Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: Wątek bliźniaczy: Bajerski też bez pieniędzy?!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wątek bliźniaczy: Bajerski też bez pieniędzy?!

    Mówiło się w mieście powiatowym, Toruniu, że jednym z najpewniejszych zawodników, którzy na 150% podpiszą kontrakty, będzie niejaki Bajerski Tomasz. A tu co? Nie będę rymował. W Wyborce twierdzą, że nie podpisał i odjechał w siną dal, na wczasy. A jaka jest prawda? Piszcie, proszę!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Bajerski dostal umowe przed wyjazdem. To, ze nie podpisal nie znaczy ze nie podpisze.

    ps. czym moglbys przestac czepiac sie Torunian ?
    strasznie irytuje mnie twoje zachowanie.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    W miescie powiatowym Torun dalej tak twierdza. To, ze zuzlowiec jedzie na wczasy, to chyba oznacza, ze nie rozglada sie za innymi klubami. Daj znac jak Tomek Bajerski nie podpisze kontraktu przed lista transferowa. W tedy przyznam ci racje. Na tej zasadzie Tonny Rudzielec tez nie podpisze, bo juz jest weekend i on zamiast podpisywac kontrakt jezdzi gdzies po swiecie w sobote i niedziele.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówiło się w mieście powiatowym, Toruniu, że jednym z najpewniejszych zawodników, którzy na 150% podpiszą kontrakty, będzie niejaki Bajerski Tomasz. A tu co? Nie będę rymował. W Wyborce twierdzą, że nie podpisał i odjechał w siną dal, na wczasy. A jaka jest prawda? Piszcie, proszę!
    A czy z tego, że nie podpisał wynika, że nie dostał pieniędzy? Czy gdzieś ktoś się wypowiadał, że Apator ma dług do Bayerka? Więc nie przenoś faktów ze swojego chorego podwórka, czy nie można dyskutować rzeczowo bez szerzenia antagonizmów...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bajerski raczej napewno podpisze z Toruniem. Teraz czy później co to za różnica najważniejsze jest to żeby wogóle podpisał. A o zadłużeniu żadnym wobec niego to nie słyszałem jeszcze.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Życzę Toruniowi jak najlepiej.

    Ale antagonizmy zostawmy na boku. Chodzi mi o wiadomości, czy kiedykolwiek podpisze, czy ma już sponsora na GP, bo REAL raczej nie da kaski, czy nie kombinuje z innymi klubami, o to mi chodzi, Panowie i Panie, w odwrotnej kolejności. Dlaczego jakikolwiek post o uwielbianym przez mnie Toruniu budzi taką reakcję z Waszej, toruńskiej strony? Kto ma tu chorą wyobraźnię? Może kompleksy? Ale to przecież Wy byliście rok temu mistrzem Polski i zmarnowaliście ten dorobek rękoma Ząbika. Polonia na razie daje sobie radę. Pozdrowienia.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    real mu nie do kaski ?
    hmm zadziwiajace.
    moze ja zadam pytania

    Jakiej wysokosci jest dlug Polonii wobec Protasiewicza ?

    Zyczysz Toruniowi jak najlepiej ? Z twoich postow jakos tego nie widac

    Życzę Toruniowi jak najlepiej.

    Ale antagonizmy zostawmy na boku. Chodzi mi o wiadomości, czy kiedykolwiek podpisze, czy ma już sponsora na GP, bo REAL raczej nie da kaski, czy nie kombinuje z innymi klubami, o to mi chodzi, Panowie i Panie, w odwrotnej kolejności. Dlaczego jakikolwiek post o uwielbianym przez mnie Toruniu budzi taką reakcję z Waszej, toruńskiej strony? Kto ma tu chorą wyobraźnię? Może kompleksy? Ale to przecież Wy byliście rok temu mistrzem Polski i zmarnowaliście ten dorobek rękoma Ząbika. Polonia na razie daje sobie radę. Pozdrowienia


    ... to obecnie jedynie M. Kowalik, z którym osioł Ząbik, wyśmiewany nie gorzej od Władka golloba, drze koty. Prawdopodobnie wyląduje w Polonii, ale to dobije was, chłopaki. Nie jestem biedny. Raczej bogaty. W Toruniu studiowałem i mam tam wielu przyjaciół, w tym i szowinistów, ale nie takich pacanów jak ty. możemy spotkac się kiedyś w Milesie, lub gdzieś indziej i zobaczymy, kto ma rację, cepie. Nora to dzielnica za Wisłą w Toruniu. W Bydgoszczy nawet na Londynku nie ma takiego syfu. No i nie ma komunistycznego prezydenta. Nie pozdrawiam.
    Tam jest jego miejsce (chodzi o Koscieche). Potwierdza to dzisiejsza Wyborcza. Miejmy nadzieję, że podąży za nim butny Apator.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ten środkowy cytat

    hmmm, napisał go palant i tyle...Mimo, że jestem z Torunia, ostatnio zakochałem się w Bydgoszczance, no i co z tego...Ja szanuję Bydzie, i my nie jesteśmy szowinistami większymi od Was, więc odwal się Pan co...Bo zachowujesz się jak zbuntowany 13 latek, walisz jakimiś teoriami z kosmosu wziętymi, popatrz jak szybko podpisał Gollob z Wami kontrakt w zeszłym roku, a nie martwisz się o Tomcia B.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    I wątek przeradza się powoli w maluteńką wojenkę Bydzia-Pierniki :P

    A to że Tomek B. nie podpisał kontraktu JESZCZE to faktycznie niczego nie oznacza. Dużo lepiej myśli się na wakacjach nad takimi rzeczami...o ile w ogóle się myśli....:)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak apator moze mu zalegac z kasa jak wg niektorych zawodnikow apator jest jednym z najlepiej wyplacalnych klubow polsce ( jak nie najlepszym ) wiem to stad ze jak cegła i hampel chcieli do torunia i nadal chca to miedzy innymi dlatego ze jestesmy wyplacalni , a to czy podpisze czy nie i czy pojechal na wakacje to juz jego sprawa

    i nie piszcie tomasz b. bo kojarzy mi sie to jakby bajer byl jakims przestepca czy co..

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo, że jestem z Torunia, ostatnio zakochałem się w Bydgoszczance, no i co z tego...Ja szanuję Bydzie, i my nie jesteśmy szowinistami większymi od Was
    Brawo za normalną wypowiedź - więcej takich kibiców , a ten świat znormalnieje.

    Jestem kibicem z Bydgoszczy i bardzo się cieszę , że w naszym regionie mamy dwie tak dobre drużyny - coroczne jakże emocjonujące derby są jak święta w naszych miastach.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach


    Jestem kibicem z Bydgoszczy i bardzo się cieszę , że w naszym regionie mamy dwie tak dobre drużyny - coroczne jakże emocjonujące derby są jak święta w naszych miastach.

    Po cichu to i tak każdy bydgoszczak jest za apatorkiem i każdy piernik za polonią - czyż nie? Cóż warta byłaby liga bez derbów - sami wiecie !
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Bydzia vs Torun

    Ja uważam, ba nawet wiem, ze w zarowno w Toruniu jak i w Bydgoszczy jest grono palantow, ktore psuje nasze relacje. Dla mnie Bydgoszcz jest takim samym miastem jak wszystkie inne. Wiele rzeczy im nawet zazdroszcze... Na przyklad ze dwa razy wieksza Bydgoszcza rzadzi grono madrych osob, potrafiacych wyciagnac grube pieniadze od inwestorow. A u nas? Taki przychodzi z kasa, a nasi piekni politycy go wyganiaja. Przykro mi, ale taka jest prawda, ze jak tak dalej pojdzie to Torun stanie sie tylko zabytkowa prowincja Bydgoszczy i ta miedzy innymi dlatego, ze nie chcemy wspolpracowac. Troche odbieglem od zuzla,a od bayerka tym bardziej, ale sytuacja obu miast, mieszkancow itd wplywa w znacznej mierze na rozwoj speedwaya na ktorym nam zalezy. Co do Reala... Mozesz mi powiedziec skad wziales ta informacje, ze nie da pieniazkow? Bo ja slyszalem zgola rozne informacje.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje Wolf żebyś zajął się swoim prowincjonalnym podwórkiem a nie zagądał do naszego. Wyglada na to że to WY Tyfusy macie kompleksy i zazdrościcie UMK i takiej małej ilosci supermarketów bo 9 czy ile tam ich macie to nie powód do dumy. A co do Bayera to nie po to wracał do domu żeby znów w Polske uciekać a poza tym ma jeździć z Rikim w jednym team'ie.
    (BUDZIKOM NIE!!!) PAMIETASZ TĄ ŚMIESZNĄ WASZĄ REKLAME?

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kristo i Inżynier...

    Dzięki, że jesteście tacy jacy jesteście :)...

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Dziękuję na kolanach!!!

    ... za wszystkie nieszowinistyczne wypowiedzi z Torunia, nazywajace mnie palantem itp., polecające mi co najmniej odwalić się ... Kiedyś, będąc w Toruniu, śpiewałem chętnie nieprzyzwoite pioseneczki typu "najbardziej z ... klub - bydgoska Polonia". Potem przeprowadziłem się w te strony i spojrzałem na wszystko z innej perspektywy. Jeżdżę na Polonkę, czasami na Apatora, bardziej podoba mi się w BYdce, bo nie ma takich chamskich wypowiedzi, jak Szanownych Przedmówców. Oczywiście, że tytuł wątku jest prowokacją intelektualną, ale odzew nie sprawił mi zawodu :):):) W Waszym jadzie pływam jak ryba w śmierdzącej wodzie. Babrzcie się nim dalej. Wypowiedzi stonowane są chlubnymi wyjątkami. Mimo to będę jeździl na Apatora. Reszta jest milczeniem.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że tytuł wątku jest prowokacją intelektualną, ale odzew nie sprawił mi zawodu :):):)
    To może ja zajmę głos z neutralnej (no może niezupełnie) stromy. A może jakiś administrator zabrał by się za ten wątek i po prostu go skasował??? Jeżeli dysusja nie dotyczy sportu to chyba nie powinna ona być prowadzona na sportowym forum? Zresztą jak widać powyżej autorowi też nie zależy na sportowym wątku tej dyskusji...
    Pozdrawiam wszystkich kulturalnych i normalnych kibiców!!! Też mam swoje stanowisko w sprawie konfliktów Byd-Tor ale nie jestem taki prymitywny żeby je tu wywlekać...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Berger

    Wolf - przestań siać zamęt i zacznij się wypowiadać jak kibic sportu.

    Berger
    Poczytaj sobie wypowidzi normalnych ludzi , którzy potrafią obiektywnie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość.

    Jako czy versus - zobacz jednak można będąc z Torunia pisać bardziej obiektywnie.

    My "Tyfusy" mamy kompleksy? buahahaha z jakiego powodu?
    Macie UMK - fakt i bardzo dobrze (lepiej chyba studiować na dobrej uczelni humanistycznej 50 km od domu niż np.130 UAM )
    Nie macie żadnej uczelni technicznej , o medycznej czy muzycznej nie wspominając.(nie licząc prywatnych)
    Macie piękną starówkę - fakt - też mi się bardzo podoba.
    Z jakiego powodu mamy być zakompleksieni?
    Byłeś kiedyś ostatnio w Bydgoszczy - chyba nie.Nie twierdzę , że u nas jest pięknie ale od strony gospodarczo-przemysłowej nie mamy nawet wspólnego punktu odniesiena.

    To ty wyzywasz mieszkańców Bydgoszczy od tyfusów , więc kto tu ma kompleksy.

    Bydgoszcz z Toruniem musi współpracować (i odwrotnie ) bo jako pojedyncze miasta za dużo nie zdziałamy , tzn.dotacje unijne przejdą nam koło nosa .
    Coś ostatnio słyszałem(czytałem w lokalnej gazecie) o tym ,że władze uczelni UMK wraz z ATR-em mają stworzyć bardzo szybką telestradę (najszybszą w Polsce) i przy obopólnym porozumieniu zostały już podpisane pierwsze dokumenty - UE zwróci równowartość 75% całości kosztów!!
    Jak się chce to można !

    A co do Tomka Bajerskiego to wydaje mi się,że zostanie w Toruniu - będzie na liście transferowej , trochę podbije stawkę i w końcu podpisze.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kristo!!

    Ja jestem obiektywny, i zawsze byłem, kiedy należą się komuś gratulacje to gratuluję, kiedy nie to nie. W Bydzi bardzo szanuję zarówno Gollobciów, Protasa, no i oczywiście Loramka. Mój ojciec osobiście zna starszego Golloba, i uważa że jest to,żeby nie przesadzać, "wporzo koleś". Nie rozumniem tylko dlaczego Wolf666 właśnie zamęt robi. Czytam jego wypowiedzi od bardzo, bardzo długiego czasu, i za każdym razem on się zjawia na wątku dotyczącym Apatora i coś do nas ma. Ten oto osobnik, nie patrzy tak dokładnie przez pryzmat 2-uch miast. Okej mieszkał sobie w Toruniu, ale był wtedy młodszy, 666 spójrz jeszcze z tej strony, i nie chrzań że chamstwo jest w Toruniu, ja tego nie dostrzegłem, może to Ty chamsko wrzeszczałeś w stronę naszych sąsiadów zza miedzy...Nie rozumniem tego osobnika, i chciałbym aby kazdy z Was przewertował jego wypowidzi i sam zobaczył, to On zawsze się czegoś czepia, udaje jakiegoś filozofa, wysuwa dygresje nie z tej bajki, ciekawe chociaż czy wie o co mu chodzi.
    Jednak ja się przełamię, WOLF666, nic do Ciebie nie mam, o ile zechcesz, to ja wyciągam rękę (sztama).

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wolfa satanisty

    panie wolf.Moim skromnym zdaniem pan jest zwykłym internetowym naciągaczem.Czego pan nie przeżył-uuuu?.Przeprowadzki z torunia,wyjazdy itp.Kur... ile ty masz lat?.ŁkS?To chyba piłka co nie?W Łodzi też mieszkałeś?A może zapytam się gdzie nie mieszkałeś?O i jeszcze anvil doszedł-uuuu.No to ty jesteś jedank kibicem.Kurde zazdroszcze ci.Naprawde.Tyle drużyn.

    Odnośnie bajera to wolf ma racje.REAL bankrutuje.Podobno odcieli im już wode,a w przyszłym tyg. gaz i prąd.Ale i tak mają być na corocznym marszu barburkowym.Naprawde ccsssss

    Fajny jest artykuł w TŻ odnośnie waszej frekwencji tegorocznej(BKS-u).I tak samo jest ale chyba ten sprzed tygodnia odnośnie naszej(słabej)Zachęcam do czytania.Naprawde



    Wicher Pędzewo Pom.-Zryw Radziejowicedziedzice-Meteor Mogilnik-święta trójca 4ever ever.Pozdrawiam bydgoszcz i reszte świata.The one and only: www.sportsboard.pl !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kristo

    a ty już przestań robić jakieś rankingi,bo to nie ma sensu.A my mamy to,a wy nie macie...ludzie gdzie ja jestem? w Przedszkolu?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W temacie "TRANSFERY 2003" niejaki BERGER pisze ze w jakims radiu BAJERSKI powiedział ze rozważa zamiane ekstraligi na NURKOWANIE:):):)????!!!!-WIEC MOZE BYC JESZCZE RÓZNIE JESLI CHODZI O JEGO JAZDE W 2003:):):)!!!POZDRAWIAM!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ty już przestań robić jakieś rankingi,bo to nie ma sensu.A my mamy to,a wy nie macie...ludzie gdzie ja jestem? w Przedszkolu?
    A gdzie widzisz jakieś rankingi zapodawane przez moją osobę?A skąd ja mam widzieć gdzie jesteś ? :P

    Przeczytaj sobie jeszcze raz moją wypowiedź i może dojdziesz do właściwych wniosków.

    Po prostu nie będe tolerował takich wypowiedzi jakie przedstawia niejaki Berger , zaznaczam że wypowiedzi wolfa też mi nie pasują - ogólnie dużo zamętu mało informacji.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    waldi - fan (czy jakoś tak)

    panie wolf.Moim skromnym zdaniem pan jest zwykłym internetowym naciągaczem.Czego pan nie przeżył-uuuu?.Przeprowadzki z torunia,wyjazdy itp.Kur... ile ty masz lat?.ŁkS?To chyba piłka co nie?W Łodzi też mieszkałeś?A może zapytam się gdzie nie mieszkałeś?O i jeszcze anvil doszedł-uuuu.No to ty jesteś jedank kibicem.Kurde zazdroszcze ci.Naprawde.Tyle drużyn.

    Odnośnie bajera to wolf ma racje.REAL bankrutuje.Podobno odcieli im już wode,a w przyszłym tyg. gaz i prąd.Ale i tak mają być na corocznym marszu barburkowym.Naprawde ccsssss

    Fajny jest artykuł w TŻ odnośnie waszej frekwencji tegorocznej(BKS-u).I tak samo jest ale chyba ten sprzed tygodnia odnośnie naszej(słabej)Zachęcam do czytania.Naprawde


    Generalnie mam w dupie twoje wypowiedzi. Nie masz takiej bogatej przeszłości jak ja i to jest być może źródło twoich jęków. Owszem w Łodzi też mieszkałem, ale co cię to k... obchodzi. POLONIA - ANWIL - ŁKS - nie twoja wieśniacka sprawa! Podaj namiary na privce, wieśniaku, chętnie ci skopię pysk. Od tej pory nie zwracam uwagi na tłuków. Nie odpowiadam też na ich czerstwe babolenia. kompleksy zawsze wynikają ze słabości. Toruńskie - z zawiści. naprawdę koniec.


    Wicher Pędzewo Pom.-Zryw Radziejowicedziedzice-Meteor Mogilnik-święta trójca 4ever ever.Pozdrawiam bydgoszcz i reszte świata.The one and only: www.sportsboard.pl !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    wolf vs. reszta świata

    Generalnie mam w dupie twoje wypowiedzi. Nie masz takiej bogatej przeszłości jak ja i to jest być może źródło twoich jęków. Owszem w Łodzi też mieszkałem, ale co cię to k... obchodzi. POLONIA - ANWIL - ŁKS - nie twoja wieśniacka sprawa! Podaj namiary na privce, wieśniaku, chętnie ci skopię pysk. Od tej pory nie zwracam uwagi na tłuków. Nie odpowiadam też na ich czerstwe babolenia. kompleksy zawsze wynikają ze słabości. Toruńskie - z zawiści. naprawdę koniec
    Nie no to już jest lekka przesada. Wolf: ty już nie dyskutujesz tylko pyskujesz.
    MYŚLĘ ŻE JAKIŚ DŁUŻSZY BAN DOBRZE BY ZROBIŁ WOLFOWI I MAM NADZIEJĘ ŻE JAKIEŚ DZIAŁANIA CO DO NIEGO ZOSTANĄ PRZEZ MODERATORÓW PODJĘTE

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bravo wolf satanie bravo.Co jeszcze mi zrobisz bandyto internetowy?Chłopie jeżeli to prawda co mówisz(przeprowadzki np)to sądze że masz ok.30 lat.A jakbyś miał tyle to nie wdawał byś się w kłutnie z 12 lat młodszym kolegą.Pozdro dla myślących

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej mi się nie podoba jak ktoś nie ma co powiedzieć przeciwko klubowi którego nie lubi i pisze wtedy takie rzeczy. Gratuluje. Moim zdaniem takie teksty biorą się z zasady "u nas może nie jest dobrze ale u was jest gorzej". Na prawdę wspaniały temat do dyskusji.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Parodia!!!!!!!

    Temat zenujacy moim zdaniem !!!Autor owego tematu przedstwaia argumenty jak "przekupa" na jarmarku!

    Rozumiem zawisci miedzy klubami sama mieszkam w Zielonej Gorze, a mieszkancy Winnego Grodu nie przepadaja(delikatnie mowiac) za Gorzowem taki juz stereotyp, ale coz! Niektorzy z nas swieca przykladem i nie wdaja sie w bezsensowne klotnie, jednak niekiedy nie mozna przejsc obok obojetnie, fakt ja zabieram glos,ale nie zachowuje sie jak niejaki wolff!

    Czlowieku wywyzszasz sie od innych jak bylbys byl przynajmiej Herosem, kim Ty jestes ze mozesz zalozyc bezsensowny temat i wyzywac ludzi,ktorzy maja odmienne zdanie!?

    A tak na marginesie to w pierwszym Twoim wpisie nie zauwazylam,aby klub mial jakies zaleglosci wobec Tomasza Bajerskiego!

    Ps. Pozdrawiam :*

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co się tyczy Bayerka, to fakt z tym nurkowaniem, bo i ja dziś słyszałem na toruńskim RADIO GRA, że tak jest. Puścili nawet jego wypowiedź o tej właśnie treści (nieźle sienaśmiałem...) Nie sądzę jednak, żeby serio tak planował, to moim zdaniem, pic na wodę...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Póki co, żenada :)

    Na razie kontrakty podpisali juniorkowie z grodu M. Kopernika. Tyle dobrego na dziś.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i W.Jaguś

    licząc że na 100% podpisze rudy masz już 4 z 8. Na bank (moim zdaniem) podpisze Sawina, w razie czego mamy podpisany z Puszakowskim, a więc:
    1.Rickardsson
    2.
    3.
    4.
    5.Jaguś W.
    6.Jaguś M.
    7.Miedziński
    8.Sawina\Puszakowski
    no oczywiście licząć 2 obcokrajowca no to zostają 2 miejsca...:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •