Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Nowy prezes w Rybniku!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy prezes w Rybniku!!!!!!

    Dowiedziałem się właśnie od znajomka który był na walnym że nowym prezesem jest pan Sołtysek - szef firmy Borex!

    Mam to z dość pewnego żródła! 99%!!




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to ktoś jeszcze potwierdzic?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też dostałem taką wiadomość, więc chyba jest to prawdą http://dyskusje.pl/showflat.php?Board=rkm&Number=426309

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie,
    siedzę przed komputerem i czekam, czeka, czekam... i się wreszcie doczekałem. Dzięki za info. oby się udało!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, to jest prawda.
    Czekamy teraz jeszcze, na reszte zarzadu. To tez bardzo wazne !

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak. Nowym prezesem został pam Szołtysek. Został także w klubie pan Bujar :):).
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :))))))))))))))))))))))))))))

    moze cos sie w koncu ruszy w RKM :)) i nowe wladze wam zrobia ekstra lige czego wam bardzo zycze !!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy byla mowa o skladzie na przyszly sezon????

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za www.rkm.rybnik.pl

    1. Aleksander Szołtysek nowym prezesem RKM-u.

    Wczoraj w Rybnickiem Klubie Motorowym odybło się walne zebranie członków klubu.
    Nowym presesem, został Aleksander Szołtysek (dyrektor firmy Borex). Członkami zarządu zostali: Henryk Myszor (dyrektor Rybnickiej Izby Przemysłowo-Handlowej), Wiesław Jakubiak, Przemysław Malinowski i Kazimierz Bujar.
    "Pierwsze, co muszę zrobić, to poważnie porozmawiać z zawodnikami, trenerem i zapoznać się z finansami klubu. Do pracy bierzemy się od przyszłego tygodnia. Czasu nie ma przecież zbyt wiele." - powiedział nowy prezes.

    Spotkanie przebiegało w dość burzliwej atmosferze. Padały zarzuty, pana Andrzeja Skulskiego, o złą organizację marketingową klubu - nie wykorzystanie Mistrzostwa Europy Juniorów Ł. Romanka. Czy też, pana Piotra Pysznego, o słabe taktycznie rozegranie meczy przez trenera J.Grabowskiego.

    Ustępujący zarząd utrzymał abosolutorium. 23 osoby były za, 1 przeciw, a 22 wstrzymały się od głosu (w tym prawie wszyscy zawodnicy).

    Dowiedzieliśmy się o przyczynach słabszej formy Mariusza Węgrzyka.
    "Celem był awans. W życiu nie sprzedałem meczu. W roku moje słabsze wyniki spowodowane były sprzętem. Pozmieniały się niektóre rzeczy, o czym dowiedziałem się dopiero pod koniec sezonu." - powiedział Mariusz.


    ...:: pozdROWienia ::...

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wojtekrkm

    Tak Wojtusiu byla!!!
    Najciekawsze jest ze niejaki swir ma byc liderem

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I TAK WAM NIC TO NIEDA ZMIENIAJCIE SOBIE!!!!


    GKS MISTRZEM

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze nowy prezes powinien sie zajac finansami i nie wtykac nosa w sklad zespolu.
    Zreszta uwazam ze ostatnie slowo i tak bedzie nalezalo do pana Fudali!!!
    Podstawa to zatrzymac Grabowskiego!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się. Zarząd jest od rządzenia ale nie składem na mecz. Od tego jest trener i on ponosi za wynik całkowitą odpowiedzialność (oczywiście jeżeli chodzi o ustalenie składu i dyspozycję zawodników). Zarząd jest o załatwiania kasy a więc komfortu zawodników. Wiadomo, że płynność finansowa poprawia atmosferę w klubie. Od tego właśnie jest zarząd. Pan Kolorz chyba tego nie wiedział. (a taki niby mądry: zawodnicy nie wiedzą co to absolutorium - jak można przeczytac na internetowej stronie klubu)Nie na darmo na AWF w Katowicach jest kierunek ZARZĄDZANIE.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Wojtusiu byla!!!
    Najciekawsze jest ze niejaki swir ma byc liderem
    że sie tak spytam kim jest ten "świr" ?? bo za cholere niewiem. Więc jeśli możesz to bardzo prosze o wyjaśnienie.

    Pozdrówka

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Chciałem napisać kilka słów o Waknym w Rybniku. Dziesięciu forumowiczów (w tym i ja) dostało zaproszenia na to zebranie. Dostaliśmy ładne identyfikatory z napisem GOŚĆ i podpisaliśmy się na liście uczestników. Co z tego, skoro przy wejściu na salę zastopował na Bodyguard i powiedział, że nie wejdziemy bo nie ma miejsc. Około półtorej godziny staliśmy jak idioci na korytażu przed wejściem i próbowaliśmy coć zobaczyć. Jednak w czesie przerwy udało nam się wejść na salę i znalazły się dla nas miejsca (na parapecie). Gdy uczestnicy zebrania wychodzili na przerwę, udało nam się porozmawiać z panem Śliwą vel Ostafińskim (tanim pismakiem który pisał wiele bzdur na temat RKM-u). Kulturalnie zaprosiliśmy go na spotkanie z kibicami. Pan Śliwa zgodził się oczywiście (było jednak czuć smród wydobywajćy się z jego spodni) ;) a chwilę później wyszedł z budynku i już nie wrócił na walne. Zastanawia mnie, dlaczego opuścił najważniejszy moment zebrania, i co znowu o nim napisze. Samo zebranie było dosyć ciekawe, ponieważ zdarzały się ciekawe wymiany poglądów i zdań między niektórymi członkami klubu, jak również chamskie odzywki i docinki (jak w sejmie).
    Jak już wiadomo wybrano nowego prezesa Rybnickiego Klubu Motorowego, a został nim pan Aleksander Szołtysek (dyrektor firmy Borex). Nie miał on jednak żadnych przeciwników w walce o fotel prezesa, więc nie trudno było przewidzieć że zostanie on prezesem. Nowy prezes wybrał sobie czterech współpracowników i ma możliwość dokoptować do zarządu jeszcze trzy osoby. Uważam, że pan Szołtysek pomyślał, wybierając swoich współpracowników i zarząd będzie działał sprawnie. W skład zarządy weszli:
    Kazimierz Bujar - jedyna osoba która została ze starego zarządu.
    Wiesław Jakubiak - szef firmy UTEX TERRA
    Przemysław Malinowski - Dyrektor firmy UTEX (jak powiedział prezes Szołtysek ten pan świetnie zna język angielski, co ma pomóc w kontraktowaniu zawodników zagranicznych)
    Henryk Myszor - dyrektor Rybnickiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Uważam, że to było świetne posunięcie ze strony prezesa, bo kto jak nie ten pan wie najwięcej o firmach z naszego okręgu? Pan Myszor ma się zajmować szukaniem sponsorów dla naszego klubu.
    Wybierano również komisję rewizyjną, w skład której chciał wejść (jak mówił na spotkaniu w Tango) pan Dominik Kolorz. Jakież było moje zdziwienie, gdy ktoś zaproponował kandydaturę pana Kolorza, a ten odmówił!!!
    To by było na tyle w wielkim skrócie, dziękuję za uwagę i do napisania.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki bandi za relacje bo jak narazie ty dales najlepsza recenzje,przynjamniej dowiedzielismy sie czegos wiecej niz jest napisane u gory i na stronie glownej rkm-u


    pozdrowko

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście coś się zmieniło, ale ja nie wiem. Nowy zarząd wygląda dość sensowanie i jak na razie wydaje się, że nie będzie wtrącał się do merytorycznej pracy trenera. Jeśli chodzi o finanse - to może być krucho.

    Bandi, trzeba jeszcze wspomnieć o panu Pysznym, to dal mnie teraz osoba zaraz po Śliwie. Pan Pyszny wygłosił coś w rodzju osobistej opinii o Grabowskim - że ani z niego dobry trener, ani dobry taktyk, ani nawet dobry pracownik, bo miał odmienne zdanie od Kolorza ! Zupełnie, jakby poczytać wypociny pana Śliwy vel Ost !!!

    I jeszcze o komisji rewizyjnjej - bo myślałam, że spadnę z parapetu, jak ją wybierali. Toż ci ludzie, poza jednym chyba wyjątkiem, nie mają bladego pojęcia o instrumentach, jakie komisja rewizyjna im daje ! To ja już bym chyba wolała, żeby jednak taki Wilaszek a nawet Kolorz zasiedli w tej komisji !

    No i kibice, kibice ! Jak zawsze - także wczoraj stali murem za Grabowskim :-)))

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje Antenko z tym Pysznym. Pamiętam go jeszcze jako zawodnika i zawsze go lubiłem. Ale to co powiedział na temat trenera bardzo mnie wkurzyło. Do tego te słowa o tym że żaden pracownik nie powinien tak się zwracać do swojego pracodawcy jak Grabowski do Kolorza!!! Przecierz Grabowski nie jest niewolnikiem, tylko pracownikiem i jak każdy pracownik ma swoje prawa i może się bronić w prasie przed zarzutami.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie bardzo rozumiem ??

    czego ja mam być liderem ???? ;) ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prezes

    Z tym chwaleniem prezesa poczekajmy. Przynajmniej do konca stycznia - zobaczymy wtedy, jaka pake uda sie zebrac w Rybniku. Z ganieniem tez poczekajmy - ONI MAJA KREDYT. TO JEST KREDYT ZAUFANIA!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje zdanie na temat nowego zarządu jest jak na razie sceptyczne.Ale poczekajmy do stycznia,jak mówi kolega, i zobaczymy co zarząd wymyśli, by RKM był wreszcie klubem zawodowym.
    W tej chwili nowy prezes na pewno potrzebuje dużo spokoju do działania i mądrych doradców. Przecież rozpoczyna działalność z potężnym długiem ( ok.150 tys.zł )po ekipie Kolorza. Nie jest wesoło...
    Życzę mu powodzenia.Niech Rybnik wreszcie powstanie z kolan , na których się ostatnio znalazł.
    Tylko Ci doradcy.....

    P.S. Bez trenera Grabowskiego nie ma nawet sensu rozpoczynać okresu przygotowawczego. Ten trener musi pozostać u nas!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatnio gdzies czytalem ze zadleuzenie te zmalalo do 45 tys. tylko nie wiem gdzie to czytalem


    pozdrowko

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak. Bez Jasia niestety ale może się dużo zmienić. Miejmy nadzieję, że zostanie z nami i to on będzie budował dla nas zespół. Mam nadzieję, że nowy zarząd nie popełni błędów swych poprzedników i pozwoli w pełni trenerowi prowadzić nasz zespół. Myślę, że walka o pierwszą czwórkę powinna być naszym celem.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatnio gdzies czytalem ze zadleuzenie te zmalalo do 45 tys. tylko nie wiem gdzie to czytalem

    To juz im niewielkie zadluzenie zostalo w stosunku do innych klubow Polskich.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy już niedługo czy nowy zarząd popełni pierwszy błąd i wyciepią Jasia-oby nie!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do shrek i swir

    Z tym swirem to prywatna rozmowa pomiedzy mna a wojtekrkm
    Sory za zamieszanie!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •