Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rozmowa z Pawłem Duszyńskim!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozmowa z Pawłem Duszyńskim!!!

    Kariera 23-letniego Pawła Duszyńskiego, żużlowca Wybrzeża Gdańsk, nadal stoi pod znakiem zapytania. To efekt wydarzenia, do którego doszło na początku lipca br. w siedzibie gdańskiego klubu. Duszyński został wówczas pobity.



    - Mam złamany jeden kręg szyjny, a drugi pęknięty. W tym roku nie pojawię się na torze. Co więcej moja kariera żużlowa stoi pod znakiem zapytania - mówił wtedy Duszyński.


    Dzisiaj, dwukrotny finalista indywidualnych mistrzostw świata juniorów, ma już za sobą najtrudniejszy, trzymiesięczny okres, kiedy nosił usztywniający gorset.

    - W październiku pozbyłem się gorsetu, jednak moja sytuacja zdrowotna nadal nie wygląda najlepiej - stwierdza Duszyński. - Nie mogę rozpocząć rehabilitacji. Lekarze kazali mi się wstrzymać. W grudniu mam kolejną wizytę. Najczarniejszy scenariusz mówi o zakończeniu kariery. Wierzę, że skończy się jednak na sześciu miesiącach przerwy. Strasznie ciągnie mnie do jazdy.


    - Planujesz pozostać w Wybrzeżu?


    - Wprawdzie skończył mi się w tym roku kontrakt z Wybrzeżem, ale chciałbym dalej startować w Gdańsku. Chuligański napad znacznie skomplikował moje życie i karierę. Spadła moja wartość na rynku żużlowym. Straciłem pracę i możliwość zarobku. Gdybym był zdrowy, z pewnością wystartowałbym w kilku meczach w drugiej połowie sezonu i być może pokazał co potrafię. Cały czas wracam pamięcią do lipcowych wydarzeń i nie mogę zrozumieć zachowania tych ludzi. Gdyby nie interwencja stróża, mogło dojść do prawdziwej tragedii.


    - Na jakim etapie znajduje się postępowanie w tej sprawie?


    - Zaraz po tym zdarzeniu złożyłem wyjaśnienia. Miałem zostać wezwany ponownie, ale na razie tak się nie stało.


    - Wiem, że koledzy z zespołu, w trudnych chwilach, wspierali cię.


    - To prawda. Dlatego chciałbym im serdecznie podziękować


    CIEKAWE CO BEDZIE Z PAWŁEM????



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO

    Oczywiscie zycze Pawłowi zeby został w Gks i zeby szybko wrócił do zdrowi!!!!!

    1)CO WY MU ZYCZYCIE
    2)Czy ma szanse jezdzic w GKS????

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CIEKAWE CO BEDZIE Z MARIANEM????
    ROTFL :D:D:D:D:D O Krzaklewskim mówicie? :D

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój kumpel zna hasło domnie i on sobie to poprawił na Mariana a przedtem był Paweł .Juz zmieniłem ...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marian Paździoch?????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •