Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Rozmowy w Wybrzezu

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozmowy w Wybrzezu

    W siedzibie GKS Wybrzeże odbyło się spotkanie prezydenta Henryka Majewskiego z trenerem Romualdem Łosiem i żużlowcami.

    Przez ponad godzinę trwały rozmowy ustępującego prezydenta gdańskiego klubu z zawodnikami. W spotkaniu wzięli udział Tomasz Cieślewicz, Marek Cieślewicz, Adam Fajfer, Tomasz Piszcz i Krzysztof Pecyna.

    - Wszyscy zawodnicy zadeklarowali chęć reprezentowania Wybrzeża w przyszłym sezonie - powiedział Henryk Majewski. - Dzisiaj ustalaliśmy sprawę uregulowania zadłużenia wobec żużlowców. Sądzę, że uda się spłacić zawodników w grudniu.
    W piątek spotkamy się ponownie i ustalimy szczegóły. Mamy szkielet zespołu. Będzie oparty na jeźdźcach, którzy uratowali ekstraligę. Chcemy również przedłużyć kontarkt ze Stefanem Anderssonem. Prowadzimy rozmowy z zawodnikiem zagranicznym i krajowym. Na razie jeszcze za wcześnie na zdradzenie ich nazwisk. W tym tygodniu, albo na początku przyszłego, mój następca otrzyma raport o stanie finansów klubu. Oficjalne przekazanie władzy w klubie Markowi Formeli odbędzie się podczas walnego zgromadzenia, 3 grudnia - dodał odchodzący prezydent Wybrzeża.
    Zadowolony z wyników spotkania był Tomasz Cieślewicz. - Po dzisiejszej rozmowie uważam, że jest duża szansa na poprawę sytuacji w klubie - przyznał starszy z braci Cieślewiczów. - Prezydent Majewski pożegna się z nami na początku grudnia, a teraz ustalamy sposoby rozliczenia się. Chodzi o to, żeby nowy szef klubu, miał czystą sytuację. Razem z bratem chcemy nadal jeździć w Gdańsku, tylko musi być stabilna sytuacja finansowa. Przy wzmocnieniu zawodnikiem zagranicznym i krajowym powinniśmy walczyć o czołowe miejsce w lidze. Jeśli dostaniemy dobry sprzęt, to o wynik nie trzeba będzie się obawiać - dodał Tomasz.

    Optymizm przejawiał trener Łoś. - Najważniejsze, że siedliśmy do rozmów. Nie może być tak, że w klubie nic się nie dzieje. Nowy prezes zostanie wybrany na początku grudnia. Potem będą święta i bardzo mało czasu na skompletowanie składu. Teraz jeszcze jest spory wybór wśród zawodników. Później może być trudniej. Oczywiście pan Formela otrzyma pełny raport o prowadzonych przez nas rozmowach. Prowadzimy wstępne rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić Wybrzeże. Mam nadzieję, że na święta kibice otrzymają miły prezent. Najważniejszą sprawą jest stabilność finansowa - powiedział szkoleniowiec gdańszczan.

    Artykul zamieszczony w Glosie Wybrzeza.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oby słowa sie wkonu potwierdziły

    No moze wkoncu te słowa sie potwierdzą.MOze wkoncy bedziemy wiedzieli cos bardziej konkretnego na temat przyszłej druzyny.Cieszy mnie ze Cielaki chcą zostac.Z dobrym sprzetem i z normalnymy finansami mogą naprawde byc liderami tej druzyny.
    Jak widac trener chce dokoptowac 2 zawodników.I dobrze ze nie bedziemy mieli jakiegos niesamowitego składu.
    Chociaz wolał bym abysmy mieli 3 nowych zawodników.
    obcokrajowiec : CRUMP
    2 seniorów ktos moze z tych : Protas,Cegielski,Ułamek albo Hampel ??
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ????????

    Czy wszystko w wybrzeżu trwa zawsze tak wolno pewnie nie obejrzymy się i bedzie ten sam skłąd albo kupia kto zostanie jeszcze w styczniu bez pracy, Niech się wezma do pracy nie tylu zawodników zzeby czekać, szczególne wśród obcokrajowców. Naszych też mało.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomek optymista

    Cyt: "Przy wzmocnieniu zawodnikiem zagranicznym i krajowym powinniśmy walczyć o czołowe miejsce w lidze. Jeśli dostaniemy dobry sprzęt, to o wynik nie trzeba będzie się obawiać - dodał Tomasz. "

    przy takim wzmocnieniu to powlaczyć mozecie najwyżej o utrzymanie


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gniezno Fan co Ty wiesz przed sezonem wszyscy twierdzili ze spadniemy i co?????
    W barazach tez byliscie pewni ze nas rozjedziecie.
    I kto jezdzi w ekstralidze???

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAWO !!!!!

    BRAWO !!!!!
    Nareszcie coś do przodu, oby było tylko lepiej, dobry senior i klasowy obcokrajowiec + nasza stara, waleczna ekipa - oj będzie na co popatrzeć w przyszłym sezonie i to nie tylko w Gdańsku ale i na meczach wyjazdowych. Przy dobrym sprzęcie i w/w ekipie nie będziemy już "chłopcami do bicia", w zeszłym sezonie chyba wystarczająco udowodniliśmy że z WYBRZEŻEM nalezy sie liczyć.

    GKS SPEEDWAY MORENA TEAM
    GKS WYBRZEŻE GDAŃSK FOREVER
    GKS WYBRZEŻE GDAŃSK PONAD WSZYSTKO



    Cyt: "Przy wzmocnieniu zawodnikiem zagranicznym i krajowym powinniśmy walczyć o czołowe miejsce w lidze. Jeśli dostaniemy dobry sprzęt, to o wynik nie trzeba będzie się obawiać - dodał Tomasz. "

    przy takim wzmocnieniu to powlaczyć mozecie najwyżej o utrzymanie
    Przy takim składzie my wywalczymy CONAJMNIEJ utrzymanie(chociaż jestem pewnien, że jak będą dwa wzmocnienia tj. senior i stranieri na poziomie to jestesmy w stanie powalczyc o pierwsza czworke), a wam wspolczuje kolejnych kilku lat spedzonych na zapleczu ekstraligi.

    POZDRO


  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gniezno-fan lepiej się nie udzielaj

    Lepiej się nie udzielaj bo to co piszesz to są jakieś bzdury.W tem składzie bez sprzętu i prawie bez sponsorów utrzymaliśmy sie w ekstalidze a co oznacza że was pokonaliśmy.Przed naszymi meczami mówiliście że bezproblemu wygracie i w ekstralidze bedziecie walczyli w takim samym składzie.A co się okazało my "cieniasy" jak na nas mówiliście ,wygraliśmy z waszym "dream team-em".Więc się lepiej nie udzielaj.


    GKS is the best for ever

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale napewnie T.Cieslewicz niebedzie jeżdzić w Zielonej Góze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuzaj .......

    ....... o co ci chodzi z Tomkiem.Z czym tu wystartowałeś nie rozumiem cię.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO!!!!!!!!1

    Już tłumacze:


    Weszłem na jakos strone Z.G i pisało ze chcą go kupic; ale niewiem czy to prawda .
    Weszłem na www.wp.pl. i wyszukałem jakies strony Z.G i pisało!!!!!!!!!!!!!!!ALE NIEWIEM CZY TO PRAWDA!!!!!
    PEWNIE SCIEMNIAJA ALE NIEWIEM!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w dzisiejszej Gazecie Wyborczej wyczytałem, że z obcokrajowców najprawdopodobniejszym kandydatem jest Mikael Karlsson (jak dla mnie strzał w dziesiątkę). I tu przytoczę cytat: "Mówi się także o sensacyjnym powrocie do Wybrzeża Krzysztofa Cegielskiego"!
    Nie mam pojęcia ile w tym prawdy, ale gdybysmy zmontowali taki skład:
    M.Karlsson
    K.Pecyna
    S.Andersson
    T.Cieslewicz
    K.Cegielski
    M.Cieślewicz
    rez.: Piszcz, Fajfer, Duszyński
    ...to naprawdę realna byłaby walka o czołową czwórkę.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może wypowie się na ten jakże ciekawy temat Grzegorz Rywelski, który "śledzi nas z ukrycia niczym Wielki Brat" i długo nie mieliśmy okazji poczytać jego trafnych i fascynujących komentarzy.
    No kolego zapraszamy....

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby informacja o Cegielskim się spełniła to będę się *******cie cieszył! Z takim zawodnikiem + dobry obcokrajowiec robiący po 11-13 pkt i mamy medal. A przynajmniej pewne utrzymanie. Ale do tego droga daleka bo narazie jedyne co mamy to długi i niewiadima w przypadku nowego prezydenta :)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krótki wywiad z Majewskim

    Wczoraj doszło wreszcie do długo oczekiwanego spotkania dyrekcji z zawodnikami gdańskiego klubu. Dokładnie w samo południe spotkali się prezydent klubu Henryk Majewski, dyrektor Grzegorz Rywelski i kierownik Mirosław Berlinski z zawodnikami Krzysztofem Pecyną, Tomkiem i Markiem Cieślewiczami oraz Tomaszem Piszczem i Adamem Fajferem.

    O komentarz po tym spotkaniu poprosiłem ustępującego prezydenta klubu Henryka Majewskiego: - „Spotkanie było owocne. Zawodnicy złożyli deklaracje, że chcą dalej jeździć w klubie, wszyscy wyrazili na to ochotę. Będziemy budowali zespól oparty o tych zawodników, o Anderssona, o jednego zawodnika zagranicznego, którego nie wymienię z nazwiska i jednego zawodnika polskiego”.

    - Mówi pan tylko o dwóch nowych zawodnikach?

    - W tej chwili tak i Ci dwaj zawodnicy wyrazili wole jazdy tutaj. Decyzja odnośnie kontraktów z naszymi zawodnikami powinna się wyjaśnić w ciągu tygodnia a w grudniu powinniśmy się z nimi rozliczyć za zeszły sezon.

    - Kiedy poznamy nazwiska zawodników, z którymi prowadzone są rozmowy?

    - Jeżeli będzie światło na parafowanie wstępnych umów, to wtedy podamy.

    - Czy są to tylko dwa nazwiska? Czy może szersza grupa zawodników?

    - Zależy nam na tych dwóch nazwiskach, ale jeżeli się z nami nie ułożą będziemy wtedy szukali innego rozwiązania. Drużyna ma postawione zadanie, musi być pudlo, tego chcą sponsorzy!!! Dlatego też przymierzamy się do zdobywania a nie oddawania punktów.

    - Czyli zamierzacie dużo inwestować w sprzęt?
    - Tak na pewno będzie to sprzęt z górnej półki.

    - Pan Formela ostatnio powiedział ze czeka na dokładny raport. Czy takowy raport już otrzymał?

    - Nie, na razie dostał biznes plan i statut. Dostanie wszystkie dokumenty, o które prosił. Albo w piątek, albo w poniedziałek rano znajdą się u Niego na biurku.

    Sądząc po wypowiedziach pana Majewskiego i zadowolonych minach gdańskich zawodników, nasz klub powoli wychodzi na prostą. I chociaż do dobrego jeszcze daleko, to widać mały płomyk nadziei. Płomyk, który rozgrzewa serca gdańskich kibiców i podnosi temperaturę w zimnych nieogrzewanych pomieszczeniach klubu GKS Wybrzeże.
    www.pż.pl
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś w Dzienniku pojawił się kolejny "*****iście prawdziwy" (:P) artykuł autorstwa M.Polnego. Mam małą prośbę zanim ktoś to tu wklei - olejcie to :)

    Pozdr.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obyśmy(cie) sie tylko nie obudzili z ręką w nocniku!!!
    Ale... na razie nic nie mówię - tylko czekam.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlsson (jak dla mnie strzał w dziesiątkę). I tu przytoczę cytat: "Mówi się także o sensacyjnym powrocie do Wybrzeża Krzysztofa Cegielskiego"!
    Nie miał bym nic przeciwko gdyby mój pupil "Cegła"
    znowu występował w Wybrzeżu. To jedna a moich ulubionych drużyn z e-ligi:)Tak więc ewentualny skłąd Wybrzeżna na przyszły sezon zapowiada się wyśmienicie, tak trzymać Gdańszczanie.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przytaczam tu artykul o ktorym wspomnial Lloyd <Pochodzi on z Dzienika Baltyckiego a jego autorem jest jakze szanowany na naszym forum pan Maciej Polny>.
    Za www.motor.lublin.pl :
    Wywalczcie medal albo najlepiej mistrza Polski, a po zakończeniu sezonu otrzymacie premię 15 bądź 20 tys. zł. Tak mniej więcej brzmiały rozmowy żużlowców Wybrzeża z prezydentem gdańskiego klubu, Henrykiem Majewskim, które trwały dwa dni.

    - To jałmużna. Tyle otrzymywał za występ w Pile Jason Crump. Prawda jest taka, że każdy z nas mógł zainkasować pieniądze od Andrzeja Grajewskiego, sponsora i prezesa honorowego Startu Gniezno. Tymczasem w barażach wszyscy pokazaliśmy charakter. Udowodniliśmy, że bylibyśmy w stanie oddać życie za Wybrzeże. Niestety... nikt nie chce tego docenić. Proszę jednak o tym nie pisać - powiedział nam na przywitanie jeden z gdańskich zawodników. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w sezonie 2003 tylko minimalnie miałyby się polepszyć warunki finansowe żużlowców Wybrzeża. - Prezydent Majewski doszedł do wniosku, że skoro utrzymaliśmy się, a nagroda była niemalże przez cały sezon "czapka śliwek" - suma sumaruim prawie każdy z nas dołożył do interesu - to teraz powinniśmy stanąć na podium. Jeżeli kolejny rok ma być "męczarnią" i mam dokładać, to wolę zakończyć karierę - dodał nasz rozmówca.

    Oficjalnie udało się nam także porozmawiać, z Tomaszem Piszczem i Krzysztofem Pecyną. - Spotkałem się z prezydentem Majewskim - stwierdził Tomasz Piszcz. - Przedstawiłem listę zaległości, która sięga jeszcze poprzedniego sezonu. Do najbliższego wtorku mam otrzymać pieniądze. Jestem potwornie zmęczony minionym sezonem. Nie wiem co będzie dalej, bo nie widać oznak poprawy sytuacji. - Jechałem do Gdańska z nadzieją, że otrzymam jakieś pieniądze - mówi Krzysztof Pecyna. - Znów rozczarowałem się. Trafię na listę transferową. Nie powiem za ile. Nie mogę, bo zostanę ukarany.

    Pecyna, któremu klub zalega nieco mniej niż 50 tys. zł, prawdopodobnie będzie kosztował 150 tys. zł. - Nie potwierdzam. Dodam jednak, że mam propozycje z ekstraligi - dodał. Bezradnie rozkłada ręce trener Wybrzeża, Romuald Łoś. - Nie wiem czy nastąpi jakiś zwrot. Powiem szczerze, że po ostatnich wydarzeniach w klubie zgłupiałem. Jestem w stanie pójść na różne ustępstwa, ale nie chcę obudzić się z ręką w nocniku. Kocham żużel i zamierzam nadal pracować jako trener. Nie ukrywam, że otrzymałem telefony z innych klubów. Na razie wstrzymuję się z odpowiedzią. Poczekam jeszcze 2-3 tygodnie. Jeżeli odejdę, to zawodnicy, którzy utrzymali ekstraligę, także ruszą w Polskę - stwierdził Łoś.

    Z większością zawodników prezydent Majewski umówił się na spotkanie 10 grudnia br. Wynika więc, że wszyscy poza Tomaszem Cieślewiczem, Mirosławem Giżyckim, Robertem Fedeczko i Bartoszem Miaśkiewiczem, trafią na listę transferową. Do końca bm. upływa bowiem termin podpisywania umów, a tylko wymienieni mają ważne kontrakty. Tymczasem w klubie pojawili się wczoraj przedstawiciele prokuratury. Podobno zdeponowali twardy dysk jednego z komputerów.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lloyd:
    nie olalem tego gdyz chce zeby osoby z innych stron Polski takze poczytaly trafne spostrzezenia pana MP <interesuje mnie skad on ma takie pewne zrodla :P>. Jak ktos chce sobie poprawic humor to niech przeczyta nawet smieszne to jest :D

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kuzaj!
    Podaję oficjalną stronę ZKŻ.

    www.zuzel.zgora.pl

    Nie ma tam żadnych info o T. Cieślewiczu.
    Pozdrawiam kibiców GKS.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszytko okaze sie po 3 grudnia....

    Wszelkie spekulacje dotyczace skladu Wybrzeza na przyszly sezon mozna skwitowac jednym. Wszystko rozstrzygnie sie po 3 grudnia. Po Walnym Zebraniu bedzie wiadomo na czym stoi Klub i jakie mozna snuc plany. Wcale nie bedzie to zbyt pozno, bo akurat znana bedzie lista transferowa i mozliwosci krajowych wmocnien. Poza tym z uwagi na kondycje finansowa polskiego zuzla brak jest w tym czasie wiekszych ruchow kontraktowych i nie ma wiekszych zagrozen dla naszej przyszlej druzyny.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obyśmy(cie) sie tylko nie obudzili z ręką w nocniku!!!
    Ale... na razie nic nie mówię - tylko czekam.
    ... a ostrzegałem - mam nadzieję, że ten obuch w łeb nie był taki cięzki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •