Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 886

Wątek: Gra na najwyższym poziomie :)

  1. Powrót do góry    #541
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wyszło np wynik wogóle inny niż na sali. Ale o tym wszytkim napisze relacje kolega Royko nawet notował kto ile brameczek :)
    Royko Ty nie licz kto ile strzelil bramek tylko lepiej policz kto ile punktow zdobyl w super typerze w 28 kolejce cwaniaku ;) :P

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krajicku w sumie ciebie chciałem przeprosić bo równierz jesteś za Zabobrza ale niebyło cie na GG jak szukałem ludzi na seans. Mam nadzieje że sie niegniewasz a nie mam niestety do ciebie telefonu. Ale obiecuje że jak tylko będzie na kasecie to będziesz zaproszony na seamsik

    No widze korespondent royko coś spóźnia się z relacją hihi.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK. Nadrabiam już zaległości. Oto przebieg meczy wynotowany z kasety video (na pierwszym miejscu ciemni):
    1-0 Bajo
    1-1 royko
    1-2 Stefan
    1-3 Stefan
    2-3 Bajo
    3-3 Damian (karny)
    3-4 Stefan
    4-4 Damian (karny)
    4-5 LukKalin
    4-6 Stefan
    4-7 Stefan
    5-7 Dario
    6-7 Bajo
    6-8 Adrian
    6-9 royko
    6-10 Mario
    6-11 ViJeG
    6-12 royko
    7-12 Dario (karny)
    7-13 ViJeG
    8-13 Bajo (karny)
    9-13 Damian
    10-13 Bajo
    10-14 Stefan
    10-15 Stefan
    11-15 Dario
    12-15 Mauy
    13-15 Bajo
    13-16 Adrian
    14-16 Bajo
    14-17 Adrian
    15-17 Mauy
    15-18 Krajicek (karny)
    15-19 Krajicek
    15-20 Adrian
    16-20 Damian (karny)
    16-21 Mario
    17-21 Dario
    18-21 Dario
    19-21 Dario
    20-21 Damian
    21-21 Bajo
    21-22 LukKalin
    21-23 Adrian
    22-23 Bajo
    23-23 Bajo
    23-24 Stefan
    24-24 Igor
    24-25 ViJeG
    25-25 Bajo
    26-25 Dario
    27-25 Mauy
    27-26 royko
    28-26 Bajo
    28-27 Mischa (karny)
    29-27 Bajo

    Bramki zdobywali:
    Czarni:
    Bajo 13, Dario 7, Damian 5, Mauy 3, Igor 1, Grzesiek 0, Piter (bramkarz)0
    Biali:
    Stefan 8, Adrian 5, royko 4, ViJeG 3, Krajicek 2, LukKalin 2, Mario 2, Mischa 1.

    Minuty karne:
    Czarni: Bajo - 2 minuty,
    Biali: ViJeG - 2 minuty.

    Sędzia sprzyjał drużynie czarnych. Wystarczy spojrzeć na stosunek karnych (5-2) nie mówiąc o piłkach przyznawanych nie wiadomo za co drużynie czarnych.

  4. Powrót do góry    #544
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż za relacja :)Royko jestem pod wrazeniem.
    Hmmm 13 bramek strzeliłem ;( Mam nadzieje że niebęde odbierany że gram sam bo tak niechce. Zresztą oglądałem na kasetce to chyba niebyło tak samolubnie. A te 2 min hihi no jak już jestem Gladiatorem to trzeba walczyć a niestety za to sie płaci :)

  5. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo - no nie powiem ale 13 bramek rzucic to jednak trzeba byc sepem ;) Bo nie powiem ze to normalne :P

  6. Powrót do góry    #546
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buuu tylko 1 bramka :( kiepsko ! ale z tego co widze to wszyscy sie podzieliliśmy dorobkiem "prawie" po równo :)
    Bajo jesli Ci nie sprawi to przykrosci to moge ustawić składy ??? tylko raz i obiecuje że reszta to będzie Twoja sprawa ok ???

    A wiec tak:

    CIEMNE KOSZULKI:
    1. Mischa
    2. Piter
    3. Adrian
    4. Igor
    5. Damian
    6. Dario
    7. Roger
    8. Mario

    JASNE KOSZULKI:

    1. Bajo
    2. Mauy
    3. Rojko
    4. Vijeg
    5. Sławek
    6. Krjicek
    7. Grzesiek WRC

    W ciemnych koszulkach były by zmiany co jakiś tam czas albo w jasnych to juz zalerzy od Maria w której drużynie by chciał grać !!!
    To tylko moj plan na dobra gre. Jasne koszulki wykazały by w tedy napewno duzo zgrania i szybkosc, a czarne siłe. Co Wy na to ???

  7. Powrót do góry    #547
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno 8 typa w jednej dtuzynie nie moze byc!! Ale na pewno tak nie bedzie!! I chyyba Roger nie gra, ale nie wiem. Bajo zbiera kasiore to on dokladnie wie.

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mischa Słuchaj. A więc tak Roger nie gra z nami. A co do składów to ja już tak potajemnie z Mauym przez emaile ułożyliśmy więc może twoje będą za tydzień co????
    Nie to że są złe ale my byliśmy piewsi choć jeszcze ich tu nienapisaliśmy. Ale mam nadzieje że sie niepogniewasz ???
    Wiec ty za tydzień ustalisz:)

  9. Powrót do góry    #549
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tym razem bylbym z Bajo...No coz mnie tam obojetnie w jakich skladach bede grac, byle sobie pograc i...wygrac:P(i nie siedziec wreszcie na lawce kar(!)grrr. A tak szczerze to sklady moga byc, jestem za...:)Tylko kogo tutaj mam kryc...???

  10. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo to wypisz te sklady bo chce zobaczyc w ktorych lepiej sie bede czol:) Mam nadzieje ze do poniedzialku bede juz w pelni sil...Royko ale wiesz co w tej relacji jedno mi sie nie podoba...Nie powinno pisac kto ile siedzial na lawce kar. To jest tylko gra a gramy dla przyjemnosci.
    Pozdrowienia od Gniewka dla Ani, ktora juz dawno nie wpisywala sie w naszym temaciku...No coz jest zajeta, w koncu dzis czwartek...:)

  11. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajo to wypisz te sklady bo chce zobaczyc w ktorych lepiej sie bede czol Mam nadzieje ze do poniedzialku bede juz w pelni sil...Royko ale wiesz co w tej relacji jedno mi sie nie podoba...Nie powinno pisac kto ile siedzial na lawce kar. To jest tylko gra a gramy dla przyjemnosci
    Vijeg dzisiaj wieczorkiem będą wipisane. I chciałbym aby one były odbierane jako te w których zagramy w poniedziałek a MIschy będą za tydzień.
    A co do Royko bardzo pięknie że napisał kto ile siedział przynajmiej wyszło kto jest takim brutalem :)Boiskowym oczywiście ;)
    Oj Vijgu Vijgu
    No to ja sie dołaczma do pozdrowionek dla Ani i przesyłąm słodziutkiego buziaq :*mmmuuuaaaa

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do Royko bardzo pięknie że napisał kto ile siedział przynajmiej wyszło kto jest takim brutalem Boiskowym oczywiście

    Bajo ja nic nie chce mowic ale tez tam jestes WYPISANY...No to sie przekonalem kto jest tym brutalem...Boiskowym oczywiscie:P:P:P

    Aniu czekam na meczyk z Eb:):):):):):)

  13. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie razem z Mauym ustaliliśmy poprzez emailowanie :) skałdy. Odrazu mówie że składy są podobne do tych które ustalił Mischa ale jego właśnie on zaproponuje swoje za tydzień :)

    Oto co wymądziliśmy!!!!!

    No to jedziemy ;)

    Ciemne koszuleczki
    -Mauy
    -Bajo
    -Stefan
    -Damian
    -Grzesiek WRC
    -Igor
    -Vijeg

    Jasne koszulki
    -Dario
    -Mario
    -Piter
    -Royko
    -Piekarz
    -Mischa
    -Krajicek

    I co wy na to panowie ????

    Składy wydają mi sie optymalne i myśle że będzi fajna gra :)

  14. Powrót do góry    #554
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sklady wygladaja calkiem ciekawe!! :) Mario Dario - łooo kuu!! Słynny duet w akcji :)
    To jest chyyba ostatni wpis na tej stronie z własnego kompa - jutro trzeba oddać złodziejom z dami modem, tak wiec nie bede juz tu zagladal codziennie jak do tej pory czynilem:(
    Ale na pewno bede zagladal przynajmniej raz w tygodniu :)

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sklady wygladaja calkiem ciekawe!! Mario Dario - łooo kuu!! Słynny duet w akcji
    Co do duetu a nawet powiem że trio bo ty Krajicek równierz się dobrze zgrywasz z Dario i Mario więc słynne trio. Ale pamiętajcie że przeciwko wam zagra równierz duecik Bajo i Mauy więc jak to by powiedział krajicek ;) łooooo kuuu!!!! Bujcie się :):):):)


    To jest chyyba ostatni wpis na tej stronie z własnego kompa - jutro trzeba oddać złodziejom z dami modem, tak wiec nie bede juz tu zagladal codziennie jak do tej pory czynilem
    Ale na pewno bede zagladal przynajmniej raz w tygodniu
    Krajicku ja chyba najbardziej przeżyje twoje rozstanie z forum z własnego kompa bo ty byłeś drugą osobą za mną ;) która miała najwięcej wpisów na forum w naszym temacie oczywiście. No cóż Krajicku mam nadzieje że to będzie częściej niż tylko raz w tygodniu ;). Wiedz że moje wrota są zawsze dla ciebie otwarte :)

  16. Powrót do góry    #556
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedz że moje wrota są zawsze dla ciebie otwarte
    Jejku Bajo otwierasz wrota???? aż strach się bać... a ja myślałem że lubisz tylko panienki :P

    Ale wracając do tematu to składy wydają się być wyrównane, i jeżeli będziemy zgrani... a wszystko się na to zanosi to nie chciał bym być w Waszej skórze :)

  17. Powrót do góry    #557
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja sie moge poswiecic(:P)i popsuc im to zgranie kryciem indywidualnym(wole to niz obrone w kole).Tylko kogo ja mam kryc...hmmm musze sie zastanowic, jest pare osob ktore moga narzucac nam troche brameczek :):):)
    Szkoda ze nie gra z nami zadna "PANI":) bo nie mialbym takich problemow:P

  18. Powrót do góry    #558
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że składy, które zaproponował Mischa a wcześniej "prywatnie" ja wymieniałem z Bajo są bardzo bodobne co potwierdza pewne nasze obserwacje - zobaczymy czy sprawdzą sie w praktyce...

  19. Powrót do góry    #559
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wracając do tematu to składy wydają się być wyrównane, i jeżeli będziemy zgrani... a wszystko się na to zanosi to nie chciał bym być w Waszej skórze
    Mario hihi my tu już szykujemy tajną broń. Więc wy sie bójcie i żebyście nasz czasem niepomylili z zawodowcami ;)

    Dzisiaj oglądałem pewnie jak i większość z was meczyk Vive z Warszawianką. I wiecie co musimy sobie skołować też "czirkiderki" Royko bez śmieszku prosze.

    A tak sobie własnie myślałem co wy na to aby po pół godziny tzn o 20:30 zmienić się stronami ????
    To by wyglądało już prawie jak prawdziwi zawodowcy ;-)
    Ale szczerze moglibyśmy takie coś wprowadzic :)

  20. Powrót do góry    #560
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciemne koszuleczki
    -Mauy
    -Bajo
    -Stefan
    -Damian
    -Grzesiek WRC
    -Igor
    -Vijeg

    Jasne koszulki
    -Dario
    -Mario
    -Piter
    -Royko
    -Piekarz
    -Mischa
    -Krajicek
    hmm tak patrze na skaldy...Mocna strona ciemnych-glownie sila, twrada i ostra gra. Mocna strona jasnych-szybka i dynamiczna gra.
    Ciekawie zrobione sa te sklady bo naprawde widoczny jest tu taki podzial...Ale skaldy sa wyrowanane, wynik moze byc rozny.
    Bajo co do zmian stronami. Mnie tam latwo zadowolic i ja nie bede protestowac. Ja moge grac zarowno i na bramke ta przy oknie i na ta druga blizej wejscia(jaki jestem uniwersalny:P) Tylko ta pozycja, no wiesz kompletnie mi nie odpowiada...Na pewno nie bede siedzial(znaczy gral) na prawym skrzydle...to jest koszmar juz gralem i dziekuje bardzo, nie jestem lewo reczny...Na drugim skrzydle jakbym gral to za przeciwnika mam Dario(z deszczu pod rynne:))Bajo wiesz na jakiej pozycji ja bym sobie pogral, a ponadto obrona w kole nie jest moja super strona. Tak wiec ja bylbym za tym-gra na kole, w obronie skrzydelko(lub kogos indywidualnie:)) W kazdym badz razie bedzie ciakwie, i musimy wygrac bo gram w druzynach ktore przegrywaja...Pozdrowienia:)

  21. Powrót do góry    #561
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania na parkiecie SP 10. Składy wyadają się być wyrównane... gra będzie zacięta... oby tylko teraz koszulka royko utrzymała się w całości bo jak tak dalej będziemy naszego kolegę atakowali to zabraknie mu w domku koszulek :P

  22. Powrót do góry    #562
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vijgu nie moge się z tobą zgodzić co do twojej oceny składów. A bardziej szczegółowow mówiąc do tego że uważasz że są one podzielone na "Siłaczy" i "Skoczków". Ponieważ obie drużyny mają masywnych zawodników ( czarni Bajo, Damian, no wsumie Igor) ( jaśni Piter, Piekarz, Mischa) i równierz zawodników którzy dysponują szybkością (czarni Mauy, Stefan) (Jaśni Mario Dario Krajicek) i niemoge zaakceptowac tego co powiedziałeś bo byłeś w bardzo wielkim błędzie. Składy było dobierane własnie pod takim kątem jak i zarówno kątem gry i troszke pozycji. Wiadomo że wszystkich nie da się zadowolić.
    Co do twojej gry na prawym skrzydle. Może i tam grałes i ci się źle grało ale ja cie tam widze nawet po to aby weliminować świetnie grającego Dario. Wiem że umisz uprzykrzyć życie i robisz to anwet może nieświadomie dosyć dobrze. Vijgu co do tego abyś grał na kole. Powiem tak ja gram tam od pierwszego spotkanka i będe grał tam do ostatniego. Więc niemożemy dublowac pozycji i powturzyć sytuacji z przed tygodnia gdzie Dario i Damian można powiedzieć grali na tej samej pozycji.

    Mario hihi co do koszulek Royko to sie też zaczynam obawiać. Hmm no ale kolego Royko niemartw sie jak coś złożymy sie tam na jakąś z targu np z KAczorem Donaldem :)
    A druga możliwość Vijeg jako dobry brat zdejmie swoją ;) i odda bratu aby nielatał z gołym sysuszkiem ;)
    Oczywiście ja MArio też nie mogę sie doczekać tej ukochanej godziny 20:00 która w poniedziałki działa na wszytkich kojąco. ;)
    Panowie to do zobaczyska w poniedziałeczek.
    Pozdrowionka dla was chłopaki oraz najbardziej zagożałych naszych kibiców. ;)

  23. Powrót do góry    #563
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vijeg ciekawie zinterpretowałeś składy... hmmmm wydaje mi się, że pozornie może to tak wyglądać ale ja mam inne zdanie. Okaże się po grze jakie faktycznie były oba teamy.
    Co do Twojej pozycji na boisku to uważam że ta gra ma każdemu sprawiać przyjemność i powinien grać tam gdzie mu jest najwygodniej - oczywiście z unikanie sytuacji, w których będziemy mieć np. 6 rozgrywających ;). Tylko, że mi się zdaje, że Ty masz dobre predyspozycje na prawe skrzydło i możesz tam pośmigać z dobrym skutkiem, wszystko zależy od współpracy z rozegraniami i z kołem.

  24. Powrót do góry    #564
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie przypominam o przyniesieniu na jutro pieniążków. NO ostateczny termin we wtorek na Jelfe:) KOszt w miesiącu Kwietniu 18 zł.
    Jak narazie zapłacili

    Damian 18 zł
    Stefan 10 zł
    Piter 10 zł
    Pikarz 18 zł
    Bajo 6 zł

    Z tych pieniedzy zostały pokryte koszty piłki oraz jeszcze koszt za klej(choć jeszcze niejest do końca spłacony)
    Mam prośbe chłopaki przyniescie bo po co znów mamy płacić głupie odsteki jak za t e siano można iść na pyfko ;)

    Za sportowym pozdrowieniem was ulubieniec BAJO hehe ;)

  25. Powrót do góry    #565
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja was tez wszystkich pozdrawiam!!!
    powodzenia na meczyku

  26. Powrót do góry    #566
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz poniedzialek :):):):):) i kolejna gierka ... wiecie co ja podejrzewam ze cos musi byc nie tak, albo w kleju albo w powietrzu hali sp.10 bo coraz bardziej sie nie moge doczekac poniedzialku a to juz mozna powiedziec ze NAŁÓG!!!!!!! po papierosach, narkotykach i hazardzie przyszła kolej na piłke ręczną!!! boże ratujcie mnie ludzie ja jestem nałogowcem!!!!!! do tej pory nie pamilem nie cpalem a hazard to tylko w STS-sie. Boje sie :( :( bardzo Was prosze. Pomocy!!!!!

    Michał z Jeleniaj Góry

  27. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No panowie to dzisiaj Gierka był potężna. ;( Tyle sie czekało na to aby niestety z przyczyn techniczno nieporozumiałych ekipa niezagrała dzisiaj na stad de Sp 10 :) Po raz pierwszy od dłuższego czasu większośc z nas o godz 20:00 w poniedziałek siedziała już w domciu i pewnie miała zryty chumorek. No ale cóż to jest chyba dla nas nauczka bo w sumie można powiedzieć że to my też troszke nawaliliśmy. W środę jesli wszyscy zapłaca jutro na Jelfie to z Dario pójdziemy i się porozmawia o umowie do końca Czerwca. Ale mamy nauczke :)
    Ale ja kcem grac ;( Chyba jak Mischa wpadłem w nałóg :)

  28. Powrót do góry    #568
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uzupełniam sprawy z siankiem :)

    Damian 18 zł
    Stefan 10 zł
    Piter 10 zł
    Piekarz 18 zł
    Royko 18 zł
    Vijeg 18 zł
    Bajo 6 zł
    Grzesiek WRC 18 zł
    Krajicek 18 zł

    Osoby które mają zapłacić jutro na Jelfie

    Mauy
    Mario
    Dario
    Igor
    Mischa
    i dpłacić ci którzy niewpłacili całej kwoty


  29. Powrót do góry    #569
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich grających.
    Muszę Was poinformować o pewnej nieprzyjemnej sprawie. Otóż dzisiaj rozmawiałem z kierowniczką sali przy SP 10 i powiedziała mi, że do końca roku szkolnego nie ma możliwości przedłużenia nam umowy i dalszego wynajmowania sali.
    W związku z tym poczyniłem pewne kroki by znaleźć inną salę. Jestem po wstępnych rozmowach w sprawie sali przy ulicy Grunwaldzkiej (sala ma 40x20 metrów). Wkrótce będę się widział z Komendantem JW i zobaczymy co da się zrobić. z pierwszych ustaleń wynika, że jednorazowo nie byłoby raczej problemu natomiast może być problem jeśli byśmy chcieli przychodzić regularnie. Co do kosztów to nic nie wiem.
    Po drugie rozmawiałem z dyrektorem SP w Starej Kamienicy. Wiem, że to jest okolo 12 km od Jeleniej Góry, ale przecież mamy auta i te 15 minut dojazdu nie powinno stanowić problemu, zwłaszczas teraz jak długo jest widno i jest po prostu ciepło. Sala z tego co mówił Mario jest świetna. Koszt orientacyjnie byłby niższy niż na SP 10, ewentualnie za te same pieniądze moglibyśmy dłużej grać. Tylko jest pewien problem. Po prostu raczej nie wchodzą w grę poniedziałki. Musielibyśmy wymyślić inny termin. Mam nadzieję, że uda się coś wspólnie ustalić. Jutro mam dzwonić do dyrektora to poda mi szczegóły dotyczące kosztów i wolnych terminów.

    Wypowiedzcie się co do powyższych propozycji, bo nie wiem jak wy ale ja niezbyt chcę rezygnować z naszych gierek.

    Jak będę miał jakieś dodatkowe informacje to dam Wam znać.

  30. Powrót do góry    #570
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZKODA TEJ SALI. POSTARAJ SIĘ ZAŁATWIĆ SALĘ GDZIEŚ W JELENIEJ I KONIECZNIE O 20.00 BO NIE CHCIELI BYŚMY TERAZ REZYGNOWAC Z GRY Z WAMI.JESZCZE BIORĄC POD UWAGĘ MOJĄ SZCZYTOWĄ FORMĘ NA BRAMCE
    [img][/img][img][/img]
    W RAZIE CZEGO DAJ ZNAC NA MECZU OK.!!!!!!!!!!! NARA PITER

  31. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda....mimo wszystko bardzo fajnie się grało na SP 10. No nic miejmy nadzieję, że uda nam się coś interesującego znaleźć, bo nie chciałbym jak i chyba większość rezygnować z naszych meczyków. Co do propozycji odnośnie sali w Starej Kamienicy...sala jest fajna, ale czy będzie się opłacało jeździć i czy każdy będzie w stanie dojechać ??
    Fajnie by było, gdyby wypaliło z salą wojskową.

    PS. royko witamy w gronie superuserów :P - nawet się nie pochwaliłeś :)


    Fotki sali w Starej Kamienicy :) !!!




  32. Powrót do góry    #572
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słuchajcie to jest za daleko zobaczycie bedzie tak ze połowa z Nas nie bedzie grac bo nie bedzie miala jak dojachac !!!!! przecierz sa w JG sale gdzie mozna spokojnie pograc np. sp. 11 !!!! tam z tego co wiem wychodzi od osoby jakies 6 zł za gierke jezeli bysmy szli w 14 to chyba nie jest drogo a jak bysmy jezdzili do starej kamienicy to paliwo samo ile zerzre!!!! ja sie jeszcze podowiaduje jak by co. Wiem tez ze na złotniczej jak bysmy chcieli, to 2 razy w tygodniu w srode i piatek ale o 20.30 po godzince wychiodzi miesiecznie 500 zł i to nie zalerznie od tego ile osób jest na hali, jak gralismy to zawsze nas troszke dluzej zostalismy do 22.00 i mozna w tedy porobic jakies turnieje zawsze to sie troszke koszty wzróca bo bedzie wiecje osób chetnych. To jest tylko kwestia sie dogadania z kierowniczka hali, jak by co to zapytam sie jezeli Wy byscie chcieli. A jak wiecie to juz jest sala pełno profesjonalna i mysle ze wylorzyc troszke wiecej kasy po jakies 40 zł miesiecznie i 8 gier w miesiacu po 1,5 godziny to chyba nie drogo!!! narka pozdrawiam Mischa i Piter

  33. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja również uważam, że jak coś to trzeba szukać w Jeleniej, royko ta Stara Kamienica to nie jest najlepszy pomysł. SP 11 odpada na bank !!, gdyż nie wolno ruszać koszy, a jeśli ich się nie przestawi to będzie się rzucało z 4 metrów :), a sala i tak jest mała.
    Trzeba będzie coś pokombinować, nie możemy pozwolić, aby skończyły się nasze mecze !! :)

  34. Powrót do góry    #574
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sala na SP 11 odpada. Osobiście rozmawiałem z dyr. Sroką (a znam go dobrze) i niestety pewne sprawy techniczne są nie do przeskoczenia. Mianowicie nie można ruszyć koszy, a grać jak będą rozłożone kosze jest bez sensu.
    Z drugiej strony do Starej Kamienicy nie jest daleko. Ponadto można sprawdzić Złotniczą, a ja się dowiem jak na Grunwaldzkiej.

  35. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie no naprawde zszokowała mnie pierwsza wiadomość Royko. Qrcze nie ciekawie się zaczyna dziać.
    Co do Sp11 to na bank odpada z przyczyn jakich pisali Dario i Royko. Co do Starej Kamienicy ????? Wydaje mi się że trzeba szukać xczegoś w Jelonce Royko. To nie ma zbytniego sensu na dłuższą metę. Co do twojej propozycji Piter. Myśle że wielu by niemogło 2 razy w tygodniu i były duże problemy z sianem. Z tego co wiem dobra sala jest w dawnej Sp 1 czy 2 może tam by można się coś dowiedzieć ??? Myśle że dobra by była na grunwaldzkiej ale głupio wyszło panowie trzeba coś myśleć .

  36. Powrót do góry    #576
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie mniej wiecej tak myśle i można by było coś pomyśleć.
    A wiec Sale które odpadają na bank.
    Ekonom, Mechanik, Budowlanka, sp 4,11,12,14,

    Trzeba się spytać o Sp 8i Grunwaldzką.

    Wiem że kiedyś Mauy coś proponował Sobieszów. Mauy prosimy o odzew z tym sobieszowem.

  37. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie o czym wy mowicie. Nie wiem czy ktoś z Was był na sali SP 1, 2, 12 i 8. Te sale są za małe dla koszykówki a co dopiero do piłki ręcznej. Nie wiem jak wygląda sala w Sobieszowie. Ale z drugiej strony patrząc to do Sobieszowa z Zabobrza jest z 10 km, a do Starej Kamienicy około 12-13 - różnica prawie zadna.
    W Jeleniej Górze w grę wchodzą tylko sale przy SP 10, na Złotniczej i na Grunwaldzkiej. Nie wiem jak wyglądają sale w Sobieszowie i podobno niezła jest sala przy szkole na Warszawskiej.
    Ponadto w alternatywie mamy Starą Kamienicę - panowie to nie jest daleko - samochodem około 15-20 minut, koszty paliwa niewielkie a jak się rozłożą na 4 czy 5 osób to prawie żadne. Z samochodami myślę, że można się jakoś zorganizować. Wystarczą w sumie 4 auta (a przy dobrym układzie i 3). Myślę, że to jest propozycja godna rozważenia. Wielu z Was przeraża, że jest to poza Jelenią Górą, ale po pierwsze byłoby taniej, po drugie do Sobieszowa z takiego Zabobrza jest praktycznie ta sama droga, po trzecie hala jest nowa i naprawdę bardzo przestronna i fajna, a po czwarte myślę, że problem dojazdu jest po prostu przez Was wyolbrzymiany.
    Koszt sali na Złotniczej wynosi 80 zł za godzinę (dzwoniłem dzisiaj do OSiRu).

    Tak więc pomyślcie co wybrać:
    - halę na Grunwaldzkiej (nie do końca pewne jest jej załatwienie),
    - halę na Złotniczej (wyższe koszty),
    - halę w Starej Kamienicy (niższe koszty, ale konieczność dojazdów)
    - zrezygnowanie z gry do jesieni.

    Osobiście optowałbym za wariantem 1 lub 3. Z całą pewnością odpada rozwiązanie 4.
    Chcę abyście sprawę przemyśleli i dali jasną odpowiedź na forum lub dzisiaj na meczu "witaminek".

  38. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mi wydaje się też albo Grunwaldzka albo Stara Kamienica albo Sobieszów. Nieiwem wydaje mi się że troche osób zrezygnuje z gry jeśli bedziemy grać w Starej Kaminicy. Takie jest moje zdanie. Ja chyba bardziej bym był za Sobieszowem. Wiem royko że Stara Kamienica nowa sala ale hmmm no naprawde niemam do końca zdania.

  39. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze sie niedobrze dzieje pod moja nieobecnosc na necie :( No bardzo niedobrze - nie ma sali :( Ale mam nadzieje ze sie znajdzie!! Bo ewentualnosci przelozenia gry do jesieni nie widze ;) :P
    Bylem dzisiaj na meczu Jelfy i mysle ze nasza gra jest efektowniejsza :) ;) :P

  40. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa sali przy Grunwaldzkiej upadła. Po prostu wojsko nie może prowadzić działalności gospodarczej i w związku z tym nie może wynajmować hali. Samą halę widziałem. Jest większa niż w SP 10. Sprawa sali będzie aktualna od stycznia 2004 a cena z tego co wiem będzie konkurencyjna. Warto będzie się zastanowić.
    W tej chwili aktualna jest tylko hala na Złotniczej. Możemy przychodzić we wtorki lub w środy na 20.30. Cena 80 zł/h. Chodzić będzie można od przyszłego tygodnia ale tylko do 12 maja gdyż wtedy zaczyna się remont hali i trzeba będzie pomyśleć o czymś innym. Może Sobieszów.
    Potrzebuje do piątku dać odpowiedź tak więc do jutra zdecydujcie czy chodzimy czy nie.

  41. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Royko no ja sie pisze na to na bank. Sszkoda że tylko do 12 maja. Tylko czy qrcze w te dni będą mogli wszyscy ?? Mi osobiście i wtorek i środa pasuje wiec ja się dostosuje do dnia w którym bedzie mogła większość.

  42. Powrót do góry    #582
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    royko tak jak Ci mówiłem...mi taki termin jak najbardziej pasuje. Myślę, że koszt 4 zł wiecej za miesiąc nie jest aż tak duży, a i może przynajmniej będziemy troszku dłużej niż równą godzinkę grać.

    Więc ja się piszę oczywiście, dostosuje się do każdego terminu, wiec zadecydujcie tak aby wiekszośći pasował.

  43. Powrót do góry    #583
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BEBENEK

    Chłopaki na złotniczą można chyba też raz w tygodniu , co by dało 40zł.A był ktoś w 4 przecież tam jest tak mała sala ,że trzeba by bylo grać w 4 lub 5 bez przesady.Może jeżdzijmy do sobieszowa i po sprawie,a od przyszłego sezonu pomyślimy o lepszej sali,bo jak tak dalej pójdzie to nie będziemy grali do września.Nara pozdrawiam Piter!!!!!!!!!!!!!!!
    Ps. Zrobilem juz bęben i jedzie z nami do Dzierżoniowa

  44. Powrót do góry    #584
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie!
    Sytuacja na chwilę obecną przedstawia się następująco: możemy mieć halę na Złotniczej od przyszłego tygodnia we wtorki lub środy od 20.30. Godzina kosztuje 80 zł. Sala byłaby aktualna do 12. maja więc wypadłoby nam 4 spotkania.
    Do tego dochodzi koszt piłki i końcówka pieniążków za klej.
    Po wyliczeniu kosztów wychodzi, że każdy musi zapłacić po 28 złotych. Ci do zapłacili już część pieniążków muszą tylko dopłacić różnicę. Zwracam uwagę na wyższy koszt wynajęcia hali a także na to, że w SP 10 płaciliśmy za 3 gry a na Złotniczej za 4. Pieniążki należy dopłacić najpóźniej w niedzielę u Bajo lub ewentuallnie u mnie.
    Rozmawiałem wczoraj z Dario, Mario, Bajo i LukiemKalinem. Omawialiśmy sprawę drugiej połowy maja i czerwiec. Jedyną alternatywą jest Stara Kamienica. Wiem, że cząść z Was się skrzywi ale pomyślcie jeśli koszty wynajęcia hali plus koszty dojazdu (paliwa - auta myślę, że bez problemu się znajdą a na paliwo wszyscy się złożą) będą i tak niższe niż w Jeleniej Górze to chyba warto spróbować.
    Co Wy na to?
    I przypominam o decyzji co do dnia jaki Wam pasuje - wtorek czy środa.

  45. Powrót do góry    #585
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to podane terminy nie pasują Damianowi.
    Na Jego miejsce może wskoczyć Kuba (Cochis), ale wtedy wchodzi w rachubę tylko środa 20.30.
    W tej chwili pewni na środowe gry są:
    - Dario
    - Mario
    - royko
    - ViJeG
    - Bajo
    - Mauy
    - Kuba
    - krajicek
    - Piekarz
    - Mischa
    - Grzesiek
    - Igor
    czyli 12 osób.
    Nie mam jeszcze odpowiedzi od Pitera, i Stefana.
    Potrzebuję tą wiadomość dostać jak najszybciej jeśli chcemy już w przyszłym tygodniu grać. I przypominam, że koszt 4 spotkań (w SP 10 miało ich być 3) wynosi 28 złotych od osoby. Mam nadzieję, że szybko się zdecydujecie i już niebawem zagramy.

Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •