Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #766
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od Fazera $ weźmie Mario.
    Jesli chodzi o skład na kolejny miesiąc. Bartek mam rozumieć, że Ty jeszcze przez grudzień nie będziesz grał ?? W grudniu jak patrzyłem mamy tylko 3 gry. Tak więc potrzeba nam jednego gracza, bo Roger będzie prawdopodobnie na 100%.
    Jesli Igor chce grać to co ze Stefanem ??

    Osoby na miesiac grudzień:

    1. Killer jr
    2. Killer sr
    3. royko
    4. ViJeG
    5. Cochis
    6. Brol
    7. Roger
    8. Mario
    9. Mauy
    10. Damian
    11. Łukasz
    12. Krajicek
    13. Dario

    no i 14 zawodnik:
    Igor albo Stefan ??


  2. Powrót do góry    #767
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario Igor w sumie w tatym sezonie więcej z nami grał. Wiem że lepiej wa, sie gra np z Stefanem, ale igor mnie przepraszał i powiedział że więcej niebędzie już nawał. No ja bym był za tym aby właśnie to on grał a jeśli niebędzie mógł grać to poprostu wtedy zawiadamiamy Mauego a on jednocześnie stefana. Myśle że takie rozwiązanie jest optymalne.
    A co do mojej gry to jedna odpuszczę sobie jeszcze grudzień.Wczoraj co prawda rzuciłem z 2-3 razy ale dzisiaj jak wstałemmnie troszku rączka bolała więce wsztrzymam się jeszcze :(
    NO ALE OD NOWEGO ROKU OCZYWIŚCIE WUJO POWRACA :)

  3. Powrót do góry    #768
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mi to obojętne kto będzie grał. Trzeba jednak podkreślić, że Igor wchodzi na razie tylko na miesiąc gry. Potem nastąpi powrót do gry Bajo :). Tak więc ponownie będzie komplet. Jesli ktoś nie bedzie mógł przyjść z różnych powodów to Igor będzie pierwszym rezerwowym - trzeba mu o tym powiedzieć.

  4. Powrót do góry    #769
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko, ja przekażę Igorowi, mam tylko prośbę by brać też pod uwagę Stefana przy obsadzie rezerwowych bo wiem że jest chętny do gry, może by też taką listę rezerwowych utworzyć bo chyba kilku już mamy! No i nie wiem czy ktoś tu wchodzi z ekipy, Damiana i Łukasza ale chyba fajnie by bylo by Irek zaczął gwizdać lub może Justyna, Ania lub Asia jak będą na hali (ostatnio są zawsze ale nie wiem czy będą chętne do takiej zabawy) to by nam posędziowały bo zupełnie bez sensu jest gdy ktoś z drugiego końca hali dla jaj sobie krzyczy przejście czy faul itp. Raz czy dwa może było to śmieszne ale po prostu wprowadza to niepotrzebne zamieszanie i psuje to całą przyjemność z gry. Więc ja się postaram skontaktować z Irkiem, tylko nie chcę jednogłośnie o tym decydować, dajcie więc znać jakie są ustalenia w kwestii sędziego!

  5. Powrót do góry    #770
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do listy rezerwowych ok - spoko pomysł. Od razu mówię,że na najbliższej gierce mnie nie będzie ale zastąpi mnie Bajo2 - już o tym z nim wczoraj rozmawiałem.
    Sędzia - jak najbardziej, bo bez niego jest za duży chaos.
    I jeszcze uzupełnienie wyników - tydzień temu 42-34 dla ciemnych i wczoraj 33-24 (21-18) dla jasnych.

  6. Powrót do góry    #771
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Royko co do Bajo2 myślę iż lepiej wziąśc tutaj stefana skoro już grał z nami. I grał w tamtym roku z nami kilka spotkań więc uważam że tak jakby Igor ma pierszeństwo przed nim tak samo Stefan ma przed BAJO2. Osobiście tak uważam iż to Stefan powinien cię zastąpić. Więc zastanów się tutaj nad tym faktem. Co do Listy rezerwowej jak najbardziej Mauy super pomysł. A co do sędziowania wydaje mi się że owiele inaczej się gra jak ktoś gwiżdże wtedy np takie brutale jak Vijeg czy Royko dostają minuty :P

    Jeszcze jedna kwestia. Rozmawiałem wczoraj z Irkiem. Mówił że on jest w stanie ufundować pucharek. raczej taki pucharek już posiada wtedy tylko tabliczke on dokupi i np zrobić 4 mecze w takich samych składach. Np zacząc takie mecze od stycznia. 4 spotkania bez zmian składu. I wygrana drużyna taki pucharek otrzyma. A do tego czasu kombinacja składów i mniej wiecej njich każdy pamięta kiedy mu się dobrze grało i wybierzemy ten dzień w którym najwięcej osób sie grało dobrze. Co prawda ten pucharek to taka symbolika ale myśle że nawet z troszku innym nastawieniem się bedzie grało. Co wy na to ??

  7. Powrót do góry    #772
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do sędziowania wydaje mi się że owiele inaczej się gra jak ktoś gwiżdże wtedy np takie brutale jak Vijeg czy Royko dostają minuty
    Ja nie gram brutalnie!! W tym sezonie nawet żółtej kartki nie dostałem a pewne osoby zaliczyły już ławeczkę z powodu 2 min!:)
    A wczoraj to chyba byłem ja częściej faulowany...

  8. Powrót do góry    #773
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roger nie bedzie grał z nami przez grudzień !! Poinformował mnie dzisiaj, że niestety nie mógł ustawić sobie tak kalendarza, aby móc z nami grać (okres przedswiateczny - dlatego).

    No to wychodzi na to, że i Stefan będzie chodził w miesiącu grudniu :) - "Owca cała i wilk syty" :P

    Jesli chodzi o zastępstwo royko w najbliższą środę. Hmm idąc tropem (Bajo) - kto z nami więcej grał to równocześnie zaczeli z nami Bajo2 jak i Fazer - tak więc nie wiadomo jak to rozwiązać ? :)

  9. Powrót do góry    #774
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli jak rozumiem i jak powiedział Dario za tydzień i wilk i owca syci (czyli Stefan i Bajo2) ;-) A później trzeba się zdecydować na kogoś, ja się postaram dowiedzieć jak ze Stefanem. Tzn. czy możemy na niego stale liczyć!
    To tyle, no teraz mogę już spokojnie napisać, że liczę na dobre występy naszych w UEFA bo wczoraj lekko się pospieszyłem ale tak to jest jak się nie zauważy, że ktoś kartkę w programie TV przełożył o jeden dzień do przodu ;-)

  10. Powrót do góry    #775
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wilk i Owca to chyba Igor i Stefan tak mi sie wydaje :)
    nieiwem niech dario to wyjaśni nasz razeolog :)

  11. Powrót do góry    #776
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm ja tam mogę grać z każdym. A co z Piterem bo słyszałem, że jakoś ma niedługo wrócić...
    A tak na marginesie to Groclin zremisował 0:0 :) i awansował!

  12. Powrót do góry    #777
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie te mecze z grodziskiem w 2 lidze ??? :):):) Jesli dobrze pamietam to raz z nimi wygralismy :):):) Prezes Drzymala zrobil dobra robote !!! Moze i z Jelfy prezesi zrobia druzyne na miare Groclinu :):):) Jeszcze raz brawa !!! Pozdrowka P.S. Sklady podam w niedziele :) (chyba) :):) Pa

  13. Powrót do góry    #778
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wilk i Owca to chyba Igor i Stefan tak mi sie wydaje :)
    Zgadza się Bajo właśnie ich miałem na myśli :)

  14. Powrót do góry    #779
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się wydaje, że bardziej Bajo2 niż Igor. Tydzień temu jak brakowało jednej osoby to chłopak zdecydował się w 2 minuty, teraz tak samo. Można na niego liczyć, a poza tym fajnie gra. A poza tym, kto grał z nami więcej w tym sezonie i na kogo można było bardziej liczyć? Chyba retoryczne pytanie, gdyż każdy zna odpowiedź.

  15. Powrót do góry    #780
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podtrzymuję zdanie Royko... Bajo2 jest chyba najlepszym rozwiązaniem... przede wszystkim pewność no i nie bez znaczenia jest jego gra.

  16. Powrót do góry    #781
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie więc MArio I royko wy załatwiajcie te sprawy. Dlaczego jak przychodzi do gadania na sali nikt **** niepowie komuś tego w twarz ???
    Mi tam wsioryba naprawde ale bądźmy kąsekwętni. Jeśli Przynosi pieniądze to gra jesli nie krótka piłka.
    Niechodzi mi to o sympatie do jednego czy drugiego.
    Poprostu albo przyjmujemy tych co lubimy albo tak jak mamy ustalone.
    Róbta co chceta !!!

  17. Powrót do góry    #782
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm nie wiem co już o tym wszystkim myśleć....

    W sumie jest mi to obojętne kto będzie chodził, najważniejsza jest gra...w pełnych składach oczywiście.

    Nie spodobało mi się ostatnie podejście Igora. Mauy zawiadamia go żeby przyszedł, wszystko jest zaklepane, a Igor przychodzi i mówi eee tam grać jeden raz to mi się nie chce - zostawie to bez komentarza.
    Bajo - nie masz do końca racji...royko powiedział Igorowi w oczy, że nie wie jeszcze czy będzie miejsce, jak coś to da znać koło niedzieli, ale raczej będzie ciężko.
    Nie mam nic do Igora, ale nie pierwszy raz nawalił.

    Mi tam wsioryba naprawde ale bądźmy kąsekwętni.
    Bajo, ale na czym ma polegać ta Twoja konsekwencja, na tym kto z nami zaczął pierwszy grać ?? - bez sensu...no to może zaprośmy do gry Gumisia, on ma pierwszeństwo bo zaczynał od pierwszej gry i grał całkiem sporo.

    Co innego Bajo2 - Radek poprosił go godzinę przed grą żeby przyszedł bo nagle odpadła jedna osoba i chłopak przyszedł bez zastanowienia, nie marudził...pojedyncza gra mnie nie interesuje.

  18. Powrót do góry    #783
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki ale wy gadajcie z Igorem on do mnie przyjdzie ale ja go odeśle do was i wy mu wytłumaczcie.

  19. Powrót do góry    #784
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS co wy na tą gre o pucharek ?????

  20. Powrót do góry    #785
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, zmieniło się. Bede w środę. Pamiętajcie o Bajo2 przy ustalaniu składów.

  21. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Killer jr
    2. Killer sr
    3. royko
    4. ViJeG
    5. Cochis
    6. Brol
    7. Roger
    8. Mario
    9. Mauy
    10. Damian
    11. Łukasz
    12. Krajicek
    13. Dario

    no i 14 zawodnik:
    Igor albo Stefan ??
    Royko wie cjak ty chcesz BAJO2 skoro wcześniej o nim wogóle mowy niebyło. Skoro ty grasz zostaje do wyboru Stefan albo Igor a to juz sami podejmujcie decyzje.

  22. Powrót do góry    #787
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo tylko nie zauważyłeś, że z podanych wcześniej przeze mnie zawodników odpadł Roger. Więc potrzeba będzie dwóch...

    Nadal będzie wybór między Stefanem, Igorem i BAJO2 :P....a i nie zapomnijcie o Fazerku :)

    Ale i tak ostateczny głos kto będzie grał, będzie należał do organizatora - royko !!

  23. Powrót do góry    #788
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uwaga!! Konkurs audiotele!!

    1. Killer jr
    2. Killer sr
    3. royko
    4. ViJeG
    5. Cochis
    6. Brol
    7. Roger
    8. Mario
    9. Mauy
    10. Damian
    11. Łukasz
    12. Krajicek
    13. Dario

    no i 14 zawodnik:
    Igor albo Stefan ??
    UWAGA!!! KONKURS AUDIOTELE!!!
    Pytanie brzmi: Który z zawodniów zasłużył na grę w środowej grze??
    - Jeżeli chcesz żeby tym graczem był Igor to zadzwoń pod numer 0 700 000 001 lub wyślij sms pod numer 7215 o treści IGOR
    - Jeżeli chcesz żeby to był Stefan to zadzwoń pod numer 0 700 000 002 lub wyślij sms pod numer 7215 o treści STEFAN.
    Głosowanie trwa do 3 grudnia 2003r do godz 17:30!!
    Dla biorących udział w naszym konkursie przewidziana nagroda - WEEKEND z Bajo :)
    Koszt połączenia telefonicznego 2,2$ za minutę!! Koszt wysłania smsa - 1,5$.

  24. Powrót do góry    #789
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek widze wlazł na necika i już od razu konkursy :P
    Ale zapomniał dodać że mogą dzwonić tylko dziewczyny no chyba że ty krajicek wygrasz ten weekend to z toba go spędze hehe :)
    OJOJ Krajicju ty to jesteś mordka :)
    No ale głosujecie to spędzicie w ujem wekend :)
    Krajicek ma nową prace to funduje oczywiście ten wyjazd :P
    pozdrówka chłopaki :)

  25. Powrót do góry    #790
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie gra Roger i nie gra Cochis - więc jest miejsce dla Bajo2, Igora i Stefana.

  26. Powrót do góry    #791
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto sklady na srodowy wieczor :) Sorki ze tak pozno ale nie wiedzialem kto gra :) I mam nadzieje ze nikogo nie pominalem i sklady sa w miare optymalne :) Jesli sa jakies sprzeciwy to transfery przeprowadzamy na hali Pa

    Koszulki jasne
    1. Killer sr
    2. royko
    3. ViJeG
    4. Brol
    5. Mario
    6. Dario
    7. Igor

    Koszulki ciemne:
    1. Killer jr
    2. Bajo2
    3. Damian
    4. Krajicek
    5. Stefan
    6. Mauy
    7. Łukasz









  27. Powrót do góry    #792
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Killerek pominąłęś Kube Cochisa. Więc musisz jednego z trójki odrzuciś albo Bajo2, albo Igora albo Stefana. Wieć działaj:)

  28. Powrót do góry    #793
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Bajusiu... looknij dwa wpisy wcześniej... royko pisze że nie będzie Cochisa i Rogera

    Składy... no cóż wydaje mi się że nie są zbyt równe... proponuję mały transferek...

    Vijeg <==> Krajicek

  29. Powrót do góry    #794
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm ja bym proponował aby rozłączyć duet braci Dario i Mario:)

  30. Powrót do góry    #795
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja mam świetny pomysł....może dwie familie będą w jednym teamie ;) - ViJeG + royko no i Mario i ja :). Tak więc proponuje inna zamianę (bo takowa jest musowa !!)

    Igor <==> Krajicek

  31. Powrót do góry    #796
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam sie zgadzam :) Tak jak napisalem ze uwzgledniam ewentualne transfery :) To do srody !!!

  32. Powrót do góry    #797
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takim razie prezentuję miejmy nadzieję ostateczną wersję składów na najbliższą środę

    Koszulki jasne
    1. Killer sr
    2. royko
    3. ViJeG
    4. Brol
    5. Mario
    6. Dario
    7. Krajicek

    Koszulki ciemne:
    1. Killer jr
    2. Bajo2
    3. Damian
    4. Igor
    5. Stefan
    6. Mauy
    7. Łukasz

    Oby do środy... trzymta sie

  33. Powrót do góry    #798
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam panowie! Widziałem się dziś z Igorem i przekazałem mu z grubsza jak sprawa wygląda, tzn. że jest o jedną osobę za dużo i trwają od kilku dni dyskusje kto nie zagra on Bajo2 czy Stefan. Igor przekazał mi, że w tej sytuacji on rezygnuje i nie będzie sprawiał nikomu problemu z wyborem. Mario nie widziałem jeszcze wtedy podanego przez Ciebie składu a w nim Igora. W tej sytuacji podejżewam, że i tak niewiele by to zmieniło bo problem by wrócił po tygodniu...

    ... przyznam, że decyzja Igora raczej mnie nie zaskoczyła i na jego miejscu pewnie bym postąpił podobnie.

  34. Powrót do góry    #799
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm to może ja zagram ???
    Ja jestem chętny :)

  35. Powrót do góry    #800
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No koledzy... środa niebawem a ja nie wiem z kim jestem w teamie :(

    Może Mauy wybierzesz jakieś składy co??

  36. Powrót do góry    #801
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario bardzo chętnie... ale niestety następnym razem, teraz korzystając z wolnej chwilki wszedłem na SB i już musze spadać, mam spory zapieprz... jeśli ktoś może to niech mnie w tym tygodniu wyręczy, za to ja za tydzień z przyjemnością podejmę się tego zadania... sorki!

  37. Powrót do góry    #802
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki więc w tym tygodniu ja sie tego podejmę :)

    Ciemne orły :)
    1.Bajo
    2.Dario
    3.Mauy
    4.Mario
    5.łukasz
    6.Brol
    7.Vijeg

    Jasne pisklęta :)
    1.Killer jr
    2.Bajo2
    3.Damian
    4.Stefan
    5.Krajicek
    6.Royko
    7.Cochis

    Po odejściu od kasy reklamacji sie nieuwzględnia :)
    Co wy na takie mi się optycznie wyadje podobnie jaśni może troszke lepiej zbudowani ale w ciemnych jest łukasz i ja :P



  38. Powrót do góry    #803
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam takie ogloszenie :) Do konca roku z powodu kontuzji nie zagra super kolowy Killer Senior :) Wiecie starosc nie radosc :):):) A tak powaznie ma problem z barkiem :( Wezcie kogos na jego pozycje Pa

  39. Powrót do góry    #804
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, a nawet jestem pewny, że z Bajo2 nie będzie problemu. Uważajcie gościa za załatwionego. A w następnej grze proponuję rozdzielenie Mario i Brola.

  40. Powrót do góry    #805
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki royko poinformuj Bajo2 on jest niezawodny !!!
    Mysle że składy mogą zostać pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #806
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od strony czysto statystycznej - wczoraj wysoko - 39-28 wygrali biali. Tydzień temu było 34-33 dla ciemnych.

  42. Powrót do góry    #807
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No panowie już w najbliższą środę gramy w nogę :)
    I jak tu wybrac składy ????
    Ja proponuję że z Dario postaramy się coś wybrać dobrego :)

  43. Powrót do góry    #808
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie składy które teraz przedstawiam są tylko moje bez pomocy darka ustalone. No niewiem co wy na takie rozwiązanie ??????

    Ciemni
    1.Bajo
    2.Damian
    3.Dario
    4.Mauy
    5.Cochis
    6.Royko
    7.Brol

    Jaśni
    1.łukasz
    2.killer jr
    3.Mario
    4.Bajo2
    5.Krajicek
    6.Stefan
    7.Vijeg

  44. Powrót do góry    #809
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cool!

    W ręczną grałem w sumie 6 razy w życiu, ale w nogę to co innego. Będzie duuużo bramek dla "ciemnych".

  45. Powrót do góry    #810
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, myslę, że odmiana jak najbardziej wskazana, będzie fajnie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •