Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 351

Wątek: Championship Manager

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OOOO kuce

    w kazdym razie jest w rzeszowie juz PL
    Qce w Rzeszowie jest ale pewnie do wrocka nie dotarła jeszcze;) Ugrzązła na zakopiance :P Ale co ja gadam :P
    A niewiesz po ile oridżinala wyprzedają?:P

    Pozdrawiam
    Nober.

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie pamietam dokladnie ale chyba cos kolo 120 zyli :):):):)

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2003
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moglby mi ktos podac linka tam gdzie moge sciagnac spolszczenie do CM4 !!! szukalem ale nie moge znalesc !! z gory dzieki

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moglby mi ktos podac linka tam gdzie moge sciagnac spolszczenie do CM4 !!! szukalem ale nie moge znalesc !! z gory dzieki

    Wejdz sobie na FORUM CM
    I tam zapytaj.

    Pozdro

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie czy warto kupić CM4 03/04pl czy może NHL 2004
    Która lepsza

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie czy warto kupić CM4 03/04pl czy może NHL 2004
    Która lepsza

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a

    poomocy instaluje cm i jak przygotowuje sie instalacja to wyskakuje taki komunikat: 1607:Unable to innstal installshield scripting runtime czego to wina??

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeeeee Cm 03/04 Rulezzz. CM4 przy tym to pikus. Jak ktos sie wacha czy kupic te gierke to jest nienormalny. A no i polski jezyk perfect !!!! Tlumaczonko jest *****i***.

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podajcie jakoms strone z której mozna CM4 sciagac

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja będę miał CM 03/04

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja będę miał CM 03/04

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Rybcio nie nabijaj sobie postów bo to i tak nicnie daje ;p

    ja tez mam cm 2003/04 wypas gram wiselka

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Rybcio nie nabijaj sobie postów bo to i tak nicnie daje ;p

    ja tez mam cm 2003/04 wypas gram wiselka

    :D :D :D :D CM THE BEST

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem krotko. Man Utd jest najlepszy. W drugim sezonie gralem w takim skladzie i wygralem wszystko co bylo do wygrania:
    1.Howard
    2.Silvestre
    3.Brown
    4.O'Shea
    5.Ferdinand
    6.Richardson
    7.Ronaldo
    8.Kleberson
    9.Emre Belozoglu (za free)
    10.Henry (za free)
    11.Bellion (najlepszy strzelec druzyny)

    Rezerwa:
    12.Kuszczak (za free - gra we wszystkicj meczach pucharowych w Angli)
    13.P.Neville
    14.G.Neville
    15.Djemba-Djamba
    16.Keane
    17.Giggs
    18.Forlan
    19.Van Nistelrooy
    20.Fortune
    21.Nevins (cos takiego :P koles z U-19 przyszedl, czasami gra na prawej obronie:P)

    Scholes poszedl do Chelsea, Butt juz na poczatku wylecial, Fletcher w Barcelonie. Wszystkich sprzedalem za grosze :P
    W tej chwili mam 152 mln euro na transfery. Oczywiscie nikogo za kase nie kupie:P

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ludzie kupujcie cm 2003/04 . JEst zaj........... o wiele lepszy niz Total Club Manager 2004 !!

    Ja gram Fulhamem i mam taki sklad:
    Van der Sar -Goma,Alpay,Xavier,Bonisel-Davies,Malbranque,Clark,Boa Morte-Saha,Sava a na lawie Djetou,Juskowiaka :D (strzelil juz 5 bramek),DeLa Pene i Lennona (*****isty mlodziak z Leeds) .

    Wkrotce kupie Sypniewskiego z Halmstad bo konczy mu sie kontrakt Tarnowskiego z Amici za 50 tys. Tym skladem po 19 kolejkach jestem 5 a chce grac w LM. Jedyny problem to kasa za transfery na poczatku zaden klub (moze oprocz Realu) nie ma gotówki i wszyscy placa po 12 miesiacach :/

    Dla porwonanania Chelsea ma 72 mln na transfery a ja 500 tys . :D

    A Macieja Żurawskiego nie da sie kupic !! No chyba ze ma sie z 5 mln ale kto to ma :P

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomocy!!!!!!!!!!!!!

    Ludzie kupiłem sobie cm 03/04 polską wersję (oryginał). Zainstalowałem. Instalacja uruchomiona pomyślnie. Na pulpicie skrócik. Uruchamiam a tam polecenie wrong disc inserted!!! Co się dzieje???!!!!!!! Pomóżcie.
    Nie wiem co CI poradzic ale jesli na tym forum niebedzie wiedzial co jest to wejdz na forum cm4 FORUM CM4

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potrzebuje uaktualnienie składów do 01/02. Kto mi pomoze?

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Latka

    przerabialem to musisz pociagnac latke,ja po kupnie mialem to samo po latce jest ok

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktos cracka do nowego patcha ( 4.1.4 ) CM 03/04??

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Pytanie. Co oznacza jak przy powiedzmy dwóch nazwiskach zawodników pojawi mi się gwiazdka? A i jeszcze jedno. Dlaczego tylko niektórych zawodników można pochwalić lub skrytykować za występ?
    musisz poczekac mozna wszystkich krytykowac

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukam specjalisty od CM4 i CM 01-02 !
    Prosze pomozcie !
    Piszcie pod gg; 2710899

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2003
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(

    Prosze podajcie bezposredniego linka do Championship Manager 01/02 aby go sciagnac

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie. Co oznacza jak przy powiedzmy dwóch nazwiskach zawodników pojawi mi się gwiazdka? A i jeszcze jedno. Dlaczego tylko niektórych zawodników można pochwalić lub skrytykować za występ?
    gwiadka znaczy ze ten zawodnik stał sie ważnym i wyróżniającym sie graczem twojego teamu. U mnie w Schalke ma ja już Vermant, Varela, Athirson, Oliseh(wbrew pozorom b.dobry defensywny pomocnik) czy znakomity napastnik Todorov.Kilku też miało ale wylecieli ze składu i po jakimś czasie ją utracili.Nic tylko grać a jak sie jeszcze ma łatki zainstalowane to sama przyjemność
    pozdro

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za puchar Polski gdy ja grałem polską druzyną to dostałem 1k( gram na walutę euro) .Co do mistrzostwa to nie mam pojęcia .Ja zawsze dostawałem zgodnie z planem tzn.zaraz po skonczeniu ligi bądz gdy zaczał sie okres transferowy .Pozostaje czekać, moze jakiś błąd w grze:D
    Aha jaka masz wersje tego managera :4.1.3 ??
    pozdro

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie zacznijcie gram w cm 03/04 a nie meczycie tego cm4 totalna kicha

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja już chyba dobre 3 miesiace gramw CM 03/04 , jest *****isty.........Nie ma lepszego..........CM 4 juz przezytek , stare składy...........BLE!!!!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też już gram w CM 03/04 PL. Gra jest super. Newsy jak w prawdziwej gazecie, komentarze, zmieniające się umiejętności po treningach, i wogule cały mechanizm treningu. Gra sobie Wisełką, narazie tak na próbę. Za jakiś czas się odezwe i opowiem jak się gra.:)

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No to ja jako ze zagrałem już3 sezony Wisłą Kraków powiem jak idzie :P

    Objąłem stery Wisły dopiero w drugim sezonie gdyż w pierwszym prowadziłem stołeczny Fulham . Z niezłym skutkiem gdyz zajałem 5 miejsce. Ale zwolniło sie miejsce w mojej ukochanej Wisełce wiec wybór był jasny. Wisłę poprowadziłem jeszcze w ostatniej kolejce ligowej z Legia ale przegrałem . Sezon zakończyłem na 3 miejscu.
    W drugim sezonie powrocił KOsa i zdobyłem mistrza przedłuzyłem tez kontrakt z Kosiarka i postanoiwłem awansowac do LM. Zatrudniłem tez jako 2 asystenta dusana Radolskiego a na coacha David Seamana.
    W trzecim sezonie moj sklad prezentowal sie tak :
    Bramkarze
    Radosław Majdan - pierwsazy bramkarz zagrał ponad 40 meczów
    Artur Sarnat - drugi bramkaez gral w pucharze ligi i Pol.
    Obrońcy
    Arkadiusz Głowacki- prawdziwy filar, podstawowy pilarz (śr)
    Zoumana Camara - najpewniejszy obrońca kupiony z Leeds
    za 250 tys Euro
    Jacek Bąk -pierw kupiłem go do Fulham a nastepnieza
    darmo przeszedl do WIsły
    David rincon -grał w rezerwach Man Utd prawy obronca
    reprezentant Brazylii U-21
    Bartosz Romańczuk -podstawowy lewy obrońca walczy o pozycj
    1 obroncy z Kwiekiem
    Marcin Baszczyński-:(niestety gra słabo i siedzi na lawie
    Po za tym w obronie grają:Piotr Dziewicki Błażej Radler
    pomocnicy
    Szymek -lider zespołu . POdpisałem z nim kontrakt na 400 tys euro ale warto :p
    Strączek -podstawowy zawodnik gra jako def. pom.
    Kosa -Gdy przyszlem do klubu od razy podpisalem z nim kontrakt na 325 tys euro .Co dziwne nie ma gwiazdki :)
    Wróbel -kupiony z nie nawidzonej Legii. Opcja dla KOsy
    Paweł Brożek- druga gwiazda zespołu . 3 razy renegocjowalem z nim kontrakt teraz chce 800 tys euro !! Oczywiscie tyle nie mam :p
    Pozatymi zawodnikami w pomocy grywaja Jan Woś Piotr Brożek Piotr Jeziorny Arthur Rivero (niewypał kupiony za 250 tys) oraz Pater Ekwuemme Cantoro (gleboka rez)
    W skłdzie mam tylko 3 napastników :
    Maciej Żurawski -THE BEST PLAYER WISŁA KRAKÓW
    Ioan Bogdan MAra-kupiony z Alaves . Niestety nie mogl grac w LM gdyz nie byl podwierdzony. W 22 meczach 18 goli
    Lukas POdolski-kupiony z Koeln za 275 tys . Narazie zawodzi

    Z tym skladem awasnsowalem do 2 rundy LM. Ale tam uleglem Juve Borussi i Liverpoolowi. Zdobyłem oczywiscie mistrza.

    Na transfery mam 7 mln euro co zawdzieczam udanym transferom:
    david Kobylik kupiony za 1,3 mln sprzedany za 4,5 mln
    Jan Rezek kupiony za 2 mln sprzedany za 5,2 mln
    Sebastian Olszar 250 tys- do Frankfurtu za 1,5 mln
    Marcin Nowacki kupiony za 680 tys sprzedany do Leeds za 2,5 mln
    aaron Lennon kupiony z Fulham za 1 mln sprzedany do CHelsea za 3 mln
    Podstawowoa jedenastka:
    Majdan-Rincon,Głowacki,Camara.Romanczuk-Bąk,Szymkowiak,Kosowski,Brożek-Żurawski,Mara

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI

    Jestem juz w 4 sezonie , oczywiście CM 03/04 , zrobiłem z nich klub rangi Europejskiej , dobre transfery , przemyslana taktyka dążenie do celu , świetna młodzież........Jak zaczynałem miałem 5,00 euro , teraz mam coś około 15 milonów euro....:):):)!!!

    BRAMKARZE:

    Krzysztof Kotorowski - Nadzieja Europoy , uznany 3 bramkarzem na świecie

    Marek Ufal - Rezerwowy , żeby był:)

    OBRONA:

    Cesar Prates(Brazylia) - Swietny prawy obrońca , reprezentant Brazyli , gra tam w pierwszym składzie , pewny punkt...

    Marcin Kuś - Sliny europejski zawodnik , jak go kupywałem kosztował 90 tyś euro teraz kosztuje 6 milonów.....I wszyskojasne , lewa strona nie do ruszenia....

    Jacek Bak - Śilny środkowy..

    Lukasz Gorszakow - Sredniak szukam kogos na środek...

    Maciej Faltyński - Reprezentant kraju , lecz u mnie nie ma składu , jest Kuś

    Roman Madej - jest bo jest , daleka rezerwa

    Grzegorz Wojtkowiek - Mlody , nadzija na prawdej stronie obrony...

    POMOC

    Bolo Olowo(Kazak) - defenzywny pomocnik , tylko 21 lat , zawodnik klasy światowej , na sezon koło 30 asyst , chcą jego Real , Barca , Juve itp.

    Marcin Szulik - Swietny gracz lecz po przyjściu Bolo tylko rezerwowy....

    Jakub Wawrzyniak - Młody , gwiazda U-21 , talent , lecz tylko rezerwowy...

    Bartosz Karwan - okozał sie odkryciem prawej strony , piękna gra , jeden z nalepszych u mnie....

    Kamil Kosowski - Lewa strona nie do ruszenia , 2 pomocnik na swiecie , świetna gra w klubie i reprezentacji , duzo asyst i goli...

    Dani(Portugalia) - Świetny zawodnik , ofensywny pomocnik , świetne podania , i rozegrania do napastników , pewna pozycja w moim klubie...

    Krzysztof Sniadek - Wcześniej lider , teraz rezerwa...

    NAPAD

    Marcelo Jose Salas(Chile) - Cyba karzdy do zna , grał w Juventusie , teraz u mnie , świetny zawodnik duzo strzela więcej podaje....

    Edgaras Jankaukas(Litwa) - Super snajper , brami strzela seriami w lidze jak terz w Europejskich rozgrywkach , perełka mojej druzyny...

    Łukasz Adamski - Za nim nie było mojej super trujki , strzlił przez 2 sezony 58 bramek.....Teraz tylko rezerwa...

    Maciej Hanczewski - Młody lider U-21 , najlepszy zawodnik młodziezuwki , nieraz wchodzi z rezerwy..........Nawet często.......

    Pierwsy skład:Kotorowski - Cesar Prates , Bak , Gorszkow , Kuś - Bolo Olowo , Karawan , Kosowski , Dani - Salas , Jankauskas

    Jeestem najlepszym klubem w Polske , zdobyłem 6 miejsce w Lidze mistrów , potem 8 , teraz jestem w finale UFA , bo w ostatnim zezonie zajołem 3 miejsce z powodu meczy w Europie..........Kto mnie przebije............Z niczego zrobiłem klub rangi EUROPEJSKIEJ , he he he:):):)

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hehe...

    Jak juz tu Ramzes powiedział gra wisełką na próbe...chyba mówił o tym co ja myślę :P

    Sprostowując: Gram razem z Ramzesem po LANie (my byc z ta sama ulica :P) ligę Polską, tzn.extraklase. I se normalnie ja jem groclin a on byc Wiseła Krakau :P No i nomanie se gramy. Teraz już na serio :P Bardzo fajnie sie gra po necie moim zdaniem najlepiej z tych wszystkich wersji jak dotąd, bo nie zacina ci sie nic juz lagow niema i wogóle. Tak jak to już wyżej wspomniany użytkownik powiedział gierka jest faktycznie WYPAS NA MAXAS! Jednym z ogromu powodów przez które tak twierdzę jest to że mecz jest znacznie bardziej realistyczny aniżeli w CM 4. Buraki z poprzedniczki tej gry całkowicie usunięte (przynajmniej tak mi się wydaje). Na przykład w porównaniach zawodników nie odwalają takiej maniany że wciskasz porównanie i pisze ci ze zółta gwiazdka to gość x lepszy od goscia y a zielona gwiazdka to odwrotnie. I okazuje sie ze na jakies pozycji pojawia sie ta żółta gwiazdka i ten x jest lepszy od y. A kiedy zmieniasz kolejnosc porównywania tych samych gosci tzn y porównujesz z x to dalej pokazuje ci sie ta zółta gwiazdka kiedy powinna sie pojawic zielona (wiem ze zagmatwałem :P). tego już w każdym razie na całe szczęście niema. Oczywiście moznaby się czepiać że porównania nie są tak dokładne jak w 01/02, albo tego ze znalazłem juz dwa razy nie przetłumaczony text (tj.nieprzetłumaczyli "podekscytowany tym ze jest obserwowany", ani "Obywatel Wys Owczych"). Ale to są drobnostki które nie utrudniają czerpania największej przyjemnosci jaką daje ci Menadzer Piłkarski :) Podobno (bo w TCM 2004 nie grałem) CM 03/04 jest lepszy od Total Club Manager 2004 2 a moze nawet 3 razy, no i jest po polsku :) Wiele możnaby mówic w superlatywach o nowej grze Eidos Interactive, no i o tym profesjonalnym spolszczeniu bodajże firmy CD Projekt, ale po co się tu rozpisywać. Jak dla mnie najlepszy manager piłkarski wszechczasów. GORĄCO POLECAM i jeżeli ktoś się waha na obecną chwilę jaką gre teraz kupić to tylko produkt o którym napisałem całkiem sporo textu :)


    P.S. O tym jakim składem gram ja (a moze i wydusze cos od Ramzesqa :P o jego składzie) napisze w następnym poście bo o innych tematach tez trzeba pamiętac :P

    Pozdrawiam
    Nober.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, że jest to najlepszy manager piłkarski jaki kiedykolwiek wydano:)(chodzi mi o całą serię). Total Club Manager nie ma szans z CM. Są pewne mankamenty ale poprostu ta gra to religia. Mnie trochę w niej drażni to, że mając średni skład i genialną taktyke(mojej produkcji :) )to można wygrać nawet puchar UEFA. A może o to chodzi....? :P

    Pozdrowienia dla wszystkich FANATYKóW CM. :D

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Problem

    A ja mam problem z cm 01/02 otż grając sobie obojetnie jaka lige po pewnym czasie gra samoczynnie sie wyłacza !!!! PRZYJACIELE pomozcie mi!!!!!!!! a jezeli chodzi o zawodnikow to ja polecam Mateusza Dobka z Elany

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    cool...

    Widzę preferencje tkaie same, ja też zacząłem Błękitnymi... no i tak peirwszy sezon- awans, drugi mistrz, jedna porażka, no i teraz 3 męcze, naarzie 1 msc w lidz,e ale nei tka zdecydowanie jak rok temu... no i 1/4 LM z manchesterem united, porażka an old trafors, ale jest jeszcze rewanż a skład?
    bramkarze:
    kotorowski- głęboka rezerwa, choć niezły
    bobel- niezły, ale teraz już tylko rezerowowy
    kowalewski- niezwykle pewny, doskonały relfeks
    obron:
    lasocki, gorszkow, więckowski- śrendiacy
    faltyński- gdyby nie to, że z betoniarki napisałby że lider, gra bardzo pewnie, ale nie jest ulkubieńcem trenera
    faranczuk- on gra nizwykle himerycznie, daje sie ogrywać zawodnikom z 3 ligi w PP, aby potem zatrzymać raula z ronaldem, jednak filar obrony
    sobański, mynar, wiśniewsk- słąbi, en ostatni jeszcze ptorafi coś zagrać, zakup czecha jednym wielkim nieporozumieniem...
    pomoc
    Chajewski- super prawy pomocnik, robi na skrzydle co chcę, jednak dość nieskuteczny, więc większy pożytek jest z jego dośrodkowań, czy podań
    Kosowski- niezły, szczegółnie wpucharach, ale w cieniu remigiusza chajewskiego
    lubienicki- w peirwszych dwóch sezonach szokował teraz nieco słabej
    chepuskas- kupiony za darmo z amiki, najlepszy zawodnik w poslce młodego pokolenia, w ldize zawsze, w pucharach z ławki, ma dopeiro 18 lt, a gra jak z nut
    terlecki, adamski, moskała, zając, gorawski- cio ostatni grają też w astaku, zawodnicy do uzupełnienia sklądy, nie [b]pokazujący niczego specjalnego
    atak:
    Robert Sikorski- w ldize ma chyba 4 bramki, co rpawda pauzował za reda, ale nei zachwyyca jak w debiutanckim seoznie wsó najlepszych, za to wariuje w pucharach, najczęsciej jedna sytuacja w meczu, zawsze wykorzystana, niesamowity piłkarz, w ldize raczje dla partneró w pucharach najlepszy zawodnik tej edycji ligi mistrzów
    kosiorowski- śrendi, ale bardoz skuteczny, w LM zaczyna z ławki w lidze on głównie wykańcza
    petrukovich- białorusin, tpyowy średniak, zawsze na tą 7 zagra, dość skutecnzy, ale ebz fajerwerek, typowy lis pola karnego
    bizacki- dobry technik, ładnie wspołpracuje zsikorskim, wspólnie wyelimoniwali w 1/8 galatasaray
    sosin, juireczko i inni- średniacy, grają w rezerwach

    to tyle...

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Oto moje rekordy z gry:
    4 mecze z rzedu Arkadiusz Głowacki konczył z czerwona kartka (liga,reprezentacja,LM,puchar polski)
    32 mecze z rzedu Żuraw strzela przynajmniej jedna bramke
    9 meczy z rzedu wygranych 4-0 lub wiecej ze starta co najwyzej 1 bramki
    7 meczow w Pucharze Uefa wygranych bez starty wiecej niz 1 gola :P
    Kosa asystuje zawsze od 17 spotkan

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z zawodnikow to polecam w cm 03/04
    kakalov-teodorov-napad litexu super wymiataja
    david fox-mu
    phil jagielka
    lionel morgan-wimbledon
    simonetta-roma
    stephen pearson
    oskarsson
    valdes
    i oczywiscie carlos tevez:D

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja gram Lechem!

    Tylko nadal nie wiem gdzie sprawdzić które mam miejsce wśród menedżerów w Poolsce i na Świecie..
    cm 03/04 nie ma tej opcji zeby mozna bylo sprawdzic jakie masz miejsce na swiecie lub w kraju

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ja polecam:

    Aaron Lennon (fulham)
    David Rincon (man utd)
    david KObylik (sigma)
    Jan Rezek (slovan)
    Andreo Bogliotti (nie wiem gdzie :P)
    Ioan Mara
    Svetislav Todorow
    Jose Lopez
    Jose Toralles
    Rivaldo (z Venezii)
    Kovalenko (juvE)

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    kurrrrrrrrrrrrrde sciagnelem se elegancko CM 4 włanczam wszystko ok
    robie se nową gre wybieram lige polską gra sie chwile wczytuje a zaraz wyskakuje ten czy chcesz wysłać raport coś tam tego( takie gówienko w XP wyskakuje czasami )
    robie że nie i gra sie wyłancza. inne ligi też tak samo co to jest ??? pomóżcie !!! kurde a tak sie napaliłem na tą gierke :P

  39. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Cm 00/01 mojim najwiekszym sukcesem bylo:
    W pierwszym sezonie Barceloną Zdobycie mistrzostwa Hiszpani
    w kolejnych 6 sezonach zdobywałem ligę mistrzów .
    W CM 01/02 dotarcie wisłą krakow do pólfinału UEFA tam przegrałem z Bayernem u siebie 0:2 a na wyjęzdzie wygrałem 4:5 ale były emocje
    W Cm 4 nie gram ponieważ chodzi strasznie wolno

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    196
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurrrrrrrrrrrrrde sciagnelem se elegancko CM 4 włanczam wszystko ok
    robie se nową gre wybieram lige polską gra sie chwile wczytuje a zaraz wyskakuje ten czy chcesz wysłać raport coś tam tego( takie gówienko w XP wyskakuje czasami )
    robie że nie i gra sie wyłancza. inne ligi też tak samo co to jest ??? pomóżcie !!! kurde a tak sie napaliłem na tą gierke :P
    wywal cm4 zainstaluj cm 03/04pl i gra ci bedzie chodzic mi na win xp chodzi bez zarzutu lub chyba zainstaluj jakiegos patcha do cm4.tu znajdziesz cos da siebie www.cm4.pl

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar wiksa12
    Dołączył
    17-08-2003
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hehe dzięki :P
    nedługo chyba będe miał cm 03/04 ale narazei se spróbuje popykać w cm4

  42. Powrót do góry    #132
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema!!!
    Mam prośbe jest jakiś dodatek do CM'a 03/04 przyspieszajacy gre(speedUp czy cos)tzn chodzi mi o to zebym nie musial tak dlugo czekac:(i igladac tych wszystkich wynikow.


    Pozdro

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2003
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam problem bo zainastalowalem sobie ostatnio cm 01/02 dawno niegralem a chcialem sobie pograc i przy juz wlaczaniu pojawiaja mi sie takie bledy: v3.9.62 langlib. ccp 389 i drugi v3.9.62 game_config. cpp 84 czy wie ktos co z tym zrobic czekam na odpowiedz z gory dzieki

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli jest ktoś chętny do gry w sieci w Cm 2001/2002 to prosze o kontakt na gg 1684217.Dzięki

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No a ja drugi raz z rzedu wygrywam Puchar Uefa ale jakos nie moge zdobyc chocby cwiercfinalu LM :/

    Gram Wisla :P juz 5 sezonow aktualny sklad:Majdan-Rincon,Kwiek,Bak,Camara-Brozek,Brozek,Wroblewski,Zurwaski,Lennon,Blondel
    A na lawie:Kukielka,Kosowski,Mara,Hajto,Zewlakow,Kim,Fe rer

    Wygral ktos Lige MIstrzow polskim klubem ??

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •