Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 351

Wątek: Championship Manager

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dlaczego nie gracie Polskimi klubami ??? ja ciągle grąłem polskimi terz spróbuje jakąś zagraniczną drużyną
    ehehe byłem sobie wisełką i zaczełem dawać kaary zawodnikom (chyba 3) i mnie wywalili :P eheheh teraz jestem Gieksą w 2 lidze i walczyłem w barażach bo przede mną jakiś manager ******** był

  2. Powrót do góry    #227
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...

    Jak to czemu ?:D Bo panujące tam przepisy, budzet klubów i miejsca w europejskich pucharach, odstraszają najlepszych :P:P:P

    pzdr. :)

  3. Powrót do góry    #228
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    E tam ja tylko gram lige polska :D:D:D

    Ostatnio Lechie ZG w CM 01/02 dalem do 1 ligi :D i mialem maly klopot :D:D:D budzet jakies 800.000 Funtow i zero zawodnikow :D musialem kombiunowac juniorkow

    w 1 sezonie nie najgorzej 12 pozycja i utrzymanie ale niestety bez wzmocnien bo dyrekcja postanowila sobie zrobic miejsca seidzace pozbawiajac mnie budzetu na transfery 300.000 funtow :D w 2 sezonie miejce 11 :D:D poczatek 3 sezonu udalo sie wciaganc Krola z amicki Kokielke i pawla brozka !! na polska lige ziom kosmos z wsly i jescze polecam z poloni Keske razem stanowia dobry duet w skladzie z 5 graczami z Academy :D czyli wychoiwankami oraz na napadzie Brozek z Keska DMC Kukielka AMC Krol zajelem w pierwszej grupie 4 miejsce :D:D sukces. W 2 grupie odziwo zaczelo sie dobrze do porazki z Pogonia 6-0 :Di ostatecznie zajelem 7 pozycje.

    Kolejny sezon i przyszedl ze szkolki talen siedem 20 reszta w zaookrogleniu do 13 Sterpowski :D do tego doszedl stary ale jary skrzypek majdan :D i po 10 kolejkach mam 30 ptk i jestem na czele polskiej ligi :D ale teraz ciezkie przeprawy 1 do Wiselki a potem do poloni :D

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio Lechie ZG w CM 01/02 dalem do 1 ligi
    O jakim ty menagerze piszesz ??? Wątek dotyczy 03/04, teraz o tkich to już sie nie pisze :D

    pzdr.

  5. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do Polskiej Ligi to grałem Widzewem i w pierwszym sezonie byłem w środku tabeli :). Był tam fajny gościu, który strzelał mi dużo bramek. Chyba Banaczek czy jakoś tak.


    pozdro

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Pozwolilem sobie zmienic temat tej dyskusji z Championship Manager 03/04 na Championship Manager poniewaz niewszyscy posiadaja CM 03/04, lecz posiadaja starsze wersje takie jak CM4, CM3 itd. i chcieli by o nich podyskutowac, wymienic sie osiagnieciami, poradami na temat gry. A napewno nikt niezalozy nowego tematu np Championship Manager 3 .
    Jesli ktos napisze o jakis swoich dokonaniach, skladach itp. itd. to prosze napisac w ktore wydanie gry gracie chodzi mi tu o np. CM2

    Pozdrawiam i zycze powodzenia w grze :)

    P.S. musze sobie CM03/04 skad wyczasnac :P

  7. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Kaczor jak na modera przystało muszisz kupic oryginała :D KOsztuje cos koło 130 zl :)

  8. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaczor jak na modera przystało muszisz kupic oryginała :D KOsztuje cos koło 130 zl :)
    Hehe no wlasnie o to mi chodzilo :P narazie kasy brak ;)

    Ale poczekam do 4 lipca i juz moderatorem niebede takze... :P

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zaczeliśmy wraz z kumplami, nowy Sezon 04/05.

    Mój skład wyglada nastpująco (podstawowa 11)

    BR - Canizares (Pelizolli)

    OP - Panucii
    OL - de la Cuesta
    - Dawson
    - Crosa (Dellas)

    PP - Mancini
    PL - Kristiansen (Cassano)

    DPŚ - Emerson (De Rossi)
    OPŚ - Deco (Montolivio)

    - Amoroso (Simonetta)
    - Tevez (Montella)

    Jak narazie zagrałem 2 Mecze !
    Jeden Towarzyski z Strum Graz, gdzie pokonałem ich na wyjezdzie 0-3
    Drugi to Superpuchar, w którym zwyciężyłem Inter 0-2 !!!

    Pięknie to rokuje na przyszłość :P, jeszcze 2 sparinngi, z Wisłą, i z Dortmundem ...

    W Klubie totalna bieda, zastanawiam się nad sprzedażą Cassano. Wzioł bym za niego ponad 30 mln Euro, i zakupił za to, 2 - 3 młodych obrońców... :]

    pzdr.

    PS. Tevez narazie nie strzelił, ale raz asystował :P


  10. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie "odkopalem" spad plyt gry CM 00/01 i Cm 01/02 :D
    No i bedzie sie gralo :P
    Jeszcze musze gdzies znalesc (oczywiscie w sklepie ;)) Cm 03/04 :D

  11. Powrót do góry    #236
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej znowu mam to samo:
    Nie moge ograc Urugwaju w MS w 2002r. :( Ciagle przegrywam, probuje rozne taktyki i z 7 obroncami i z 3 obroncami a wszystko w ch*j. DUPA panowie DUPA.


    PS Juz mi lepiej :D ale dalej przegrywam

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    NIech ktos mi powie ze Barcelona nie przynosi pecha w cm to sie wkurze :) Przegrałem finał(po raz 2 przegrany finałw całej histori mojej gry w CM :|) Puchar Uefa i oczywiscie tez porazka w 92 minucie :/ z Liverpoolem. Juz myslalem ze chociaz w lidze miałem po 81 pkt z Sociedad byliasmy liderami ale oni mieli lepszy bilans. Ja pewnie wygrywam do 90 min 4-0 a oni przegrywaja 1-2 i nagle 89,90,90 bramki zdobywa KOvacevic !! No nie wk..... jestem na maxa a jeszcze nie udało mi sie wygrac walki o Larssona z Realem . ALe coz zakupilem za darmo :Henry,Davidsa Stankovicia QWiltorda Salgada<lol> Deco ,Canizaresa Gallardo Carvalho i kupoilem za 250 tys Thompsona (polecam straszni)e) i mam nadzieje ze bedzie lepiej :) A sprzedałem SAviole za 30 mln nie przedluzylem z Luisem E. Cocu i paroma innymi :) MOj sklad na nowy sezon Canizares-Salgado,Puyol,Garcia Calvo(Carvalho),Fernando NAvarro(thompson)-Davids(XavI)-Ronaldinho(Deco),Qureasma(Gallardo),Wiltord(Gerard )-Kluivert,Henry(moze Torres i Reyes:)

    Pzdr.

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zeta Barcelona nieprzynosi pecha ;)
    Jaszczur chyba Ty pytales o gre w sieci prosze zagladnij : TU (Jaszczur kliknij tylko :P)

    Ja chce CM 4 :P lub 03/04 :D

    Pozdrawiam


  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie, nie ja pytałem o gre w sieci :/
    Przeczytaj dokładnie, i wyedytuj posta :P

    pzdr. :)

  15. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Potrzebuje jakis dobry update skladow do CM'a 01/02. Ktory Waszym zdaniem jest obecnie najlepszy? :)

  16. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam inne pytanie co do CM 01/02 chopdzi mi mianowicie o spolszczenie :D
    Bo jedno spolszczenie na stronie ktora znajduje sie : TU mi niechodzi :/
    Prosze o pomoc


    A co do patchetu to zagladni : TU

    Pozdrowienia

  17. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej mam pytanie.

    Czy w CMie 01/02 mozna prowadzic jednoczesnie reprezentacje i klub jednym managerem? Tak jak Valery Lobanovski (Spartak i Rosje). Jezeli tak sie nie da to dupa :/

  18. Powrót do góry    #243
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wszystko w ch*j. DUPA panowie DUPA
    Do Kotek21O jak się pięknie kolega kotek21 wyraża !


    Do jaszczura Lepiej wystawić Dellasa w obronie zamiast Crosa
    (oczywiście według mnie)

    Pozdro :)

  19. Powrót do góry    #244
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ej mam pytanie.

    Czy w CMie 01/02 mozna prowadzic jednoczesnie reprezentacje i klub jednym managerem? Tak jak Valery Lobanovski (Spartak i Rosje). Jezeli tak sie nie da to dupa :/
    mozna :)

    Dobra wiem jak grac przez siec (nie trzeba miec orginala) i szukam osoby chetenej do grania on line (cm 2003/04) ktora ma zewnt. IP czyli moze walnac hosta :P Niech sie ktos znajdzie :) Oczywiscie chetnych do grania tez zapraszam ale gra nie ruszy jesli nie znajde IP zewnt. :/
    Prosze zglaszac sie tu gg:4671974
    Pzdr.

  20. Powrót do góry    #245
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZETA!

    To jak? :D :)

  21. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jak jak chcesz grac :D ?

    Muszisz byc dobrym menago i muszissz znac jezyk np.Jesli hiszpanie muszisz znac hiszpanski(nie koniecznie ale jestto zalecane) i cos tam w Hiszpanii osiagnac . NIe mozesz trenowac Man Utd a chciec miec reprezentacje Brazyli ale Angli ci juz dadza :D JA prowadzilem w CM 2001/02 Preston I Chiny oraz Wisle i POlske :)

  22. Powrót do góry    #247
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A JA chcem prowadzic Holandie i PSV! :D To mam czekac na oferte?

  23. Powrót do góry    #248
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2004
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wie ktos moze skąd sciągnąc mozna Championship Manager 00-01??????

    ~~~~~~~~
    KaczorUT
    Z polki w sklepie :)

  24. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    A JA chcem prowadzic Holandie i PSV! :D To mam czekac na oferte?
    Muszisz poczekac jak zwolnia szkoleniowca Holandii :) CHyab ze zrobisz add manager i wezmiesz sobie Holandie :D i bedziesz gral na 2 :)

  25. Powrót do góry    #250
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja kiedyś jakoś tak w Cm 00/01 albo 01/02 nie pamiętam dokładnie prowadziłem jedną osobą klub i reprezentacje...tylko że w klubie byłem jakimś general manager czy asystentem bo mogłem wszystko robić tylko nie ustalać składu.A dostałem ten klub jak podjęłem prace za granicami mojej ligi.Grałem lige angielską a prowadziłem reprezenracje Brazylii i byłem sobie też w jakimś tam trzecioligowym klubie ;]

  26. Powrót do góry    #251
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzebuje jakis dobry update skladow do CM'a 01/02. Ktory Waszym zdaniem jest obecnie najlepszy? :)
    Najlepszy będzie update który wyjdzie za pary dni t.j "Vami update" którzy zaktualizuje wszystko co ważne i mniej ważne !

    Edit : Jeszcze link

  27. Powrót do góry    #252
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest? Nikt nie pisze już o CM 03/04, ??, opowiadajcie, kogo warto mieć :P

    pzdr.

  28. Powrót do góry    #253
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest? Nikt nie pisze już o CM 03/04, ??, opowiadajcie, kogo warto mieć :P

    pzdr.
    To wróc się strone do tyłu :P

  29. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KLIK!

    Znalazlem fajna stronke o CMie z duza iloscia porad. Odnosnik wyzej. :D

  30. Powrót do góry    #255
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej mam plan! Chyba wiem jak objac PSV prowadzac reprezentacje Holandii.

    Moze jakby stworzyc jakiegos swojego managera, ktory wywalilby Geretsa bodajze, potem wcisnac Retire i tym co prowadze Holandie wcisnac Apply for job bo chyba tam mozna brac oferty. Sprobuje bynajmniej.


    Tak rybcio, wiem. Napisalem dwa posty pod rzad. Ale sa o czym innym :P

  31. Powrót do góry    #256
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpie***l się odemnie cfaniaku! Myślisz, że co taki najlepszy jesteś? Ty nie masz nic do gadania na mój temat!

  32. Powrót do góry    #257
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpie***l się odemnie cfaniaku! Myślisz, że co taki najlepszy jesteś? Ty nie masz nic do gadania na mój temat!
    Panowie...po co tyle krzyku.Wrzućcie na luz :)
    A propos trenera reprezentacji to ja osobiście mam CM 4 i nie mogę zostać trenerem reprezentacji :(

  33. Powrót do góry    #258
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem jak zrobic by grac klubem i reprezentacja. Mam reprezentacje Holandii i jak chce prowadzic PSV to polecam:
    1. Objac klub PSV innym managerem (Add manager)
    2. Objac jakis dobry klub [(Ajax) Add manager]
    3. Skasowac managera z Ajaxu (Retire)
    4. Zlozyc oferte pracy w Ajaxie (Apply for job)
    5. Poczekac az rzuci sie na ta posadke Rijkard
    6. Skasowac managera z PSV
    7. I zlozyc oferte pracy w PSV

    Zobaczymy... Moze sie uda :)

  34. Powrót do góry    #259
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LoL , buahhaha dawno sie tak nie uśmiałem . Jak chcesz prowadzić i klub i reprezentacje to na poczatku tworzysz managera w PSV , czekasz do Mistrzostw Świata , jak Holandii nie idzie , jego zwalniają i ty jeśli jesteś już znany ( sukcesy z PSV ) to apply for job no i cie pewno zatrudnią . Jest to jedyny uczciwy sposób na objęcie reprezy . A w ogóle Kotek to przestań już z tym Rybciem bo to nudne ;/

  35. Powrót do góry    #260
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe dobry pomysl :) JA wymyslilem inny:
    1. Zakwalifikuje sie Holandia do ME
    2. Zwolnie tamtego managera z PSV
    3. I wtedy mnie wezma bo juz bede znany :P
    4. Ale se zem to wykombinowal :D

  36. Powrót do góry    #261
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chcialem tylko powiedziec ze w swoim czwartym sezonie zdobylem blekitnymi lige mtepory istrzow wygrywajac w finale z fc copenhaga 3:0. Jeszcze do siebie nie doszedlem jeszcze do siebie szok. Dodam ze ceema gram lat juz bedzie 6 i nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo;) W mojej druzynie czolowymi postaciami byli: Lubieniecki, Chajewski, Faranczuk, Kosiorowski, Adamski oraz sygula. Oczywisice gralem bez zadnych oszustw i edytorow bo w przeciwnym razie niesmialbym sie tym nawet tutaj chwalic. Taktyka to zmodyfikowane 4-4-2 a trenerzy to clifford jacek zielinski

  37. Powrót do góry    #262
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chcialem tylko powiedziec ze w swoim czwartym sezonie zdobylem blekitnymi stargard lige m istrzow wygrywajac w finale z fc copenhaga 3:0. Jeszcze do siebie nie doszedlem szok. Dodam ze ceema gram lat juz bedzie 6 i nigdy mi sie cos takiego nie zdarzylo;) W mojej druzynie czolowymi postaciami byli: Lubieniecki, Chajewski, Faranczuk, Kosiorowski, Adamski oraz sygula. Oczywisice gralem bez zadnych oszustw i edytorow bo w przeciwnym razie niesmialbym sie tym nawet tutaj chwalic. Taktyka to zmodyfikowane 4-4-2 a trenerzy to clifford jacek zielinski

  38. Powrót do góry    #263
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jaka lipa, o ja jeb*e, kumpel, który miał serwer, skasował sejva, a właściwie nie on, tylko jego ojciec, nadpisał sejva swoim :(
    Wszystko poszło się za przeproszeniem je*ać !!!
    Tyle nocek nie przespanych............. !!!
    Zaczynaliśmy od nowa, kilkakrotnie :D
    Gralismy już takimi ligami jak, Hiszpańska, Niemiecka, jednak żadna nie przypadła nam (własciwie mi do gustu :D), i zaczeliśmy grać poraz ostatni wqe włoską, więc oby tym razem sejv się uchował :P

    pzdr, jak coś zaczniemy to napisze klika linijek :)

    pzdr.

  39. Powrót do góry    #264
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ja ostatnio podczas wakcji troszkę popykałem na 2 playeró, pierw liga polska ja Grovclinem, bo kumpel mi zabrał Wiślę, ale grał tak żenująco słabo że po 2 sezonach go zwolnili, ja zdązyłem wygrać 2x lige, LM i PU, skład- tradycyjny
    liberda- de la cuesta, farańczuk, kus(ew. sobolewski)-babangida, chajewski, lubieniecki, mila, pawlak- brożek, todorov(udenkwor, tsigalko), są tez jakieś drewanane rasiaki, czy jacki kowalczyki, ale z trójką zawodników z 3 ligi norweskiej Polska liga jest banalna...

    Dlatego podłączyłem się do gry kumpla w której on miał madrycki real, po pierwszym seoznie wygrął wszystko, nakupował sobie zawodnikó typu emre, deco czy henry(za darmo), ja p[rzejąłem Barcę i nie uważam że przynosi pecha, jak ją przejmowałem w połowie 2 sezonu, to miałą chyba 4 miejsce, niewelka strata do czołówki, ale... wszyscy przemęczeni, jeden bamkarz, brak pwoażnych obrońców,a potem szpital w drużynie, co najgrosze było po okienku transferowym...
    w Półfinale LM pokonałem real, a w finale MAN utd 3:1, a w lidze... 1. barca2. celta(rewalacja rozgrywek, tyle samo pkt co ja) 3. real madryt(pkt mniej, stracili 2 bramki w przedostatnim meczuz celtą w 90 minucie i nie zdobyli mistrzostwa)

    skład
    rustu(bonanno, enke i valdes wyprzedani)- gabri, navarro, pouyol, marquez- xavi, overmars, quaresma, perotta- kluivert, ronaldinho. MIałem jednak tyle kontuzji, że niewyaplony transfer Diany z sampdorii dawał o sobie znać na boisku dość czesto, wczodzili acy zawodnicy jak pena czy ani tolteiro(bo oleguer miał kontuzje), nie wspominaąc o andersonie czy reizigerze. W pomocy był b ferguson, szalenie równy, niezależnie od pozycji, h. babangiga i thiago motta, w ataku saviola, grał czasem,a np. ronalidno na opś/amc ze strzałeczką, sprawdzało się. Pod koniec doszedłęm do porozumienia z kumplem i permanentnie sprawdzałem na "testy" eliakwu, maldano i pavona, w zamian za zgodę na transfer ronaldinho(55 mln euro+eliakwu). Po sezonie dojdzie reyes, babayaro i tyle... reyes za jakies 17mln rekompensaty, babayaro za free, tylko że dogramy to jak znów spotkam kumpla, a to może potrwać :D

  40. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Ja ostatnio podczas wakcji troszkę popykałem na 2 playeró, pierw liga polska ja Grovclinem, bo kumpel mi zabrał Wiślę, ale grał tak żenująco słabo że po 2 sezonach go zwolnili, ja zdązyłem wygrać 2x lige, LM i PU, skład- tradycyjny
    liberda- de la cuesta, farańczuk, kus(ew. sobolewski)-babangida, chajewski, lubieniecki, mila, pawlak- brożek, todorov(udenkwor, tsigalko), są tez jakieś drewanane rasiaki, czy jacki kowalczyki, ale z trójką zawodników z 3 ligi norweskiej Polska liga jest banalna...

    Dlatego podłączyłem się do gry kumpla w której on miał madrycki real, po pierwszym seoznie wygrął wszystko, nakupował sobie zawodnikó typu emre, deco czy henry(za darmo), ja p[rzejąłem Barcę i nie uważam że przynosi pecha, jak ją przejmowałem w połowie 2 sezonu, to miałą chyba 4 miejsce, niewelka strata do czołówki, ale... wszyscy przemęczeni, jeden bamkarz, brak pwoażnych obrońców,a potem szpital w drużynie, co najgrosze było po okienku transferowym...
    w Półfinale LM pokonałem real, a w finale MAN utd 3:1, a w lidze... 1. barca2. celta(rewalacja rozgrywek, tyle samo pkt co ja) 3. real madryt(pkt mniej, stracili 2 bramki w przedostatnim meczuz celtą w 90 minucie i nie zdobyli mistrzostwa)

    skład
    rustu(bonanno, enke i valdes wyprzedani)- gabri, navarro, pouyol, marquez- xavi, overmars, quaresma, perotta- kluivert, ronaldinho. MIałem jednak tyle kontuzji, że niewyaplony transfer Diany z sampdorii dawał o sobie znać na boisku dość czesto, wczodzili acy zawodnicy jak pena czy ani tolteiro(bo oleguer miał kontuzje), nie wspominaąc o andersonie czy reizigerze. W pomocy był b ferguson, szalenie równy, niezależnie od pozycji, h. babangiga i thiago motta, w ataku saviola, grał czasem,a np. ronalidno na opś/amc ze strzałeczką, sprawdzało się. Pod koniec doszedłęm do porozumienia z kumplem i permanentnie sprawdzałem na "testy" eliakwu, maldano i pavona, w zamian za zgodę na transfer ronaldinho(55 mln euro+eliakwu). Po sezonie dojdzie reyes, babayaro i tyle... reyes za jakies 17mln rekompensaty, babayaro za free, tylko że dogramy to jak znów spotkam kumpla, a to może potrwać :D

  41. Powrót do góry    #266
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    nigdy jakos tego menadzera nie docenialem, ale teraz wkrecil mi sie maksymalnie :) powiedzcie mi o co chodzi jakis komunikat mi wyskakuje nie czaje o co w nim do konca chodzi ze nie moge kupywac niektorych zawodnikow, gram Realem Sociedad, cos o jakis Baskow mi sie plumkaja czy jak :) nie smiejcie sie bo ja tylko gralem w mendzara manskich i jestem jeszcze dziewica w CM :) chodzi dokladnie o to ze chce kupic np. De Los Santosa (polecam, wymiatal mi masakrycznie w Valencii).

  42. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falu!

    Chodzi o to ze w niektorych regionach Hiszpanii jest podobnie jak w Anglii czy Szkocjii. Otoz, dokladniej. W Hiszpanii jest region Baskow, ktorzy chca stworzyc osobne panstwo. Naleza tam kluby tj. Athletic Bilbao i chyba tez Real Sociedad San Sebastian. Jak pewnie niektorzy wiedza w tym pierwszym klubie to nie graja obcokrajowcy, a Hiszpanie prawie ciagle ci sami. W regionie Baskow nie sa mile widziani obcokrajowcy i w Athletic Bilbao z tego co ogladalem ich sklad od 97 roku, to od tamtego czasu nic sie nie zmienilo i nie zagral tam zaden obcokrajowiec. Bilbao gra raczej wychowankami i malo jest zawodnikow, ktorych kupili.
    W Realu Sociedad jest chyba troszke inaczej bo pracuja tam jacys obcokrajowcy. Przykladem jest Koreanczyk - Lee Chun Soo.
    No ale roznie to bywa.
    Chyba wybrales sobie nienajlepszy klub do zawojowania swiata w Championshipie Managerze :)

  43. Powrót do góry    #268
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Baskowie probuą wyemancypować się spode władz Hiszpani od dość dawna, gfrupy radykalnych ekstremistów są na tyle znane że po zamachach w Madrycie jako pierwsi zostali posądzeni, o jakieś konszachty z nimi osraża się również Lizarazu. DO rzeczy walcząc o suwerenność i dbałość tradycji narodu wprowadzają ograniczenia. Atlethic Bilbao nie zatrudnia innych piłkarzy niż basków, jest również takie ograniczenie w grze, Real sosciedad san sebastian również stosował do niedawna takie kryteria, ale w trosce o wynik sportowy wzmoniciło ich kilku zawodników z poza tego kraju(kluczowi to Nihat, czy Kovacević), wieć nei wiem jakie są ograniczenia w stosunku do klubu z San Sebastian, moze gra jakieś wprowadziła, a może jakieś są autentycznie.Innym klubem łapiącym się jako baskijski jest Ossasuna Pampeluna, ale tam zaniechano przestrzegania owych rygorów od dawna. Gra jest na tyle realstyczne że wszelkie problemy w świecie realnym przenosi w sferze wirtualnej, bo jednak Baskowie są bardziej aktywni w sfery wyzwoleńcze i walkę o niezatracenie świadomości narodowej niż np. Katalończycy. CHociaż te ograniczenia to przejaw nacjonalizmu. W zasadzie nie każdemu menagerowi nie będacemu Baskiem te nadregulacje wydają się zbędne- Falu wybierz sobie lepiej inny zespół :D

  44. Powrót do góry    #269
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Post pod postem ale o czym innym :P

    W pierwszym sezonie managerowania w ManU (CM 0102) na siedem kolejek przed koncem Premiership zdobylem mistrzostwo. Narazie awansowalem do finalu FA Cup i w cwiercfinale ze Stara Dama w pierwszym meczu "opykalem" ich 2:0 w Turynie.

    Nie zrobilem jakichs wspanialych transferow, ale do najbardziej znanego nalezy pozyskanie Johny'ego Heitingi. Wyrwalem go z klubu z Areny A za "jedyne" 550 tys funtow.

    Takze chcialem wykupic od Auxerre ich obronce o dosyc znanym nazwisku - Mexes. Posluzylem sie "cfaniactwem" poniewaz bodajze szesciokrotnie oferowalem druzynie Guy'a Roux'a spora sumke za Phillipe'a. Poprzestalem na 1,2 mln funtow, gdyz juz wtedy Mexes byl niezadowolony z faktu ze Auxerre nie chce go sprzedac wypierajac sie tym ze Phillipe to dla nich bardzo wazny zawodnik na przyszlosc. Ale chyba nie przewidzieli ze konczy mu sie kontrakt w czerwcu. No to wtedy ja wkroczylem do akcji i zaproponowalem Phillipe'owi kontrakt. Po jakims czasie zgodzil sie przeniesc na Old Trafford.

    Kolejnym udanym transferem do mojego klubu okazalo sie sciagniecie Rory'ego May'a. Zakupilem go z Coventry, nie wiem nawet czy wydalem wiecej jak 0,5 mln funtow. Koles ma skilla wykanczanie akcjii 20 i w trzech meczach w moich rezerwach strzelil 3 gole a mial moze z 5 sytuacji.

    No i oczywiscie transfery w tyl.
    Na poczatku gry zdecydowalem sprzedac blizniakow: Cole'a i Yorke'a gdyz wolalem postawic na atak: van Nistelrooy a w rezerwie miec Solskjaera. A zreszta oni "pozeraja" mniej pieniedzy od tych dwoch wymienionych. Na poczatku gry sprzedalem Yorke'a do lizbonskiej Benfiki za 5,25 mln funtow i uwazam ze zarobily dwie strony.

    Mialem problem z Andy Colem. Ziomus dostawal chyba z 250 tys na tydzien czyli porownywalnie do Verona, Beckhama czy van Nistelrooy'a! Wpadlem na pomysl zniechecenia go do gry w ManU. Dostawal kare za kara, ostrzezenia za ostrzezeniem az w koncu sie poddal. Zostal sprzedany do Vasco da Gama za 2,4 mln funtow i uwazam ze ubilem niezly interes.

    Potem wywalilem na wolny transfer Paula Rachubke i Craiga Coatsa. Sprzedalem Chadwicka za 3,4 mln do Anderlechtu i tez czuje sie zadowolonym.

    Potem kupilem Dusana Djuricia. Wart byl ok. 40 tys funtow a mi udalo sie go sprowadzic za 1 mln funtow! Zagral 10 meczow za duzo nie pokazal wiec czuje ze szybko sie rozstaniemy.

    Pracowalem przez 1 dzien w reprezentacji Austrii, ale stwierdzilem ze nie ma szans powodzenia poniewaz dzialacze chcieli awansu do MS po barazach a potencjal tego zespolu jest prawie minimalny. Wiec po jednym dniu zrezygnowalem.

    Jeszcze sciagnalem zawodnika o zawolaniu Emmanuel Osei Kuffour. Hearts zarobilo na transferze tego 25-letniego gracza do ManU zaledwie 400 tys. funtow a obecnie jest on wart 4,5 mln. Udany zakup!

    Jak cos dalej bedzie to jeszcze dopisze narazie to tyle. :P

    ___________
    EDIT:
    Zapomnialem dodac ze mialem passe 31 meczow bez porazki i ze przegralem w pierwszej rundzie Pucharu Ligi z Southamptonem. Przegralem 0:4 ale sie nie przejalem bo graly rezerwy.

  45. Powrót do góry    #270
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Mysle Lukash ze nie masz racji bo z tego co wyczytałem Falu gra Realem Sociedad a tam gra 3 z poza unii tj.Kovacevic,Lee Chun Soo i Nihat Kahveci pozatym kupił Santosa to daje 4 a w cm tak jak w realu w Hiszpani moze grac max. 4 graczy spoza Unii :p We włoszech mozna kupic w 1 sezonie tylko 1 obcokrajowca spoza Uni w niej niegrajego tzn . ze mozna kupic tylko 1 brazylijczyka czy argentycyka chyba ze gra np. we Włoszech :P Ogólnie w kazdym kraju jest inaczej ale od 2008 ma wszedzie byc tak samo :P

    Pzdr.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •