Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 257

Wątek: PePe bez kasy .. Polonia bez PePe !!! - Czyli wypowiedź prasowa Piotra

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Jeśli Pepek odejdzie z Polonii to nie będe mu sie dziwił. Nawet jak mu zwrócą zaległą kasę. W Bydgoszczy ZAWSZE będzie nr 2 (jeśli nie 3 bo przecież Jacek jeszcze jest który będzie bliżej koryta) a wiadomo że Gollob to Gollob - ma większe szanse na pudło w GP itp więc kasa zawsze najpierw pójdzie do Tomka. Nie wspominam tu o atmosferze w klubie która też jakby nie było nie jest zbyt przychylna Piotrkowi. Nawet jeśli dostałby kasę w tych dniach to kto mu zagwarantuje że od początku przyszłego sezonu nie zaczną się znowu szopki z pieniędzmi? I do kogo sie odwoła? Nawet zwykły pracownik jakiejś firmy może skoczyć do Inspekcji Pracy gdzie zawsze swoje wywalczy a firma zacznie mieć kontrole i inne nieprzyjemności. A żużlowiec gdzie pójdzie? Do GKSŻ? To będzie miał cyrki takie jak na początku tego roku Cegielski.
    W KAŻDYM innym klubie Protaś będzie "numero uno" więc i kasa będzie i atmosfera sprzyjająca dalszemu rozwojowi kariery. A i sponsorzy następni się znajdą. Tylko podstawowy warunek - ekstraliga bo to się wiąże z walką na torze z najlepszymi.
    Nie będę tu odkrywcą jeśli dodam takie spostrzeżenie że odpowiedni byłby jego powrót do korzeni czyli Zielonej Góry. Tu będzie najlepszym seniorem i podejrzewam ze z kasą nie będzie miał problemów bo zarząd zrobi wszystko zeby go zatrzymać w klubie. A i Kurmanek i inni się przy nim podszkolą. Zresztą na pewno nie będzie miał zatargów z Rafałem (który jest w chwili obecnej najlepszym krajowcem ZKŻ) bo Kurmanek ma konkretny charakter i nie ma gwiazdorskich zapędów.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do adamb

    Poruszyłeś właśnie sedno sprawy. Zarządy Klubów działają jednostronnie tzn. potrafią wyłącznie karać zawodników karać za tzw niewywiązywanie się z umów kontraktowych, niestety niewywiązywanie się z nich przez Zarządy jest nagminne i nikt nie ponosi za to żadnej odpwiedzialności. Dlaczego kluby bronią się rękami i nogami przed zawiązaniem Sportowych Spółek akcyjnych - bo w sytuacji w której jest Polonia ogłoszona byłaby upadłość ze względu na niewypłacalność Spółki i przekroczenie zobowiązań nad pokryciem majątkowym. Podobnie nie byłoby już Piły, Gorzowa i Gdańska. A tak podpis członków Zarządu nic nie znaczy. Gdyby ci panowie odpowiadali własnym majątkiem (a zaręczam Tobie że w większości go mają), to nie podpisywali by tego co im wiatr przyniesie.
    A pytasz o Lorama - gdyby przez 3 - 4 mecze nie dostał kasy, to w Bydgoszczy pojawił by się wtedy gdyby prezes mu te pieniądze w zębach przywiózł. Zresztą sądzę, że nie tylko Loram sle większość stranieri. Zobacz o jak maleńką kwotę burzy się Karlsson. Po prostu w cywilizowanym społeczeństwie jak na czas nie wypłacisz to Cię nie ma, a okres jak mówię 3 meczów bez wypłaty można potraktować jak lokalny polski folklor.
    Pozdr.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomczello

    Albo Ty czytać nie umiesz...albo nie wiem...

    I co wiecej moim zdaniem pozostawanie w skladzie bydgoskiej
    druzyny od przynajmniej kilku lat bylo bledem,
    ktory w znaczacym stopniu spowodowal co najmniej spowolnienie rozwoju talentu Piotra.
    (spowodowane to zostalo wielu przyczynami ktorych poki co nie chce tu wyliczac)
    Colombo pokaz palcem bo uwierze ze snie, no gdzie to napisal, ze wszystko przez Golloba, sam to napisales i to byla tylko Twoja interpretacja.
    Wiesz co moze poprosimy samego PeZeta aby nam to wyjasnil.
    PeZet are you there??????????!!!!!!!!
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomczello

    PeZet napisał że pobyt w Poloni spowodował "spowolnienie rozwoju talentu Piotra".
    Ja się z tym zgadzam!
    Jedna z wielu przyczyn "spowolnienia" (według mnie) napisałem w poście...
    Nie wiem o co Ci chodzi........jesteś ułomny??

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmrożone zwoje

    Czytam tą waszą plemikę i widzę, że co niektórzy mieszają kasę z amibicją i na odwrót. Mam nadzieję, że na wiosnę zwoje mózgowe puszczą i wróci trzeźwe myślenie.
    Ostatnie wypowiedzi Pepe wskazują, że najważniejsza jest kasa i sponsor na GP. W Bydgoszczy ma tego sponsora już od wielu lat a ewentualne przejście do innego klubu jest dla każdego zawodnika dużym ryzykiem. Bydgoszcz poprzez swoją długoletnią tradycję jest napewno większym gwarantem stabilności niż np. Zielona Góra ( zresztą z tego co wiem Piotr nie najlepiej wspomina czasy Falubazu a szczególnie po wypadku )
    Mówienie o tym, że jest numerem drugim i przez to się nie rozwija to jakaś kolejna kompletna bzdura. Przypuszczam, że samemu Piotrowi pozycja numer dwa wcale nie przeszkadza byleby zgadzała się kasa. W końcu decydując się na starty w Poloni wiedział, że numerem jeden zawsze będzie T.Gollob i jeśli wtedy mu to nie przeszkadzało to czemu teraz miałoby być inaczej. Inną sprawą jest to czy wogóle można mówić, że ktoś jest numerem jeden skoro w każdym meczu bohaterem może być ktoś inny.
    Wracając do Pepe myślę, że chciałby zostać w Bydgoszczy ale na dobrych warunkach. Czy klub będzie w stanie spełnić jego oczekiwania raczej wątpię. Natomiast sygnały, że Piotr zaczyna rozmowy z innymi klubami traktuję raczej jako straszak medialny. Moim zdaniem rozdzieranie szat i dywagowanie co z Pepe należy odłożyć do poczatku grudnia kiedy pojawi się lista transferowa. Może się wtedy okazać, że Protasiewicz będzie miał do wyboru Bydgoszcz lub któryś z zespołów I ligi.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Cieszę się.

    ... i że dyskusja jest tak zażarta i że jest trochę ludzi niezaślepionych tkliwą miłością do Pepega. Mam nadzieję, że po latach tłustych w Polonii znajdzie sobie inny klub i nie marudzi. Jego zawistne spojrzenie, miniukładziki z Pentelem itp. to żenada. Uparcie twierdzę, że po nim buczał nie będę.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki kemeiz... wyręczyleś mnie! :)
    Piotr przychodząc do Polonii powiedział, że chce się uczyć od Tomka... potem było coraz równiej. Zwłaszcza ten sezon w lidze był równy dla obojga. Nie sądze, że jeżdżac z zawodnikami gorszymi od siebie podniosłby swoje umiejętności czy coś takiego.

    Nie zgadzam sie też, że to, co mówi o kibicach i ogólnie panującej atmosferze w Bydgoszczy (jako mieście) jest nieprawdą... Kto jest z Bydgoszczy i choć trochę się tym interesuje to wie o czym mówie...
    Nie wiem też czy zauwazyliście jaka była atmosfera wśród zawodników i kibiców pod koniec sezonu i jak oni się cieszyli z tego DMP... sami mówili, że to było mistrzostwo, które przyniosło najwięcej radości... Wczesniej taką wspaniałą atmosferę w zespole widzialam tylko podczas meczu Polonia-Atlas w 99r. kiedy po wypadku w ZK Tomek i Protas nie jechali...

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... i że dyskusja jest tak zażarta i że jest trochę ludzi niezaślepionych tkliwą miłością do Pepega.
    Masz kogoś konkretnego na myśli ;).... Mylisz się chłopie!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Wolf666

    Facet daj sobie już spokój bo Twoje wypowiedzi są żenujące.
    Napisz konkretnie o co ci chodzi bo niby jesteś kibicem Poloni ale nic ci się w tym klubie nie podoba łacznie z zawodnikami. Napisz coś w końcu mądrego bo krytykować wszystko i wszystkich to potrafi każdy idiota.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dyrektor poinformował też, że na konto Piotra Protasiewicza nie zostały jeszcze przesłane pieniądze z pierwszej raty długu. - Będzie jeszcze musiał poczekać - oznajmił Chyliński"

    z http://www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1134783.html


  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    "Mimo wcześniejszych deklaracji ze strony działaczy bydgoskiej Polonii, zawodnik tego klubu Piotr Protasiewicz w dalszym ciągu nie doczekał się zaległych pieniędzy wynikających z umowy kontraktowej, która łączyła obie strony w minionym sezonie.

    W związku z powyższym zawodnik na zaledwie 20 -30% ocenia możliwość dalszych swoich startów w mieście nad Brdą i jak sam twierdzi rozpoczął już konkretne negocjacje z innymi klubami.

    Wśród ewentualnych nowych pracodawców wymienia się kluby z Wrocławia, Torunia i Zielonej Góry.

    Działacze Polonii zamierzają jeszcze w tym tygodniu sfinalizować rozmowy z drugim obcokrajowcem. Oprócz Pedersena prowadzone są rozmowy z Amerykaninem Hancockiem, który w ostatnich latach startował w Atlasie Wrocław."

    Interia.pl

    Wg. mnie Piotr już definitywnie zrezygnuje z jazdy w Polonii, prawdopodobnie czeka jednak tak długo bo obawia się że jeśli nie odbierze tych pieniędzy teraz nie zobaczy ich jeszcze bardzo, bardzo długo. I tylko to powstrzymuje go od podpisania kontraktu z innym klubem.

    A co do Hancocka ... co tu dużo mówić rozmawaić można z każdym ;).

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to mam nadzieje ze dzialacze z Gdanska teraz zaczna sie starac o Piotrka. Bardzo bym chcial :)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to wszystko jest?????
    Jak mozna pozwolic odejsc Piotrowi z druzyny?? Polonia zaczyna rozmowy z obcokrajowcami a z Protasiewiczem wszytsko pzereciagaja i an dodatek mysla ze on bedzie czekal cichutko na swoje zarobione pieniadze i nie podejmie roznmow z innymi klubami.Dzialacze robia takie bledy ze sie w glowie nie miesci, szkoda gadac.....

  14. Powrót do góry    #59
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zaślepieni miłością do Pepe? To jest obecnie drugi - trzeci Polak, a ty go chcesz wyrzucić z drużyny? Bez jaj. Jeszcze lepsze jest to że Gollob bierze Protasowi kasę i ten nie może motorów na GP przygotować. Czytając co niektórych wypowiedzi nasuwa się pytanie: Na jakie choroby psychiczne cierpicie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Oj, Vicarku ...

    Zaślepieni miłością do Pepe? To jest obecnie drugi - trzeci Polak, a ty go chcesz wyrzucić z drużyny? Bez jaj. Jeszcze lepsze jest to że Gollob bierze Protasowi kasę i ten nie może motorów na GP przygotować. Czytając co niektórych wypowiedzi nasuwa się pytanie: Na jakie choroby psychiczne cierpicie?
    O jakich chorobach psychicznych tu prawisz? Nie wolno mieć odmiennego zdania, niż p. hrabia Vicar? Niby kadrowicz, a tak mnie poniewiera, i za co? Naprawdę Pepin już się tu najeździł i nie ma możliwości jego pozostania w klubie. tu rządzą Golloby i finito. Chyba jesteś nieco naiwny ...

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomczello

    PeZet napisał że pobyt w Poloni spowodował "spowolnienie rozwoju talentu Piotra".
    Ja się z tym zgadzam!
    Jedna z wielu przyczyn "spowolnienia" (według mnie) napisałem w poście...
    Nie wiem o co Ci chodzi........jesteś ułomny??
    Colombo
    "spowolnienie rozwoju talentu Piotra" - masz racje tylko takie spowolnienie byloby nawet, gdyby jezdzil w Krosnie. Masz prawo do swojego zdania i do wyglaszania go tu, tak samo ja moge sie do niego ustosunkowywac i negowac - o to mi chodzi!!!

    P.S. tomeczello, a nie tomczello - czytac nie umiesz czy moze ulomny jestes?
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W poloni zaslepieni wszyscy są Gollobem i jego bratem ćpunem. Co roku zaciągają nowe kredyty aby wyżywić swoich asów.Dlaczego Gollob nie pójdzie do innej drużyny? Ano dlatego że nigdzie nie będzie miał takich naiwnych działaczy. Ciekawe że z wszystkimi Polonia rozmawia a nie ma na to pieniędzy. Nie dziwne że protas chce odejść skoro zawsze traktowano jak gorszego. Mam pytanko do kibica z Gdańska, Niby to dlaczego Pepe ma bliżej do Gdańska, przecierz Wasz klub też ledwo piszczy nie ma za co płacić a PePe za stypendium nie bedzie jeździł. Wydaje się że najprawdopodobniej trafi on do Torunia lub Wrocławia.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Nie dziwne że protas chce odejść skoro zawsze traktowano jak gorszego
    Nie zgadzam się z tym, że Piotra zawsze traktowano jak gorszego... było tak może na początku i może w tym roku, ale były lata lepsze...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dla śledzących sytuację na transferowym rynku nie jest niespodzianką fakt, że PePe może brać pod uwagę oferty z Wrocławia, Warszawy, Gdańska i ... Torunia."

    www.pepe.pentel.pl

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Berger

    cyt: "W poloni zaslepieni wszyscy są Gollobem i jego bratem ćpunem. Co roku zaciągają nowe kredyty aby wyżywić swoich asów.Dlaczego Gollob nie pójdzie do innej drużyny? Ano dlatego że nigdzie nie będzie miał takich naiwnych działaczy. Ciekawe że z wszystkimi Polonia rozmawia a nie ma na to pieniędzy. Nie dziwne że protas chce odejść skoro zawsze traktowano jak gorszego. Mam pytanko do kibica z Gdańska, Niby to dlaczego Pepe ma bliżej do Gdańska, przecierz Wasz klub też ledwo piszczy nie ma za co płacić a PePe za stypendium nie bedzie jeździł. Wydaje się że najprawdopodobniej trafi on do Torunia lub Wrocławia."

    Co roku zaciągają nowe kredyty? Jak na razie to raz zaciągneli - a zresztą w swoim profilu piszesz ,że jesteś menadżerem , więc doskonale zdajesz sobie sprawę że w obecnych czasach działanie na jakimkolwiek rynku , prowadzenie inwestycji , wykonywanie zleceń itp. opiera się w dużej mierze na kredytach i nie ma w tym nic złego , takie są prawa rynku .
    Czemu Gollob nie odejdzie ? Bo tu jest jego dom , rodzina , klub i kibice. A oferty z Wrocławia były o wiele lepsze finansowo i co? Tomek został bo .... już o tym pisałem .

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    20-11-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Jestem kibicem BKS Polonia od 21 lat
    Kibicuje druzynie w ktorej jezdzi T Gollob ktorego nie lubie ..takie moje prawo, tak samo jak Wolf 666 nie lubi Pepe...powiem ci chlopie, ze chcesz sie pozbyc z druzyny zawodnika ktory jest mlodszy od TG o pelne 5 lat startow i w polskiej lidze duzo do Tomka mu juz nie brakuje....mam nadzieje,ze w nastepnym sezonie Piotr pokaze srodkowy palec jadacemu za nim Tomkowi i ze bedzie to 15 sierpnia 2003 podczas IMP.
    Uwazam, ze podpisy na kontrakcie braci G na rok 2003 nie byly zlozone z milosci do klubu...w to nie uwierze..w tym sporcie liczy sie kasa..a nie "scierwo na kiju" jak mawial senior klanu...
    Nie dziwie sie Piotrowi, ze nie chce podpisac kontraktu z klubem..za darmo nikt nie chce pracowac (nie interesuje mnie w tym momencie tlumaczenie, ze ma on indywidualnych sponsorow - jego pracodawca jest BKS-moze byl)

    Pozdrawiam wszystkich kibicow



  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubex - zgadzam się 100%. Oni ciągle wykorzystują Protasa i ciągle manipulują nim a on daje się tak zwodzić. Protas już dawno powinien iść z Bydzi. Uważam tak mimo że jestem kibicem Polonii oczywiście. Protas powinien wreszcie przejrzeć się na oczy i zabierać dupę z bydzi - tak będzie było najlepiej dla niego samego. A nie - go ciągle oszukują, ciągle zmieniają warunki umowy i ciągle go zwodzą.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Protasa to sie nie martwcie, jest dorosly, ma swoj rozum, wyzsze wyksztalcenie od Gollobow wiec on sobei da rade.Bardzo mnie dziwi wypowiedzi kibicow Poloni, jak mozna nie chciec w druzynie zawodnika ktory tyle zrobiol dla tego klubu?!Bez niego do play-off Bydgoszcz by nei wyszla.Ja jestem za pozozstaniem Protasaw Bydgoszczy.A to nie prawda ze on jest traktowany jak gorszy bo rok temu jak bydgoszczanie mieli podpisywac kontrakt to 1 podpisal Pepe i wtedy Gollob mial pretensje.

    Pozdro

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka jest prawda-gdyby nie Protasiewicz,to DMP trafiło by do Leszna.Miałam okazję oglądać wszystkie mecze między Spartą iPolonią,i mogę tylko stwierdzić ,że pewniakiem był Pepe.Reszty na czele z Gollobami lepiej nie komentować(oprócz Lorama).

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Taka jest prawda-gdyby nie Protasiewicz,to DMP trafiło by do Leszna.Miałam okazję oglądać wszystkie mecze między Spartą iPolonią,i mogę tylko stwierdzić ,że pewniakiem był Pepe.Reszty na czele z Gollobami lepiej nie komentować(oprócz Lorama).

    WTS - Polonia 53:37
    Tomasz Gollob 15+1(3,3,1*,2,3,3)
    Piotr Protasiewicz 7+1(3,2,w/u,1*,1,d)

    WTS - Polonia 52:38
    Piotr Protasiewicz 15(3,3,3,2,2,2)
    Tomasz Gollob 8+2(2,2,2*,1,1*)


    Polonia - WTS 51:39
    Tomasz Gollob 14(2,3,3,3,3)
    Piotr Protasiewicz 12(3,3,2,3,1)

    Polonia - WTS 66:24
    Tomasz Gollob 14+1(3,3,3,2*,3)
    Piotr Protasiewicz 13+2(3,2*,3,3,2*)

    Tomasz Gollob 51+4 2,619
    Piotr Protasiewicz 45+3 2,181

    To chyba wystarczy za komentarz to powyżeszej wypowiedzi.

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Oluś, obudź się!

    O Protasa to sie nie martwcie, jest dorosly, ma swoj rozum, wyzsze wyksztalcenie od Gollobow wiec on sobei da rade.Bardzo mnie dziwi wypowiedzi kibicow Poloni, jak mozna nie chciec w druzynie zawodnika ktory tyle zrobiol dla tego klubu?!Bez niego do play-off Bydgoszcz by nei wyszla.Ja jestem za pozozstaniem Protasaw Bydgoszczy.A to nie prawda ze on jest traktowany jak gorszy bo rok temu jak bydgoszczanie mieli podpisywac kontrakt to 1 podpisal Pepe i wtedy Gollob mial pretensje.

    Pozdro
    Już za 6 dni Twoje urodzinki, a ty przejmujesz się Protasem? Pożyj sobie trochę, a nie ciągle go bronisz. Co ma do tego wykształcenie? W kraju, gdzie niemagister jest prezydentem? A jakież to Pepuś ma wykształcenie? Póki co - liceum. I nie chcę go, bo jest miękki na torze. Dobrze, że głupawy, było nie było, syn Władysława, pokazał mu paluszek w odwecie za jak zwykle niebezpieczną w stosunku do niego jazdę. Jak chce zgrywać lidera - proszę barc, Warszawa czeka. Tu rządzi Tomo z czapeczkami na kijaszku, nie Kredka.

  27. Powrót do góry    #72
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Wolf

    Nie chodzi o to że jak ktoś ma inne zdanie niż ja jest debilem. Ale powiedz czy inteligentne jest stwierdzenie że Gollob zabiera Protasowi kase i Pepe nie może przez to sobie przygotować motorów na GP?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gdzies tam powyzej Niusia napisala:
    ze PePe przyszedl do Bydgoszczy by sie uczyc od Golloba.

    IMHO bilans tej "nauki" na dzis jest nastepujacy:

    utarczki, przypychanki, wzajemne pretensje, nieporozumienia,
    zlosliwe gesty, srodkowe palce, pokazne "waly", szpryce, jeden zlamany obojczyk. :(

    Mysle, ze jezdzac w Bydgoszczy Pepe wiecej sie nastresowal
    niz nauczyl. :)

    To ze w tym sezonie jest 2-gim polskim zawodnikiem ligi
    - chwala mu za to -
    ma IMHO zrodlo nie tyle w tym, ze PePe stal sie lepszym zuzlowcem, ile w tym, ze z roznych powodow w ostatnich latach wykruszyli sie przeciwnicy w tej walce: starsi (jak np. Drabik itp.) spuscili z tonu, mlodszych (Dados, Dobrucki) dopadly wypadki losowe, najmlodsi (Hampel, Kurmanski, Mlody Zenek) jeszcze do PePe nie dojechali.
    Na placu pozostal w zasadzie tylko Ulamek.
    Ale mniejsza z tym - PePe jest na pewno bardzo dobrym zuzlowcem.

    Tylko ze:
    Wybierajac miejsce "wiecznie drugiego" PePe nigdy nie byl liderem druzyny z prawdziwego zdarzenia.
    Co za tym idzie nigdy nie wzial na swoje barki pelnej odpowiedzialnosci za "los" druzyny, takiej jaka ciazy na liderze.
    Tym samym zmarnowal kilka lat, bo nie nauczyl sie w lidze
    jazdy "z pelnym obciazeniem". Jazdy od ktorej zalezy byc albo nie byc calej druzyny.
    Tym samym nie wyrobil w sobie odpornosci psychicznej, ktora musi posiadac lider zespolu i byc moze wlasnie dlatego wystepy PePe w GP wygladaly dotad tak jak wygladaly i nie ludze sie
    - podobnie beda wygladac w roku przyszlym.

    Wszyscy zachwycali sie na tym forum tegorocznymi wystepami Cegly w GP. Byc moze to jakie one byly ma swe zrodlo w tym, ze Cegla, choc mlodszy, poznal smak liderowania (Gdansk, Start) i tym samym nauczyl sie jezdzic z pelnym obciazeniem i radzic sobie z napieciem psychicznym, czego caly czas nie umie PePe i czego sie nie nauczy dopoki nie odejdzie z Bydgoszczy.
    Prosze sie nie obrazac, ale przez ostatnie lata w Polonii
    PePe przypominal mi strusia, ktory z jednej strony chowa leb w piasek, z drugiej zas wypina dupe do bica, wiec niech sie nie dziwi nikt, ze raz po raz byl w nia lany z roznych stron i w rozny sposob.

    Raz jeszcze stwierdzam, ze IMHO:
    odejscie z Bydgoszczy do jakiegokolwiek! innego klubu lezy w interesie Piotra Protasiewicza


    Zgadzam sie tez z tymi, ktorzy twierdza, ze zatrzymanie Piotra w Bydgoszczy powinno lezec w interesie dzialaczy Polonii.

    PeZet

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja się z Tobą PeZet całkowicie nie zgadzam!! PePe przychodził w 97r się tu uczyć i nie możesz powiedzieć, że nie zrobił postępów... Nie wiesz też co by było gdyby jeździł w innym klubie! I nie rozumiem Twojej teorii "liderowania drużynie"... No, ale wszystko można sobie jakoś wytłumaczyć! A ja to widzę tak, że jeżdżąc u boku Tomka Piotr mógł i nadal może rywalizować z kimś w drużynie a nie osiąść na laurach jako "lider druzyny"...
    I nie możesz powiedzieć, że w Polonii jest Tomek i reszta ... Zwłaszcza w tym sezonie jeździli praktycznie równo i tak też byli traktowani... przez kibiców, innych zawodników i po części też działaczy. Nie było w drużynie Tomka i reszty! Jesli się przy tym upierasz to nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz!!

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No ja się z Tobą PeZet całkowicie nie zgadzam!!!!
    Dlaczego sie nie dziwie??? :)
    PePe przychodził w 97r się tu uczyć i nie możesz powiedzieć, że nie zrobił postępów... Nie wiesz też co by było gdyby jeździł w innym klubie!
    Ty tez nie wiesz co by bylo.:P
    IMHO PePe zrobilby wieksze postepy.
    Ty masz inne zdanie - wolno ci.
    I BTW:
    NIGDZIE! nie napisalem, ze Piotr nie zrobil postepow od 97 roku.
    Napisalem, ze rozwoj jego talentu ulegl moim zdaniem spowolnieniu.
    To roznica.
    I nie rozumiem Twojej teorii "liderowania drużynie"...
    :):):)
    Tego nie skomentuje, bo znow bedzie na mnie!:P
    No, ale wszystko można sobie jakoś wytłumaczyć! A ja to widzę tak, że jeżdżąc u boku Tomka Piotr mógł i nadal może rywalizować z kimś w drużynie a nie osiąść na laurach jako "lider druzyny"...
    :):):)
    Dokladnie!
    Odbije ping-ponga i napisze:
    "wszystko mozna sobie jakos wytlumaczyc".
    Przy okazji poprosze o liste czego PePe nauczyl sie od Golloba
    I nie możesz powiedzieć, że w Polonii jest Tomek i reszta ... Zwłaszcza w tym sezonie jeździli praktycznie równo i tak też byli traktowani... przez kibiców, innych zawodników i po części też działaczy. Nie było w drużynie Tomka i reszty! Jesli się przy tym upierasz to nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz!!
    There we go again!
    Znow wychodzi na to, ze pisze po chinsku! :)
    Gdzie ja napisalem:
    - ze w Polonii jest tylko Tomek i reszta
    - ze w tym sezonie nie jezdzili(domyslam sie TG i PP) praktycznie rowno;
    i gdzie ja pisalem cokolwiek o tym jak byli traktowani przez kibicow i innych zawodnikow
    ???????????????????????????

    cytaty poprosze!!!
    wtedy odpowiem ci na pytanie w jakim swiecie ja zyje. :)

    Poki co moge sie jedynie domyslac w jakim swiecie Ty zyjesz. :)
    Nie wiem bowiem z kim polemizujesz w tym ostatnim fragmencie, ale na pewno nie ze mna! :):):)

    I BTW przez dzialaczy TG i PP z pewnoscia nie byli i nie sa traktowani jednakowo, bo ten piewszy ma juz swoje pieniadze, a ten drugi caly czas nie!!!!!

    I pytanie retoryczne:
    Gdyby trzeba bylo wybierac pozostawic w druzynie albo TG, albo PP, co byloby korzystniejsze dla klubu z Bydgoszczy?

    PeZet

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Oby sie nie skonczylo jak z Cegielskim

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak słysze o tej całej sytułacji z Piotrem i jego pieniędzmi to mi sie chce już wymiotować. Kibicuje Bydgoszczy i bardzo bym chciała by PePe został, z drugiej jednak strony zgadzam sie z czyjaśc tam wypowiedzą( sorry ale nie pamietam kogo:P), że lepiej dla niego bedzie jak odejdze. Może w innym klubie będa szanować. Polonia zachłyśnięta Gollobami nie widzi, że traci bardzo dobrego żużlowca. Dobrze by było aby co niektórzy przyponieli sobie mecze w których wynik ratował Protasiewicz, a nie wielcy Gollobowie.
    pozdrawiem...

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    We wczorajszym wydaniu "Przeglądu Sportowego" pan Władysław Gollob wspomniał ,że w obecnej chwili Piotruś P. jest najbliżej Wrocławia. Czyżby jednak Atlas ?

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    We wczorajszym wydaniu "Przeglądu Sportowego" pan Władysław Gollob wspomniał ,że w obecnej chwili Piotruś P. jest najbliżej Wrocławia. Czyżby jednak Atlas ?
    Czy Gollob senior zawsze musi się mieszać w nie swoje sprawy?
    A może jest rzecznikiem prasowym Piotrka?
    A potem się niektórzy dziwią, że Gollobowie są powszechnie nie lubiani.

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wrocław? W porządeczku, nareszcie ...

    Kochani forumowicze!

    Ani Pepe nie ma zamiaru tu dalej jeździć, ani Polonia go już nie chce. Z wieści zakulisowych wiadomo, że już prawie dopięty jest sensacyjny kontrakt z innym polskim zawodnikiem. Z któym, wyjdzie też na dniach. A teraz - burza mózgów :):):)

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wolf 666

    Nowy kredyt dostaliście ??? Czy jakiś sponsor się znalazł dla tego kontraktu ???

    Czegoś tu nie rozumie. Nie ma pieniędzy na Protasiewicza i jego zobowiązania kontraktowe oraz na podpisanie nowego kontraktu a tu nagle znajdują się na inną "gwiazdę" ???

    Ewidentnie Polonia ma Protasiewicza w d... i chce się go pozbyć z klubu nie płacąc mu ani złotówki.

    To się tak prosto nie skończy. Protasiewicz głupi nie jest.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wlasnie mialem watpliwa przyjemnosc przeczytania wypocin W.Golloba w Przegladzie Sportowym.Moge zrozumiec ze senior rodu nie darzy sympatia P.Protasiewicza, to jego prawo ,ale miec do niego pretesje ze ten jezdzi z numerem 3 lub 11 w druzynie Polonii to istna paranoja. Zgorzknialy staruszek zapomnial chyba ze sklad ustalany jest przez trenera.A moze w Bydzi jest inaczej.Moze sklad przez ostatnie lata ustalal P.Protasiewicz?
    Mam nadzieje ze Protas przyjdzie po rozum do glowy i nie bedzie sie kurczowo trzymal Polonii ,bo tu najzwyczajniej w swiecie nie jest mile widziany przez niektorych ludzi.
    Piotrowi zycze zeby znalazl solidny klub w ktorym tak kibice jak i dzialacze docenia jego wklad w wyniki osiagane przez druzyne ,a Polonii mozna zyczyc nawet DMP 2003 ale bez Protasiewicza to i tak skonczy sie w najlepszym przypadku na 5-6 miejscu.

    ps. I jak tu szanowac ludzi ( Gollobow )ktorzy nie potrafia szanowac innych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Runda play-off. Polonia nie płaci zawodnikom, są prośby włodarzy klubu o walkę o tytuł, obietnice spłaty długu...
    Mecz w Częstochowie w zasadzie decydujący o tytule. Polonia wygrywa, głównie dzięki Piotrowi, kto nie widział, może sprawdzić w statystykach.
    Półtora miesiąca później.
    Kochani forumowicze!

    Ani Pepe nie ma zamiaru tu dalej jeździć, ani Polonia go już nie chce. Z wieści zakulisowych wiadomo, że już prawie dopięty jest sensacyjny kontrakt z innym polskim zawodnikiem. Z któym, wyjdzie też na dniach. A teraz - burza mózgów :):):)
    Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść?
    A gdzie pieniądze za wykonaną robotę?
    Faktycznie, po co płacić Piotrowi, lepiej zakontraktować zawodnika X, a Piotra skazać na długie dochodzenie swoich należności.
    A za rok Wolf666 napisze:
    Ani X nie ma zamiaru tu dalej jeździć, ani Polonia go już nie chce. Z wieści zakulisowych wiadomo, że już prawie dopięty jest sensacyjny kontrakt z innym polskim zawodnikiem.
    Cała polska rzeczywistość!
    Kiedy ten proceder się skończy?

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co za klub

    Co ten klub wyprawia kolega przedmówca super napisał murzyn swoje zrobił musi odejść teraz, nie chce być w skórze nastepnego sensacyjnego zawodnika dostanie ochłap co zostanie po gollob i tyle z szymnych zapowiedzi pięniedzy. Ciekawy jestem cz kredyt który wzieli juz spłacili, osly pewnie za dwa lata będą walczyć o ekstralige albo zakłądać nowy klub zeby z długów wyjść. A gollobowie przejdą do warszawy.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PeZet... :) Namęczyłam sie, ale odpowiadam... :)

    Co do talentu Piotra i tego czy sie znacznie spowolnił i co by było gdyby to myśle, że nie ma o czym dyskutować, bo tyle opinii ile osób... :) Zresztą nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić!

    Gdzie ja napisalem:
    - ze w Polonii jest tylko Tomek i reszta
    - ze w tym sezonie nie jezdzili(domyslam sie TG i PP) praktycznie rowno; i gdzie ja pisalem cokolwiek o tym jak byli traktowani przez kibicow i innych zawodnikow
    ???????????????????????????
    "Polonia Golloba podciela mu mlodziencze skrzydla" - między innymi to jest dla mnie świadectwem, że tak uważasz... Ale może się mylę?! Nie chce sie wdawac w szczegóły i czepiac sie słówek, ale nie napisałam, że nie zgadzasz sie z tym, że jeździli w tym sezonie równo... chodziło mi o to, że traktuje sie ich bardzo podobnie i między innymi coraz równiejsze wyniki do tego doprowadziły... Pewnie jestem przewrażliwiona (zdaje sobie z tego sprawe :P ), ale nie lubie jak ktoś mówi, że Piotr jeździł przez te wszystkie lata w Polonii jak jakiś chłoptaś u boku wielkiego Golloba... i chodzi mi generalnie o wypowiedzi wielu osób, nie tylko Twoje! Teraz klub zachowuje się tragicznie, ale nie było tak zawsze i tak, jak ktoś juz tu zauwazył... kiedyś to z Piotrem podpisywali najpierw kontrakt. A z niektórych wypowiedzi tutaj wnioskuje, że lepsze dla niego byłoby gdyby w ogóle nie przychodził do Polonii... I nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzicie... na podstawie aktualnej sytuacji czy na podstawie 5 lat startów?

    Dokladnie!
    Odbije ping-ponga i napisze:
    "wszystko mozna sobie jakos wytlumaczyc".
    No dokładnie... :) dlatego napisałam, że ja to widzę inaczej, a nie że tak na pewno jest. :)


    [quote]Przy okazji poprosze o liste czego PePe nauczyl sie od Golloba [quote]

    Gdyby był liderem w drużynie nie miałby się za bardzo od kogo uczyć..no chyba, ze od obcokrajowców... ale to inna historia!
    Czego nauczył się od Tomka...
    - zgrania z motocyklem... Tomek jest w tym mistrzem... a Piotr zrobił w tym względzie zdecydowanie postępy... może to by przyszło wraz z rozwojem w innym klubie, ale mając u boku Tomka grzechem byłoby z tego nie skorzystać,
    - jazda po dużej...
    - dlaczego warto być trochę Zosią Samosią...
    - i nie ukrywajmy... Tomek jest stałym i odnoszącym sukcesy zawodnikiem GP... to zawsze coś daje!

    W sumie dało mi to trochę do myślenia... i jestem ciekawa co twierdzi o tym sam zainteresowany. Będzie trzeba zrobić wywiad... :P

    I pytanie retoryczne:
    Gdyby trzeba bylo wybierac pozostawic w druzynie albo TG, albo PP, co byloby korzystniejsze dla klubu z Bydgoszczy?
    Dla mnie jest to również pytanie bez odpowiedzi!! :)

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Tak, dostaliśmy ... yabkoo ...

    Nowy kredyt dostaliście ??? Czy jakiś sponsor się znalazł dla tego kontraktu ???

    Czegoś tu nie rozumie. Nie ma pieniędzy na Protasiewicza i jego zobowiązania kontraktowe oraz na podpisanie nowego kontraktu a tu nagle znajdują się na inną "gwiazdę" ???

    Ewidentnie Polonia ma Protasiewicza w d... i chce się go pozbyć z klubu nie płacąc mu ani złotówki.

    To się tak prosto nie skończy. Protasiewicz głupi nie jest.
    Nie wiem, kogo reprezentujesz, może siebie, twój awatar jest niezmiernie zagadkowy, ale czy uważasz, że jedno wyklucza drugie? Można i spłacić skwaśniałego i wiecznie jęczącego Protka, i dobrać kogoś nowego i bardziej optymistycznego. Czy nie przychodzi Szanownym Forumowiczom do głowy, że Protek, zawsze będący człekiem bardzo pewnym siebie, dostał wiatr w żagle po wśliźnięciu się cudem do GP i znowu mu się marzy, że jest lepszy od Golloba Tomasza :) Każdy klub trzeba kiedyś przewietrzyć, moim zdaniem, Polonia robi to i tak za późno. Bzdety znawców typu kingpin, prorokujące miesca Polonii w ekstraklasie zamiennie z tegorocznym "wyczynem" Apatora, są tu kolejną paranoją miasta dwóch supermarketów i UMK. nigdy nie twierdziłem, że Protek jest głupi. Jest raczej cwany, ale nie kuty na cztery nogi, bo nie przewidział odlotu z Bydgoszczy. Założę się o każde pieniądze, że albo zostanie nad Brdą (oby nie!), albo wyląduje w Warszawie, lub innym pierwszoligowcu. Jego terror płacowy musi zostać ukarany.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protas powinien odejść chociażby ze względu na to w jaki sposób traktują go władze klubu. Pieniądze w połowie miesiąca, za tydzień, za dwa dni, a teraz Chyliński już nawet nie podaje terminu spłaty, tylko mówi że nie ma nic do powiedzenia na ten temat i nic nie wie(sobotnia Gazeta Pomorska).Śmiechu warte. Chcą go spławić tylko boją się kibiców i nie zrobią tego otwarcie.

    PS Gdyby PePe nie podobałaby się pozycja drugiego w klubie to nie jeździłby tu przez 5 lat. Poza tym to że jest w czołówce najlepszych polskich żużlowców nie wynika z prawidłowego rozwoju jego kariery(popatrzcie co się stało z z innymi polskimi młodzieżowymi mistrzami świata)? Przecież ma jeszcze sporo lat jazdy przed sobą.


  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    protas odejdz

    lepiej bedzie dla Pepego jak i calego sportu zuzlowego jak Pepe zmieni barwy klubowe

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Kudłaty! święta racja.

    lepiej bedzie dla Pepego jak i calego sportu zuzlowego jak Pepe zmieni barwy klubowe
    Podpisuję sie pod tym w 100%. Czas zmian nastał. Ale czy one będą miały miejsce?

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Wolff666

    Jezeli upominanie sie P.Protasiewicza o swoje pieniadze nazywasz terrorem placowym to chyba jest z toba cos nie tak i proponuje wizyte u psychiatry ( podobno zaden wstyd).
    Przy okazji popros go zeby pomogl ci wyleczyc sie z kompleksu Torunia ktory niewatpliwie posiadasz.Swiadcza o tym chociazby ostatnie twoje wpisy typu "miasto powiatowe"
    czy "miasto dwoch supermarketow i UMK".Pozostane tez przy swoim zdaniu ,ktore ty nazywasz bzdetami,ze jezeli odejdzie Protas a Polonia nie zakontraktuje zadnego zawodnika o zblizonych umiejetnosciach to niestety do pierwszej czworki sie nie zalapie.
    Ktory z nas ma racje okaze sie oczywiscie dopiero we wrzesniu 2003.

    ps: Ja ciebie serdecznie ........
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •