Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 351

Wątek: Championship Manager

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Championship Manager

    co sadzicie o tej grze ??? jaka macie wersje ( ktore lata ), kim gracie najczescniej , jakim ustawieniem , i jaki macie skład ???


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiedz lepiej skad go sciagnac???:D:D:D

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta gra jest tak wyjatkowa,ze jej sie nie sciaga tlyko orginal kupuje;) a kupno Cm4 to podstawa w kazdym domu:)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 560 w 301 postach
    Ja narazie gram w sezon 2001/2002 , a w Managera gram od 6 lat.Z niecierpliwością czekam na CM4.Aha jeżeli ci zależy na składzie to podam ci mój w 1 sezonie Wisełki:GK-Chiotis DL-Okoronkwo DR-Baszczyński DC-West DC Moskal lub Głowacki DMC-Gronlund ML-Kosowski lub Świętochowski MR-Szymkowiak AMC-Żurawski FC-Hadda Kamatcho FC Brożek lub Mięciel.Takim składem jestem w ćwierćwinale LM i mam 11 mln funtów.Aha kupuje nieraz za Kamatcho Maxima Tsigalkę.Aha jeżeli macie Kamatcho lub Tsigalkę puście ich na środek ataku.Największą rolę w tej grze odgrywa trening !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam wersje 00/01 a tam brylują carlos jacques i carlos martins oni są podstawą sukcesu a reszta to młodzi szwedzi dunczycy sama skadynawia :P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja gram w CM 2001/2002. A mój skład prezentuje się następująco:

    GK: Buffon
    DL: Silvestre
    DR: Lassisi
    DC: Nesta
    DC: Lucio
    ML: Arca
    MR: Selakovic (gorąco polecam :P)
    MC: Kerr
    AMC: Riquelme
    FC: Maxim Tsigalko (rewelacja!!!!)
    FC: Ronaldinho

    Niezły wypas ten skład :P:P:P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta gra super gralem w nia cale dnie tak wiec jezeli jest ktos zaintersowany to moge pomoc jakich zawodnikow kupic taktyka itp gram liga polska i idzie mi calkiem dobrze moj nr GG 1957621 Jest sporo talentow tej grze mojim ulubinym zaspolem jest PSV jezeli ktos sie zdecyduje grac PSV moge powiedziec o nich wszystko !!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cm to najlepsza niewatpliwie gra menadzerska na swiecie. Grałem w kazdą z poprzednich wersji i kazda przysporzyla mi wiele zarwanych nocek. Mam nadzieje ze nadchodzacy cm4 bedzie jeszcze lepszy niz poprzednicy. Co do skladu to za kazdym razem staram sie grac innym klubem i szukac nowych gwiazdek.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam tej gry. Muszę się dobrze rozejrzeć w necie czy nigdzie jej nie ma bo słyszałem, że jest git.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super gierka - odstawila na bok wszytskie FIFY i wogle wiekszosc gierek , juz ponad rok w nia loje i ciagle mi malo :)) Ostatnim moim sukcesem jest we Francji , grajac O.Marsyllie nie przegranie ZADNEGO meczu w lidze i pucharach francji , zdobycie potrojnej korony , cztery remisy w calym sezonie no i gra w finale LM - przegralem z Roma 2-1 .. :(

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2002
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy slyszeliscie, ale w lutym 03 wychodzi najnowszy CM numer 4!!! Juz nie moge sie doczekac!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super gierka - odstawila na bok wszytskie FIFY i wogle wiekszosc gierek , juz ponad rok w nia loje i ciagle mi malo :)) Ostatnim moim sukcesem jest we Francji , grajac O.Marsyllie nie przegranie ZADNEGO meczu w lidze i pucharach francji , zdobycie potrojnej korony , cztery remisy w calym sezonie no i gra w finale LM - przegralem z Roma 2-1 .. :(
    Jak można porównywać menedżera piłkarskiego z Fifami?

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gram Legia W-wa(o1\02) w pierwszym sezonie zdobylem Puchar Uefa i mistrza.W drugim, trzecim, czwartym- Ligę Mistrzów i wszystko co było do zdobycia(tzn MŚ klubowe,puchary(z super pucharem europy i pucharem interkontynentalnym na czele).W 5 sezonie zdobyłem Mistrzostwo Świata i... musialem odinstalowac grę.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a i skład:GK Majdan(później sprzedany za 30 mln$ do brazyli),więc teraz Małkowski.DL Żewłakow. DR Szala. DC Hajto. DMC. Murawski.ML Świętochowski(Fortune,Sypniewski)MR Karwan(Rosicky)AMC Jarasimowicz(Mięciel)FC Brożek FC Olisadebe FC Kiko(Radziński).Kiedyś jeszcze Switlica,Yahaya, Suker itp

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cm 01\02 to rewelka.Jestem ciekaw jak bedzie wygladal nowy cm

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    CM to najlepsza gra komputerowa jaka kiedykolwiek powstała. Swoje największe sukcesy święciłem w CM 00/01. Doprowadziłem wtedy w ciągu pietnastu sezonów drużyne z Conference do samych szczytów. W ostatnim sezonie przegrałem tylko jeden mecz z Man City 3:4. W obecnym CM polecam zawodników:
    Marcin Haraismowicz- za symboliczne pieniądze super napastnik w sredniej lidze europejskiej
    Kim Kallstrom- również za niewielkie pieniądze. Wileki talent. Po roku wart juz ok. 20 mln.
    Julius Aghahowa- na początku do kupienia za ok. 3 mln. Będzie podporą w pomocy w każdym klubie.
    N'Diaye- nie pamietam imienia, ale z Szachtaru Donieck. Jeden z najlepszych DMC w CM
    Znam jeszcze wielu innych przydatnych zawodnikow ale nie chce mi sie juz o tym pisac. ale co do CM to naprawde gorąco polecam
    Aha jeszcze jeden z wiekszych talentów 19 letni Brazylijczyk Bruno.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe macie racje CM jest to najlepsza gra ztypu manager pilki noznej. Od lat juz tradycyjnie kupuje kolejne wydania zaczynalem od CM 97\98 i ostatnio gram w aktualna wersie CM 01\02 czekajac na najnowsza CM 02\03 najwieksze sukcesy jezeli chodzi o polskie kluby to swiecilem z LKS LODZ wchodzac do 1 ligi napoczatku bylo ciezko ale po 2 latach ratowania sie przed spatkiem zajolem 3 miejsce i gralem w pucharze uefa dochodzac do cwiercfinalu a z klubow europejskich zwyciezylem Lige mistrzow zdobylem puchar wloch puchar interkontynentalny z Juventus'em Turyn
    ______________________________________
    Nie zastawialiscie sie aby zworzyc jakas lige zwiazana z CM ??
    ______________
    POZDRAWIAM

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Załatwianie gierek

    Ja bede miał CM4 chyba przed jego wydaniem w Polsce nieważne skąd ale jeszcze go nie mam dlatego gdyby ktoś chciał doznać tej przyjemności pogiercowania sobie przed premierą z chęcią podziele sie tą grą absolutnie bezinteresownie poprostu zapamietajcie że miałem dobry uczynek :) Jeszcze dodam że także eksploatuje obecnie CM'a 01/02 no a jakże którego skoro jest ostatni nie. Gram w niego bodajże od około ostatnich wakacji. Wymiatam już według mnie nieźle i nie jestem już łatwym przeciwnikiem, przypuszczam że już niczego sie nie naucze takiego ogólnego teraz potrzebuje wypracowania własnego stylu gry chyba jest już tego dużo ale z pewnościa do wyrobienia jeszcze troche jest.

    P.S. Do gry których w Polsce jeszcze niema możecie sie do mnie zgłaszać wszytsko za darmo choć nie obiecuje że na pewno :P ale moge sie tylko postarać. Nie powiem jaką gre posiadam której jeszcze niema w polsce i pojawi sie dopiero z tego co wiem i pamietam dopiero w te wakacje bo to nie ten dział ale możecie sie podpytywac najlepiej pod mailem bo tak najwygodniej.

    Pozdrawiam
    Szef i WEBmaster nowopowstającej strony
    Nober.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    442
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim najwiekszym sukcesem bylo wyprowadzenie RW Erfurt z regionalnej ligi niemieckiej a po 6 sezonach zdobycie z nimi Champions League oraz innych trofeów

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja przestalem grac w cm 01-02 i czekam na nowa wersje :) nie moge sie doczekac tegoscierwa ;p hehe zartuje zaj.. giera jaka wyszla a ponoc wyszedl jakis menadzer pilkarski niemiecki fussbal bundesliga ale nic o nim nie slyszlame ciekawe jaki jest czy ktos wie cos o nim ?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pilnie potrzebuje cracka do CM 00/01.Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgodze sie z wiekszoscia fowumowiczow, ze ta gra jest naprawde wyjatkowa..ale musze przyznac, ze nie gram w to od dosyc dawna, bowiem po zbyt wielu sukcesach najzewyklej sie nudzi /ile razy mozna wygrywac LM druzynami z finlandii, islandii czy ..polski ;p/ ..moja rada, nie kupujcie znanych i wyprobowanych zawodnikow, nigdy przenigdy nie uzywajcie killer-taktics -> wtedy zabawa sie psuje i nie ma tego porzadanego przez wszystkich dreszczyku emocji / w stylu zwolnia mnie czy nie ;p/
    pozdrawiam i juz czekam na CM4 az bede mogl poleciec do sklepu i kupic kolejna czesc, mam nadzieje ze najlepsza do tej pory :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja gram w Menagera 4 lata , wiem wszystko o tej grze , mistrz dla mnie to pryszcz w karzdej lidze!!!Czekam na Menagera 4!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz ja ci moge pomoc:)Mam cracka

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak? Do menagera 00/01?
    Możesz mi go przesłać albo podać adres strony.Przez przypadek sie go pozbyłem i teraz nie mogę grać ulubioną Lechijką....
    Cała nadzieja w Tobie!
    Dzięki,pozdrawiam!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że na forum jest dużo fanów mojej ulubionej gierki . Może sie pochwalicie jakie młode gwiazdy odkryliście za swojej menadżerskiej pracy ??? Ja już odłożyłem CM 01/02
    z miesiąc temu a tu premiera CM 4 się tak przeciągneła . A czy też macie wrażenie ,że CM odkrywa talenty które póżniej kupują (o rzeczywistości mówie) najlepsze kluby. Tak było z Saviolą , Aimarem i paroma innymi zawodnikami .
    to kogo odkryliście sami bez stron www o cemie?

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UWAGA DO WSZYSTKICH KTORZY NIE MAJA CM 01/02 !!!!
    strona www.friwarez.prv.pl i dzial "games"-- coz dziesiec plikow (po 3.81 mb) z gra do zciagniecia i jazda... :)
    P.S. Do wszystkich posiadajacych oryginalnego CM i bulwersujacych sie--- ja rowniez mam oryginal ale trzeba innym pomagac nie? :)
    Pozd
    Spidey


  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to jest pełna wersja gry?Trzeba do niej cracka?Na stronie,którą podałeś jest wiele gier i czy wszystkie to pełne wersje,bo nie chce mi się wierzyć?

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Champinship Manager - najlepszy manager piłkarski

    W CM'a giercuję juz spory kawałek czasu i śmiało mogę powiedziec, że jest to moja ulubiona gra komputerowa. Grałem także w inne mangery, ale nie posiadały one zbyt wiele bug'ów, niedociągnięć. CM jest na tyle realistyczną grą, że mniej znani, młodzi zawodnicy, którzy po kilku sezonach stają się gwiazdami [wirtualnymi] - stają się nimi także w rzeczywistości! To niesamowite, że odkryty przeze mnie talent, po kilku miesiącach/latach dostaje się np. do reprezentacji swego kraju, lub jest filarem swojej druzyny. Widać wielki wkład i wysiłek autorów. Oprócz tego jest ona niesamowicie grywalna. Czekam na CM 4 :)

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy to jest pełna wersja gry?Trzeba do niej cracka?Na stronie,którą podałeś jest wiele gier i czy wszystkie to pełne wersje,bo nie chce mi się wierzyć?
    Jest to pelna wersja CM 01/02, zobacz na stronie kto ten link znalazl (nieskromnie dodam ze to ja znalazlem tego CM w odmentach sieci :) )
    Jedyny problem tej wersji to to ze nie ma dzwieku (ale zareczam ze do tej gry nie jest potrzebny)
    Inne gry na tej stronie na ogol dzialaja, ale to nie reguly, ale CM dziala na 100 %
    Milej zabawy :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki!
    Może tym razem będe miał troche więcej cierpliwości przy ściąganiu tej giery, bo poprzednim razem zrezygnowałem gdyż za długo to trwało.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] A czy też macie wrażenie ,że CM odkrywa talenty które póżniej kupują (o rzeczywistości mówie) najlepsze kluby. Tak było z Saviolą , Aimarem i paroma innymi zawodnikami .

    To nie do konca tak, ze CM ich odkrywa! Od pierwszej edycji CM, wiele sie zmienilo. Sztab ludzi pracuje nad tym projektem, szczegolnie baza danych jest rozbudowywana i uaktualniana co wydanie! Wspomniani przez Ciebie: Saviola, Aimar, wspomniec warto rowniez Riquelme, Alessandro czy Ronaldihno to nazwiska juz od wielu lat dobrze znane i obserowane na krajowym rynku (w Argentynie, Brazylii). Ale nie znane kibicom europejskim! Co nie swiadczy, ze takze i sterownikom klubow!
    Nad CM spedzilem cale swoje piecioletnie studia! I to co mnie w nim urzeklo, to wlasnie ta przeolbrzymia, bardzo rzeczywista BAZA DANYCH!
    Nieoficjalnie mowi sie, ze nie jeden trener, prezes przewertowal te dane od gory na dol!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Baza Danych - realizm

    Baza CM'a dobrze 'wyceniła' także talenty takich zawodników jak np. Joe Cole czy Ashley Cole - mało kto ich znał 2 lata temu podczas, gdy w CM'ie u mnie juz byli gwiazdami.

    PS. Joe Cole i Ashley Cole to aktualnie kilkukrotni reprezentanci Angli.

    Zawodników takich jest wiele więcej.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Co sadze o CM'ie? To najlepszy menadzer pilkarski jaki sie kiedykolwiek ukazal. Zapowiadano, ze Total Club Manager bedzie lepszy od CM'a, ale sie pomylono. Zaden inny menadzer nie przebije Championshipa!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W trzecim sezonie gry udało mi się dojść gdańską Lechią do połfinału ligi mistrzów.Trochę mało realne ale przecież zawsze jest fajnie pomarzyć,co nie?
    Pytanko czy zdarzyło się komuś z Was prowadzić kadrę narodową?Jeśli tak to co takiego specjalnego trzeba zrobić,żeby dostąpić tego zaszczytu....?

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    tak

    Polski jeszcze nie ;(, ale Chin np bedac trenerem Interu Mediolan po 2 latach. Jednak to wystarczy zamiast klubu wtbrac druzyne narodowa i aplly for jobb. Np klikajac na zawodnika z polski klikasz na Polish i jestes przy kadrze wybierasz ja i grasz!! Troszke oczywiste :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie dokonca lapie o co chodzi w treningu ( 01-02 ).
    gram borussia dortmund i wiara mi odpada po tygodniu ( po 50 - 60 kondycji ) .
    co robic ??? help !

    gierka *****itna. tylko jak sie te treningi ustawia... ? :P

    jest moze polska latka do gry ?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm.. o treningu wypowiadac sie nie bede, bo sam nie jestem specjalista ;) Ale co do polskiej latki to oczywiscie ze jest ;) Zajzyj na www.cm4.pli klikasz na CM po polsku i sciaga sie... przeczytaj dokladnie instrujcje i ciesz sie graniem po Polsku ;)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ej skad moge sciagnac cm 2001 2002? bo na warez czy cos takiego juz nie ma tego cm
    bardzo prosze o pomoc bo chce pograc przez siec a tu dupa psia mac plytka mi sie zlasowala

    pozdro

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Piekarz

    troche dawno sie pytales ale ci odpowiem. Aby poprowadzic reprezentacje jakiegos kraju musisz spelnic kilka warunków:
    1. Dobrze prowadzić swój klub i coś osiągnąć w kraju i zagranicą.
    2. Po zwolnieniu jakiegoś trenera z reprezentacji(info np. sweden manager sacked pokazuje sie w newsach) musisz nacisnąć sweden(wyświetli się skład Sweden), a ptem w prawym górnym rogu nacisnąć apply for job.
    Reszta zależy od gry to ona sama zadecysuje czy jestes odpowiednim kandydatem.
    Radze zacząć od słabszej reprezentacji, by przechodzić do coraz lepszych(nie wieże że wybiorą cie z Lechii do reprezentacji Włoch). Ważna jest też twoja narodowość, najlepiej mieć english.
    Ja już prowadziłem kilkanaście reprezentacji i wiem, że realne jest objęcie reprezentacj tak w 2007 roku.

    Np. Gram spartakiem moskwa mam rok 2019! Cały czas jestem w spartaku, sdobyl kilka mistrzostw, wygralem kilka razy Ligę Mistrzów(teraz(2019) wygrałem 3 raz z rzędu a przedtem jeszcze kilka razy) i wogle jestem *****...:))) Ale reprezentacje nigerii objąłem dopiero w 2009, potem prowadziłem: Anglię, Portugalię, Francję(największe sukcesy...).

    Poza tym w 2019 mam 180 mln na transfery ponieważ wyszukuje talenty które po rpzegraniu u mnie 2 sezonów sprzedaje za 30 milionów(bez oszustw... typu robienie drugiego managera i kupowanie po zawyżonej cenie), a kupują ode mnie INTER MILAN BARCA REAL i inni, a mam tylko ligę rosyjską, więc nawet jakbym chciał oszukać to się nie da bo Lokomotiw Moskwa nie ma 30 mln...

    Oto skromny poradnik.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki jest link do CM tylko zeby zabardzo stray nie byl conajmniej bym prosil 00/01 prosze o link

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Gram Wisłą w Cm 2001/02

    Oto mój skład:

    Majdan-Rząsa,Głowacki,Stasiak,Wisio-Kosowski,Świerczewski,Deisler,Camoranesi-Julio Ricardo Cruz, Żurawski a na rezerwie Onyszko,Wichniarek,Reiis, Brożki,Park ji Sun i Habib Jafaar oraz BRUNO(to jest rewelacja ma 18 lat i został wybrany juz dwukrtonie najlepszym młodym zawodnikiem ligi jest wart 7,8 mln funtów)
    Tym składem wygrałem 2 razy puchar Uefa i mistrzostwo Polski. A moi asystenci to dk.Carlos Quieroz(hmm trener Real madrid) i były trener reprezentacji szwecji Lindbeak.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aby poprowadzic reprezentacje jakiegos kraju musisz spelnic kilka warunków:
    1. Dobrze prowadzić swój klub i coś osiągnąć w kraju i zagranicą.
    Eeee taaam. Dowolną kadrę można objąć zaraz na początku gry.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może dałby ktoś link lub powiedział skad moge sciągnąć championship managera 2 lub 1 lub 3

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może dałby ktoś link lub powiedział skad moge sciągnąć championship managera 2 lub 1 lub 3
    Poszukaj na Kazaa. Ja właśnie stamtąd ściągnąłem CM4. :)

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •