Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Co z Robertem Kosciecha?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co z Robertem Kosciecha?

    Czy ktos z Was nie orientuje sie, jakie klubu zainteresowane sa pozyskaniem w/w zawodnika? Pytam, gdyz jak dobrze wiadomo trudno bedzie mu zmiescic sie w skladzie Apatora Adriany. Prosilbym o wszelkie informacjie


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Pewnie znow roczne wypozyczenie do Piły:)))

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Pily a to Pila ma pieniadze ??? jak odejdzie Hampel i Dobrucki to niewiem czy nielepiej jechac juniorami SPADEK MUROWANY !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dobruckiego ktoś będzie chciał? Bo w tym sezonie był cienki jak przysłowiowy drops. Już lepiej ktoś by mógł starać się o pozyskanie Gapińskiego czy Miśkowiaka jak Dobruckiego.
    A swoją drogą tak jak mówicie,kto wie czy Piła przypadkiem nie podzieli losu Gorzowa.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Przeczucie ...

    ... mówi mi, że Kość pójdzie do Gwardii Warszawa, gdzie montują mocny skład na 1. ligę.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Też mam przeczucie, że Kościecha trafi do jednego z pierwszoligowcyh klubów, po tym słabym sezonie wątpie aby któryś z klubów ekstraligowych chciał go zatrudnić.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... mówi mi, że Kość pójdzie do Gwardii Warszawa, gdzie montują mocny skład na 1. ligę.
    swego czasu mowilo sie o nim w Lublinie

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kościech jeden sezon mógłby spróbować swoich sił w 1 lidze, czyli jak moi poprzednicy pisali Gwardia lub Lublin. Bo wiadmo, że Apator buduje silną ekipę i Kościech nie miałby szans na występy w lidze.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po to stworzono przepis o drugim rezerwowym żeby taki zawodnik na przykład jak Kościecha mógł reprezentować drużyne e-ligową. Bo do podstawowego składu w e-lidze było by mu bardzo ciężko się załapać.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Warszawa albo Lublin

    Wydaje mi sie że Robert powinien zasilić albo Warszawe albo Lublin żeby powrócić to tej fory chociaż jaką prezentował w Toruniu a po roku startów spróbować sił w ekstra.Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kosciecha do krakowa

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Poor litle Robert.....

    Zal mi chlopaka. Kiedyś był moim idolem :-( Szkoda, ze w rozwoju tak przeszkadzaja mu kontuzje. Co sie wydaje, ze jest lepiej to zawsze kontuzja. :( Robert wroc do formy sprzed dwoch lat, to miejsce w E-lidze bedziesz mial zagwarantowane. Warszawa, Lublin, Kraków to nie na to cię stać.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest on moim idolem do dzisiaj!!!Bez wzgledu na prezentowana forme i umiejetnosci. Ja caly czas twierdze, ze ma mozliwosci do bycia czolowym polskim zuzlowcem, gdyz ma bardzo dobre starty, a to jest najwazniejsze. W momencie, gdy bedzie mial odpowiedni sprzet osiagnie duzo...

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    A jednak I. liga dla Kościechy.

    Tam jest jego miejsce. Potwierdza to dzisiejsza Wyborcza. Miejmy nadzieję, że podąży za nim butny Apator.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    kosciech ma zostać w toruni

    i być 8 zawodnikiem zespołu to jest pewna informacja z motor lublin pl

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tam jest jego miejsce. Potwierdza to dzisiejsza Wyborcza. Miejmy nadzieję, że podąży za nim butny Apator.
    jak juz kiedys ktos to powiedzial
    wolf z twoich postow mozna wywniskowac ze jestes takim dzieciakiem jakiego masz na avatarze.

    czy ty kiedys skonczysz z tymi wyzwiskami pod adresem Torunian.
    Teraz juz rzadko zagladam tutaj ale dobrze cie pamietam z tych wszystkich wyzwisk.
    Moze kiedys admini ciebie skroca. U mnie i tak zawsze bedziesz osoba ktorej nie lubie !

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam takie przeczucie ze pan Wolf wyrazajac sie pogardliwie o Toruniu odreagowuje swoja tragedie zyciowa jaka jest zycie w takich norach jak Bydgoszcz czy tez Naklo.Wracajac do zuzla,ten dumny Apator jest przynajmniej jakos zarzadzany czego nie mozna powiedziec o POLonii ktora jest synonimem jednego wielkiego burdelu,sami dzialacze juz nie wiedza ile i komu sa winni,gdyby nie pieniadze podatnikow ten klub juz dawno powinien zbankrutowac.Prosze o to by nie miec zalu do Apatora za jego bogactwo a raczej zapytac sie siebie dlaczego jestem biedny.Alee ja ci powiem dlaczegos biedny-bos glupi.W odruznieniu o klubu szanuje bydgoskich zawodnikow szczeg. T Golloba

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobne jest także Gniezno gdzie po odejściu Krzysztofa Cegielskiego zwolni się miejsce.Kościecha to dobry ,waleczny zawodnik,któremu nie wyszedł zeszły sezon i myśle,żę mówienie o Krakowie czy Krośnie to lekkie przegięcie.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Bogactwo Apatora.

    mam takie przeczucie ze pan Wolf wyrazajac sie pogardliwie o Toruniu odreagowuje swoja tragedie zyciowa jaka jest zycie w takich norach jak Bydgoszcz czy tez Naklo.Wracajac do zuzla,ten dumny Apator jest przynajmniej jakos zarzadzany czego nie mozna powiedziec o POLonii ktora jest synonimem jednego wielkiego burdelu,sami dzialacze juz nie wiedza ile i komu sa winni,gdyby nie pieniadze podatnikow ten klub juz dawno powinien zbankrutowac.Prosze o to by nie miec zalu do Apatora za jego bogactwo a raczej zapytac sie siebie dlaczego jestem biedny.Alee ja ci powiem dlaczegos biedny-bos glupi.W odruznieniu o klubu szanuje bydgoskich zawodnikow szczeg. T Golloba
    ... to obecnie jedynie M. Kowalik, z którym osioł Ząbik, wyśmiewany nie gorzej od Władka golloba, drze koty. Prawdopodobnie wyląduje w Polonii, ale to dobije was, chłopaki. Nie jestem biedny. Raczej bogaty. W Toruniu studiowałem i mam tam wielu przyjaciół, w tym i szowinistów, ale nie takich pacanów jak ty. możemy spotkac się kiedyś w Milesie, lub gdzieś indziej i zobaczymy, kto ma rację, cepie. Nora to dzielnica za Wisłą w Toruniu. W Bydgoszczy nawet na Londynku nie ma takiego syfu. No i nie ma komunistycznego prezydenta. Nie pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z rodakami. Wolf poprostu szuka taniego rozgłosu a jego opinie nie przysporzają sympati do wiochy za miedzy. A propo Kostka to podobno z Chrzankiem mają wspomóc klub z Grudziądza gdyż działacze Apatora chcą tam stworzyć zaplecze swojej kadry.
    Pozdro dla prawdziwych kibiców speedwaya w Polsce

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •