Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Bowls

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bowls

    Na Eurosporcie pokazują czasami taki sport jak bowls wiecie może na czym to polega??To jest chyba jakaś nowa dyscyplina może warto o niej podyskutować.Zakładam temat.

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyscyplina nie taka nowa, bo już 5000 lat przed naszą erą w to grano w Egipcie. Po polsku to znaczy po prostu kulki. Wygrywa ten, który ma najbliżej swoją kulkę, od pierwszej kulki.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyscyplina nie taka nowa, bo już 5000 lat przed naszą erą w to grano w Egipcie. Po polsku to znaczy po prostu kulki. Wygrywa ten, który ma najbliżej swoją kulkę, od pierwszej kulki.
    Hehe trochę się pomyliłem,że to nowa dyscylina.Gdy pierwszy raz ją zobaczyłem w tv to myślałem,że zasady są trudne a tu jak się okazuje trzeba mieć troche szczęścia i wyćwiczone pchnięcia tymi kulami.Ciekawy jestem czy w Polsce uprawiają ten sport ale chyba raczej nie bo nic o tym nie słyszałem.A może kiedyś ta dyscyplina trafi do igrzysk kto wie??

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W internecie nic nie znalazłem, choć znalazło się nawet kilka klubów krykieta. Ale o jakieś międzynarodowej karierze to zapomnij, bo to w Australii gra mnóstwo ludzi w to, a tam zimy nie ma. A gdzie Polsce wytrzaśniesz salę z takim podłożem ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W internecie nic nie znalazłem, choć znalazło się nawet kilka klubów krykieta. Ale o jakieś międzynarodowej karierze to zapomnij, bo to w Australii gra mnóstwo ludzi w to, a tam zimy nie ma. A gdzie Polsce wytrzaśniesz salę z takim podłożem ?
    Hehe nie no jatego sportu nie mam zamiaru trenować tylko tak z ciekawości bo pierwszy raz usłyszałem o tym sporcie.
    Pozdro.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •