Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe Mauy jakie Dario z Bajo ustalą składy dzisiaj!!?? Ale pewnie znów nie będziemy razem, bo się boją tak jak mówiliśmy wczoraj ;). Ale chętnie bym zagrał z Tobą Mauy!!

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie tak będzie jeszcze przed Świętami sobie pograć. Wigilia za pasem a my na sali sobie popykamy. Mam nadzieję, że składy będą wyrównane i będzie ciekawy meczyk - a tak nawiasem to wszystkie mecze do tej pory były baaardzo ciekawe.

    Royko, że taż dałem sobie stuknąć w kufel. I wypiłem za tą Barcelonę, bo gdybym nie wypił to kto wie czy Kluivert by miał taką dyspozycję :P

    Ale tak sobie myślałem, że następnym razem chyba warto zmienić lokal co Wy na to?? Nie to aby mi się tam nie podobało ale wiecie co mam na myśli ;)

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Składy na poniedziałek

    [pre]Team Jasny Team Ciemny
    1.KillerJG 1.Bajo
    2.Cochis 2.PePe (Debet)
    3.Roger 3.Krajicek
    4.Mauy 4.royko
    5.Killer Sr. 5.Mario77
    6.LukKalin 6.ViJeG
    7.Gumiś 7.Dario[/pre]

    Myślę, że na razie trzeba dużo kombinować ze składami, jak dojdziemy do takiego momentu, w którym będziemy gotowi na ustalenie składów stałych to tak się zrobi i będziemy się zgrywali w jednolitych składach :)

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario a gdzie ja gram bo niewiem gdzie ja gram a gzdie KillerJG :)
    Widze juz poprawiłeś :) DZieki

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie moja paczka podoba wreszcie sobie zagram z Dario bo juz dawno niemiałem tej przyjemności :) Krajicek może teraz uda nam sie zrobić jakąś akcyjke meczu :) Mario widze gramy tak na przemian raz razem raz naprzeciwko sobie :) Widze wreszcie Royko i Vijeg razem. Royko brat wreszcie wróci bez kontuzji do domu hehe :) Royko i bez sempowania :)

    Przypominam że jutrzejsza gra bedzie PIKANTNA i niektóre osoby musza zmienić nastawienie wchodząc na sale :)Ze to gra dla 14 twardzieli takich jak killer senior :) To jest typ twardego ziomka :) Serdecznie pozdrawiam wszytkich was :)Aaaaa i jeszcze jedna sprawka organizacyjna pamietajcie niewnosimy miodziku na sale w szatni klejimy łapki :):):)

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo, mam wziąc przpisy gry w piłkę ręczną redagowane przez panów Szajnę, Szczepańskiego i Góralczyka. Czy obejdzie się bez? ;)

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mauy hehe weź bo to nieraz bedzie podparcie dla nas przy niektórych zbyt lekkich starciach uwazanych za faul :) hehe wiesz że ja jestem spokojny zawsze :P

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****!! sorry chlopaki za slownictwo ale wlasnie wrocilem z "roboty" i jestem wqrwiony bo dzisiaj sie dowiedzialem ze jutro musze byc w pracy kiedy to wlasnie powinienem byc w SP 10!! no i mnie nie bedzie niestety na sali!! sorki chłopaki!! Ale to nie moja wina tak bym sobie chetnie zagral. Mam nadzieje ze znajdziecie zastepce za mnie na jutro!!

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek może teraz uda nam sie zrobić jakąś akcyjke meczu :)
    No niestety Bajo nic z naszej akcji!! :( :( KUŹWA

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek miłej pracy hehe :) Nie niemuyśl że sie nabijam hehe .!!!!! Szkoda że cie niebedzie a wiec Dario czy jakieś roszady w squadach???? Czy zastepca krajicka zagra w jego miejscu???? Ale czy bedzie prezenotwał ten sam poziom ?:)

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek miłej pracy hehe :) Nie niemuyśl że sie nabijam hehe .!!!!! Szkoda że cie niebedzie a wiec Dario czy jakieś roszady w squadach???? Czy zastepca krajicka zagra w jego miejscu???? Ale czy bedzie prezenotwał ten sam poziom :)?
    Dzięki Bajo!! :) Może mój zastępca wypadnie lepiej ode mnie :)

    Życze Wam Chłopaki udanej sportowej rywalizacji!! :) I nie grajcie jak piz..!! hehe ;)

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krajicek szkoda, że nie będziesz mógł z nami po raz ostatni w tym roku zagrać, na dodatek miałem być z Tobą, wiec tym bardziej żałuję :(.

    Może weźniemy Surka?? Ale czy bez krajicka mamy jakiekolwiek szanse na powalczenie. Na dodatek ja dzisiaj nie jestem zbyt dobrze dosponowany :) - grypa mnie łapie, czuje to po łamaniu w kościach :). Może spróbujemy powalczyć :) co Wy na to chłopaki z teamu ciemnego ?? Będzie bardzo ciężko, ale może przez to będzie większa mobilizacja i chęć wygrania z teoretycznie silniejszą drużyną.

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dario ja jestem aby zostawić squady takie jakie są i myśle że damy rade . Pilne dario albo chłopaki weźcie 4 paluszki na mecz nawte z jakiś pilotów zrobimy fotki narazie mam cyfrówke :) piona chłopaki

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj działo sie działo

    Naprawde dzisja gra była ostra na maksa szczególnie w wykonaniu Bajo kontra Killer Senior :) Może odrazu napisze ze jutro zostanie zamieszczona fotka pełnej ekipy ( oprócz Krajicka który jak wyżej można przeczytać pracował ciężko :) ) ale jutro Mario wrzuci ją na swoją stronkę internetową i bedzie fotka ekipy :) Wreszcie zobaczycie te wielkie sławy wschodzące na parkiety polskiej piłki ręcznej :)
    Może wreszcie coś o meczyku napisze bo ci co tydzień czytają relacje pewnie są ciekawi wyniku :) A więc mecz zakończył sie wynikiem 42 : 36 dla drużyny ciemnej gdzie ja grałem czyli drużyna w ciemnych koszulkach . Tradycyjnie kilka słów o wszytkich :)
    M A R I O-Widze twoje postępy z tygodnia na tydzień jestes nieliczną osobą która prubuje grać zespołowo ( wiem dzisja miałem z 2-3 rzuty bezsensowne ale to z nerwów sorki ) Prubujesz rozgrywać akcje przez koło dobre rzuty z drugiej lini naprawde lubie z tobą grać :)
    D A R I O-Myśle że niebyło widać tej niedyzpozycji na boisku o której mówiłeś :) Grasz naprawde szybko i celnie prubujesz kombinować oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) Zadziwia mnie twoja szybkość i prawie 100% celnosć :)
    ROYKO I ViJEG-gra na jednym skrzydle była dobra choć musze jednego z braci pochwalić za krycie drugiego troszke ochrzanić . ViJEG miałeś cieżkie zadanie upilnować Rogera który jest o wiele od ciebie wyższy ale naprawde eobiłeś to w naprawde super sposób i niedałeś zbutni mu pograć myśle gdybyś miał lepsze warunki fizyczne dał byś rady :) Royko killerJG miał zadużo luzu wiem że nadrabiałeś to strzelając bramki ale obrona też jest ważna :)
    Pepe- naprawde dobra partia rozegrana dosyć widoczne psotepy i w celności naprawde jest coraz lepiej :) Może troszke wiecej podań ??? Ale brawo pepe :)
    Surek-myśle że na ten wpis czeka krajicek hehe :) Surek jego zastepca nasz bramkarz. W bardzo dużym stopniu to zwycięstwo zawdzieczamy jemu :) Gra była poukładana bardzo dobre parady i myśle że godnie cie zastoąpił Krajicek :)

    Jeszcze raz wielkie dzieki dla wszytskich mimo przygotowań świątecznych znaleźli czas aby pograć w piłke :)

  15. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde widze ze duzo stracilem :( Przede wszystkim to zdjęcie!! No i jeszcze ta wygrana :P
    HEHE i tylko ja jeszcze nie przegralem Panowie :) Bo Cochis w koncu doznal goryczy porazki.

    Surek-myśle że na ten wpis czeka krajicek hehe :) Surek jego zastepca nasz bramkarz. W bardzo dużym stopniu to zwycięstwo zawdzieczamy jemu :) Gra była poukładana bardzo dobre parady i myśle że godnie cie zastoąpił Krajicek :)
    hehe Bayo moze i czekalem a moze i nie :P ale sie ciesze ze znalezliscie osobe "cos niecos grającą" za mnie :)

  16. Powrót do góry    #196
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicek jesteś jedyną osobą która została bez porażki choć grałeś 2 z 5 spotkań :) No ale jednak nieponiosłeś porażki a cochoc dzisiaj pierwsz :( Trudno bedzie lepiej nastepnym razem :)

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HO HO HO MERRY CHRISTMAS!!

    Śnieg już pada, śnieg juz prószy.
    Marzną nosy, marzną uszy.
    A ja mknę bez wytchnienia,
    żeby złożyć Wam życzenia:
    pachnącej lasem choinki,
    na stole barszczu i szynki,
    radosnych kolędników
    oraz podarków bez liku...
    Świąt pełnych wesołości,
    karpia, co to bez ości,
    przyjaciół - tylko serdecznych,
    miłości i listow spod piór...wiecznych
    Sukcesów bardzo licznych,
    podróży zagranicznych
    i, gdy się tylko nadarzy -
    "wirtualnych" wojaży ;).

    Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA WSZYSTKIEGO NAJ ŻYCZE WAM WSZYSTKIM JA - KRAJICEK :)

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Bayo moze i czekalem a moze i nie ale sie ciesze ze znalezliscie osobe "cos niecos grającą" za mnie
    Krajicek BAJO sie pisze przez "J" a nie przez "Y" . hehe :)

  19. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo przez Y jakoś mi lepiej pasowało wczoraj :P Człowiek zmęczony po ciężkiej robocie ;) (chociaż się wczoraj opierdzielalem jak sie tylo dało) :P

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarni wygrali bo sedziowanie bylo stronniczne :):):):) A tak poza tym to zycze wszystkim wesolych swiat Nie przejedzcie sie i nie pijcie za duzo zebyscie na kacyku nie przyszli 6 stycznia :):) A w nowym roku Biali wygraja !!!

  21. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo przez Y jakoś mi lepiej pasowało wczoraj :P :P
    Masz rację Krajicek. Przez Y lepiej by brzmiało - hehe.

    Bajo (a może rzeczywiście zmienisz na Bayo) kiedy będą obiecane zdjęcia????
    Nie mogę się już doczekać.

    Panowie pamiętajcie o planowanym wyjeździe do Lubina.

    A co do stronniczego sędziowania to rzeczywiście możnaby pomyśleć o jakiejś pomocy dla nas z tej strony. Wiem np, że w Jeleniej odbywa się teraz kurs sędziowski - może w ramach szkolenia zaproponować im sędziowanie naszych spotkań.
    Pomyślcie nad tym.

    A dla wszystkich graczy oraz dla tych, którzy czytają te wpisy:

    Staropolskim obyczajem,
    Gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
    Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
    Wszyscy wszystkim ślą życzenia.

    Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
    Która wschodzi tużpo zmroku,
    Da Wam szczęście i pomyślność,
    W nadchodzącym Nowym Roku.

  22. Powrót do góry    #202
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wesołych Świąt

    Mimo życzeń w osobnym temacie, życzę tej szczególnej załodze by Święta minęły spokojnie, ciepło i po prostu rodzinnie i rozkosznie.

    W roku 2003 niech nasza "piłeczka" wspina się na wyżyny, niech nam wychodzą same akcje z serii "The best of SP nr 10" i grajmy jak najdłużej (to nie znaczy do godziny 21,05;))

    Pozdrawiam.

    P.S. Gorące życzenia od teamu realizujące 3R Handball, oni szczególnie nam kibicują!

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ten wspaniały wigilijny wieczór postanowiłem uraczyć całą ekipkę związaną z naszymi tradycyjnymi poniedziałkowymi spotkaniami na piłce ręcznej :)
    Na zdjęciu brakuje wielkigo fightera krajicka ale przyszpilimy go i również umiścimy jego fotkę na forum ;) krajicek nie wymigasz się :)

  24. Powrót do góry    #204
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario dziekuje że wstawiłeś już fotke :) Teraz wszyscy mogą podziwiać nasz team :) Ile tam tzw napinaczy hehe :) Teraz wreszcie ikobiety z forum zobaczą nas i przyjdą nam kibicować :) Wesolutkich świąt dla wszytskich :)
    Ja złoe wam życzonka w swoim stylu czyli wesołym :)

    Śmiechu po pachy ,
    smacznej kiełbachy
    prezentów kupe
    rózgi na du... :)
    do nieba choinki
    wędzonej szynki
    oraz szcześliwego wskoku
    do nowego roku :):)

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Hehe tak oglądam tę fotke i widze że w górnym rzędzie po skrajnych stronach stoją kołowi hehe :) Czy to zbieg okoliczności???????:):):):):)

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe tak oglądam tę fotke i widze że w górnym rzędzie po skrajnych stronach stoją kołowi hehe :) Czy to zbieg okoliczności???????:):):):):)
    He He Bajo, A KilleSr juz przed meczem spogląda na Ciebie (kołowego rywala) :) i jak się później okazało, Wasza wczorajsza walka była baaardzo ostra i zacięta :)

  27. Powrót do góry    #207
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He He Bajo, A KilleSr juz przed meczem spogląda na Ciebie (kołowego rywala) i jak się później okazało, Wasza wczorajsza walka była baaardzo ostra i zacięta
    No musze powiedzieć że naprawde wczoraj była bardzo ciezka i męcząca walka na kole po jednej jak i po dgugirj stronie . Mam nadzieje że KillerSR też by to powiedział :) Wczoraj mój rywal naprawde dobrze krył i bardzo ciężko m9i sie grało :)

  28. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zdjęciu brakuje wielkigo fightera krajicka ale przyszpilimy go i również umiścimy jego fotkę na forum ;) krajicek nie wymigasz się :)
    Mario no liczę na to :) tylko jakie to bedzie zdjecie?? Moze na golasa ;) Takie posiadam ale tylko od tyłu (moge udostepnic jezeli jakas Pani wyrazi chec jego ujzenia :)).

    A to zdjecie wyszlo jakby sami zabijacy grali w ręczną w SP 10 :) Panie no co jest - zadnych komentarzy nie ma :( nierozumiem ;)

  29. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja czesc tych towarow znam!!!
    A reszte moze poznam
    Tralalala
    :)

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chcialbym juz dzisiaj zyczyc Wam Szczesliwego Nowego Roku !!! Zeby byl lepszy od tego co wlasnie mija ,zeby spelnily sie Wasze wszystkie zyczenia ,zeby omijaly Nas kontuzje i zeby nasza ukochana druzyna (Jelfa) stanela wreszcie na podium !!! Pisze to dzisiaj poniewaz wyjezdzam na Sylwka do Paryża !!! Papa

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja czesc tych towarow znam!!!
    A reszte moze poznam
    Tralalala
    Na pewno poznasz jak wpadniesz z pomponikiem nas podopingować, wiesz jak wtedy faceci grają jak kobita patrzy??
    Już widzę royko jak śmiga do kontr, rzuca swoje firmowe lobiki, LukKalin poisuje się nienaganną techniką, Bajo rzuca jeszcze mocniej niż zwykle, ViJeG broni jak lew i rzuca przepiękne bramki, Dario jeszcze szybszy niż zwykle - niczym wiatr...

  32. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Mario - sama prawda :)

  33. Powrót do góry    #213
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mario no liczę na to :) tylko jakie to bedzie zdjecie?? Moze na golasa ;) Takie posiadam ale tylko od tyłu (moge udostepnic jezeli jakas Pani wyrazi chec jego ujzenia :)).

    Muszę przyznać Krajicek, że mnie zaintrygowałeś. Może poinformujesz forumowiczów z jakiej okazji i w jakim celu zrobiłeś sobie taką fotkę.

  34. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario, juz nie moge sie doczekac
    Zaraz wyciagam stroj kapielowy (bo to przeciez goraco bedzie), szukam czegos na pompony i zaczynam cwiczyc

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest dobra godzina na wpis :) Bo wlasnie wrocilem z atrapy i jem kolacje ;) Widzialem w atrapie Rogera ale on byl tak zaintrygowany tancem i patrzeniem na sępa na Panie :P ze mnie nie zauwazyl.

    Muszę przyznać Krajicek, że mnie zaintrygowałeś. Może poinformujesz forumowiczów z jakiej okazji i w jakim celu zrobiłeś sobie taką fotkę.
    A co do tego Roger to to jest najzwyklejsze zdjecie :) Zrobione w tym roku nad morzem (w morzu), oczywiscie bez kąpielówek :)

  36. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurde oczywiscie w ostatnim zdaniu mialo byc Royko a nie Roger ;) Ale wybaczcie jestem dzisiaj od 5 rano na nogach - tak wiec prawie juz 24 godziny non stop - a mój móżdzek nie domaga :P

  37. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że dzisiaj nie ma giery. Już jakoś przywykłem do tego, że poniedziałkowy wieczorek spędzamy na sali. No nic musimy się pogodzić i zamiast biegać po sali, trzeba przygotowywać >>gardełka<< na Sylwka :).

    kurde oczywiscie w ostatnim zdaniu mialo byc Royko a nie Roger Ale wybaczcie jestem dzisiaj od 5 rano na nogach - tak wiec prawie juz 24 godziny non stop - a mój móżdzek nie domaga
    oj krajicek, krajicek a Ty nie czytałeś regulaminu przy rejestracji się na forum :P - jest taka funkcja tak edycja (zachęcam w przyszłości do korzystania :)) - Damian, żeby mi to było ostatni raz ;).

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, ale chciałbym dzisiaj sobie pograć. Przyszedł poniedziałek, a ja wieczorkiem zamiast na sali będę w domu. Nie powiem żeby mi się taka propozycja podobała. Rzuciłoby się parę bramek.

  39. Powrót do góry    #219
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Oj, ale chciałbym dzisiaj sobie pograć. Przyszedł poniedziałek, a ja wieczorkiem zamiast na sali będę w domu. Nie powiem żeby mi się taka propozycja podobała. Rzuciłoby się parę bramek.
    [quote]
    Royko ale sam rozmumiesz że wiesz dzisija sylwester impreza no a nieraz po poniedziałkowych meczykach tu nóżka boli tu poleciałeś na parkiecik tu rączka boli:) A wiesz w tych warunkach niemożna sie dobrze bawić przy ...... no sami wiecie hehe :) Zycze wszytkim ziomko wspaniałej zabawy do rana i za dużo niepijcie :)

  40. Powrót do góry    #220
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj krajicek, krajicek a Ty nie czytałeś regulaminu przy rejestracji się na forum :P - jest taka funkcja tak edycja (zachęcam w przyszłości do korzystania :)) - Damian, żeby mi to było ostatni raz ;).
    OK Darek już wiem co mam robic :)

    I korzystając z okazji chciałbym wszystkim złożyć jakieś życzenia :)

    [b]Rok sie konczy, rok sie zaczyna
    Otworzmy wiec nowa butelke wina
    I razem wypijmy za nasze zdrowie
    Az sie zakreci troszeczke w glowie.
    Wszelkiej pomyślności w Nowym 2003 Roku
    - oby nie był gorszy od bieżącego!! :)
    Do siego Roku!! :)

  41. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Happy New Yaer

    No, no to następny raz zobaczymy się i zagramy już za roczek. Życzę więc wszystkim świetnej zabawy w Sylwestra i mega pomyślności w 2003. Naszej handballowej ekipie samych super akcji a drużynie i kibicom Jelfy niesamowitych emocji, świetnych meczów i samych zwycięstw. no i spokojnego awansu do szósteczki, a potem zobaczymy... ;)

    He, he no i tymi życzonkami noworocznymi nowa stronka w tym teamcie się otworzyła, w sam raz na Nowy Rok ;)

  42. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdrowia, szczęścia i słodyczy w Nowym Roku kominiarz ;) życzy!! :)

    Pierwszy mój wpis w tym roku i do tego jeszcze jako pierwszy na tej stronce :)

    Ciekawe jak tam chłopaki żyjecie po dniu wczorajszym?? :P Bo widzialem dzisiaj LukKalina i mówił że cięęężko ;) Ekipa u Daria porządziła ostro - hehe!! I prawidlowo :) Tylko chłopaki otrzepcie się po tym sylwestrze do poniedziałku :P 3majcie sie!!

  43. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak tam chłopaki żyjecie po dniu wczorajszym?? Bo widzialem dzisiaj LukKalina i mówił że cięęężko Ekipa u Daria porządziła ostro - hehe!! I prawidlowo Tylko chłopaki otrzepcie się po tym sylwestrze do poniedziałku 3majcie sie!!
    Och Krajicek działo sie działo :):):) A lukkalin miał racje że było ciężko ale Bajo Dario Mario Royko Vijeg Lukkalin te osoby z SB były na imprezce u Dario bawili sie *****..... Naprawde było gitowo oczywiście my krajicek alkocholu niepiliśmy wiec niemamy sie po czym otrząsać :):):):) Ale jest takie słynne powiedzonko Głodnemu chleb na myśli :):)
    Mój równierz I wpisik w tym roczku w tym temacie :)

  44. Powrót do góry    #224
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nooo - dzisiaj wróciłem z TESCO cały szczęśliwy!! ;) Pierwszy raz chyyba :) A to dlatego że zobaczyłem grafik na styczeń. I w pierwsze dwa poniedzialki mam wolne o 20, a w nastepne sie zalatwi z kims :) Tak wiec szykujcie sie na cieezki mecz w poniedzialek :) I myslcie chlopaki nad skladami!! Na pewno bede :)

  45. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kraijcek super iż bedziesz grał bo jak ci wiadomo w zanadrzu czeka jeszcze nasza akcyjka :) Dario jak moiżesz pomyśl coś na squadami i koszuleczkami :)

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •