Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 351

Wątek: Championship Manager

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wie ktoś może jak uruchomić CM4 pod win xp w rozdzielczości 800 na 600, bo komenda small_screen o której pisali w instrukcji nie działa.

    Błaaaaaaagam o pomoc

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja teraz zamierzam grac w CM4 PL ciekawe jak mi pujdzie

    MJ hmmm Michal ??

    Pozdro :P

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MJ hmmm Michal ??
    ee

    PS. Czy naprawdę nikt z graczy CM4 nie gra na rozdzielczości 800 na 600??? Jeśli tak to jak to zrobiliście???

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Uwaga Ludzie!
    Konkurs na najwyzszy wynik jaki Wam udalo sie uzyskac. Tylko nie oszukujcie!






    Moje wyniki:
    Feyenoord Rotterdam-Standard Liege 0:9
    Ajax Amsterdam-Feyenoord Rotterdam 10:0
    Manchester City-Birmingham City 22:0

    Te pierwsze druzyny ja osobiscie prowadzilem. :)
    Ej!
    Mam problema zeby pokonac Szachtar czy tam Spartak. Gram Chelsea wystawiam sklad: Cudicini-Johnson, Gallas, Terry, Bridge-Veron, Makelele, Gronkjaer, Duff-Mutu, Crespo

    I takim skladem dostaje 2 bramki juz w pierwszej polowie.
    Nie wiem jak to wygrac.
    Pomocy!
    Kotek mistrzu nie da rady przejac druzyny Szachtara?? widac wlasnie jaki leszczyk jestes:D nawet ukraincow nie umiesz ograc taka ekipa jak Chelsea. Co ci po tych lewych rekordach??
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oooooo zbiera się na kolejną kłótnię. A wracając do tematu to ile najwięcej graliście sezonów? Bo ja tylko 3 :P.

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    oj ja interem do 2012- ale nudzi się jak wygrywasz wsyztsko i klubem i reprą, a wszyscy znanni zawodnicy zakończyli kafriery, w grze są tlyko wygenerowane młode, nieistniejące talenty...
    widzewem jestem chyba w 2009, ale powoli robi się to co z interem, choć mimo iż wygrywam to nie w takich cuglach...
    jeśli chodzi o te mecze z chelsea, to nie tyle skład personalny ile taktyka, zresztą, moglbys kogos tam dokupić, z obroncow polecam lucio, klasa sama w sobie, napastnicy to todorov(on może pozwolnie nei dostać), w.w. eliakwu no i napewno marcio amoroso z borussi, przyznam że mój ulubiony piłkarz, szyki, skuteczny, dobry dribling i strzały z dystnasu( fanomenalny z wolnych)

    przy okazji widziałem jak mój brat gra realem, troszkę mu pomogłem kupując na praow bosmana emre, henriego czy davidsa, ale oni przyjdą po seoznie, jest jednak problem, zawodnicy narzekają iż skład jest zbyt wąski, sprzedał bodajże cambiasso, kupił włąsnie lucio i eliakwu i coś tam prbuję grać, jak oddałem mu zespół (pze zkilka kolejek przjałem), to był ldierem, jednak przewagi nei miał zadnej, grał solari, zidane i figo jak im się zachciało, raul najlepiej i .... trashorras. ronaldo, salgado i carlos beznadziejnie, wcale nie olsniewajaco helguera z casiliasem, więc podobnie może być z chelsea, raczje dokup kilk apiłkarzy, niż wystawiaj tych wymienionych, dostosuj taktykę do siły zespołu....
    w chelsae nieźle gra (i w ceemie ilajf) niemiec robert huth, też nieźle wolne wykonuję

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co zrobic w CMie 01/02 zeby kupic ludka juz teraz a miec go np. za 6 miesiecy?

    pozdro

  8. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku zobacz kiedy jest początek okienka transferowego bo jak kupujesz w środku sezonu to dopiero później przychodzą do klubu :)

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A no slyszeli wy moze o CM 5 ;p jeno jest do scigania na e-donkeyu waga jego to 689 MB rar ;p moze ktos ma i podzieli sie wrazeniami bo nie wiem czy sciagac ????

    <oczywscie sciagnac do celow edukacyjnych i po 24 h usunac zgodnie z prawem> :D

    Pozdrawoki

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Limp, CM 5 to pewnie CM 03/04
    Wyszedł niedługo po CM4
    pzdr.

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie do wszystkich ludzi którzy grają w wersje 03/04.Czy różni sie ta wersja od CM 4 wiem ze sa wiadomo nowsze sklady i inni zawodnicy.Co jeszcze ?

  12. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma uaktualnioną baze danych...
    Inaczej widać mecz...
    są powtórki bramek, i ogólnie inaczej ciupke graficznie wygląda... (na lepsze)
    aaaaaaaaaaa byłbym zapomniał "najważniejszego" :P
    Co miesiąc jest wybierana bramka miesiąca... (3 bramki)
    Oczywiście, jeśli chcemy, to najelpszą bramke m-sca możemy obejrzeć...

    pzdr.

  13. Powrót do góry    #193
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a ja mam pytanie??

    Jakie jest najlepsze ustawienie na wiselki i jak taktyka chodzi mi z ta taktykom dokladnie czu normalnie czy def czy of ???

    ---------
    ale zapomnialem jak obejsc jak podpisuje transfer np mam kase rzeby sprowadzic maldiniego milan sie zgadza a nie ma kasy na honorarium duze i pensje penzja na ful to 17.000zl i premie za wystep asyste i bramki po 3,500 i podwyyszka placy o 25% a jemu i tak malo da sie to oibejsc/?/

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    miedzy cm4, a cm 03/04- roznica jest jedna- wszyskie(prawie) błędy sa poprawione...
    no i te detale o których wspomniał jaszczur
    nie wiem czy jest sens jeszcze coś zmieniac w nowszej wersji, bo jest juz blisko ideału, chyba tylko zbyt wolno chodzi i grafika, ale poleszpenie jej spowoduje jeszcze wolniejsze działanie menagera

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ta gra dziala wolno a jak jeszcze walniesz Large Background i pare lig (ja mam 9) to srednia 1 tydzien trwa godzinke na Athlonie 1600+ (wliczajac mecze) W next wersji mogliby autorzy glownie skupic sie wlasnie nad przyspieszeniem dzialania gry .

  16. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc dlatego pogrywam w mojego CM`ka 4.
    A oto pare talentów do tej gry:
    Anatoli Todorov - miodzio ! supersnajper.
    Robin Ingvarson - dobry do niemieckiej ligi.Jak dla mnie 8/10.
    Łukasz Tyczkowski - super gościu.Sprowadziłem go do Borussi Dortmund i ma średnią na mecz 9.10
    Alescio Cerci - nie ma to jak młoda krew !
    Wael Reyad - potrzebuje ogrania, ale po sezonie się " odblokowuje ".
    Fabio Paim - kolejny młodzik.Niezły jocker na ostatni kwadrans w pucharach.
    Matei Mirel Radoi - świetny na lige.W pucharach troche gorzej, a to jego noty z ostanich 5 meczów: 10-8-8-10-9.
    Farid Takrarit - bez komentarza.Tylko ściągać !!!
    Agbim - niestety nie pamiętam imienia.Ale to jest chyba Chigoze.SUPER bramkarz od razu gdy go sprowadzimy dostaje powołanie od młodzieżówki Nigeryjskiej.Ten chłopak ma klej w rękach ! Polecam.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd można sciągnąć spolszczenie do CM'a 4?

  18. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd można sciągnąć spolszczenie do CM'a 4?
    CM 4 chyba mozna po Polsku zainstalowac jesli sie niemyle :) sprobuj jeszcze raz zainstalowac i tam beda w jakim jezyku zainstalowac gre :)

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ludzie znalazłem najlepszego napastnika Polskiej reprezentacji :P jest nim Dariusz Kołodziej z rezerw Hutnika , do kupienia za 7 tys euro . Nie wiem czemu jego nominalna pozycja to DMC DML :P Ma max skilla na szybkosc i wykanczanie akcji po 19 na skakanie i rzuty karne oraz wolne. U mnie w 2 sezon (grałem Malmoe zdobył 79 bramek !! w 69 spotkaniach miał z 50 asyst i mial srednia note 8,71 )potem przeszlem do Udinese Calcio a i tam strzelil w pierwszym sezonie 22 gole. Tworzy super duet z z Wojciechem Kobeszko (Jagielonia Białystok 150-300 tys euro) on w 2 sezony strzelil 49 gole . Niestety wartosc KObeszki po 2 sezonach to było okolo 3 mln euro a oczywiscie Udine nie stac na tego chlopaka. Kolesi oczywiscie wystawilem do kadry i rozegrali w sumie 17 spotkan a ich duet zdobyl 22 gole (14 Kobeszko) . Oczywiscie trzeba zrobic dla KOldzieja trening na napasntika po 2 latach napadzior jak znalzl . Kolodziej przypomina mi Marcina Harasimowicza z CM 2001 , obaj bardzo tani , swietne skille z tym ze KOlodziej jest skuteczniejszy

    Pzdr.

  20. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ja też szukałem dmc kiedyś na wypożyczenie i własnie zauważyłem tą prawidłowść, ma skile jak typowy napastnik, tylko że w mojej taktyce się nie mógł sprawdzić- za słaby drybling... kołodziej jednak może się przudać, ale napewno nie w pomocy...

  21. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie CM 5 ;/ . Kontynuacją CM 03/04 będzie Football Manager 04/05 . Eidos rozwiązałą umowe z SI GAMES ( wykonawcą CM ) i zasztrzegła sobie nazwę . EIDOS również robi gre p.t CM 5 .

    A co do tego Szachtara . Dobry skład to 30-40 % sukcesu . Liczy się TAKTYKA . Jeśli macie słabą taktyke to Realem w 10 nie będziecie .

    Pzdr :)

  22. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomózcie mi ! :):):)

    Zaczeliśmy ostatnio grać z kumplami po sieci!
    Mi przypadła ROMA, jaka najlepsza taktyka do CM'a ?? Gramy w 03/04

    I kogo proponujecie ???
    Mam 30 mln Euro, czaje się na Torres'a , ale mi niechcą go spredać :P

    pzdr.


  23. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    torres? a nie masz kłopotów z efensywą? jak tak to 15 mln $ musisz zarezerwować dla Lucio, go bym tam widzał, może też jakiś sśrodkowy młody napastnik w stylu A Todorova, bo Carew jest chyba niewystarczający, bo i Casanno i Totti to gwiazdy, ale raczej operujące w środku pole, kreujące grę, dobrze by było żeby na kogoś grały, na prawym skrzydle masz super Manciniego, emrson an defensywnym pomocniku,a tak to szukaj, ja Romy nie cierpie i nigdy nie grałem, skorzystaj z opcji wyszukania, poszukaj na obrone z dobrym wslizgiem, kryciem etc, na pomoc z dryblingiem, dosrodkowaniem, techniką, na atak z wykończeniem akcji i za niewielkie pieniądze super skłąd zrobisz. Spróbuj z interu choćby wypożyczyć Eliakwu, w pozniejszym sezonie na obrone Philppa Lahma(on też w CMie wymiatał, jak nikt w realu jego nazwiska nie znał). Jaszczur jak gracie?:D

  24. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmm......

    Gram w Cm'a 03/04 i mam pytanie wiecie moze gdzie mozna umówic sie na jakies gry w necie albo cuś?????

  25. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Jaszczura:
    Torresa na początek ? Nie radze.Lepiej zainwestuj w Pizzaro,Govou lub Connoly`ego.Torres jest młody i jeszcze nie strzela gradu bramek...

  26. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klamka zapadła, menager jaszczur, orzekł, że: :)


    Po sezonie, do klubu zostaje sprowadzony Carlos Tevez, za kwote 36mln. Euro.
    A także bramkarz, juz doświadczony, Canizares,
    Mam nadzieję, iż wzmacniając się Atakiem, jak i Obroną, bedę toczył walkę o mistrzostwo do samego końca...

    Jak narazie to, skoncze sezon na 4 msc (Oby) bo goni mnie Lazio..., jestem w półfnilane LM, gram z Arsenalem, teraz :/
    Także doszedłem do finału pucharu Włoch, a zagram w nim z SS Lazio :D :/
    Trzymajcie kciuki za jaszczurka :P

    Mój skład na nastepny rok bedzie wyglądał nastepująco...

    BR - Canizares
    OL - de la Cuesta
    OP - Panucci
    OŚ - Chivu
    OŚ - Dawson
    DPŚ - Emerson
    PL - Cassano (wróci po 4 miesięcznej kontuzji czaszki :/)
    PP - Mancini
    OPŚ - Kristiansen
    NŚ - Tevez
    NŚ - Amoruso

    :):):)

    GO GO ROMA GO !!!

    Ps.

    Clasberg, podarowałem Sobie już, w miejsce Toress'a, sciągam Teveza !

    Lukash, po sieci :)

    pozdrooo...

    A i jeszcze jedno, mianowice mam K.Schmaichela, niby najlepszy bramkazr... okej, tylko kiedy bedzie "debeściakiem" ?? :D, ile mam go trzymać, czy mam go wystawiać, ma grać czy co ???



  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U mnie K.Schmaichel broni pod dwóch sezonach jak szalony.
    Dzięki niemu w sezonie straciłem tylko 9 bramek.
    Kto z was uważa że:
    Tsigalko,Harasimowicz,Todorov to najlepsi napastnicy w CM 4?

    PoZdRo :)

  28. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jaszczur nie chce cie martwic ale ja kupilem Teveza za 18 milionow euro tez po 1 sezopnie :)) Moim zdaniem lepiek sobie go odpusc bo jeszcze nie zaaklimatyzuje sie w Romie , i kasa w pupe ;))
    Szukaj graczy ktorzy maja opcje - rotation player za nich zaplacisz mniej a też można znalezc gwiazdy . innym sposobem jest wejscie w player search i zaznaczenie opcji unproctected players :)) Wtedy tez kupsiz za mniejsze pienidziade prawzdiwe gwiazdy . Ja kupiłem ta m.in:
    Jose Antonio Reyesa , Juan R.Riquelme , D.KOvacevicia ,T.Henry !!, Royya mackaya czy Christiana Pannuciego. Mowie zastanow sie co do tego teveza :))
    A co do Schmieichela to spokojnie najlepiej wypozycz go a jak sie nie da to dawaj mu grac w rezerwach i Pucharze Włoch .
    Pzdr

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No weż mnie nie strasz :D, jak kurde się nie zaaklimatyzuje, on musi... bo inaczej, no właśnie co inaczej ? :D, Ja jeb** , ale bedzie stypa :P :P, to kogo???
    Kogo mozna kupić..., a i panowie, polećie mi jakiegoś młodego talenciaka na obrone ! Środek.


    pzdr.

  30. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak moge sciagnac np do Wisly Adu?? ja go nie moge znalezc ?? Jak to zrobic ??

  31. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    36mln ? Jaszczur za dużo..., na środek obrony- Lucio- to jest wkota rzedu 15 mln euro, ale masz załatwiony środek obrony, możesz też przeunąc de la Cueste i kupić bocznych np. Philpa Lahma. Na atak zdecydowanie Anatoli Todorov, Jako biegający issah eliakwu, oni w lidze włoskiej wymiatają niesamowicie. Amoruso? Nicola? Marcio Amoroso! To akurat mój pupil, no ale stałę fragemnty idealnie, szybki, skuteczny, nieżły dryblin i technika czego chcieć więcej. Na prawą stronę jako zmiennika Manciniego ściągnij Babangide, stary, ale poprostu wyrąbany, potem jego miejsce zajmuję Eliakwu, jak nie chcesz amrnowac miejsca w ataku :p. Zeta też ma rację, szukaj zawodnikó bez kontraktu, to jest niesamowita szansa, można kupić albo zadarmo, ale po stosunkowo niskiej cenie. Gdzie zgubiłeś Tottiego, ja go nie lubiłem nigdy, ale do pierwszego skłądu Romy łapać się powinnien

  32. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a no sprzedałem , do Bayernu :D
    Sam już nie wiem,
    Potrzebny mi Obrońca (Ś),Ofensyfny Pomocnik (Ś), i Napastnik (Ś), czy tez snajper, jak kto woli :D

    w Planach mam zrobić wymiankę, za Chivu (który gra słabo!), wzmocnić klub ma Deco, którego właścicielem od nowego sezonu bedzie Milan, który prowadzi kolega z sieci!
    Jednak warunek jest jeden: Musi zdobyć mistrza, a gonią go i Juventus (kumpel), i Inter.
    Ma bodajże 2 pkt przewagi nad Juve i 3 nad Interem! Jedna wpadka może go pozbawić mistrzostwa, a mnie zarazem Deco! Gram z Milanem ostatni mecz, i jeśli to odemnie będzie zależeć, układ tabeli w lidze, to z całą pewnością oddam mecz, by w nowym sezonie na Olimpico zawitał Deco!

    Czyli sprawa Ofensywnego pomocnika była by załatwiona, ale poczekajmy, byle nie zapeszyć !

    pzdr.


  33. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Potrzebny mi Obrońca (Ś),Ofensyfny Pomocnik (Ś), i Napastnik (Ś), czy tez snajper, jak kto woli :D
    Obrońca(Ś)- proponuje kogoś z trójki-
    -Maldini:p watpie aby przeszedl do Romy ale do Chelsea juz przejdzie :D
    -Simic(pogadaj z kumplem u mnie gra świetnie ,stosunkowo nie drogi)
    -Matteo Ferrari lub D.Bonera (bonerze po 1 sezonie konczy sie kontrakt)

    AMC
    -Rafaael Van Der Vaart ja go kupiłem aż za 42 miliony euro ale Ajax nie chcial mniej a on jest rewelacyjny :D
    -Damien Duff-wiem ze niby lewy ale u mnie gra na środku i wymiata
    -Mark Bresciano-stosunkowo tani a jest bardzo regyularny

    SC
    -A.Gasparonni
    -V.Iaquinta
    -F.Miccoli

    A propos za ile najwiecej kupilscie i za ile sprzedaliscie
    gracza ??

    I jak sie gra przez siec bo bym sobie pograł. Trzeba miec orginala ?? (do moderatorow nie znaczy ze nei mam:D )

    Pzdr.

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to, jak się gra po sieci :D

    Nie trzeba mieć orginała, a wystarczy być podpiętym kabelm z kumplami... :). chyba, że nie pytasz o sieć osiedlową, tylko przez neta, to nie wiem :D

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DZieki.....

    Do Jasz_czur (sory jesli jest bład):] :

    Juz wiem ale nie chodziło mi gre ppo sieci :].

    Druga sprawa napadzior zarabisty w (cracovi) Łukasz Szczoczarz :D:D:D:D:D:D:D:D:P:P


    Pozdro PRT.

  36. Powrót do góry    #216
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Jak to, jak się gra po sieci :D

    Nie trzeba mieć orginała, a wystarczy być podpiętym kabelm z kumplami... :). chyba, że nie pytasz o sieć osiedlową, tylko przez neta, to nie wiem :D
    No wlasnie chodzi mi o ten 2 wariant :) Jak zwykle nie sprecyzowałem :) Chodzi mi jak zagrac przez neta objetnie z kim ?

  37. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    amc- opś
    Basturk
    Joe Cole
    Zidane
    Valeron
    Deco
    Riquelme
    Rosicky
    Zechin (Gianpierro chyba)

    poza tym ostatnim reszta to stosunkowo drogie roziwązania, ale np. Basturkowi kończy się kontrakt po 1 sezonie, na pozycji opś możesz wystawiać kreatywnego napastnik i dac mu strzałkę do wbiegania w środek, tutaj totti czy nmawet cassano pasowali by jak ulał. Jaszczur a nie myślałeś o ustawianiu taktyki pod personalia, zamiast odwortnie? Z takim składem co przedstawiłeś wyżej to 4 miejsce jest sukcesem :D

  38. Powrót do góry    #218
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozyjemy zobaczymy :-)
    Totti'iego już nie ma, więc nie wspominamy, bo mi się smutno zrobi :D
    Cassano będzie grał na skrzydle, więc o niego się nie bój:D
    Deco - właśnie grał będzie na OPŚ, ze strzałką :-), więc o co loto :D

    Mistrz, Mistrz ROMA MISTRZ !!! :):), w następnym roku oczywiście :)

    pzdr.

  39. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Deco jest chyba za wolny na wbieganie jako 3 napastnik(fałszywy), zresztą czemu on po sezonie przechodzi do kumpla, a nie do Ciebie? próżnujesz jak się kontrakty kończą :D jeszcze tevez na tą pozycje opś wejdzie, aż się zdziwisz jaka to wielka gwiazda, za całe 36 mln :D

  40. Powrót do góry    #220
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luk, nie rób Sobie jaj, :D
    Niestrasz sąsiada, bo nie wypada :P
    W Tevezie, pokładam wszelkie nadzieje, i niewiem co zrobie, jeśli bedzie tak jak piszesz ... :/
    a Deco zawolny ? Przekonałem się do niego, po meczach z Porto w Lidze Mistrzów, w dwóch meczach strzelił mi 4 bramki, grając właśnie na OPŚ ! - także niema innego wyjścia jak tylko ściągnąc go do Rzymu !

    A dlaczego, nie jest u mnie? Bo gdy mozna bgyło mu sładać oferty, to kumpel złozył mu dał wyzszą pensje podstawową...
    i to cała filozofia DECO :D

    pzdr.

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki ze tu pytam ale nie ma takowego tematu o CMie 01/02.

    Jak w w/w gierce daje sie strzaleczki zawodnikom?

    pozdro

  42. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie jak w każdej co ?
    Prawym przyciskiem myszki :P i do góryyyyyyyy, :)

    pzdr.

  43. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe fajnie właśnie grałem Chelsea i miałem mecz z Liverpoolem wygrałem go na 7-1!!!!! A najciekawsze jest to, że te siedem goli strzelił mi Adrian Mutu :D!!!!!!! Bardzo polecam tego zawodnika.


    pozdro

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki jaszczurku! :)

    JA tam pykam w CMa 01/02 Holandia i za swoj pierwszy sukces uwazam dostanie sie do barazy (zaczynajac ma sie tylko trzy ostatnie mecze do rozegrania i to ze slabeuszami [i Irlandia] a strata wynosi cos kolo 4 punktow do pierwszego zespolu [Irlandii]) no a drogi sukces to zwyciestwo z Czechami w barazach 2:1 u siebie i remis 0:0 w Pradze. Tak ponadto dobzie mi idzie i holenderska federacja jest nawet ze mnie zadowolona ;)

    Teraz przede mna Mistrzostwa Swiata w Korei i JAponii a takze EME. :)


    pozdrooofka!

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Hehehe fajnie właśnie grałem Chelsea i miałem mecz z Liverpoolem wygrałem go na 7-1!!!!! A najciekawsze jest to, że te siedem goli strzelił mi Adrian Mutu :D!!!!!!! Bardzo polecam tego zawodnika.


    pozdro
    Tez gralem Chelsea i w sezonei strzelil co prawda 20 goli mial tez z 20 asyst ale duzo nie wykorzystywal sytuacji sprzedal go do ROmy za 25 mln euro(niby tylko:P) kupiłem Olisaedebe za 2 mln i Sahe za 4 mln i mam duet strzelajacy po 20 goli w sezonie :)

    POlecam Oliego w CM jest naprawde dobry ale musicie mu dac szanse gry przezez 90 minut

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •