Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: M.Cieślewicz w Gnieźnie?(oby nie)

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M.Cieślewicz w Gnieźnie?(oby nie)

    Jak podaje ktoś na forum Startu Gniezna ,M.Cieślewicz i T.Cieślewicz mają jeździć w Gnieźnie.Czy ktoś wie coś na ten temat?Jak tak to proszę o podanie źródła

    A strona Startu Gniezna to www.startgniezno.com





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OJ CHYBA COS CI SIE WYDAWALO ????? CIELAKI W GNIEZNIE MY ICH TU NIE CHCEMY, MAMY KULTURALNYCH LUDZI W KLUBIE

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CYTAT:
    OJ CHYBA COS CI SIE WYDAWALO ????? CIELAKI W GNIEZNIE MY ICH TU NIE CHCEMY, MAMY KULTURALNYCH LUDZI W KLUBIE

    MYŚLĘ, ŻE WZIELIBYŚCIE ICH Z POCAŁOWANIEM RĘKI, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY W WASZYM KLUBIE SĄ KULTURALNI LUDZI, CZY TEZ NIE.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też czytałem tam forum i widziałem post, w którym ktoś zawarł tekst (cytat niedokładny): "podobno albo Marek będzie jeździł w Gnieźnie, albo mecze będzie oglądał w roli widza". Osobiście nie byłbym taki pewien czy Start naprawdę nie będzie chciał spowrotem Marka. Teraz, gdy go "odchowaliśmy" stał się łakomym kąskiem.
    Pamiętacie, że już przed tym sezonem gnieźnianie robili kłopoty? Dlatego spodziwam się tego samego w obecnej przerwie zimowej. Ale mam nadzieję, że tak jak rok temu sprawa zakończy się dla nas pomyślnie!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy Marek (wraz z Dawidem) trafiał do Gdańska, mówiło się o dwuletnim wypożyczeniu (właśnie minął drugi rok) i prawie pierwokupu Wybrzeża przed sezonem 2003. Jeśli faktycznie tak wyglądała umowa, próby blokowania transferu chyba byłyby łamaniem umowy...

    No ale najpierw trzeba znaleźć kasę na spłacenie zawodników... zostały praktycznie dwa tygodnie, a o spłacie zadłużenia nie słychać... Nie wiadomo kto rządzi, nie wiadomo skąd weźmie kasę i kiedy... jak tak dalej pójdzie, w przyszłym roku może powtórzyć się scenariusz 2001... oby nie.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Lloyd. Ekhm tego ;) Mi się wydaje, że Marek jest wypożyczony na 4 lata. Ale mogę się mylić. Z tą spłatą długu to sprawa jest do obejścia. Wystarczy dogadać się z zawodnikami. GKSŻ ustaliłą bowiem, że zawodnicy nie zostaną wystawieni na listę wtedy, gdy klub przedstawi stosowną umowę między żużlowcem a klubem. Nie panikuj więc tak, bo jak znam życie to nikt nie ucieknie z miejsca, w którym ma być ponoć milutko w przyszłym roku. Nawet jeśli miałby jeszcze troszkę poczekać na spłatę długu ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Gonzo. Ekhm tego ;) Jestem prawie piewien, że Marek i Dawid przed 2001 byli wypożyczeni na dwa latka. Na cztery to chyba podpisał Giżol albo Piszczu.

    A co do długu - obyś miał rację. Nie panikuję, chodzi mi tylko o to, że nowy prezes powinien zacząć działać jak najszybciej. Podobno działa, ale jak czytam kolejne, wyssane z palca artykuły niejakiego M.Polnego, obawiam się powtórzenia zeszłorocznego scenariusza - jesienią 2001 też mieliśmy niezłe perspektywy... (no może troszkę gorsze ;)). W każdym razie wierzę w Wybrzeże :) Trzeba działać bo nam Crumpa zabiorą :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 100% Cielaki byli wypozyczeni na dwa lata.
    Cielaki w Gnieznie ,nie jestem do tego przekonany,Marka to bym chetnie widział ale Tomka na pewno nie bo jest to bardzo konfliktowy zawodnik i psuł by atmosfere w drurzynie
    Ale z drubiej strony był by to jakis bat na braci Jabłonskich.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZOSTANĄ MUSZĄ ZOSTAĆ

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostaną czy nie zostaną. Sądzę, że w przypadku Tomasza nie ma problemu - on nie jest zawodnikiem Startu, natomiast Marek jest i tu jest problem za ile Start się będzie chciał rozstać z Markiem. Po odejściu sponsora tytularnego każda kasa nie śmierdzi i obawiam się, że kwota transferowa może być wysoka, oj bardzo wysoka. (taka Piła życzy sobie za swoich juniorów po 1.000.000 PLN).
    Nie jest chyba żadnym problemem do dyskusji czy Cielaki zostaną w GKS czy nie tylko czy Was będzie na zakupienie przynajmniej Marka stać.
    W Starcie za długo było źle, żeby wiązali się ze starszym Cieślewiczem. Działacze przerabiali trudne charaktery już parę razy - więc chyba zmądrzeli. W Gdańsku to najpierw przez 3/4 sezonu zawodnika zawieszają (pewnie za niemiłą powierzchowność)a potem pałają do niego taką miłością, że hej. Ot ciekawostka.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Nie

    Marek Cieślewicz został wypożyczony na 4 lata, ale była to raczej umowa nie formalna, cyli po każdym sezonie kluby i tak muszą się dogadać w tej sprawie, oby start nie robił problemów. A dawid. jak mógł być wypożyczony na dwa lata jak był na rok, przecież by jeździł u nas teraz. A wogle co za głupoty że Tomek ma jeździć w Gnieźnie skoro przyszedł do nas z Pergo na zasadzie transferu definitywnego, więc nie gadajcie głupot.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Taka sama plotka jak sprzedanie meczów startowi przez cielaków w barażu... Poco martwić się na zapas jak będzie tak będzie i tak nic się nie zrobi, a start i tak ma dobrego junora to poco im drugi, który niechciałby tam jeździć w dodatku, ale kwota jakaś pewnie będzie...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jurrek1008

    "W Gdańsku to najpierw przez 3/4 sezonu zawodnika zawieszają (pewnie za niemiłą powierzchowność)a potem pałają do niego taką miłością, że hej. Ot ciekawostka."

    Musisz pamietać, że zawodnika zawiesili działacze, a miłościa pałają kibice (tak było/jest w przypadku TC).

    Po za tym mam wrażenie, że delikatnie, aczkolwiek dość systematycznie starasz sie nam (GKS) w jakis sposób "dogryźć" w swoich wpisach. ;)

    pzdr.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z tym ze Pan Formela musi zaczac dzialac i zatrzymac w klubie takich zawodnikow jak Cieslewiczowie.W koncu chyba po to byl ten manewr ze zmiana prezydenta zeby uratowac Gks przed bankructwem i sklonic sponsorow do zainwestowania gotowki.A skoro juz jest mowa o sponsorach ktorzy sie pojawili to czas zajac sie zawodnikami i trenerem.
    Splacic dlugi i zbudowac dobra druzyne z Markiem Cieslewiczem na czele!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z tym ze Pan Formela musi zaczac dzialac i zatrzymac w klubie takich zawodnikow jak Cieslewiczowie.W koncu chyba po to byl ten manewr ze zmiana prezydenta zeby uratowac Gks przed bankructwem i sklonic sponsorow do zainwestowania gotowki.A skoro juz jest mowa o sponsorach ktorzy sie pojawili to czas zajac sie zawodnikami i trenerem.
    Splacic dlugi i zbudowac dobra druzyne z Markiem Cieslewiczem na czele!
    Że co? jacy sponsorzy, jaka spłata długów, jaki Formela?
    Przecież Formela nie jest jeszcze wybrany na nowego sternika klubu. A bez takiego oficjalnego potwierdzenia żaden sponsor nie da jeszcze kasy.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A masz kogos innego zamiast Formeli na prezydenta?Chyba to raczej jest pewne i nikt nie bedzie mu robil zadnych problemow(nikt z zarzadu), bo nie maja innego wyjscia.Nie ma nikogo innego tak pewnego na to miejsce jak Formela,a chyba takiej osoby potrzeba w GKS!
    Dla mnie to jest jasne ze Formela=sponsorzy!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że jest on najlepszym kandydatem (z tego co wiem bynajmniej). Ale od Twojej pewności do wyboru go przez Walne jest jeszcze długa droga. Wiem, że z Formelą przyjdą sponsorzy. Gdyby jednak wszystko było takie łatwe jak Ci się wydaje. Światem rządzą układy, coś się komuś nie spodoba i już może zrujnować plany. Przypomnij sobie sprawę z odejściem Rafinerii. Ktoś do tego doprowadził. A wcale tak nie miało być od początku!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i masz rację że moja pewność jest zbytnia,ale Oni naprawde nie mają zbyt wielkiego wyboru.Albo Formela albo...(o ile nikogo innego,mogącego sprowadzić sponsorów nie znajda) bankructwo i (czego nikomu nie życzę) syndyk!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do GRIF

    Jestem jak najdalszy od dogryzania komukolwiek, nie mam nie miałem i sądzę, że nie będę miał awersji do GKS-u.
    Natomiast to co piszę, to takie luźne subiektywne, podkreślam subiektywne przemyślenia, a dotyczą one nie tylko GKS-u. Jeśli kogokolwiek z kibiców Wybrzeża uraziłem to przepraszam.
    To, że jestem krytyczny wobec zarządów klubów, którzy na własne potrzeby obiecują złote jajka, a wychodzi zwykłe gó..o, to chyba mi wolno.
    Niestety, akurat w Waszym przypadku jest to najbardziej jaskrawe, rok temu był Gondor i były cuda w Gorzowie. Pomyślcie gdzie byłoby dziś Wybrzeże, gdyby nie wcięło tych 4 dużych baniek, a tak klub jest postrzegany (chwilowo mam nadzieję) jako niewiarygodny finansowo. Niewiarygodny jest przynajmniej dla mnie miłośnik odbijanej piłeczki pingpongowej. Mam tylko cichą nadzieję, że ten pan coś robi, bo jak na dwa tygodnie działania w szczycie transferowym to sami przyznacie efekt jest mizerny. W polskich klubach rozmawiają z zawodnikami, a pan F. nie ma żadnej koncepcji tylko przedstawia listę żądań. Przecież Gdańsk to na polskie warunki bogate miasto, dlaczego wszyscy upierają się, że sponsorem muszą być państwowe molochy które jeden po drugim sypią się, no ale jeśli się reprezentuje pewną opcję polityczną to kolegów ma się w określonych firmach. Czy poza PROKOMEM nie ma u Was firm zainteresowanych sportem ale prywatnych.
    Naprawdę chciałbym, żeby ziściły się Wasze życzenia dotyczące składu na nowy sezon, bo chyba lepiej ogląda się mecze na styku niż te do jednej bramki, ale obawiam się, że dopóki za GKS nie wezmą się Terleccy to może być cieniutko.
    Swoją drogą to nóż się w kieszeni otwiera, gdy czyta się o tym, że Krauze sprowadza dla paru osób za ciężką kasę EMINEMA. A ta sama kasa starczyła by jako budżet GKS na cały miniony sezon. Ale cóż on pieniądze ma więc wolno mu.
    Pozdrówka dla Gdańskich kibiców i pilnujcie tego faceta - tego od pingponga - żeby znów Was nie wyrolował.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do jurrek

    Zgadzam sie z Tobą w wiekszosci tego co napisałeś...

    A p. Formela.. cóż, nie budzi on narazie jakiegos wiekszego zaufania (bynajmniej u mnie.. jak narazie jego jedynym atutem jest możliwość sciagniecia sponsorow <układy>) i niewiadomo jak sprawy sie potoczą (nie wiem czy gdyby Terleccy wzieli sie za GKS to było by tak dobrze, ale gdzie z kolei szukac innych kandydatów?). Mam nadzieje, że w najbliższym czasie z GKS wyjdą jakieś konkretne, potwierdzone i oczywiscie dobre wiadomości, ponieważ jak narazie pełno jest plotek, które troche nam "mieszają".
    Jesli zaś chodzi o Prokom to hmmm... można tylko sobie życzyć, aby takich firm było jak najwiecej. :)

    pzdr.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek musi zostac w Gdansku!!!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    watpie azeby cielaki opuscily wybrzeze :)) tymbardziej jak sie wypowiadaja sami kibice z gniezna ze ich nie chca to o czym mowimy w ogole

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek NASZ!!

    Marek juz tyle przeszedł z Wybrzeżem.....i teraz by miał odejść???

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas,tak naprawde nic nie zależy od kibiców.Działacze i tak zrobią co będą chcieli!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •