Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Zielonogórscy juniorzy - Kurman i długo długo nic ??

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    Zielonogórscy juniorzy - Kurman i długo długo nic ??

    Czy pamietacie te czasy jak Zielona Góra słyneła ze swoich wychowanków ?? Niestety większosc z nich odeszła z Zielonej Góry i robi kariery w innych miastach . Ostatnio jednak młodzi zawodnicy ZKZ-u nie jeżdza tak dobrze jak ich poprzednicy. Tacy zawodnicy jak Kasprowiak , Zarówny czy Grabowski oprócz pojedyńczego startu w meczu oraz jeżdzie w ZLM nic wiecej nie prezentuja. Wydaje mi sie ze w "produkcji" zawodników nastapiła jakas awaria i nagle oprócz Kurmańskiego czy Kujawy nikt nie słyszałał cos dobrego o młodym pokoleniu zielonogórskich jeżdzców.
    Wydaje mi sie ze teraz nalezy sie skupic na tych zawodnikach ze szkółki . Jesli sie teraz odpowiednio poprowadzi tych zawodników to za jakis czas Alan Marcinkowski czy Damian Grabski moga decydować o potędze Falubazu !!! I własnie wzgłędem szkółkowiczów zwracam sie do was z takim pytaniem. Jak sadzicie czy którys z nich ma szanse na przebicie sie do czołoki pollskich zawodników , czy moze podziela los Mriusza Dudka czy Sebastiana Smotera ?????

    Pozdrawiam FanFalubaz

    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    widziałem obu ale;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Co do Alana Marcikoskiego to powiem wam żeto dopiero bedzie zawodnik to bedzie mojim zdaniem lepszy od kurmanka chyba że by przywalił oby nie już 15 marca zdaje licecje i już 31 marca bedzie miał ligowy debiut ale bendą jaja ja zanim tomek gollob przyjedzie bo już dobrucki poznał jego możliwości
    a co do grabskiego to chłopak ma toszku taletu ale sie boji jak jest troche miejsca przy bandzie to on zamyka gaz

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    PEWNIE ŻE MAJĄ

    Zielonogórscy szkółkowicze, jak zresztą wszyscy inni mają duże szanse pójścia w ślady najlepszych. Wszystko zależy tylko od nich. Muszą ciężko i solidnie trenować, a to na pewno przyniesie efekt. Jeżeli już taki adept z góry zakłada, że jest dół, nie ma sprzętu to nie wróżę mu wielkiej kariery. Na tym etapie szkolenia trzeba wykazać się charakterem i ambicją. Poza tym dany adept musi mieć po prostu talent. Z zielonogórskich szkółkowiczów w tej chwili wyróżnia się tylko Marcinkowski. W Jego jeździe widać, że drzemią w Nim spore możliwości. Oby tylko odpowiednio się rozwijały.

    Osobna sprawa to sama selekcja. Myślę, że coś z nią nie tak w Falubazie. Do dziś np. nie mogę zrozumieć w jaki sposób taki Kiersztan zdał egzamin i został żużlowcem. Żużel to przecież sport dla wybranych i najzwyczajniej w świecie, nie każdy się do tego nadaje. Trener powinien to już wychwytywać na samym początku szkolenia. I wogóle sam egzamin na certyfikat powinien zostać bardziej zaostrzony. Przykładów tzw."żużlowców - nieporozumień" jest przecież wiele.

    To tyle. Tak więc panowie Marcinkowski, Grabski i reszta - TRENING TRENING I JESZCZE RAZ TRENING.

    Pozdro!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Co do przymykania gazu przez Damiana Grabskiego to ja bym sie kłucił , tzn ja nie mówi ze nie bo przeciez nie ma zawodnika ze szkółki który by nie przymykał gazu w ostrych sytuacjach. Jednak mi sie wydaje ze ten zawodnik , który ma duzy talent , ma jeden problem , jest nim sprzęt z tego co wiem to jeżdzi on na maszynie szkółkowej która jest skręcana na szybkiego przed samym treningiem , i te zwolnienia przy bandach sa spowodowane słabym sprzetem , jestem pewny ze gdyby Damian dostał nowy sprzet to wtedy by pokazał co potrafi a wiem ze potrafi duzo. Kto wie czy nie okazało by sie ze to własnie on jest tą najwieksza nadzieją zielonogórskiego speedwaya.
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co z tego ze przymyka gaz moze przymykac dopiero wchodzi w swiat zuzla i moze sie jeszcze boi ale to nic ale widzialem tagze obu i jezdza bardzo dobrze tak jak fan powiedzial to jest przyszlosc ZKŻ i z tym sie zgodze gdy Kurman odejdzie na seniora to jest Pustka dlatego sadze ze wlsnie oni zajmom jego miejsce

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    mówisz bzdury!!!!!!!!!!!

    Co do przymykania gazu przez Damiana Grabskiego to ja bym sie kłucił , tzn ja nie mówi ze nie bo przeciez nie ma zawodnika ze szkółki który by nie przymykał gazu w ostrych sytuacjach. Jednak mi sie wydaje ze ten zawodnik , który ma duzy talent , ma jeden problem , jest nim sprzęt z tego co wiem to jeżdzi on na maszynie szkółkowej która jest skręcana na szybkiego przed samym treningiem , i te zwolnienia przy bandach sa spowodowane słabym sprzetem , jestem pewny ze gdyby Damian dostał nowy sprzet to wtedy by pokazał co potrafi a wiem ze potrafi duzo. Kto wie czy nie okazało by sie ze to własnie on jest tą najwieksza nadzieją zielonogórskiego speedwaya.
    tu się z to bą nie zgodzę byłem kiedyś na trnigu i tak pot koniec treningu ścigali się kłopot i marcikoskim na początku 2 razy dostał kłopot to jąder myślał że Grzesiu przegrywa bo ma słaby sprzęt zawodnicy przesiedli się na sprzęt odpowiednio marcikoski na kłopota i odwrotnie i co się okazało kłopot przegrał o całą prostą także sprzęt sam nie pojedzie

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    I co z tego ze przymyka gaz moze przymykac dopiero wchodzi w swiat zuzla i moze sie jeszcze boi ale to nic ale widzialem tagze obu i jezdza bardzo dobrze tak jak fan powiedzial to jest przyszlosc ZKŻ i z tym sie zgodze gdy Kurman odejdzie na seniora to jest Pustka dlatego sadze ze wlsnie oni zajmom jego miejsce
    przepraszam cie bardzo jak przemyka teraz to póżniej nie bedzie przymykał to powiec dlaczego Alan nie przymyka a jest młodszy jak za szkółkowicza przymyka to w czasie zawodów póżniej widzimy markowane defekty np kujawa

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Własnie !!!
    Co z tego ze przymyka ??? Niech se przymyka teraz . lepiej zeby teraz przymykał niz pózniej jak bedzie jeżdził w meczach , a moge sie załozyc ze tacy zawodnicy jak Gollob czy Rckardfsson tez przymykali gaz na łukach i to jest rzecza normalna. Jazda na zuzlu polega miedzy innymy na dobrym składaniu sie na łuku a zeby sie tego nauczyc to na poczatku trzeba ujmowac troche gazu a z czasem to samo przyjdzie.
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co z tego ze przymyka gaz moze przymykac dopiero wchodzi w swiat zuzla i moze sie jeszcze boi ale to nic ale widzialem tagze obu i jezdza bardzo dobrze tak jak fan powiedzial to jest przyszlosc ZKŻ i z tym sie zgodze gdy Kurman odejdzie na seniora to jest Pustka dlatego sadze ze wlsnie oni zajmom jego miejsce
    przepraszam cie bardzo jak przemyka teraz to póżniej nie bedzie przymykał to powiec dlaczego Alan nie przymyka a jest młodszy jak za szkółkowicza przymyka to w czasie zawodów póżniej widzimy markowane defekty np kujawa
    Tak tylko kiedys alnowi to moze wyjsc bokim on ma taki okres ze ma sie uczyc a nie szalec .Jak juz zda licencje moze to robic .takie jest moje zdanie mozesz sie z tym nie zgadzac

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nieczeba wszystkich nadziej upatrywac w damianie i alanie bo przeciesz sa jeszcze inne chlopaki ze szkolki bylem pare razy na treningu i widzialem ze oni tez potrafiom duzo


    FALUBAZ!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bullet

    Z tego co pamietam to tez jestes w zielonogorskiej szkolce. Moze Ty jeste tym Damianem? Jesli nie to napisz cos o sobie.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co ja chyba se zartujesz czemu tak mylisz????

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alan juz przeciez zaczyna dorownywac czolowce. Tylko go trzeba dobrze prowadzic i on tez musi sie pilnowac, by byc dobrym zawodnikiem i nie przepascic jego bardzo dobrze zapowiadajacej sie kariery. Co do innych juniorow, to moim zdaniem mozna ich tez dobrze wyszkolic. Troche brakuje Jana Grabowskiego, ktory to "wychodowal" Kurmanka :P. Jeszcze jedna rzecz chcialbym poruszyc. Wszyscy juniorzy prawie zawsze kieruja sie portfelem a nie sentymentami czy przywiazaniem do klubu. Juniorzy w Poslce zawsze ida tam gdzie dostaja najwiecej kasy, lecz czasem nie zawsze tam gdzie ich lubia. To jest problem. Kluby powinny potrafic zatrzymac swoich dobrych juniorow, azeby kluby nie byly tylko "wylegarnia" mlodych talentow, ale takze ich "hodowcą".


  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie wiem czemu . ale powoli ten temat zaczyna umierac!!! Na frum jest bardzo duzo zielonogórzan , i wydaje mi sie ze powinni tutaj cos napisac , gdyz szkolenie jest bardzo waznym punktem w budowie mocnego zespołu. Druga sprawa jest wypromowanie chłopaków !!! Poprez czete rozmowy na ich temat na pewno co niktóre nazwiska pozostaną w naszych głowach , a wiec ponownie zapraszam do debaty na temat zielonogórskich szkółkowiczów !!



    Co do wczesniejszego wpisu Dekarza , to całkowicie sie z nim zgadazm ze dla młodych zawodników najwazniejsze sa pieniadze , jednak aby to zniwelowac powinni miec takich idoli jak Andrzej Huszcza czy Rafał Kurmański , ci zawodnicy mogliby zarobic kupe szmalu jednak dla nich najwazn9iejsze jest przywiązanie do klubu i mimo ze mieli , maja i beda mieli oferty z innych lepszych klubów to i tak pozostaja w Zielonej Górze. Wydaje mi sie ze trzeba w tych chłopakach rozpalic chęc reeprezentowania Zielonej Góry i Flubazu za wszelka cene i wtedy powinnismy liczyc na sukcesy !!
    Tylko Falubaz!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem Fan Falubaz,czy napewno w dzisiejszych czasach mamy jesze prawo myslec,ze oni jezdza dla miasta Zielona Gora czy moze poprostu wola mniej zarobic,ale zato nie dojezdzac np.do Torunia(to tylko przyklad).
    Co do promocji chlopakow to za malo jest turniejow,zeby mogli sie oni rozjezdzic i zaprezentowac:(.Mam rowniez ogromna nadzieje ze nastepca Kurmanskiego,czy Kujawy(nie smiac sie,ale ja w niego wierze!)bedzie Marcinkowski,ale co do stwierdzenia,ze to jest ogromny talent mam zastrzezenia,bo wiem z jakiegos tam zrodla ze ten chlopak poprostu ma dobre"uklady".
    pozdrawiam i prosze Blulleta i wpis w tym watku,moze bedzie nam w stanie cos przekazac jak to wyglada od srodka!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    układy to ma Dominiczak

    Nie wiem Fan Falubaz,czy napewno w dzisiejszych czasach mamy jesze prawo myslec,ze oni jezdza dla miasta Zielona Gora czy moze poprostu wola mniej zarobic,ale zato nie dojezdzac np.do Torunia(to tylko przyklad).
    Co do promocji chlopakow to za malo jest turniejow,zeby mogli sie oni rozjezdzic i zaprezentowac:(.Mam rowniez ogromna nadzieje ze nastepca Kurmanskiego,czy Kujawy(nie smiac sie,ale ja w niego wierze!)bedzie Marcinkowski,ale co do stwierdzenia,ze to jest ogromny talent mam zastrzezenia,bo wiem z jakiegos tam zrodla ze ten chlopak poprostu ma dobre"uklady".
    pozdrawiam i prosze Blulleta i wpis w tym watku,moze bedzie nam w stanie cos przekazac jak to wyglada od srodka!
    Jak co niektórzy wiedzą bywałem czesto na trenigach jaden z najlepszych zs sprzentów ma Krzysztof Dominiczak wnuczek Pna Erwarda Dominiczaka (szefa firmy dystrybucji sprzentu jaweso na Polske) ten chłopak ma tak sprzent szykowany że nie jeden zawodnik nie ma takiego sprzentu dziadek chce żeby wnuczek został żużlowcem ale z tego chłopaka nic nie bedzie teraz jest na liście traswerowej bez płatnie

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może ktoś napisać ile lat ma Dominiczak,
    i dlaczego już teraz go skreślacie?

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Ja bym tak nieprzekrerślał Krzyśka , wydaje mi sie ze jego słabe wyniki sa spowodowane brakiem startów , w ostatnim sezonie wystartował on chyba w 2 turniejach i oprocz tego nic !!! Pozostały mu tylko treningi !!! Ja mam taki pomysł czy nie dało by rady organizowac co miesiąc takiego turnieju jaki odbył sie unas na niby zakończenie sezonu , koszta takiego turnieju nie sa zbyt duze a na pewno zawodnicy obyliby sie z torem i prawdziwa jazdą , na takich turniejach mogliby startowac oprócz zawodników ZKZ-u , szkółkowicze z Gorzowa , Ostrowa , Leszna czy Rawicza !! Mozna by zrobic cos w rodzaju Zachodniej Ligi Młodziezowej tylkoze było by to mniej oficjalne i startowali by zaowndicy którzy nie posiadaja jeszcze licencji. Wtedy na pewno z takich zawodników jak Marcinkowski , Grabski czy Rutkowski byli by w przyszłosci zawodnicy pokaznego kalibru .
    Tylko Falubaz!

  19. Powrót do góry    #19
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Naszła mnie myśl że Zielona mogłaby wystawić dwie druzyny w MDMP na przykład (oczywiście ze ścisłą przynależnością jednego zawodnika do jednej drużyny). Przynajmniej każdy mógłby pojeździć bo macie tam masę juniorów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Odnawiam umarły temat , dlatego ze wiem co mozemy oczekiwac od naszych juniorów . Dwóch widzielismy podczas meczu ekstraligi , kilku innych podczas turniejów ZLM czy MDMP. Oczywiscie startów tych wcale nie było tak duzo , ale zawsze to jest cos. Nasz "dorobek" juniorski powiększył sie o Alana Marcinkowsikego i Marcina Rutkowsiego (licencje) oraz o Zbyszka Sucheckiego (transfer) a w niedługim czasie kolejny adept wzmocni szeregi pełnpoprawnych żużlowców. Teraz czas na ocene i tych nowych zawodników jak i tych o których juz wspomnielicie. Na pewno w tym momencie po Rafale Kurmanskim
    stoja Bartek Kasprowiak oraz Zbyszek Suchecki , obaj moga sie pochwalic najwyzsza średnia w lidze (3,0). Jak narazie obaj zaprezentowali sie w jednym biegu ekstraligi oraz kilku turnijach indywidualnych , i chyba ich wyniki sa satysfakcjujace nas kibiców. Dlaej w "kolejce" znajduja sie zapewne Tomasz Grabowski oraz Alan Marcinkowski , obaj narazie pokazali sie tylko w turniejach młodziezowych i szczerze muwiąc to nic specjalnego nie pokazali. Alan , najwieksza nadzieja zielonogórskiego żuzla; maił tylko dobry poczatek , pózniej jednag obrósł w piórka i popadł w konflikty z zarzadem. atomiast Tomek miał gorszy poczatek ale powoli zaczyna pokazywac na treningach na co go stac , znalazł nawet nowego sponsora.O pozostałych zawodnikach nie ma co wielkiego pisac , bo Artur Majewski mało razy pojezdził s powodu kontuzji obojczyka a Marcin Rutkowski pokazuje lipe nawet na treningach. Miejmy nadzieje ze tych dwóch zawodników zastapi którys z adeptów szkółki (Grabski , Bartkowiak czy Kulczyński). Czekam na wasze wnioski jaki wyciagneliscie z tego co dotychczas widzieliscie .
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh... kto jak kto ale Zielona Gora ma juniorow ktorzy juz w przyszlym roku beda silni - co prawda nie jest to grono jakie posiada Apator, ale w porownaniu z innymi osrodkami slynacymi ze szkolenia mlodziezy (Rybnik czy Leszno) nie macie sie czego wstydzic

    niestety ale w Rybniku - gdzie juniorow szkoli nomen omen Jan Grabowski - nastala posucha po okresie boomu mlodziezowcow. praktycznie po tym sezonie zostanie nam Romanek, a za nim dlugo dlugo nic..... u was przynajmniej jest Marcinkowski, Suchecki, Kasprowiak czy Grabowski ktorzy wygrywaja ze swoimi rowiesnikami

    u nas jest tylko "nadzieja" Macionczyk, ktory jak na razie jeszcze sie nie pozbieral po kontuzji z marca na treningu

    tak wiec nie macie na co narzekac - taka jest moja opinia, widziana oczyma z Rybnika.... pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh zdziwil mnie ten temat. Jak dla mnie Zielona ma bardzo dobrych juniorow. Zarowny, Kasprowiak - oni sie rozjezdza. Juz jezdza przyzwoicie a ze w lidze nie startuja to jest wina tylko i wylacznie Kurmanskiego ;p Jest za dobry i nie daje sie przebic tym slabszym na mecze eligi. Rozkreca sie mlody Alan Marcinkowski. Wczoraj w MDMP 14 punktow. Super wynik a to dopiero taki lebon. Bedzie jeszcze z neigo duzo pociechy.

    Wy mowicie dlugo dlugo nic... popatrzcie na Bydgoszcz, Wroclaw, ci to maja juniorow :P Wroclaw co rok kogos kupowac musi, a Bydgoszcze jezdzi z jakims beztalenciem w skladzie.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, co wy tak o kapsrowiaku? Bartek to fajny koles, ale to rowiesnik kurmanka, a zatem i on konczy wiek juniora.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Pozwolę sobie przypomnieć jak w okresie zimowym większość forumowiczów krytykowała zakup Z.Sucheckiego.
    Jako jeden z niewielu widziałem ten zakup jako dobre taktyczne posunięcie zarządu, chodzi o to, że inni młodzieżowcy czując konkurencję wzieli się do roboty.
    Dzisiaj już można powiedzieć, że tacy zawodnicy jak Suchecki, Marcinkowski i Bartkowiak rozkręcili się na dobre (przykład MDMP i wygrana z Gnieznem) teraz brakuje im tylko jak największej ilości występów, myślę też, że jak ZKŻ nie wejdzie do 1/4 to powinniśmy zrezygnować z e startu obcokrajowców właśnie na korzyść młodych zawodników i przygotowywać ich już teraz do przyszłego sezonu.

    Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielona ma bardzo dobrych juniorow. Zarowny, Kasprowiak - oni sie rozjezdza.
    A czy przypadkiem Jacek Zarowny nie zakonczyl juz kariery ?

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no to ca 3 lata bedziecie panowie drzec bo w Czestochowie rosnie wam ogromna konkurencja Michal Ciura juz w tym roku zda licencje a sa jeszcze dwaj 14 latkowie
    juz sa na normalny torze i slizg nie sprawia im najmniejszego problemu

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwolę sobie przypomnieć jak w okresie zimowym większość forumowiczów krytykowała zakup Z.Sucheckiego.
    Jako jeden z niewielu widziałem ten zakup jako dobre taktyczne posunięcie zarządu, chodzi o to, że inni młodzieżowcy czując konkurencję wzieli się do roboty.
    Dzisiaj już można powiedzieć, że tacy zawodnicy jak Suchecki, Marcinkowski i Bartkowiak rozkręcili się na dobre (przykład MDMP i wygrana z Gnieznem) teraz brakuje im tylko jak największej ilości występów, myślę też, że jak ZKŻ nie wejdzie do 1/4 to powinniśmy zrezygnować z e startu obcokrajowców właśnie na korzyść młodych zawodników i przygotowywać ich już teraz do przyszłego sezonu.

    Pozdrawiam.
    YO!

    To raczej nie bylby zbyt dobry pomysl, zeby kompletnie rezygnowac z obcokrajowcow. W koncu jesli w tym roku nie dostaniemy sie do 1/4, to trzeba to bedzie nadrobic w nastepnym. Chcac tego dokonac, obcokrajowiec (conajmniej jeden BARDZO dobry) jest nieodzowny. To prawda, juniorom trzeba dac szanse, zeby mogli sie rozwijac, uczyc, zbierac doswiadczenie - ale prawda jest taka, ze najlepsi z nich te cala nauke wykorzystuja we Wroclawiu, Bydgoszczy, Toruniu czy Czestochowie...

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Wpadłem ostatnio na dosc ciekawy pomysł. Otóz wydaje mi sie ze w nastepnym sezonie zielonogórski klub powinien podpisac umowe o współpracy z któryms z klubów 2 ligowych np. Kolejarzem Rawicz. W ramach tej współpracy , ci juniorzy którzy nie mieliby miejsca w składzie Falubazu , startowali by w Rawiczu. Zyskałyby natym oba klub , zielonogórzanie nie straciliby utalentowanych młodych zawodników , a Rawiczanie mogli b wrescie wystawic pełny skład na mecz. A co wy sądzicie o tym pomyśle ??
    Tylko Falubaz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •