
    Druga propozycja czyli włączenie poniedziałkowego meczu do tyypera jest bardzo smiała. Nie chce nikogo posądzać, ale niektórym mogłoby zależeć (dla punktów w typerze) na porażce swojej drużyny. ;) ;) ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario proponuję do HANDBALL TYPERA dodać jeszcze jedno spotkanie, to zaplanowane na przyszły poniedziałek
    :) oj to musiałbym naciągnąć regulamin konkursu, gdzie jest mowa, że mecze odbywane poza weekendem zostają anulowane - no, ale dałoby się to przeskoczyć :).
    Jak wybierzemy te same składy to o wynik jestem spokojny :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Och royko royko wasze braki techniczne nadrabiałeś cwaniactwem boiskowym, krzycząc do przeciwników aby Ci podali piłkę i ... o dziwo ten plan taktyczny dwa razy przyniósł rezultat.
    Wiesz Mario ale i to cwaniactwo trzeba mieć w skórze hehe :) Ale niebój sie my już nasz team ustawimy aby Royko niecwaniakował za duzo i niebrał piłek za darmo a co jeszcze najgorsze lobował mundiala :)

    Naprawde forumowiecze jest super zabawa a powiem że koszty niesą duże wystarczą dwaj menadżerowie tacy jak ROYKO i DARIO ( hehe za małą sumkę dam wam do nich numery na gg ) i wam powiedza jak sie działa :) Ale naprawde chłopaki z SB do roboty i chwalcie sie jak postepy :)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no bajo. Mam nadzieje ze nastepnym razem bedziemy w jednej druzynie. Z takim obrotowym latwiej wejsc na kolo i strzelic gola.
    A co do loba - to powiedzialem przed meczem Dario ze chce strzelic wlasnie takiego gola!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam tylko zal do panow Mario77, Dario, royko i Lukkalina, ze nie powiadomili mnie o tym meczu
    Dzis Pacia pytala keidy jest nastepny emcz, bo trzebaby sie wybrac
    A tak mielibyscie w ogole nie obiektywnego recenzentaa i cheerleaderki :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ocktavio

    Widzimy Ciebie w najbliższy poniedziałek o 20.00 na sali szkolno -widowiskowo - sportowej przy szkole podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze na ul. Morcinka (wysiada się przy małej poczcie).

    Koniecznie musicie mieć odpowiednie stroje do kibicowania wraz z pomponami. Miło widziane trąbki i inne gadżety do podnoszenia atmosfery na trybunach.


  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Octavka wpadnij nawet bedziesz mogła zagrac na kole w przeciwnej druzenie hehe :) Czekam na twoją odp :) A co do kibicowania to jak juz powiedział Mario musisz mieć specjalny stroik choć i w takim możesz równiez grać :)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Primo: godzina 20 w poniedzialek to ten czas, kiedy Ocky bedzie przezywac zalamanie nerwowe spowodowane szczegolna teoria wzglednosci i wiazaniami kowalencyjnymi i innymi, ktore sa stanowczo nie na moja glowke
    Secundo: gra potrwa z 2 godziny, a ja musze potem dojechac do domu
    Tetrio: Ja nie gram :)
    Quatro: Odpowiedni stroj= stroj kapielowy :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No szkoda octavka bo niebedzie rywala godnego na kole :) A co do stroju kapielowego czy to nie za gróbo ????? hehe :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Ocky, że ciebie nie będzie,. Ale pomyśl nad tym, rozrywka naprawdę warta świeczki. Gra wspaniała, dynamiczna, piękne akcje, wspaniałe strzały, znakomite parady bramkarzy - tego nie znajdziesz na ligowch parkieetach. A jaka ambicja!!!!
    A tak serio to fajnie by było jakbyś wpadła. Salę mamy wynajętą na godzinę więc już o 21 jesteśmy po meczu.

    Panowie, już nie mogę doczekać się poniedziałku i kolejnego meczyku. Będę tylko musiał zmienić stronę z prawej na lewą - tam będzie mi się lepiej grało.
    Tak więc do poniedziałku. I niech zwyciężą lepsi.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Ocky - niedobrze, niedobrze
    Nie ma wykrętów szkołą, grę kończymy tak jak Radek powiedział po 21, więc nie jest jeszcze tak późno :).
    Na Jelfie może się nudzisz bo grają kobitki, a na naszym meczu 14-stu atletycznie wysportowanych mężczyzn :P
    Mam nadzieję Ocky, że się jeszcze zastanowisz - decyzja godna rozważenia.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki , widze ze moze byc spoko pomysl jezeli u nas sie uda zebrac ludzi :)
    A co do meczu kibicow - coz majac w pamieci nasz mecz w Plocku chyba dostalibysmy i to bardzo mocno :) A mysle ze najblizsza okazja na rozegranie takiego meczu , bedzie zlot kibicow pilki recznej - ktory powinnien sie odbyc w Lublinie pod koniec wakcji :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, już nie mogę doczekać się poniedziałku i kolejnego meczyku. Będę tylko musiał zmienić stronę z prawej na lewą - tam będzie mi się lepiej grało.
    Tak więc do poniedziałku. I niech zwyciężą lepsi.
    ROYKO nie tylko ty ale każdy z nas :) Dario , Lukkalin , Mario Ja(Bajo) Roger(??) handball-3r i reszta ekipy .
    Hehe a co do twego przejścia proponuje koło :) Myśle żeby była zawarta walka jak ostatnio z twoim capitanem :) A tak serio to już dawno myślałem żebyś przeszedł na lewe skrzydło bo jak grałeś na prawym to ciągnęło cie do do prawej strony a tak bedzie cie ciagnąc do srodka hehe a tam juz sie spotkamy :):) :P Pozdrowionka dla wszytskich graczy z całej polski hehe i przestroga przed naszym teamem :)

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Ocky, że ciebie nie będzie,. Ale pomyśl nad tym, rozrywka naprawdę warta świeczki. Gra wspaniała, dynamiczna, piękne akcje, wspaniałe strzały, znakomite parady bramkarzy - tego nie znajdziesz na ligowch parkieetach. A jaka ambicja!!!!
    A tak serio to fajnie by było jakbyś wpadła. Salę mamy wynajętą na godzinę więc już o 21 jesteśmy po meczu.
    royko jest proszony o nie ściemnianie i skończenie "molestowania" Koleżanki Ocky . :) :) :) ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde chcialabym wpasc, ale nie moge dostac kolejnej paly z fizyki
    Co do ambicji: royko jezeli grasz tak zawziecie jak kibicujesz, to wierze na slowo i zastanawiam sie czy w domu cie nie uslysze :)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewniam Cię, że gram i kibicuję jednakowo. A jeśli ambicję podeprę dodatkowo umiejętnościami gry, które mam nadzieję wkrótce będą zdecydowanie wyższe to będzie naprawdę nieźle. Zapraszam jeszcze raz. A fizyki poucz się w niedzielę. Naprawdę warto poświęcić jeden dzień z weekendu dla naszej gry.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam jeszcze raz. A fizyki poucz się w niedzielę. Naprawdę warto poświęcić jeden dzień z weekendu dla naszej gry.
    Świete słowa Royko . Octavka skuś sie na taki fryksik a jako stały gośc Sportsboardu wejściówka za darmo :) Jeszcze tylko 4 dni chłopaki !!!!!!!!!!
    A tak sie dzisiaj zastanawiałem że chwale tylko tych ludzi z SB a na pochwały zasługują również nasz "mundial" zasługuje na wielkie słowa uznania i jego rywal po drógiej stronie broniący bramki "marian" wielkie słowa uznania :)
    Niemoge również pominąć ziomka z mojej klatki "Kubuś" naprawde rozegrana dobra partia :) Oraz chłopaki z przeciwnej drużyny coś tam szarpali naprawde dawaliście rady :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze po tylu wpisach jakie zostały dokonane w tym temacie gra sie z pewnością podobala:) Nie ukrywam że na początku podchodziłem do pomysłu gry w reczną jakim rzucili Dario i Royko bardzo sceptycznie, ale ciesze sie bardzo że dalem sie namówić. Choć mimo niezbyt udanego meczu z mojej stony, grało mi sie bardzo dobrze, ale brak wyczucia gry no i techniki chyba brały wyższośc nad chęciami:) Ale za to widziałem popis umiejętnosci gry ze strony innych zawodnik i spewnościa do wyróżniających sie graczy należałoby zaliczyć Dario, Bajo, Mario77 wielkie brawa dla tych panów!! ( aż sie ciesze że znimi bylem w teamie:) )
    No ale znakomite wrażenie zrobili na mnie również bramkarze:) "Mundial" i "Marian" to było coś niesamowitego, oglądając parady tych dwóch zawodników aż nabieralo sie chęci grania ( nie jedna bramkarka nie powstydzila by sie nie których parad:) ). Tak ogólnie to nasza gra jak na pierwszy raz wydaje mi sie, iż wypadła na całkiem przyzwoitym poziomie, ale z tygodnia na tydzień bedzie wyglądała coraz lepiej:) Zachęcam wszytskich miłośników piłki ręcznej do organizowania tego typu spotkań, bardzo przyjemne, a przy okazji nabieramy troszke szacuneczku do gry naszych pań!! (nie jest tak łatwo i pieknie jak to wygląda z trybun)

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam tak Wasze sprawozdania i czytam i bardzo chętnie bym z Wami pograł - jest tylko jedno "ale" , a mianowicie mieszkam aż w województwie ... warmińsko-mazurskim :) ;) . royko coś o tym wie :) . Ale bardzo chętnie zapoznam się z relacjami z kolejnych spotkań . POZDROOOVKA !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, już nie mogę doczekać się poniedziałku i kolejnego meczyku. Będę tylko musiał zmienić stronę z prawej na lewą - tam będzie mi się lepiej grało.
    hehe:) nie wiem czy tak lepiej:), wiesz że zadania nie bedziesz miał ułatwionego Royko bo na drodze do brameczki bedziesz mial jeszcze mnie:) wiec rozwaz swoją decycje:) no ale już dzisiaj życze Ci powodzenia:)
    ps. Ja równiez nie moge sie juz doczekać następnego spotkania ale zmiana składów jest chyba nie unikniona:)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki, że poruszam nasze sprawy "organizacyjne" ;) tu na forum ale to najprostrzy sposób by dotrzeć do wszystkich zainteresowanych.
    Panowie rozmawialiśmy już o tym z Dario, następnym razem niech każdy zadba o to żeby w zapasie miał ciemną i jansną (najlepiej biała) koszulkę.

    Nie było o tym tu mowy ale oprócz własnej słabości na parkiecie musieliśmy się zmagać jeszcze z jednym problemem. Mianowicie zorientowanie się kto gra w której drużynie graniczyło z cudem bowiem stroje mieliśmy "dowolne" :) a część z nas widziała się pierwszy raz w życiu :) Ale i tak zabawa była przednia i już czekam z niecierpliwością na przyszły poniedziałek.

    P.S. Jest cień szansy, że będziemy mieć więcej niż tylko 2 piłki. Ale jeśli ktoś też ma możliwość niech przyniesie dodatkowe.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwie sprawy (dobre):

    1. Radek dzisiaj dzwonił do administracji SP i jest miła wiadomość. Płatności za miesiąc z góry należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca. Więc przychodząc w ten poniedziałek, wcale nie musimy wpłacać całej sumy. Dokona się w terminie późniejszym.

    2. Prawdopodobnie będziemy mieli klej (Bajo załatwi), na razie może będzie go mało, ale wystarczy aby odrobinkę wysmarować piłe.

    Pomysł z koszulkami jest bardzo dobry, momentami można było się pogubić. Podział na jasne-ciemne na pewno wpłynie na lepszą widoczność swoich zawodników. Może przez to nie będzie takich podań, jakie ostatnio otrzymał royko :). Radek przekaż tą wiadomość do osób do których masz dostęp, a którzy nie są na forum, ja również przekażę osobom, z którymi mam kontakt.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2. Prawdopodobnie będziemy mieli klej (Bajo załatwi), na razie może będzie go mało, ale wystarczy aby odrobinkę wysmarować piłe.
    Dario dzisiaj wziąłem przepis na klej własnej roboty :) Pisze to tutaj na forum gdyż może sie ta informacja przyda sie innym forumowiczom (mam małą prośbe gdyby ktoś już znał jakies metody to moze sie wpisać z góry wielkie thx :))
    Teraz podam składniki potrzebne do tej magicznej mikstury :)
    1)Maść do szczepienia drzewek
    2)kalafonia
    3)Olej zwykły taki może byc do smażenia
    Wszytsko to trzeba na leciutkim gazie podgrzewać i poczekać jak to ostygnie i patrzec na konsystencje tego przetworu jesli jest za gęste należy dolać oleju zaś jeśli za rzadka dosypać naprawde małą szczypte kalafoni !!!!!
    A więc dario i cała reszta ekipy ja juz sie dowiedziałem teraz co dalej robimy?????? Z tego co mi mówił kumpel różnica gry jest jak niebo i ziemia :)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe nie wiem czy tak lepiej, wiesz że zadania nie bedziesz miał ułatwionego Royko bo na drodze do brameczki bedziesz mial jeszcze mnie wiec rozwaz swoją decycje no ale już dzisiaj życze Ci powodzenia
    Hehe Royko naprawde uważaj bo jak lukkalin już coś mówi to niesą żarty hehe :) A tak z drugiej strony luk to wiesz po tamtej stronie Royko tez niemiał łatwo bo go pilnował sam Dario :) No ale zobaczymy co nasz Royko pokaże :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając jeszcze do sprawy kleju. To uważam, że jest to sprawa nieunikniona, brak jego można było odczuć szczególnie przy łapaniu piłki podawanej kozłem. Nie było praktycznie możliwości łapania jej w jedną rękę gdyż wyślizgiwała się niemal za każdym razem.
    Na pewno na początku z klejem nie będzie łatwo ale jak zagramy kilka razy to przestanie nam przeszkadzać, a spowoduje że gra będzie ciekawsza i składniejsza. (mniej straconych piłek, celniejsze rzuty).

    Więc panowie, a w szczególności kolega Bajo do dzieła, skombinujcie choć niewielką ilość kleju choćby po to aby wysmarować nim piłkę :)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh jak zwykle gdy spotykają się starzy znajomi. miałam podobną sytuacje: może gra nie była na najwyższym poziomie ale ile śmiechu... :))

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie trzeba urządzić jakiś turniej, myślę że w Lublinie znalazł by się paru maniaków!
    Dajcie znać wszyscy którzy są zainteresowani! :P

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Luk wiem ze bede mial w tobie godnego rywala. Ale wcale nie jest powiedziane ze bedziemy grali przeciwko sobie.
    Bajo załatw (zrób??) ten klej. Mysle ze nam to troche chociaz pomoze.
    A co do propozycji z innych miast to mysle ze zarowno wy jak i my musimy troche potrenowac zanim sie zmierzymy. Taka rywalizacja bylaby z pewnoscia niezwykle ciekawa i emocjonujaca.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle,ze z tym turniejem to nie bylby taki glupi pomysl. W Solcu raczej nie, ale gdzies w lecie mozna by zrobic jakis zjazd,ktorego atrakcja bylby turniej pilki recznej o puchar Ocktavii :)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro Ocktavia będzie patronowała temu turniejowi to myślę, że chłpaki się pozabijają na boisku :) o tak wspaniałą patronkę

    Kupiłem składniki do tajemnej mikstury Bajo, teraz trzeba się zamienić w alchemika i na malutkim ogniu przygotować kleik (nie do wąchania oj nie do wąchania).

    Sładniki:
    maść do szczepienia drzewek
    kalafonia
    oliwa
    wszystko w odpowiednich proporcjach zmieszać i efekt murowany ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo mario a czy bede zaproszony na wyrób tej magicznej mikstury hehe :) W końcu dzisja Andżeji a Mario bedzie miksturki do wróżenia przygotowywał hehe :) A tak poważnie no mario spox że kupiliście tak nawiasem mówiąć jestem ciekaw gdzie kupiliście słynną kalafonie w proszku hehe.
    A co do turnieju to może octavka nietylko bedziesz patronką ale i jeszcze główną nagrodą dla najlepszego zawodnika z wygranej drużyny :) Wiesz chodzi mi o twoją ręke :) hehe
    Hmmm tylko sie tak zastanawiam czy sie zgodzisz :):)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy sie jeden admin zgodzi n takie wyjscie, ale jezeli byscie robili taki turniej, to ja puchar zalatwie. Patronka bede bardzo chetnie :)

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy sie jeden admin zgodzi n takie wyjscie, ale jezeli byscie robili taki turniej, to ja puchar zalatwie. Patronka bede bardzo chetnie :)
    A kto powiedział, że ów admin ;) będzie wiedział o turnieju. Jak Ty mu nie powiesz to marnie widzę jego szanse, że zaglądnie do tego tematu.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak dzisiaj sie zastanawiałem nad "kontuzjami" jakie niejeden z nas posiadał po poniedziałkowym meczu :) Niewątpliwie nejczęstrzą było bardzo mocny ból ręki a wszczególności przedramienia . Dziwne by to niebyło gdyby miejeden wyjątek a mianowicie Lukkalin :) Tenże oto gracz stwierdził iż go nic niebolało . No w sumie na zarzut który mu postawiłem iż nieboli go z tego powdu że codziennie wieczorem trenuje on odparł że on nietrenuje iż ma od tego LUDZI :) Hmmm dziwnie zabrzmiało to ludzi myślałemze powie choć kobiety hehe :) No ale brawo dla tego odważnego pana który wypowiada sie zawsze szczerze :) Hehe Lukkalin ty to jesteś ziomek :)

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •