Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 351

Wątek: Championship Manager

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja sobie gram Palmese z serie 2C2:D

    Ja gram Palmese z Serie 2C2(najgorsza z ligi wloskiej:P)
    Moj sklad jest nastepujacy:
    DL-Ferullo
    DR-Geremini
    DC-Ferrara
    DC-Puglisi
    MC-Noriello
    MC-Cerrato
    MC-De Leonardis
    AMC-Moccia
    FC-Astarita
    FC-Verolino

    Naprawde polecam gre slabymi klubami:]

    Pozdro. ALL!!

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cm3 po polsku

    sorrry jest cm 3 pl mozna to jakos zrobic

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorrry jest cm 3 pl mozna to jakos zrobic
    jest .. polecam stronke www.cm4.pl

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zabielski poleca cm4.pl:P a ja polecam forum CM-a ! :P forum.cm4.pl mozna o wszytko sie zapytac

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    no wlasnie co sadzicie o cm4?

    moja opinia

    jhest fajny, tylko ze strasznie wolny - eh te czekanie miedzy poszczegolnymi dniami ;p ale ogolnie calkiem calkiem. ja gram hetmanem zamosc awansowalem do 1 ligi ale daja mi bukmacherzy szanse na mistrzostwo 1 do 2000 wiec raczej bede walczyl o utrzymanie :D

    i zostalem chyba 3 razy menadzerem miesiaca.

    co wy sadzicie o cm4?

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moje osiągnięcia!

    Ja teraz gram w CM 4, i zaraz powiem wam co osiągnąłem. Na wstępie chciałem powiedzieć że gram w managera troszeczkę ponad rok i szybko (chyba) się ucze. Przynajmniej sam jestem zadowolony ze swoich wyników w stosunku do czasu gry w CM'a.

    Od razu mówie że wszystkim polecam granie słabymi drużynami, w słabych ligach. Ja to uwielbiam, ale całkiem możliwe że to dlatego ze fascynuje mnie poznawanie jakis małych państewek, ale o tym kiedy indziej.

    Gram ligę Izraelską!!

    Gram już 4 sezon w tej lidze, i mam rok 2005.
    Na początku obiecałe sobie że w trzecim sezonie gry zakfalfikuje się do jakiegoś Europejskiego Pucharu. Wziąłem drużynę: Nieee :] nie wziąłem tego co myślicie, nie wziąłem ani Maccabi Tel Aviv ani Maccabi Haifa ani Hapoel Tel Aviv. Pracuję w...HAPOELU KFAR - SABA! Wybierałem jak zwykle ze względu na barwy klubowe, poprostu mają mi się podobać. Fartnęło mi się i trafiłem na drużynę z budżetem opisanym jako Rich. Oczywiście to byłorich tylko na ligę Izraelską, bo było to 2,75 mln zł. Dla niepoinformowanych Kfar-Saba (z Izraelskiego Kefar Sava) to małe miasteczko leżące ok.15 km od Tel Awiwu (ja zawsze wiem dokładnie gdzie jest miasto mojej drużyny).

    1 i 2 sezon zakończył się dla mnie niemal identycznie, bo zakończyłem te sezony na 7 miejscu. W trzecim natomiast faktycznie wywalczyłem europejski puchar. Puchar Intertoto, z 4 miejsca (na 12). Już w pierwszej rundzie trafiłem na dosyć mocnego przeciniwka jak dla mnie: Węgierskie Dunaferr. Obydwa mecze zremisowałem, lecz oni przeszli dalej ze względu na bilans bramkowy.

    Teraz prezentuje mój skład:
    GK: Joe Didulica (chyba najlepszy bramkarz ligi Izraelskiej, reprezentacja Australii, wydaęłm na niego większość pieniędzy. Grałw Ajaxie Amsterdam)


    DL: Enes Demirovic (33 lata, słaby obrońca z Bośni i Hercegowiny.)

    DC: Radoslav Radulovic (31 lat, chyba najlepszy z moich obrońców,stoper, ma za sobą kariere najprawdopodobniej w lidze angielskiej, czasami powołają go jeszce do repr. Jugosławii.)

    DC: Kobi Nachtiller (26-letni, Izraelczyk, staram się z niego zrobić przyszłego stopera drużyny, ma średni talent.)

    DR: Marahan Abu-Riha (18 lat, wielki talent na miarę Europy. Już w takim wieku występuje zwykle w podstawowym składzie. Raj już został powołany do U-21.)


    ML: Cfir Partiyeli (26 lat, taki sobie pomocnik, mało aktywny, gra u mnie raczej z braku dobrych lewych pomocników, od czasu do czasu ma formę i zaliczy asystę, przyszedł do mnie w poprzednim sezonie)

    MC: Yan Shkolnikov (34 lata, chyba moja największa pociecha w drużynie, rozgrywający jakich mało, niespotykanie inteligentny i rozważny zawodnik, szymkowiak to może mu buty czyścić, kupiłem go dwa sezony temu z ligi izraelskiej niewiem jak nie dostrzegli jego talentu. Izraelczyk, z drugim obywatelstwem Ukraińskim.Teraz niestety kontuzja na 15 miesięcy włącznie z rehabilitacją, zostało już tylko 10 a ja czekam...)

    MC: David Zanetti (21 lat, na początku rozgrywający dopkóki nie przyszedł shkolnikov, teraz znowu rozgrywający gdy shkolnikov złapał kontuzje. Może być sporym talentem jak na ligę Izraela.Powołano go już kilka razy do U-21.)

    MR: Chen Soker (18 lat, ogromny talent również na skalę Europejską. Na razie za mało doświadczony jak na rozgrywającego ale na tą pozycję go szkole. Sprytem prawie dorównuje Yanowi, na pewno będzie szybki, w tym wieku już nie umie zmarnować dobrej sytuacji na wrzutkę, gdy wreszcie strzeli gola będzie to dla mnie znak że czas przenieść go na środek pomocy.)


    FC: Yaniv Abarjil (27 lat, Reprezentował izrael już 4 razy. Na początku bardziej chłopak od wrzutek dla drugiego napastnika teraz to on kieruje atakiem, myśle że sie u mnie marnuje bo widze w nim duży talent ale nie umiem go dobrze wyszkolić, najlepiej gdyby przeszedł do lepszego klubu zza granicy.Podwójny Król Strzelców ligi Izraelskiej.)

    FC: Roberto Claudio Millar (31 lat, miał być wrzucającym ze względu na wiek a okazało się że jest bardziej bramkostrzelny niż Abarjil. Dzięki mnie dostaje czasami powołanie do kadry Urugwaju,ale nigdy nie zagrał tam w podstawowej jedenastce. Świetnie Asystuje i świetnie strzela, trzeba jedynie znaleźć mu kogoś odpowiedniego do pary, kogoś jak Yaniv i jest postrachem obrony.Król Strzelców ligi Izraelskiej.)

    Rezerwa:
    GK: Nir Gal (21-letni talent grający już w kadrze Izraela U-21. Będe go szkolił jescze wiele lat i będzie z pewnością najlepsyzm bramkarzem ligi Izraelskiej, zostanie bramkarzem kadry narodowej i wyjedzie za granice.

    DC: Eliezer Spier (25 lat, Izraelczyk, słabiutki, żeby tylko był. Z obroną zawsze miałem problemy. Niewiem co o nim powiedzieć, poprostu jest cienki.
    DR: Tomer Shem-Tov (28 lat,Izraelczyk, też słaby obrońca choć zdecydowanie lepszy od Spiera bo chociaż od niego często są rozgrywane piłki, ma na koncie kilka asyst. Cały czas walczy o miejsce w jedenastce z Abu - Rihem.)

    Ml: Zahi Barkol (26 lat, Izraelczyk w zasadzie środkowy pomocnik ale niemam więcej lewych pomcników więc się jakoś przyjęło że to on jest rezerwowym. Słaby, jest żeby tylko ktoś był. Gdy skończy się jego kontrakt na pewno odejdzie.
    MC i MR: Vasihun Matiko (24 lata, Izraelczyk, właściwie to on teraz gra za Shkolnikova na środku pomocy ale dotychczas grał na prawej i kiedy Soker nie jest w formie na meczu on przechodzi na prawą flankę. Całkiem niezły, możliwe że kiedyś powołają go do kadry, gdyby był tylko szybszy to byłby czołówką w Izraelu.)

    FC: Alon Mizrahi (33 lata, Izraelczyk, na początku to on dowodził atakiem, grał z Abarjilem. Nie orientuję się dokładnie ale z pewnością to jest legenda Izraelskiej piłki, 63 występy w kadrze i 23 bramki, Jak przyszedłem do tej drużyny zaraz wstawilem go na atak i to co on potrafił zrobić z piłką nie mieściło się w głowie, potrafił zakręcić piłkę o 90 stopni po strzale. Bezproblemowo piłki po jego kopnięciu omijały bramkarzy, wtedy był ostry grał w reprezentacji na każdym meczu, i był postrachem każdej obrony w Izraelu. Dowiedziałem się że ma za sobą karierę w lidze francuskiej, największe osiągnięcia w NICE. Teraz to już prawie tylko stary kapeć, nie potrafił utrzymać dłużej swojej niesamowitej formy.)

    FC: Gustavo Fuentes (32 lata, Argentyńczyk, profesor od strzałów z dystansu. Gdybym kupił go wcześniej, miałbym kolejnego bezlitosnego snajpera w drużynie. Teraz bardziej asystuje, bo rzadko trafia w bramkę, wchodzi na boisku częściej niż Mizrahi.)

    Może nie uwierzycie że ja takim składem dostaęłm się do Intertoto, ale to prawda, może jestem zdolny :)

    Teraz mam na oku Augustina Delgado, gwizade repr. Ekwadoru, jak cos ciekawego bedzie sie u mnie działo to wam zdradze :P

    Pozdrawiam
    Nober.

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok !!! Powodzenia mosze czy icek no jak ci tam ?

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://users.pandora.be/microfreaks/id21.htm - to jest link gdzie mozna sciagnac pelna wersje cm4.
    regards
    elbandito

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    JA gram Prestonem i mam 2018 rok . w CM 2000/01 najwieksze talenty to( kolejnosc wg umj.)

    1 Bruno(Gremio ok. 1 mln) 2 Cole(West HAm ok 10 mln ) 3 Jamie Mc MAster (Leeds ma na starcie 15 lat i kosztuje z 1 mln) 4 Quatmann (Wattenscheid ok 300 tys $) 5 Quraesma (Sporting B ok. 1 mln) 6 ANdrezino(Flamengo ok. 1 mln $)
    7 Horacio Peralta (ok 1 mln) 8 Alkhag (gdzies w Dani) 9 Jelic (Red Star ok 3 mln ) 10 Kalstroem ( Hacken ok 250 tys)

    Jak wspomnialem gram prestonem oto moja jedenastka w 2010r :

    Robinson-Bridge,Dudek,Byrne,Israel-Duff,Andrezinho,ZIdane,McMAster-Bruno,Alkhaag na lawce Qurasema i Quatmann.

    Najwieksza gwaizda to Bruno. Kupiłem go w 2004 rok z free transfer a MAn ut d zaproponowal mi za niego 48 mln funtów!!NIe gorszy jest Mc mAster za którego Arsenal chcial wydac 29 mln funtów. Bruno był 2 2018 po raz 11 królem strzelców ligi(w najlepszym sezonie zdobył 41 goli !! w Premiership raz w Division One zdobył 49 goli w 41 meczach)

    A co do wyników klubu w 2011 roku zdobylem mistzostwo którego nie oddałem aż do 2017 r wtedy zdetronizowął mnie MAn Utd. Ale w 2018 ponownie misztrzostwo(w 31 kolejce mam 10 pkt przewagi nad Man0 NIestety na arenie miedzynarodowej nie idzie mi az tak dobrze zdobył ,,tylko'; jeden Puchar mistrzów i 3 puchary Uefa. Mój rekordowy transfer Andrezinho z Flamengo za 11 mln funtów a najwieksza sprzedasz to Horacio Peralta do Juveentusu za 47 mln funtów(przeplacili:p)

    Z najwiekszych talentów polskich to Marek Dudek i PIotr Włodarczyk(srodkowi obroncy pojawiaja sie w 2-3 sezonie Masłowski z widzewa.Piotr Frankowski(nie wiem gdzie gra na poczatku ale Bayern Kupił go za 22 miliony funtów!!) i HArasimowicz z Gwardii Warszawa. Ten ostatni grał u mnie Second Division i zdobyl 3o goli po czym odszedl do Watfordu i zostal królem strzelców First z 25 golami.

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...!

    Niedawno zaczełem grać w CM4 wcześniej mnie nieciągnoł bo był nie po Polsku ;-) teraz mam go w wersji PL i wciąga mnie niesamowcicie w ciągu 3 dni przeleciałem 2 sezony więc niech to posłuży za przykład jak zakochałem sie w tym menagerze ;-)

    Gram Schalke04,w pierwszym sezonie byłem 3,gdyby nie plaga kontuzji to....
    W 2 sezonie skonczylem sezon na 2msc,wiec teraz licze na złoto :D

    Ps.Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy w cm4 są lekarze...?

    pzdr :P

  11. Powrót do góry    #56
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopiero co ściągnąłem CM4 :). Gra solidna nie jestem wprawdzie wielkim fanem piłki ale popykac lubie. Ale jak zobaczyłem skład polskiej kadry to mało nie popuściłem :D Ledwoń? Juskowiak? Warzycha?

    Szkoda ze nawet przy najmniejszej bazie bardzo długo doczytuje ale to zapewne zasługa mojej maszyny :]

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.!

    Mógłby mi ktoś doradzić jak "zadowolić" piłkarza?
    Chodzi mi oto że,praktycznie każdy zawodnik ma w statusie

    "Niezadowlony z gry w klubie" - "Nielubi Ciebie" :(
    A przecież gra w 1 składzie,płacone ma,chwalony jest,to czego mu więcej trzeba?:D

    Aha i jeszcze jedno,trudno jest załapać się do prowadzenia jakiejś reprezentacji?...

    pzdr.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    Jaszczurek...

    Załapać się jako tako nienajłatwiej, czasami się zdarza,a el to jednak pare lat gry, naszczięście można wybrać repreznetacje na początku gry, jak nie wiesz jak to pogadmay na gg, bo an kaltkę nie chcę mi się wychodzić. Jeśli chodzi o niezdowolenie, to pwoiedz mi kto Cię Jaszczur lubi? :P Może zmień im statusy transferowe, że są potrzebni, że są kluczowymi graczami, a może to dlatego, że masz trening dziwny ustawiony, musiałbym zobaczyć :D. Sprawdż to o czym mówię to powinno byc ok, zresztą jak zaowdnik gra słabo to tez ma nie najlepsze morale, więc lepiej go odstawić na 2 mecze, niż go dalej dołować. Tak mi sie wydaje, że to o to chodzi...

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra zrobie tak jak mówisz...:-)

    a za to ....


    Jeśli chodzi o niezdowolenie, to pwoiedz mi kto Cię Jaszczur lubi?
    To normalnie chyba do góry się przejde :D

    Hyhyhy...

    pzdr.i Dzięki za pomoc

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    czy jest spolszczenie do CM3 ??
    jesli jest to bym prosil o link

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaszczurek :P

    Witam.!

    Mógłby mi ktoś doradzić jak "zadowolić" piłkarza?
    Chodzi mi oto że,praktycznie każdy zawodnik ma w statusie

    "Niezadowlony z gry w klubie" - "Nielubi Ciebie" :(
    A przecież gra w 1 składzie,płacone ma,chwalony jest,to czego mu więcej trzeba?:D
    Ps.Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy w cm4 są lekarze...?
    Dobra już ci mówię:
    Powiedz mi czy karałeś CHOCIAŻBY JEDNEGO PIŁKARZA u siebie w drużynie odkąd ją prowadzisz?? Jeżeli tak to poprostu był to jakiś ważny zawodnik dla innych graczy i im się to nie spodobało i są obrażeni razem z tamtym. Ja tak miałem i 3/4 skłądu sie obraziło. No ale na to niema rady musisz przetrzymać do końca sezonu i może jeszce troszkę to powinno im to nielubienie zejść ze statusu, ja własnie tak miałem.

    Co do lekarzy - W tej grze barzo ważni są Fizjo terapeuci, radzę mieć więcej niż jednego, ale musza być To solidni fizjoterapeuci bo inaczej klucha. Poza tym to jest błąd w CM 4 że tyle kontuzji jest i są do tego patchew które zmieniają absolutnie całą grę poprawiając błędy ale one są jeszce niekompatybilne z wersją polską więc odpada. Ale jest coś takiego co eliminuje tylko dużą ilośc kontuzji w grze i jest chyba kompatybilne z PL. Wszystko znajdziesz naturalnie na...cm4.pl :P

    Pozdrawiam
    Nober.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki z góry za pomoc...
    A więc tam...

    Karałem Empenze,bo mi kurde Cyc jeden bramek niestrzelał,przez 4 kolejki,a ponadto lapał żółte karteczki,więc go cyca uarałem....
    Faktycznie może to zbuntowało kolegów,
    Fakt,jest faktem że w grze jest zadużo kontuzji,
    I teraz pytanie : za 100 pkt :P
    Jak zwolnić i zatrudnić nowego fizjoterapeute?:D


    pzdr.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    słusznie Jaszczur zorbiłeś, że go ukrałeś, a jak psuje atmosfere to go sprzedaj, hyhyhy jak zatrudnic fizjoterpeute, no cóż jak znajdziesz takiego to zaoferuj mu kontrakt, jest jeszcze jedne sposób ktory zawsze używam. Wciskam alt+f4 wychodzę z gry wjeżdzam do pliku save i kasuje wszystkei aktalogi, to musi podziałać, w Twojej druzynie znajdzie sie masa dobrych fizjoterapeutów :D

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy ktos moze mi powiuedziec czy jest spolszczenie do CM3 i jaki link do niego jest ??

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak wogule czy jest spolszczenie do CM3 juz nudzi mnie to ciagle pytanie , ale dopiero sie anglika ucze

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://cm4.pl/download/0102/instalator.rar
    Tego dowiedzialem sie na innym forum

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...

    Jak widzisz spolszczenie,znajduje się na stronie cm4.pl ,i tu również dostawałeś taką że informacje..czyż nie?
    Ale wybacz,abym ja za Ciebie szukał spolszczenia,czy tak trudno było wejśc pogrzebać i zassać..?:D

    pzdr.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!
    mam do sprzedania oryginalnego cm4 PL, cena do uzgodnienia:)

    zainteresowanych porosze o kontakt
    gg 3411909

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chce sie dostac na stonke cm4.pl co jest z nia czy macie takie same problemy dostania sie na stronke cm4 nawet na forum sie nie moge dostac :(

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dxzisiaj nie chce wejsc, ale zapraszam na

    www.cmunited.prv.pl

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 560 w 301 postach
    Ja tam wole grac w CM3 01/02 niz w Cm4 poprostu uwazam ze lepiej i sprawniej sie tam gra niz w najnowszej wersji.Zaczalem od grania w 3 lidze hiszpanskiej klubem o nazwie Ceuta(klub wybralem nieprzypadkowo , gdyż znajduje sie na teretowieum Afryki :) )...W 1 sezonie awansowalem do Secundy Division i nieoczekiwanie awansowalem do finalu pucharu hiszpani gdzie uleglem słynnemu Realowi 1-6 , to uwazam za wielki sukces(moi liderzy wówczas to Marcelino i Robaiana).Później pojawily mi sie za nich niezle oferty i opylilem ich gdzies za sporą sumke do Primeria Division.Teraz wystepuje w P.UEFA jestem w 3 rundzie oraz prawie na ułmetku rozgrywaek jestem na 2 miejscu w Secundzie Division. A skląd sie u mnie zmienil diametralnie : zakupilem 2 solidnych zawodników na atak Simone i Tsigalko.Na pomoc przyszedl Djorkaeeff , Rykun z ukrainskiej(bodajze MAriupol) i Anyamke tez z ukrainskiej(bodajze KArpaty Lwów) obrona solidna z niechcianych zawodników z 1 ligi hiszpanskiej..A na bramce broni z Brestu z Bialorusi jakis bramkarz i spisuje sie wspaniale...Hmmm teraz tylko rece przecieram i mam nadzieje ze Ceuta dojde do cwiercfinału P.UEFA i do Primera Division

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gra ktoś jeszcze w CM4??

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czekam na więcej jakiś opowiadań naszych forumowiczów. Może ktoś zdobywał laury Śląskiem Wrocław. Może podzieli się z nami swoimi dokonaniami i ma jakieś własne taktyki lub wyszukane talenty.

    Ja narazie gram w CM 4 Wisła Kraków. Nie przegrałem ostatnich 16 meczy. Jak dotąd zostało mi jeszcze 2 mecze w rundzie jesiennej, później przerwa. Uff...:)

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powracam :D

    Jak powiedziałem wam że wam zdradzę jak coś się u mnie będzie działo to zdradzam :P :

    Gram tą samą drużyną i właśnie jestem w 3 i ostatniej rundzie eliminacji do ligi mistrzów (i na tym etapie pewnie w tym sezonie skończę moją przygodę z LM :/) grając z Dynamo Kijów. Pierwszy mecz u siebie przegrałem 0:3 Jakiś typ mi hat-tricka strzelił. w poprzedniej rundzie przeszedłem litewskie kaunas poprzez: 2:0 u siebie i 1:1 na wyjeździe. Przynajmniej moge się cieszyć że kasa z biletów biję rekordy :P W poprzednim sezonie zdobyłem drugie miejsce w lidze izraelskiej.

    Co do kadry:

    Wzmocniłem ją od tamtego czasu co pisałem o:
    - Philippe Cristanaval (obrońca, Francja) Francuski obrońca mający za sobą 4 występy w jedenastce repr.Francji, jako obrońca raczej słaby ale chyba najlepsyz z obrońców moich ale świetny jeśli chodzi o rozgrywanie i podawanie.

    - Amir Shelah (obrońca Izrael) 35 letni stoper mojej obrony, jak na lige średni oborońca, dobrze wykonuje rzuty wolne ze swojej połowy i również dobrze podaję.

    - Moshe Magiha (obrońca Izrael) 25 letni obrońca który trzyma mi całe lewe skrzydło na swoich barkach - MAM TOTALNY BRAK W TYM MIEJSCU DOBRYCH ZAWODNIKÓW, oborńca z niego żaden ale jak to u mnie dobrz podaje i rozgrywa na skrzydle wiec jeśli chodzi o to to sie przydaje.

    - Tomer Tayar (pomocnik Izrael) 25 letni lewy skrzydłowy, spisuje sie całkiem nieźle w lidze i rozgrywkach europejskich, świetnie zgrał się z Magihą i to chyba daje ten śwetny efekt w tym polu boiska.

    - Karel Poborsky (heh co tu dużo mówić :) pomocnik czechy) co prawda ma już u mnie 34 lata ale 105 występów w reprezentacji i chyba 14 goli mówi samo za siebie :P Niedawno go sprowadziłem a chłopak szaleje jak nowo narodzony, jeszcze dłuuuugo go nie sprzedam :)

    W trakcie sprowadzania:

    #Guiza (napastnik Hiszpania) - grał według managera w Barcelonie, teraz gra w jednej z podrzędnych Izraelskich drużyn i zdecydowałem się go ściągnąć bo strzelił mi baaaardzo dużo bramek i sie zdenerwowałem :P Przyjdzie do mnie za kilka dni :P

    #Efraim Inbrum (napastnik Izrael) - Bardzo mało grający napastnik w najgorszej drużynie ligi izraelskiej w poprzednim sezonie :P ale jego statystyki w stosunku do wieku mówią same za siebie, to będzie mój kolejny "kat" w lidze i moze w większych imprezach zresztą tak samo jak Guiza, zresztą Inbrum też mi jakieś tam groźne sytuacje stwarzał i juz wtedy mi się spodobał :P

    Co nowego u starych zawodników :P :

    Mój najgroźniejszy napastnik ostatnich sezonów dwukrotnie zwiększył ilość występów w kadrze Izaela (z 4 na 8) i zdobył już swoją pierwszą bramke w reperzentacji. Dodatkowo jego cena wzrosła z 2 milionów do 12 :p (komputer tak podniósł). Urosła znacznie jego technika i to chyba dlatego no i już ma 3 tytuły króla strzelców ligi Izraelskiej :D

    Yan Shkolnikow - straciłem go :(, tzn sam odszedł gdy skonczył mu się kontrakt a to chyba dlatego że ma zamiar kariere skonczyc bo ma juz 36 lat :(

    Na koniec dopowiem ze wywaliłem po sezonie chyba 5 zawodników :P

    Pozdrawiam
    Nober.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

    eee to i ja się pochwale...

    se podbeskidziem pykam... już w 1 sezonie miałem superskład i bezproblemowy awans do pierwszej ligi, w tym roku miałem słaby terminarz, trudne drużyny na początku, ale po barzo fartownym zzwycięstwie nad amicą u siebie zespół zaczął grać taką piłke jaką wymagałem, co to oznacza? To, że jestem bodajże w kwietniu roku 2004, starą taktyką, tj. sprowadzanie za darmo piłkarzy z bloku wschodniego, bądz południa(tj. bałkanay), takich zawdonik ściągam na trial, a potem jak się udaje na stały kontrakt, po pierwszym sezonie odszedł Kowalczyk, co było duzą stratą, wkońcu Król szczelców i wogóle wielka gwiazda, a jak prezentuję się skład?
    Bramkarze, Bułka, Cabaj, Kuszczak- bramkarz młodzieżówki w miarę pewny wyłapuje wiele piłek które dawno już powinny być w siatace, najlepszy w lidze
    obrońcy:
    M Żukowski- Dobry drybler, jest pomocnikiem, ale często ustawiam go na lewej stronie z braku dobrych zawodników, ostatnio strzelił ważnego gola, w 87 minucie, w czasie meczu przy niekorzystnym wyniku, cały czas ma okazję pokazać swoje walory w ofensywie.
    Marković- Bułgar, kilkadziesiat qwystepów w kadrz,e mózg obrony.
    Strąk- wypożczony z Wisły, zając miejsce Vukovica, gra najczęsciej jako stoper w razie konieczności prubowany jako defensywny obrońca
    Bujok- żadna gwiazda, grął an lewej stronie, aby zaoszczędzic na pensjach, wypożyczyłem go an 2 miechy do katowic, furory nie zrobił złapał kontuzje, niedługo wraca
    Jendryczko- prawy obrońca, mózg zespołu, kapitan i bardzo ważny piłkarz
    Braga- macedończyk, 9 występów w kadrze, nie gra dużo z pwoodu limitu 5 obcokrajowcó na mecz
    Antonik- nawet w CMie jest zarejestrowany jakop Bartek- środkowy obrońca, niezły, nie osiągnał nawet pełnoletności, a już zatrzymał niejednego asa w lidze.
    Małecki- zmienik strąka, wypożyczony z Amicy, nic spejalnego sobą nieprezentuję, ale jest dość solidny
    pomocnicy:
    Szlapa- niby miał być gwiazdą, gra dobrze, ale spodziewałem się czegoś więcej
    Babangida- zawodnik który łąpię sporo kontuzji, jednak jest uwielbiany orzez kibiców, na Polskie warunki- megagwiazda, te akcję prawą stroną- poezja
    Brożek Piotr- no co tu dużo mówić, czasami zagra ładmnie, jednak jestw cieniu Tijaniego
    Jugović- doświadczony Serb, próbowany na lewwj obronie, jednak w środku pola czuję sie najlepiej- niezawodny
    Kozłowski- 18latek, zmienik Babangidy, dość przebojowy nadzieja Bielsko Białej.
    Francuz- 19latni ąśrodkowy pomocnik, dość mocno wspólpracuję z juniorami i widać tego efekty, strzelił historyczną pierwszą bramke dla Podbeskidzia w ekstraklasie
    napastnicy:
    Vorobiej- prubowany też na ofensywnej pomocy, ważny piłkarz, dużo asyst, do tego ledwie 24 lata, dość długo z nim trwały negocjacje kontraktowe, jednak było wartyo go ściągnąc
    Choutos- najlepszy strzelec, wypożyczony z Olimpiakosu.
    Bugaj- kupiony z Ceramiki, miał zastąpić Kowalczyka, strzelił narazie 5 bramek, głównie wchodzi z ławki
    Suker- od niedawna w klubie, jednak Chorwat miał już okazje zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności
    Gałgan- w zasadzie drewniany pilkarz, jednak na słabszego rywala może się przydać, dobry egzekutor, nie gra zbyt finezyjnie, ale dość skutecnzie, więc czasem otrzymuję szanse gry, niekiedy przez 90 mint
    Zdolski- w 2 lidze grał dużo, teraz ten 19 latek nawet nie łąpię się do 18 meczowej.


    Zespół zajmuję narazie 2 miejsce z 39 punktami, traci 1 do ldiera Wisły, przed nimi juz łatwiejsze mecze, więc powinniśmy ten wynik conajmniej utrzymać, ponieważ przewaga nad grupa pościgową wynosi 6 punktów. Idzie, idzie Podbeskidzie!

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szlapa- niby miał być gwiazdą, gra dobrze, ale spodziewałem się czegoś więcej
    Grasz w CM4 ??
    Ja mam Szlape w druzynie Groclinu razem z Mila wymiataja na srodku . Nota ze wszystkich rozgrywek liga puchar polski puchar uefa (7,46-1 sezon 7,59-2 sezon)
    Uwazam ze to jeden z lepszych pomocnikow w polskiej lidze, polecam.

    Ja gram Groclinem 3 sezon w pierwszym zdobylem mistrzostwo polski nastepnie awans do ligi mistrzow(wyeliminowalem Celitc) tam zdobylem 3 pkt po zwyciestwie nad Sportingiem Lizbona, w drugim 4 miejsce,aktualnie gram 3 sezon po 14 kolejkach 1 miejsce w tabeli. W pucharze uefa jestem w 4 rundzie po drodze pokonalem (National z Rumunii, Chievo Werona, Werder Brema, teraz gram z MTK Budapeszt) Najwieksza gwiazda Niedzielan. Do najwazniejszych graczy zaliczam Liberda Sobolewski Szlapa Mila Niedzielan. Uzupelnienie 11 to obroncy Grelewicz (pozyskany z KSZO) Mijatov ( z ligi chorwackiej 20 lat srednia w lidze 7,50) Piatyszek, pomocnicy Grzelak(Piotrcovia) Piechniak, w ataku na zmiane graja Rasiak Moskala i Iashvili.
    Mam nadzieje ze dojde wysoko w tej edycji PU. Na koniec kasa:) na transfery zbyt wiele nie ma 7 mln zlotych na koncie zas 42 mln zlotowek;D nie korzystam z edytorow ani innych pierdow:)
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz ja coś chlapne...

    Gram Wisłą już 2 sezon i nie mam sobie równych w lidze polskiej. Ze wszystkimi wygrywam po 2,3 do 0. Lecz troszke gorzej wiedzie mi się w europejskich pucharach. w pierwszym sezonie odpadłem z Lazio, chociaż u siebie wygrałem 3-2.:P W drugim trafiłem też na mocnego rywala, jest nim Panatinaikos, i przegrałem dwa mecze odpowiednio 1-0 i 2-0. Teraz zacząłem grę w pucharze UEFA, więc może coś się ruszy.

    Teraz krótko o moich gwiazdach:

    Bramkarze:
    A.Sarnat- mój podstawowy bramkarz z zespole. W pierwszym roku grał jak marzenie. Wybraniał 100% akcje, więc go zostawiłem. A Huguesa dałem do rezerw, a wziąłem Piekutowskiego.:P
    Janukiewicz- kupiłem go za grosze ze Śląska Wrocław i w rezerwach wygryzł już Huguesa. Początkowo grał u mnie w 18 lecz teraz już przekroczył limit wieku i pocia w rezerwach. Warto go kupić, bo jest tani i co najważniejsze jest zawodnikiem przyszłościowym.

    Obrońcy:
    Ł.Nawotczyński- nie ma co tu dużo gadać, po prostu jest to brylancik. W pierwszym sezonie wstawiałem go do składu, bo miał dobre statsy. W drugim przechodzi samego siebie. Robi takie akcje, że nawet piłkarze z innych lig mu pewnie zazdroszczą. Potrafi w tłumie zawodników ze środka boiska tak podać piłkę najczęśćiej do Żurawskiego a ten tylko dokańcza sprawe. Po prostu bardzo dobry i skuteczny prawy obrońca.
    A.Głowacki- Uznany w pierwszym sezonie graczem ligi. Dobry obrońca. Sumienny, ma mniej więcej stałą formę. Czasami ma jakieś słabe mecze, ale ogólnie jest ok.
    K.Kalinowski- Kupiłem go do Wisły w pierwszym sezonie z Zagłębia. Na jego korzyść przemiawiały umiejętności i wiek. Przez pierwszy tygodnie szlifował się w rezerwach ale teraz wymiata jako środkowy obrońca. Myśle, że ten zawodnik to będzie drugi Nawotczyński. Za roczek lub dwa będzie już pełnoprawnym ligowcem, i znajdzie miejsce w drużynie.
    A.Mireku- Dobry ligowiec. Ściągnąłem go w pierwszym sezonie. Niestety w pierwszym seoznie nie miał szans, bo Baszczyński krulował na pozycji DL. Dałem go do rezerw, gdzie przgotowywał się do sezonu. Teraz pocina w pierwszym składzie, lecz zdarzają mu się dosyć często słabe momenty, więc jednak zastępuje go Baszczyńskim. Może za dwa lata już się ustabilizuje jego forma.
    R.Ingvarsson- 16 latek. Mój chyba najlepszy młody zawodnik. Nie dałem go do 18 tylko od razu w pierwszym sezonie do rezerw. Teraz już w drugim ma same 8 lub 9. Bardzo często jest graczem meczu. Może statystyki ma takie sobie, ale naprawde jeśli ktoś poczeka to ten chłopak się rozwinie. Naprawde warto tego chłopaka sprowadzić.

    Pomocnicy:
    L.F.Arce- Mój nowy nabytek i od razu trafiłem w 10. W swoim debiucie w drugim moim sezonie strzelił 2 bramki. Jędną po podaniu Uche, a drugą z wolnego z prawie 40 metrów. I właśnie tak teraz strzela bramki. Z stałych fragmentów strzelił mi już z 3 bramki. Jestem bardzo zadowolony z tego gracza, bo stosunkowo bardzo mało kosztuje. Kupiłem go za 500,000 zł. a po trzech meczach jest wart 8,5 mln. Jeśli macie problemy z pomocnikami to polecam tego gracza. Chciałbym tylko dodać, że wygryzł mi Kosowskiego.
    K.Uche- Dobry ligowiec. Srzela czasem bramki, ale co najważniejsze bardzo dokładnie podaje do kolegów. Został okrzyknięty najlepszym młodym graczem ligi. Mam nadzieje, że jego dobra passa sie nie zakończy.
    S.Bryce- To drugi nabytek, którego kupiłem w swoim drugim seoznie panowania w Wiśle. L26 lat, dobry pomocnik. Może grać również na pozycji napastnika i to po każdej stronie boiska. Narazie przystosowuje się do klubu. Jest zmiennikiem Szymkowiaka. Teraz sobie więcej pogra, bo "Szymek" jest kontuzjowany.
    K.Kosowski- Dobry na polską lige, ale są lepsi. Ma dobre dryblingi i grę 1 na 1. Dobrze dośrodkowuje. Ale jak mówiłem, Arce jest lepszy.

    Napastnicy:
    M.Żurawski- Wspaniały napastnik w polskiej lidze. Okrzyknięty królem strzelców i najlepszym zawodnikiem zdaniem kibiców w pierwszym sezonie. Teraz też dobrze sobie radzi, strzela dużo bramek. Jest po prostu asem w mojej bardzo duże talii.
    T.Frankowski- Zwyczajny ligowiec. Strzal dużo bramek, choć bardziej mi zależy na gry zespołowej, której chyba nie zabardzo pojął. Jest dobrym egzekutorem rzutów karnych. Strzelił w tym sezonie już 3 bramki z karnych i ani razu nie spudłował. Jeśli nie macie kogo innego na oku, możecie go kupić.
    M.Cantoro- Dobry zawodnik. W pierwszym seoznie strzelił mi 17 bramek w ok. 10 meczach pod koniec sezonu. Grał, ponieważ Frankowski miał długą kontuzję, to dałem mu szansę się zaprezentować. I nauki nie poszły na marne.

    Uff... Skończyłem. Myśle, że pomogłem paru menadżerom w dokonaniu pewnych wyborów i kupienia naprawde wartościowych zawodników.

    PS. Mam do was pewną prośbę: Jak można polepszyć morale zawodników i druga sprawa: Jak można pozbyć się zawodników. Mam ich już sporo ale tylko widze, jak mi ich obserwują. Co jaj mma zroić, aby skłądali jakieś oferty?

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Propo, może znacie jakieś ciekawe strony poświęcony CM4. Nie mówie tu o www.cm4.pl lub www.cm.gry-online.pl. Mam na myśli jakieś prywatne strony fanów tej gry. Może mają jakieś ciekawe pomysły drużyn lub jakieś talenty.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wiem że jest jeszcze www.cmunited.prv.pl

  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://cyberball.fans.pl/cm

    http://cmfc.desk.pl

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    http://menagercentrum.w.interia.pl/ tam masz histooryjke

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam problem. Mianowicie mam problem z nastrojami swojej ekipy. Już prawie połowa zespoły ma bardzo złe morale. Jak moge to poprawić? Mam aktualnie przerwę między rundą jesienną a wiosenną. Może macie jakieś sposoby na polepszenie morałów drużyny.

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 560 w 301 postach
    MOIM ULUBIONYM MENAGEREM JEST WCZESNIEJSZY SEZON 01/02 , CHOĆ NAJBARDZIEJ MNIE KRECI LIGA HISZPANSKA CZYLI CM2 SPAIN SEZON 95/96 *****ISTA , A W CM 3 (01/02) WYSTARCZY MIEC W 2 SEZONIE TAKI SKŁAD:

    GK - Frey
    DL - Chivu
    DR - Okoronkwo
    DC - Barry
    DC - Radoi(Terry)
    DMC - Van Bommel
    ML - Vand Der Vart(Quaresma)
    MR - Van der Mayde(Aghahowa)
    AMC - Robben
    AMC - Rosicky
    SC - Tsigalko(Mpenza)

    Takim sklądem mistrzostwo murowane :D:D bardzo mlody i perspektywiczny sklad :D

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Mam problem. Mianowicie mam problem z nastrojami swojej ekipy. Już prawie połowa zespoły ma bardzo złe morale. Jak moge to poprawić? Mam aktualnie przerwę między rundą jesienną a wiosenną. Może macie jakieś sposoby na polepszenie morałów drużyny.
    Morale zaleza tez od treningu , zmien je moze na bardziej umiejetnosciowe a nie kondycyjne . A jak to nie pomoze to ja takich zawodników sprzedaje a kupe nowych mlodych palacych sie do gry. Ale czasem wystarczy tylko zmiana trenera :D albo podwyzszenie gazy .

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam problem. Mianowicie mam problem z nastrojami swojej ekipy. Już prawie połowa zespoły ma bardzo złe morale. Jak moge to poprawić? Mam aktualnie przerwę między rundą jesienną a wiosenną. Może macie jakieś sposoby na polepszenie morałów drużyny.

    Ja w takich przypadkach zawsze ustawiam im 2 tygodnie bez treningu. Zawsze pomaga morale od razu wzrasta, zreszta po kazdej rundzie daje pilkarzom 2 tyg wolnego. Innym sposobem jest zagranie sparingu z jakimis leszczami wysokie zwyciestwo zawsze podnosi morale pikarzykow.
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Linki do demka Championship Manager 03/04 mozna znalezc na http://community.sigames.com/6/ubb.x...937&m=43610058
    demko wazy 30 MB

    obrazek z gry
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam,nowego CM-a :)
    ale gram w starego :P
    Lukash,jak chcesz to napisz na gg 3290534
    to pogadamy :P

    Ps.Niegram w nowego,bo nie po Polsku :P:P:P

    pzdr

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Czy ktos wie jak mozna grac przez neta wCM3 ??

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WOW!

    Jak widać ze screena gierka jest zaje....tzn. fajna :P Z tego co widze zmienili system treningów i to cieszy bo to w CM4 było jako nowość niezłe ale nie do końca dopracowane a teraz chyba jest lepiej :P Jest już tego pełna wresja bo ja ociemniały jestem?:P

    Pozdrawiam
    Nober.

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać ze screena gierka jest zaje....tzn. fajna :P Z tego co widze zmienili system treningów i to cieszy bo to w CM4 było jako nowość niezłe ale nie do końca dopracowane a teraz chyba jest lepiej :P Jest już tego pełna wresja bo ja ociemniały jestem?:P
    nom juz wyszla (w kazdym razie jest w rzeszowie juz PL :P:P:P:P) :)

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •