Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krajicek: szykuj się !!! grasz dzisiaj :).

    Niestety nie sprawny do dzisiejszej gry jest royko :( - zmogła go grypka i musi leżeć w łóżku. Radek szybkiego powrotu do zdrowia bo gra bez Ciebie nie jest tą samą grą.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krajicek: szykuj się !!! grasz dzisiaj .

    Niestety nie sprawny do dzisiejszej gry jest royko - zmogła go grypka i musi leżyć w łóżku. Radek szybkiego powrotu do zdrowia bo gra bez Ciebie nie jest tą samą grą.
    O KUUURDE !!
    Nie wiem czy sie cieszyc czy co?!? Wiem ze głupia sytuacja ze wchodze jak ktos nie moze ale coz - trafilo dzisiaj na Royko. Ale sie ciesze ze z wami zagram chłopaki :) Royko wchodze na Twoje miejsce wiec postaram sie godnie Ciebie zastapic!! :)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przynajmniej sprobujesz :)
    royko jest niezastapiony :)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Octavia - jak chcesz to wpadnij zobaczyc jak mi pojdzie :)

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe krajicek wreszcie cie będe mógł przetestować hehe :) Szyjuj sie bo jak wyżej pisałem tu jest naprawde gra na najwyższym poziomie i żeby grać z nami trza coś już z sobą reprezentować :) hehe Ale mam madzieje że dasz rade
    :(:(:(:( Royko wreszcie sie cieszyłem że bedziemy w jednej drużynie a tu taki ZONK :( Ale dzisiejsze bramki dedykuje tobie hehe :) Trzymaj sie ziomek :)

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziekuje wszystkim za mile slowa. Mam nadzieje ze bedziecie dzisiaj dobrze sie bawic. Ogromnie zaluje ze nie bede mogl dzisiaj zagrac. Czekalem na mecz caly tydzien a tu taki zonk.

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się drużyna białych przegrała 22:33. Mecz mógł się podobać. Chłopaki robimy sukcesywnie postępy a to bardzo cieszy.
    Coraz większa dyscyplina w obronie, kombinacyjne akcje w ataku, nie tak często przekraczana linia 6 metrów same pozytywy jednym słowem.

    Przegrana no cóż, innym razem będzie lepiej tym razem przegraliśmy zdecydowanie w kontrach jak i rzutach z daleka.

    I nie zapominajmy o wspaniałym zwieńczeniu tygodnia -->> Sport Pub -->> sobota -->> 20.00

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I 3 kolejka za nami :) Kolejny mecz stał jak zawsze na wysokim poziomie :) Co prawda jak wyżej pisał Dario zabrakło dzisiaj 3 zawodników słynnego ROYKO , Leszka i Mundiala . Ale moge śmiało powiedzieć że znaleźli dobre zastepstwo w Surku i KRAJICKU :) Oby dwoje zastepowych rozegrali naprawde super partie :):) Może kilka słów o nich :):)
    KRAJICEK- pewnie znacie go od niedawna z sportsboardu naprawde jestem pod wrażeniem jego gry była płynna ułożona a przedewszytkim przemyślana :) Naprawde dobre rozgrywanie piłki po kole no i naprawde ładne a co ważniejesze celen strzały
    Surek - Kolejny bramkaż równierz naprawde dobra rozegrana partia . Widać że bronił w piłke nożną bo żuty mu jeszcze zostały hehe ale naprawde jest z nas najmłodszy ma 16 lat a bardzo dobrze dawał sobie rady . Kilka ładnych parad i mimo tego że wpuscił wiecej bramek zasługuje na pochwałe :) Tak na marginesie ma to po kuzynie hehe czyli po mnie :)

    Dzisiaj trzeba pochylić głowe w strone drużyny B. Mecz zakończył sie wynikiem 32:21 dla drużyny B :) Gratulacje chłopaki !!!! Wywyższali sie w grze w tamtym teamie Dario z Krajickiem naprawde dobry duet . Duzo goli strzelił Roger
    Niemoge ominąc Kuby który naprawde jest dobrze wyszkolony technicznie :)
    W mojej drużynie brawa dla całej drużyny :) Dobrze mi sie grało jak i tydzień temy z MAUYM i z MARIO( po raz pierwszy znim byłem w drużynie ) Czego zabrakło do wygranej?????
    Myśle że nasza gra niebyła poukłądana akcje były robione na tzw Hura :) Powiem szczerze że chyba graliśmy za duzo bokami a mało było akcji przez środek a tam były naprawde potężne luki :):):):)
    I jeszcze jedno najładniejsza bramka i akcja jak dla mnie wykonana przez BAJO i MAUEGO :) To było coś MAUY pokazałęś naprawde ekstraklase :):):):) Wielkie słówka uznania i uścisk dłoni :)
    AAAAAAAAAAAAAAAAA i bym zapomniał w sobote o godz 20 w sports pubie ( za garbatym moskiem ) nasza ekipa spotyka sie na pyfku :) Wszytskich chetnyvh zapraszamy kto chce poznać przyszłe gwiazdy Piłki Ręcznej

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że o naszej porażce zadecydowała pierwsza część bo później było OK i choć teraz to zabrzmi może nieszczerze bo team, w którym grałem poniósł klęske ale... ważne że pograliśmy i ciągle nas to bawi i są postępy a wynik to sprawa drugorzędna ;). Ja optuję za tym żeby w przyszłości poświęcać chwilkę przed meczem na "pracę w zespołach" a efekty powinny być widoczne w grze.

    Moim zdaniem dziś oba zespoły pokazały, że mają potencjał. Jeśli chodzi o rywali to do wymienionych wyżej dodam:
    Debet- gość od czarnej roboty, w atkau robił sporo fajnych podsłon
    ViJeG- he, he uprzykrzyłeś mi dziś życie ;)
    Cochies- (sorki jeśli przekręciłem nicka) potencjał na środek rozegrania, widzi chyba wszystko

    U nas:
    Bajo- rzut z dystansu pierwszorzędny a i na kole swoje robiłeś choć nie wykorzystywaliśmy tego zbyt często ;(
    Mario- wejścia na solo, których nam tak brakowało, w twoim wykonaniu bez zarzutu, myślę że tu jest siła
    Killer JR- jest potencjal na 2. linie i my to wykorzystamy :)

    Bajo jeśli chodzi o nadmienioną akcję to nie jest to fałszywa skromność tylko fakt- sztuka to właściwie nagrać piłkę, zrobiłeś to pierwszorzędnie. Mnie najbardziej cieszy, że wcześniej tego nie ćwiczyliśmy a gramy razem dopiero 2. raz.

    Oby do soboty!

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podziękowania dla wszystkich z mojej drużyny. Chłopaki na prawdę świetny mecz w waszym wykonaniu. Szybka, agresywna gra doprowadziła, że końcówka była spokojna i mogliśmy pozwolić sobie na grę kombinacyjną ;). Mimo to, najładniejszą akcję naszej dotychczasowej gry zrobiła druzyna przeciwna. Bajo świetne podanie do wchodzącego w koło Mauy`ego i rzut z powietrza - takich akcji nie widuje się za często !!!

    Pozwolę sobie ocenić grę naszej drużyny.

    Cochis - jak na razie (3 mecze) jako jedyni nie ponieśliśmy porażki :):), widocznie gra w jednej drużynie jest nam przeznaczona :P. Dwa lobiki w Twoim wykonaniu i w ten sposób zrównałeś się z royko :), Radek za tydzień musisz odskoczyć, dotychczasowy lider musi się sprężyć i odskoczyć konkurencji.

    Roger - w końcu gra jaką się od Ciebie oczekiwało, wreszcie rzuty z dystansu, dużo bramek oby tak dalej.

    krajicek - świetny debiut, jestem pod wrażeniem, spokojna przemyślana gra i świetny skuteczny rzut.

    ViJeG - Twoja ambicja, wola walki nie zna granic. Nie ma dla Ciebie straconych piłek - brawo.

    Piotrek "Debet" - tak jak Mauy powiedział, świetne zasłony i w końcu zdobycz bramkowa.

    Killer Senior - dobra gra w bramce, dobry "duch" drużyny :)

    P.S. Bajo - siadła siata ;).

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KRAJICEK- pewnie znacie go od niedawna z sportsboardu naprawde jestem pod wrażeniem jego gry była płynna ułożona a przedewszytkim przemyślana :) Naprawde dobre rozgrywanie piłki po kole no i naprawde ładne a co ważniejesze celen strzały
    Heh - Bayo nie zawstydzaj mnie, bo az sie zaczerwienilem jak to czytalem ;) Nie no chłopaki fajno sie gralo - mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede mial szanse zagrac :) Gra byla calkiem calkiem, jedynym mankamentem była gra na hurra (czyli gdy ktos dostawal pilke w miare blisko bramki to rzucal z kazdej pozycji). Moze sie to zmieni juz w najblizszej przyszlosci, bo na poukladane akcje potrzeba troche czasu :) Ale nie jest zle - jest calkiem dooooobzie :)A bedzie na pewno duuuzo lepiej.
    Bayo szkoda ze nie pokazales wszystkich swoich zagran, ale widzialem jaki byles zly bo przegrywaliscie - heh :)

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nooo!! Dario ładnie urwales ją Bayo. Prawie by sie wywrocil, bo chcial zlozyc nogi!! Ale niezdazyl :) :)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Royko, a mówiłem Ci, że ten serek pleśniowy to nie jest dobre zozwiązanie :)
    Ja rozumiem kupic taki serek w sklepie i go jeść ze smakiem ale własnej roboty pleśń troszku przesadziłeś :)

    Lecz jak najszybciej te nadszarpnięte jelita i wracaj na parkiety pokazać kilka ładnych lobików :) gdyż masz konkurencję w tegoi typu zagraniach.

    Aha jeszcze jedna ważna sprawa dlaczego pan co tak dba o salę (doprowadza mnie to do białej gorączki:)) wygonił takie ładne kobitki z trybun co chciały nam dopingować. Panowie dlaczego nie staneliśmy w obronie płci pieknej. No tak, byliśmy tak zaobsorbowani walką, że nawet tego nie zauważyliśmy.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario on nietylko tobie działą tak na nerwy mi też !!!!! A wczoraj gdy wygonił moje księzniczki z sali to już przegiął na maksa :):):) Wogóle co on za szopki odstawia co tydzień po meczu z tym kelejem hehe :) Ale sie wczoraj nasztachał troche miodu może mu przejdzie hehe :) Hmmm to chyba kiler dzieki tobie one przyszły wiesz mam taką prośbe nievch kazda z nich weźmie nastepnym razem 2 koleżanki to bedzie naprawde sympatycznie hehe :):):)

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nooo!! Dario ładnie urwales ją Bayo. Prawie by sie wywrocil, bo chcial zlozyc nogi!! Ale niezdazyl
    Hehe te słowa są do DARIO i KRAJICKA :) To było poraz pierwszy i ostatni hehe :) No przyznam sie że darem mi zasadził siate ale złapał mnie na wykroku i jakoś nóżki mi sie niechciały zamknąć samiutkie :)
    ROYKO - żałuje że niewidziałeś tej akcji jakiej rozegrałem z MAUYM to był prawdziwy klasyk :):) Ale wszystko było dopięte na ostatni guziczek w tej akcji :)
    Mauy - co do twojej propozycji aby potrenować jakieś rzuty rozegrania itp to świetny pomysł ale przydało by sie wiecej piłeczek :) Właśnie jeśli ktoś ma piłke niech weźmie ze sobą bo 2 piłki to troche malutko ale i tak damy rade :)

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie dzieje chłopaki?? Mielismy bic na tym temacie jakies rekordy - a tu nic!! Do dzieła Panowie :)

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając do tej akcji Bajo to choćby dlatego warto zawsze te kilka minut przed grą poświęcić na "zabawy" z piłeczką. Przecież my gramy w jednym teamie dopiero 2 raz i nigdy nawet nie próbowalismy jakis zagrywek a tu się okazuje że one same ;) wychodzą.

    No to do soboty, a pozniej poniedziałek już sam przyjdzie ;)

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAUY masz racje nic jeszcze niećwiczyliśmy a tu juz takie akcje niech sie boją przeciwnicy drugiej drużyny gdy znów bedziemy razem a przed meczem coś jeszcze potrenujemy hehe :)
    Bedziemy niczym WISŁĄ wczoraj :)

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eee tam!! i tak przegracie ;)

    ale poćwiczyć chilke przed meczem mozna :)

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eee tam!! i tak przegracie

    ale poćwiczyć chilke przed meczem mozna
    Mauy zapamietaj te słowa KRAJICKA hehe :) My mu jeszcze pokażemy !!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    03-12-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Wedlug mnie w poniedzialek gralo sie swietnie. Idzie nam coraz lepiej a ogranie poszczegolnych osob daje sie zauwazyc. Tak trzymac.
    Uwazam ze nie ma co zmieniac druzyn z meczu na mecz. Chodzi o to zebysmy sie zgrywali i mieli mozliwosci tworzenia zgranych zespolow. Chyba nie musze dodawac ze jestem za pozostaniem w jednej druzynie z Dario :) Nie ma sensu dzielic tego "zgranego tandemu" bo i po co.

    Trzymajcie sie i do poniedzialku.

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwazam ze nie ma co zmieniac druzyn z meczu na mecz
    Z tym nie mogę się do końca zgodzić. Na pewno nam "drużynie ciemnych" grało się bardzo dobrze i nie miałbym nic przeciwno, aby tak zagrać jeszcze raz, ale pozostaje pytanie co na to drużyna przeciwna, której jak było widać nie grało się aż tak składnie oczywiście poza akcją Bajo-->Mauy :). Ogólnie jestem za zmienianiem składów, należy ze wszystkimi mieć przyjemność grania :).
    Chyba nie musze dodawac ze jestem za pozostaniem w jednej druzynie z Dario Nie ma sensu dzielic tego "zgranego tandemu" bo i po co.
    Z tym to się już muszę zgodzić. Cochis jak widać zawsze byliśmy razem i zawsze nasz zespół odnosił sukces, a gra z Tobą to czysta przyjemność :).

    Do poniedziałku na szczęście już nie długo, tylko pamietajcie wcześniej jeszcze jest inna przyjemność ;) duuuuże....


  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z tym nie mogę się do końca zgodzić. Na pewno nam "drużynie ciemnych" grało się bardzo dobrze i nie miałbym nic przeciwno, aby tak zagrać jeszcze raz, ale pozostaje pytanie co na to drużyna przeciwna, której jak było widać nie grało się aż tak składnie oczywiście poza akcją Bajo-->Mauy :). Ogólnie jestem za zmienianiem składów, należy ze wszystkimi mieć przyjemność grania :).
    Zgadzam się z Tobą Dario - nam - "ciemnym" ;) grało sie calkiem dobrze czego chyyba nie mogą powiedzieć przeciwnicy, no moze poza paroma ich akcjami. Trzeba cos zmieniac zeby zrobilo sie bardziej rowno, a nie tak jak to sie stalo na poczatku meczu - mowiac krotko na poczatku "jasnym" nie szlo wogole (a tak byc nie moze). :)

    I WIDZE ŻE MAMY 3 Strone :)

  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składy na poniedziałkowe spotkanie:

    [pre]"jasne stroje" "ciemne stroje"
    1. Killer 1. Killer Senior
    2. Debet 2. Gumiś
    3. Bajo 3. Roger
    4. royko 4. Mauy
    5. krajicek 5. Dario
    6. LukKalin 6. Mario77
    7. Cochis 7. ViJeG[/pre]

    Cochis: niestety zostaliśmy rozłączeni i któryś z nas będzie musiał poczuć gorycz porażki :) - a to wszystko przez royko z którym ustalałem składy i był bardzo przeciwny "naszemu duetowi" :)

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że dario już dokonał podziałów drużyn :) I wielkei thx ci za to Dario :) Squady z boku wydają się równe ale przyponieć że squady które tydzień temu Dario i Royko wybrali z boku wydawały sie też równe ale w hrze niestety to sie niepotwierdziło :) Chyba najwiekszą walkę w poniedziałek bedą prezentować Dario i Cochis gdyż któryś z nich dalej zostanie bez rzadnej porażki :) Szkoda że bede grać bez Mauego bo naprawde mi sie z nim dobrze gra :):) Widze Krajicek sie zaczyna wbijac na stałe do naszego squadu i bardzo dobrze bo naprawde dobrze gra :) No chyba Dario by mi skasował ten wpis jeśli by on niebjął wschodzącej gwiazdy piłki ręcznej ROYKO :) Wreszcie jestem z nim w teamie :) Tylko Royko niejedz mi tam żadnych wątróbek ani przeterminowanych powideł :)
    W sumie już jutro o 20:00 spotykamy sie na PYFKU w sports Pubie :):) Mam nadzieje że sie wszyscy wstawią :)

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario ale te potworki na górze hehe są normalnie gitowe :) To są maskotki naszego klubu hehe :) Poważnie rozwalają mnie te POKEMONY hehe :) Jak już Dario powiedział ja rezerwuje żółtego
    :):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):): ):)):):):)

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem ze wspaniałego spotkania przy PYFKU :) Mimo że była nas tylko 7 było suyperancko :) A wiec na spotkanie dotarli BAJO > DARIO > LUKKALIN > KILER SENIOR > KILER JUNIOR > ROYKO > MAUY
    Było naprawde super na początku siedzieliśmy sobie przy pyfku z małym wyjątkiem LUKKALINEM ( jeden z ochoczych pijaczyn ) Który siedział sobie przy COLI :) Ale tu niechodzi kto co pił chodzi tylko o spotkanie w miłym i ciekawym towarzystwie :) Jedune co było na spotkaniu niemiłęgo do dowiedzenie się iż nasza kochaniutka JELFA przegrała 25 do 20 :( Porozmawialiśmy sobie o różnych sportach wymieniliśmy zdanie na temat rónych tematów i było naprawde git !!!!!!!!
    Pod koniec wizyty pograliśmy sobie w bilarda :)Była SUPER gra i wreszcie chyba przekonał sie do niej DARIO który zawsze twierdził że nieumie grać a naprawde grał spox :)Równierz wojował tam ROYKO :) Równierz FAMILY KILER grali dobrze no i LUKKALIN tez zasługuje na słowa uznania :)
    Jednym słowe było miło i przykemnie szkoda tylko że nieprzyszła cała 14 :( Miejmy nadzieje że te spotkanka przejdą do histori :) i bedą sie cześciej odbywać :)
    Dzuieki chłopaki za to że byliście i do poniedziałku :):):)

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I zapomnaięłm jeszcze jedna sprawa bardzo ważna organizacyjna :) Wracając z DARIO I ROYKO z PYFKA rozmawialiśmy na temat koszulek > jestem w stanie załatwić koszulki po kosztach na z przodu napis www.spotrstboard.pl
    A ztyłu ksywa np bajo i numerek :)
    Są już osoby które sie piszą na bank BAJO DARIO I ROYKO hmm no i oczywiście rezerwacje na numerki
    - BAJO 6
    - DARIO 5
    - ROYKO 4
    - Krajicek 13
    - Lukkalin 9
    - Mario 77
    - Mauy 8
    - Roger 18
    - Kiler Junior 14
    - Kiler Senior 10

    (Odrazu będe edytował ten wpis aby było widoczne kto sie już na ową koszulke pisze )

    Czekam na dalsze zapisy kto chce mieć taką koszulke :):):)


  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Krajicek sie zaczyna wbijac na stałe do naszego squadu i bardzo dobrze bo naprawde dobrze gra :)
    Hehe! Milo mi BAJO ze tak uwazasz :) Tym razem wygrasz mecz - damy rade (pokazemy jak sie gra). :)

    I zapomnaięłm jeszcze jedna sprawa bardzo ważna organizacyjna :) Wracając z DARIO I ROYKO z PYFKA rozmawialiśmy na temat koszulek > jestem w stanie załatwić koszulki po kosztach na z przodu napis www.spotrstboard.pl
    A ztyłu ksywa np bajo i numerek :)
    Są już osoby które sie piszą na bank BAJO DARIO I ROYKO hmm no i oczywiście rezerwacje na numerki :):):)
    - BAJO 6
    - DARIO 9
    - ROYKO 4

    Czekam na dalsze zapisy kto chce mieć taką koszulke
    No ja bym tez sie pisal na taka koszulke :)
    a moj numerek: KRAJICEK 13

    I szkoda ze nie zalapalem sie z wami na to pyfffko, ale dalem znac DARIO ze nie dam rady bo pracowalem :(

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KRAJICEK 13- to numerek dla mnie - napisalem jeszcze raz zeby bylo widac :)

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oki krajicek masz zaklepana 13 :)

    Tak mysle chłopaki że jak by kwota niebyła taka duż to np za jakiś czas można było by zrobić to samo lecz np z ciemnymi koszulkami :) Wtedy to by było cio????A jak narazie widze to tak że co tydzień jedna drużyna tylko gra w koszulkach z ksywami :) Chyba że te koszulki będą tylko na sparingi a powiem że jesden jest juz w trakcie pertraktacji :)

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki chłopaki za miłe spotkanie, mam nadzieję, że będzie to częściej i w liczniejszym gronie.
    Zawsze miałem uprzedzenia do bilarda :) - jakoś nie pociągała mnie ta gra, ale... wczoraj mimo częstych odwiedzin białej bili w dołkach, grało się ekstra, aaaa byłbym zapomniał podbudowało mnie ostatnie zagranie (kończąca akcja), toż to takiego zagrania Wołkowiecki by się nie powstydził ;). Ach!, aż sam się zdziwiłem, że coś takiego mi wyszło :).

    Co do koszulek: Tak jak Wam Bajo i royko mówiłem...ja widze lepsze rozwiązanie :P po co jakieś podróbki z napisem forum, czyż nie lepiej nabyć oryginał wcale nie tak drogo. Takie rozwiązanie jest lepsze :) i nie tylko dlatego że ja już takowe koszuleczki posiadam :P, ale to będzie zdecydowanie lepsze dla ogółu :P

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario77 prosi o koszulkę z numerkiem 77 i napisem na pleckach Mario


    Jeżeli nie ma takiej możliwości abym wyszarpał taki numerek to poproszę o 7

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, ja również miło wspominam wczorajsze broważenie. Następnym razem obecność obowiązkowa!!! Lub usprawiedliwienie od rodziców ;);) To do tych, których nie było!!!
    W takim towarzystwie łatwiej przełknąć nawet gorzką porażkę Jelfy...

    Pomysł z koszulkami jest the best. Ja proszę Mauy i 8 na pleckach

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec co do wpisu Dario myśle że mój pomysł bedzie tańszy i wiesz będą numerki i ksywy :)
    Mauy i Mario wasze numerki już są zarezerwowane :)
    Lukkalin czekam na twoje potwierdzenie na SB o koszulke :)

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następnym razem obecność obowiązkowa!!! Lub usprawiedliwienie od rodziców To do tych, których nie było!!!
    W takim towarzystwie łatwiej przełknąć nawet gorzką porażkę Jelfy...
    Mauy dobrze mówi obecnosć obowiązkowa narazie usprawiedliwili sie u mnie Krajicek i Mario :) CZekam na dalsze usprawiedliwienia :):):)

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo, poproszę o numer 18 :)

    a co do wczorajszego spotkania to nie mogłem przyjść bo byłem w Wałbrzychu, a po co tam byłem to nie pytaj ;)

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto lista osób które sie już zdeklarowały zamówić koszulke :):):):):)
    - BAJO 6
    - DARIO 5
    - ROYKO 4
    - Krajicek 13
    - Lukkalin 9
    - Mario 77
    - Mauy 8
    - Roger 18
    - KilerJG 12
    - Kiler Senior 10
    - ViJEG 7
    - Cochis 21
    - Pepe 27
    - Gumiś 15

    Mianowicie dzisiaj troszke wykonałem telefonów i można powiedzieć że koszulki juz są prawie zamówione. Sprawa jest tego typu iż myśleliśmy aby zakupić koszulki tutaj po 6 zł na co producent który bedzie je wykonywał mówi że ta folia może odejśc i on nam może kupić wypróbowane ( miedzy innymi przez wrocławska policje ) Które po kilku praniach są nadal jak nowe :) Koszt mniej wiecej zrobienia takiej koszulki koło 8 zł ksywa + numer . Ale niema co sie składać po te 18 zł gdyż np niektóży zawodnicy jak Mario Roger czy kilerzy potzrebują 2 liczb co sie wiąże z wzrostem kosztów a wiec te przysłowiowa zł np moja Dario czy Royko i innych zawodników co mają pojedyńczy numer oddadzą ją dla osób które maja podwójny numer :) I skłądamy sie po 20 zł :):)

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie proszę o rezerwację numeru 7.

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo szykuj się na dzisiejszą wygraną :) I trzeba wykonać jakąś akcyjke meczu ;)

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie Bajo szykuj się na wygraną!!!! Takie trio ty, ja i Krajicek, że po prostu nie wypada przegrać. Dzisiaj im pokażemy chlopaki!!!!

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie proszę o rezerwację numeru 7.
    ViJEG jak juz może zauważyłęś dodałem cie do listy KOSZULKOWCÓW :):)
    KRAJICEK no wiesz co do akcji meczu można coś pomyśleć choć powiem szczerze bedzie ciężko poprawić ostatni wyskok MAUEGO ale może damy rade :P NO Royko wreszcie w jednej drużynie hehe zobaczymy co potrafisz :) Czy bedziesz grał na dobrym poziomie :) I mały APELIK do mojej drużyny chłopaki wiecej gramy kołem :)
    AAAAAAA i jeszcze jedna sprawa orgaznizacyjna pomału szykujcie sie na sparing :) Szczegóły w swoim czasie :) Wiec dawajcie z siebie wszytsko bo zagrają najlepsi hehe :)

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie Bajo szykuj się na wygraną!!!! Takie trio ty, ja i Krajicek, że po prostu nie wypada przegrać. Dzisiaj im pokażemy chlopaki!!!!
    Właśnie Royko nie wypada przegrac :) W końcu zobaczę Cię w akcji, no i poznam słynnego Royko :)

    KRAJICEK no wiesz co do akcji meczu można coś pomyśleć choć powiem szczerze bedzie ciężko poprawić ostatni wyskok MAUEGO ale może damy rade
    Bajo jeszcze nie znasz i nie widziales wszystkich moich możliwości ;) Niech chłopaki z przeciwnej drużyny uważają :)

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZEKAŁEM i CZEKAŁEM !! Aż się doczekałem - a chodzi mianowicie o to że ten temat jest 1000 raz otwierany!! :)

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny mecz przeszedł do historii, drużyna jasnych wygrała zdecydowanie i jak najbardziej zasłużenie 35:29. Przez porażkę mojego teamu niestety już jest tylko jeden lider, który ma na swoim koncie same zwycięstwa - Cochis, szacuneczek dla Ciebie :). Świetna partię oprócz Cochisa rozegrali....eee co będę wymieniał po prostu cały zespół jasnych zagrał koncertowo. Bajo, LukKalin, krajicek stworzyliście razem świetny zespół !!
    W naszej ekipie nic nie wychodziło - po prostu zawiedliśmy i tyle.

Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •