Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #496
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo stala WYSOKA forme A stala forma jest przeciez bardzo wazna. Jesli teraz twoja psychika jest dopiero nastawiona do walki to sie bardzo ciesze...Wreszcie moze ostrzej zagram niz zawsze tylko uwazaj, bo ja mimo niewielkiego wzrostu potrafie uprzykrzyc zycie na boisku...niedlugo sam sie przekonasz No cos mi sie widzi ze niepredko bedziemy razem w druzynie
    Vijgu stałą wysoką forme powiadasz. :):) Hmmm dzięki teraz już to inaczej brzmi ;). Słuchaj czy ty mi dasz kiedys spokój i będe mógł sobie swobodnie pobiegać a nie gdzie się obruce tam ty stoisz ???? Buuuu ja już cie niechce :). Qrcze ale powiem ci szczerze że podziwiam twoją agresywność mimo takiego malutkiego ciałka walczysz z "Gladiatorem" boiskowym :). No ale cóż oczywiście z tym że cie niechem to nieżartuje ale wiedz że ja sie lekko niepoddam i z gry na grę będzie coraz ostrzejsza walka. A jeśli chcesz sobie posiedzieć na ławeczce to nic nie stoi na przeszkodzie hihi.Widocznie lubisz ;). Nio to zapowiada sie trzecia z rzędu walka z Vijgiem na karku :)

  2. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie a więc zaczeło się mieszać trszke z tymi piłeczkami. Osobiście myślałem troszke nad dobrym rozwiązaniem i takie znalazłem myśle że w miare inteligentne. A więć jak pisał Dario (Mauy i ja) nie ma zabardzo na co czekać bo zostsał nam kwiecień, maj, czerwiec i potem dwa miesiące przerwy. Więc podjąłem decyzje iż kupimy jedną piłke tą z Hurtowni za 40 zł. Pogramy tą piłką do końca tego sezonu naszego oczywiście tj wakacji:). I pod koniec roku szkolnego czy nawet na początku wakacji będzie można zrobić zrzute nawet po 10 zł bo wtedy 2 miechy nie gramy więc myśle że każdy z nas wymąci 10 zł. Wiadomo iż w wakacje wielu z nas wyruszy w polske czy nawet poza jej granice. I wtedy będzie można kupić jakąś dobrą gałke. Ja to tak widze. W skrócie teraz kupujemy jedną piłke za 40 zł. Koszt sali w tym wypadku za miesiąc kwiecień będzie wynosił 18zł. (opłata za salę, Piłka, zaległą piniądze dla Royko). Może taka propozycja wszytkim sie spodoba:).

    P.S I jeszcze jedna sprawa bardziej organizacyjna. W najbliższy poniedziałek gramy w takich kolorach jak ostatnio. A więc drużyna w której grają(Mauy, Bajo, Dario, Damian, Piter, Grzesiek WRC, Igor)przynoszą ciemne koszulki(prośba do Mauego aby przekazał to Igorowi i Sławkowi) natomisat w jasnych zagrają panowie w składzie(Mario, Royko, Vijeg, Sławek, Roger, Mischa, krajicek)

    I widze że już 10 stronka naszego temaciku brawo panowie :)

  3. Powrót do góry    #498
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tez Panowie jestem za tym żeby zakupić tą piłkę za 40 $ niż grać tym balonem :) Bo skoro w jeleniej nie ma innej pileczki to lepiej zakupic tą z hurtowni!! :)

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    10 stronka wskoczyła i wszystkich zamurowało!! :( Znowu zaczynają się smuty, jednym słowem nic się nie dzieje. Nie wiem czy wszyscy czekaja aby zrobić 500 wpis w naszym temacie czy co ;) Panowie odżyjcie coś bo tak być nie może!!

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicku a więc ja nie będe milczał i napisze coś nieco bo amm akurat nową wiadomość. Dzisiaj będąc na mieście troszke się poszwędałem i jest tylko jeden sklep sportowy "OLIMP" gdzie są piłki ręczne do wyboru. Jest takiej firmy jak nasza Damska identyczna. Jest równierz piłka damska do ręczej lecz hmmm ona bardziej wygląda na mini do siatki poniewż ma takie same łatki takie podłużne a nie takie biedronkowate. Myśle że wiecie oso mi chodzi ;).
    Ale chyba dobrą wiafdomością jest własnie to że jest równierz identyczna piłeczka jak poniżej.



    Koszt tej piłeczko o dziwo bardzo się zdziwiłem 49.90 zł. A wiec o złotóweczke tanije niż na wysyłkowej aukcji. I teraz powstaje pytanie czy kupujemy własnie taką czy decydujemy sie na tą co pisałem z hurtowni ??????
    Mi sie wydaje że ta chyba jest taka lepsza bo moge ocenić ponieważ obie jako jedyny trzymałem w łapkach bo innym leniuszkom nie chce sie zobaczyć ;) Żartuje oczywiście.
    A wiec którą bierzemy ?????? Decyzja musi zapaść do Niedzieli wieczorem bo jak coś to ja założe i kupie którą już wybierzemy.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie własnie niewiem czy wszyscy to wiedza w sumie ja też dzisiaj. Spotkałem na mieście dzisiaj PItera i on mnie uświadomił o dwóch sprawach. Po pierwsze primo mecz pucharowy jest 8 a nie jak miało być 9 kwietnia na godz 18:00. A druga to że niestety mesz z Kolporterem się nieodbędzie na naszyn boisku :(:(. Ponieważ są targi budowlane mecz będzie rozegrany na hali w dzierżoniowie ponieważ władze klubu z Kiel niechcą się zgodzić na przełożenie spotkania. I z tego powodu jest organizowany wyjazd autokarem. Koszt wyjazdu 10zł w obie strony. I włąsnie pojedzie pierwsze 50 osób które zapłąci za bilet czyli 10zł. Zajmują sie tym Piter i Damian i własnie oni prosili o przekazanie dla was jak cos na poniedziałek dodatkowo 10 zyla.

    No i pół tysiąca wpisów za nami :):)

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda że nie będzie mozna oglądnąc we własnej hali meczu z tygrysicami :( baaardzo tego żałuję... a na wyjazd nie wiem czy się zdecyduję... jednak nie mówię jeszcze NIE, pożyjemy zobaczymy :)

  8. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec którą bierzemy ?????? Decyzja musi zapaść do Niedzieli wieczorem bo jak coś to ja założe i kupie którą już wybierzemy.
    Pozdrawiam
    Hallo Panowie czy wy tam żyjecie jeszcze sobie ????
    Bajuś was ocoś pyta a wy nic:(. Nio wybaczam Dario i Mario bo z nimi na real rozmawiałem o tym i są podobnego zdania jak ja iż żeby kupić piłeczke wyżej ukazaną. Ale np leniuszki royko vijeg i reszta załogi co z wami :)
    Bo niewiem co mam robić a czas leci. :)

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Bajo Bajo sam napisales ze musisz wiedziec do niedzieli wieczorem :P :)
    No ja nie wiem, trzeba kupic ta ktora lepsza :) Albo lepiej wygląda ;)
    Moim zdaniem lepiej by bylo kupic juz jutro zeby ja na pompowac na maxa i potem sposcic zeby nie byl taki kamien. :)

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo jo sie zdaję w pełni na Ciebie ;)

  11. Powrót do góry    #506
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale np leniuszki royko vijeg i reszta załogi co z wami
    Leniuszki...eh Bajo Bajo ja sie wpisze teraz i wpisywalem sie wczesniej tak wiec siebie bym skreslil:P

    Co do pilek...
    I wiem z doświadczenia iż piłki tej firmy bybajmiej do nogi są dobre. Piłka jest cała biała z czerwonymi napisami. Cena tej gałki to 39,90 zł. Osobiście mi sie ona podobała i wiem że na pewno są lepsze gałki ale uważam że napewno tra piłka jest o niebo lepsza od balonika jakim gramy teraz.
    Koszt tej piłeczko o dziwo bardzo się zdziwiłem 49.90 zł.
    Ta pilka z hurtowni jest tansza o 10zl. Sam nie wiem ktora wybrac bo przeciez ich w realu nie widzialem...Na jedna osobe wyjdzie albo ok 3zl albo ok 3,60. Tak wiec jest to niewielka roznica...Widzialem zdjecie tej drugiej pileczki dlatego jestem za nia...Pierwszej wogole nie widzialem i wiem jak wyglada jedynie z opisu...Tak wiec jestem za drozsza opcja:)Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście optuję za kupnem tej droższej piłki... jak to ma być faktycznie gra na najwyższym poziomie to tylko najlepszym sprzętem :P

  13. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracajac do tematu sparingu...Juniorki starsze jest to rocznik 1984-1985 (jakby nie patrzec moj wiek:):):)) Treningi maja w poniedzialki, wtorki, czwartki od godziny 15.30. Trenerem jest Pan Mirosław Uram i do niego sie trzeba zwrocic. Z gory mowie ze trenera nie znam...

    Nie mam pojecia czy bedziemy grac ten sparing jesli tak to mniej wiecej kiedy tak wiec czekam na wpisy...
    Pozdrawiam:):):)

  14. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo jo sie zdaję w pełni na Ciebie
    Osobiście optuję za kupnem tej droższej piłki... jak to ma być faktycznie gra na najwyższym poziomie to tylko najlepszym sprzętem
    Ta pilka z hurtowni jest tansza o 10zl. Sam nie wiem ktora wybrac bo przeciez ich w realu nie widzialem...Na jedna osobe wyjdzie albo ok 3zl albo ok 3,60. Tak wiec jest to niewielka roznica...Widzialem zdjecie tej drugiej pileczki dlatego jestem za nia...Pierwszej wogole nie widzialem i wiem jak wyglada jedynie z opisu...Tak wiec jestem za drozsza opcja
    Oj Bajo Bajo sam napisales ze musisz wiedziec do niedzieli wieczorem
    No ja nie wiem, trzeba kupic ta ktora lepsza Albo lepiej wygląda
    Moim zdaniem lepiej by bylo kupic juz jutro zeby ja na pompowac na maxa i potem sposcic zeby nie byl taki kamien.
    Panowie mam dobrą wiadomość dzisiaj byłem z Royko na mieście i kupiliśmy piłeczke. Możecie ją zobaczyć kilka postów wyżej na fotce. Dosłownie identyczna gałeczka. Powiem tak fajnie się w łapie trzyma jest taka na nasze rączki. Koszt tej piłeczki jak pisałem wyżej 49,90 zł.
    Koszt sali w kwietniu 183 zł. Trzeba jeszcze oddać Royko 15zł. Razem wychodzi 17zł70gr na jedną osobe. A więc 18 zł.:) No i tak myżle że można by było dać po te 2 zł bębenko na te ich papierki ;)



  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki zapowiadam że w poniedziałek BAJO może mieć słabszą forme no bo hmmm mam dzisiaj urodzinki a wiecie jak to jest :) To jest wielka okazja dla Vijga zabłysnąć na boisku. Nio ale miejmy nadzieje że jakoś dam rade tam pobiegać:):)
    Pozdrawiam wszytkich i życze wam miłego słonecznego dzionka :)

  16. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracajac do tematu sparingu...Juniorki starsze jest to rocznik 1984-1985 (jakby nie patrzec moj wiek) Treningi maja w poniedzialki, wtorki, czwartki od godziny 15.30. Trenerem jest Pan Mirosław Uram i do niego sie trzeba zwrocic. Z gory mowie ze trenera nie znam...
    Nie mam pojecia czy bedziemy grac ten sparing jesli tak to mniej wiecej kiedy tak wiec czekam na wpisy...
    Voijeg no wiek taki powiem ci w sam raz wybrałeś :) Naprawde myśle ze było by ciekawie. Osobiście uważam że jeśli miał by ktoś załatwiać ten sparing to widze ciebie i twojego brata Royko ponieważ ma już swoje lata:).
    A co do dnia to niemartw sie najpierw się spytajcie czy jest wogóle taka możliwość a potem coś dalje. Ale jak cos to nieiwdze różnicy myśle że na swój debiut w sparingu każdy coś wymodzi czasu :)

  17. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juniorki starsze jest to rocznik 1984-1985
    Voijeg no wiek taki powiem ci w sam raz wybrałeś :)
    NO NO - wiek całkiem całkiem Panowie ;) Ciekawy sparing by był!! :) I łapki oczywiście przy sobie :P

  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo wieć wychodzi 18 PLN, co do tych 2 extra zeta to myślę że to jest juz sprawa każdego z osobna, ja w każdym razie chętnie dorzucę do "serpentyn". Zostały 2 mecze w Jeleniej i fajnie by było zrobić prawdziwy doping. Z tego co rozmawiałem z Piterem zrozumiałem, że jeśli by każdy dorzucił po te 2 złote to by pozwoliło na zakup "serpentyn" na te 2 mecze. Bajo na kiedy termin wpłaty i w jakich koszulkach i składach gramy? Wiem że to jest już napisane ale proponuję to przypomnieć!!!

  19. Powrót do góry    #514
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo na kiedy termin wpłaty i w jakich koszulkach i składach gramy? Wiem że to jest już napisane ale proponuję to przypomnieć!!!
    Mauy masz racje wyadało by przypomnieć squadyi przepraszam że to zaniedbałem :)
    Oto squady. Jak chcą rewanż będą mieli :)

    CIEMNE koszuleczki

    -Bajo
    -Dario
    -Grzesiek WRC
    -Mauy
    -Damian
    -Piter
    -Igor

    JASNE koszulki

    -Mario
    -Krajicek
    -Sławek
    -Mischa
    -Roger
    -Vijeg
    -Royko

    Panowie przypomina o KOSZULKACH aby niebyło znów pasieki. Postarajcie sie Białe i Czarne.

  20. Powrót do góry    #515
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy bedziecie grac sparing z nami. raczej nie w tym tygodniu bo mamy polfinaly. ale pozniej to tylko do trenercia sie zgloscie.
    pozdrowienia

  21. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy bedziecie grac sparing z nami. raczej nie w tym tygodniu bo mamy polfinaly. ale pozniej to tylko do trenercia sie zgloscie.
    pozdrowienia
    Jelfaneczko z tym sparingiem to fajnie by było ale cos czuje że wasz trener niebedzie chciał za bardzo. TYm bardziej że jesteśmy amatorami. A możesz napisac przynajmiej jak myślisz czy wasz trener sie zgodzi bo pewnie podejżewasz coś. Bo jak nie to nawet niema sensu iśc. Pozdrawiam ciebie i wszytkie twoje koleżanki :)

  22. Powrót do góry    #517
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bajusiu nie mam pojecia czy sie zgodzi. podejrzewam ze moze sie zgodzi zebysmy sie ograly. takze mysle ze jednak do trenercia musicie uderzyc

  23. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelfaneczko dziękuje za wiadomość. No myśle że naszych dwóch delegatów którzy się zgłosili na ochotnika czyli Royko i Vijeg ;) bez problemu załatwią tę sprawe. Oby tylko wasz trener sie zgodził.
    A mam jeszcze do Jelfaneczki pytanko!! Na jakiej słoneczko grasz pozycji ???

    Pozdrawiam cie i życze ci dużo sukcesów :)

  24. Powrót do góry    #519
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelfaneczko jak powiesz ze na kole to Bajo sie na pewno ucieszy !!! Bajo ty playboyu :):):) Pozdrowka dla teamu !!!

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nooo i jutro kolejne starcie!! :) Juz sie nie moge doczekac :) I juz rozmyslam nad jakimis ciekawymi akcyjkami :D

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Bajo Bajo jakiś ty niezorientowany. Wystarczy zerknąć do profilu i już wiadomo, że jelfanka gra na brameczce i w sparingu z nami często będzie musiała sięgać do siateczki.

  27. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jelfaneczko jak powiesz ze na kole to Bajo sie na pewno ucieszy !!! Bajo ty playboyu Pozdrowka dla teamu !!!
    Oj KillerJG niewiem kto tu jaest Lovelasikiem :) A ty mi tu będziesz mówił ża ja jestem Playboyem ;). Ach taki stary a jeszcze taki głupiutki ;) Ja chciałem poprostu wiedzieć z ciekawości :)

    Wystarczy zerknąć do profilu i już wiadomo, że jelfanka gra na brameczce i w sparingu z nami często będzie musiała sięgać do siateczki.
    Hmmm Royko zaglądałem i tam nic niema :) Albo ja już jestem ślepy albo ty masz jakieś zwidy ;) A co do tego ze Jelfanka będzie musiała sięgać do bramki to niebądź taki cwaniaczek bo Jelfanka jeszcze ci pokaże i wtedy będziesz miał wstyd jak szczelisz jedną lub dwie brameczki. Ja osoboiście już sie zaczynam lekko obawiać:)

    Nooo i jutro kolejne starcie!! Juz sie nie moge doczekac I juz rozmyslam nad jakimis ciekawymi akcyjkami
    Krajicku ja równierz niemoge się doczekać. Głównie powoduje to iż będziemy grać nową piłeczką i ciekawe jak nam to będzie wychodzić. Czy odczuje nasza gra zmianę piłki. Myśle że w rzutach napewno na gorsze ale akcje i rozgrywanie powinno sie poprawić :) Ale myśl Krajicku myśl ale weź pod uwage że ja gram w przeciwnej drużynie na obronie ;)

    Pozdrawiam wszytkich :)

  28. Powrót do góry    #523
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do wszystkich playbojów:-)
    ja gram na brameczce (to do bajusia)
    a co do tej siateczki, z której bede musiala wyciagac pileczki to bym sie zastanowila (ach ta skromnosc;-)( to do royusia)
    pozdrowionka

  29. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie a mianowicie. Może na początku napisze że nędznie teraz wygląda SB jak niema Avartarków :(.
    Ale przejdźmy do rzeczy. A mianowicie pierwsza sprawa to taka troszke nędzna bo chodzi o piniądze. Postarajcie kto może przynieść na jutro po 18 zł. Musimy oddać Royko za klej i częsciowo za piłeczke i ja równierz założyłem ze swoich za piłke. Nio ale i pomału trzeba zbierać sianko za sale.
    Druga opcja to może wielu zaskoczyć albo rozbawić. A mianowicie mam w domciu kamerke do środy i tak sobie pomyślałem że może można by było nakręcic nasza gierke. Nawet gadałem już z mojej siory chłopakiem i on by to z miłą chęcią zrobił. Powiem tak potem bym to zgrał na kasetke i każdy by miał okazje oglądnięcia się z boku jak gra. Co wy na to ???? BYły już fotki więc może czas na kamerke????
    Ja mówie że jestem za były by naprawde dobre śmiechy:)
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #525
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie a mianowicie. Może na początku napisze że nędznie teraz wygląda SB jak niema Avartarków :(.
    No lewo lewo to wyglada :( I jeszcze bez ilości wpisów :(
    mam w domciu kamerke do środy i tak sobie pomyślałem że może można by było nakręcic nasza gierke. Nawet gadałem już z mojej siory chłopakiem i on by to z miłą chęcią zrobił. Powiem tak potem bym to zgrał na kasetke i każdy by miał okazje oglądnięcia się z boku jak gra. Co wy na to ???? BYły już fotki więc może czas na kamerke????
    Ja mówie że jestem za były by naprawde dobre śmiechy :)
    hehe Bajo wiem wiem :) Fajnie sie potem oglada taki filmik :) Krecilismy sobie filmiki jak chodzilismy do sredniej na wf jak gralismy w kosza. Na prawde dooobra rzecz :) :) Ja jestem jak najbardziej za!! Tak wiec bieri kamere wraz z operatorem :)

  31. Powrót do góry    #526
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    REV. !!!!!!!!!
    Super moze tym razem sie odegracie hehehe :) :) :) ale szczerze mówiąc wątpie w to :) ;) a chłopaki mam prośbe moge dzisiaj być zwolniony z brameczki ??? :( plosie bardzo !!!!! :( :( :(
    A moze chcecie sparing z moja druzyna?? tzn Pabiś, mumia, strychu, piekarz, skała, ja itd to co kiedyś przyszlismy do Was co Wy na to ??? i w tedy kamerke skołować !!!!

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Anusiu. Patrze na te wpisy i co chwile widze "Bajusiu, Royusiu". Ehhh az czytac nie moge jak mnie pomijasz :):):). Ale sie czepiliscie tej pozycji. Anusia jest fantastyczna bramkarka, sam widzilalem i powiem ze w tym sparingu ciezko bedzie brameczke strzelic...Ale ciesze sie ze Ania coraz czesciej odwiedza nasz temacik...Moze bedzie nas tez odwiedzac na hali...Gramy w poniedzialki o 20.00 hala SP nr 10 w Jeleniej Górze(bodajze Morcinka)
    ZAPRASZAM(!)
    Co do kamery. Ja jestem za!!!Zobacze jak wygladam na bramce(a sami wiecie jak ja na bramce stoje:P), jak kryje pewna osobe(:P)
    I jeszcze jedna sprawa. Proponuje, ze jak ktos dostanie 3x2minuty, to schodzi na 2 minuty i spowrotem na boisko. Mysle ze takie rozwiazanie bedzie najlepsze a nie zadne tam czerwone kartki itp.
    Jest godzina 12.01 tak wiec za 7 godzinek i 59 minutek mecz Ciemni-Jasnowidzowie:):):)
    Pozdrawiam Anusie i cala reszte uroczych, slicznych, milych Vitaminek(i juniorek i seniorek:):):))

  33. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mischa co do sparingu słuchaj. Każdy z nas płaci za sale. I w sumie powiem tak szczerze mówiąc wtedy po tym jak przyszliście opinie były podzielone co do gry. Jak narazie mamy ludzi którzy chca grać i myśle że chyba większość osób by niechciało ale w przyszłości [ np przy sporym braku ludzi ] będzie można taki sparing ustawić. Ale jak narazie to chyba podziękujemy. Poprostu nie chcemy głupio zabrzmi tracić jednego poniedziałku w tygodniu na który każdy z nas tyle czeka. Mam nadzieje że zrozumiesz to iż nie jest to jakąś naszą złośliwością ale raczej chęcią gry i zabawy wśród osób które chcą sobie pograć z naszej ekipy.

    A co do kamerki panowie Bajo, Dario, Vijeg, Royko, Krajicek i myśle inni są za tak więc dzisiaj raczej na 100% będą kręcone nasze wypociny ;)
    Mam nadzieje iż to nie spowoduje że styl gry się zmieni i każdy będzię grał swoje a wrażenia będą tak miłe jak przed tygodniem a nawet i jeszcze milsze.

    Panowie z mojego teamu Dario, BAJO, Mauy, Grzesiek WRC, Igor, Damian, Piter szykujcie już rączki nóżki i psychike na dzisiejszy wieczór gdyż gramy przy kamerce myśle stałej publice i rewanż z kolegami z jasnych. Ale dzisiaj mamy już naszego skoczka Dario więc powinno być wszytko OK i po meczu będziemy mogli świętować ;)

    Pozdrawiam panowie i życze miłego dzionka :)

  34. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do kamery. Ja jestem za!!!Zobacze jak wygladam na bramce(a sami wiecie jak ja na bramce stoje), jak kryje pewna osobe()
    I jeszcze jedna sprawa. Proponuje, ze jak ktos dostanie 3x2minuty, to schodzi na 2 minuty i spowrotem na boisko. Mysle ze takie rozwiazanie bedzie najlepsze a nie zadne tam czerwone kartki itp.
    Vijgu widze sie boisz czerwonej karteczki hehe :):):) A ja bym był innego zdania skoro sędziujemy to starajmy się doążyć do profesjonalizmu hihi :) Wiesz powiem ci że sam sie obawiam często czerwonej kartki ale wiesz po każdym faulu swoimi magicznymi oczkami spojrze na arbitra puszcze mu oczki i już wszystko gra ;).
    A co do kamerki to wszystko stoi na jak najlepszej drodze żeby dzisiaj ona była na meczyku powiem tal lodowiec pokonany została mała góreczka tylko :) Ale tak na 90% już jest pewne. Jeszcze dam znac jak sie wszytko wyjaśni.

    Panowie i wejśmy sie chociaż raz postarajmy o koszulki żeby to jakoś na Video później wyglądało :).

  35. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy moi drodzy mam chyba dobrą wiadomość. Kamera będzie na 100% więc tak tylko dla dokończenia formalności.
    Więc dzisiaj będzie troszke nowości bo i nowa piłeczka i gra przed kameramą ;)
    No no ale niebęde już robił więcej smaczka bo sam już odliczam minuty fo tej wymażonej poniedziałkowej 20 :)





    I tak jeszcze raz przypominam o koszuleczkach i podam dla lepszego zapoznania się składy:

    CIEMNE koszuleczki

    -Bajo
    -Dario
    -Grzesiek WRC
    -Mauy
    -Damian
    -Piter
    -Igor

    JASNE koszulki

    -Mario
    -Krajicek
    -Sławek
    -Mischa
    -Roger
    -Vijeg
    -Royko

    Panowie przypomina o KOSZULKACH aby niebyło znów pasieki. Postarajcie sie Białe i Czarne.

    Białaski szykujcie się dzisiaj będzie pogrom :)

  36. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Białaski szykujcie się dzisiaj będzie pogrom :)
    Bajom powiem Ci jedno - zapooooooomnij :)

  37. Powrót do góry    #532
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wybacz Vijeguś ze o tobie zapomnialam!!!!
    co do tej fantastycznej bramkareczki to bym się kłóciła :-)
    aha co do ewentualnego sparungu to jak chcecie przyjsc to nie w czwartek jak pisalam bo jedziemy do Szczecina ale w inne dni to prosze was bardzo.
    pozdrawiam
    p.s. na wasz mecz niestety nie wpadne bo nie jestem z Jelniej

  38. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strzałeczka wszystkim. No i jak nastroje po dzisiejszym meczyku??? Ja osobiście niemam jakoś zdania. Moje zdanie jest tak jakoś podzielone po 50% za ,miła grą i za taką nieciekawą. W sumie na to bardziej negatywne mogło wpłynąć zero skoncetrowania , nowa piłeczka może i ta kamerka. Ale chyba zero jakiegoś takiego zgrania bo niemogłem sie dogadać dzisiaj przez pierwsze 30 min z damianem na jakiej pozycji gramy i ta gra była jaka była. Później jakoś było co chyba pokazał wynik. Dzisiaj czarni tak jak zapowiadałem zrewanżowali się i wygrali 36:31. Jak by niepatrzeć wynik już jest taki ja na prawdziwym meczyku.
    Chciałem tutaj sie pożalić wam że na cycuś (royko) skontuzjował mnie i niemoge zabardzo podnieść rączki do góry bo mam wybity bark. Taki mały ale zadziorny.;)
    A co sie dzisiaj działo z Vijgiem ???? Możesz Vijgu to wytłumaczyć bo niebyłes tym samym Vijgiem zadziorą i brutalem z przed tygodnia czy dwóch tygodni.
    A jak wam sie grało nową piłeczką ????? Mi osobiście dobrze tylko chyba jakies słabsze rzuty oddaje nową gałeczką ale myśle że to kwestia czasu :)
    A co kasetki będzie ona chyba w środe ale jeszcze wpisze co kiedy i jak z kasetką.
    Dzieki chłopaki z czarnych za walkę no i z białych równierz :)
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to cieszę się Bajo że zauważyłeś że było cos nie tak - mówię tylko o naszej ekipie, bo faktycznie było trochę dziwnie. A to wina ustawienia. Nie wiem czy zauważyliście ale graliśmy 3 osobami z lewej strony (Dario, Grzesiek i Damian) i było tam bardzo ciasno i cięzko było cos rozegrać za to luz był z prawej (ja gdzieś w okolicach środka i Igor na skrzydle).
    W sumie to w takich sytuacjach mam zawsze mały dylemat, bo gra ma po 1. spawiać każdemu przyjemność i nie ma sensy by się ktos męczył na "nie swojej" pozycji, ale z drugiej strony potrzeba chyba troche więcej dyscypliny...

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo & Mauy zgodze sie z wami!! Nie tylko w waszej druzynie tak sie dzialo - u nas bylo to samo!! :( Mi sie gralo baaardzo zle i normalnie odechciewalo mi sie grac jak widzialem te samotne, po jednym podaniu rzuty :(
    To byla jedna z gorszych gier! Tak byc nie moze! I szkoda ze to wlasnie wczoraj byla kamera!!

  41. Powrót do góry    #536
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No musze przyznac ze to byl chyba moj najgorszy wystep. Juz dawno nie gralem tak slabo, nie mialem sil aby wracac, rzuty slabe ogolnie fatalna postawa...No coz cos sie ze mna dzialo tego dnia...Pierwsze 5-10minut bylo ok ale potem organizm odmowil posluszenstwa. Ciesze sie ze tym razem bylo nas o 1 osobe wiecej bo przynajmniej odpoczalem sobie z 10 minut na lawce(dzieki mischa za zmiane).
    A tak szczerze to mialem straszny niesmak. Po uderzeniu w ataku(a tego dnia mialem okropny kaszel) zaczalem pluc krwia a potem na bramce myslalem ze zemdleje. Wiec postanowilem zejsc gdyz kompletnie nic nie wnosilem do gry. Posiedzialem z 7 minut, wyplukalem troche usta no i wrocilem na boisko. No ale coz w tym dniu nic mi nie szlo. Mimo iz strzelilem 3 bramki to zmarnowalem 1 100% sytuacje(po podaniu royko(:))W obronie tez nic nie moglem zdzialac, no ale coz mam nadzieje ze za tydzien bede w lepszej formie(oby) bo jak nie to nie ma sensu. Na razie czuje sie jak wczoraj wiec ja juz bede szedl...
    Jeszcze jedno:
    p.s. na wasz mecz niestety nie wpadne bo nie jestem z Jelniej
    .
    Aniu wiem. Moze bede bardziej znany pod swoim imieniem...ViJeG=Gniewko...
    Pozdrawiam i obym byl w stanie grac w poniedzialek...

  42. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi osobiście, wczoraj grało się nieciekawie :(, ale widzę, że większość narzeka. Ogólnie nowa piłeczka jest spoko, lepiej się kozłuje, łatwiej się łapie.
    Nie grało mi się dobrze na nowej pozycji, jakoś nie mogłem się odnaleźć. Mimo, że wygraliśmy wczorajszy pojedynek, to nasza gra nie była zbytnio poukładana. Myślałem, że po dwóch tygodniach przerwy od recznej będę miał ochote do gry, ale wczoraj było zupełnie odwrotnie :(.

    P.S. Ciekaw jestem dlaczego tak blado w naszym temacie :P - jakoś brak obrazków widzę co u niektórych :D, ciekaw jestem dlaczego ja mam, a Wy nie ? :P

  43. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to cieszę się Bajo że zauważyłeś że było cos nie tak - mówię tylko o naszej ekipie, bo faktycznie było trochę dziwnie. A to wina ustawienia. Nie wiem czy zauważyliście ale graliśmy 3 osobami z lewej strony (Dario, Grzesiek i Damian) i było tam bardzo ciasno i cięzko było cos rozegrać za to luz był z prawej (ja gdzieś w okolicach środka i Igor na skrzydle).
    Mauy ja właśnie takrze to widziałem że po lewej stronie było tam ciasno gdyż wogóle niebyło u nas środka rozegrania bo chyba niedogadałem sie z Damianem do końca. Nio i widziałem że nasz skoczek Dario sie męczył na tym lewym rozegraniu bo ze skrzydełka wszytko rzuca niczym Marta :)
    To byla jedna z gorszych gier! Tak byc nie moze! I szkoda ze to wlasnie wczoraj byla kamera!!
    Krajicku wiesz jak będzie potrzeba pan Tomek realizator zawita ponownie. Ale narazie chyba nam styknie. Ale Krajicku mam nadzieje że to niezniechęci do dalszej gry a wręcz przeciwnie zmotywuje bardziej w kolejnym spotkaniu ;)
    A tak szczerze to mialem straszny niesmak. Po uderzeniu w ataku(a tego dnia mialem okropny kaszel) zaczalem pluc krwia a potem na bramce myslalem ze zemdleje. Wiec postanowilem zejsc gdyz kompletnie nic nie wnosilem do gry. Posiedzialem z 7 minut, wyplukalem troche usta no i wrocilem na boisko. No ale coz w tym dniu nic mi nie szlo. Mimo iz strzelilem 3 bramki to zmarnowalem 1 100% sytuacje(po podaniu royko()W obronie tez nic nie moglem zdzialac, no ale coz mam nadzieje ze za tydzien bede w lepszej formie(oby) bo jak nie to nie ma sensu. Na razie czuje sie jak wczoraj wiec ja juz bede szedl...
    Vijgu jak czytałem twój wpisik to normalnie pomyślałem ze to jakiś chorror plucie krwią, mdlenie jejciu a ja cie tak tam jeszcze twardo trzymałem. Ale Vijgu powiem ci tak początek był naprawde git i zapowiadał dobrą gre ale to musiał być pech w takim meczu kontuzje ;(, Ale nie łam sie tą niewykorzystaną sytuacją każdemu nawet najlepszym się zdarza. Hehe ale swoje 2 minuty odklepałeś na ławeczce;)
    P.S. Ciekaw jestem dlaczego tak blado w naszym temacie - jakoś brak obrazków widzę co u niektórych , ciekaw jestem dlaczego ja mam, a Wy nie ?
    A co to za cwaniaczek wypisuje takie rzeczy hihi :) Widać że jestes przy sianie ;) Wiec moze bedziesz naszym sponsorem poniedziałkowym hehe :) Albo przynajmiej moim prywatnym :):):)

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widzę... że tylko wybrani maja avatarki :P

    Co do wczorajszej gry to chyba kamera tak sparaliżowała nasze poczynania, że nic się nie kleiło... ale trzeba się z tym liczyć, że są lepsze i gorsze spotkania.

    Główki do góry, następnym razem będzie lepiej :)

  45. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie troszke głupio wyszło dzisiaj. Około godz 20:00 sie dowiedziałem że mam kamerke i z kamery możemy oglądnąć meczyk. I niestety zdążyłem tylko powiadomić kolegó z zabobrza Dario Lukkalina Royko Mario no i Vijga ale on niemógł z powodu choroby aby zawitali do mnie i oglądneli sobie kasetke z wczorajszej gierki. Powiem tak zabawa lepsze niż na najlepszej komedii w kinie. I to nie z powodu jakies śmiesznej gry ale miło oglądać siebie w akcji pośmiać się z błędów swoich a przy okazji zobaczyć co można poprawić nad czym bardziej popracowac indywidualnie jak i zespołowo.
    Co wyszło np wynik wogóle inny niż na sali. Ale o tym wszytkim napisze relacje kolega Royko nawet notował kto ile brameczek :)

    Moje plany są takie aby zgrać to na kasetke video a potem zrobić to w formacie avi żeby ponagrywac na płytki cd-r i każdy by miał jakąś taką pamiątke z gierki.
    No i osobiście jestem za tym aby kiedyś jeszcze coś zkamerować :)

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •