Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 80 z 80

Wątek: Rufin Sokołowski nadal prezesem Unii !

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    komuna??????

    Przepraszam bardzo!!!!!!!!!!!!!
    Czy w kraju panuje komuna czy co????
    Za wolne wypowiedzi nalezy zamykac usta????
    Ja nikogo nieobrazilem i nie mialem zamiaru!!!!!!!!!
    A jak ktos sie tak poczul??To coz!!!

    A mam nie kryttykowac skoro jest bardzo zle!!!

    Firma z Gostynia przez to sie skonczyla bo nie zaplaconew rachunki itp. To nie byla wielka poligrafia!!!
    Wez powiedz tym dzieciom ze nie dostana np. Lego bo Unia sobie nie placi!!!

    Wiem kiedy nalezy pochwalac ale wiem kiedy nalezy krytykowac!!!

    Srebrny medal --pochwala
    Finanse -- krytyka

    A zdobycie srebrnego medalu DMP kosztem upadlosci klubu lub olbrzymich dlugow to krytyka !!!!!!!!

    A zreszta:
    jak sie prezes sam wypowiedzial wczoraj: on napewno nie zrezygnuje ewentualnie postawi pana Leszka Jankowskiego na swoim miejscu!!!
    A na innych sie nie zgodzi!!
    Przepraszam bardzo ale czy ten klub jest pana Prezesa???

    Propozycje: co ja biedny zuczek ??
    mmam szukac sponsorow dla Unii???
    Zalatwiac pieniadze??Albo podsuwac propozycje dla klubu zeby bylo lepiej???

    Nie w tym moja sprawa!! Ja mam swoja prace i wiem co nalezy w niej robic!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Propozycja

    Jedyna:::
    ZMIENIC PREZESA!!!

    Ale wiem ze wtym wzgledzie nic cudownego sie nie wydarzy!!!!

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do mazarka

    Jeśli chodzi o pieniążki z miasta dla Unii to miasto Leszno dofinansowuje tylko szkolenie młodzieży .Bo wiesz u nas w przeciwieństwie do Wrocławia :P szkoli się w klubie młodych zawodników ,jest to jednym z celów klubu sportowego.Na dzień dzisiejszy jest ich 22.I jest paragraf ,który mówi o tym dofinansowywaniu rozwoju młodzieży ,niewiem ,który .

    Jeśli chodzi o Junaki to stoją one w salonie VW w Lesznie od jakiś dwóch miesięcy ich właścicielem jest Unia .A ich sprzedaż to kwestia czasu ,sprzedać motor za 17,5 tyś zł w Lesznie nie powinno być problemem może tylko nie ta pora roku.

    Wiesz zastanawiam się czy ty znasz Rufina osobiście czy czasem nie naczytałeś się za dużo tygodnika żużlowego.

    Do kolegów z forum . Może każdy powie kilku kolegom o tym że w Lesznie można kupić nowe Junaki ,pomoże to klubowi.
    Junak Milenium 250ccm kosztuje 17,5 tyś zł.
    Junak Pionier /mały czterokołowiec/ 7,8 tyś zł.
    Są to nowe motory na gwarancji .

    musiel

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    makejek

    Kto Ci zamyka usta? Poprostu tylko krytykujesz i nic wiecej nie robisz, wiekszosc Twoich wpisow opiera sie na krytyce nie wnosisz zadnych propozycji (sensownych ) jedyna Twoja jak zreszta sam napisales zmienic prezesa. Tak wtedy bedzie super nowa twarz, spokojna wchodzaca z kazdym w uklady niewychylajaca sie, pelno sponsorow i kolejne 20 lat swietnosci dla Unii w najgorszym przypadku braz za rok bo to tak od poczatku nie jest latwo zdobyc zloto ale za to kolejne lata to juz Unia a potem dlugo dlugo nic. Unia z nowym prezesem mogla by stac sie takim Ferrari w swiecie zuzlowym (dla wyjasnienia podam ze od kilku sezonow jest to dominujacy team w F1 a w tym roku kierowca nr 1 M. Schumacher zdobyl tytul juz w polowie sezonu)... Ciekawi mnie kto sie kryje pod nickiem Makejek, mozliwe ze kiedys miales jakies osobiste spiecie z Rufinem moze wiesz cos czego inni nie wiedza a moze tylko uslyszales cos od kogos w stylu szwagra kolegi ochroniarza i teraz wypisujesz niestworzone historie (nie twierdze ze tak musi byc, moze sa to historie ktore mialy miejsce w rzeczywistosci ale jak wiadomo szczegolnie w tym srodowisu kazdy wie najlepiej i najwiecej...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    STOP

    Przestańcie się kłócic bo to nic dobrego nie wnosi.

    Mam nadzieje, że jutro po walnym dowiemy się jakiś ciekawych rozwiązań i zaczniemy na ten temat kulturalną polemike...

    PS.BUGZ - ale Ciebie ostatnio opetała ta Formułą 1 ;)
    Ares

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chodzi ci o te programy????

    W gostyniu jest firma p. Wojciechowskiego!
    Sprawdz sobie nr telefonu , zadzwon do niego i opowie ci wszystko jak to bylo, a jak jego sytuacja finansowa przez to teraz wyglada!!

    Z Rufinem?? Hmm nie mialem zadnego spiecia!!
    Po prostu go nigdy nie lubilem !!! Kazdy ma takie swoje prawo i wybor kogo lubi a kogo nie!!!!
    Wezcie teraz tak przeanalizujcie Unie za zadow Rufina:
    po krotce - wieczna walka o utrzymanie- achh srebro-- i nastepnie potezne dlugi!!

    Ja jestem z reguly optymisa ale to co slysze o klubie to mnie to napawa extra pesymizmem!!!

    Ja chcialbym zeby bylo jak najlepiej ale zycie mnie juz nauczylo i wiem ze tak pieknie byc nie moze przy tym stanie!!!!!!

    Kto mi zamyka usta?
    Ten gosc co napisal ze wszystkich obrazam(zarty) i pesymizm(czasami trzeba ) i mam sie zamknac bo dostane bana!

    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o pieniążki z miasta dla Unii to miasto Leszno dofinansowuje tylko szkolenie młodzieży .Bo wiesz u nas w przeciwieństwie do Wrocławia

    A u was Murzynow bija.
    Pewnie we Wroclawiu nic sie nie robi.
    A po co tu wrzucasz Wrocław
    Czy Wrocław jest przedmiotem dyskusji w tym watku
    No ale tak. Najlepiej Wroclaw.
    Moze znajdziesz tekst gdzie ja twierdze ze we Wroclawiu jest rozowo.
    Ale juz kilka razy mowilem. Mozna szkolic u siebie. Ewentualnie swoich u kogos. Sa dwie szkoly.
    No ale jakbys tak poszukal wroclawskich juniorow i ich osiagniecia za ostatnie 2 lata. to moze jakis medal:-) albo i dwa bys znalazl:-)


    :P szkoli się w klubie młodych zawodników ,jest to jednym z celów klubu sportowego.Na dzień dzisiejszy jest ich 22.I jest paragraf ,który mówi o tym dofinansowywaniu rozwoju młodzieży ,niewiem ,który .
    Czytalem co napisal Pan Prezes, ze jest ich 22
    Prosze powiedz jaki jest tego efekt
    Jacy seniorzy z tego szkolenia sa w innych barwach
    jacy seniorzy jezdza w GP
    Powiedz mi (poza Jankowskimi i Kasprzakiem) kto to sa Ci juniorzy?
    Z tym, ze jest to watek na inna dyskusje.

    A co do paragrafu dotyczacy dofinansowania sportu .
    jest w Ustawie o samorzadzie z 1990 r. z pozniejszymi zmianami artykul 7. o zaspakajaniu potrzeb spoleczenstwa.
    A co do kasy na mlodziez. i owszem.
    Tylko przede wszystkim dla tej objetej wspolzawodnictwem MENiS. A zuzel nie jest dyscyplina w tym wspolzawodnictwie.
    Wiec zonk.
    Moze oczywiscie Rada Miasta uchwalic kase dla klubu. Tylko, ze nie z tego paragrafu.
    Moze. przede wszystkim na organizacje zawodow dla dzieci i mlodziezy.
    Ale nie za bardzo moze na to co powiedzial wojtek - znawca - abdull. Bo oprocz ustawy o finansach musi miec zastowanie ustawa o samorzadzie. (Moze raczej powinna miec, bo furtki sa - no ale strasznie naciagane)
    Samorzad moze byc jedynie, poza organizacja zawodow dla mlodziezy, i powinien odpowiedzialny za jakosc i stan stadionu. bo to stadion miejski, czyli komunalny.

    J
    eśli chodzi o Junaki to stoją one w salonie VW w Lesznie od jakiś dwóch miesięcy ich właścicielem jest Unia .A ich sprzedaż to kwestia czasu ,sprzedać motor za 17,5 tyś zł w Lesznie nie powinno być problemem może tylko nie ta pora roku.
    Widzisz
    2 miesiace a tu nic
    sam napisales ze sezon na motorki nie jest
    mysle ze nie powinno byc problemu
    ale zaliczanie kasy z niesprzedanych i nie wiadomo kiedy sprzedanych motorkow do zbilansowania budzetu, jest hmm
    poboznym zyczeniem
    z tym , ze pobozne zyczenia nieraz sie spełniają.

    Wiesz zastanawiam się czy ty znasz Rufina osobiście czy czasem nie naczytałeś się za dużo tygodnika żużlowego.
    Oj nie martw sie o moje zdrowie
    Tygodnik zuzlowy?
    wiesz, juz moja 14 letnia corka wie jak lepiej wydawac 3.30
    A czemu sie zastanawiasz?
    I co to moze zmienic?
    Czy znam czy nie znam
    Po 1. nie znam
    Po 2. w TZ Pan Prezes nie pisuje
    Po 3. Nie polemizuje z TZ tylko z nim

    Nie wiem czy widzisz zasadnicze roznice.
    A co do TZ? Wiesz tam dwoch dziennikarzy plus dwoch redaktorow zalatwia caly zeszyt. Wiec co to moze byc za poziom?

    Nie zastanawiaj sie co czytam. Po co ma Cie glowa bolec. Bo i znajdziesz tam Bravo:-) i Cosmopolitan:-) i Newsweeka a takze ... i po co Ci ta wiedza?
    Jakos tak was ostatnio wzielo na osobiste wyjazdy
    Albo ze biedny jestem albo jakie gazety czytam
    Po co wam to
    Portret psychologiczny robicie?

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy nowego prezesa jest nim Rufin Sokołowski, jedyny kandydat na to stanowisko jaki został poddany pod głosowanie.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    i tak miało być !!!

    i wszystko wiadomo kto jest prezesem i tak dalej teraz czekamy za zawodników którzy bedą jeżdzić w Unii.Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy nowego prezesa jest nim Rufin Sokołowski, jedyny kandydat na to stanowisko jaki został poddany pod głosowanie.
    Abdull
    Po co zakladales ten watek
    przeciez wiedziales od poczatku....:-)
    jaki to rodzaj sztuki?
    farsa?

    Dobranoc

    PS (PeZet tylko nie dowalj sie)
    "Po owocach pracy poznacie ich" - wiec czekam na merytoryczna dyskusje:-)

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    mamy nowego prezesa jest nim Rufin Sokołowski, jedyny kandydat na to stanowisko jaki został poddany pod głosowanie.
    :):):):):)
    hehehehehehehehe..............
    Byl kiedys taki francuski polityk, co to podobno organizowal zamachy na samego siebie. ;)
    Rufin co roku:
    rezygnuje!
    odwoluje!
    kandyduje!
    i ............. wygrywa w cuglach!!!!!!!!! ;)
    Taka taktyka! ;)
    Gratulacje Prezesie.

    I do Mazarka:
    As sie chlopie wpuscil w polemike. :)
    Ale przynajmniej sie nie nudzisz.
    W kwestii formalnej: to sie pisze :) "gentleman".
    gentle = delikatny ;) + man = facet ;)
    w wolnym tlumaczeniu chlop bez jaj!:):):)

    PeZet

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troche rufiin napsul krwi kibicom unii z tym odejde zostane :)) ale mysle ze decyzja rufina odbije sie dobrze w skutkach na kibicach unii leszno i znowu w lesznie bedzie na mecze przychodzic po 13 tysiecy kibicow. Teraz zapewne rufin zajmie sie kontraktowaniem nowych twarzu w unii . zycze mu jak najlepiej .



    pozdrowka z ZG :)

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    walne i po walnym

    Walne trwalo okolo 2 godzin (glosowania trwaly bardzo sprawnie i prawie wszystkie jednoglosnie).

    Skarbnik Klubu przedstawil finanse klubu z ktorych wynika, ze w tym roku zaplacono kwote ponad 900 tys. zawodnikom krajowym a zagranicznym ponad 500 tys., pozostale szczegoly finansowe przedstawi darkness na www.przegladzuzlowy.pl

    Budzet klubu po stronie przychodow i kosztow ksztaltowal sie na poziomie 2,5 mln zl. Zysk wyniosl ponad 25 tys zł.

    Zobowiazania klubu wynosza ponad 800 tys. (w tym w stosunku do zawodnikow za 2001 i 2002 ok 500 tys. i inne zobowiazania w stosunku do dostawcow towarow i uslug na ponad 200 tys.)

    Naleznosci klubu ksztaltuja sie na poziomie ponad 100 tys.
    Czyli do zbilansowania jest kwota ok 700 tys, a w jaki sposob to Prezes przedstawil w powyzszym watku.

    Prezes zobowiazal sie ze ureguluje te zobowiazania jeszcze przed rozpoczeciem sezonu a niewykluczone ze do konca grudnia. Prezes podkreslil ze interesuje go utrzymanie skladu z tego roku. Chcial rowniez aby zawodnicy opowiedzieli sie na walnym czy zaczekaja za zaleglosciami, lecz okazalo sie ze zadnego z zawodnikow juz prawie nie bylo po 15 min., czyzby ich to nie interesowalo ? Byli ojcowie zawodnikow klubu i brali udzial w glosowaniu: Z.Kasprzak, R. Jankowski, B. Jader, Z.Dobrucki - glosowali rowniez za Rufinem.

    Po walnym zlozylem wraz darknessem gratulacje naszym forumowiczom:), ktorzy zostali wybrani do wladz klubu, m.in. jeden z forumowiczow:) objal funkcje Skarbnika Klubu. Ponadto gdy wszyscy juz poszli odbylismy ( w trojke )ponad polgodzinna rozmowe z Prezesem na temat zrodel finansowania kS Unia Leszno, na temat obecnej sytuacji w klubie oraz na temat
    koncepcji skladu:) gdyby nie udalo sie zatrzymac tegorocznego. Jak dla mnie rozmowa byla owocna i przyniosla kilka ciekawych koncepcji:)


    Podsumowujac mimo ze braknie na dzis (moze jutro juz nie?)
    kilkaset tys. zl. do zbilasowania budzetu, jestem dobrej mysli co do losow klubu sportowego unia z leszna, dlaczego ?
    Dlatego ze na stanowisku Prezesa jest wlasciwa osoba!






    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    By to jasny gwint wziął!!!

    Napisałem posta na pół strony i go utraciłem... :(
    Jednak nie zraza mnie to i powiem w skrócie co chciałem przekazać. Zwłaszcza Mazarkowi.

    Otóż drogi Formuowiczu. Moim celem nie jest powracanie do tego co było kilkanaście godzin i kilkanaście postów temu. Jednak wchodząc na forum po ciężkiej pracy, chciałem sie odpręzyć i poczytać sensowne wpisy. Niestety zbyt wielu ich tu nie znalazłem.
    Jednak o co mi chodzi? A no własnie o to, że chciałbym zwrócić Twobie uwagę na to, abyć czasem nie poczuł się i nie dazył do bycia panem tego wątku. To ze próbujesz polemizowac (róznie mozna rozumowac to pojęcie), a przede wszystkim w dziwny sposób atakować dane osoby (osobę) nie zobligowuje Cię do czucie się tutaj zbyt swobodnie.
    Co za tym idzie, jeśli nie chciałeś, żeby ktoś, jakaś obca osoba mieszała się w rozmowę między Tobą a Panem Rufinem, trzeba było zastrzec sobie możliwośc "wtrącania się" (według Ciebie wtrącana się).
    Forum jest po to, zeby się wypowiadać. Najpierw się czyta, pozniej myśli, zastanawia, i jeśli w końcu coś przychodzi do główki, to się odpowiada. Dodaje się posty również wtedy, jeśli kogoś coś poddenerwowało, zabolało.
    Następna sprawa wiąze sie z ową "biedą". Własnie. Gdybyś to Ty Formuowiczu "dogłebniej" czytał i pomyślał nad tym co Pan Prezez chciał Tobie powiedzieć w tym jednym zdaniu, to być sie nie nazywał biednym. Język, w ogóle mowa polega na tym, że ona nie tylko, nie zawsze podaje nam na tacy, to co na pierwszy rzut oka widzimy, czytamy. Otóż język zmusza niekiedy do myślenia, do zastanowienia się, do weryfikacji. Dlatego też tak wiele osób ma z nią problemy.

    Nie wiem, czy to wszystko co chciałem powiedzieć, ponieważ juz mi sie oczka zamykają.

    A wracając do meritum, do samego wątku, to cieszę się z tego co się wydarzyło podczas walnego zebrania rady Unii. Pierwszy krok został zrobiony. Rufin Sokołowski pozostaje na stanowisku.
    Teraz jeszcze tylko pieniażki :P i po kłopotach (żart).

    Pozdrawiam Mazarka

    PS. A czy twoja córka (pozdrawiam) interezuje sie żużlem? Proszę. Tylko nie wyciągaj znowu żadnych wniosków, aluzji, że znalazła sie kolejna osoba chcąca poznać Twoje prywatne zycie. Jesli Ty możesz zadawać tyle pytń w każdym swoim poście pozwól, że inni też tak będą robić.

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezły gość z tego Rufina. Identyczny numer jak przy ostatnich wyborach. Rezygnuje, rezygnuje i coś zrezygnować nie może. I znowu będą kłótnie, krzyki i afery Rufin już się o to postara. Pozdrowienia od Zielonki.
    Leszno bez Sokołowskiego to jak Zielonka bez Bartkowiaka

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje gratulacje Panie Prezesie za trudną, lecz satysfakcjonującą dla mnie jako kibica decyzję.
    Życzę Panu mniej problemów, a więcej pieniędzy. Jest Pan jednym z niewielu ludzi zajmujących publiczne stanowisko do którego mam zaufanie( może dzięki Forum i Pana wypowiedziom). Mam wrażenie, że nie lekceważy Pan kibiców i rzetelnie przedstawia sytuację w Unii. Wrogów Pan nie uniknie, bo ludzie z charakterem i wielkim sercem muszą ich mieć (może to zazdrość, że nie są tac jak Pan). Nie zdrowie Panu dopisuje. Kibic KS UNIA !!!!!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budzet klubu po stronie przychodow i kosztow ksztaltowal sie na poziomie 2,5 mln zl. Zysk wyniosl ponad 25 tys zł.
    Zobowiazania klubu wynosza ponad 800 tys. (w tym w stosunku do zawodnikow za 2001 i 2002 ok 500 tys. i inne zobowiazania w stosunku do dostawcow towarow i uslug na ponad 200 tys.)
    Naleznosci klubu ksztaltuja sie na poziomie ponad 100 tys.
    Czyli do zbilansowania jest kwota ok 700 tys, a w jaki sposob to Prezes przedstawil w powyzszym watku.
    Podsumowujac mimo ze braknie na dzis (moze jutro juz nie?)
    kilkaset tys. zl. do zbilasowania budzetu, jestem dobrej mysli co do losow klubu sportowego unia z leszna, dlaczego ?
    Dlatego ze na stanowisku Prezesa jest wlasciwa osoba!
    Wojtek.
    Prosze wytlumacz mi
    Zysk 25 tys zl.
    Zobowiazania 800 tys zl
    Naleznosci 100 tys zl
    czyli w tyl 700 tys. zl
    Powiedz mi laikowi z rachunkowsci - jak mozemy mowic o zysku w takiej sytuacji?
    Powiedz mi dlaczego uwazasz ze to jest pryszcz, skoro te 700 tys zl to 25% przychodow o ile dobrze wyliczylem.

    Mozesz mnnie oswiecic?

    A i co do Twojego wczorajszego wywodu o poulistach i demagogach.
    To uzupelnie Twoja wypowiedz. Otoz ani Lepper ani Giertych nie sa pierwowzorem w Polsce populizmu
    A moze - kolejnosc przypadkowa:
    Leszek Miler
    Olek Kwasniewski
    Lech Walesa
    Jan Olszewski
    Stan Tyminski.

    To tyle polityki.
    A wracajac do twoich rozwazan. Powiedz gdzie w moim tekscie jest populizm. bo liberalizm potrafie znalesc. Ale populizm

    I tylko sie nie smiej glosno. Ale z drugiej strony, dobry ksiegowy zawsze znajdzie prace:-)))

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Umarł Król, niech żyje Król !!!

    Zebranie się odbyło. Władza klubu pozostała bez zmian i dobrze. Teraz nowy - stary zarząd musi zacząć działać by utrzymać to co mamy a może więcej.
    PS. Panów forumowiczów typu Mazarek i Makejek proszę o wycofanie się z dyskusji o prezesie i zarządzie.
    Wam wyraźnie zależy na tym by Rufin się potknął. Niestety zasmucę Was ale tego nie doczekacie.
    ps 2. Prezesie powodzenia !!!

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak nie zraza mnie to i powiem w skrócie co chciałem przekazać. Zwłaszcza Mazarkowi.

    Otóż drogi Formuowiczu.
    (ciach)To ze próbujesz polemizowac (róznie mozna rozumowac to pojęcie), a przede wszystkim w dziwny sposób atakować dane osoby (osobę) nie zobligowuje Cię do czucie się tutaj zbyt swobodnie.
    (ciach)
    Forum jest po to, zeby się wypowiadać. Najpierw się czyta, pozniej myśli, zastanawia, i jeśli w końcu coś przychodzi do główki, to się odpowiada. Dodaje się posty również wtedy, jeśli kogoś coś poddenerwowało, zabolało.
    (ciach)
    Masz jakies problemy z ego?
    Masz jakies problemy z wlasna wartoscia czy po prostu jestes bufonem?
    Co znaczy ze nie mozna czuc sie pewnie
    co znacza pojecia drogi forumowiczu
    Pytanie co znacza te polajanki, pohukiwania i mruganie oczkiem
    Wiesz, czuje z daleka ze jestes nauczycielem. jezeli sie myle. To moze powiem inaczej. Strasznie dydaktyzm i moralizatorstwo z Ciebie wychodzi.


    Następna sprawa wiąze sie z ową "biedą". Własnie. Gdybyś to Ty Formuowiczu "dogłebniej" czytał i pomyślał nad tym co Pan Prezez chciał Tobie powiedzieć w tym jednym zdaniu, to być sie nie nazywał biednym. Język, w ogóle mowa polega na tym, że ona nie tylko, nie zawsze podaje nam na tacy, to co na pierwszy rzut oka widzimy, czytamy. Otóż język zmusza niekiedy do myślenia, do zastanowienia się, do weryfikacji. Dlatego też tak wiele osób ma z nią problemy.
    Znam. Znam. Skonczylem podstawowke i odrozniam te niuanse.
    Nawet nauczuycielka mnie sie pytala co myslal poeta piszac "Pedzil wiatr niebieskie barany po niebie" Odpowiedzialem ze tesknil za ojczyzna. okazuje sie ze niby mialem racje. Zreszta o kazdym wierszu tak mozna powiedziec:-)

    A co do odczytania mysli
    Wiesz bez obrazy jest taki przyklad
    "Wytrzyj kurze!
    - Nie moge, kura uciekla"

    I mysle ze dobrze zrozumialem pana prezesa.
    Bo wolne tlumaczenie brzmailo
    "jezeli takis madry to dlaczegos taki glupi (biedny)"
    W slowniku wielu kregow "biedny" oznacza po prostu glupi.
    Jezeli nie do konca. to napewno jest to okreslenie pejoratywne.
    czyz nie tak
    No ale pewnie to demagogia i populizm.



    Nie wiem, czy to wszystko co chciałem powiedzieć, ponieważ juz mi sie oczka zamykają.
    No wlasnie. po co sie meczysz i edukujesz innych?
    Wyspij sie. wowczas czlowiek mysli lepiej. I moze lepiej edukacja by przebiegla

    A wracając do meritum, do samego wątku, to cieszę się z tego co się wydarzyło podczas walnego zebrania rady Unii.
    Nauka radziecka zna podobne przyklady
    Pozdrawiam Mazarka

    PS. A czy twoja córka (pozdrawiam) interezuje sie żużlem? Jesli Ty możesz zadawać tyle pytń w każdym swoim poście pozwól, że inni też tak będą robić.
    Za pozdrowienia dziekuje
    Nie przypominam sobie zebym publicznie pytal o prywatne sprawy. A pytania zadaje . Ale nie prywatne. Od prywatnych sa inne nosniki informacji.
    Tak corka i syn a takze zona interesuja sie zuzlem.
    Z tym,z e mam problem. bo zona uwielbia stadion w Zielonej. Corka trybune glowna we Wroclawiu. A ja musze na ich zachcianki pracowac:-)
    Zreszta corka co pewien czas sie udziela na innej liscie dyskusyjnej. Na ta na szczescie nie ma czasu:-)
    Zreszta ona teraz przeniosla sie na Malysza znowu i na koszykowke. do zuzla wroci w marcu. no chyba zeby hampel podpisal kontrakt we Wroclawiu to szybciej:-)

    Pozdrawiam
    w szczegolnosci janczarow


  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walne - zart!!!!!!!

    Bylo 113 czlonkow czyli akurat polowa!!! Gdzie druga polowa??
    A bo ich nie powiadomili oraz listy wyslano wczoraj!!!

    Czyli mamy 113 czlonkow!!!
    Glosowanie : za 89 i 1 sie wstrzymal
    A gdzie do 113???
    Musi byc 50 % plus jeden!!!

    Ciekawe


    Ogolnie: stare , stare uklady i wieeeeeeeeelkie dlugi!!!!

    cO TO ZA TEXT WOGLE: Jesli poczekacie za splata dlugow - do zawodnikow- to ok!!!(czytaj:musicie poczekac)
    a jak nie? To zobaczymy


  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    takie tam

    do makejka!

    chlopie naucz sie pisac, merytorycznie widze ze ciut lepiej, choc ciagle krytyka tylko szkoda ze nie konstruktywna. co do interpunkcji to zalecam stosowanie mniej wykrzyknikow bo poza Toba na nikim one wrazenia nie robia. i potraktuj to serio bo dostaniesz jeszcze dzis bana !
    makejek zobacz ponizej jakiego typu wpisy sa tolerowane na forum - : poza merytorycznymi argumnetami wymagana jest odpowiednia forma.


    do marka

    po pierwsze sprawozdanie jest za 9 miesiecy tego roku, czyli moze byc tak ze zysku moze nie bedzie, ale moze byc tak (na co licze) ze tych zobowiazan nie bedzie. Te zobowiazania to rowniez jak napisalem zobowiazania ponad 200 tys dla zawodnikow z ub. roku.

    Druga sprawa to wymogi prowadzenia rachunkowsci przez stowarzyszenia - tu mam wiele uwag ale do Ministra Finansow, niestety jest wiele luk w polskim prawie finansowym jesli chodzi o finanse panstwa i samorzadow, a o stowarzyszeniach sie nie wypowiadam ale mysle ze jest tam pole dla kreatywnych ksiegowych, bynajmniej nie posadzam oto nikogo. Ja sie domyslam co jest w ksiegach ale ... wole sie nie wypowiadac bo ich nie widzialem.

    Podam Ci jeden przyklad np. w jednostkach samorzadu terytorialnego do 2000 roku nikt nie wymagal (Min. Fin.) a nawet druki sprawozdan budzetowych nie przewidywaly aby jakikolwiek samorzad wykazywal zobowiazania chocby nawet chcial !!!!

    Jest jeszcze taka sprawa jak zobowiaznia wymagalne i niewymagalne, z roznymi terminami platnosci itd. cala radosna tworczosc, na dzis fakt jest ze brakuje fizycznie (na koncie kasy) ale jest szansa ze ona w tym roku do klubu wplynie i zobowiazania zostana uregulowane.

    Jest jeszcze takie cos, o czym nikt nie pisal ze byc moze wiele osob badz kilka czekala z wplata kasy ale sie wstrzymalo bo czekalo np. na wybor Prezesa. Rufin jest gwarantem (dla sponsorow z ktorymi wspolpracuje) ze srodki ktore oni przekaza zostana dobrze wykorzystane.

    Szczegoly sprawozdania finansowego jak pisalem beda na przegladziezuzlowym, wiec jesli mozecie to wstrzymajcie sie od ocen zanim nie zapoznacie sie z nimi w szczegolach.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Informacja pochodzi ze strony www.onet.pl/ sport - żużel

    Sokołowski ponownie prezesem leszczyńskiej Unii

    Rufin Sokołowski został wybrany ponownie na trzecią kadencję prezesem Unii Leszno - klubu ekstraklasy żużlowej i wicemistrza Polski. Funkcje sternika klubu na kolejne cztery lata powierzono mu podczas walnego sprawozdawczo-wyborczego zgromadzenia.


    Sokołowski został prezesem klubu w 1994 roku, kiedy klub stał na krawędzi bankructwa. Wyprowadził Unię z kryzysu sportowego i finansowego. W tym roku leszczyńscy żużlowcy zdobyli wicemistrzostwo Polski, a 18-letni Krzysztof Kasprzak zdobył tytuł młodzieżowego wicemistrza świata i indywidualnego wicemistrza Europy seniorów.

    O stabilności klubu świadczy fakt, że jeden z najlepszych żużlowców świata Leigh Adams podpisał kontrakt z Unią na ósmy sezon startów w Lesznie.

    Podczas ostatnich wyborów samorządowych Rufin Sokołowski został po raz trzeci wybrany radnym i pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta Leszna. Drugim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Leszna jest też członek leszczyńskiej Unii Franciszek Tomczak.

    ps. I bez komentarza.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JEST SUPER WIĘC O CO WAM CHODZI!!!!:)

    Dobrze prezesie że jest pan nadal z nami!!!

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Optymizm

    Pan MAZAREk najwyrazniej zapomniał o słowie OPTYMIZM. Swoje wywody opiera tylko i wyłącznie na czarnych scenariuszach, które już od kilku lat nie mogą się spełnić. W życiu trzeba
    się kierować wiarą (nie mylić z kościelną),w to, że może sie
    udać - czego obecnemu Prezesowi klubu UNIA LESZNO z całego serca życzę.

    PS. Gratulacje z powodu reelekcji - i powodzenia w działaniu.

  25. Powrót do góry    #70
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    o tubach juz pisalem...

    a mam na mysli tuby, ktore sprawiaja, iz glos mowiacego slyszalny jest ze wzmocniona sila...

    Zastanawiam sie czyja tuba jest nasz kochany kolega = makejek. Czyzby Zenka Kasprzaka?! Zenka, ktory proszony wczoraj by zabral glos w sprawie dlugu klubu wobec zawodnikow milaczal, glowe chowajac prawie miedzy kolanami? A moze Drogi Abdulu - Makejek - to ten jegomosc co po prawicy Zanka siedzial i jako zywo domyslic sie bylo mozna za menago klanu Kasprzakow robi... Choc trza otwarcie przyznac, iz z facjaty za powaznie nie wygladal, taki krzykacz wlasnie...

    A moze to tuba Jacusia R., ktory wierze w to gleboko bedzie w przyszlym sezonie w Unii jezdzil, ale... Tarnow!!!

    Nie mnie to rozstrzygac, niemniej tuba KOGOS i to znakomina jest kolega Makejek skoro wszystkich do dyskusji ( jesli forme wypowiedzi prezentowana przez Makejka do kategorii dialogu zaliczyc mozna - On przecie na nas KRZYCZY! - ilosc niezliczona wykrzyknikow uzywajac )...

    Co do skladu - bynajmniej Lomany, Firleje, czy Macki Jadery w Lesznie w przyszlym sezonie jezdzic nie beda ( choc dwaj ostatni zaszczycili swa obecnosci wczoraj delegatow na walne ). Co wiecej sklad bedzie co najmniej tak dobry jak obecny, jak nie silniejszy. Zreszta sami zobaczycie... Nie po to z Abdulahem prezesowi po walnym 40 minut doradzalismy, by pozwolic stoczyc sie klubowi na dno:P Zreszta mysle, ze tak jak wstepie sie z Prezesem umowilismy bedzie okazja kontynuowac kilka watkow dot. finansowania klubu - jeszcze przez koncem bierzacego roku...

    Nawiazujac do walnego ( bo to o nim tu prawimy ) do serdeczne gratulacje dla Jacka Majchrzaka objecia nowej funcji. Panie Jacku, na Panskie odpowiedz na moje gratulacje mowie: Jest czego gratulowac i prosze z tak ponura mina nie chodzic!:):)

    I slow kilka do Makejka w tym watku - otoz o jakich do cholery 50%+1 jeden mowisz? Ta wiekszosc jest wymagana tylko do odbycia sie walnego, a nie jest wymagana podczas udzialu w glosowaniu w wyborach... Tu po raz pierwszy Cie ktos oklamal, a po drugie zaproszenia wyslane zostaly 7 dni przez walnym ( tak jak stanowi statut ), wiec twierdzenie, ze w dniu walnego czy dzien przed jest oszczerstwem!

    No i jeszcze jedno pytanie: czy byles wczoraj na walnym, czy tez wszystkie fakty z walnego czerpiesz od Twojego informatora?!

    A jesli byles - to czemuz milczales?! Czemu na forum publicznym na walnym sie nie odwarzyles poniesc Twoj zarzutow?! Wszyscy bez wyjatku klaskali prezesowli, jelsli byles na Walnym to byles wsrod nich! A jesli nie byles - to Twoj informator byl, ktory zdal Ci relacje i mniemam iz ma podobne poglady do Ciebie, to czemusz on milczal, a gdy wszyscy klaskali klaskal?! - Dwulicowy, czy zabraklo mu cywilnej odwagi?!

    Doprawdy osmieszasz sie, Don Kichocie w tej samotnej walce z wiatrakami...

    ps. proponuje Makejka tak jak dziennikarzy TZ na stadionie Unii potrakowac:P
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Sokołowski już niejednokrotnie deklarował, że zrezygnuje z piastowania funkcji prezesa klubu. Mi to daje do myślenia. Jaki bowiem cel może mieć PAN Rufin w takim postępowaniu?

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Pan MAZAREk najwyrazniej zapomniał o słowie OPTYMIZM. Swoje wywody opiera tylko i wyłącznie na czarnych scenariuszach, które już od kilku lat nie mogą się spełnić. W życiu trzeba kierowac sie wiara
    [\quote]

    Mylisz kolego sympatyczny optymizm i wiare z poboznym zyczeniem.
    A co do czarnych scenariuszy?
    ja nie zakladalem nigdzie czarnych scenariuszy

    I to tyle bo wiecej merytorycznie:-) z Toba polemizowac sie nie da.
    Ja jestem chodzacym workiem tluszczu - optymistycznym i z duza wiara. inaczej juz by mnie na tym padole nie bylo.

    Wojtek. dzieki za odpowiedz. Wyjasnila ona pewne niedopowiedzenia:-) bo skoro sie mowi o bilansie za 9 miesiecy:-) a Ty pisales po zebraniu o bilansie... to.
    Natomiast co do stowarzyszen. masz zupelna racje
    I dlatego sie nie dziwie ze nikt w zuzlu spolek zakladac nie chce. Po co. Stowarzyszenia maja sie bosko

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może Prezes Sokołowski (z całym szacunkiem) ma kompleks niższości i co roku potrzebuje wotum zaufania na walnym! Dowartościują faceta i "ma energię na cały aktywny dzień"... rok.
    Bez urazy - to żart.
    Pozdr.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkim piszacym jakies bzdury o niejasnosciach przy wyborach proponuje zapoznanie sie ze statutem Unii, ktory jest na stronie www.unia.leszno.pl
    to takie proste!
    Tam znajda odpowiedz czy wybory byly OK.
    Ja to zrobilem i wiem, ze bylo OK.
    Wiecej, po tej lektorze wszystkim madralom i tym ktorzy zawsze wiedza lepiej proponuje wstapic w szeregi czlonkow Unii przyjsc na takie walne pomadrowac sie i zaraz potem stanac do wyborow na prezesa.
    Szanse bedzie mial ogromne , bo reszta czlonkow Unii chyba jakas nie kumata bo juz 3 raz wybiera jakiegos Sokolowskiego i S-ke.

    Tak wiec panowie madralinscy do Dziela !
    Wypelniac deklaracje i walczyc w wyborach !

    Apo zwycieztwie juz tylko wywiady ,bankiety,narady i miejsce na trybunie Honorowej.




  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O rety jestem pod wrażeniem co za heroizm.A tak poza tym co z tą sprawą w prokuraturze o sprzedanie meczu Unia -Wts?

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    nio to mnie nasz prezes wystraszyl... Czy nie mozna tak bylo opd razu???

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Dziś w kalendarzu i nie tylko są imieniny Rufina[wiem bo kawałek tortu i kawkę skonsumowałem]Życzenia już składałem coprawda ale wszystkiego dobrego mogę zyczyć jeszcze raz.
    Sto lat

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Rufin - wszystkiego najlepszego !

    z okazji imienin ! a dzisiaj widzialem prezesa w ltv na sesji oj po sesji to napewno dzialo sie dzialo !

    ps. zycze zadowolenia na niwie rodzinnej, zawodowej, sportowej, towarzyskiej i politycznej.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Najlepsze życzenia Prezesie!
    Zarówno Panu jaki i sobie (również pozostałym kibicom) życze udanego przyszłego sezonu, uporania sie z kłopotami finansowymi, załatwienia konkretnego sponsora, zatrzymania zeszłorocznego składu (jak dla mnie zwłaszcza Okonia i Kasprzaka) i przede wszystkim emocji sportowych na stadionie.
    A tak prywatnie do duzo, duzo zdrowia i radości z życia. Mniej stresów!

    Pozdrawia kibic

    PS. Abdulah. Wiesz? Nawet dobrze, że jest ten temat :p Za to, ze proponowałam go zamknąść poproszę jakąś karę. Ale nie srogą, plisss :P

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    też życze wszystkiego najlepszego naszemu prezesowi,pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •