Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario jeszcze ja nie doznałem goryczy porażki ;) Ale to był mój dopiero drugi mecz z Wami :)

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszcie coś jak się sprawował mój dobry znajomek royko :) - na razie coś o Nim cicho , a więc czyżby dzisiaj zawiódł <???> ;) ;) ;) .

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Dario dokonał już wpisiku :)Hehe to pewnie po to abym nieskrytykował drużyny przegranej ;p . Nie naprawde mi sie dzisiaj super grało . Jak zawsze niebede oceniał przeciwników tylko powiem coś o swojej drużynie.

    Lukkalin- naprawde dobra rozegrana partyjka nawet sie zgrywałem z nim!!!! Dostałem kilka piłek od niego ale jemu też pomogałem zdobywać jakże efektowne bramki .

    Krajicek-Jego gra mi przypomina gre z Mauym i to jest oczywiście pozytywna opinia bo chyba najlepiej mi sie z nim gra . A dlaczego mi przypomina gra Krajicka gre z Mauym ??? Obydwoje tych zawodników grają piłka niezależy im tylko na golaCH ale na grze :) I bardzo dobrze chłopaki :)

    Kiler , Royko - Podobna gra rozgrywanie piłek i wrzuty z boku często z dużego kąta :) Royko troszke za dużo sam :):) Ale to już jest cały nasz Royko indywidualista :)

    Cochis-qrcze jego gra na bramce mnie urzekła :):) Gra w polu była bez zarzutu ale na bramce niczym ADAM MATYSEK w piłke nożną skoczny i wygimnastykowany . Jego parady były GIT :)

    Powiem szczeże niechwaląc sie że mi sie super dzisiaj grało . Naprawde duża skutecznośc w zutach :) Ale jednego żutu nieprzeżałuje Mario wie o czym mówie :) Jaka tam była MOC :) hehe DZieki chłopaki za już 4 spotkanko :):):):)

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario starałeś sie jak mogłeś pare pięknych akcji z innymi zawodniakami twego teamu ale to dzisiaj nie starczyło na bardzo dobrą gre drużyny białych:) (bardzo cieszy mnie ten fakt). Wydaje mi sie, że w sumie gra była zacięta choć może nie świadczyć otym wynik:) ale jak sie ma takiego wszechstronnego zawodnika jakim jest Cochis, to można ze spokojem grac i nie martwić sie o pilnowanie bramki, w roli bramkarza spisal sie znakomicie. Idąc dalej wgłąb mego teamu znakomitą partie rozegrali: Bajo, krajicek, Killer no i oczywiście slynny Royko:) który ładnie szarpał na lewym skrzydle i wykazał sie paroma ładnymi akcjami. Wydaje mi sie że wszystkim należą sie wielkie słowa uznania za dzisiejszą gre. BRAWO!!! Byłbym zapomniał o pięknych paniach które będąc na meczu gorąco zagrzewały nas do gry:) dziękuje bardzo, odrazu lepiej mi sie grało:P
    PAPA no i do następnego spotkania:)

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, my dziś musieliśmy uznać wyższość rywali. Wygrali zasłużenie. Ogólnie to nawet nie byłem tą porażką szczególnie zmartwiony bo przez spory czas gry potrafiliśmy prowadzić równą grę a momentami przeważać doprowadzając ze stanu 4:0 do 4:4 i bogajże 22:18 do 22:22. Niestety w decydujących momentach zabrakło zimnej krwi ale kilka zespołowych zagrywek nam się udało.

    Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Krajicka, a to dlatego, że jemu praktycznie na moment nawet nie zszedł uśmiech z twarzy. Facet na prawdę się tą grą bawi, no i efekty są bardzo wymierne. Zero porażek. ;)

    Pozdrawiam Krajicek!

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo całą prawde napisałeś :) Co by tu jeszcze dodać? hmm??
    Cos nie cos dodam od siebie:
    Bayo - calkiem calkiem ;) zobaczylem dzisiaj troche więcej Twoich mozliwosci :) Potężne rzuty to Twoj najwiekszy atut - nikt z pozostalej naszej 13 Ci nie dorównuje :) a trzeba ze to są rzuty niemal z miejsca, a my z wyskoku az tak nie rzucamy ;) No i Ty jeden mozesz cos powalczyc z Killerem Seniorem ;) Szkoda ze nie wyszla akcja chcialem zacwaniakowac jedna reka hehe a nie mialem miodziku, bo jak bym mial to kto wie :) Moglo by byc ciekawie :) Ale wszystko przed nami.
    Lukkalin - no jestem pod wrazeniem dzisiejszej Twojej gry :)W porównaniu z ostatnią grą to nie ten sam gosc. Walczyles i biegales - byles niemal wszedzie. :)
    Killer i Royko - podobnie graja tylko ze po przeciwnych stronach :) Czasem troche za bardzo "na sępa" - za szybko przeprowadzaja sami akcje :) Ale jest dooobrze :)
    Cochis - bardzo ciekawa gra w polu i na bramce :) Kilka udanych akcji i ładnych bramek :) Jeszcze raz sorki ze Cie nie poznalem w Tesco ;) Ale w sumie raz Cie wtedy tylko widzialem (i to w dresach ;)). Wybacz - teraz Cie poznam na pewno :)

    A co do tego Mauy
    Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Krajicka, a to dlatego, że jemu praktycznie na moment nawet nie zszedł uśmiech z twarzy. Facet na prawdę się tą grą bawi, no i efekty są bardzo wymierne. Zero porażek. ;)
    to tak jest i tak byc powinno - fajnie ze zauwazyles, zawsze jak gram to jestem usmiechniety ;) Chłopaki trzeba sie cieszyc gra a nie kłócić na każdym kroku ;)To tylko gra miedzy kolegami a nie o jakies tam trofeum :)

    Jeszcze cos dodam o paru chłopakach z drużyny przeciwnej :)
    Dario - mówiles po meczu ze Ci dzisiaj nie szło, ale wcale nie było źle - wykorzystywales te rzuty które oddales. Było całkiem dobrze :) Choc co prawda tydzien temu grales lepiej :)
    Mauy - kolejny dobry mecz w Twoim wykonaniu :) Jak to powiedzial Bayo: nie zalezy Ci tylko na zdobywaniu bramek. Grasz dla dobra druzyny - odwalasz czarna robote. Takich graczy duzo osob nie zauwaza ale to jest najwazniejszy gracz - ten co umie dobrze podac :)
    Roger - tym razem nie rzuciles tyle bramek - hehe przypilnowalismy Cie :) Juz nie bylo tych Twoich slynnych kontr - moze i to zawazylo na losach dzisiejszego meczu :)
    Mario77 - podobnie jak brat kilka udanych zagran i efektownych bramek :)

    Ale sie rozpisalem - hehe!! Jak nigdy!! Ale jeszcze jedna sprawe bym poruszyl a mianowicie sprawe kozlowania pilki. Bo za duzo jest kozlowania z koszykowki chlopaki a w recznej czegos takiego nie ma - chlopaki trzeba nad tym popracowac!! :)

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    03-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak Panie i Panowie

    !!! STALO SIE !!!

    W dniu wczorajszym doszlo do spotkania na szczycie i choc trzeba przyznac uczciwie ze w bezposrednich pojedynkach Dario (atak) vs Moja osoba (bramka) gora byl Dario ... to jednak ... NO !

    No ale Faktycznie Krajicek jest rowniez bez porazki no ale poniewaz gra w odpowiedniej druzynie ... pewnie pozostanie zwyciezca do konca.

    No dobra dosc tych bredni, gralo sie wysmienicie i jedno co mnie niepokoji to to ze wciaz chcecie zmieniac sklady ... po co ? Zagrajmy raz w tych samych i zacznijmy sie zgrywac.

    Pozdrowka

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich.
    Dopiero dzisiaj mam okazję się wpisać. Niestety Mauy z jednym mnie ubiegł. Chciałem napisać o chyba już słynnym uśmiechu krajicka. Cos niesamowitego. Jak ten gosciu cieszy się grą. WIELKIE BRAWA. A poza tym (sorki, że ten wpis będzie tylko o nim, ale widziałem go w akcji po raz pierwszy), bardzo dobry przegląd pola, niezła szybkość, miękkość ruchów i zwinność. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Tak trzymaj. Gra z Tobą w jednej drużynie to przyjemność.
    A jednak napiszę coś jeszcze o samym meczu.
    Na początku objęliśmy szybkie prowadzenie 4-0, jednak przeciwnicy skarcili nas kilka razy i zrobiło się 4-5. Potem znowu odskoczyliśmy, ale ich pościg po raz kolejny okazał się skuteczny i po raz kolejny był remis 22-22. W tym momencie wzmocniliśmy obronę i to przyniosło efekt w postaci 7 bramek z rzędu. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 35-29, do czego i ja się chyba trochę przyczyniłem.
    Zobaczymy jakie składy swymyślimy na przyszły tydzień. Może być naprawdę ciekawie.

    BAJO szykuj mikołaja!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario jeszcze ja nie doznałem goryczy porażki ;) Ale to był mój dopiero drugi mecz z Wami :)
    krajicek sorki, ale jakoś wyleciało mi z głowy, no faktycznie jeszcze Ty nie zanotowałeś porażki.
    A więc Cochis i krajicek jako jedyni są niepokonani !!!
    Widze Dario dokonał już wpisiku Hehe to pewnie po to abym nieskrytykował drużyny przegranej
    Nie, właśnie nam należy się krytyka bo jako zespół nie ma co ukrywać zagraliśmy bardzo słabo, blado wypadliśmy co do widowiskowości waszych akcji, graliście z finezją, a my niestety nie :(.

    LukKalin to już nasz drugi mecz z rzędu, że gramy po tej samej stronie, ale w przeciwnej drużynie. Powiem Ci, że wczoraj poczyniłeś kolosalny postęp w porównaniu do gry z przed tygodnia. W obronie nie dawałeś mi zbytnio pograć, a rzutowo z dystansu dorównywałeś słynnemu w tym elemencie Bajo :) - brawo dla Ciebie za wczorajszą grę.

    krajicek poruszyłeś kwestię kozłowania. Jeszcze długo to tak będzie, że będziemy tak kozłować, przyzwyczajenia z kosza pozostają i ciężko je przełamać. Fakt, teraz to jest jeden z najważniejszych problemów naszej gry, podstawą jest pełne wykorzystywanie kroków, które my niestety nie stosujemy. Chcąc grać słynny sparing ;) nad tym elementem trzeba popracować, bo inaczej coraz będziemy tracili piłkę.

  10. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario, jeśli chodzi o te kozłowanie, to nie wspominałem tego wcześniej żeby nie zaogniać momentami i tak napiętej atmoswery ;) ale jeśli czasem robi się apteka z "sędziowania" to powinniśmy też zwracać uwagę na tak podstawowe kwestie jak wspomniane właśnie kozłowanie, czy przy wznowieniu gry (po stracie bramki) prawie cały zespół rozpoczynający grę jest już na połowie przeciwnej lub przy rozpoczynaniu po faulu z 9 metrów pół ekipy stoi po niewłaściwej stronie lini. No i jeszcze kilka innych może mniej istotnych spraw.

    Ale dalczego to piszę, nie po to żeby sobie ponarzekać. Jutro jest meczyk, proponuję się przyjżeć niektórym sytuacjom, zwłaszcza tym, w których my krzyczymy "faul".

    A co do gry naszej ekipy to moim zdaniem nie było najgorzej. Fragmentami graliśmy na prawdę dobrze, dokładnie i skutecznie w ataku oraz twardo i uważnie w obronie. Efekty przychodziły błyskawicznie, później brakowało jednak konsekwencji i dyscypliny.
    Jeśli chodzi o zawodników to:
    Gumiś- zrobił spory postęp i skutecznie pozbywa się koszykarskich nawyków, w końcówce wyszło kilka szybkich i fajnych wymian piłek
    Dario- mi się Twoja gra bardzo podobała, skrzydło to taka pozycja, na której sam nic nie zwojujesz, potrzeba pomocy od rozegrań i gdy ta przychodziła byłeś bezbłędny.
    Mario- wejścia na lewej połówce odważne i bez kompleksów nawet gdy przed sobą miałeś o głowę wyższego rywala
    ViJeG- najmłodszy z nas wszystkich ale ambitny i robił sporo dobrego w obronie
    Roger- 2. linia należy do Ciebie, podobnie jak Krajicek ogromny potencjał na tą pozycję, pokazałeś to wczoraj
    Killer Sr.- na kole bezkonkrencyjny i myślę, że trzeba doskonalić zgranie zespołów z tą pozycją a może być to recepta na atak (także gdy na tej pozycji gra Bajo- moim zdaniem za mało gramy z kołem)

    Ale jeśli chcemy poważnie myśleć o jakimś sparingu i się nie skompromitować to sporo roboty przed nami!!!

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jeśli chcemy poważnie myśleć o jakimś sparingu i się nie skompromitować to sporo roboty przed nami!!!
    Dokładnie Mauy!! Żeby zagrać sparing trzeba najpierw wyeliminować te wszystkie błędy o których pisałeś!! Bo przeciwnicy po pierwsze nas wysmieja i co gorsza to nie rzucimy zbyt wielu bramek wtedy bo bedziemy musieli za kazdym razem oddac im pilke za darmo!!

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i kolejna gra za nami !! Nie chce sie chwalic ale jako bramkarz rzucilem bramke przez cale boisko :)))) Idzie nam coraz lepiej !!! Tylko szkoda ze nie ma stalych bramkarzy . Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hallo Killer!

    Ze swojej strony witam w gronie forumowiczów. Co do tej bramki przez całe boisko to gratuluję, muszę przyznać, że miałem w tym swój udział, niestety negatywny ;););) bo to ja stałem na bramce.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz oczekuję, że wszyscy gracze pojawią się jutro na meczu Jelfy z Kolporterem. Czas na edukację teoretyczną. Nie wszystkie rzeczy, które wydają nam się faulem są nim (mam nadzieję, że osoba do której kieruję te słowa domyśli się, że to o nią chodzi.).

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do składów to ja mógłbym zagrać rewanż ciekawe jak by to wyszło :)

    Składy były wyrównane jednak przy stanie 22:22 zamiast zacząć kontrolować grę poszło kilka akcji bez głowy i odskoczyliście na kilka bramek i było już po jabcorach.

    Stojąc na bramce przekonałem się o sile strzału Bajo, piłka tak szybko leci że nie idzie na nią odpowiednio szybko zareagować :)

    Fajnie, że jutro jest mecz Jelfy bo będzie można wtedy wyciągnąć wnioski i zobaczyć jak się powinno grać i kiedy krzyczeć faul, tylko szkoda, że nie będzie na nim Rogera ;)

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszytkich :) Widze rozpisaliście sie ale to dobrze nieraz trzeba było czekać nawet i po kilka dni abu obejrzeć wpisik np nasz słynny kolega OBSERWATOR :)Ale bardzo mnie to cieszy że jest zainteresowanie grą ale i tematem w tym jakże fajniutkim temacie :):):):P

    Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Krajicka, a to dlatego, że jemu praktycznie na moment nawet nie zszedł uśmiech z twarzy. Facet na prawdę się tą grą bawi, no i efekty są bardzo wymierne. Zero porażek.
    Mauy wiesz naprawde że jest to wielkie do podziwu hehe :) Ale super po sporach jakie nieraz sie wkradną na boisko popatrząc na Krajicka odrazu gra sie inaczej :):)Brawo krajicek naprawde widać że jest to dla ciebie miła i przyjemna zabawa :):)

    Bayo - calkiem calkiem zobaczylem dzisiaj troche więcej Twoich mozliwosci Potężne rzuty to Twoj najwiekszy atut - nikt z pozostalej naszej 13 Ci nie dorównuje a trzeba ze to są rzuty niemal z miejsca, a my z wyskoku az tak nie rzucamy No i Ty jeden mozesz cos powalczyc z Killerem Seniorem Szkoda ze nie wyszla akcja chcialem zacwaniakowac jedna reka hehe a nie mialem miodziku, bo jak bym mial to kto wie Moglo by byc ciekawie Ale wszystko przed nami.
    Hehe krajicek miło słyszeć takie słowa . Powiem że dopiero od 2 meczu te żuty zaczęły nabierać mocy i czuje że z meczu na mecz są coraz silniejsze :):)Zobaczymy mam nadzieje że nietylko moim atutem bedą rzuty ale i coś jeszcze poćwiczymy :)Hehe a z kilerem seniorem mi sie z meczu na mecz cosraz lepiej gra i miło rozmawia w naszych przepychankach :):) Ale kiler senior jest spoko ziomek :):)
    A co do akcji myśle że jeszcze nieraz bedziemy mogli pokazać jakąś akcyjke i zaszokować innych hehe :)

    Oczywiście niemoge zapomnieć aby przywitać KILLERAJG na forum :)Mam nadzieje że bedzie czesto odwiedzał ten temacik hehe :)
    Hmmm śmiać mi sie chce jak pisze to ale takie dziwne zjawisko kto poruszył temat dziewczyn na trybunach hehe :):) Jemu to tylko one w głowie hehe :)LUKKALIN kiedy ty dorośniesz :)Ale tak szczerze mówiąć Cochis fajnie że przyprowadziłeś dziewczyny na trybuny bo milej sie gra widząc na trybunach 2 jakże ładne panny :):)

    BAJO szykuj mikołaja!!!!!!!!!
    Royko mam nadzieje że STĘPIEŃ da sobie rade hehe :):)

    Dario, jeśli chodzi o te kozłowanie, to nie wspominałem tego wcześniej żeby nie zaogniać momentami i tak napiętej atmoswery ale jeśli czasem robi się apteka z "sędziowania" to powinniśmy też zwracać uwagę na tak podstawowe kwestie jak wspomniane właśnie kozłowanie, czy przy wznowieniu gry (po stracie bramki) prawie cały zespół rozpoczynający grę jest już na połowie przeciwnej lub przy rozpoczynaniu po faulu z 9 metrów pół ekipy stoi po niewłaściwej stronie lini. No i jeszcze kilka innych może mniej istotnych spraw.
    Mauy ma racje ja sądze że niróbmy apteki ale na niektóre sprawy trzeba zwracać uwagę bo to już później wejdzie w przyzwyvzajenie takie rzuty z 9 gdzie połowa osób stoi tam gdzie niepowinna :)

    Teraz oczekuję, że wszyscy gracze pojawią się jutro na meczu Jelfy z Kolporterem. Czas na edukację teoretyczną. Nie wszystkie rzeczy, które wydają nam się faulem są nim (mam nadzieję, że osoba do której kieruję te słowa domyśli się, że to o nią chodzi.).
    Royko ma racje obserwujmy takie rzeczy o których pisał MAUY bo od takich sie zaczynają kłótnie :)a chyba wszyscy niechcemy ich :):):):)

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojąc na bramce przekonałem się o sile strzału Bajo, piłka tak szybko leci że nie idzie na nią odpowiednio szybko zareagować
    Mario akurat ty chyba stałeś przy tym najsilniejszym strzale hehe w poprzeczke niestety :)

    p.s Hehe Widze szarpnąłem sie z poprzednim w pisem hehe :)

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - BAJO 6
    - DARIO 5
    - ROYKO 4
    - Krajicek 13
    - Luk 9 ( wedle życzenia samo LUK )
    - Mario 77
    - Mauy 8
    - Roger 18
    - KilerJG 12 (zmieniny numer )
    - Kiler Senior 10
    - ViJEG 7
    - Cochis 21
    - Pepe 27
    - Gumiś 15

    Chłopaki taki komplet koszulek został właśnie zamówiony rozmiary koszulek takie jak mi podawaliście na poniedziałkowym spotkanku :) Mam małą prośbe a by wszyscy przynieśli pieniazki na poniedziałek z góry wielkie dzięki.

    Jak ustaliliśmy koszulki będą białe z czarnymi numerami i ksywami :):):) Oby do poniedziałku były gotowe i poszta doszła :)
    No chłopaki wiec w takich strojach jak bedziemy mieli to już niema zabawy hehe :)

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmm Bajo Ja zauwazylem na sali 3 piekne dziewczyny !!! Byloby ich wiecej gdyby nie ten poj... (nie znalazlem innego okreslenia) czlowiek ktory "zarzadza" ta sala. No ale sa "mlotki" i "taborety" na ktorych nie ma mocnych !!! A klocic sie z nim co tydzien mi sie nie chce !!! Do Jutra !!! JELFA DO BOJU !!!

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piona Bajo!! jeżeli chodzi juz o koszulki to ja, tak jak juz prosiłem wcześniej chciałbym posiadac na swych plecach numemerek 9 z podpisem Luk:) ale Bajo nie z dużych LUK tak jak to Ty żęś napisal tylko Luk:) wiem że może mało to znaczące ale jak już płacić to trza wymagac wiec panowie nie bójcie sie zmiany:) Bajo nie gryzie no i do roboty!! hehe

  21. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje KillerJG ja tam tez widziałem 3 piękne dziewczyny (fakt ten mnie bardzo cieszył). Wybacz nieuważnośc Bajo ale on już od tych pifek ma zaniki:) i czasami nie dowidza tego czego powinien. ( a było co:)) Pozdrawiam!!

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam KillerJG masz racje były 3 piekne panie sorki za pomyłke ale to chyba przez to że sie spóźniła ;) Hehe jeszcze raz wielkie sorki :)
    A co do wpisu Lukkalina to powiem tak ja nierobie tych koszulek ale z tego co wiem chyba wszytkie litery będą duże :)

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje KillerJG ja tam tez wiedziałem 3 piękne dziewczyny (fakt ten mnie bardzo cieszył). Wybacz nieuważnośc Bajo ale on już od tych pifek ma zaniki i czasami nie dowidza tego czego powinien. ( a było co) Pozdrawiam!!
    Hehe Luk widze sie mści za powyższy wpisik ale jak ten Obserwator tak poruszył temat pyfka ( głodnemu chleb na myśli ) To czy my sie wybieramy w tą sobote do sport pub????? Bo w poniedziek był straszny spontan :) Wiec czekam przy wpisikach kto sie pisze w sobote :)

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki mnie jutro na meczu nie będzie bo znów pracuje - trzeba zarabiać pieniądze na opłacenie sali ;) i na piwko :) :) :) W sobote powinienem wpaść :) na dzisiaj jest to 99% bo do soboty daleko.

    Cochis mówiłem że następnym razem Cię poznam :) No i długo na to nie musiałem czekać - stało się :) :) Juz przede mną się nie ukryjesz!! ;)

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mi sie chlopaki od Was "nazbierało" - dzieki za to :) Dzieki temu bede mial jeszcze wieksza motywacje do gry :) :)

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze killerJG ma new Awartara :) Hehe jest fajowy a dlaczego bo robił go ekspert w tych sprawach DARIO !!!! Mi też zrobił i jest niedowyj...... Thx Dario wielkie :)
    Krajicek wiesz co no słuchasz tu wiele dobrego o swojej grze to widocznie dobrze grasz :):) Ale pamietaj złe uwagi też tu widnieją :)

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO wlasnie widze ze mam zaj.... obrazek przy nicku !!! Za to dziekuje Dario Wlasnie wybieram sie na mecz mam nadzieje ze wygrany Papa

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario ta grafika to Twoje dzieło? Jeśli tak to gratuluję, jest świetny. Mówię to teraz jako fachowiec ;) z odpowiednim wykształceniem w tym kierunku ;)

    Miałem trochę zajęć z kompozycji i podobnych - spełnia on wszystkie zasady. Gratuluję!!! i jestem pod wrażenie MAESTRO :)

  29. Powrót do góry    #164
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He He He
    Mauy

    Chciałbym aby to była moja grafika, ale niestety nie jest skorzystałem z istniejących już elementów, tylko poprawiłem co nieco i dodałem to co trzeba i efekt widać :)

    Mam jeszcze małe pytanko. Wspomniałeś że masz odpowiednie wykształecenie w kierunku garafiki :) Czy mógłbyś zrobić jakiś banerek dla działu piłka ręczna aby mogł on baaardzo skutecznie reklamować forum wśród fascynatów tej dyscypliny sportu??

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek wiesz co no słuchasz tu wiele dobrego o swojej grze to widocznie dobrze grasz Ale pamietaj złe uwagi też tu widnieją
    To korzystając z okazji chciałem baaardzo mocno ******** szefa, który jest odpowiedzialny za froterkę podłogi, za czas spędzony na parkiecie i za odpowiednie ustawienie sprzętu sportowego ;) Trzymaj szefie tak dalej a będziesz uwielbiany i całowany po glacy przez grających w poniedziałki o 20.00 :)

    Trzymaj tak dalej :)

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedząc dzisiaj na meczyku Jelfy z Kolporterem z Dario i Mario dosyć uważnie obserwowałem nietylko samą gre ale zachowanie zawodniczek przy akcjach. I powiem otwarcie my w porównaniu przy nich gramy jak piz.... dla nas lekkie uderzenie w rączke jest bardzo brutalnym faulem a obserwując np grę Gosi Jędrzejczak to jest to ostra gra zdecydowana i twarda . I mimo że jest płeć piękna grają twardo . Cała drużyna Kolportera była twarda i zacieta. Wiec Roger naprawde niewarto robić apteki z prostych lekkich styczek , bo wtedy występują niepotrzebne kłótnie.

    Chłopaki równierz nasze głupie kozłowanie jest bezsensowne tam piłka chodzi po kole bez ani jednego kozła au nas każdy kto otrzyma musi pokozłować wiecie co myśle że już po 4 tygodniach gry każdy z nas sie narzucał bramek dla samego siebie chodźcie zaczniemy pomału grać jak profesjonaliści podpatrując lepsze od nas kobiety :)
    Mauy hehe dobrze że przed meczykiem puszczałeś HipHop bo powiem ci że na tej sali sie inaczej siedzi hehe ): A powiem ci że dwie zawodniczki z Kolportera które siedząc przed rozgrzewką bujały sie w tym klimacie hehe :) I tak dalej ty nasz DJ :)

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedząc dzisiaj na meczyku Jelfy z Kolporterem z Dario i Mario dosyć uważnie obserwowałem nietylko samą gre ale zachowanie zawodniczek przy akcjach. I powiem otwarcie my w porównaniu przy nich gramy jak piz.... dla nas lekkie uderzenie w rączke jest bardzo brutalnym faulem a obserwując np grę Gosi Jędrzejczak to jest to ostra gra zdecydowana i twarda . I mimo że jest płeć piękna grają twardo . Cała drużyna Kolportera była twarda i zacieta. Wiec Roger naprawde niewarto robić apteki z prostych lekkich styczek , bo wtedy występują niepotrzebne kłótnie.
    Co prawda to prawda Bajo! Gramy moze nie jak piz.. ale ..ujowo!! :) Krzyczy sie faule przy drobnych faulach - wiadomo o co chodzi. Ale z drugiej strony to my w ogole nie bronimy - niemalze kazda akcja konczy sie bramka bez obrony.

    Chłopaki równierz nasze głupie kozłowanie jest bezsensowne tam piłka chodzi po kole bez ani jednego kozła au nas każdy kto otrzyma musi pokozłować wiecie co myśle że już po 4 tygodniach gry każdy z nas sie narzucał bramek dla samego siebie chodźcie zaczniemy pomału grać jak profesjonaliści podpatrując lepsze od nas kobiety :)
    Dlatego ja sie staram nie grac kozlem robie to tylko wtedy gdy trzeba (kontra). I jakies rzucanie bramek na sepa mnie nie bawi, staram sie jakos ladnie i dokladnie podac ;) Nie zawsze to wyjdzie ale trzeba sie uczyc ;)

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Bajo cieszę się, że zwróciłeś na to wszystko uwagę.

    Jeśli chodzi o grę koła to wybrałeś sobie doskonały przykład do obserwowania. Czekam na efekty w poniedziałek ;), choć przyznam, że już wcześniej nic Tobie jako obrotowemu zarzucić nie można było.

    Jeśli idzie o kozłowanie to obawiam się że ciężko będzie się tego pozbyć tak od razu, a to z tego względu, że wczoraj każde podanie było elementem ćwiczonej na treningach do znudzenia zagrywki. A my żadnych zagrywek nie ćwiczymy, w dodatku nie nabiegamy tylko praktycznie stoimy w miejscu i czekamy na podania, potem trzeba dopiero zrobić te 3 kroki i się okazuje, że nie ma już miejsca na oddanie rzutu lub nie ma komu podać bo wszyscy są schowani gdzieś za obrońcami- to tak w skrócie.

    Myślę więc, że poważnie przyda nam się choćbty 10 min. przed każdą grą by w zespołach poćwiczyć sobie jakieś ustawienia. I tak prawie tyle czasu tracimy w trakcie gry na bezsensowne kłótnie ;)

    A co do muzy Bajo to @ll for Jelfa fans! :):):)

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam o sobotnim spotkaniu w Sport Pub o godz 20:00 :) Mam nadzieje że sie tam spotkamy wszyscy. Ale poważnie ziomki wpadnijcie bo naprawde fajnie sie jest spotkać przy pyfku ;) Oczywiście bezalkocholowym i porozmawiać sobie nietylko o sporcie hehe :) A o czym ..???
    Przyjdźcie a nie pożałujecie naprawde :) Mam nadzieje że rozegrane zostaną kolejne partyjki w Bilarda hehe :)

    A i mam wiadomość a mianowicie wczoraj widziałem na meczu kilera seniora który dostał proporczyk z podpisami całej drużyny Jelfy . Cóż za wyróżnienie gratulacje Killer Senior. A tak nawiasem mówiąc to rozmawialiśmy z nim o grze ostrzejszej i mu w poniedziałek bedziemy odpowiedzialni za to hehe :) Uwaga BAJO + KILLER SENIOR = .......??????? hehe:)

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam o sobotnim spotkaniu w Sport Pub o godz 22:00
    Bartek, Bartek, wystarczy, że tylko pomyślisz o pyfku i już mikici Ci się w główce. Spotkanie o 22.00?? Chyba miałeś na myśli 20.00.

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki Dario i widze uważnie czytasz ale to dobrze sorki za pomyłike już jest poprawiona i spotykamy sie o 20:00 :):)

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm proporczyk to ja przejalem !!! :) I to ja go dostalem od Gosi :) A co do piffka to postaramy sie wpasc !!! Ciekawe jak bedzie wygladala ta ostrzejsza gra ??? Pozdrawiam P.S. JEeeeest ostatni dzien na KK !!!! :)

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Killery przydźcie na was licze bo wy jesteście pożądna firma :)Zresztą jka i DARIO MARIO ROYKO LUK i reszta poniedziałkowej ekipy :) Hehe i miejcie całe 2 ZŁ hehe :) Zeby niebyło takiego zonka jak ostatnio :)

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki my to gadu gadu a tu nam już sie zbliżają święta z tej okazji życze wam wszytkim i waszym rodzinom przyjaciołom dużo zdrówka szczęścia uśmiechu na twarzy spełnienia najskrytszych marzeń tych większych i mniejszych . Abyście te świeta spedzili w miłej spokojnej i cieplutkiej asmotwerze rodzinnej!!!!! No i oczywiście udanego Sylwestra abyście sie wybawili za wsze czasy i nie na duzym kacyku wrócili na piłkarskie boisko w poniedziałek :) Chłopaki no i dziewczyny jęśli jakaś to bedzie czytać Wszytskiego najlepszego <buzka>w<polisia> :)

    M E R R Y - C H R I S T M A S :)

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M E R R Y - C H R I S T M A S
    Czerkiderki ja bym to powiedział po prostu Wesołych Świąt

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OKi mario na dla ciebie poprawiam sie :)

    W E S O Ł Y C H - Ś W I Ą T :)

  42. Powrót do góry    #177
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze jak wam fajnie ja tez bym tak sie chciala spotykac i grac sobie w p.reczna. pomimo ze trenuje to wolalabym pograc sobie dla zabawy z wami. ale przykro mi w lubinie jest za malo osob do takiej fajnej gry!!!

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe deseczko zapraszamy do nas :) Mile widziana jesteś na kole grała bys wtedy przeciwko mnie hehe :) Pamietaj w poniedziałki o 20:00 W sali SP 10 :) Ja cie zapraszam mysle że z noclegiem po meczu niebedzie problemu hehe :) Ale tak poważnie to myśle zeby sie znaleźli luidzie do gry tylko trza takich organizatorów jak ROYKO i DARIO :)

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i spotkanie przy piwku jest juz historią!! :) Bylo fajnie, kto nie był niech żałuje!!

    P.S. Royko!! Za Barcelone - hehe!! Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi!! Kto mówił chłopaki że Barcelona nie da rady - ja dobrze wiem którzy mówili - heh! A teraz jest juz 4-0 dla Barcy :)

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe krajicek mam nadzieje że wynik pozytywny dla barcy to prawda bo wy pijaczki to lepiej niemówić :) No masz racje było fajowo hehe tylko jeden był taki jak ja który niewypił nawte kropelki piwka :) No ale nietylko alkochol sie liczy w życiu dla mnie było ważniejsze spotkanie i rozmawianie hehe :)No niemoge zapomnieć o grze w Bilard bo z LUKiem bylismy niedozdarcia :) Choć duet Dario i Royko oraz Dario i Mario też coś pokazali :)

Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •