Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 80

Wątek: Rufin Sokołowski nadal prezesem Unii !

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Rufin Sokołowski nadal prezesem Unii !

    [quote]Rufin Sokołowski (20.11.02): Wierzę, że na najbliższym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Unii, któraś z osób, którym zaproponowałem prezesowanie wyrazi na to zgodę. Może też będzie miał odwagę przejąć moje obowiązki, ktoś zupełnie nowy. Szczególnie liczę na tych, którzy zawsze wiedzieli jak mozna lepiej. Powodem bezpośrednim mojego niekandydowania na 3 kadencję jest zawał serca mojego wspólnika w interesach, który miał miejsce w ostatnią niedzielę.

    Mam nadzieje, że nie jest to ostateczna decyzja, bylaby to niewatpliwa szkoda dla leszczynskiego i nie tylko zuzla, wypada miec nadzieje na zmiane tej decyzji. Jakie sa na to szanse wie zapewne tylko sam Prezes Sokolowski


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Po co zakładasz Abdulah nowy watek. Jesli ktoś chce i kogos interesuja sprawy Unii, to moze wejsc na watek dotyczacy Unii Leszno. Jak wiadomo tam sie mówi o wszystkim, nie tylko o transferach. A sprawa odejscia Prezesa podana została tam juz wczesniej i jest juz przez nas (formuowiczów) rozpatrywana :)
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do janqesa

    sprawa odejcia z Unii Leszno Prezesa Sokolowskiego jest taka (moim zdaniem) sensacja ze wymaga oddzielnego tematu.
    Szkoda Janqes ze nie przedstawiles swojego stanowiska na ten temat!

    Objecie stanowiska Prezesa Klubu (szczegolnie Unii Leszno) wymaga od kandydata spelnienia kilku kryteriów:

    - musi kochac speedway
    - musi znac wartosc i tradycje tego klubu
    - musi miec zimna krew i zdrowy rozsadek (czyli nie moze byc to poprostu zwykly oszolom zuzlowy)
    - musi miec pojecie o zarzadzaniu (prawo, ekonomia)
    - musi sprawnie poruszac sie w otoczeniu (samorzad lokalny i nie tylko, media, swiat biznesu)
    - musi miec duzo czasu wolnego na Prezesowanie ! a z tym w przypadku ludzi spelniajacych te kryteria to nie jest takie proste !

    Ja osobiscie bym zglosil swoja kandydtaure :):):) ale mam problemy z zimna krwia (jesli chodzi o Unie Leszno) i z tym czasem tez nie jest za rozowo.

    Propozycja dla Rufina:
    Jesli wspolnik z biznesu sie rozchorowal to proponuje zatrudnic sprawnego menagera (a tych na rynku leszczynskim winno byc paru bezrobotnych, np. byli radni prawicy badz byli burmistrzowie z okolic:):):)) i wtedy moze znajdzie sie czas na Prezesowanie Unii Leszno.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda

    Szkoda ze rufin musi odejsc zawsze coś się działo dzięki niemu i trzymał ten zespół w kupie, a teraz nawet nie samowity zespół stworzył mam nadzieje ze będzie godny następca.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze Rufin Sokolowski nie odejdzie od prezesowania klubu Leszczynskiego. Powod, niema godnego nastepcy na jego miejsce. On robil to swietnie i pewnie bedzie to robil jeszczce przez wiele lat. Nie wierze aby odszedl od zuzla. Moim zdaniem to wlasnie Sokolowski zostanie prezesem, bo innego wyjscia nie widze.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Rufin odejdzie to pewnie i unia zacznie staczac sie na dno, tak jak wiekszosc polskich klubow. Jest on swietnym prezesem i mam nadzieje ze zostanie. Tak wiec RUFIN ZOSTAN Z NAMI!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Rufina.

    Moje zdanie na ten temat jest troszke inne niz wiekszosci. Takie prymitywne namawianie typu "prezesie...zostan z nami!" nie ma sensu. Prezes sam wie ile zrobil dla klubu w ostatnich latach.. i rowniez wie, iz nie ma i nie zanosi sie na to, aby byla osoba, ktora bedzie w stanie kontynuowac rzady w Unii na podobnym poziomie do Rufina. Jesli prezes chwile sie zastanowi to latwo dojdzie do wniosku, ze jego odejscie tylko pogorszy sytuacje w klubie. Nie trzeba tlumaczyc dlaczego...
    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Myślę ,że głosy leszczyńskich kibiców mogą[szczególnie
    te ,które doceniaj pracę której "trochę"Rufin"włożył w
    Unię]z lekka zachwiać decyzję o nieodwołalnym odejściu
    z prezesowania.Na ostatnim spotkaniu zarządu klubu
    próbowano odwieżć prezesa od tej decyzji.W interesie
    klubu jest aby Rufin dalej prowadził Unię.Po ośmiu latach
    prezesowania można się czuć naprawdę zmęczonym ciągłym
    użeraniem się z otoczeniem[tych 'życzliwych" inaczej w tym
    kraju nigdy nie brakowało}.Jeśli jednak w nadchdzącym
    sezonie Unia miałaby być w pierwszym szeregu drużyn naszej
    Ekstraligi łatwiej byłoby to zrobić pod przewonictwem R.
    Sokołowskiego.Przyszły rok może być bardzo trudny dla
    polskiej gospodarki i zmiany najżniejszych osób w dobrze[zawsze może być lepiej]zorganizowanym klubie mogą również zachwiać tym klubem.Rufin niejednokrotnie udowadniał nam
    wszystkim ,że dobro Unii jest jednym z najważniejszych[odkąd poznał żużel i Unię]w jego życiu.Po przeanalizowaniu
    wszystkich aspektów takiej decyzji da się namówić na zmianę decyzji i poprowadzi klub do sukcesów w następnym
    sezonie.Mam nadzieję,ze tą decyzję [może z jakimiś obwarowaniami]jednak zaprezentuje już w najbliższy wtorek na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym K.S.Unia Leszno.
    Jacek Majchrzak

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Zmartwilem sie wypowiedzia prezesa. Moze dobrym pomyslem byloby zatrudnienie jakiegos manageera...
    Nie wyobrazam sobie Unii bez Rufina:((((
    ŻAŁOBA W LESZNIE:(

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czytam te wszystkie wpisy o tym jek to zle bedzie jak Prezes Sokołowski zlozy dymisje (rowniez moje;) ) i na mysl przychodzi mi jedna rzecz, wiele osob zapewne pamieta sytuacje sprzed poltora roku gdy Unia przegrywala mecz za meczem kiedy tylko Prezes probowal cos powiedziec spotykal sie z gromkimi...gwizdami, sam moze nie gwizdalem (nie umiem;) ) ale bylem jednym z tych ktorzy chcieli Pana Prezesa dymisji, mialo to uratowac sytuacje Unii, Prezes dymisje zlozyl ale nie zostala ona przyjeta i cale szczescie i zreszta juz wtedy bardziej na spokojnie zadawano sobie pytanie "w sumie jak nie Sokolowski to kto?" i wlasnie nikt nie potrafil wskazac ewentualnego zastepcy. Mowilo sie duzo swego czasu o tym ze w Unii znalazl by sie nie jeden bogaty sponsor gdyby Rufin nie byl prezesem... To byla wg mnie wielka bzdura fakt ze sam Prezes zmienil swoje image w tym roku juz nie jest moze az tak kontrowersyjny jak za dawnych lat, jednak z perspektywy czasu mozna powiedziec, ze to kontrowersyjne zachowanie nie bylo bezpodstawnym i moze wlasnie jako jedyny staral sie przeciwstawic "potegom" m.in. takiej jednej ktora wlasnie w tym roku zbanczyla (jedna z Polonii) jednak wydaje mi sie ze jednym z czynnikow ktore spowodowaly wiekszy spokoj w swoich wypowiedziach bylo pewnego rodzaju zmeczenie tym ze jest sie ciagle postrzeganym jakos ten "inny", "zly"...
    Czy Prezes zostanie czy nie ze swojej strony chcialem podziekowac jeszcze raz za srebro w minionym sezonie i chyba nalezy tez przeprosic za zmienne nastawienie to sprzed roku i to teraz, mysle ze historia pokaze, ze jednak zasluguje Pan na brawa a nie na gwizdy...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka szkoda, że po tylu latach pracy Rufin zrezygnował. Ciężko będzie sobie wyobrazić UNIĘ bez niego. Tym bardziej, że była jego jakaś zasługa w tym, że UNIA jest v-ce mistrzem Polski. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś nowy, kto skutecznie potrafi zastąpić Sokołowskiego choć bedzie niewątpliwie ciężko.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bugz ma rację,w poprzednim sezonie żaden z was ,którzy teraz tak żałują decyzji p.Sokołowskiego,nie stanął w jego obronie.Łatwo jest wieszać psy gdy jest źle.Swoją drogą,przykro ,że z zajmowania się żużlem odchodzą ludzie ,którzy się na nim znają i kochają.Mogę p.Sokołowskiego nie darzyć sympatią ,ale doceniam to co zrobił dla leszczyńskiego i nie tylo żużla.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    nie nie nie i jeszcze raz nie!!!

    Preses Rufin nie może zrezygnować z tej funkcji jak rufin rezygnuje to ja też rezygnuje z przyjazdów na mecze Unii :P zartuje oczywiście ale p.Sokołowski powinien spojrzeć na nas kibiców że napewno przynajmniej połowa chce żeby dalej Rufin pełnij funkcje.Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak wy ale ja sobie tego nie wyobrazam :(
    Gdzie Unia bez Rufina :(
    Mam nadzieje ze to nie jest ostateczna decyzja i pan Prezes zostanie z Unia.
    Pamietam jak kiedys pan powiedzial :"Jeszcze Unia nie zginela poki My zyjemy".
    Hm ... nie wiem jak to bedzie.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    zbierzmy podpisy :P dla naszego rufina żeby nie rezygnował ze stanowiska prezesa może wtedy stwierdzi ze jest potrzebny w Unii.Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [tr]Powiem szczerze ze dla mnie to ogromne zaskoczenie i słusznie abdulah ze założyłes oddzielny temat (nawiązując do JANQESA)!!!Rufin to kontrowersyjna osoba ale wydaje mi sie ze leszczynskiemu żużlowi bardzo potrzebna,zresztą same wyniki mowia za siebie!!![tr]Trzymajcie ludziska Z lESZNA osobe wkładającą serducho w to co robi(warto)BO WŁÓKNIARZ się czaji i depcze po piętach:)!!![tr]POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm...
    SZkoda, po takim sukcesie Unii Leszno teraz rezygnuje. Może jednak zotanie...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle ze Rufin Nas ładuje.
    Przeciez nie po to tyle serca w to wkładał zeby to teraz olać.Chyba ze myśli ze wiecej nie da sie osiągnąc a lepiej odchodzic w chwale.Rufin nie daj sie-my Kibice Ci pomozemy.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak bodek ma rację, nie ma żadnego potwierdzenia tej decyzji. Świadczy to tylko o tym, że Rufin traktuje to Forum jako swoisty poligon doświadczalny. Wkłada kij w mrowisko i obserwuje reakcję. Ja uważam, że nie ma ludzi niezastąpionych, a troszkę świeżej krwi nie zaszkodzi UNII.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawi mnie natomiast link ze zdjęciem motocykla na oficjalnej stronie UNII www.unia.leszno.pl

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ten motocykl marki Junak i kilka Qadow tej samej marki /fabrycznia nowe/ Unia ma do sprzedania .
    Mozna je ogladac w Salonie Volkswagena w Lesznie
    Kazdy kto je zakupi bardzo pomoze Klubowi

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co temu sokolowskiemu odbilo ze rezygnuje jest dobry w te klocki

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Objecie stanowiska Prezesa Klubu (szczegolnie Unii Leszno) wymaga od kandydata spelnienia kilku kryteriów:
    - musi kochac speedway
    - musi znac wartosc i tradycje tego klubu
    - musi miec zimna krew i zdrowy rozsadek (czyli nie moze byc to poprostu zwykly oszolom zuzlowy)
    - musi miec pojecie o zarzadzaniu (prawo, ekonomia)
    - musi sprawnie poruszac sie w otoczeniu (samorzad lokalny i nie tylko, media, swiat biznesu)
    - musi miec duzo czasu wolnego na Prezesowanie ! a z tym w przypadku ludzi spelniajacych te kryteria to nie jest takie proste !
    Wojtek. Z całym szacunkiem, ale punkt 1 i 2 jest jakis dziwny
    punkt 3 kłoci sie z punktem 4 i 5

    A tak swoja droga,
    to czy obecny prezes spelnia te kryteria
    bo na pewno punkt 3 nie. Jak czytam jego felietony to watpie takze ze punkt 4 jest mu obcy
    no i po co mieszac samorzad lokalny?

    Pozdrawiam

    Wiesz, nie ma sie czego smucic. Moze czas na zmiany. Uwazam ze 4- 5 lat menagerowania w jednym klubie wystarczy.
    No a jak tam jest z tym, no, z kasa dla Ulamka?
    No i z tym oskarzeniem za mecz 12 lipca.
    Napisalibyscie koledzy zza Odry cos o tym.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg
    poczytaj sobie wszystko jest napisane dlaczego Rufin rezygnuje, chyba ze czytac nie umiesz tylko pisac jednak mysle, ze jest to niemozliwe...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    po co samorzad lokalny ?

    Z całym szacunkiem, ale punkt 1 i 2 jest jakis dziwny
    punkt 3 kłoci sie z punktem 4 i 5

    A tak swoja droga,
    to czy obecny prezes spelnia te kryteria
    bo na pewno punkt 3 nie. Jak czytam jego felietony to watpie takze ze punkt 4 jest mu obcy
    no i po co mieszac samorzad lokalny?


    Marku pytasz po co samorzad lokalny ?

    a po to aby walczyc o dotacje na szkolenie mlodziezy, no ale rozumiem ze nie we wszystkich klubach szkoli sie mlodziez wiec dotacja nie jest potrzebna,

    a po to aby w przyszlosci myslec o SSA a stadion w Lesznie nalezy do miasta, wiec bedzie potrzeba przekazania go aportem do spolki a to bez dobrej wspolpracy z samorzadem lokalnym nie ma szans!,

    a po to ze w programie kazdej partii i komitecie wyborczym byla uwzgledniona modernizacja stadionu Wielkiego Freda, ponadto nowo wybrany Prezydent wie ze Produkt o nazwie "Unia Leszno" znaczy wiele i warto o to dbac,

    a przyklad z wroclawia jest najdobitniejszym przykladem do czego moze doprowadzic brak wspolpracy na linii AWF - WTS gdzie na poczatku tego roku zastanawiano sie czy wogole WTS bedzie mial gdzie jezdzic, co prawda AWF to nie samorzad lokalny choc w jakims pojeciu napewno.

    Jesli chodzi o Twoje zdanie na temat Rufina przyjmuje je w pelni - Rufin to nie jest Miss Polonia nie musi sie podobac kazdemu ! Ja go lubie.

    pozdrawiam

    ps.cos mi sie wydaje ze coniektorych odejscie rufina na dolnym slasku moze ucieszyc, nie mam tu na mysli Ciebie Marku.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach

    Mea culpa maxima

    A bardziej nasza wielka wina,
    jak podał Bugz za byłe czasami niesłuszne
    krytyki w poprzednich latach. Ja się nawróciłem
    zeszłego grudnia, przed temetem wzmocnień Unii.
    Uderzyłem się metaforycznie w pierś i powiedziałem,
    że przesadzam. Trzeba racjonalnie
    ważyć argumenty i być na ile można sprawiedliwym.
    Choć uważam iż pewne moje dawne racje są aktualne.
    No cóż, prezes Rufin jest raczej najbardziej
    barwnym prezesem (zarazem politykiem) i trzeba
    prezesa wypowiedzi czasami traktować z dozą
    tolerancji, z drugiej strony prezes stonował
    styl wypowiedzi, a meritum zostało, więc i szersze
    grono ludzi propozycje szefa Unii zaczęło
    akceptować, (bardzo podobała mi się propozycja
    przyszłorocznych play-offów).
    Po cichu nie wierzę w Luck-Oil i odejście prezesa,
    z tym że odejście nie wpłynie dobrze dla
    leszczyńskich byków, zresztą zdrowie wspólnika
    może się poprawi (bez krakania).
    Prezesie, oby się wszystko dobrze ułożyło.
    Pozdrowienia

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Rufin jednak zostanie ?

    ze wzgledu na polepszajacy sie stan zdrowia wspolnika, jest szansa ze Rufin jednak bedzie kandydowal na Prezesa KS Unia Leszno, decyzja zapadnie zapewne dzisiaj na zarzadzie klubu.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    ze wzgledu na polepszajacy sie stan zdrowia wspolnika, jest szansa ze Rufin jednak bedzie kandydowal na Prezesa KS Unia Leszno, decyzja zapadnie zapewne dzisiaj na zarzadzie klubu.
    było by dobrze jak by sie tak stało

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze jest jutro o godz.17

    A czy Rufin zostanie??
    Napewno zostanie!!!!
    Jak dla mnie??
    Wolalbym zeby nie!!! Juz czas na zmiany w naszym klubie!!!


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marku pytasz po co samorzad lokalny ?

    a po to aby walczyc o dotacje na szkolenie mlodziezy, no ale rozumiem ze nie we wszystkich klubach szkoli sie mlodziez wiec dotacja nie jest potrzebna,
    Masz racje. ja uwazam ze samorzad moze dawac tylko na to kase. no i jak chce to na promocje. Ale tak naprawde nie wiem jak to mogloby wygladac? Promocja oczywiscie. Bowiem szkolenie mlodziezy. tu jest pelna zgoda. Sa zapisy prawne. mozna z tego korzystac.
    Co do prztyczka w nos:-) ze na dolnym slunsku sie nie szkoli.
    Szkoli sie i owszem tylko ze to wyglada inaczej albo zupelnie inaczej.
    Mysle ze to szkolenie juniorow mozna zostawic sobie na zime.
    Ale generalnie jest szkola Oxford: szkolimy u siebie
    i szkola Cambridge - szkolimy na wyjezdzie.
    Mysle ze tak naprawde WTS nie jest najgorszym klubem w ciagu ostatnich kilku lat jezeli chodzi o mlodziez.
    A ze Wy macie wieksze tradycje plus brak alternatywy plus tzw korzenie rodzinne. Coz . Pozazdroscic. ale poza brakiem alternatywy.


    a po to aby w przyszlosci myslec o SSA a stadion w Lesznie nalezy do miasta, wiec bedzie potrzeba przekazania go aportem do spolki a to bez dobrej wspolpracy z samorzadem lokalnym nie ma szans!,
    no nie wiem czy Ty za duzo nie chcesz
    aportem:-))
    popatrz chyba polityk z Ciebie wyrasta

    a po to ze w programie kazdej partii i komitecie wyborczym byla uwzgledniona modernizacja stadionu Wielkiego Freda, ponadto nowo wybrany Prezydent wie ze Produkt o nazwie "Unia Leszno" znaczy wiele i warto o to dbac,

    zgadlem ze polityk.....:-))

    a przyklad z wroclawia jest najdobitniejszym przykladem do czego moze doprowadzic brak wspolpracy na linii AWF - WTS gdzie na poczatku tego roku zastanawiano sie czy wogole WTS bedzie mial gdzie jezdzic, co prawda AWF to nie samorzad lokalny choc w jakims pojeciu napewno.
    To inna sprawa
    To wlasnosc AWF
    I tu sprawa jest na lini AWF - samorzasd
    WTS to tylko petent
    i musi szuakc poparcia wszedzie zeby AWF go nie wykopal
    Zupelnie zly przyklad


    Jesli chodzi o Twoje zdanie na temat Rufina przyjmuje je w pelni - Rufin to nie jest Miss Polonia nie musi sie podobac kazdemu ! Ja go lubie.
    Ja z facetami pije wodke albo piwo
    A lubie tylko kobiety
    Natomiast Ciebie rozumiem
    wszakze wchodzimy do Unii...

    ps.cos mi sie wydaje ze coniektorych odejscie rufina na dolnym slasku moze ucieszyc, nie mam tu na mysli Ciebie Marku.
    Chyba Ci sie wydaje:-)

    Na dolnym slasku nikt nic nie mowi
    a moze u mnie na wiosce:=-))
    zreszta u mnie nikt nie wie kto to Rufin
    :-))

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A długi jak zostaną spłacone??!!?!?

    Jak wiadomo z oficjalnego zrodla dlug Unii wobec zawodnikow wynosi 600 tys zlotych
    Ciekawe jak prezes ma zamiar z tego wyjsc???
    A moze ucieczka z funkcji prezesa to najlepsze rozwiazanie??!!!
    Tylko kto inny ma zamiar zostac prezesem przy takich dlugach i bez perspektyw wyjscia znich???

    Biedny los dla klubu Unia!!!!
    Po srebrnym medalu DMP nadchodzi czas banicji!!!
    A tak bylo fajnie w roku 2002

    SZANOWNY PREZESIE::
    JAK DLUGO MASZ ZAMIAR BRNAC W DLUGACH?!?!?!?!?!


    CZEMU NIE SKORZYSTANO Z USTAWY ORESTRUKTURYZACJI PRZEDSIEBIORSTW GDZIE MOZNA BYLO UMORZYC 800 TYS ZL???!!!!!




  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro o godzinie 17.00 w leszczyńskim Domu Kultury rozpocznie się walne zebranie sprawozdawczo - wyborczego Unii Leszno. Głównym punktem obrad będzie wybór nowego prezesa klubu. Wbrew wcześniejszym naszym doniesieniom prawdopodobnie o to stanowisko ubiegał będzie się obecnie pełniący tą funkcję - Rufin Sokołowski.

    W ubiegłym tygodniu Sokołowski był zdecydowany nie ubiegać się o reelekcję na trzecią kadencję. Powodem były poważne kłopoty zdrowotne wspólnika w interesach. - Jest szansa, iż Prezes wystartuje jednak w wyborach - mówi wiceprezes klubu, Leszek Jankowski.- Okoliczności, które skłaniały pana Sokołowskiego do nie kandydowania, uległy poprawie na tyle, że prawdopodobnie Prezes zmieni zdanie i stanie w szranki wyborcze. Ostateczną decyzję podejmie na dzisiejszym posiedzeniu zarządu klubu..

    Póki co, nic nie wiadomo na temat ewentualnych kontrkandydatów do stołka prezesa Unii. - Dziś trudno mi powiedzieć, kto będzie chciał ubiegać się o to stanowisko - twierdzi wiceprezes Jankowski.- Tak naprawdę może to być każdy z dwustu delegatów....

    Dariusz Górzny- darkness- "Przeglad zuzlowy"


  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wybor Prezesa Unii juz jutro !

    Specjalnie na ta okazje przyjezdzam z Poznania do Leszna aby po raz pierwszy wziasc (bierny) udzial w walnym KS Unia Leszno. Niestety nie jestem (formalnym) czlonkiem klubu wiec nie mam zaproszenia, nie jestem tez dziennikarzeam ale licze, ze bez przeszkod bede mogl wejsc na sale MOK.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wiadomo z oficjalnego zrodla dlug Unii wobec zawodnikow wynosi 600 tys zlotych
    Ciekawe jak prezes ma zamiar z tego wyjsc???
    A moze ucieczka z funkcji prezesa to najlepsze rozwiazanie??!!!
    Tylko kto inny ma zamiar zostac prezesem przy takich dlugach i bez perspektyw wyjscia znich???

    Biedny los dla klubu Unia!!!!
    Po srebrnym medalu DMP nadchodzi czas banicji!!!
    A tak bylo fajnie w roku 2002

    SZANOWNY PREZESIE::
    JAK DLUGO MASZ ZAMIAR BRNAC W DLUGACH?!?!?!?!?!


    CZEMU NIE SKORZYSTANO Z USTAWY ORESTRUKTURYZACJI PRZEDSIEBIORSTW GDZIE MOZNA BYLO UMORZYC 800 TYS ZL???!!!!!

    Opowiadam:
    1. Zebranie odbywa się w czasie roku finansowego. Obecny Moment jest dołem sinusoidy po zakończonym sezonie. Od jutra zaczyna się wzrost.
    Składać się na niego będzie:
    a/sprzedaż karnetów -150.000 zł
    b/upływ teminów płatnosci faktur wystawionych przez klub innym podmiotom-140.000 zł
    c/ sprzedaż motocykli Junak przekazanych w ramach rozliczenia z klubem- 46.000 zł
    d/ dotacja samorzadowa- 110.000 zł
    e/ dochody z dzierzaw tablic reklamowych na stadionie- 120.000 zł
    f/ umowy sponsorskie - 360.000 zł
    g/ prawa telewizyjne - tajemnica handlowa
    f/ inne dochody - negocjacje trwaja
    Tak więc w długach mam zamiar brnąć 3-4 miesiące.
    2.Unia skorzystała z z Ustawy o restrukturyzacji.

    Realizacja umów sponsorskich wymaga gwarancji personalnych i to jest problem odpowiedzialności za klub. Niestety... mój problem.
    PS.
    Do autora cytowanego tekstu.
    Zło dobrem zwyciężam



  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Opowiadam:
    1. Zebranie odbywa się w czasie roku finansowego. Obecny Moment jest dołem sinusoidy po zakończonym sezonie. Od jutra zaczyna się wzrost.
    Składać się na niego będzie:
    a/sprzedaż karnetów -150.000 zł
    b/upływ teminów płatnosci faktur wystawionych przez klub innym podmiotom-140.000 zł
    c/ sprzedaż motocykli Junak przekazanych w ramach rozliczenia z klubem- 46.000 zł
    d/ dotacja samorzadowa- 110.000 zł
    e/ dochody z dzierzaw tablic reklamowych na stadionie- 120.000 zł
    f/ umowy sponsorskie - 360.000 zł
    g/ prawa telewizyjne - tajemnica handlowa
    f/ inne dochody - negocjacje trwaja
    Tak więc w długach mam zamiar brnąć 3-4 miesiące..
    Pobozne zyczenia
    Jezeli samorzad mial wplacic jakas kase to juz powinien wplacic
    Kazdy samorzad sie wyprztykal z kasy przed wyborami. no coz wladza chciala wypasc lepiej.
    A w nowym roku budzetowym. Panie Prezesie wie Pan ze najgorszy jest pierwszy kwartal. Malo jest dochodow wiec wydatki budzetu sa okreslone. I na I linie pojda te obowiazkowe.
    Czy te motocykle Junak dostaliscie wczoraj?
    Czy za dochody z tablic wplyna dopiero jutro,a czemu nie wplynely juz?
    a prawa za TV mial Pan oddac za darmo - tak mowily gazety - zreszta za jaka TV ile meczy Unii bylo w TV. A ile bedzie w nowym sezonie. Ba. I czy z tego bedzie kasa.
    Umowy sponsorskie - rozumiem ze to co pisze Pan ponizej plus pobożne życzenia

    Karnety to chyba luty - marzec. A marzec to przygotowania do sezonu. nowe wydatki. Nowe koszty.

    A uplyw terminu za faktury?
    mam pytanie na jaki czas wystawiacie Panstwo faktury
    Sezon sie skonczyl juz ok. 60 dni temu.
    Dziwne ze jeszcze faktury wam nie zeszly.
    I jaka Ma Pan pewnosc ze zejda?
    A moze trzeba bedzie pojsc do sadu
    A moze nie wypada z n iektorymi isc do sadu
    A moze z wami za nierealizacje Waszych faktur pojda do sadu

    2.Unia skorzystała z z Ustawy o restrukturyzacji.

    Realizacja umów sponsorskich wymaga gwarancji personalnych i to jest problem odpowiedzialności za klub. Niestety... mój problem.

    A ja myslalem ze to tez kwestia sprecyzowania umow. Dbania o dobro firmy a nie kolejna wersja republiki kolesiow. Bo zeby miec sponsorow rozumiem, trzeba miec kolegow. No ale zeby realizowac umowy. panie Rufinie jest takie angielskie wyrazenie Gentelmen chyba sie pisze. I jezeli Pana koledzy podpisali takowe umowy. Jak znam Pana to przeciez ich Pan do takich czynow nie zmuszal.

    PS. Do autora cytowanego tekstu.
    Zło dobrem zwyciężam
    Tak. Te pozwy i oczernianie bezpodstawne, badz wynikajace z wlasnych zapatrywan to dobro. Oj Panie Rufinie. Ze ten sienkiewiczowski Kali tak głeboko w Panu tkwi:-)


    Podsumowujac
    Panie Prezesie. Lubie z Pana myslami polemizowac. Nie przynosi mi to jakiejs wiekszej satysfakcji ale jakos lubie te Pana tworczosc.
    Natomiast przeraza mnie Pana podejscie do rzeczywistosci i do takich scislych zagadnien jakim sa prawa rynku zawierajace sie w nauce zwanej Ekonomia i Zarzadzanie

    Zycze Panu wszystkiego najlepszego po wyborze
    I spelnienia powyzszych poboznych - utopijnych zyczen

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do Marka Zawadki.
    Jeżeli jesteś taki madry, to czemu jesteś taki biedny?

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do Marka Zawadki.
    Jeżeli jesteś taki madry, to czemu jesteś taki biedny?
    podoba mi sie tez poziom Pana polemik
    A co pan rozumie pod pojeciem biedny, moze Pan to zdefiniuje.
    Zalozymy watek na temat biedy i ubostwa wsrod kibicow zuzlowych.
    Powtorze! Co Pan rozumie pod pojeciem ze jestem biedny.
    Moje wyksztalcenie?
    Moje zatrudnienie?
    Moje zarobki?
    Co Pan wie na temat tego ze ujestem biedny czy bogaty
    I co to ma do kultury dyskusji i co to ma do problemow poruszanych przeze mnie
    wiem. Boli Pana ze nie przyklaskuje Pana incjatywom. jako osoba publiczna uwielbia Pan lizusow i wazeliniarzy i ludzi bezkrytycznych
    Wie Pan, wracajac do mojej biedy.
    Zastrzelil mnie Pan w zupelnosci.
    Tylko nie wiem czym
    Czy prostota wypowiedzi czy jej prostactwem.

    Pozdrawiam
    PS. Wie Pan ludzie biedni nie jezdza minimum 50 km w jedna strone na zuzel i placa za bilet swoj, zony i 2 dzieci.
    Ludzie biedni nie jezdza w roku na ok 10 meczy ligowych, 6 - 8 turniejow mistrzowskich badz eliminacji i na 3 - 4 GP.

    No ale mi sie wydaje (pewnie sie myle) ze to forum nie sluzy do chwalenia sie badz oczerniania kto jest biedny albo kto bogaty (no bo Pan zlo dobrem zwycieza)
    A do merytorycznej dyskusji na tematy zuzlowe.
    I ciekawe jestem czemu Pan nie podjal polemiki w zadnym z punktow
    Z biednym (w podtekscie - glupim) kibicem zza Odry


  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polemiki nie podjąłem, bo jest niemożliwa.
    Jak bowiem polemizować z myślą "to się nie może udać".
    Kilka przykładów. Jestem radnym miast 3 kadencję, wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej i najprawdopodobniej w czwartek zostane wybrany po raz drugi na funkcję przewodniczącego Komisji Budżetowo- Finansowej RM więc chyba wiem jaki jest stan finansów miasta.To jednak Panu nie przeszkadza pisać, że dotacja dla Unii stoi pod znakiem zapytania, bo władza straciła pieniądze przed wyborami. Co uprawnia Pana do takiej opinii? Co Pan wie o finansach Leszna?
    Pisze Pan o sądach i fakturach. Jak z Panem polemizować skoro nie ma pan pojęcia o terminach ich płatności?
    Pisze pan o reklamach na stadionie i pyta się czemu nie są już zapłacone? Bo, termin dzierżawy powierzchni reklamowej, za którą zapłacono w styczniu tego roku upływa 31 grudnia.
    ITD, ITD
    Pańskie wywody mają takią samą podstawę, jak mój wywód,że jest Pan biedny. Czyli żadną? No może oprócz jednej wyraźnie mnie Pan nie lubi i nie sznuje, czego wyraz daje Pan od dłuższego czasu na nie tylko tej liście dyskusyjnej.

    Zawsze jestem gotów dyskutować na argumenty. Na demagogię odpowiadam demagogią.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Do Marka Zawadki.

    Z Twojej końcowej wypowiedzi czuję się "biednym Polakiem". A nie chcę się tak czuć, nie chcę psuć sobie humoru i w ogóle o tym myśleć. Więc zanim cokolwiek napiszesz, zastanów sie dogłebnie. Nie obrażaj innych.
    PS. Twoja polemika mnie fascynuje.

    Na temat.
    Chciałbym, żeby stanowisko Prezesa KS Unia Leszno zajęła osoba adekwatna do zadań, jakie będzie ona musiała się podjąc i wykonywać wg. wczesniej założonego planu. Realnego planu!
    Patrząc na to, co działo się przez ostatnie kilka lat w tym klubie, myslę, że nazwisko Sokołowski jest dobrym kandydatem do pełnienia funkcji prezesa klubu.
    Wiele się ostatnio mówi, czy to w plotkach, czy powaznie o kłopotach finansowych Unii. Wymienia sie olbrzymie kwoty. Jeśli byłaby to prawda (a Pan Prezez temu nie zaprzecza, choć również mówi i podaje środki, które pokryją te dziury) i zdarzyłby sie czarny scenariusz, to trzeba by się było zastanowić nad tą kandydaturą. Także ubolewajmy nad tym, że nie jesteśmy prorokami i nie wiemy, co będzie jutro, za 3,4 miesiące, kiedy te długi mają pozostac zniwelowane. Dla większości z nas, każde wybroy, każdego typu są wyborami w ciemno. Trzeba ryzykowac, chociaż ryzyko wcale nie musi być duże.

    Pozdrawiam formuowiczów i Prezesa Rufina. Dzieki, że jest Pan z nami na forum. Dzięki za wypowiedzi i podawanie niektórych danych.

    Aha. Zapomniałem. Zdrowie jest najważniejsze. Nieważne, czy własne, czy innych. To jest podstawa mojego żywota.
    (Żartem. Bo gdyby nie dbanie o życie, już dawno byłby ze mnie rosół, czy tam czerninka :P)

    Janqes
    (Kaczuszka)


  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisze pan o reklamach na stadionie i pyta się czemu nie są już zapłacone? Bo, termin dzierżawy powierzchni reklamowej, za którą zapłacono w styczniu tego roku upływa 31 grudnia.
    ITD, ITD
    To jest jedyna kwestia na ktora odpowiedzial Pan merytorycznie.
    pozostale Pan delikatnie mowiac zbyl.
    Jezeli jest Pan (a jest) radnym i do tego w komisji finansowo - budzetowej to moze Pan powie z jakiego paragrafu ustawy samorzadowej jest finansowany klub. Jest to dla mnie bardzo ciekawe. Nie dlatego zeby sie dowalic, tylko dlatego zeby wiedziec, jak niektore samorzady wykorzystuja furtki zeby pieniazki transferowac do firm.


    Pańskie wywody mają takią samą podstawę, jak mój wywód,że jest Pan biedny. Czyli żadną?
    ? Co ma oznaczac ten znak zapytania
    Moze i jestem biedny
    I co z tego? Powod do zartów? Publicznego naigrywania?
    Ja podawalem pod watpienie sprawe budzetu
    Nie podalem ze kasy nie ma. Podalem ze raczej w zadnym budzecie jej nie ma. I podalem, ze jak znam zycie i samorzady, to wiekszosc lub niemal wszystkie wydatki poszly przed wyborami. Ot takie sa realia. A I kwartal? Wie Pan ze najgorszy w budzecie jest wlasnie ten I kwartal. moze u was jest inaczej. Tutaj gdzie mieszkam w I kwartale kase dostaja tylko firmy ktore musza. Ale moge sie mylic.
    Wie Pan sprawa faktur. Pana sprawa. ja sie tylko glosno pytalem co to za faktury po sezonie na taka kwote. itd.
    Nie odpowiedzial Pan na temat transmisji TV
    Nie odpowiedzial Pan na temat junakow.
    Nie odpowiedzial Pan dlaczego zalozyl Pan, iż wszystkie fakturki zostana zaplacone w terminie. jest pan tego pewien? A co bedzie jak nie?
    Nie odpowiedzial Pan na temat rzetelnosci umow sponsorskich
    Sam Pan stwierdzil ze jest pan gwarantem ich realizacji. Ale przeciez ta kwota to jak pamietam 360 tys zl. czyli ponad 50% (teoretycznego zadluzenia). Czy jezeli do tej pory nie zaplacili to zaplaca. mamy miesiac czasu. sytuacja gospodarcza polski jaka jest wie kazdy srednio czytajacy czlowiek.
    itd.

    Mi chodzilo o rzetelne podejscie do sprawy a nie o pobozne zyczenia.
    Bo np. skad Pan wie ze taka bedzie cena sprzedazy junakow
    Na jakich podstawach Pan zalozyl ze beda takie wplywy z karnetow? Przeciez one beda w marcu. A w marcu juz sa potrzebne pieniadze nie na splate dlugow tylko na nowy sezon

    No może oprócz jednej wyraźnie mnie Pan nie lubi i nie sznuje, czego wyraz daje Pan od dłuższego czasu na nie tylko tej liście dyskusyjnej.
    Mysle ze zupelni zle Pan to odbiera.
    To ja nie napisalem cos o psach i schodzeniu na psy. czy to wg Pana jest szacunek? Czy ja w ten sposob wypowiadalem sie na Pana temat. Panie Prezesie. Prosze o przykladzik. Natomiast z jednym sie z Panem zgodze. od dluzszego czasu nie zgadzam sie z Pana pogladami na sport zuzlowy. Tu chodzi o ekonomie i zarzadzanie nim. A w szczegolnosci zarzadzanie klubem jako firmą.
    A wowczas? Ja tylko rozwazalem dlaczego... Ale nie bedziemy tu przenosili watku z tamtego roku.
    Natomiast prawda jest ze ze mna nie polemizuje Pan, tylko skladaja oswiadczenia Pana ludzie.



    Zawsze jestem gotów dyskutować na argumenty. Na demagogię odpowiadam demagogią.
    Nie prosze Pana. Nie odpowiada Pan na wiele argumentow. jedyne na co Pan odpowiada - czasami to demagogia. No i sprowokowane wycieczki osobiste.

    A jezeli to nie bedzie demagogia.
    To moze Pan w kilku slowach wyjasni:
    Jak doszlo do takiego zadluzenia?
    Jak doszlo do tego ze klub musial starac sie o oddluzenie?
    Dlaczego wystepuje problem Ulamka?

    czy nie uwaza pan ze powyzsze zjawiska to błędy w zarzadzaniu klubem?
    jak Pan chce zapobiedz podobnym zjawiskom w nastepnym roku


    I w kwesti nie demagogicznej

    Juz kilkakrotnie podnosilem kwestie meczu z 12 lipca.
    Poszedl pan do prokuratora
    Po kazdym meczu z wroclawiem cos takiego (albo podobnego) nastepuje
    Moze Pan wreszcie powie co to bylo i co na to prokurator.
    Bo wie Pan. mi sie wydaje. wydaje. ze robi Pan to celowo, pod publiczke. tak zeby podgrzac atmosfere. I zeby sie lepiej gazety sprzedawalay. oczywiscie z pana nazwiskiem w tytule. Megalomania?
    Wiec moze jak juz Pan rozpoczal dyskusje, to zejdzmy na tematy merytoryczne a nie na temat mojej biedy.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Marka Zawadki.

    Z Twojej końcowej wypowiedzi czuję się "biednym Polakiem". A nie chcę się tak czuć, nie chcę psuć sobie humoru i w ogóle o tym myśleć.
    jakbys czytal uwazniej to akurat mnie tutaj nazwano biednym

    Więc zanim cokolwiek napiszesz, zastanów sie dogłebnie. Nie obrażaj innych.
    PS. Twoja polemika mnie fascynuje.
    Wszystkie fascynacje sa niebezpieczne.
    natomiast moze cos merytorycznego w sprawie tych fascynacji
    I jak pisze to sie zastanawiam.
    Nie tak jak Ty doglebnie. Ale sie zastanawiam
    A co do obrazania.
    Wiesz. Czasami niebezpiecznie jest wchodzic miedzy wodeczke a zakaske
    Bardzo niebezpiecznie. To chyba sie wtracanie nazywa czy cos? Natomiast jezeli chodzi o twoja role jako adwokata. Podoba mi sie. Krajowi potrzebna adwokatow.

    Pozdrawiam

    Z mojej strony EOT


  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Rufin i Marek ! opamietajcie sie !!!

    przez was wyrzuca mnie z pracy ! Jak zaczalem czytac wasza "polemike" to omalo nie umarlem ze smiechu ze az sam dyrektor przylecial do mnie spytac sie czy cos mi sie nie stalo. Oj ludziska ludziska.

    Znam was obu, wspolnego jezyka to Wy nie znajdzie!

    a co do wylicznaki rufina to wyglada dojsc realistycznie (na moje oko na 70-80%), a jesli chodzi o karnety to sam kupie jak co roku 2 na poczatku grudnia.

    w temacie biedy sie nie wypowiadam bo wszedzie ja widze na codzien dookola i caly czas nie stac mnie na kupno klubu zuzlowego Unia Leszno, ale niedlugo kto wie ........ wiec Prezesie to bedzie chyba juz ostatnia kadencja przede mna:)!

    w polemike sie nie wdaje, bo co mam powiedziec na niektore wypowiedzi typu:

    Rufin: Zło dobrem zwyciężam
    Mazearek: Pobozne zyczenia
    Te pozwy i oczernianie bezpodstawne, badz wynikajace z wlasnych zapatrywan to dobro. Oj Panie Rufinie. Ze ten sienkiewiczowski Kali tak głeboko w Panu tkwi:-)
    podoba mi sie tez poziom Pana polemik


    [/quote]Rufin: Polemiki nie podjąłem, bo jest niemożliwa.
    [/quote]Zawsze jestem gotów dyskutować na argumenty. Na demagogię odpowiadam demagogią.


    A teraz juz ja Abdulah:

    Slowa: demagogia i populizm, jeszcze kilka lat temu wiekszosc Polakow miala by problem podac definicje tych slow a dzis nie ma debaty "polemiki" bez potoku tych slow, chyba panowie za duzo programow politycznych ogladacie.

    A swoja droga uprawianie demagogii i populizmu daje ostatnio rewelacyjne sukcesy ! bo kto w Polsce zrobil najwieksza kariere w ostatnich 2 latach ? Panowie Lepper i Giertych ! wiec nie wiem czy zarzucanie komus populizmu i demagogii jest czyms zlym czy nie ? sam zaczynam sie zastanawiac czy nie zaczac uprawiac demagogii ?

    Ja jestem madry i biedny od urodzenia i dobrze mi z tym.

    pozdrawiam
    ps. wszczegolnosci ludzi madrych ale biednych, populistow i demagogow.

    ps.2
    do mazarka:
    odpowiem za rufina, dotacja wychodzi z art.118 ustawy o finansach publicznych o ile dobrze pamietam a paragraf to chyba dotacja dla jedn. zpoza sektora finansow publicznych nie dzialajacyh w celu osiagniecia zysku, pamietaj ze Leszno to Wielkopolska wiec gospodarzyc groszem umiemy, choc Skarbnikow to Miasto ma do bani !

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co za bzdury Prezesa!!!!

    Dobrze ze za marzenia nie karaja bo problem nowego prezesa bylby z glowy!!!
    Obecnego zamkneliby na 100 lat!!!

    Te prognozy to realistyczne bylyby gdyby mowil to zupelnie ktos inny!!!

    Apropo dlugow:
    Firma z Gostynia ktora rok czy 2 lata temu robila programy ma niezaplacone do dzis 13 tysiecy zlotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Czemu???????

    W minionym sezonie programy byly gdzies z Rzeszowa!!! Im tez nie zaplaci Unia????????

    skoro wyprodukowanie programu kosztuje cos okolo 1,20 zl a kosztuje 5 zl a wtedy 3 zl przy zamowieniu kilkutysiecznym nie mozna bylo zaplacic czlowiekowi ktory robil te programy???????????????????

    Wlozyl swoj towar, swoja prace itd.!!!!!!1

    WSTYD, HANBA, PORUTA!!!!!!!!

    A tu wielkie prognozy prezesa o finansach!!!

    NO COMMENTS

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    makejek

    jest to juz Twoj nie pierwszy wpis - obrazajacy Prezesa, bezpodstawne zarzuty, pomowienia, krytykujesz wszystko i wszystkich dookola, natomiast nic nie proponujesz nie argumentujesz swoich wypowiedzi, Twoje wpisy dotycza tylko totalnej krytyki.

    Prezentujesz zenujacy poziom. Jesli nadal tego typu wpisy bedziesz dawal na forum to bedzie Cie czekala rozlaka (ban).

    Zastanow sie co piszesz !
    ps.
    chyba ze pracujesz w TZ - to rozumiem.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak

    Zobaczymy czego dowiemy się dzisiaj na walnym.
    Pozdrawiam :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •